Už nevím jak se seznámit

Otevřená diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
od10k5 (2016-12-05 20:37:08)lafytka (2016-12-05 17:38:36)standazx (2016-11-20 14:15:05)barbar2 (2016-11-16 22:53:21)Walker87 (2016-11-15 21:28:35)xdexil (2016-11-04 16:35:13)Deamon (2016-11-01 22:58:09)kalipsao (2016-10-30 14:46:17)Cordell (2016-10-28 23:43:27)lyricaltones (2016-05-15 20:06:44)arsenia (2016-04-22 15:51:09)Jarin22 (2015-04-24 03:00:23)Spidlin (2015-03-23 21:58:46)UnDeRwOrRlD (2015-02-13 15:58:45)Palistina (2015-02-01 18:47:06)l0v3 (2014-02-08 23:28:11)chuckylenka6 (2014-01-21 10:11:41)Blizi (2013-12-12 10:21:40)half93 (2013-10-25 10:59:52)
Už nevím jak se seznámit
Založeno: 23. 10. 2013 | Příspěvků: 1 206 | Členů: 19
Správci: barbar2 (hlavní)

Smyslem tohohle fora neni poradit,protože žádná rada neexistuje. Smyslem tohohle fora neni snaha zvýšit sebevědomí,protože "víme svý". Smyslem tohohle fora je, aby každý, kdo sem nakoukne, věděl, že v tom neni sám. UPOZORNĚNÍ: výrazné OT bude mazáno.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 4.12.16 21:36:46  

Prolhaná jsi Lafyto ze Štěstí ty. Oba dva, já i ty, známe tu kauzu kdy ses do Standy navážela, důkazy máš ve vzkazníku ještě než sis mne dala do ignoru, hm. Považoval jsem za vhodné Standu varovat, protože třeba ani netuší jak jsi ho na jaře na jistém fóru pomlouvala a věřím že není tak hloupý aby ti sedl na lep, když se o něj najednou zase zajímáš. Možná jsou blbí tví koloušci ale věřím že on ne.
    Nudnej, starej nejsem, nebo mi doma lžou a pivo nečepuju:4:
    Já jsem spokojenej v životě jak málokdo. Nyní. Rozdíl mezi náma dvěma je ten, že já ti přeju jen to dobré už, protože pak přestaneš bejt zapšklá, po přechodu, zákeřná potvora, která druhé hlásí a ještě se tím chlubí. To že vymetáš seznamky, seznamkový fóra a jsi i na erotických svědčí že toho štěstí jsi v životě moc nenalezla. Lezením do pozadí druhým, své štěstí nenalezneš.

• lafytka
      lafytka, 5.12.16 17:38:35  

Napsat takový elaborát a lhát v podstatě nepřetržitě, to už chce fantazii :2:
      Měl ses dát na politiku, udělal bys kariéru.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 3.12.16 10:59:10  

Stando, neodpovídej lidem, kteří tě jinde pomlouvají, žluté kočky jsou zrádné, malá rada a hezký den:4:

• lafytka
      lafytka, 4.12.16 18:53:58  

Prolhanej pán nemá kde se projektovat :1: :1:
      Standa je ty emane specifikum z Lidí a vyskytuje se pouze na tomto foru, není ho tedy kde pomlouvat a hlavně...není proč.
      Takže se nesnaž potisícé pomlouvat....seš nudnej starej prďola :6:

• Walker87
    Walker87, 15.11.16 21:28:35  

čau lidi, u nevím jak a kde se seznámit. Připadám si fakt poslední dobou, že jsem na to nějak levej. Holky se mnou prostě zůstavaj kamaradky a ja nevím, co dělám špatně. už jsem sylšel i to, že se neumím seznámit? Asi na tom něco bude, protože na internetu to stoji za starou belu a realně nevím, kam bych se el seznamit. Diskoteky nepřipadaji v uvahu. :-(

• lafytka
      lafytka, 16.11.16 09:31:32  

Tak to jsi v háji.
      Máš koníčky nebo zájmy?

• od10k5
      od10k5, 16.11.16 17:50:00  

Dle mého výzkumu se nejlépe seznamuje tam kde nejsi kvůli seznámení a to reálném životě i na netu.

