Už nevím jak se seznámit

Otevřená diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
Cordell (2017-11-15 21:02:04)Walker87 (2017-11-11 20:58:47)xdexil (2017-11-10 07:36:35)standazx (2017-11-09 22:43:01)od10k5 (2017-11-09 19:13:55)69beran (2017-11-09 10:22:42)barbar2 (2017-11-04 16:12:21)dixix (2017-10-12 21:35:41)UnDeRwOrRlD (2017-09-27 15:17:38)lafytka (2017-09-13 18:17:28)Deamon (2016-11-01 22:58:09)kalipsao (2016-10-30 14:46:17)lyricaltones (2016-05-15 20:06:44)arsenia (2016-04-22 15:51:09)Jarin22 (2015-04-24 03:00:23)Spidlin (2015-03-23 21:58:46)Palistina (2015-02-01 18:47:06)l0v3 (2014-02-08 23:28:11)chuckylenka6 (2014-01-21 10:11:41)Blizi (2013-12-12 10:21:40)half93 (2013-10-25 10:59:52)
Už nevím jak se seznámit
Založeno: 23. 10. 2013 | Příspěvků: 1 315 | Členů: 21
Správci: barbar2 (hlavní)

Smyslem tohohle fora neni poradit,protože žádná rada neexistuje. Smyslem tohohle fora neni snaha zvýšit sebevědomí,protože "víme svý". Smyslem tohohle fora je, aby každý, kdo sem nakoukne, věděl, že v tom neni sám. UPOZORNĚNÍ: výrazné OT bude mazáno.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Emilio
    Emilio, 5.11.17 10:09:13  

Takže abych to shrnul z toho co sem se tu dočetl sem teda dospěl k názoru že podle vás zde je naprosto normální a běžný když se holka v šestnácti letech takhle kurví a i s o tolik staršíma chlapama protože si má užívat dokud je mladá a já sem vlastně strašnej vůl že sem se na ni vykašlal a nechal si ujít příležitost si s ní pořádně zapíchat. Z toho mi vyplývá že vy byste asi šli do každý štětky která by vám dala ale vlastně se nedivím, většina chlapů asi takhle uvažuje a neřeší to. Mě prostě v šestnácti tohle u holky běžný nepřijde a sem přesvědčen že se spíš vymyká standartu než že by do něj běžně zapadala. Co je špatnýho na tom když chci slušnou holku který si budu moct vážit a ne takovou která se chová nebo chovala jak štětka? Existují i slušný holky, všechny takovýhle nejsou. A jak tu jeden z vás psal že jedna jeho ´´kámoška´´ měla před ním v posteli 23 chlapů tak to je teda na její věk taky docela síla, to už bych se asi taky docela bál. Já hledám holku na vztah, s touhle by to stejně nevydrželo. Netvrdím že bych se bránil sexu bez vztahu ale aspoň s nějakou která toho nemá za sebou tolik. Škoda že se tu k tomu nevyjádřila i nějaká žena, docela by mě jejich názor taky zajímal. Ale asi je to tu tak zapadlé že sem žádné moc nechodí. Od chlapů se tyhle odpovědi daly čekat.

• 69beran
      69beran, 5.11.17 17:13:18  

Ne. Já ti naopak hned zkraje tehdá napsal, že ji máš pustit z hlavy. Spíš mi ale šlo o to, že kdoví kdo to je a žes ji ani nikdy neviděl.
      A jinak si nepleť pojmy-kurví...to znamená, chodí za peníze. Kurvit se může i s mladšíma, stejně jako může s o hodně staršíma sexovat jen pro ten sex, nebo prostě proto, že ji starší baví víc. Takových je hafo, jen se s tím nikde nechlubí, protože vědí, že lidi mají spoustu předsudků, např i kvůli věkovým rozdílům.

• 69beran
        69beran, 5.11.17 17:15:07  

A když hledáš holku na vztah,hledej v reálu a vykašli se na internetové šprýmařky a mnohdy i šprýmaře :1: Akorát z toho psaní si mají prču a záchvaty smíchu :14:

• Cordell
          Cordell, 6.11.17 17:24:06  

69beran: tak to bych tak zle nevidel, jsou lidi co se poznali pres net, nejakou tu seznamku a jsou spolu leta letouci :2:
          Proto bych ideal doporucil zkouset se seznamovat jak real, tak i po netu jelikoz nikdy nevi. Jen u toho netu, je dobry aby dal sanci moznost se sejit. Zvlast kdyz ne kazda se sejde.
          Co mu to jako udela? Leda ze byse bal, ze ho dotycna prefikne nekde v podchodu :1:

• od10k5
            od10k5, 6.11.17 17:31:36  

Já poznal bezvadné lidi na netu - na diskuzním fóru sverse.cz
            Na seznamkách nic, teda nic pozitivního.

