Intuice, channeling a transcendentno

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
9marie04 (2019-05-25 23:44:12)intago (2019-05-25 22:43:01)Aitos (2019-05-24 21:00:36)jmsw (2019-05-23 13:19:25)Lavandis (2019-05-22 14:12:30)a.l.tereza (2019-05-22 01:17:13)Maatina (2019-04-14 22:49:40)vecerlib (2019-01-09 17:26:38)
Intuice, channeling a transcendentno
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 20 680 | Členů: 8
Správci: Aitos (hlavní), Sasa, jmsw

Toto fórum je určeno pro sdílení zkušeností v channelingu tj. vnitřní komunikaci s průvodci a souvisejícím transformačním procesem, nikoliv pro plané filosofování a dohady....

"Jedinou opravdu cennou věcí je intuice" Albert Einstein
Channeling je proces zesílení intuice, komunikace s duchovními bytostmi, se svými vyššími Já, zástupci Stvořitele a návštěvy u Nich v Království božím v transu rozšířeného vědomí viz: http://mystika.mysteria.cz/metoda-meditace.htm a http://intuice.ml nebo http://intuice.tk a http://mystika.tk/
Pokud máte dobra alespoň 70% a duševní stabilu, channeling se můžete naučit i sami, ač je na webu množství kursů...
Více odkazů zde: http://intuice.mysteria.cz/odkazy/

Rychlý duchovní vývoj není zadarmo, vyšší zátěž a očistné procesy. Připravte se na TND, hlavní a dlouhodobý problém mystiky, viz:
http://mystika.mysteria.cz/temna-noc-duse.htm

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• 9marie04
    9marie04, 25.5.19 21:44:53  

Dnes jsem měla po dlouhé době živý sen, který jsem si trochu zapamatovala, posezení se skupinou lidí a rozhovory byly plné souznění, stejného ladění, to bylo fajn, ale potom přišlo ještě krásnější poloprobuzení do zlatorůžové jemnozrnné energie,kolem byla hrubozrnná, ale žlutozelená, také nádhera ani se mi nechtělo otevírat oči. Už dlouho jsem tyto barvy neměla, po celý den jsem z toho měla smířlivou náladu a mám i nyní . :4:

• intago
      intago, 25.5.19 22:43:00  

ten božský pocit posvátné hrdé Vznešenosti znáš? My jeho intenzitu popisujeme jako ponor. Vypadá to, že časně ráno budu mít velkou meditaci a exkurzi v božském světě si užiju dosyta i v dalších dnech :2:

• 9marie04
        9marie04, 25.5.19 23:44:12  

Tu hrdou Vznešenost , nevím, asi neznám nebo si to neuvědomují, ale dnes mi to přišlo, že tak se budou chovat k sobě lidé , kteří dosáhnou status Božího Království. To byl mír, klid, souznění, ačkoliv byl veden hovor, nevím o čem byl, ale ten klid a mír v mém srdci byl nádherný, tak si představuji BK.Ani se mi nechtělo do reality, která mne dnes čekala. A trvalo to dlouho, ta zlatá a růžová energie. Znáš projevy barev před usínáním? Vidíš hloubku a pohyb , kde prokazatelně není běžně viditelný? :4:

