Vykládací karty Ivy Hüttnerové

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
belamor (2017-05-26 11:44:51)brusinkajezinka (2017-05-05 22:58:44)Tynka (2017-05-02 14:21:13)BRITSKY.SLECHTIC (2017-05-02 08:40:39)kimki (2017-04-24 07:49:42)Simooonkaaa (2017-03-21 09:47:50)hanasir1255 (2017-02-14 09:23:43)Krowas (2017-01-17 12:03:41)jokycz (2017-01-06 21:29:37)12Mellissa12 (2016-12-05 06:18:22)Zazi (2016-10-06 21:59:23)Jezzie (2016-10-06 14:30:35)Ludka (2016-09-20 15:53:30)Jitka1205 (2016-09-08 17:04:39)sseemmka (2016-08-13 19:40:52)blondee (2016-07-15 19:53:10)jupi.ahoj (2016-04-18 09:52:43)santana71 (2016-03-20 10:23:35)wikkaa (2015-11-30 16:27:07)helenka35 (2014-02-08 15:26:50)
Vykládací karty Ivy Hüttnerové
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 543 | Členů: 20
Správci: brusinkajezinka (hlavní), belamor

Máš před sebou rozložené karty? Chceš karty probrat s námi? Napiš, jaké Ti vyšly, jak je vidíš Ty. Rádi Tě doplníme...nehádáme se a nikoho nezesměšňujeme. Také jsme začínali.
Na žádost o výklad online reagujeme dle svého uvážení, a je to na každém členovi či přispěvateli zvlášť.
Takže tu máme oproti dřívějšku novinku, a to ......ONLINE VÝKLADY jsou tu možné ...:)...budeme rádi když to bude užitečné a nebude jen hloupě zneužíváno..
Dají se zde použít i ostatní druhy cikánských karet..

Pokud budete chtít vložit vyložené karty na internet, můžete si výklad seskládat pomocí prográmku Šestiočky.. poté zkopírovat (alt prt sc), otevřít grafický program Malování, vložit (ctrl C) a uložit do PC. (Poté můžete vložit na internet: FB, Rajče, ... atd.) Šestiočce moc děkujeme.

http://lenormand.mysteria.cz/hutt/hutt.html

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• zuzana1234
    zuzana1234, 14.5.17 04:14:46  

No tak nevím, jestli jsem se vyjádřila úplně jasně. Jsem začátečnice, ty karty jsem si vložila s nějakým aktuálním pocitem jako karty ukažte, co mám pochopit. Tedy vlastně by mi pomohlo cokoliv, co by mohla sestava znamenat, protože mi přišlo, že tam jsou vedle sebe karty, které nedovedu propojit do kontextu. V podotazce jsem mela v hlave podvědomě partnerský vztah i cestu, na kterou se chystám. Ale pokud jsem nezvolila vhodné karty, nedá se nic dělat:) díky za pomoc

• belamor
      belamor, 15.5.17 09:25:16  

No, dost často je při výkladu základem úspěchu volba otázek. Je to jakoby člověk šel k doktorovi , stoupnul si před něj a řekl ...je mi nějak divně. A doktore hledej. Nebo přijde a řekne třeba , bolí mně v krku atp.
      Tvoje otázka může být brána jako filozofická...jaká mě čeká cesta? Co mám pochopit? Kudy se vydat?....a na to je jiný druh výkladu.
      Pokud je to na otázku partnerství a na cestu někam spolu mezi lidi tak je to zase o něčem jiném.
      Takže pokud je to otázka na setkávání dvou lidí soukromě i společensky tak ano, to tam je....ale to je vše.