• Cordell
              Cordell, 6.11.17 17:36:25  

od10k5: vsak jo, muj kamos je prikladem... poznal kdysi kdy bylo nebylo libimseti cz, je s ni min 10let! Svatba probehla a maj dite :2:

• 69beran
            69beran, 6.11.17 18:04:43  

Ale jo, proč ne? To je ale 1 případ ze 100. Drtivá většina se ale jen baví a krátí si čas a zahání nudu na seznamkách a na netu celkově. Myslím tím ty, kdo se jakože seznamujou. Zbytek si leda dělá prču z těch, kdo se fakt chtějí seznámit. Zrovna si vzpomínám na jednu 16ku...Koukal jsem jí přes rameno na monitor a na mobil, občas semnou něco konzultovala :1: Kolikrát jsme se málem váleli smíchy po zemi nad demencí některých naivních joudů :13: :14:

• Cordell
      Cordell, 6.11.17 17:35:03  

Emilio: Jo to jsem psal ja s tou typkou aneb pujcovani si a prohazovani :1: Tak ne kazda ma tolik, to nerikam, ale jak to chces hned poznat? Neni lepsi vic resit, jaxi rozumet? Porozumneni, tolerance? To je spis dulezitejsi.
      Potom cteme forum jinde panicu, ktery se chtej skoro jit zabit, protoze to moc resej.
      A jak ji najit? Presne, tak bys poznal tuhle, pres tu bys treba mohl poznat jinou dalsi kamosku? :4: a ziskat dalsi. Potom kdyz te ty typky znaj, mas vetsi sanci se propracovat k jinej a treba lepsi :4:

Jiste ze takovy jsou. Treba moje ex se me sverila, ze jeji segra fakt je panna. Ja rikal jak je to mozny v 19ti letech?
      Tu dotycnou segru jsem znal od jejich 14ti let, jelikoz hrala doma u jeji matky (kdyz zila) hry na PC. My vzdy vypadli pryc, takze jen fakt dvere dvere.
      Potom ji rikam muzu ji videt po letech? Ja tu pockam az prijde nez pudu, zajma me jak vypada. A fakt byse libila kde komu, prej ma ale nejakej psychickej blok proste :4:

Tam bys mozna sanci mel, ale nastane ti dalsi problem, je sice cista ale je to takova k**va, ze by ti to asi nedopadlo :2:
      Tudiz mas dve cesty, tohle radsi neresit, nezkoumat a nebo to resit ale potom v pripade uspechu s dotycnou vydrzet :8:
      Coz bych ja nechtel.

https://www.stream.cz/chlapidarium/10010346-jak-sbalit-zenu

• 69beran
        69beran, 6.11.17 17:51:55  

Tak 19 leta panna není zas tak velká vyjímka v dnešní době, kdy jsou děti od mala masírovány tím, jak bacha na ty kluky a chlapy a že sex až co nejdýl a z lásky :8: :13: a že sex je vlastně něco špatnýho. A kluci a chlapi je chtěj jen zneužívat pro svoje vlastní choutky :1: :1: Takhle strašený fakt nikdy nebyly.

• Emilio
        Emilio, 6.11.17 19:43:08  

Mě prostě počet minimálně 11 sexuálních partnerů v jejím věku 16 let a mezi nima i jeden osmatřicetiletý nepřišel normální a navíc když to evidentně všechno stihla za dost krátkou dobu a ještě to dělala proto že se nenávidí a má deprese. Navíc i s tím spojené to hazardérství že pokud jí bylo všechno jedno tak mohla jít fakt s kdekým a může mi tvrdit co chce. Nebyla to fakt holka jakou bych potkával běžně, to opravdu ne. Vykašlal sem se s ní na to, takhle to prostě dopadlo a stejně by to podle mě dobře nedopadlo tak jako tak. Příště už tohle s žádnou fakt řešit nebudu. Problém ale je v tom že na mě všechny ostatní serou. Mě bohužel připadá že sou skoro všechny úplně stejné a ty co stejné nejsou a třeba by o mě i zájem měly tak sou zase až moc ujeté a vymykají se normálu. To je pak těžké.

• 69beran
          69beran, 7.11.17 11:58:01  

Tak ona do toho mohla počítat i jen takový to pomazlení se někde v autobusový zastávce, kdy se toho vzájemně sotva dotkli :2: Ale spíš mi jsou divný ty kecy o nenávidění se, atd. Kdoví co za tím je, čím si prošla a tak.
          Kolikrát holky ze sebe samy dělají kurvy, chovají se jako kurvy, mluví jako kurvy, přitom jsou to ještě panny :1:

• 69beran
            69beran, 7.11.17 12:03:23  

Ten 38 letý...pořád lepší, než aby ji vrstevník-puberťák přivedl do jináče. Naopak mladá holka se má od takových učit a pak zaučovat vrstevníky :2: Hotový neštěstí je, když jsou oba nezkušená jelita.

• 69beran
              69beran, 7.11.17 12:06:51  

Já se spíš divím holkám, co se zahazujou s vrstevníky. Dyť drtivá většina kluků jsou v 16 ještě děti,zato ty jejich holky jsou v tom věku většinou už "mladé ženy". Někdy to vypadá, že jde mamka se synáčkem :13:

• Emilio
            Emilio, 7.11.17 15:32:29  

Ona se nenávidí proto že má deprese už velmi dlouho, v 11ti jí její přítel donutil aby mu ho vykouřila, má za sebou asi i nějaká znásilnění co tak psala atd. takže fakt nic hezkýho to není no. Nevím co si o tom myslet...kdyby si to všechno včetně těch svých sexuálních zkušeností vymyslela tak by to stejně neměla v hlavě v pořádku a nebylo by ani tak proč o takovou stát. Ale asi to bude všechno pravda když je psychicky labilní nymfomanka se sklony k sebevraždě a když je schopná posílat své nahé fotky přirození atd. No ale pokud jde o tebe, začínáš mi s tím co píšeš taky připadat jak nějakej nadrženej dědoušek? Kolik že ti je? Tak s klukama přes 20 nebo přes 30 to jde ale jak má šestnáctka něco s někým komu je zhruba nad 35 tak pak už mi to úplně normální nepřijde. Moc takových právě neznám a ty co tohle dělají sou nějakým způsobem většinou narušeny atd. To já pak zas nechápu když se mladý holky tahají s dědkama a mladý kluci ( neříkám puberťáci ale tak cca 20 až 35 let zůstávají na ocet. :8:

