Reiki

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
od10k5 (2016-11-30 18:49:39)vecerlib (2016-11-27 10:22:22)poradsam (2016-06-21 12:15:39)rakapka (2015-11-04 18:06:56)lenicka.ves (2015-01-01 09:27:42)Vesna (2014-01-11 23:33:17)helenka35 (2013-12-17 21:14:34)Dona_Yllenn_Nocturne (2013-12-15 21:26:39)strolll (2013-12-05 11:26:25)primulka (2013-11-13 22:19:07)
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 437 | Členů: 10
Správci: od10k5 (hlavní)

Léčebná metoda k posílení těla.

Kyo dake wa

Okoru na

Shinpai suna

Kansha shite

Goo hage me

Hito ni shinsetsu ni

Více zde: http://www.mistosetkavani.cz/modry-lotos/zakladni-principy-reiki/

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• poradsam
    poradsam, 3.6.16 08:30:31  

Zdravím.
    Dole jsem přislíbil,že taky něco vložím,tak plním slib.
    Přeji vám hezké čtení :15:

• poradsam
      poradsam, 3.6.16 08:30:50  

Mezi Mikulášovicemi, Brtníky a Šluknovem, vlevo od silnice z Velkého Šenova do Mikulášovic vede lesní cesta na vrchol nejvyššího vrchu Šluknovské pahorkatiny, na Hrazený. V podzemí tohoto vrcholu se prý nalézá velká jeskyně, na jejímž dně se rozkládá jezero, na kterém plují dvě stříbrné labutě, z nichž jedna je na hlavě ozdobena zlatou korunkou.
      A takto zní pověst: Kdysi dávno šla velmi chudá vdova se svou dcerkou Terezkou sbírat do lesů kolem Hrazeného léčivé bylinky. Cestou zpívala smutnou baladu o bídě a nouzi, když tu náhle před sebou uslyšela pisklavý hlásek. Byl to skalní skřítek, který měl rozsvícenou lucerničku, lamačské kladivo (mlátek) a měl dlouhý vous. Takovým skřítkům se říkalo „permoníci“ nebo „permoni“. Vdově řekl: „Když budeš trpělivá a ještě chvilku počkáš, až začnou zvonit z kostela sv. Václava ve Šluknově, otevře se ti skála se svými poklady. Ale dej si pozor, aby tě tato nádhera neoslepila“. Jakmile to dořekl, zmizel.
      Byla Květná neděle, kdy se v kostele zpívají pašije. Ani se matka s dcerou nevzpamatovala z tohoto nenadálého setkání, když se ze Šluknova ozvalo vyzvánění. Vdova pohlédla na skálu, která se před jejími zraky začala otevírat. Obě vstoupily dovnitř. Po bílém schodišti sestupovaly stále hlouběji a hlouběji do nitra skály, až se dostaly k průzračnému jezeru, které se nalézalo uprostřed velké jeskyně. Na vodě plula majestátně nádherná stříbrná labuť. Stěny jeskyně byly posety perlami a drahokamy a ze země vyšlehovaly modravé plaménky. Tento úkaz v oné době znamenal, že by se měly obě mít na pozoru. Najednou zaslechly tajemný hlas, který jim řekl, aby si vzaly pro sebe z toho ohromného bohatství tolik, kolik budou potřebovat, aby již neměly takovou bídu jako dosud. Vdova posadila svou dcerku na jednu z lesknoucích se skal a počala chvatně do zástěny sbírat drahé kameny, stříbrné hrudky a perly.