• standazx
      standazx, 17.11.16 21:27:22  

V tomhle je velkou chybou čekat. Vyjdeš někdy z baráku? Pokud jo,tak se můžeš seznámit prakticky kdekoliv, třeba na autobusové zastávce.
      A to, že s tebou zůstávají kamarádky - prostě ti dlouho trvá, než se k něčemu odhodláš.

• standazx
      standazx, 20.11.16 14:15:04  

Ber to takhle - od okamžiku, kdy nějakou novou poznáš, máš asi tak týden na to se o něco snažit. Pokud to nezvládneš, skončíš jako kamarád.

• lafytka
        lafytka, 21.11.16 18:24:31  

Stando, co je u vás novýho?

• Deamon
    Deamon, 31.10.16 18:15:45  

ahoj koukám že se to nezměnilo ani lidy to znala z lide . cz

• cabballero
      cabballero, 31.10.16 19:32:17  

Prosím, zkus to znova a pěkně česky. :4:

• Deamon
        Deamon, 31.10.16 19:41:14  

ok

koukám že se to nezměnilo ani lidi co jsem znala z lide . cz

• Radollko
    Radollko, 15.8.16 05:35:38  

Lafytko přepošli mně prosím na vzkazník ten slušný vzkaz, co ti napsal slušný nick Alaram...Chci ty urážky a nadávky porovnat s těmi kterými častuje mě... :4:

• lafytka
      lafytka, 15.8.16 18:37:56  

Kdybys četl pozorně, našel bys ho ve vlákně doleji.

• barbar2
    barbar2, 28.7.16 23:27:00  

Připomínám, že letošní sraz fóra bude opět na festivalu Brutal Assault v Jaroměři od 10. do 13. 8. Jako obvykle tam budu já a hellish.satanica. A kdo další? :4: Pokud to čtě Ppooler, mám pro něj dobrou zprávu - budou tam hrát jeho oblíbení Obituary a fetu tam najde taky dost. :-) Cordella naopak moc nepotěším - kapely začínají až v 10:30 a končí už ve 2:40. Ale pár elektronickejch kapel tam je, např. Die Krupps či Perturbator. :2:

• lafytka
      lafytka, 29.7.16 19:47:14  

Už jsme se o tom bavili s Mattem, ale asi zas nic...za ty peníze si užiju jinde :2:
      Není tam nic co by mě bavilo, jela bych někam na dramec :13:
      Ale pozdravuj satanku a nedělej ostudu :14: :14: :14:

• barbar2
        barbar2, 29.7.16 22:20:23  

Škoda. :5: No jo, vy dva byste si kvůli stovce nechali vrtat koleno. :1: A vostuda musí bejt! :10:

• lafytka
          lafytka, 30.7.16 09:27:41  

A dobrý datum, dítě je na larpu :7: :1:
          Ale nehrají moje...co naděláš. Až se dáš na dramík, tak napiš :6: :14:

• Cordell
            Cordell, 31.7.16 00:08:47  

lafytka: na dramik by ani nemusel, ja mam sirsi zaber a jeste to ma casto znatelne levnejsi :1:

• lafytka
              lafytka, 1.8.16 21:50:33  

Já mám taky širší záběr, jen by to mělo hrát rychle :2:

• Cordell
                Cordell, 4.8.16 00:56:31  

Pokud by ti slo jen o rychlost, tak ti muzu ujistit ze i rychla music je tam kam jezdi Barbar :1:

• barbar2
                  barbar2, 4.8.16 22:47:51  

To jo. :2:

• Cordell
          Cordell, 31.7.16 00:07:39  

Tohle neni jen "stofka" to mas uz tisice! :7: By me zajmalo kolik tam chtej na miste 2500? Jen predprodej 2000!
          Je to na houby, jelikoz tam nekdo dojede, zaplati drahy vlezny a uz mu ani na fet nezbude :11:

btw nedavno na tohle tema byla debata, posilal me to kamos, festak kam ty rad chodis...
          http://hradec.idnes.cz/na-bojisti-v-trutnove-zacal-festival-obscene-extreme-p0g-/hradec-zpravy.aspx?c=A160713_170308_hradec-zpravy_pos