• 69beran
              69beran, 7.11.17 15:45:09  

Víš,ono to je totiž přesně naopak a vím to i od těch holek. Jako nadrženci seprávěže spíš chovají ti vrstevníci,proto některý z těch holek se radši stýkají se staršími. Žádnej mlaďas se nespokojí, nebo spíš nebude holce tolerovat to, že s ním nebude hned souložit. Ti starší se kolikrát spokojí třeba už jen s tím, že tu holku maj vedle sebe na cestách, na nudině nemají problém s tím, že vedle nich leží nahatá pěkná kočka,která nechce sex,nebo třeba jen orál,apod. Mlaďasové,jelikož jsou nadrženější, na tohle nemaj nervy a radši ji kopnou do zadku,nebo se urážejí a vedou dětinský kecy typu-tak když nechceš semnou šukat, nemáš mě ráda!!! :13: :13: :13: Ten starší,páč právěže není nadrženec a respektuje přání mladých holek, si na ní nic nevynucuje na rozdíl od nadržených puberťáků. Máš mylné představy. Tady jak malej harant řešíš píčovinky, místo abys hodil za hlavu jednu holku, o který vůbec,ale vůbec nic nevíš. chováš se jak nadrženec,co by rád tu holku ojel, páč v reálu moc šancí nemáš, ale jediný co ti v tom brání, je obava o pohlavní choroby. Zvedni se, zapomeň na ní a hledej ve svým okolí místo fňukání tady. Víc není co k tobě dodat zoufalče :13: Čus.

• 69beran
                69beran, 7.11.17 15:58:35  

A ještě něco. Ty píšeš o nadrženosti, přitom jsi jasně napsal, že když už bys s ní měl schůzku,tak ji rovnou ojedeš :13: :13:
                No vidíš...to dělaj jen nadrženci, volečku :15: Prostě bys nedokázal si s ní jen tak pokecat nezávazně, příště by se vidělo. A to je to o čem píšu vejš-ti starší nejsou takoví nadrženci a na holku netlačej :4: :13: Proto je o nás větší zájem, než o jejich vrstevníky-ty holky mají svobodu v rozhodování se. Například já jsem NIKDY ani jednou nepřekročil jasně domluvený pravidla :6: 17 letej puboš? Jak je příležitost,hned si veme všechno! Nevím kolik ti je, ale k těmhle evidentně patříš-tvl ona je nahatá...honem tam s ním i přes její odpor! My starší ne. Ještě se spíš 2x zeptáme-a fakt to chceš?
                A tím s tebou končím diskuzi :13:

• Emilio
                Emilio, 7.11.17 16:46:42  

Teda tak teď si mi to nandal, tenhle tvůj příspěvek mě konečně pořádně nakopnul a přesně tohle sem potřeboval. :1: Ani nevíš jak mi to pomohlo a taky tu končím diskusi protože další je zde bezpředmětná. Měj se. :3:

• Cordell
              Cordell, 7.11.17 17:03:18  

Emilio: to je kamen urazu, ted uz to chapu, ty lidi nejsou panicove ze by je nikdo nechtel. Vlastne ty lidi sance maj, ale voni resej blbosti kolem :15:

• Cordell
          Cordell, 7.11.17 14:53:37  

Emilio: prave jsem te chtel pozadat o kontakt soukrome, zda bys poslal, pripadne abych se mohl podivat pokud ma foto :4:
          No co uz, hold nejlepsi mas pust a neresit, staci vic meditovat a uctivat bohy :2: bez vztahu se zit da, bez sexu se to naucit meditacema a budes normal pohodar :2:

• Emilio
            Emilio, 7.11.17 15:23:09  

Víš takovýhle kecy mě fakt dokážou nasrat. Proč bych měl hned držet půst a vzdát se sexu jen kvůli tomu že mám strach jít do jedný šestnáctiletý psychicky labilní a promiskuitní holky? To nemůžu mít třeba zájem o nějakou vyrovnanější partnerku, která prostě nedělá takový hovadiny aby se vyspala s každým hned na potkání? Sem kvůli tomu v tvých očích míň chlap že nejdu do každý štětky která se namane? A kontakt ti nedám, nejsem blbej. Ještě ji přefikneš taky a pak budeš mít o důvod víc se mi tu vysmívat. To ani omylem.

• Emilio
              Emilio, 7.11.17 15:35:02  

Já jen doufám že najdu někdy nějakou lepší a na celou tuhle situaci zapomenu a nebudu už se k ní muset vracet ani ji řešit. ALe podle těch životních zkušeností jaké mám, tak tomu že najdu nějakou lepší bohužel nevěřím.

• Cordell
                Cordell, 7.11.17 16:59:47  

Emilio: tak jiste da se najit i nejaka min pouzita, takovy stale jsou ale budes muset vic hledat a hold ne si stezovat :2:
                Min chlap urcite nejses, ja treba nejsem chlap skoro vubec a taky ziju :7: Tam to hrozne tim nebude.