• 9marie04
    9marie04, 24.5.19 00:48:02  

a meditace do toho, takže jednou říkám jen tak..Pane Bože, ale nejen duchem je člověk živ i když se mi líbí meditace, ale také chlebem a já musím vstávat a jít pracovat. Potom o trochu později mi ale začaly přicházet info, na které jsem se neptala a nic z toho nikdy nečetla, o lásce. odpouštění, atp a porom mi odněkud z nějakého knihkupectví přišla kniha B. Cibulkové Slovo Kristovo jen se složenkou, už nevím odkud. A když jsem to jedním dechem četla, tak jsem zjišťovala, že všechno to bylo v té knize, co mi přicházelo v meditacíchTo byl rok 93, kdy mi vstoupil do života JK, skrze tuto knihu. O tomto jsem psala Intagovi. A nabídky na kurzy znovu a znovu, potom kurz a kniha Rosinského Bioenergia, začala jsem s ní pracovat při masážích, protože jsem si udělala kurz kosmetiky a Kurz masáží, byla k tomu potřebná maturita, tu jsem měla dvojnásobnou, žádný problém. Potom práce s bioener. v praxi a vysvětlování, jak funguje energie v těle lidem, čím si ji odebíráme a opačně můžeme doplňovat, to vše mi přicházeo v meditacích a já to přidávala k masážím. Potom přišly 1 a 2 Reiky a práce s nimi a potom nabídka, odpojit se od reiky a napojit se na ebergii skrze Krista. Podmínka myslet, mluvit a jednat v pravdě, rok 94 a v roce 95 jsem se pro tento způsob rozhodla a nabídka jít Cestou PJK. A potom praktické jítí touto Cestou, stále duchovní knihy, studium, práce, kurzy, pořád něco nového. V r. 98 kurzy ustaly a nastal můj praktický život následování Krista a nesení svého kříže, jedna jobovka za druhou, to jsem začala chápat Joba, že to málem neustál, i já si xkrát myslela, že už to nevydržím, co přicházelo v mém životě,exekuce, konkurz, ztráta všeho, co jsme budovali, soudy, exekutoři, pláč, strach, nekončící. Potom starost o mou těžce nemocnou maminku dva roky, do její smrti, podnikání tím šlo do nikam, potom práce na poli a úklidech domů v Rak. a také trochu víc peněz a získala jsem trvalejší práci , starala jsem se tam o jednu starou babičku po mrtvičcč, vaření, hygiena, velký dům na úklid, velká zahrada , dvůr, topení uhlím, sekání dřena, vymetání kamen, cokoliv, co tam bylo potřeba, bydlela tam sama. Při tom jsme předávaly energii, ona Krista znala, uzdraviovala se, až zase začala chodit, s chodítkem , berlemi, střídala to, potom ale už noci nemohla být sama, tak si ji vzala dcera k sobě a já po 5iletech starání se o ni tak skončila s prací, téměř v 70i letech a o rok později mi začaly problémy s očima, musela jsem přestat jezdit autem v r. 16. Ale meditací si nyní mohu užívat déle, žiji sama, nikomu tím nevadím. Tak letem moje poznání a komunikace s Bohem, Kristem, Matkou Marií a našimi patrony a andělem strážným. Tak to mám já nastaveno. Denně ráno a večer meditace, ale i Bible na TV LUX denně od 5i-d 7i hod.No a něco na forech,tak žiji . Živých snů bylo nepočítaně, některé jsem zapsala, ale nyní už bych je nepřečetla, mé oči ZZ.Takže ani nevím, zda budu moci se mezi vás zařadit, ale ráda si přijdu počíst. Všechny vás tedy zdravím, děkuji a DN.AM

• intago
      intago, 24.5.19 07:56:10  

meditace mne zajímají nejvíc, jak to u tebe je? Máš to sepsáno?
      my tady http://intago.sweb.cz/metoda-meditace.htm

• Aitos
      Aitos, 24.5.19 11:49:01  

Jo. Pěkně. Nebo i příklady kolik co nejsou moc osobní?

• Aitos
        Aitos, 24.5.19 20:54:57  

Příklady z té vlastní komunikace. Nabo alespoň popiš jak přicházejí a jakým stylem se projevují ty Kristovské síly??

• 9marie04
          9marie04, 24.5.19 22:00:53  

Když jsem ještě pracovala s energií Reiky 1.-nablízko i Reiky 2 na dálku, naučila jsem se vše o čakrách, jen u tétö práce se polohlasně odříkávaly formulky, později jsem se odpojila a začala prosit o energii PJK, přiložila jsem ruce na 1.a7. čakru a poprosila PJK , prosím o energii pro tuto paní, pána úplně normálně myšlenkou a počkala, až začala proudit vibrace pravé ruky a čekala, až ruce přestaly vibrovat, tím se srovnala energie mezi všemi čakrami. Potom jsem přikládala ruce na jedntlivé orgány a buď byly ruce v klidu, nebo zase vibrace, počkala jsem a posunula ruce dál, vyzkoušela jednotlivě každou čakru a orgány jí přiřazené, až už nikde tělo energii nebralo, požehnala a poděkovala.A lidem vysvětlovala, jak to dělám, proč to bere energii, jaký orgán která čakra zásobuje, jak si energii odebíráme a jak doplňujeme. Nyní odevzdávám pokorně nemoc mou nebo za někoho Matce Marii, asi před rokem mi tato informace přišla, že to tak máme nyní dělat. Fungovat to začalo asi za 3 měs, nyní téměř okamžitě. Ale každá nemoc nebo bolest má duch.příčinu, takže pokud nezačnu měnit postoj, bolest se vrátí. A velmi málo lidí to chce vyzkoušet nebo si to nepřeje, protože jim to nefunguje. ...Tak ani nevím, zda sem tyto příspěvky něco přinesou a budou zajímat. :4:

• Aitos
    Aitos, 22.5.19 23:44:30  

Tak Intago přizval do klubu Marii, co channelí od r. 91. Tedy má z nás patrně nejdelší praxi?? Intago myslím od r. 95 kdy se v holotropním vědomí setkal se s mandalou své božské intuice a já až v 97 začal vědomě-přímo komunikovat. Sakra, 22 let tomu je...
    TO to letí, a stále vím, že nic nevím.-)) Alespoň že ty ponory do světa intuice občas mívám, ale zdaleka už ne tak silné jak bych si přál, za to zátěže jako Brno jsou pořád... S kolenem už to vypadá dobře, ač na běhání zatím jen ve snu. Práce mě od zítra čeká halda, je tak trpělivá, že na mě počkala a kupodivu, nikdo mi jí neukradl více jak ždibec.-)( A do toho kluci mají problémy se školou, ale to na dlouhé vyprávění, možná více mají problém sami se sebou a se systémem tady...

• Aitos
      Aitos, 22.5.19 23:46:49  

Dneska zajímavý dějový sen o dobývání kosmu Američany i Rusy, ale trochu jinak než v reálu, i nějaké kombinézy měli, ale nikdo třeba helmu, byť vzhledem ke snu vše mělo jasnou logiku a vývoj... Význam, jak asi tušíte i rozdílných přístupech k mystice. Aneb hrubou silou a nebo inteligencí a spoluprací.

• intago
      intago, 23.5.19 07:49:30  

v roce 1993 jsem to začal zkoušet, se skleněnou koulí, ale nešlo mi to. Tak jsem to zkoušel naučit známé a šlo jim to. Nejdřív dceři. Mě to šlo až 1995

• 9marie04
      9marie04, 23.5.19 23:54:02  

Aitos, děkuji za povolení sem přicházet. Když jsem přečetla, co jsi o mně dostal za info od Intaga, tak to musím uvést na pravou míru. V roce 89 jsem odešla z místa učitelky MŠ, protože můj manžel začal podnikat, 1 rok jsem to tam vydržela, ale po roce my dva celodenně být spolu už bylo neúnosné, s těžkým srdcem jsem odtud odešla, protože jsem si myslela, že už to je mé poslední zaměstnání, že budu pracovat na svém. Zůstala bez práce. Místa učitelek byla obsazená i v okruhu 30 km. Bez práce a peněz peněz jsem se ocitla i psychicky na dněna dně, nenapadalo mne nic, co bych mohla začít dělat dělat. Hodně jsem tehdy plakávala, mé místo u manžela už bylo také obsazené mladou, vemi hezkou sekretářkou. a náš vztah hodně hluboko pod bodem mrazu.Můj vztah k Bohu byl takový, že jsem Ho nikdy nepopírala, ale nijak jej nerozvíjela. Kromě jedné dávné beznadějné situace, kdy byl smrtelně zraněn můj tehdy čtyřletý syn a lékaři mu nedávali žádnou naději, Tehdy jako mladá jsem v beznaději prosila Boha a Pannu Marii o jeho záchranu, stále, celé dny a pokud jsem nespala i v noci, opravdu nepřeháním. Tehdy jsem sice o Ježíši slyšela, ale neznala. Můj syn po měsíci se uzdravil a v nemocnici to lékaři považovali za zázrak. Tehdy jsem Bohu a P.Marii jeli poděkovat na sv. Hostýn, kam jsem s riči jezdila na pouť. Ten měsíc a ještě nějakou krátkou dobu jsem Bohu i P. Marii děkovala, ale později zase vztah k Nim nic moc. Tak to trvalo do toho odejítí z firmy. Potom tedy jsem jeden večer moc, moc plakala a bezděčně jsem vyslovila Pane Bože, proč máme s manželem tak bolestivý vztah a co teď mám dělat a uplakaná usnulato byl něvědomě zpětnávrat j Bohu. Ráno jsem se probudila a přišly mi 3 nápady, co bych mohla a chtěla dělat. Já ožila, začala hned jednat, ale zatám nešlo o vážný vztah k Bohu. Tak toto jsem napsala Intagovi, že tak jsem nevědomě poprvé tu omunikaci s Bohem začala. A co za krátký čas bylo velmi zajímavé bylo, že jsem dostala info o karmě a MŽ, o čemž jsem do té doby ani nwslyšela. Dělo se to tak, že já jsem o tom začala přemýšlet a ptát se a každou noc jsem v púl druhé se vzbudila a přicházely mi info ohledně karmy denně do půl šesté. To bylo něco tak intenzivního a vysvětujícího mi, proč máme s manželem takové vztahy a ty ženy k tomu. Já si pochvalovala, že to mám dobré, žádnou knihu o karmě jsem nikdy neznala.Zároveň s tím, jak jsem se rozhodla si zařídit kosmetiku a masáže mi přicházely různé nabídky duchovních kurzů a já týdně byla na nějakém kurzu, tehdy to byla levná cena, benzín také nebyl drahý, dokonce jsme spávali i na karimatkách, aby to bylo co nejlevnější Těch kurzů bylo nepočítaně a tak jsem byla vedena k novým a novým informacím, karma, reinkarnace, MŽ, duše, duch a pořád myšlenky na Boha. Tehdy jsem pochopila z Bible, co je to"chodit s Bohem", já nemohla na nic jiného myslet, těch otázek a odpovědí bylo nekonečno, myslela jsem si, že bych to měla zapisovat, že to všechno zapomenu, ale už jsem zase pracovala, pak ty kurzy, dům, zahrada