• zuzana1234
    zuzana1234, 10.5.17 14:15:45  

Ahoj, dobrý den, mám prosbu. Učím se s kartami Ivy Huttnerové a vyložila jsem si kombinace, se kterými si nevím vůbec rady. Moc ráda bych se o ně podělila a požádala o radu.
    Karta jsem si vykládala se záměrem zjistit, jaká mě čeká cesta? Co mám pochopit? Kudy se vydat?
    Moc díky za pomoc. Zuzana
    Vyšla mi tato sestava:
    DÍTĚ DŮM DOPIS
    VDOVA VELKÝ PÁN CESTA
    ŠTĚSTÍ SPOLEČNOST KLEVETY

• belamor
      belamor, 11.5.17 09:46:41  

Doufám že se tady někdo najde a přispěje. Já na tenhle druh otázek zrovna cikánky moc nepoužívám a kdyby ano , nepoužiji klasickou devítku , ale jiný postup. A hlavně tahle otázka je dost obšírná a na větší rozebrání ...což tady a písemným způsobem nejde, pokud to chci udělat poctivě. Na tenhle druh otázek jsou lepší třeba tarotové karty , které dokáží i na dálku a písemně líp vyjádřit emoční stavy a vhodnost postojů .
      Ale třeba se tu najde někdo kdo tenhle druh otázek používá i u cikánek a bude mu stačit devítka.
      Já v nich totiž vidím úplně něco jiného než na co se ptáš.. :2:

• Luc24
    Luc24, 2.5.17 11:08:10  

Dobre dopoledne,
    dnes jsem si vylozila karty, co me ceka v kvetnu, abych si to za ten mesic dala dohromady co vyslo za karty a co se mi opravdu stalo. Vysli mi tyto:
    SVATBA-DITE-NADEJE
    KLEVETY-NESTESTI-TOUHA
    CESTA-VDOVA-DAR
    Trochu me prave zarazila karta nestesti, jelikoz se kolem ni toci cely vyklad. Vykladam si to tak, ze bych nemela riskantne jednat nebo myslite, ze bych si na neco mela dat pozor?
    Mockrat vsem dekuji za odpovedi a taky se omlouvam za me caste otazky :15:

• belamor
      belamor, 2.5.17 18:36:06  

No to je dobře že si to takhle zkusíš. To já ti do tvého výkladu nebudu nijak zasahovat. Jen z mého pohledu třeba karta neštěstí neznamená jen to špatný. Vždy záleží na kombinaci čtení . Prostě ne všechny každodenní situace jsou v pohodě k řešení , ale neznamená to nějakou šílenou tragédii. Neštěstí je třeba autonehoda a neštěstí je pro někoho třeba i jen rozbití oblíbeného hrnku.... :4:

• belamor
      belamor, 2.5.17 18:43:39  

A přistupuj k tomu čtení karet způsobem co bude tenhle měsíc a ne čeho se bát , čeho vyvarovat a čemu jít naproti. Vykládáš si svojí měsíční budoucnost nebo vykládáš karetně ,,co by kdyby ,, ??

• Luc24
        Luc24, 2.5.17 19:26:49  

Samozrejme se ptam co bude. Ale jak koukam, tak vy z toho vykladu vylozite uplne neco jineho nez ja :7: ja vezmu navod a jedu kartu po karte a jeji sousedni karty, ty si rozepisu a pak zkousim vytvaret pribehy, ale doberu se uplne jineho konce nez vy. Z tech vasich minulych vykladu si vubec nedokazu dat dohromady jak jste k tomu prisla. No snad se mi taky podari jim porozumet..

• belamor
          belamor, 3.5.17 10:23:42  

No karty jsem se učila vnímat každou samostatne, pak v návaznosti ve dvojici a od toho se jde jde ke čtení více karet na sebe navazujících jako příběh.Ve velkém tablu je několik desítek moznoznosti jak na sebe dokážou navazovat a něco vyjadřovat. V devítce je to něco okolo dvaceti možností karetní kombinace čtení. Takže nejprve doporučuji vnímat co vyjadřuje větší počet karet co na sebe navazují. . . začíná se od dvou a pak je kombinacne spojovat třeba v devítce. . pro začátek horizontalne, vertikalne atp. což je popsaný třeba v té knizecce u karet

• belamor
          belamor, 3.5.17 10:28:23  

Myslím že někde v mých dřívějších příspěvcích jsem už některé návaznosti karet nebo kombinací popisovala. .