• 69beran
                  69beran, 7.11.17 17:16:13  

Vystoupit ze svýho stínu.O to jde. Kašlat na bebí například. Nebo na vzhled. Prostě jít do toho reálně a ne být jen stínem,negativem na netu. Holky chtějí akci! Z příspěvků jsem pochopil, že jim nejde o krásu-třeba tvá ikonka...Žádnej krasavec nejsi a určo jsi úspěšnější,než Emil se svou ikonkou anonymního stínu. Jde totiž o to, že Emil je takovým stínem i v reálu...Jsem si skoro jistej, že o Emilovi neví ani nadržená sousedka-skoro panna bydlící přes chodbu :4:

• Cordell
                    Cordell, 9.11.17 01:38:24  

69beran: hehe mas pravdu :1: Ja nerikam ze jsem akorat, nejsem ideal to urcite ne, dokonce ani nevypadam jako chlap, to spis jeste driv mysleli ze jsem stara kamose!!! :8: To se nam stalo vickrat, to kdybys mel pochyb. Ano jak pises chtej trochu rebela, ale zas urcitou slusnost ve spolecnosti, akci, zabavu, srandu.
                    Fotku mam nakou v profilu kdybys hledal :1:

• 69beran
                    69beran, 9.11.17 10:12:22  

To nejsi ty na ty ikonce? A já myslel že jo :8: :1: :13:

• 69beran
                    69beran, 9.11.17 10:22:42  

Ale fakt je to jak píšeš. Ony chtějí všechno-rebelství, šílenosti, na druhou stranu i aby byl použitelnej ve společnosti a uměl se k ní slušně chovat, vzal ji někam sebou když jede cosi zařizovat, ona si mezitím někam zaskočí, kam by se jinak nedostala. Ona ho pak třeba vezme i někam na zábavu, kam by on sám nebo se svou vrstevnicí nešel.
                    Mají rády neplánovaný akce a vybočení ze stereotypu-škola,net,stejná partička,stejný kecy o ničem,machrování. Změna je život pro všechny věkový kategorie. No někdo na to není, je to o povaze.

• Walker87
    Walker87, 29.10.17 15:10:20  

Čau lidi, přemýšlel jsem nad seznamka a přečetl jsem si článek o situacích, které mohou na seznamce nastat, když si něco začnete s určitými typy lidi. Myslím lidi typu lemmings. A u toho mě napadá otázka proč se na seznamkach objevují označení pro tyto situace napsané v angličtině bez českých ekvivalentů? To nemáme pro tyto situace české pojmenování? Jinak článek o těchto situacích je k nalezení zde: https://ona.idnes.cz/slovnik-randeni-online-07t-/vztahy-sex.aspx?c=A171024_214803_vztahy-sex_haa

• 69beran
      69beran, 29.10.17 19:28:01  

:1: Stačilo to rovnou napsat česky :1:
      Jinak tenhle typ lidí je asi stále častější, řekl bych. No asi tak-pokud je pro někoho důležitější kamarád, než partner/ka/, nemá si hledat trvalejší vztah. Dřív či později dostane po právu takový hňup kopačky.

• Emilio
    Emilio, 26.10.17 11:40:14  

Vážně mě sere jak se kvůli tomu pořád trápím. Bohužel já nevidím jinou možnost než s ní tu komunikaci úplně utnout a vymazat ji absolutně ze svého života protože i kdybych s ní chtěl fungovat na nějaké kamarádské bázi, pořád by mi to nedalo, svádělo by mě to mít s ní něco víc, spustit se s ní a smilnit s ní když tady ta možnost je a dřív nebo později by mezi námi stejně k něčemu došlo. Bohužel ten počet sexuálních partnerů v jejím věku je pro mě pomalu alarmující, navíc když spala i s o tolik starším chlapem, který už měl bůhví kolik ženských. Vím že není nic špatného na tom když holky milují sex a že největší chyba je odsuzovat je za to - to já dělat nechci, nejsem žádný moralista ale tohle mi přijde jako trochu extrémní případ. Chtěl bych asi trošku zdrženlivější a slušnější holku a ne rozhoďnožku, která si to hned rozdá s každým, bohužel ty slušnější jsou pro mě nesbalitelné, prostě o mě nestojí i když ani vlastně nevím proč. Takže by mě strašně zajímal váš názor jak byste toto vyřešily vy a jaké je podle vás nejlepší řešení této situace. Není mi ani dobře z toho když ji vidím na fb a zakazuju si jí, strašně mě to mrzí a je mi to líto, je mi z toho smutno. Asi ji budu muset zablokovat a doufám že čas to zahojí a mě se podaří na ni úplně zapomenout. Ale co když už nikdy žádnou jinou holku se kterou si budeme rozumět a která se mi bude líbit a nebude zadaná nepotkám? Co když už zůstanu do smrti sám? Přijde mi to vcelku reálné, vzhledem k tomu že můj nejdelší vztah trval 4 měsíce, nikdy sem na holky štěstí neměl a nemohl sem si vybírat...celý život marně hledám holku svých snů, která by mě chtěla, celý život mě všechny odmítají a já se kvůli tomu trápím, někdy už mám vážně dost hluboké deprese a nebaví mě kvůli tomu ani život. Prosím tedy o vaše rady ohledně té holky, sem na ně vážně moc zvědavý. Předem díky za vaše odpovědi a doufám že mi vámi nabídnutá řešení konečně pomůžou tuhle po čertech zapeklitou situaci nějak rozlousknout. S pozdravem Emilio.