• intago
        intago, 24.5.19 07:53:01  

vida, já zas začínal odmala, ale až v 80letech po kostelech různých církví, pak jogíni, buddhisti i zen než jsem pochopil, že je to podvod a začal s holotropkem a channem. A už to jelo a jede...
        Tady máš výsledek práce mojí i kamarádů
        http://intago.sweb.cz/kniha.doc

• Aitos
    Aitos, 22.5.19 00:52:24  

Povedené, o mužích a ženách ze zač., pak od 25 min o jeho schopnostech de facto intuice a napojení, stejně "dělá" IQ testy jako píše knihy třeba o min. životech, nebo píše rovnice na tabuli, které později už zase neví.. Cosi jako Leonardo, jen ředitelem školy a umělcem i filosofem... https://www.youtube.com/watch?v=fk4H6lDwfzg
    A od 45 min o ne-výchově a školství :4:

• intago
    intago, 19.5.19 14:59:11  

tnd je paradoxne znamkou ze si ji vzal BUH DO PARADY NAPLNO

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 19.5.19 23:05:30  

a co Tria? nepsala a není to dlouho? že se tu staví?

• intago
        intago, 20.5.19 09:30:49  

prý končí školu...

• a.l.tereza
          a.l.tereza, 21.5.19 14:50:30  

a? psát na diskuze se dá i při škole, ne? nebo má co dělat ve škole a na nic jiného času nezbývá? ..to se časem poddá a zvládne toho najednou mnohem více..., tak že jí zdravím a ať se jí daří :2:

• intago
            intago, 21.5.19 20:47:00  

když ještě chodí do práce je toho až moc.
            A hlavně není takový typ jak já, osvětář v mystice. Z toho vážně nic nejde čekat pěkného, jen útoky. Jen koukněte na Duchovní debata jak to vždy dopadne... :11:

• a.l.tereza
              a.l.tereza, 22.5.19 00:50:21  

nevidím to s nimi tak černě, mystik není sám kdo bývá napadán, to jsou i jiná společenství nebo osoby..., mě u nich stačí být chvilku a je vymalováno :1: ..jinak dvě působiště pro začátek stačí, není kam spěchat, další se přidá přirozeně až se to srovná na těch dvou...

• Aitos
        Aitos, 22.5.19 01:00:12  

Dneska složila poslední státnice, a dostane magisterský titul. A už špekuluje zda půjde na doktorát, práce furt dokola, kde nikdy není hotovo jí ubíjí.. Meditace má, tak co měsíc, ale nikam nezveřejňuje, snad už posílá jen mě a sem tam Intagovi, nebo Sašovi, když si řekne. Je tedy mystičkou spíše sama ve svém nitru... :4: Pozvu ji sem...