• poradsam
        poradsam, 3.6.16 08:32:16  

Když měla plnou zástěru, všimla si, že dítě má pod sebou deku. Proto dcerku posadila vedle, z deky si svázala uzel a do něj pak dávala vše, na co přišla. Byla tak zaujatá svým sběrem, že na dítě zapomněla, popadla ranec a utíkala ze skály ven. Jen vyšla ze skály na denní světlo, zmizelo schodiště a skála se za ní zavřela a splynula s okolím, takže po nějakém schodu do skály nezbylo ani památky. S radostí se probírala vším tím bohatstvím, které si v ranci přinesla. A tu si najednou uvědomila, že dcerku Terezku nechala uvnitř skály. Tu se dala do usedavého pláče. Marně však svou dcerku volala, marně hledala vchod do skály.
        A tu ji čekalo další překvapení. Všechno stříbro, perly a drahé kameny se proměnily v obyčejné kameny. Nešťastná vdova plačíc zůstala u skály prý tak dlouho, až se sama proměnila v šedou skálu. Terezka se prý proměnila ve stříbrnou labuť a od té doby na podzemním jezírku plavou dvě stříbrné labutě.
        Tuto pověst při černých hodinkách od pradávna vyprávěli rodiče svým dětem, aby jim ukázali, že kdo podlehne kouzlu stříbrňáků a bude se snažit jich hromadit stále více a více, daleko více něž sám se svou rodinou potřebuje, bývá často proto potrestán právě na tom nejdražším, co má, totiž na svých dětech, které vedeny špatným příkladem rodičů začnou mamonit, shromažďovat majetek a lakotit i na nich samých a místo klidného stáří jim připraví peklo na zemi.

• atuinzelva
          atuinzelva, 3.6.16 09:11:15  

Když jsem to četla, měla jsem nejdřív husí kůži, pak se ve mě rozlil klid a bylo mi příjemně. I když mé tělo vnímá, že je ráno, moje duše měla moc milou černou hodinku, byla ve své realitě. Byl to stav, který bych přirovnala k meditaci. Děkuji za hezký vstup do dnešního dne.

Nemá to nic společného s reiki, ale snad nás správce nevyhodí...

• od10k5
            od10k5, 3.6.16 10:06:37  

Tohle je v pohodě, můj příběh o psu a kočce, taky nesouvisí s reiki.

• poradsam
            poradsam, 6.6.16 09:50:42  

Hezky jsi to napsala,procítěně a správce to pojal, nevyhodil nás :4: :15:

• od10k5
              od10k5, 6.6.16 11:22:48  

Já jsem alergický jen na někoho. :15:

• poradsam
                poradsam, 17.6.16 08:48:35  

Taky tak :15:

• atuinzelva
                  atuinzelva, 17.6.16 13:54:27  

Já jsem na to začala používat osmičku - zafungovala. Je mi úplně ukradený.
                  Zkoušela jsem odpojení kamaráda a jeho přítelkyně, vůbec se mi to nedařilo, usínala jsem vyčerpáním a dnes jsem hodně spavá. On vlastně ale říká, že ji nechce, ale úplně jistý si neni. To mi ale prozradil před chvílí. Co na to reikaři?

• od10k5
                    od10k5, 17.6.16 16:39:13  

Ten kamarád je zamilovaný do své přítelkyně a chce se toho zbavit?

• vecerlib
                    vecerlib, 18.6.16 11:38:14  

Zbytečně si ubližuješ. Bohužel všechno je jinak. Co platilo a fungovalo před deseti léty, dnes už neplatí. Vibrace Země se zvýšila asi o dvojnásobek a vše funguje trochu jinak. Ale každý si tím musí projít a zažít sám na sobě, aby to pochopil.....

• od10k5
    od10k5, 2.6.16 15:11:33  

O psu a kočce:

I pravil Adam: "Pane, dokud jsem žil v zahradě ráje, přicházel jsi ke mně každého dne. Nyní Tě již více nevídám. Cítím se osamělý a je mi zatěžko připomínat si, jak velká je Tvá láska ke mně."

I pravil Bůh: "Pomohu ti! Stvořím pro tebe a pro Evu společníka, který vás bude vždy provázet. Bude zrcadlem mé lásky k tobě, a tak budeš stále vědět, jak velká je ta láska, i když mne nikdy nespatříš. Ať budeš jakkoli sobecký, dětinský či nehodný lásky, tvůj nový společník tě bude přijímat takového, jaký jsi a bude tě milovat všemu tomu navzdory tak, jako i já tě miluji."