• 69beran
      69beran, 26.10.17 16:47:41  

Takže jste se ani nikdy neviděli. To je ten hlavní problém.
      Já to hodně zkrátím a napíšu asi tohle-kdoví s kým jsi si psal :2:
      Třeba to ani nebyla holka. Tobě 31, jí 16, to je v pohodě. Nejvíc 16 letých jsem měl v době, kdy mi bylo 30-35 let. A není to tak dlouho, co byla poslední 16ka a to mi je už o dost víc :1:
      Tady jde spíš o to, že se trápíš úplně zbytečně. Buď jsi si psal s chlapem, nebo sice s holkou, ale ta se třeba chtěla jen pobavit a kdoví, kolik těch buchet sedávalo u kompu, když jste si psali. Zaměř se víc na známosti v reálu, než po netu :4: :2:

• 69beran
        69beran, 26.10.17 16:53:16  

A když už se seznámíš po netu, alespoň chtěj její telefon. A ještě lepší-co nejdřív se sejděte.

• Emilio
        Emilio, 26.10.17 17:29:35  

Špatně si to pochopil, v tomhle problém není. Já jistotu mám že to byla ona. Ona má dva dlouhodobé profily na Facebooku, kde má fotky, své události, má tam kamarádky atd. Bydlí dokonce kousek ode mě. Ven sme jít chtěli a domlouvali sme se na to, ona pak se mnou chtěla jít ven i dál ale já sem ty iformace které mi o sobě napsala nakonec prostě nějak nedal a sám sem z toho vycouval. S tím číslem je to to samé. A ne nepsalo to víc holek, psala to ona sama a ona opravdu taková je. Čili tím chci říct - tohle vůbec neřeš a nezaměřuj se na to. Ber to tak že je to celé fakt realita a i když tobě se to třeba zdá neuvěřitelné, tak ta holka fakt existuje a je taková jaká je. Mám na to i víc důkazů ale to máš jedno. Spíš mi poraď co teda v téhle situaci dělat a jestli si s někým tak promiskuitním něco začít a nebo se na to raději úplně vybodnout - což už sem stejně udělal ale asi by to šlo ještě vrátit zpátky kdybych si to rozmyslel.Já si tu přišel pro radu co dělat v takové situaci a ne proto aby to někdo znevažoval jestli to je nebo není pravda.

• Emilio
          Emilio, 26.10.17 17:38:32  

Ona mi sama ještě tenhle týden psala že mě chtěla poznat osobně. Ale já se rozhodl do toho nejít protože pokud bych ji poznal osobně tak by to pak pro mě bylo ještě horší a byl bych v tom ještě víc po uši, pak už bych jí asi vážně odolat nedokázal. Takže prosím o nějakou radu, tohle polemizování je mi vážně úplně k ničemu.

• 69beran
            69beran, 26.10.17 17:45:35  

OK. Tak tady je jediná rada, když z toho evidentně nechceš vycouvat: Co nejdřív s ní ven jdi. Za hoďku ji poznáš víc, než za rok psaní. Však s ní nemusíš hned nic mít.
            A jinak věř tomu, že ty pravý radikální názory a řešení teprv přijdou :1:

• Emilio
              Emilio, 26.10.17 18:37:15  

No já z toho spíš asi musím vycouvat, respektive to vidím jako jedinou rozumnou možnost protože pokud to neudělám tak z toho podle mě ve výsledku nemůže vzejít dlouhodobě nic dobrého. Ono i když ji poznám osobně, tak na těch věcech které mi o sobě napsala to přece už nic nezmění, ty už sou prostě dané. Maximálně k ní získám ještě nějaké větší sympatie a nakonec jí dřív nebo později podlehnu. Takže to fakt nevím jestli by mi to setkání bylo k něčemu dobré. I kdybych si s ní užil a měl bych fajn zážitek tak pak se budu trápit jestli sem třeba něco nechytil a budu na to pořád myslet, stojí to za to? Spíš sem asi podvědomě chtěl abyste mi to tu rozmluvili abych si pak sám před sebou nemusel připadat jako úplný idiot když odmítnu povolnou holku která se mnou chce jít do postele, abych si to že sem ji odmítl pak sám sobě nevyčítal a abych si to sám před sebou dokázal nějak ospravedlnit. No já fakt nevím co s tím dělat ale to je klasika. Mě se prostě nikdy nic normálního stát nemůže. Pak si zas říkám že budu za Mirka Dušína a budu z toho mít fajn pocit že sem do takové holky nešel ale k čemu mi to bude když už si pak třeba nikdy ani nevrznu. Fakt babo raď...

• 69beran
                69beran, 26.10.17 18:55:49  

Spíš sem asi podvědomě chtěl abyste mi to tu rozmluvili...
                Však o to jsem se snažil :1: Tys nechtěl polemiky, ač jsem nepolemizoval a psal dost stručně a jasně. Stejně si trvám na tom, co jsem napsal v první reakci. Napsals cosi o důkazech a uvedl jsi příklady. Nechtěl jsem "polemizovat", tak jsem to nechal plavat, ale napíšu to teď: NE, nic z toho co jsi uvedl, není důkazem toho, že ona je ta, za kterou se vydává, nebo že to vůbec je ONA. Je tam hafo variant, jak vše mohlo být.
                Navrhla ti schůzku...OK. Otázkou ale je, jestli by z ní nakonec nevycouvala,pokud bys souhlasil :13: Jsi dost nezkušený a snadná oběť pro netové srandisty/ky/. Je to tak snadné...