• Aitos
      Aitos, 22.5.19 00:56:31  

Otázka jestli je to taková výhra?? Rozumově vím, že ano, pocitově, bude to znít rouhačsky, o tom často pochybuji, zda jsem před 20 lety udělal dobře. kdy jsem vstoupil vědomě do řízených meditací, byť jasně, min. od 5 let mě na to vyšší síly připravovali a vlastně jsem nemohl moc jinam uhnout... a pak, jsem Štír, ty mají smrt i mystiku a magii v zákl. charakteristice... A ano, když je mi lépe, nikdy mystické cesty nelituji, ale lehké to teda není, spíše být a nechat se unášet do neznáme kde pomalu nikde nikdo není, než-li mít co ostatní být tzv. in... byť z povzdálí je mi to směšně nepochopitelné, na co si to tu vlastně všichni hrají??

• intago
        intago, 22.5.19 07:33:30  

tnd je hlavní problém mystiky, je vlastně cenou za ní. Ale zátěže má každý člověk a na rozdíl od nás za to nic nedostane. A o nás je postaráno ze všech stran. Fakt jsme VIP pro Boha... Potřebuje nás daleko víc než obyčejné lidi.... :4:

• Aitos
          Aitos, 24.5.19 21:00:35  

To patrně ano. Ale nějaký extra med jak si mnozí myslí, že si jen "bez ega" budou plout v meditaci klidu, tichá a pohody a vše se jim bez námahy bude dařit, to teda ne. Člověk musí furt makat, a co ne vnějškově a tak vnitřně těmi stavy. Často je to opravdu jak nemoc či taková zvláštní paralýza bez nemoci... Jako třeba dneska, po obědě na Slunci po jednom pivě rozbolela hlava a ani spánek nepomohl, po prášku navict na zvracení. K večeři kopeček rýže a půl hodiny na to je mi zase celkem fajn.

• intago
            intago, 24.5.19 21:07:10  

já bych to popsal jako nemocnej a zdravej současně :1: a furt

• Lavandis
    Lavandis, 18.5.19 12:18:16  

Včera před usnutim jsem měla tyto vize, prožitky. Oproti zápiskům to trochu upravím, abych vynechala osobní soukromé a duchovně intimní. Vstoupila jsem do zářivě modrého království, plného blikající svetelek. Vše se skládalo do pavucinkove brány, jak z motýlych kridel nebo spíše křídel vážky, průsvitných zachycující světlo. Nádhera, měnící se barvy, zářivě Zelinkava, žlutá, růžová, barvy intenzivnější více nabyté energií. V pozemské realitě jsou barvy matnejsi v té jiné realitě byly jakoby více podsvícené nebo prosvicene. Potom to zmizelo a hodilo mě to do černé lepive ulpivajici, fascinující svět plný neprirozenych bizardnosti nelíbilo se mi tam nepatřila jsem tam potom najednou jednoduchý bílý průzračny trojlístek k tomu informace boží trojice, spynula jsem s tou pruzracnosti a usnula. V noci mě vzbudila vysloveně noční můra, hrozny sen, ale už v tom snu jsem se proti tomu postavila, ohradila se proti účastníkům snu což způsobilo probuzení a hrozné uzkostne pocity. Zase jsem ale usnula a ráno se vzbudila s pocitem svěžesti vyrovnanosti vše se ve me poskládalo do harmonie a pocitu štěstí a bezdůvodně radosti. :2:

• intago
      intago, 18.5.19 21:15:32  

to je TND, vítej ve vyšší mystice, v bibli se o ní píše až až, viz http://intago.sweb.cz/temna-noc-duse.htm

• intago
        intago, 18.5.19 21:17:13  

odborně se tomu říká extaticko-tísnivé meditace, měl jsem jich tak 150...

• Aitos
      Aitos, 18.5.19 22:13:58  

:7: Pardáda, tak jen více a houšť.-) :4:

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 19.5.19 13:27:17  

To je velký dar co máš Lavandis, popsat co jsi viděla a zažila, já to moc neumím mi to moc nejde tak jsem ráda že alespoň ty to umíš a napíšeš i nám že si můžu přečíst..., Aitoš se mě níže ptal na můj prožitek a v tom tvém co popisuješ jistou podobnost vidím hlavně v prolínání toho nadpozemsky nádherného s podpozemsky pekelného a taky to vytržení z hrůznosti a bizardnosti Svatou Trojicí kde zásah Boží vždy přijde v tu správnou chvíli :2: ..jak píše Aitoš jen víc a houšť asi už tě zná a ví že nejsi jen tak nějaká křehká květinka :1:

• Lavandis
        Lavandis, 19.5.19 14:27:38  

Jde o prožitek a vnitřní posun. :4:

• a.l.tereza
          a.l.tereza, 19.5.19 14:32:13  

našich duší jistě :2:

• a.l.tereza
        a.l.tereza, 19.5.19 14:36:58  

miluji tu provázanost kterou mi Bůh zjevuje, ty napíšeš o Trojici Boží a hned mi navážou příspěvky na Duchovní diskuzi kde se i ty zjevíš :1:

• Aitos
          Aitos, 22.5.19 01:36:18  

Jo, sdílejte si více o tom alespoň mezi sebou, a kde je něco zajímavého o Boží trojici??

• Sasa
    Sasa, 17.5.19 18:34:21  

Notre Dame. Vím, že jsme tu probírali, že je to výsledek úpadku jejich společnosti a víry. Tady je vyjádření stavebního technika k požáru.
    https://www.vaticannews.va/cs/svet/news/2019-04/stavebni-technik-katedraly-notre-dame-o-pricine-pozaru.html

• Aitos
    Aitos, 17.5.19 03:15:06  

Nejzajímavějších je posledních 5 min. Nejmainstrýmovější univerztní profesor se stal na stará kolena zastáncem holografického Vesmíru, tedy z 2D plochy kolem všeho se projektuje náš svět... https://www.youtube.com/watch?v=ECSsuAurrdk&t=1s

• Aitos
      Aitos, 17.5.19 03:15:46  

safra, ta fyzika je nám stále blíže...

• Sasa
      Sasa, 17.5.19 18:43:30  

To by taky mohli přijít s tím, že pokud jsme jen hologram, neexistuje oddělenost. Vše je súojeno v datovém toku, paralelní časy a vesmíry jsou snadno na dosah

• Aitos
        Aitos, 18.5.19 22:05:02  

Jo, tak to taky vnímám v medit..

• Lavandis
      Lavandis, 18.5.19 12:24:37  

Viděla jsem nedávno všechny čtyři díly a jo potěšilo, že to není v rozporu naopak to potvrzuje mé vidění světa vesmíru duchovna. :2:

• Aitos
    Aitos, 17.5.19 00:44:02  

Od 25 min dobře o personě, a 45 o upřímnosti co až bolí, u jak jim říká "stínaři" co odhodili personu, to by sedělo na Intaga...

https://m.youtube.com/watch?v=uO37NxWUt5c

• Lavandis
      Lavandis, 18.5.19 12:28:17  

Hodně se mi rozhovory s pjerem líbí. Uvažuji i o knížkách. :2:

• Aitos
    Aitos, 17.5.19 00:43:03  

Zvláštní autor a podle ukázky, ta kniha vypadá jako vnitřní hlubší dialog?
    https://www.ikarmel.cz/produkt/bud-kde-jsi

• intago
    intago, 16.5.19 11:19:09  

tímhle jsem se rozloučil na jedné debatě
    Celý problém křesťanství je v otázce, kdo je hlavní Autoritou. Chybně se uvádí, že je to kněz, papež či bible. Důvod je v tom, že to jsou pouze hříšná lidská vysvětlování. Člověk nemůže Boha postihnout, ani Jeho metody. Vždy se mýlí, o tom je celá bible. V tom byl problém farizejů a saducejů.
    Věčné spory mezi církvemi a křesťany se dají vyřešit jen jedním způsobem. Každý křesťan musí být ve stálém spojení se sv.Trojící, která mu ústy Ducha sv. bude vysvětlovat, co je potřeba. A tento boží projev musí být naprosto jasný, nikoliv jen jakési matné úvahy vytvořené na pochybných základech.
    A to je to, co jsem vám tu chtěl sdělit, ale stejně to neberete ač je to naprosto logické. :11:

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 16.5.19 15:56:36  

Tak! Máš to výborně srovnané! Dobře jsi jim to napsal. :15:

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 16.5.19 16:17:48  

jenže oni stejně neslyší a nevidí, nerozeznají hlas ega od hlasu Ducha svatého, hlas člověka od hlasu Boha, je to s nimi naprosto beznadějné..., ale řekli mi že házení hrachu ani perly sviním to není, že Bůh si své posílá vždy jen tam, kde je třeba něco z jeho moci učinit..., On si chodí byť i jen pro jediného z davu, i mě tichou a hláskem sotva slyšitelným vyslyšel, mystikovi se nemůže stát že by někde byl někdy zbytečný...

• a.l.tereza
        a.l.tereza, 16.5.19 16:20:34  

Mystika se vyznačuje především dějem a to jak v reálném životě tak i ve velmi jemnohmotných světech.

• a.l.tereza
          a.l.tereza, 16.5.19 16:22:13  

jít tzv. s kůží na trh je mystika..., ale není pro každého, jen pro udatné bojovníky :2:

• a.l.tereza
            a.l.tereza, 16.5.19 16:24:26  

bábovky tady nemají co dělat :1:

• a.l.tereza
              a.l.tereza, 16.5.19 16:31:47  

tady naštěstí žádné nevidím :2: tady se na diskuzích cítím jako doma..., a musím říct, velký obdiv členům kteří to tu vedeou a nenechali zemřít...

• a.l.tereza
                a.l.tereza, 16.5.19 16:34:12  

i já jsem si našla své společenství, vlastně svá, jsou dvě a vzájemně spolupracují i přes to že každé má svou vlastní autonomii... :2: :2:

• a.l.tereza
                  a.l.tereza, 16.5.19 16:36:40  

viděla jsem nádherný manželský pár a nějakým zvláštním způsobem jsem byla v tom páru tou ženou, viděla jsem svět, plný milostných orgií...

• a.l.tereza
                    a.l.tereza, 16.5.19 16:42:52  

svět jen nevinných a čistých duší.., kde jeden za druhého by položil život..., zdá se že těch světů je bezpočet... :1:

• a.l.tereza
                    a.l.tereza, 16.5.19 16:45:25  

teď mi řekli, že mám zpomalit, že nejsem na chatu ale na diskuzi :2:

• Aitos
                    Aitos, 16.5.19 23:46:07  

Jen si chatuj, já raději chalupařím.-)) Cos tím myslela? "viděla jsem nádherný manželský pár a nějakým zvláštním způsobem jsem byla v tom páru tou ženou, viděla jsem svět, plný milostných orgií..."

• intago
                    intago, 17.5.19 07:48:55  

koukám se To u Tebe nějak rozjelo, budeš asi jako Lavandis :2:

• Aitos
            Aitos, 16.5.19 23:44:13  

Jo jo, k tomu vedl Joshua své následníky.. Viz. třeba kniha https://www.ikarmel.cz/produkt/den-kdy-zemrel-kristus objevil jsem u známé v poličce, ani nevěděla že ji tam má, sám jsem se zasekl na rozjímání v Getsamanské zahradě dneska a neměl odhodlání číst dál. Barvité příběhové podání s citáty z Bible.

• Aitos
      Aitos, 16.5.19 23:40:10  

Jenže to by znamenalo vést všechny křestany k mystice, což není možné. O to v podstatě až na výjimky nikdo nestojí.

• intago
      intago, 17.5.19 07:46:54  

k reakci na Hovorech s bohem jsem napsal.-
      Jenže ti nedošlo, že ty zákony musel někdo vytvořit, nespadly s nebe. Ostatně mohl stvořit zákony úplně jiné a i náš vesmír by byl jiný.
      Ostatně Stvořitel do Stvoření vtiskl sám sebe. Nakonec je ale skoro jedno,jak to bereš...
      Stejně jsme všichni v mateřské škole Stvoření, hlavní je, kdo je u tebe autorita. Podívej, učili nás rodiče a škola a nyní si naivně myslíme, že nás už nemusí nkdo učit, ale to je omyl. Stvoření a jeho zákonům prostě špatně rozumímne a neustále děláme chyby a dooplácíme na ně...
      Proto je tak dobré umět se Stvořitelem a Jeho hierarchii komunikovat. Ten ti řekne, jaké ty zákony jsou? Kdo jiný? My určitě ne.
      Když to uměl Walch a mnoho dalších, proč to neděláš ty??

• intago
        intago, 17.5.19 08:33:47  

ale až tehdy, když v meditaci vidíš Boha, jak je neuvěřitelně Jiný, podivný, nepopsatelný, paradoxní, pak se začneš smát dětinským lidským představám o Něm. :1:
        Vzbuzuje až strach svou Nekonečností, Věčností a Dokonalostí...