I stvořil Pán psa, aby dělal společníka Adamovi a Evě.

A bylo to dobré stvoření.
    A pes byl šťasten, že může provázet Adama a Evu.
    A Adam byl spokojen.
    A pes byl spokojen a vrtěl ocáskem.
    A Bůh byl šťasten.

Po nějaké době však Adamův anděl strážný přišel k Pánu a takto hovořil: "Můj Pane, Adam je naplněn pýchou. Pyšně si vyšlapuje, nafukuje se jako páv a je přesvědčen, že je hoden zbožňování. Pes ho skutečně naučil, že je milován, ale není zde nikdo, kdo by ho naučil skromnosti a pokoře."

I pravil Bůh: "To nevadí! Stvořím pro něj společníka, který ho bude provždy provázet a který ho bude vidět takového, jaký skutečně je. Bude mu připomínat meze, takže Adam pozná, že není hoden zbožňování."

A Bůh stvořil kočku, aby dělala společníka Adamovi.

A kočka se nepodrobovala Adamovi.
    A když se Adam zahleděl do jejích očí, připoměl si, že není Nejvyšší Bytostí.
    A tak se Adam naučil pokoře.
    A Bůh byl šťasten.

• atuinzelva
      atuinzelva, 2.6.16 15:46:16  

To je přesně, máš kočku nebo pejska? Já mám kočku a má i svoji značku - pozor kočka, aby se mohla procházet po silnici a něco ji nepřejelo. Teď zrovna na mě kouká oknem. Je to můj miláček.

• od10k5
        od10k5, 2.6.16 18:21:27  

Máme tady 2 kocoury a psa, ale jsem kočkomil.

• atuinzelva
          atuinzelva, 2.6.16 19:26:16  

to je hezký, já taky

• atuinzelva
    atuinzelva, 28.5.16 21:35:55  

Posíláte reiki do dějů, které mají nastat?

• od10k5
      od10k5, 29.5.16 22:55:50  

Ano někdy když si vzpomenu nebo mi to přijde vhodné, tak ano.
      Posílám i do špatných situací které byly a mám třeba obavy z následků.
      Do vztahu dvou lidí.
      Do svého života.

• atuinzelva
        atuinzelva, 31.5.16 00:30:34  

Posílání do špatných situací, které byly je super inspirace, to je výborná myšlenka. Díky za ni. Taky to zkusím.
        Mám problém v tom, že si na reiky vždycky nevzpomenu a pak si říkám: vždyť sem mohla.... Stává se Ti to taky? Jak to řešíš?

• od10k5
          od10k5, 31.5.16 02:03:47  

Jsme jen lidi, takže se to stává. Když jsem se učil Shiatsu, tak nám učitel říkal: "Pokud se stane že na něco zapomenete, tak to berte že to tak mělo být."
          Už nevím kdo říkal "jsme omezeni jen svou myslí", ale je to pravda.

• atuinzelva
            atuinzelva, 31.5.16 15:22:01  

asi to tak má být - připomíná mi to: neznáme celý příběh
            Nevíš, z čeho to je? 4 dohody? Asi ne, že.

• od10k5
              od10k5, 31.5.16 19:42:44  

To jsem někde četl takový smyšlený příběh kde se často používalo - neznáme celý příběh, ale teď si jen matně pamatuji text.
              Nevím z jaké knihy to je,ale našel jsem tu povídku.:

Neznáme celý příběh

Před dávnou dobou žil na samém konci indiánské vesnice v Americe starý muž. Byl velice moudrý, měl vlídnou vrásčitou tvář a hluboké laskavé oči. Všichni vesničané starce milovali, vážili si ho a často k němu chodili pro radu.

Starý muž měl neobyčejně krásného koně. Všichni lidé ve vesnicích po celé zemi o tom koni slyšeli. Bylo to nádherné zvíře s dlouhou lesknoucí se hřívou. Jeho svaly se rozehrály leskem a krásou při každém pohybu. Stařec a kůň spolu žili již dlouho. Starý muž věděl o každé myšlence svého koně a kůň zase dobře věděl o všech starcových přáních dřív, nežli je vyslovil. Byli si za ta léta velice blízcí.

Velký Náčelník slyšel o tomto koni a vyslal svého posla, aby se muže zeptal, zda si ho od něj může koupit. Náčelníkův posel uháněl tryskem k vigvamu starého muže a seskočil ze svého koně. Když se jeho mokasíny dotkly země, prach se rozvířil všemi směry. "Starý muži, jsem zde jménem Velkého Náčelníka. Posílá své pozdravení a ptá se, zda si může koupit tvého koně."

Starý muž byl člověk vlídný, důstojný a choval se s klidnou rozvahou. Nakonec odpověděl: "Odevzdejte, prosím, mé pozdravy Velkému Náčelníkovi a poděkujte mu, prosím, za jeho laskavou nabídku ke koupi mého koně. Ten kůň je však mým přítelem Jsme společníci.Znám jeho duši a vím, že i on zná mou. Nemohu prodat svého přítele." Posel odjel pryč. Za dva týdny nato kůň starého muže zmizel.

Když vesničané uslyšeli, že kůň se ztratil, všichni se shromáždili kolem starého muže."Starý muži, to je ale velká smůla! Mohl jsi svého koně prodat Velkému Náčelníkovi. Teď nemáš koně ani peníze za něj. To je ale smůla!"

Starý muž se na každého z vesničanů podíval svýma mírnýma očima a řekl: "Není to smůla. Není to štěstí. Neznáme celý příběh. Řekněme jen, že kůň utekl." Vesničané odcházeli a kroutili hlavou, protože věděli, že je to veliká smůla.

O měsíc později se kůň starého muže vrátil a za ním následovalo dvacet dalších nádherných koní. Každý z nich byl bujný a překypoval vitalitou a energií. Vesničané běželi ke starému muži. "Starý muži, měl jsi pravdu. Nebyla to smůl, že tvůj kůň utekl. Bylo to štěstí. Teď nejenže máš svého koně zpátky, ale ještě dvacet dalších krásných koní! To je štěstí!"

Starý muž jen pomalu zavrtěl hlavou a s hlubokým soucitem řekl: "Není to dobré, není to špatné. Neznáme celý příběh. Řekněme jen, že kůň se vrátil." Lidé odcházeli a kroutili hlavou. Věděli, že je to převeliké štěstí, mít tolik krásných koní.

Starý muž měl jediného syna, který začal koně drezírovat. Syn každý den brzy ráno vstával a pokračoval ve své práci. Jednoho rána se starý muž přišel na svého syna podívat. Mladý muž se vyšvihl na neosedlaný hřbet divokého černobílého koně s přirozeným půvabem. Kůň se divoce vzepjal, otočil se doprava a pak doleva. Najednou jediným mocným kopnutím zadních

• od10k5
                od10k5, 31.5.16 19:46:46  

Najednou jediným mocným kopnutím zadních nohou vyhodil černobílý kůň syna vysoko do vzduchu. Syn starého muže dopadl na zem a zhroutil se v prachu. Měl zlomené obě nohy.

Všichni vesničané se shromáždili s velkým nářkem a lamentováním. "To je ale neštěstí! Máš pravdu, starý muži. To že se tvůj kůň k tobě vrátil, byla velká smůla." Teď má tvůj jediný syn obě nohy zlomené a je z něho mrzák. Kdo se o tebe postará, až budeš starý a nemohoucí? Je to velká smůla."

Starý muž se napřímil a vážným hlasem řekl: "Není to smůla. Není to štěstí. Řekněme jen, že můj syn si zlomil obě nohy. Neznáme celý příběh." Vesničané odcházeli a kroutili hlavami. Věděli, že je to velká smůla.