• Emilio
                  Emilio, 26.10.17 19:07:44  

Každou chvíli si dává nové fotky na profil, píše statusy někdy o tom jaké má depky a tak. Dává si tam fotky z tanečních do kterých chodí. Šéf kapely s kterou zpívá, to je ten padesátník který po ní vyjel a ona si to nechala líbit ale pak si to rozmyslela, ten se s ní samozřejmě osobně setkává a zamiloval se do ní, viděl sem jeho profil a ona mi přeposílala jejich konverzaci. Psala mi i věci které by nepsal někdo kdo by si dělal jen srandu. Jediné co vím je to že ta holka je skutečná. Prostě je to podle mě mladá nešťastná vnitřně rozervaná holka která si zažila nějaké špatnosti a protože se nesnáší tak pak sama sobě ubližovala ještě víc. Ale nějak to pořád nemůžu brát jako omluvu pro to její promiskuitní chování a sex například i s tím 38letým, přijde mi to až odporné. Tvoje podezřívání je zcela irelevantní a mimo mísu ale nebudu už tě dál o ničem přesvědčovat. Mě jen zajímal názor lidí tady i kdybych tu holku znal osobně tak jestli si s někým takovým něco začít a nějak si ji pustit k tělu když si s ní jinak tolik rozumím a ona prostě udělala tyhle chyby a nebo od ní raději dát ruce pryč. Tohle mě zajímalo.

• od10k5
                    od10k5, 26.10.17 21:12:58  

Když už ses jí svěřil se svými obavami o její zdraví, tak se s ní dohodni na pořízení testů na pohlavní choroby, ale bylo by dobré a spravedlivé aby ste si je nechali udělat oba. Když budete mít oba negativní výsledek vyšetření, tak si můžete začít užívat darů života.

• Emilio
                    Emilio, 26.10.17 21:39:11  

od10k5: To by mi bylo asi hodně blbé a trapné to po ní chtít a nechce se mi ji k tomu přemlouvat, myslím že by se na to stejně vykašlala. A navíc myslím že v 16ti potřebuje k těm testům asi souhlas rodičů nebo prostě o tom zákonní zástupci musí vědět a její matka o její promiskuitě jaksi neví. No zkrátka než tohle zrealizovat tak bude asi lepší snažit se najít si jinou holku což je ale pro mě taky nereálné takže vlastně je to slepá ulička ze které není cesty ven.

• od10k5
                    od10k5, 26.10.17 23:13:04  

Tak pokud chceš, tak to riskni a omez riziko kondomem.
                    Ono v tvém případě moc možností není.
                    a) chceš ji
                    b) nechceš ji

Ať si vybereš jak si vybereš, tak vždy nebudeš vědět jak by vypadala druhá volba.
                    Já taky lituji některých příležitostí které sem promarnil.

Rozhodni se jak uznáš za vhodné.

• Emilio
                    Emilio, 28.10.17 10:23:51  

Už sem se asi definitivně rozhodnul že ji nechám být a úplně ji vymažu ze svého života. Prostě když se holka v jejím věku chová takhle promiskuitně tak to prostě a jednoduše není holka pro mě. A nějaké její deprese či nymfomanie nejsou podle mě omluva pro to co dělala, nechci ji za to soudit ale zároveň asi nechci mít s takovou holkou ani nic společného. Navíc ta nedávná příhoda s tím vlasatým padesátiletým hnusákem z její kapely který to na ni zkoušel a ona se nechala ( i když ho později odmítla )dává podle mě jasně znát že ani v budoucnu pro nikoho nebude těžké ji dostat takže jistotu bych u ní neměl nikdy. Možná toho někdy budu litovat ale kdybych do ní šel, mohl bych toho třeba pak litovat daleko víc. I kdyby byla skutečně zdravá jak tvrdí, mě by to stejně nedalo a podvědomě bych na to myslel až bych musel na nějaké testy. A už jenom za ty měsíce strachu mi to nestojí. Takže s ní končím definitivně a pokud mi život nenabídne už nic lepšího než takhle promiskuitní šestnáctku tak asi ani není o co stát.

• 69beran
                    69beran, 28.10.17 11:30:46  

Bingo! Konečně správné rozhodnutí :2: Sice já ho vidím hlavně z jinýho důvodu, ale každopádně jsi se rozhodnul dobře. Tím jsem si jist na 1000%.

• Emilio
                    Emilio, 28.10.17 17:16:18  

Taky doufám, že sem se rozhodl správně. Teď už jen najít jinou a lepší holku ale to už je bohužel právě to co se nepovede.

• 69beran
                    69beran, 28.10.17 17:46:31  

Ale povede! Je jen otázka, kdy to přijde :2: Ono to hlavně chce se na to nalezení příliš neupínat. Nejde si to dát za úkol. Za úkol si může člověk dát přeházet hromadu písku. I kdyby ta hromada byla kilometr vysoká, tak při pevné vůli a dostatku sil se to povede.
                    Najít tu pravou pro sebe, na to je sebepevnější vůle k ničemu, žádná síla tomu nenapomůže. Často a možná většinou se ta pravá najde tehdy, když se o to cílevědomě nesnažíš. Když se o to příliš člověk snaží, má tendenci vytvořit si jasnou představu, vyrobit pro budoucí známost přesnou škatulku, do které by dokonale zapadla. Vždycky to pak na něčem krachne.
                    Seznamuj se, poznávej se s holkama. Ber je spíš tak nezávazně, třeba jen jako kámošky, to je fuk. Ona se ta pravá objeví! Hlavně k nim nepřistupuj v prvopočátku stylem-třeba to je ta pravá.

• Cordell
                    Cordell, 2.11.17 02:04:02  

Emilio: Po dlouhej dobe jsem to tu trochu projel a zaujalo me ze pises "metalistka, tak trošku satanistka" to zni pekne :1:
                    Jen tech 90kg to bych se docela bal :7: Alespon na me je takova tezka ufff :1:
                    Z toho co tu pises, me to rika ty jses panic jeste? :4:
                    Jako zes nikdy to s zadnou teda nedelal?
                    Tohle by snad normal tejpek, nemohl nikdy vyblejt, resit tak drsne. Chapu ze kazdej neni na stridani, ale bohuzel ruku na srdce, dnes je to bezny a pocet chlapu co ti uvedla cislo 11? Je teda uplne v poho a normal :) Nevidel bych tam zadnej problem.

Nemoci? :2: Na neco umrit musime, to riziko tam nejaky mas vzdy a je nesmysl to tolik resit. Kdybys kazdou chtel poslat pred na testy, asi budes do smrti panic ci tak neco. Je to teda velmi skoda, pokud nemas zkusenosti a mohl jsi alespon takto ziskat :8:

Co se tyce vztahu, tak ano to i dobre je. Prinasi to radost ale i starost a je otazka do jake miry nam to stoji za to.
                    Sam zas mas vic svobody, nemusis tolik resit. Co se tyce ale veku 16 let, nedelej jsi iluze, ta holka pokud by ti zazrakem drzela 1 rok tak je to jeste hodne :1: Rozumite? TOP Rozumite? :1: Hele to vzdy je vse na zacatku top, bohuzel cas ukaze ze to tak top potom neni a tohle neni vubec zadna zaruka tveho ideal vztahu :4:

Mas porad strach? Uklidnim te tim ze s HIV v poho dal muzes zit pristich cca 20 let, jen budes jezdit pro prasky na Bulovku :4: O setreti na duchod, kterej mit nebudes tak zrejme neprijdes :1: :15: :14:

• Cordell
                    Cordell, 2.11.17 02:06:32  

69beran: presne, nejlip pro zabavu, sex, srandu a dal se uvidi :1: A hlavne at neresi cisla partneru :13: Tech jeste bude za zivot :1:

• Emilio
                    Emilio, 2.11.17 11:46:46  

Ahoj, díky za jiný úhel pohledu. Panic nejsem, měl sem za život klasický sex se čtyřma holkama co si tak pamatuju. Ale sem jinak dost úzkostný, v tom je možná ten problém. Teď už sem neměl sex dva roky, prostě to s žádnou od té doby nevyšlo - buď byly ty holky moc namyšlené a nebo jindy tam zas šance možná byla ale podělal sem to sám. Díky těm dlouhým pauzám to v posteli s holkama moc neumím takže zkušenosti by se rozhodně hodily, to máš pravdu. Ale vážně ti přijde normální že v 16ti letech spala už s ( minimálně, to číslo není jisté protože jindy zas psala že se nemůže dopočítat )s 11 chlapama a z toho jednomu bylo třeba i 38 a to kdoví jestli se nevyspala i s tím padesátiletým hnusem, úlet s ním měla. Já nevím ale mě to prostě přijde dost ujeté. Navíc ještě někteří z těch kterým dala ji otravují a chtějí znovu, jeden nebo dva jí dokonce vyhrožují že když se s nimi znovu nevyspí tak o ní zveřejní materiál na internetu. Takže to sou problémy typické coury. Když to vezmu do extrému, chtěl by si mít dceru která má v šestnácti už tohle všechno za sebou? Neřeknu kdyby jí bylo 25 nebo 27, pak by mi těch 11 partnerů asi už přišlo normální. Věděl sem že takové šestnáctky existují ale nikdy předtím sem se s takovou nesetkal. Většina šestnáctek co sem poznal tak byly ještě panny a nebo za sebou měly jednoho nebo max. dva kluky ale je taky pravda že většina šestnáctek by mi nikdy nedala no. A ty nemoci dost zlehčuješ - není podle mě v pohodě chovat se nezodpovědně, nebo do toho mám jít a pak třeba až potkám nějakou holku co by stála za víc než jen za hřích tak ji pak mám něčím nakazit? :8: Samozřejmě je blbost se toho obávat u každé holky kterou potkám že něco má ale je něco jiného když je holka vcelku normální a má za sebou pár partnerů ale tahle mi prostě přijde dost zvrácená a mít v 16ti tolik chlapů, tak uznej že riziko nějaké choroby tam prostě logicky musí být daleko vyšší. Ale asi sme každý z jiných poměrů a tobě to přijde normální, podle mě to úplně standartní není. Nasadil si mi trochu brouka do hlavy ale já už s ní komunikaci stejně ukončil. Co mám teda podle tebe dělat?

• Emilio
                    Emilio, 2.11.17 11:53:17  

Ale každopádně se už nikdy raději žádné holky nebudu ptát kolik měla chlapů - nechci to vědět, bude to tak lepší.

• barbar2
                    barbar2, 4.11.17 16:12:21  

Kdo chce, najde si způsob, kdo nechce, najde si důvod. Cordell ti to napsal dost výstižně, taky to vidím podobně.By ses divil, kolik zkušeností mají dnešní běžné šestnáctky. Pokud máš takovej strach z nákazy, tak raději hledej někde v kostele nebo klášteře anebo to dál táhnout s Ančou Dlaňovou, tam tu jistotu máš stoprocentní. :4:

• Cordell
                    Cordell, 5.11.17 01:56:59  

Emilio: chapu vobavu, ale tohle je hodne i na tvym usudku jak na tebe dotycna pusobi, zda ji poznas i osobne. Nejde soudit urcite na dalku. To zes s ni napsal, znas ji jen z netu tak to nevis nic. Tak ja nevim co je hodne a co malo? :7: Kamos sehnal slecnu z netu, me videla 1x v zivote a jela se mnou na vylet. Bylo ji nak 21 - 22 let uz nevim. Rikala ze mela 23 chlapu a ja jsem 24tej :1: Rekla to sama, ja bych se nikdy na to neptal :4: Me stacila 10dnu, potom jsem ji vratil kamosovi a ten s ni chodil. Jen potom byla nasrana, protoze prej podlehla a vlastne ze jsme si ji tak prohodili.

Zbytecne to resis, mas dat na svuj cit, poznat dotycnou osobne to je dulezity!!! Covece s tim hnusakem bych souhlasil, zensky snesou lecos az se nekdy sam divim a taky me to bylo proti srsti, kdyz prisla kdysi bejvalka a rikala vo jednom... "teeeen je taaaak uzasnej!" Jsi rikam, asi jak vypada, cekal jsem nakyho metalistu kdovi co. Prisel strejda asi ve veku 35 - 40 let uz ti nevim, vypadal fakt jak starej deda mraz, mel vypadany zuby a to byl ten idol :7: :9: A aby nekoho nenapadl jinej duvod, tak dotycnej nekde jen vyrovnaval zbozi, zadnej prachac.

Duvod byl totiz to, ze se ji libilo jak ji kdysi prefik, ze nekecal, proste ze sli do baraku, von ji vohnul pres zabradli a ze tam kdokoliv mohl prijit! :1: Jenze zaroven ji vadilo jeho chovani jinde, proto ho nechtela.

• Cordell
                    Cordell, 5.11.17 02:07:09  

Emilio: a zas pozor, treba kdyby potkala nekoho fajn, tak by to treba uz casem ji i preslo. Musis porad brat, ze v 16ti delaj lidi ruzny blbosti. Najdes i dnes dost studentek, ktery si sexem privydelavaj! Proste vyuzivaj svoje vyhody.
                    Nakonec pokud mas porad strach o svoje zdravi, tak hold pouzij gumu, to je asi nejednodusi cesta kompromisu :4:
                    A ze to neumis pouzivat? To jses asi vtipalek :1:

Ted jsem dosel k tomu ze muze sklouznout, tak hold kup nakej co nejmensi a ten snad ti vydrzi :8: Ja vim ze to casto neslo skoro dolu, takze me se teda zdalo sklouznuti spis nerealny :1:
                    Vse je nekdy poprve, tak to hold zkusis jinak no :2:

• Cordell
                    Cordell, 5.11.17 02:15:23  

od10k5: jo tohle sem tam nekde ctu, ale proste testy to me prijde celkem nerealny. Vetsina dotycnejch se podle me ti na takovej pozadavek vykasle :2:

Co vim ale s HIV, ma to jeden kamos (je Gay) a porad zije uz 20 let. Vyzvedaval jsem mu na Bulofce i leky a ok. I do prace ho poslali, takze zadny extra zdravotni vomezeni, nebo ze by neco nemohl nemel. Spis lital jak srnka :1:
                    Vetsinou co jsem slysel, tak tohle maj gayove. Aspon co me ruzne vypravel, tak u tech je to riziko podstatne vyssi. Tim nerikam ze to nechytne, pokud zajede nekam do Afriky a nejakou zenskou tam prefikne :1:

• 69beran
                    69beran, 5.11.17 06:26:21  

Cordell:Naprostej souhlas s posledními 2 příspěvky k emilio.
                    Je to jak píšeš-vybouřená holka když se "uchytí", bývá to stálice. Prvnička...tu dřív či později chytne touha poznat něco jinýho a je jak utržená ze řetězu potom! :2: Proto já vždycky říkal a říkat budu-holky, vyřaďte se dokud jste mladý,poznejte jich co nejvíc a všeho věku a teprv až vás to přestane bavit, pomalu se začněte rozhlížet po něčem na stálo. Ale aby 16-17ka chodila s prvním, kdo ji dá, věřila, že to je na celej život a říkala tomu životní láska, to je směšná naivita a zříkání se užívání si.
                    Ano, poslat ji na testy, na to se ta holka vybodne a nedivil bych se jí. To je spíš urážka říct-mazej na testy na pohlavní choroby a až doneseš vyjádření, že jsi zdravá, píchneme si :8: :7: :14: :14: :14: Bych se nedivil a zatleskal bych ji, kdyby ho něčím zinkla po škebli :13:

• 69beran
                    69beran, 5.11.17 06:49:20  

A jak píšeš o těch starších, taky pravda. Naivkové si myslí, že v tom jsou vždycky prachy. Ale houno! To je předpotopní názor lidí se středověkým myšlením. Jsou krásný 16ky, kterým se líběj chlapi od 40 vejš. Nebo ten sex...Holka poznala 2,3 mladý kluky,pak natrefila na 40 letýho,co ji dělal to, co ti mladí ne a byla v sedmým nebi :2: Pak třeba zkusila ještě jednoho a to samý... Celkem logicky ji v hlavě sepne-moji vrstevníci jsou ještě děti k ničemu. Nebo chování-od spousty holek jsem slyšel-kluci jsou hovada co se neuměj chovatk holce, starší chlapi jsou lepší, nebaví se jak trotlové,umějí se chovat.
                    Často jsou na starší i holky, jimž chybí od malička v rodině chlap. Vrstevník je nezajímá, přitahujou je starší.