• belamor
    belamor, 1.5.17 19:07:14  

A teď něco pro vzkazy od jednodenních profilů s žádostí o výklad devítky. Nevadí mi to, a ráda pokud je to možný odpovím. Ale většinou to končí bez jakékoliv další komunikace nebo odezvy na mou odpověď....a to mi někdy bere radost z toho co tu dělám...

• Luc24
    Luc24, 28.4.17 23:09:48  

Ja uz se bojim na neco zeptat :15: ohledne neho...nas to prave k sobe tahne uz nekolik let, citim, ze mezi nami je proste neco...pri vykladu techto karet jsem se jednoduse zeptala jestli spolu nekdy budeme, myslela jsem oficialni vztah. Kartou citu myslite kartu laska? Ja myslela, ze celkove karty vernost, svatba jsou tak trochu karty citu :5:

• Luc24
      Luc24, 30.4.17 08:25:46  

A kdyz se nemohu ptat na tu samou otazku vicekrat, mohla bych si ted vylozit na otazku Kdy spolu budeme? Nebo je to opakujici se otazka na to jestli spolu budeme? Uz se do toho zamotavam :8: :15:

• brusinkajezinka
        brusinkajezinka, 30.4.17 14:19:34  

Správně položené otázky (aby se dal vyčíst nějaký vývoj..) by neměli začínat tak, že si na ně odpovíme ANO/NE.
        Je lepší se ptát na stav situace, na vývoj, .... atd.
        Otázku lze použít pouze jednou (jinak dochází k ovlivnění dalšího výkladu), to znamená nedělat krátce dva stejné výklady za sebou. Mezi jednotlivými výklady (na stejnou záležitost) chce mít proto časovou prodlevu - třeba několik týdnů či spíš měsíců, pokud se něco nezmění....

• belamor
        belamor, 30.4.17 20:57:28  

S opakujícíma otázkama je to stejný jako třeba s receptem na jídlo... se ti objeví ingredience ...nebudeš tomu úplně rozumět díky názvům některých potravin a zadáš otázku stejně ...no a pak se to jednoduché změní v složité tím, že se objeví to z čeho jsou ty ingerdience složený a to už je pak člověk úplně v háji...když nerozumí názvu tak jak pak porozumět podstatě té dané věci......jinak už nevím jak ti to vysvětlit.
        To že na to budeš vykládat pořád dokola ti to nevyřeší. A nic se na tom nenaučíš. Jsi zaseklá na jedné věci. Pokud se chceš karty učit , dělej výklad druhým a uč se na jejich výkladech, a nebo na jiných otázkách než na téhle jedné... :4:

• belamor
        belamor, 30.4.17 21:04:57  

Mně třeba otázka na ,,ano či ne,, nevadí, ale opravdu jsou momenty kdy se nedá jednoznačně odpovědět , protože stav děje ukazuje na to, že tam proběhne obojí....což zase souvisí s časem...v jednom momentě je to ,,ano,, ale po určitém čase je to ,,ne,,...a k tomu je potřeba víc než devět karet..
        Takže není nemožné na to odpovědět , ale není to paušál.
        Já nevím jestli to nevysvětluji složitě , ale jinak to neumím... :4:

• belamor
      belamor, 30.4.17 20:48:03  

No a jsme u toho...ptáš se jestli spolu někdy budete, a vlastně jsi myslela jestli půjde o oficiální vztah....už na tom je vidět že vyslovené neznamená myšlenku, která je pro výklad hlavní. Karty svatba a věrnost city neznamenají ....teda sami o sobě je tak nevnímám. Je to něco jako delší dobu trvající nějaký svazek , dohoda atp. Což ale o vazbě jakéhokoli druhu nic nevypovídá.
      Znova se opakuji, v té devítce je o vídání se, a o tom jak rádi se spolu budete vídat a rozumět si. I bych řekla že častost setkávání je tak nějak na něm. Ale to neznamená že půjde o láskyplný vztah vedoucí k svatbě. To v té devítce nevidím...uzavření manželství tam není. Jestli by ti stačila jen oficialita , na to ti neumím odpovědět protože o tom v téhle devítce nic není. A zase jsme u blbě položených otázek. Buď je myšleno oficiální pro okolí nebo oficiální svatba.

• Luc24
        Luc24, 1.5.17 07:46:06  

Myslela jsem jestli spolu budeme oficialne, protoze uz se stalo, ze jsme spolu meli milenecky pomer a to bych nechtela. Takze jsem myslela oficialni pro okoli. Jinak ja delam vyklady druhym, s tou otazkou jak casto a na jake otazky se muzu ptat jsem myslela jako vseobecne, ne na to, ze bych se znovu zeptala na sebe a jeho.

• belamor
          belamor, 1.5.17 18:53:43  

Ta devítka není o oficiálním partnerském vztahu. A nemůžu říct ani o trvalém mileneckém. Za prvé mi tam chyběla karta citu a za druhé tam nebylo ani nic o setkávání se kvůli sexu , nebo třeba jen kvůli intelektuálnímu souznění. Jen prosté občasné a přitom dlouhodobé (nevím z jakého důvodu dlouhodobé)setkávání dvou lidí kterým je spolu dobře. Ale jak už jsem psala , nevím kolikátý je to výklad devítky a jak byla opravdu myšlena otázka. Protože pokud by otázka třeba zněla jak se bude náš vztah rozvíjet , tak tady by byla odpověď že počátek je o přátelství a příjemném setkávání...ale tady byla otázka , zda budete s milencem spolu....takže platí to co jsem o tom popsala výše a dříve... :4:
          A pokud jsi to myslela všeobecně , tak pro to platí to samé co jsem popsala o tvém výkladu sama sobě.

• Luc24
            Luc24, 1.5.17 19:23:36  

A mohu se pri vykladu ptat na jine lidi? Kdyz mi treba kamaradka napise a nejsme zrovna spolu...takze s jejim souhlasem nebo by to slo i bez jejich vedomi?

• belamor
              belamor, 1.5.17 19:40:33  

To je individuální. Každý k tomu přistupuje po svém. Někdo to bere jako neetické a přitom tak jako tak v devítce nebo tablu stejně popisuje lidi kteří tam hrají nějakou roli. Takže je to jen na tvé dovednosti výkladu. Já si pamatuji že jsem před lety dělala výklad devítky kterou jsem míchala sama a na telefonu jsem měla příbuznou člověka který se dotazoval a neměl možnost volat sám. Dneska si říkám jaká to byla ode mně drzost , ale na druhou stranu úžasná zkušenost. Měla jsem zpětnou vazbu takže to pro mně bylo taky významný . A dodneška když dělám karty na dálku nebo na tel (jen pro známý , jinak jsem si dala od profi výkladů ,,dovolenou,, a tady to beru jako relax) , tak se nejdřív ujistím , že jsem se správně napojila .
              Takže ano , můžeš cokoli ti není proti vůli , ale je to jen o tvé dovednosti číst co tam je, a nevytvořit nesmysl který by mohl ublížit nebo vyvolat nesmyslnou iluzi.... :4:

• belamor
              belamor, 1.5.17 19:42:36  

A pokud je to kamarádka , tak jí doporuč ať si ty karty koupí , výklad udělá sama a jen ti ho přepošle na fotce....nebo si ty karty vytvoří popisem na papirky (pokud je nemá kde koupit)....možností jak tomu pomoci je docela dost... :4:

• belamor
    belamor, 17.4.17 11:00:43  

Příjemné prožití velikonoc :2: :4:

• Luc24
    Luc24, 20.3.17 22:23:55  

Dobry den, jsem zacatecnik vykladu techto karet, mohli byste mi prosim poradit co znamena me vylozeni? Ptala jsem se na lasku-vztah.