V zemi vypukla válka. a Velký Náčelník povolal všechny mladé muže do boje. Byla to krutá válka a vesničané věděli, že už nikdy svoje syny neuvidí. Ještě jednou se shromáždili okolo starého muže. "Starý muži, máš pravdu. Není to smůla, že si tvůj syn polámal nohy, protože i když je mrzák, pořád máš svého syna. My už nikdy své syny neuvidíme. Bylo to pro tebe štěstí."

A starý muž znovu řekl: "Není to štěstí. Není to smůla. Neznáme celý příběh."

• atuinzelva
                  atuinzelva, 1.6.16 14:22:24  

Děkuji, moc mě to potěšilo. Už jsem si to uložila ve wordu, ve svém počítači.

• od10k5
                    od10k5, 1.6.16 16:56:27  

Rád jsem tě potěšil.

• poradsam
                    poradsam, 2.6.16 07:45:23  

Ten příběh je krásný a dojemný.Taky sem něco dám...

• atuinzelva
    atuinzelva, 17.5.16 21:27:27  

Ahoj, přidám svou zkušenost. Mám reiki I a II asi 10 let, používám ji často. V úterý mi trhali osmičku, v pátek už jsem na tu část čelisti kousala. Neberu zásluhu doktorovi, ale taky to trhání bylo náročnější. Myslím, že kombinace šikovný doktor a reiki před, reikování situace a reiki (po chvílích, ale celkem snad víc jak hodinu) po zákroku, udělala své. Co si o tom myslíte?

• Isisis444
      Isisis444, 17.5.16 21:47:38  

Jo super. :4:

• od10k5
      od10k5, 17.5.16 22:47:49  

Je dobře, že ti reiki tak dobře funguje.

• od10k5
    od10k5, 6.4.16 17:28:11  

Používám ještě jednu metodu na zbavení se nepříjemných emocí.
    Když si uvědomím že daná emoce mi je k ničemu, tudíž mi přebívá, tak ji obětuji mému andělu strážnému nebo kterémukoliv jinému andělu.
    Je to jednoduší než ta osmička, ale umím to udělat jen u sebe.

• Isisis444
      Isisis444, 6.4.16 18:01:26  

Oběť emoce andělovi. Zajímavé. A spolupracuješ s nějakými konkrétními anděly? :4: Jinak u té osmičky jsem si hnedka vzpomněla na jednu vizualizaci, kterou jsem jeden čas dost používala, bylo to odsekávání energetických pout za pomoci Archanděla Michaela a jeho meče, trochu mi to tu techniku s osmičkou připomíná.

• od10k5
        od10k5, 6.4.16 20:41:25  

Kdysi jsem něco s konkrétními zkoušel, ale to už je tak dávno že už nevím se kterým a co.
        Takže akorát se svým andělem strážným.
        Já jsem se v nějaké knize dočetl, že "oběť" nemusí být něco co nám chybí, ale i klidně to co nám přebývá a to že to je negativní energie nevadí protože si jí andělé umí přetransformovat do podoby v jaké jim vyhovuje.

• 9marie04
          9marie04, 6.4.16 22:01:35  

Nevím, s tím kyvadlem jsem se sice v nějakém kurzu seznámila i zkoušela, ale potom už ne. Já prosím svého AS a i jiné anděly a vždy beru na vědomí, že ne od všeho těžkého mne můj AS smí chránit. Jinak já... ODEVZDÁVÁM... co nezvládám Pánu Ježíši Kristu s pokorou k tomu, že ne má vůle se staň, ale buď Vůle Tvá. To je zatím to nejvyšší, co jsem poznala a zkouším s tím pracovat pro sebe i jiné. :2:

• od10k5
            od10k5, 6.4.16 23:07:56  

S kyvadlem mně naučila pracovat Mari Hall na kurzu reiki a drahé kameny, kde jsme se učili diagnostikovat aktivitu čaker a harmonizovat - povzbuzovat je drahými kameny. Taky to je způsob jak odstranit vzpomínky na nějakou špatnou událost - vzpomínka zůstane, ale ty nepříjemné emoce pominou.
            Krátce po tom kurzu jsem nějak dospěk k poznatku že nemusím mít člověka u sebe abych mu změřil kyvadlem čakry. Po nějakém čase jsem zvažoval zkusit mu čakry harmonizovat kameny bez jeho přítomnosti u mně, ale to už jsem nějak nedotáhnul do konce.