Rikal ze mu to prijde jako zabava vesnicanu, ze tohle delaj i na vesnicich nekde a na disco a ze tohle hrozne nesnasi :1:
          Hele to radsi sraz zde, free party...
          https://www.nyx.cz/index.php?l=events;l2=2;id=30166;pr=0
          frenchcore, hc, speedcore - Mlada Boleslav 12.08.
          Ma to hned vyhodu, udelas vylet, nekde se vykoupes cestou, pokud te party treba nebavi vis zes za to nedal hromadu penez. Piti muzes mit svoje :2:

• barbar2
            barbar2, 31.7.16 14:48:51  

Mně teda 2 litry za 4denní festival nepřijde extrémně přehnané, když uvážíš, že spousta těch kapel mívá během roku samostatné klubové koncerty, kde dáš na vlezným třeba 500 nebo u headlinerů i litr. Nemluvě o tom, že každej tam chlastá jak cyp a ty 2 litry za fest v pohodě prolije - tady by mně bylo líto utrácet prachy, to rač pojedu na další fesťák. :2: Hlavně když to srovnáš, se zahraničními festy, kde dáš za 3denní lupen kolem 200 €, tak je to furt v poho. Ten Temple of error musí bejt kvalitní akce, když krom Nyxu je nevygooglitelná a ani na FB jsem ji nenašel. :1:

• Cordell
              Cordell, 2.8.16 23:07:52  

Na CZ festak je to teda hodne, ja bud neplatim nic a to mame i zahranicni projekty a nebo cca 350czk za weekend. Vodu mam vlastni, matros jsi privezu. Tudiz moje utrata je 0czk.
              Zahranici jeste chapu, tam jsem dal i 70Eur za vlez ale taky vic uz ne.
              500czk fakt tady do podniku nedavam, ano vim ze tolik stoji metal, ale na ten nechodim a jiny to je tak 50-100czk kdyz uz.
              Mam pocty trochu jinde a nejsem zlata mladez abych mohl davat za blbej festak / party takovy penize. Jiste pokud je to nekoho jedina vec, asi potom jo.

Mozna jsi dost fanda, ja ne, takze asi bys taky ted nejel se mnou napr do Nemecka na sraz se Stanicou abyste tam dali za duc duc duc 70Eur s tim ze tam budou top projekty, hromada piva a matrose a ja bych vam rikal jak je to super ze tam vas nikdo ani nehlida a muzete i tam vnaset vlastni piti a vodu :15:

• barbar2
                barbar2, 3.8.16 15:26:30  

Tak nějaká ta organizace musí být na každé akci - akce se sama neudělá, někdo si musí pronajmout plac, dovézt bedny, zesáky, pódium, postavit to... By mě ale zajímalo, z čeho se ta akce zaplatí, když je tam vlez free a každej si tam přinese svůj chlast, takže ani na pití a jídle moc nevydělají.

• Cordell
                  Cordell, 4.8.16 01:04:42  

barbar2: zaplati, jelikoz ne kazdej to dela, je hodne lidi co chce na miste toceny pivo a rado ho koupi. Vidim je tam kolem baru porad, tudiz zas na tom piti vydelaj. Jen neprudej lidi, co to nepotrebujou nebo nechtej pac jedou jinak.
                  Nekde je pak ten vstup cca 350kc, to taky hodne lidi da, tech par socek co projde nestoji za rec aby je nekdo nahanel.

Proste kdyz chci bejt na music, tam mit flasku rozumej 1,5L vody, tu vodu rychle dotocit a zas mit music a nehodlam resit penize a neco na baru. Nastesti ty lidi to chapou. Nakonec abys nerek, jednou jsem to zkusil, bylo asi 5h rano a ja chtel u baru zda ma na prodej vodu, petku a nemel nic. Nakonec jsem nasel jednu rozbitou umyvarku a natocil tam.
                  Voni proste ani tu vodu nemaj. A do kelimku to je hrozne neprakticky. Pro jiny ok, to zas mas sortu co tam dost keca, postava, sem tam jde zadupat, nastreli drogu, zapije to pivem, pak da jeste nakou dalsi drogu, potom jdou na panaka a rano se tam drzej za hlavu. My jsme trochu vic specificky jako parta.
                  Ja pamatuju jak me kdysi rano tejral Nemec, mu bylo hrozne divny ze nemam u stolu cigara ani pivo, ani panaka a byl jsem hrozne asi podezrelej :1:

• Cordell
                    Cordell, 4.8.16 01:24:41  

Bedny a podium to delaj casto dobrovolne, nemas to presne placeny lidi. Zalezi presne na music...psy je vic uz organizovanej tim ze tam nekdo je, kdo to resi, radne pronajme. Tekkno a pod neni moc organizovany, to najde jeden "rychtar" pozemek, tak tam poresej neco jako pronajem - voslavu narozek. Dalsi znama parta naveze bedny, to mas casto fandove co to delaj zdarma. Nekdy se hold stalo ze byla vetsi cast toho pozemku zabrana viz Czechtek, proto byly i ty nepokoje. Nemas to draze placeny lidi co tam hrajou. Dobre u psy chtej zahranicni i 1000Eur ale to neni pokazdy a nekdy to uhadaj asi na min kdyz ten zahranicni projekt zde jezdi.

Speedcore to treba udelali nedavno pod mostem nelegalne. Ve 2h rano prijela policie, tak to stlumej, vodjela a sup hralo se do rana dal :4:

Ja uz ty voploceny, hlidany festy nemusim, chodis tam pak jak vokrouzkovanej dobytek a vodu 0,4 kupujes za 45kc fakt super.

• barbar2
                    barbar2, 4.8.16 22:56:09  

Stejně je to divný, že to tam někdo doveze jen tak zadara. To i ty malé metalové kapely hrají v klubech či na festech aspoň za dopravný, když už nic jinýho. Posledně jsem šel v Olmiku na Brichtu a on nepřijel, bo jim pořadatel dluží prachy a na fb se vymlouval, jak je ta doprava se všemi věcmi drahá, že by to neutáhli apod. To jistě dost zveličoval, ale faktem je, že jet s dodávkou někam není zrovna levný a tu aparaturu tam dát jen tak zadarmo, no nvm. Ale pokud to takhle funguje, tak proč ne. :4:
                    Já třeba na festech piju vodu z koryta, nekupuju ji, přestože je celkem levná - 16 Kč za půl litru, malinovka či kofola pak za 32. Ono je rychlejší se napít z koryta než čekat ve frontě a eště za to platit a stejně tam moc bublinek nemají. :-)

• Cordell
                    Cordell, 5.8.16 01:32:43  

barbar2: divny to neni, jelikoz to lidi delaj protoze je to bavi. Dam ti priklad, mame promitaci kino, vzdy jsem chtel videt horrory pod sirym nebem. Nemel jsem nic, ani platno, ani jak bych to pustil nekde v lese. Co ted? Das me vstupa? To bych se nedockal
                    :1:
                    Kamos se jeden toho chytnul, resil ale ze by chtel vic film ze zivota, jako horror asi moc ne. Pozdeji ale dosel k tomu, ze kdyz jsi da lsd, ze vlastne pak neresi tolik dej toho filmu. Zkusil ten horror nez koukat neco sice slozityho ale co ho bude potom nudit a tak sehnal zadarmo z prace baterky co ti utahnou monitor+mini notas+zesik co udelal+trafo. Ty casem dosly. Co ted novy drahy ze?
                    Takze koupil centralu v aukci co je na stavbu a lejes tam benzin.

Tu spravil, jelikoz je kutil a dela to i rad zdarma a zaroven je elektrikar. Platno sehnal pak za 400czk, koupil pozdeji projektor za 6-7000 do toho to pak dal pac uz mel to nadseni ze to bude vetsi a hezci. Trvalo mu to dlouho, jelikoz ty veci shanel casto z prace a ruzne propojil dratama. Normalne by to slo hned, ale dal by treba 30 000. Auto ma svoje, benzin ma zadarmo nebo alespon vetsinu diky praci. Tudiz provoz neresi a rika ze i kdyby tak za 250kc co stoji listek pomalu do kina to promitnem celej vecer se vsim.

Podobne to mas i u tech "tekknaru" (pro lidi mozna smazky), tak to delaj skutecne pro lidi a kor kdysi to tak bylo. Maj dodavku, tam poskladaj dokupy bedny, veci a jedou ze je to bavi. Postavej sound, bedny. Je to proste spis styl zivota, problem co byl nebylo ani tak ta music ale ty pozemky. Vsude to neci je, takze neco postavit, udelat lidem je fakt tezky. A udelas to na pul nacerno, hold riziko problemu a nebo B nahlasis vse radne a mas dalsi problemy. Vsak to znas ty narizeni, musis tam mit zdravotnika pomalu, toytoy a ruzny kraviny. Me se libilo, ze tam tyhle blbosti tim nebyli.
                    Ty lidi to kompenzujou ruzne, treba u systemu daj bar, takze tam vzdy nekdo koupi pivo a neco se jim vrati. U psytrance to taky nemas vse na vydelek. Dam ti priklad...znam cloveka je to IT Programator, jeho plat cinil tenkrat 45 000czk/mes. Zaplatil radne festak a stalo to asi 80 000. Prodelek mel na tom cca 20 000 jelikoz to vse radne platil a pod. Nakonec to udelal jeste znova a nechal bejt a to lidi platili i vlezny.
                    Zalezi jakym stylem, zpusobem to kdo udela a co kde vosidi.

• Cordell
                    Cordell, 5.8.16 01:45:23  

a vodu tu jedine petka uz s sebou, stat u baru to fakt nemuzu a cekat na radu i kdyby tam v prodeji to meli :1:
                    Zde par fotek...
                    http://i67.tinypic.com/2njy6qa.jpg

https://someimage.com/J3AStFF

https://someimage.com/lFl1jxL
                    http://i64.tinypic.com/21bmbea.jpg

centrala starsi, porizena novejsi a znovu spravena
                    http://i61.tinypic.com/vpdmp2.jpg

a notas + zapojeni, na druhej foto je videt ze uz ma notas lepsi pro blu-ray a trochy vylepsil i zapojeni
                    http://i62.tinypic.com/66f8kj.jpg

http://i68.tinypic.com/116rwhy.jpg

• barbar2
                    barbar2, 9.8.16 12:44:23  

To je dobré DIY minikino. :2: Tam je ale potřeba hodně toho nadšení, aby do toho člověk investoval - to já říct nějakýmu kámošovi, že mám projektor a chcu promítat, tak mi nedá ani stovku na bílé prostěradlo, natož aby ještě kupoval elektrocentrálu... :1: To já mám kolem sebe většinou socky, co řeší každou korunu a nadávají, když se zvedne vstupné na fest třeba o 200, ale to, že že tam pak nechají klidně 4 litry za chlast a hulení, to jim nevadí. Ale běda po nich za cestu autem chtít o 50 Kč víc, než čakali... Proto mě to překvapuje, že je někdo ochoten jen tak pro lidi utrácet tisíce či desetitisíce. Ale tak jestli vydělává 100 měsíčně, tak chápu, že ho to nevytrhne. :2:

• Cordell
                    Cordell, 14.8.16 05:55:37  

My jsme taky socky, proto nejezdime na tak drahej festak. 50kc navic zas neni tragedie a to jsem chudej celkem vovcan :1:
                    Co se tyce toho platna, tak to neni aby nekdo na to dal, to proste udelal sam kamos ze ho to bavi. Ty veci nebude kupovat, prave to mas vetsinu zadarmo a promita pac se chce podivat sam ale zas sam nechce tam bejt, takze nas bere jako kamose. Vstup tam proto zadnej by nechtel a benzin nakej ma zadarmo, takze kdyz me sveze od nej k rybniku nekde par km tak je mu to jedno.
                    Mame to spis privatni kino, ne na festaky i kdyz uz taky se promitalo i tam. A je hezky mit letni kino, kde muzes koukat co chces ty a ne jit nekde, kde ti poustej treba komedie co nechces :4: ufff 4 litry to bych nedal za festak. A plat? Takovej nemaj... to ti muzu rict presne je to rozmezi 20 az 35 000czk cistyho mesicne. Je fakt ale ze to maj aspon pravidelne, narozdil vodeme jako socky :4: Ja to mam tim, ze nemuzu nikde kloudne pracovat.

• Cordell
                    Cordell, 14.8.16 06:07:50  

a nepochopitelny to vzdy bude, neznas tyhle "fetaky"... ale je to dobra cesta pac uz jdou do vlady...tohle je kluk co kalil na psytrance u beden
                    https://cs.wikipedia.org/wiki/Ivan_Barto%C5%A1
                    Konecne by tam byli sikovny lidi nez to co je ted ale hromada lidi by prskalo ze maj treba dready :15:

• lafytka
                    lafytka, 14.8.16 11:05:05  

Sympatickej kluk.

• barbar2
                    barbar2, 17.8.16 22:45:32  

Holt, není nad to mít kamarády zapálené pro stejnou činnost. :2: Bartošovi a Pirátům celkově jsem dříve fandil, ale od doby co začali hlasitě sympatizovat s imigranty, u mě Bartoš i Piráti skončili. :10:

• lafytka
            lafytka, 1.8.16 21:50:05  

Matte, jedu! :14:
            12.8 odjíždí prtě na larp, ten víkend mám volnej, pak už je zas u nás fesťák.

• Cordell
              Cordell, 2.8.16 23:10:05  

Ok cekej pozdeji vzkaz kolem 06.08. + info.
              Jak napsal nejde najit, to proto ze nektery mensi party jsou vic privatni, ne kazda musi bejt mega s tisicem lidi proto aby byla dobra. Navic je treba brat v potaz ze stale nektery party jsou vic free, takze nacerno. Neni tam zadna organizace a security.

• lafytka
                lafytka, 5.8.16 17:26:45  

Jak tě tak čtu, tak bych tam byla jediná čistá...já jen kalím, drogy mě nebaví :2:

• Cordell
                  Cordell, 5.8.16 18:46:46  

drogy potazmo chlast ten tam jede tez...klasika vzdy byla rum + cola :1: vino krabicak co vim a nebo normal pivo :4:
                  Ne kazdej hned neco ma jinyho, mas i hulici jen, to je ruzny jen je tam vetsi koncentrace takovych lidi.

• lafytka
                    lafytka, 6.8.16 17:02:29  

Na festu mi nevadí, stejně sem rychlejší :14:

• Radollko
    Radollko, 17.5.16 02:26:10  

Tak už jste se konečně s někým seznámili? :1:

• 69beran
      69beran, 17.5.16 08:34:09  

Lafytka uz je s nim v lese asi :1:

• Radollko
        Radollko, 17.5.16 19:05:15  

V lese,v lese na jehličí... :1:

• lafytka
      lafytka, 17.5.16 19:04:53  

Vypadá to že možná jo :4:

• 69beran
        69beran, 17.5.16 19:31:22  

Vsak my vime, my vidime, my ti drzime to...palce :1:

• 69beran
          69beran, 17.5.16 19:35:36  

Hlavne s nim nechod na jezero, je tam vodnik a ma velky ....
          no ty hrnecky na dusicky :8:

• lafytka
          lafytka, 17.5.16 19:38:53  

:4:
          Dneska přijel se snítkou šeříku...ví že ho mám ráda....ráno v 6.45...z Uherskýho Hradiště :7: :7:
          Blázen...

• Radollko
            Radollko, 17.5.16 22:19:46  

Ovšem mezi mít rád a milovat je trochu rozdíl...Rád mám řízek, ovšem přítelkyni miluji. :4:

• 69beran
              69beran, 19.5.16 05:45:19  

Myslim ze L. ma rada ten serik :15:

• Radollko
                Radollko, 19.5.16 12:23:37  

Tak to je lepší varianta ,protože některé ženy mají rády jen mužovu peněženku. :1:

• 69beran
                  69beran, 19.5.16 20:09:07  

To taky,ale tady o to nejde :1:
                  Privezl mi serik...vi ze ho mam rada.
                  Jasne pise ze ma rada serik.

• lafytka
                    lafytka, 22.5.16 20:19:07  

Chytrý chlapec :4:

• Radollko
        Radollko, 17.5.16 22:20:48  

No vidíš. :4:

• lafytka
          lafytka, 22.5.16 20:20:41  

Ale haluz...jako to by mě nenapadlo, že by mohlo fungovat.
          Zdaleka, mladší, menší, tlusťoučkej( to já můžu) a bez času....a přesto...když se chce, třeba to pude :4:

• Radollko
            Radollko, 22.5.16 22:36:20  

Taky jsem menší a o něco mladší...Přítelkyně to ze začátku těžko skousávala, ale dcery a přítelkyně ji zpracovali...Teď už to spolu táhnem pátej rok. :6: :1:

• lafytka
              lafytka, 23.5.16 19:34:43  

Já věk nežeším už od dvaceti, vždycky jsem měla mladší a o dost. Ale chtěla jsem někoho poblíž.