DITE-DUM-SOUDCE
    CESTA-DAR-LASKA
    DOPIS-VERNOST-ZLODEJ

Moc dekuji

• belamor
      belamor, 21.3.17 09:36:24  

Já v těhle kartách vidím spíš řešení okolo nějakého určitého objektu jako je byt , dům nebo třeba chata.
      Co se týká vztahů tam nic nového a zásadního v tenhle moment nevidím. Snad jen tvoje vnitřní rozhodnutí tomu jít naproti.. :4:

• Luc24
        Luc24, 21.3.17 15:41:26  

Je pravda, ze jsem se vylozene na lasku neptala, proste jsem vzala karty a vylozila. Jenze momentalne jsem v takove situaci, kdy nemyslim na nic jineho, nez na to, aby se mi to ohledne lasky vyresilo. V kartach spis vidim to co chci videt, nejak z toho nemuzu najit to nejpodstatnejsi a neumim si to dat dohromady :( kdyz bych se teda presne zeptala na tu moji situaci ohledne lasky, vyjde mi tohle:

Zarlivost-smutek-touha
        Milenka-smrt-vernost
        Svatba-bohatstvi-vojak

Pokud dobre chapu tak je zde vylozena ma osobni karta-milenka, jelikoz jsem nezadana. Take jsem nekde cetla, ze by horni radek mela byt minulost, stredni pritomnost a spodni budoucnost. Rada bych se v tom naucila hledat souvislosti :)

• belamor
          belamor, 23.3.17 10:12:09  

No, tahle otázka je docela špatně formulovaná a je na ní možnost hodně směrů tohoto tématu i odpovědí.Otázky je potřeba mít přesný a jasně formulovaný , pak se v devítkách dobře hledá odpověď. I když pokud si tím teď pohlcená, tak otázka vztahu v různých rovinách už zřejmě při výkladu padla několikrát. A proto už se v devítkách ukazují jiné záležitosti.
          Zadání osobní karty je na tobě a stejně tak jestli si nějak pojmenuješ řádky karet. Můžeš jít buď směrem co kde přečteš nebo u koho vidíš, a pak se rozhodnout co ti vyhovuje víc. Já mám svůj přístup čtení karet a neshoduje se s tím rozdělením řádků na přítomnost atp. takže v tomhle ti neporadím. Mohla bych ti popsat svůj způsob čtení devítky , ale je pro začátečníka nesrozumitelný (s tím mám zkušenost) takže ho nevypisuji.
          A co se týká téhle devítky....není v ní odpověď o budoucím možném vztahu ale jen o tvém rozpoložení které sama popisuješ. O snaze to změnit , o pocitu ,,už je na čase,,. Míhá se v tom hodně pocitů protože bohužel otázka zněla na ,,situaci ohledně lásky,, ....a odpovědí jsou tvoje pocity které nemusím ani rozklíčovávat , znáš je sama. Odpovědí je tvůj pocitový stav ohledně lásky...

• Luc24
            Luc24, 23.3.17 11:09:15  

Dekuji za odpoved. Pokud se jeste mohu zeptat, jaky mate nazor na vykladani karet sama sobe? A kdyz byste mela cas, mohla byste mi popsat Vas zpusob cteni devitky, treba se chytim :)

• belamor
              belamor, 23.3.17 17:34:06  

Výklad sám sobě jde, jen si člověk nesmí nic namlouvat a vidět jinak než je, což se občas povede každému. Někdy uškodí někdy pomůže takže já to vnímám jako individuální záležitost. Když se člověk jako začátečník učí číst v kartách tak většinou stejně používá svoje rozklady karet , těžko najde na každý den někoho cizího kdo mu karty zamíchá.
              A co se týká mého způsobu čtení devítky a karet obecně....no, za pár let tady a dříve i na lidech jsem se snažila v tomhle vycházet vstříc....ani myslím nemusím psát výsledek mého snažení. Takže vím, že to momentálně nemůžu nijak srozumitelně předat.
              Zatím bych doporučila učit se návaznost karet na sebe a základní čtení devítky tak , jak to mají tyhle karty v návodu...
              Čtení více jak dvou karet dohromady je jako prvotní , pak jde teprve to další...z mého pohledu :4:

• kimki
          kimki, 10.4.17 21:17:22  

Zarlivost-smutek-touha
          Milenka-smrt-vernost
          Svatba-bohatstvi-vojak
          Asi míváš ve vztazích problémy, proto Ti většinou krachují kvůli Tobě. Sama jsi ze sebe nešťastná, neboť většinou řešíš ještě zadané. Nyní procházíš sama svou změnou, která se Ti sama nabídla a můžeš mít lepší vyhlídky s tím, na koho myslíš. Tak trochu jsi dítě štěstěny, neboť nyní míříš hodně vysoko a toho majetného pána získáš. Neudělej znova tu samou chybu a nepodezírej. Zatím ta Tvá budoucí láska bude mít postupný dobrý vzrůst. Držím palce.

• kimki
            kimki, 10.4.17 21:21:41  

Jinak souhlas s Belamor, více v tom cítím Tvoje emoce, proto jsem z karet cítila, jakoby byly na houpačce... ;) Sny se mohou splnit, pokud sama budeš mít k sobě lepší přístup.... važ si toho, kdo může přijít...

• belamor
              belamor, 13.4.17 11:52:02  

Ta otázka zněla na situaci ohledně lásky a to pak vypovídá o současné většinou emoční situaci ohledně citu. Tam pak třeba čtení kombinace smutek, věrnost, bohatství , milenka... mluví o osamělosti, další zase o možnosti spíš s krátkodobými svazky . Je tam kolem ní víc žen než mužů...některé vlastní požadavky a postoje vytváří spíš opak chtěného a osamění než ocenění ...a další a další... :4:

• Luc24
            Luc24, 23.4.17 16:30:35  

Mockrát Vám děkuji za reakce. Pořád zkouším v kartách hledat souvislosti. Měla jsem konkrétní otázku: zda s milencem budeme spolu? Vyšly mi tyto karty:
            ŽÁRLIVOST-MILENEC-SVATBA
            ŠTĚSTÍ-BOHATSTVÍ-CESTA
            NADĚJE-MILENKA-VĚRNOST
            Pokud dobře chápu, tak mě čekají příznivé změny v životě. Žárlivost je popsaná jako odloučení od blízké osoby, viděla bych to, že se nějaký čas neuvidíme. S tim i souvisí střední řada, myslím, že on odcestuje za prací (a to je velmi pravděpodobné). Já tak nějak pořád doufám, že budeme spolu a myslím, že to i tyto karty ukazují. Celkově mi tyto karty přijdou dost pozitivní, myslíte, že se mi to opravdu splní a budeme spolu? Mockrát děkuji za rady

• kimki
              kimki, 24.4.17 07:47:58  

Je to otázka na Ano Ne. Ty ty karty prosis neustále dokolečka aby ti odpověděli na tvou otázku. Hledáš správnou kombinaci ale tím že karty takhle neodpoví Ptáš se na tu jednu a samou otázku v jiném podání stále dokolečka. Nech tomu chvíli čas.
              Aspoň já to tak vidím

• kimki
                kimki, 24.4.17 07:49:21  

Přesněji řečeno: ty s kartami manipulujes, oni ti za každou cenu neodpoví

• Luc24
                  Luc24, 24.4.17 08:07:18  

Jejda, to jsem nevedela, ze s nimi muzu az takhle manipulovat. Pripadaly mi jako dost pozitivni s tou nadeji. Spis tak, ze se dockam, az budem na chvili bez sebe. No mam se dost co ucit, hlavne je neovlivnovat tedy :5:

• Luc24
                  Luc24, 24.4.17 09:12:09  

Tyto karty jsem si tedy tentokrat nevykladala sama, vylozila mi je kamaradka, ikdyz pokud muzu s kartami manipulovat, tak jsem to mohla udelat asi uz pri michani. Je pravda, ze verim na silu myslenky a dost casto se mi plny sny, ale ze bych mohla ovlivnt i karty jsem nevedela, napriklad kyvadlo nepouzivam, protoze to si myslim, ze mymi pocity ovlivnit muzu.

• belamor
                    belamor, 24.4.17 22:19:29  

S kartami manipulovat nemůžeš , ale se svou myslí ano...a další rada....z info pole stáhneš otázku jen jednou , každá další na stejné téma je jen víc matoucí a nebude ti dávat smysl. Jen pokud ji nějakým jiným způsobem nezměníš tak , aby na ní šlo info stáhnout...

• belamor
              belamor, 24.4.17 22:13:51  

Tyhle karty jsou na vztah hezký. Jen nevím jak vysvětlit jedno spojení které vypovídá o dlouhodobém stavu kdy se budete vídat krátkodobě. Nevím jak to popsat , jakoby krátkodobé návštěvy a to na dlouhou dobu.Vaše jakékoli setkávání je moc hezké nebo bude ve smyslu toho štěstí že se vidíte, jen mne zaráží že tam není karta citu. Což může ale být z důvodu že jsi se neptala na city ale na to jestli budete spolu. Což budete , ale ne pravidelně.... :4: ...Je to jakoby se dva lidi vídali třeba dva roky a jen o víkendu ale i tak to bude vždycky moc hezký...

• Luc24
                Luc24, 25.4.17 12:29:36  

Tak pokud spolu opravdu budeme, bude velmi pravdepodobne, ze se budeme vidat presne jak jste popsala.

• belamor
                  belamor, 25.4.17 18:32:08  

Já jsem popsala co bude, a ne co by kdyby... :3: :4:
                  Nepochybuj. A je tam i že ty různé odluky zvládnete dobře....jsou to opravdu hezký karty.. :2:

• Luc24
                    Luc24, 25.4.17 19:44:22  

Dobre, dekuji mockrat. A mohu se zeptat na jak dlouhou dobu se tyto karty vykladaji? Nekde jsem cetla, ze jsou spise na blizsi budoucnost, treba rok az dva.

• belamor
                    belamor, 26.4.17 15:24:05  

No , bližší budoucnost lze vidět všelijak...pro někoho jsou dva roky doba dlouhá k nepřežití... :3:
                    Co se týká určení času je více možností. Není to o tom co jsi kde četla a kdo to určil. Je to o tom jak si to určíš ty sama. Např. pokud si budeš říkat, že výklad devíti karet děláš jen na dva roky , bude to na dva roky . Pokud si uděláš výklad třeba dvaceti karet s tím, že chceš vhled na tři roky , bude se to od toho odvíjet. Pak je třeba způsob hledání času ve velkém tablu , kde si k určité situaci najdeš situaci která ti čas osvětlí. Například tam uvidíš dovolenou a v návaznosti nebo blízko či daleko od toho bude situace na kterou se ptáš...takže i tak se dá odvodit v jaké době okolo plánované dovolené to bude. Pak jsou karetní kombinace které to v tablu ukážou. Těch možností je mnoho kterých můžeš pomocně využít , není na to jednotný paušál :4:
                    Z téhle devítky já nebudu usuzovat na dálku nic , jen že je to dlouhodobá záležitost....něco co začalo nijace a dojde to pomalu a jistě k něčemu... :4:

• belamor
                    belamor, 26.4.17 15:30:33  

Co se týká vztahů a jejich dlouhodobosti, doporučila bych se neptat na to otázkou jestli to je ten pravý vztah nebo partner.
                    Stává se přece , že lidé spolu prožijí spoustu krásného a důležitého pro svůj život, byť s člověkem který jim projde životem jen na určitou dobu. A proč si to kazit dopředu informací o časovém limitu. :4:

• Luc24
                    Luc24, 27.4.17 15:47:03  

Samozrejme jsem se neptala jestli je to ten pravy a jak dlouho spolu budeme. V tom s vami souhlasim, ze s nekterymi osobami, zazijeme krasne chvile, ikdyz s nami byly jen kratky cas. Spise me zajimalo, za jak dlouho se stane to, co vycteme z karet.

• belamor
                    belamor, 27.4.17 17:02:50  

Pokud jsme momentálně nad věcí chápeme to , ale pokud se citově angažujeme , jdou většinou všechny poučky stranou....jsme jen lidi... :15:
                    Jinak s tím časem je to velmi individuální. Záleží na otázce...devítku lze rozložit na momentální situaci , na situaci která vzejde do budoucna z momentálního stavu dané situace...atp.Správný výběr otázek je dost důležitá věc a počet vyložených karet je jen na vykládajícím a jeho technice. V tomhle směru si může každý udělat svůj systém otázek vedoucích k odhadu času....popravdě musím přiznat že se mi to těžko osvětluje. Což může být daný tím, že na co jsem léta sama přicházela , těžko shrnu do vysvětlení druhému....ač bych ráda... :2:

• Luc24
                    Luc24, 27.4.17 21:23:15  

Dobre, budu se ptat na otazky i ohledne casu. Zkusim se ptat na blizkou budoucnost, zaznamenam si karty a pak budu hledat souvislosti s tim co se mi stalo. Jinak mockat dekuji za rady a zaroven se omlouvam za me caste otazky :15:

• Luc24
                    Luc24, 28.4.17 22:10:27  

Teda, pokud muzu jeste posledni otazku :1: nevidite v kartach, zda bych tomu mela jit nejak naproti nebo to mam nechat osudu?

• belamor
                    belamor, 28.4.17 22:31:05  

Dá se skloubit otázka na danou věc i s otázkou časovou, prostě to jen dobře zadat. Například karta věrnost je dost často známkou karty dlouhodobosti , ale jako vždy záleží na okolních kartách které na kartu věrnost navazují , a které různý možnosti významu dotvoří...

• belamor
                    belamor, 28.4.17 22:37:39  

Nechte to osudu.....on podle karet dorazí sám. Teda tak to v té devítce vidím.....a doufám že to není stopadesátá vyložená devítka která by pak mohla ukazovat na úplně jiného muže i čas než je ten momentální.... :3: Nevím jak to popsat , ale zdrženlivost, nebo něco jako trpělivost je na místě. Jak tu občas komentuje kolegyně kimki....netlačit na pilu. Ono to dorazí .... :4:

• belamor
                    belamor, 28.4.17 22:44:34  

Ale ještě se musím vrátit znova k tomu , že tam v devítce chybí karta citu....je to sice o dvou lidech co se budou rádi vídat a i se vyhledávat , ale nějak to není ještě nastavený na něco víc. Ovšem já se vyjadřuji k devítce která je tu zadaná. Neznám správnou otázku ani počet vyložení a spoustu dalších věcí , abych se k tomu mohla víc vyjádřit. Každopádně si ze života nemizíte...

• belamor
                    belamor, 28.4.17 23:00:06  

Otázky mi nevadí....jen další už radši nahoru , tohle vlákno začíná být mooooc dlouhé... :2: