Vykládací karty Ivy Hüttnerové

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
belamor (2018-09-19 12:51:54)Angel-K.2008 (2018-09-18 23:51:03)brusinkajezinka (2018-09-11 22:09:39)BRITSKY.SLECHTIC (2018-09-05 11:58:53)Viana (2018-08-09 20:06:51)Artaban (2018-07-30 21:53:29)Tynka (2018-06-29 12:22:51)Zazi (2018-05-08 15:28:14)Jitka1205 (2018-04-20 21:57:08)kimki (2018-01-07 21:50:03)sseemmka (2017-10-09 22:13:42)santana71 (2017-07-06 10:02:43)hanasir1255 (2017-05-29 16:23:58)Simooonkaaa (2017-03-21 09:47:50)Krowas (2017-01-17 12:03:41)jokycz (2017-01-06 21:29:37)12Mellissa12 (2016-12-05 06:18:22)Jezzie (2016-10-06 14:30:35)Ludka (2016-09-20 15:53:30)blondee (2016-07-15 19:53:10)jupi.ahoj (2016-04-18 09:52:43)wikkaa (2015-11-30 16:27:07)
Vykládací karty Ivy Hüttnerové
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 605 | Členů: 22
Správci: brusinkajezinka (hlavní), belamor

Máš před sebou rozložené karty? Chceš karty probrat s námi? Napiš, jaké Ti vyšly, jak je vidíš Ty. Rádi Tě doplníme...nehádáme se a nikoho nezesměšňujeme. Také jsme začínali.
Na žádost o výklad online reagujeme dle svého uvážení, a je to na každém členovi či přispěvateli zvlášť.
Takže tu máme oproti dřívějšku novinku, a to ......ONLINE VÝKLADY jsou tu možné ...:)...budeme rádi když to bude užitečné a nebude jen hloupě zneužíváno..
Dají se zde použít i ostatní druhy cikánských karet..

Pokud budete chtít vložit vyložené karty na internet, můžete si výklad seskládat pomocí prográmku Šestiočky.. poté zkopírovat (alt prt sc), otevřít grafický program Malování, vložit (ctrl C) a uložit do PC. (Poté můžete vložit na internet: FB, Rajče, ... atd.) Šestiočce moc děkujeme.

http://lenormand.mysteria.cz/hutt/hutt.html

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Artaban
    Artaban, 22.7.18 16:49:27  

Mohl by mi někdo poradit s výkladem mé "devítky", kde jsem se ptal na vývoj vztahu s určitou osobou? Vyšlo mi toto:

BOHATSTVÍ - VDOVEC - NEŠTĚSTÍ
    VĚRNOST - MILENEC - NADĚJE
    VELKÝ PÁN - SMUTEK - ZLODĚJ

Pokud někdo něco vidí, tak prosím o jeho názor, zdá se mi to docela důležité.

• belamor
      belamor, 24.7.18 21:33:07  

Ahoj,
      na tuhle devítku je těžko reagovat. Je to otázka na vývoj (což se málokdy do devítky vejde v jednoznačném vyjádření) a s určitou osobou...v téhle devítce jsou osoby tři. Jedna co si zbytečně dělá naděje kvůli ztrátě , druhá osoba nevěří že by byla možnost nápravy nebo návratu a třetí je tak nějak v tom celém s oběma....takže takový zmatek v tom vidím já a nevidím v tom nic jiného. Je někde chyba v otázce nebo ve vyhazování karetních devítek pořád dokola na stejnou otázku.

• Viana
    Viana, 18.7.18 17:29:26  

Zdravím ... s kartama - lenormand - se seznamuju něco málo přes rok.
    Už delší dobu mě, ale lákalo pořídit cikánky, tak jsem pořídila hned dvoje, klasický cikánský karty i huttnerky.

Nějakou dobu čtu tuhle diskuzi.

Karty zatím osahávám, zkoumám jak fungují jednotlivě a taky vedle sebe.

Cesta bude jistě dlouhá, doufám, že se najde někdo, kdo bude aktivnější. a trošku mi pomůže

Mám trošku problém s vyjadřováním - neumím najít správná slova a vymáčknout se :)

• belamor
      belamor, 21.7.18 22:41:42  

Ahoj ,
      pokud tě lákají cikánky , tak je zkus . Není problém se tu na něco zeptat. Je pravdou že i Lenormandky se dají číst jako cikánky , ale to se asi málo používá. Oni mají úplně jiný postup a čtení než cikánky. Takže by bylo dobré přijít na to jaké čtení ti vyhovuje víc. Já když už Lenormandky někdy (velmi málo) vyhodím na stůl , tak je čtu jako cikánky a vidím v nich některé věci jinak než ty co je čtou podle jejich popsaného postupu. Ale zkus se ptát a já ti ráda odpovím.
      S vyjadřováním si nedělej problém. Občas s tím správným vyjádřením máme problém všichni. Ne vše jde dobře popsat a ne vždy se umí správně položit otázka . Ale i na tom se dá pracovat, to nevidím jako problém.. :4:

• BRITSKY.SLECHTIC
    BRITSKY.SLECHTIC, 15.7.18 18:59:23  

Ahojky všem kdo tu zavítají a obzvláště těm co tu radí a opravují názory na vzkazy od kartiček.:-)
    Protože jsem se odstěhovala od přítele,nějak jsem neměla na jeho neustálé nadávání už sílu,tak jsme každý sám,ale mám pocit,že mu je z toho smutno,že jsem odešla.A pořád jsme v kontaktu a pomáháme si vzájemně.A jelikož se trochu i změnil v chování se,tak jsem si vyložila karty na další život nás dvou - jak to bude dál.
    a vyšlo mně toto:

Přetvářka-touha-věrnost
    dům-nemoc-smrt
    dar-bohatství-láska
    Tak nějak tu přetvářku bych brala jako skutečnost ke skutečnosti co bylo a vvěřím,že by možná chtěl,abych byla s ním a ta věrnost bych brala tak,že nebude už nikoho jiného hledat.Ale vadí mně tam ta prostřední řada.Nevím,jak si to dát dohromady s jak první,tak spodní řadou dohromady.
    A tak bych vás tu chtěla někoho poprrosit,jak to vidíte někdo tu????Díky za jakou koliv reakci.Po vyjádření se ještě přiznám co vyšlo v horoskopu - partnerský rozboa a co vím z minulosti od známých lidí - co mně říkávali o nás dvou.Díky a hezký den všem příchozím. :4: :2:

• belamor
      belamor, 21.7.18 22:31:07  

No , nevím jestli se do téhle devítky vešlo vše co jsi měla na mysli chtít vědět. Ale zareaguji podle toho co vidím na první pohled. Mísí se tam nějaké nalhávání si z dřívějška, a nějaké nové skutečnosti které se objevují. Z mého pohledu se váš problém ukázal hlavně v tvé předešlé devítce co jsi tu uváděla 14.4. a to jsi se přitom ptala úplně na něco jiného. Ale to tak někdy bývá. Mám taky pocit že tam on měl nějakou majetkovou nebo finanční újmu nebo problém. Taky mi přijde že to jeho nevyrovnané chování se projevuje obzvláště když se mu nějak nedaří. Což by ho ovšem neomlouvalo.
      Ta druhá devítka je o určitém poutu které vás k sobě určitým způsobem táhne , ale je tam i nalhávání si , že se některé věci dají změnit. Jsou lidi kteří ač svého partnera milují , tak mu dokáží pořád něčím jako je lhaní a nespolehlivost ubližovat. Nevidím nic špatného ve vašich vzájemných citech , ale ta přetvářka se kombinuje se všemi kartami a ukazuje na to , že je daná jakoby neměnná, a že bude pořád ten samý problém. Možná na chvíli utlumená , ale zase se v něčem objeví.

• BRITSKY.SLECHTIC
        BRITSKY.SLECHTIC, 27.7.18 09:20:13  

Díky za názor a jelikož vím,jak to vše je,tak musím s tebou jen souhlasit.Je to tak a ne jinak.
        Díky a hezké dny. :4: :2:

• belamor
          belamor, 27.7.18 14:32:05  

A já díky za zpětnou reakci , není to tady úplně zvykem .
          Držím palce v příštích krocích a užívej léto :4: :2:

• Artaban
    Artaban, 19.5.18 17:43:28  

Přeji hezký den! :-)

Chtěl bych se zeptat, co znamená následující výklad karet. Ptal jsem se, jak se bude vyvíjet vztah s určitou osobou (nejedná se o partnerský vztah). Karty mi vyšly následujícím způsobem:
    BOHATSTVÍ - VDOVEC - NEŠTĚSTÍ
    VĚRNOST - MILENEC - NADĚJE
    VELKÝ PÁN - SMUTEK - ZLODĚJ

Mohl bych poprosit znalce o interpretaci výkladu? :-)

• BRITSKY.SLECHTIC
    BRITSKY.SLECHTIC, 14.4.18 12:56:46  

Tak a je to tu.Došlo mně předvolání na přeskoumání skrze CID a tak jsem si vyložila karty s tím zda hodostanu napořád.

ŽÁRLIVOST - SMUTEK - DAR
    MILENKA - MILENEC - BOHATSTVÍ
    KLEVETY - DŮM - ZLODĚJ

A protože se mně tam nelíbí ten zloděj,tak nevím co si mám myslet o tom.
    Řekla bych,že se ještě nedočkám CIDa na stálo,že ještě budu muset zase na přezkoumání za nějaký čas.
    A tak se chci zeptat,zda to vidíte také tak,nebo je tam něco jiného.
    Děkuji za reakci a přeji hezký slunečný víkend.:-D

• belamor
      belamor, 18.4.18 22:02:56  

Ahoj, možná ti přijdu jako blbka, ale já vůbec nevím co si pod CID představit :15:

• brusinkajezinka
    brusinkajezinka, 23.3.18 16:52:50  

Vkládám sem vzkaz, který mi přišel do vzkazníku:

Dobrý den, mám prosbu začínám s kartami I vy Hüttnerove a nevím si rady s jedním výkladem .. ptala jsem se na můj vztah s přítelem ale nějak to nedokážu sar dohromady, mohl by mi někdo poradit?
    1.ráda NEŠTĚSTÍ - DŮM - VOJÁK
    2.ráda KLEVETY - VELKÝ PÁN - MILENEC
    3.řada LÁSKA - DOPIS - BOHATSTVÍ
    Děkuji předem jestli se najde někdo kdo mi dokáže poradit

• belamor
      belamor, 3.4.18 11:30:09  

No, já se k téhle devítce nevyjádřím. Z mého pohledu je lehce o něčem jiném než je položená obecná otázka . Takže se dá pochopit že to pisatel neumí dát dohromady . Navíc se v tom objevují dva muži jak je vidět v kartách na první pohled....a u nich je vidět problém ve společné komunikace nebo celkově pohledu na určité věci a tím jejich kritizování , neschopnost pochopit a i troška hysterie. Víc se k tomu vyjadřovat nechci , protože otázka je velmi povrchní a nekonkrétní a těžko se k tomu písemně a na dálku vyjadřovat... :4:

• brusinkajezinka
        brusinkajezinka, 3.4.18 16:30:21  

Zapomněla jsem zkopírovat, že výklad byl odeslán na můj vzkazník od Liliana.
        Osobně se mi ty karty nelíbí. Nevěděla jsem proč. Je pravda, že i ta otázka je položená všeobecně. (Raději se ptám na vývoj něčeho - vztahu, práce, ..). Osobně ti mi připadá, že dotyčná něco očekává, co není dle jejího.

• brusinkajezinka
        brusinkajezinka, 3.4.18 16:30:40  

děkuji

• BRITSKY.SLECHTIC
    BRITSKY.SLECHTIC, 7.3.18 18:13:25  

Hezký večer všem příchozím.Jdu sem s velkou prosbou.Protože teď řeším - hledám nějaký byt k pronajmutí a vypadá to,že by mohl jeden vyjít,ale syn paní majitelky dělá problémy,tak jsem se kartiček zaptala jak to dopadne s bydlením a vyšlo mně
    DAR -SMRT - VDOVA
    TOUHA - MILENEC -VDOVEC
    NEŠTĚSTÍ - NADĚJE - POKUŠENÍ

Děkuji moc za objasnění.Ono je to v začátku,že by něco mohlo být -nějaký dar - chápu-li to dobřw.Ale ta spodní řada mně to zase trochu popírá - je tam něco špatně a riskantní jednání,což není moc dobré.Neumím si to dát dohromady.A proto vás tu poprosím,jak to vidíte vy tady?Děkuji moc za reakci a přeji hezký večer všem příchozím. :4:

• brusinkajezinka
      brusinkajezinka, 23.3.18 16:56:58  

Karta neštěstí se mi tam moc nelíbí...

• BRITSKY.SLECHTIC
        BRITSKY.SLECHTIC, 26.3.18 19:45:34  

Děkuji za názor.Po pravdě byt si nebudu pronajímat,jelikož se mně přestalo líbit chování se makléře - nereagoval nejprve na moje emaily a pak i na dopisy,co jsem mu psala.Takže možná to je ta karta neštěstí.Ale ono by tam mohly i nemusely být v budoucnu i další probléme.Tak jen na vysvětlení proč se tam objevila.
        Ještě si musím vyložit karty na výsledek řešení navrácení peněz co jsem mu poslala,jako provizi.

ŽÁRLIVOST - SPOLEČNOST - BOHATSTVÍ
        FALEŠ - NEMOC - DOPIS
        LÁSKA - POKUŠENÍ - DAR

Tak nevím,jak se na to pořádně dívat.Je tam negativnch karet,ale i dost dobrých karet.Nevím,jak si spojit se vším tu ŽÁRLIVOST a pak i tu LÁSKU.
        Prosím můžež mně objasnit,jak by mohly tyto 2 karty souviset s ostatními kartami?
        Děkuji za jakou koliv další reakci.
        Hezký den - večer. :4:

• brusinkajezinka
          brusinkajezinka, 26.3.18 20:42:30  

Žárlivost může být i strach ze ztráty, nejistota, ta realitka může tak působit. Brala bych ten řádek jako strach z obohacování.
          Naopak láska - pozitivní vývoj.

Faleš - vypočítavost. (Ten makléř může být pěkný vyčůránek. Nemoc nejspíš ukazuje na to, že se návrat peněz může táhnout.)

Pokušení - může i varovat.. může to být spojené s firmou (s makléřem). Je možné, že má sklon rozhazovat... má pochybný způsob zábavy (prostě rozhazuje).

Prostě a jednoduše - nesmíš se dát.. nenechávej volný průběh (a zbytečně dlouhý čas), budeš se muset hodně připomínat, abys o peníze nepřišel.

• brusinkajezinka
            brusinkajezinka, 26.3.18 20:44:46  

Jestli má někoho nadřízeného, obrať se na něj... prostě nezvedá mi telefon... nereaguje na dopisy, e-maily.... Chci vrátit provizi.

• BRITSKY.SLECHTIC
              BRITSKY.SLECHTIC, 28.3.18 20:00:45  

Ahojky,díky za reakci a máš zprávu.Hezký večera ještě hezčí velikonoce.:-)

• brusinkajezinka
                brusinkajezinka, 31.3.18 19:53:04  

Děkuji moc. Přeji Velikonoce prožité s radosti a klidu.

• Artaban
    Artaban, 4.1.18 20:43:13  

Dobrý večer, potřeboval bych poradit s výkladem - vyšlo mi v kartách toto:

1. řada: VĚRNOST - PŘETVÁŘKA - SMUTEK
    2. řada: VELKÝ PÁN - VOJÁK - DAR
    3. řada: MILENEC - DÍTĚ - SOUDCE

Z návodu to bohužel moc nechápu, tak se obracím na Vás, jak byste to interpretovali.

• brusinkajezinka
      brusinkajezinka, 5.1.18 17:33:31  

Pěkný večer, na co ten výklad má vlastně být?

• Artaban
        Artaban, 5.1.18 20:17:39  

Ptal jsem se, jestli se podaří navázat přátelství s jednou osobou.

• brusinkajezinka
          brusinkajezinka, 5.1.18 20:57:54  

Bohužel na otázky, kde si můžu odpovědět "ano" nebo "ne" neodpovídám.. ale třeba se najde někdo jiný.

• brusinkajezinka
            brusinkajezinka, 5.1.18 20:58:40  

Je lepší se ptát přímo na stav situace nebo na vývoj... ale ještě počkej, třeba ti někdo odpoví....

• Artaban
              Artaban, 5.1.18 21:54:14  

No, ono to mělo tak být, že mě zajímal průběh té situace, ze které mělo vzejít, zda se to podaří nebo nepodaří a jaké jsou překážky a možnosti..

• brusinkajezinka
                brusinkajezinka, 7.1.18 20:09:39  

Stručně (a všeobecně - protože se všeobecnými výklady nezabývám)..Nenese ti to 100% radost (možná si něco namlouváš, díky čemuž se trápíš), ale i tak to pro tebe nedopadne nejhůř (tj. voják)... Karta vojáka - voják nad tebou drží ochrannou ruku ( i když něco nedopadne dle toho, co si přejeme, to pro nás nakonec bude lepší, než to co jsme očekávali). Možná se budeš muset zaměřit na nový začátek - budeš se rozhodovat, co dělat dál. Možná je to právě to, že se máš zaměřit, jak jít dál za něčím lepším (může to být i jiný způsob jednání či přijmutí skutečnosti)...

• Artaban
                  Artaban, 7.1.18 21:01:16  

Děkuji za zajímavou interpretaci :-)

• brusinkajezinka
      brusinkajezinka, 7.1.18 20:13:44  

I když toho moc v návodu není a určité karty se budou s cikánkami lišit, posílám odkaz, kde je hodně karet stejných. Není nutné hned projíždět kombinace, ale spíš si projít jednotlivé významy (takové ty hlavní body). Je to dobrá pomůcka. http://spimajim.nazory.eu/rubriky/cikanske-karty/vyznamy-karet

• belamor
      belamor, 8.1.18 19:46:07  

Reagovala jsem na vzkazníku... :2:

• belamor
    belamor, 31.12.17 16:18:09  

Přeji všem úspěšný rok 2O18 :2:

• brusinkajezinka
      brusinkajezinka, 5.1.18 17:34:04  

Aby byl tento rok veselejší, byli jsme zdraví a šťastní...

• brusinkajezinka
    brusinkajezinka, 3.7.17 19:41:17  

Holky, moc se omlouvám, ale nedávám to časově (a to už delší dobu).

• belamor
      belamor, 5.7.17 00:23:39  

Brusinko rozumím ti, já mám momentálně trošku víc složitou rodinnou situaci (vážná nemoc) a z toho důvodu ne vždy mám čistou hlavu na výklady, a ne vždy čas, ale budu se snažit tu být nápomocná. Občas je to i dobrá úniková cesta vyrelaxovat od starostí...

• brusinkajezinka
        brusinkajezinka, 6.7.17 12:01:19  

Píšu vzkaz.

• brusinkajezinka
        brusinkajezinka, 6.7.17 12:11:01  

A jinak moc a moc děkuji za pomoc na fóru.

• belamor
          belamor, 6.7.17 20:04:29  

Není vůbec zač... :4:

• kimki
          kimki, 12.7.17 21:43:30  

:6:

• santana71
    santana71, 3.7.17 09:15:30  

Ahojte, chcela by som sa naučit tú vašu 9. Vlastním karty Ivy, ale nemala som k tomu žiadnu brožúrku. takže vobec netuším akým vzorcom to vykladáte. Pracujem s kartami p. Vernerovej. Vypozorovala som, že ústrednou kartou je karta v prostredná ..nazvala by som to témou ? Som učenlivá, odpovedám a rozvíjam dej , takže ak by s ama dakdo ujal na dajkom príklade, budem nesmierne rada.

• brusinkajezinka
      brusinkajezinka, 3.7.17 19:36:58  

Ahoj Santano,devítka je také zvaná malá tabule. Je to o kombinacích karet a každý ji čte po svém. V potaz se bere ústřední karta (jak píšeš), poté řádky či sloupce, někdy diagonály, kříž či rohy. To je na každém, jak si co zvolí.
      Pomůcku najdeš i na webu Spimajim. http://spimajim.nazory.eu/

• santana71
        santana71, 4.7.17 07:55:06  

Brusinko dakujem Ti, skúsim na dajakej mojej situácii na niečo príst.

• belamor
      belamor, 5.7.17 00:17:38  

Pro mně třeba prostřední karta nebyla nikdy ústřední a nedělila jsem karty na ,,vlevo minulost...uprostřed přítomnost...vpravo budoucnost,, tak jak mnozí čtou. Je to jak píše Brusinka , čtecí manuál má každý nějaký ten svůj a čtecích kombinacích je tam dost...víc jak deset určitě .

• santana71
        santana71, 6.7.17 07:52:30  

Díkečko, a prosím Ta skúsila by si mi pak skonzultovat 9 ? Iba tak cvične , nemám žiaden problém.

• belamor
          belamor, 6.7.17 09:29:08  

Zkusit to můžeme :4:

• santana71
            santana71, 6.7.17 10:02:43  

Si ma predbehla :1: , v odpovedi ..som si spomenula, či možem použit aj iné cigánske karty , či sa budeš orientovat alebo mám použit iba výlučne karty Ivy ( tie práve moc ešte neovládam ), ale prisposobím sa

• belamor
              belamor, 6.7.17 20:04:04  

Popravdě , když nejsou Huttnerky kouknu i na ostatní cikánky ale můžeme zkusit oboje a uvidíme..
              On čtecí systém bude stejný a rozdílných karet v cikánkách moc není tak se to dá.