• Isisis444
          Isisis444, 7.4.16 06:27:40  

To je pravda. Duchovní bytosti si vše, čím je lidé zahrnují, ať už to lidé nazývají modlitbou, obětí, vizualizací přeberou a předají do sféry kam to patří.:2:

• 9marie04
      9marie04, 6.4.16 20:04:12  

Ano, to může fungovat jen u tebe, protože oslovuješ SVÉHO anděla strážného. Každý to se svým AS může zkoušet a bude mu mnoho věcí fungovat. :2:

• od10k5
        od10k5, 6.4.16 20:44:38  

Já s ním navazuji kontakt pomocí reiki, tím že někomu posílám reiki jsem s ním ve spojení.
        Potkal jsem jednu holku, která když jsem jí posílal reiki dokázala vycítit jakou mám náladu a vlastně si ji na sebe přetáhla. Údajně i cítila když jsem jí kyvadlem přeměřoval aktivitu čaker.

• Isisis444
          Isisis444, 7.4.16 06:21:54  

Na reiki a zasvěcené reiki prý dohlíží nehmotní mistři, kteří opravují symboly, když nejsou přesné a usměrňují vše jak má být. Toto co píšeš mi přijde jako právě jejich práce. :2: Ale samozřejmě tvůj anděl strážný, tím jak si zasvěcen je pod jejich vlivem. :2:

• od10k5
            od10k5, 7.4.16 13:01:16  

Něco takového jsem četl v manuálu od Ospalíka.

• Isisis444
          Isisis444, 7.4.16 06:39:14  

Reiki je kanál, kterým jde posílat i jiné energie. Na jednu stranu je to výborné pro kombinace, je možné energii reiki posílit energií konkrétních krystalů, bylinek, archandělů, na druhou stranu jak jsem psala z vlastní zkušenosti, s kristovou energií je to výbušná směs a opravdu lépe se jak marie od reiki odpojit. :2: Jak píšeš o tom předání nálady, když bys měl teoreticky špatnou náladu, myslíš že předáš? Nebo jak je to přes AS tak druhého ladíš jen pozitivně? A pokud někomu posíláš reiki, jsi s ním potom ve vnitřním spojení i mimo reiki? :4:

• od10k5
            od10k5, 7.4.16 13:08:39  

Předávání nálady, já si myslím že i špatnou náladu bych asi předal, když jsem té holce posílal poprvé, tak jsem byl nervózní a ona to poznala.
            Nevím jestli jsem s ním ve vnitřním spojení i potom co jsem mu poslal reiki. Vím že se lze s člověkem spojit i jen myšlenkou, že na něj myslíš. Jak jinak bych mohl přeměřovat kyvadlem aktivitu čaker u lidí kteří se mnou nejsou. Lze zajít i do minulosti, podívat se jak byly aktivní v nějaké situaci.

• Isisis444
              Isisis444, 7.4.16 15:02:30  

Ono hlavně reiki harmonizuje, takže po chvíli reikování má člověk náladu dobrou, ať ji měl předtím jakoukoliv, alespoň mně to tak funguje.:2:

• Isisis444
    Isisis444, 4.4.16 18:19:13  

Na foru léčivé bylinky mě zaujal postřeh od10k5, že pod pyramidou proudí energie, která je prý stejná jako reiki. Myslím, že zajímavé téma hodící se asi spíše na toto forum na probrání. Jak to vidíte? :4:
    Já si myslím, že to energie, která je základem reiki je, ale je jakoby jinak filtrovaná, v reiki přes symboly, pod pyramidou přes tvarový zářič.

Jinak díky za vstup na forum. Mám reiki I. II., už 17 roků a stále používám na různé spíše drobnější zdravotní komplikace. :2:

• od10k5
      od10k5, 4.4.16 18:50:39  

Já mám dojem že jsem to někde četl, ale teď nějak nevím ve které knize, tak až mi to dojde, tak se do knihy znovu kouknu.

Nemáš za co, dobří lidé jsou vítáni.

• Isisis444
        Isisis444, 4.4.16 21:25:06  

Jako druhé zajímavé téma bych nadhodila energie duchovní jakoby zezhora a energie zemní, zezdola, četla jsem, že mají být v rovnováze, ale moc tomu nerozumím. Reiki i pyramidy vnímám jako duchovní energii, na zemní jsem občas narazila a vždycky únava, nesedíme si. A nejedná se o přírodu, s přírodními duchy vycházím výborně, jedná se o energii z vnitřku země.

• od10k5
          od10k5, 4.4.16 21:27:12  

Tak o tom já nic neznám.

• od10k5
      od10k5, 4.4.16 21:25:52  

Když tě tady mám jako novou tak se rád zeptám.
      Používáš reiki k odstraňování duševních a citových problémů?

• Isisis444
        Isisis444, 4.4.16 21:42:36  

Jo, četla jsem tu diskuzi níže a nepoužívám. Třeba na uvolnění emocí mi nádherně funguje tvořivost, malování obrázku a teď ještě mám jednu vychytávku a to bioenergetické cvičení o kterém jsem se dočetla v časopise revue Bylinky. Je to postavit se rovně, ruce v bok do pěsti, palce nahoru a při vydechu tlačit lokty dozadu, při nádechu dopředu a takto rytmicky emoci vydýchat. Reiki používám fakt na zdravotní komplikace a to přiložením rukou, ale přitom ještě používám symboly z dvojky, kdy si programuju a říkám uzdravení toho a toho nebo posílení zdraví toho a toho.
        Ta osmička, to bude asi na přetínámi vztahových problémů, závislostí atp. a to teď jsem dá se říci celkem bez problémů, nic takového neřeším.

• od10k5
          od10k5, 4.4.16 21:55:30  

Já že s tím nějaký čas pracuji, když je na kom, tak bych rád našel někoho kdo s tím pracuje taky. Proto jsem se ptal, ale ona je taky otázka jestli tě to na reiki 2. učili. Výuka různých mistrů se liší.

• Isisis444
            Isisis444, 4.4.16 21:57:47  

To je fakt, že neučili a tudíž jsem si vypomohla jinak. :2:

• od10k5
              od10k5, 5.4.16 10:18:15  

To já jsem moc rád že nás to učili, mně to opravdu moc pomohlo a později i jiným.

• Isisis444
                Isisis444, 5.4.16 13:51:48  

Věřím. Já jsem si v závislostech vypomáhala tím, že jsem si symboly z dvojky posilovala jako cíl nezávislost. Ale stejně jsem z každé závislosti, obzvláště vztahové musela vyrůst, vyléčil jedině čas. :2:

• od10k5
                  od10k5, 5.4.16 14:22:44  

Nejčastěji jsem odstraňoval zamilovanost, když se to mělo povést, tak za čtvrt hodiny bylo po zamilovanosti, ale musely proto být správné podmínky.
                  Bylo to moc hezké když jedna kamarádka chtěla abych ji odmiloval, že si zatím jde dát sprchu, tak jsem to udělal a když se vrátila, tak psala jak to je úžasné, že jednu chvíli je člověku do pláče a najednou mu je do úsměvu.

Jesatli chceš, tak já ti předám návod jak to dělám.

• Isisis444
                    Isisis444, 5.4.16 17:41:04  

Jj, pošli, člověk nikdy neví. :2:

• od10k5
                    od10k5, 6.4.16 12:55:09  

Ta se podívej do mé fotogtalerie, ale asi si budeš muset tu fotku někam stáhnout a zvětšit.

• Isisis444
                    Isisis444, 6.4.16 14:43:13  

Díky :2: