Intuice, channeling a transcendentno

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Lavandis (2018-09-24 21:21:30)Sasa (2018-09-24 20:56:18)Aitos (2018-09-24 17:10:35)vecerlib (2018-09-22 18:26:50)intago (2018-09-21 13:25:10)a.l.tereza (2018-09-20 21:53:58)jmsw (2018-08-13 20:39:58)Maatina (2018-05-27 02:24:21)
Intuice, channeling a transcendentno
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 19 155 | Členů: 8
Správci: Aitos (hlavní), Sasa, jmsw

Toto fórum je určeno pro sdílení zkušeností v channelingu tj. vnitřní komunikaci s průvodci a souvisejícím transformačním procesem, nikoliv pro plané filosofování a dohady....

"Jedinou opravdu cennou věcí je intuice" Albert Einstein
Channeling je proces zesílení intuice, komunikace s duchovními bytostmi, se svými vyššími Já, zástupci Stvořitele a návštěvy u Nich v Království božím v transu rozšířeného vědomí viz: http://mystika.mysteria.cz/metoda-meditace.htm a http://intuice.ml nebo http://intuice.tk a http://mystika.tk/
Pokud máte dobra alespoň 70% a duševní stabilu, channeling se můžete naučit i sami, ač je na webu množství kursů...
Více odkazů zde: http://intuice.mysteria.cz/odkazy/

Rychlý duchovní vývoj není zadarmo, vyšší zátěž a očistné procesy. Připravte se na TND, hlavní a dlouhodobý problém mystiky, viz:
http://mystika.mysteria.cz/temna-noc-duse.htm

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• intago
    intago, 20.9.18 15:36:45  

Jak nás mystika změnila
    Je dosti těžké posoudit, jak člověka mystika změní. Jak ovlivní jeho vnímání, myšlení i jednání. Ani to nejde, protože bychom se museli srovnávat se stavem, který nebyl mystikou ovlivněn, ale to nelze přesně zjistit. Odhadnout změnu lze jen při srovnání s ostatními.
    Bereme náš stav za samozřejmost a chtěli bychom ještě víc. To, jak jsme odlišní od druhých ukazuje, že změny jsou daleko větší, než si myslíme.
    Nejde o filozofické a náboženské a psychologické poznání. Zesílení vlivu intuice silně zkvalitňuje celou psychiku. Hlavně směrem racionality, silné logiky a neemocionality. Není problém sehnat potřebnou informaci ve vysoké kvalitě.
    Zesílená intuice zkrátka umožňuje vyzrávání osobnosti, ale i to něco stojí.

• Aitos
      Aitos, 24.9.18 17:09:28  

Dostávám často nečekaně denní ponory, ale vždy jsou povznesené, dneska i přes virozu, ale jsou trochu s tíží až tísní na pozadí. Ale v noci byl silnější, skoro jako menší meditace, ku 48. To už je paráda. Jinak osobnost moc ne, spíše nadhled.

• Aitos
        Aitos, 24.9.18 17:10:35  

"ale vždy jsou povznesené" - ne v tom smyslu blaženosti, spíše jakýsi odstup od bláznivosti druhých i světa.

• Lavandis
          Lavandis, 24.9.18 20:55:04  

Tak to máme každý jinak, u mě čím větší ponor, tím větší blaženost, sem tam až dá se říct extáze a to na základě blaženosti, jakési rozprostřenosti bez hranic. :2: V tu chvíli jsem součástí všeho, všechno je nádherné, tak jakoby vše jiskří, jako by všude byly kapičky čerstvé rosy, vše je jakoby barevnější, neuvěřitelně krásné. V tu chvíli cítím lásku ke všemu, bez rozlišení. Naposledy jsem si sedla na procházce na zem a brečela štěstím. :1: Jako nedělám si srandu, zní do divně, ale fakt jsem byla úplně exakticky šťastná pronic zanic. :2: Samozřejmě v tomto ponoru nejsem stále. Naposledy před měsícem. Ale jak to člověk prožije, tak se mu navýší běžný ponor. :2:

• Lavandis
            Lavandis, 24.9.18 21:21:29  

A jako bláznivost světa taky vnímám a spousta věcí i chování lidí mě pěkně štve a někdy zas mi úplně vyhrocené situace, hlavně v práci, přijdou strašně legrační, svou absurditou, atd. :15: Vyrovnávám se s tím a taky abych na nějakou úžasnou situaci nezapomněla, psaním deníku, kam si zapisuju lidskou tragikomedii. :2:

• Aitos
    Aitos, 20.9.18 00:28:00  

https://www.national-geographic.cz/magazin-ng/existuje-zivot-po-zivote-nad-nekterymi-vedeckymi-pokusy-zustava-rozum-stat-20190915.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    "Výzkumník Claude Messier ženu napojil na přístroje a požádal ji, aby se uvedla do stavu, kdy se její mysl nachází mimo tělo. S překvapením zjistil, že v tu chvíli veškerá mozková aktivita probíhala jen v levé části mozku - při zapojení představivosti a vidění snových obrazů totiž probíhá aktivita v obou částech. Neaktivní byl i vizuální kortex, který se rovněž zapojuje, když si něco v hlavě představujeme. Mimotělní zkušenost je tedy naprosto odlišným stavem od stavů dosud známých a prozkoumaných."
    I to video dobré, a vlastně už ten strarý filosof popíra jednu z buddhistických pravd. "Smrt se nás vlastně netýká, když tu jsme my, není tu ona, když je tu ona, nejsme tu už my. .-)) :6:

• blahu
    blahu, 18.9.18 23:36:44  

Ad citace v záhlaví "Jedinou opravdu cennou věcí je intuice" Albert Einstein" ... také jiná pěkná od AE je tato:
    „Jestliže existuje nějaké náboženství, které lze souměřit s moderními vědeckými požadavky, pak je to buddhismus… Náboženství budoucnosti bude kosmické náboženství. Překročí osobního boha a vystříhá se dogmat a teologie, zahrnujíc v sobě oblast přírodní, tak i duchovní, bude založeno na religiózním cítění, vyrůstajícím ze zkušeností, objímající všechny věci, přírodní i duchovní jako smysluplnou jednotu. Buddhismus odpovídá tomuto popisu.“
    :2:
    Krásný den ..

• intago
      intago, 19.9.18 09:00:55  

Proboha Blahu, co nám to tu povídáš?? Jako bychom nevěděli, že buddhismus je prostě špatně. Ty čtyři tzv.pravdy jsou naprostými omyly... :7: :8:
      Tak to prostě ve Stvoření nechodí a Buddhovy sliby se nikdy u nikoho nenaplnily...
      Nechci ti brát iluze, ale proč nám tu píšeš pohádky? Proč nezůstaneš u Cestářů?
      Právě jsem dokončil hroznou debatu na Meditace a už jsem doufal, že budu mít klid... :11:

• intago
        intago, 19.9.18 09:12:09  

pokud bys náhodou chtěl, můžeme ti detailně vysvětlit kde udělal Buddha chybu. Kde odporuje duchovním zákonům stanoveným Bohem. Máš ale zájem?
        Jo, pravda nebývá populární. :4:

• Aitos
        Aitos, 19.9.18 11:10:48  

Tak ty pravdy rozeber proč ne, s tím se asi setkává prvně. Já taky beru, že ty o stáří nemocech a smrti platí, už nevím ta 4? Vím ale že buddhismus nepřináší konec utrpení, ani karmy ani Samsáry, to z meditací jaké nám dává léta božská Intuice je jasné, že není možné. Resp. v tomto ani v příštím životě. To se týká až hodně vysokých Bohů, že dojdou-li do v našem členění do 24. dimenze, se mohou rozhodnout za
        A. projít si svou cestu znova s jiným nastavením, a tak třeba ještě nekonečně-krát,
        B. Jít to úplně nového Stovření které si sami navrhnou a s ním si hrát jak chtějí.
        C. Hodit už na to "bobek" a prostě se už nefinitivně rozplynou v nebytí. - Patrně to stejné o kterém mluví Buddhismus.
        -Ovšem my jsme takoví pulci líhnoucí se teprve z bahna Vesmíru a zjišťující co je to individualita a že tu je nějaký Stvořitel toho všeho. O něm budd. taky mluví, ale nastoluje cestu bez Něho. Jako by vlastně prakticky ani nebyl... A copak jde školu udělat bez učitele?

• intago
          intago, 19.9.18 11:23:36  

důvodů nesprávnosti buddhismu je celá řada. Hlavní je jeho chyba, že utrpení lze odstranit. Nelze. Je základním archetypem, jedním z mnoha. Jako bys z Celku část vyřízl, to nejde.
          A názor, že se člověk může vyvést z inkarnací je také iluze. My jsme sami sebe nestvořili.
          To Bůh nás sem dal a jen On s tím může něco udělat. Jsme simíci v jeho Gamese... Ti se také z gamesy dostat nemohou...
          No, je to silná káva, ale taková je mystika... Proto je esoterická...

• Aitos
            Aitos, 19.9.18 16:40:56  

A to je i jeden z hl. důvodů, proč je duchovnost většinou jen hra ať je pod téměř jakoukoliv hlavičkou.. Prostě lidé hl. dělají duchovno, aby
            1. našli novou nenáročnou doménu pro náhradní seberealizaci svého ega.
            2. chtějí ven z utrpení, za každou cenu, a když se nemohou dostatečně silně obelhávat sami, doufají ve "skupinovou hypnózu"
            3. strach ze života, že mu jinak čelí sami, je pro někoho natolik neúnosný, že se vrhne do jakéhokoliv spolku, ať to jsou komunisté, křesťané, jogíny- hinduisté, nebo budhisté atd... +předchozí důvody, zabijí 3 mouchy 1 ranou-)
            :1: :8: :6:

• Lavandis
              Lavandis, 19.9.18 16:52:39  

Na tom něco bude, docela výstižné. :15:

• Sasa
              Sasa, 19.9.18 19:54:39  

Ono to bude vše plus další.. Napadá mě třeba nezralost a uvedu
              jisté podobenství. V mládí si každý myslí, že manželství bude fajn, stačí si jen věřit a mít se rád a utrpení se můžou s trochou snahy vyhnout. Jen si věřit. Jak je pak většina překvapena, vlastně všichni, že víra na to nestačí a manželství je stavěno před úskalí, která více či méně bolí. Dodnes jsem nepochopil, proč to lidi dělají :1: .

Podobně je to i s dětským přístupem k duchovnu. Všeobecně se věří, že to je záruka vyřešení problémů, možná i slasti, starostí a neschopnosti nalézt sebe sama.
              Dospělý=zkušený už ale ví, že každý pokrok je vykoupen bolestí (v duchovnu, manželství i práci). Jenže dospět je těžké a při prvním zklamání dochází z duchovna k úprku.. Proč? protože společnost na to není stavěná. Kdyby bylo duchovno normální součástí společenského života a výuky na školách (myslím např. napojování na informační pole, telepatie, "teorie univerza"), bylo by vše jinak.

Místo toho tu máme drtivou většinu společnosti slepou a hluchou vůči duchovnu i vlastním citům a bolestem. Vše pro matérii.

Všechny otázky proč to není jinak jsou zbytečné, leda bys k nim uvedl i odpověď.

• Aitos
                Aitos, 19.9.18 21:46:21  

"Dodnes jsem nepochopil, proč to lidi dělají :1: ." To by se mělo učit na občance :1: a tedy i to napojování al asi jen na své různé části. Je tu moc lidí s temnými archetypy a dopadlo by to jak v Bradavicích učit všechny chann a skryte zákony... :7:

• Lavandis
                  Lavandis, 19.9.18 21:53:46  

:1: Jako manželství má svůj význam a kdybych se mohla vrátit do těch 21, tak bych do toho stejně šla. Je v tom hloubka vztahu, s manželem, dětma, jak ve štěstí, tak v utrpení. Žádná selanka manželství ale rozhodně není. :1: Řekla bych, že za to prostě musí být zásluhy, za tu zátěž. :1:

• Sasa
                    Sasa, 19.9.18 22:07:44  

To máš pravdu. Vždy po ruce odpověď která mi chybí abych mohl pokračovat v dál v luštění křížovky života.

• Aitos
                    Aitos, 20.9.18 00:22:51  

Zatáhl nás to do toho Kristus, rovnoprávnost a věčná láska nejen k bohu, ale i mezi mužem a ženou. Já myslím, že zavedl pro zásluhy, resp. takové menší ale trvanlivější ukřižováníčko pro každého nadšence,-)) Nikdo rozumný by to jinak nemohl po nikom dalším chtít, navíc když sám šel snad jen do svazku s Bohem, a po 3 letech slavnostně ukončil TND na Golgotě...

• Sasa
                    Sasa, 20.9.18 09:25:23  

Trpí i ti co v Krista nevěří, tím to nebude. Jo, měl to vše rychlejší, pokud je aspoň z části pravda co se o něm píše.

• Sasa
                  Sasa, 19.9.18 22:06:11  

A tohle je jedna z odpovědí na věčné Intagovy otázky, proč mystiku dělá tak málo lidí. Protože na to nemají archetypy, a dostatek dobra.
                  Samozřejmě, že by to šlo jen s lidmi na určité vývojové úrovni a výraznou převahou dobra... Některé předpovědi říkají, že k tomu dojde do deseti let.. :15:

• Aitos
                    Aitos, 20.9.18 00:25:53  

Ano, je to prim. věcí nastavení, ale to můžeš nakoneč říci o všem, u hmotných věcí odkážeš na chemickou tabulku a fyziku. U duševního vývoje a rozpoložení na astrologii, numeroligii či přímo na Platónův svět ideí a archetypů u Junga. Ale jak to pracuje a proč to tak je v jednotlivých případech je pořádná věda...

• Sasa
                    Sasa, 20.9.18 09:27:54  

Jako bys napsal, že změna k lepšímu není možná. Ani za tisíc let ne? :15:

• intago
                    intago, 20.9.18 09:35:14  

naše civilizace je jako jedna třída ve škole. Žáci jí procházejí, ale má stále stejnou úroven inteligence atd...

• intago
    intago, 17.9.18 20:29:18  

Lavandis, nelibilo by se Ti ještě tohle?
    https://www.google.com/search?q=hemi+sync+youtube&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

• Lavandis
      Lavandis, 17.9.18 21:46:02  

Ani ne. :2:

• Aitos
        Aitos, 18.9.18 16:32:12  

Ten je vetšinou od 5.5 dim. Pokud povedený. Ještě podobný systém ale jiné je brainsync. Dr. Thomson ten asi nejlepší alba. A kdysi byly i od Awika alá Esoteric edice Esovision. Ale to už 90. Létá.. :4:

• intago
    intago, 17.9.18 20:19:26  

Z nedávných debat jsem vytvořil pár článků, Aitosh je uložil jako
    http://intuice.mysteria.cz/2018/09/religionistika-versus-mystika/
    Další hádky bych už nerad :11:

• Aitos
    Aitos, 16.9.18 08:54:14  

Po probuzení mi řekli betel. Slovník přeložil jako betel. Tak googlím a ono povzbuzovadlo pro 200 000 000 lidí. A někdo furt haní tu naši českou trávu, co užívaly už naše prababičky :6: http://m.hedvabnastezka.cz/rady/10489-betel-slintam-slintas-slintame/ :4:

• Aitos
      Aitos, 16.9.18 09:09:54  

Otevřu knihu Od logiky k intuici. Tam třeba"Ať už jsou ve hře jakékoliv emoce, změna přijde. Emoce však mají přechodnou povahu, nejsou stálé. ... stejně jako jsou někteří lidé závislí na drogách, které si aplikují, aby měli určité pocity, jsou jiní z pochybných důvodů závislí na vlastních emocích. Kuriózní je, že mnohé lidi netěší pocit štěstí, nýbrž jsou závislí na jiných emocích jako je strach, zlost, odpor, hořkost nebo smutek. :3: :7: :6:

• Aitos
        Aitos, 16.9.18 09:10:32  

Dr. Christina Pageová

• Lavandis
    Lavandis, 15.9.18 21:44:45  

https://www.youtube.com/watch?v=E7w8YCYx5ks

Teď na této hudbě přímo "ujíždím", plynu si na její frekvenci. Pouštím si ji ke čtení, malování, stále. :2: Dneska jsem šla s ní do kratší meditace a řeka, nádherná, okolo spousta zeleně, stála jsem na jakémsi voru a plynula jsem pomaličku s řekou, občas jsem zvedla ruku, abych odhrnula větvičku vrby, která mě jakoby pohladila, okolo bujná čerstvá příroda a neuvěřitelný klid. Ptala jsem se na dimenzi, /kvůli vám :15:/ a bylo mi řečeno, že 4.8 a že to je dimenze mé blaženosti, když jsem sama ne sice přímo v meditaci se zavřenýma očima, ale třeba ponořená do čtení, kreslení, sedím si v oblíbeném křesílku, kočičáci spí poblíž a nasávají pohodu nebo kdykoliv kdy zrovna něco neřeším, jsem sama v usebrání, ponořená do sebe. :2: Mohu být i mezi lidmi, ale ne v kontaktu, komunikaci, kdy nepoutají mou pozornost. Ta hudba symbolizuje můj vnitřní stav, když jsem zcela sama sebou, přirozený stav mé duše. :2:

• Aitos
      Aitos, 15.9.18 23:19:06  

Jo Lav. Prima. Hezké. Že sem také něco dáš...

• intago
    intago, 15.9.18 21:06:42  

Na okraji
    Meditace č.269 byla hodně krátká, první část pouze deset minut. Ponor byl neutrální, stálý, 48,5-48,75%. Nic tísnivého, spíš přátelské. Byla tedy hodně podobná minulým dvěma.
    V popředí bylo mimořádně dokonalé vnímání hudby, ani virtuózové ji tak neslyší.
    Božské mi říkalo mnohé o procesu, i odpovídalo na mé otázky.
    Vše, čím procházím je dokonale nastaveno, připraveno pro maximální efekt růstu. Není možná chyba, problém. Už nyní je to hotové celé. Nového nebude nic. Ptal jsem se na zátěže, mám se naučit je víc přijímal a nevztekat se tak. Trochu vše potemnělo, je to bolavá pata mystiky a nejde s ní nic dělat.
    Ukazovali mi výtvory diskutníků a říkali mi-podívej se na ně, vždyť jsou jak děti. Co říkají jsou vlastně dětské představy. Mystika vždy byla a bude na okraji zájmu lidí.
    V prvním přídavku mi kromě hudby nic neukazovali, až jsem se zlobil, že mám meditaci daleko kratší než Miloš. A co bude s letní odstávkou, zda skončí, na to ale nepřišly odpovědi.
    Další přídavky byly podobné a přešly do série silnějších malých meditací jako dřív, které opět za týden zeslábly. Celkově to hodnotím dobře, protože letní odstávka skutečně skončila.

• Aitos
      Aitos, 15.9.18 21:32:33  

Pěkné ačkoliv žádná velká sláva. Já v noci nejprve skoro dvě hodiny ležel a pak mě vyhodili abych vstal. Po chvílí mě připomněla intuice že má být meditace a tak jsem do ní šel. Jen střední. Ponor taky nic extra 47.5 klidných v neutrální energii a jen slabá dynamika a umělecké vnímáni hudby taky jen zlehka. Ale mé myšlení se vytracelo na dlouhé minuty. Zůstávalo plynutí bytím s hudbou a lehkostí. :4: po 4 h jsem končil se sklenkou vína a skoukl mejly z večera. Ráno kašel z ničeho nic a mírná tupost. Zesíleny ponor až z večera a teď u naší vesnické mystičky u vína stěhujeme nábytkem.

• a.l.tereza
        a.l.tereza, 16.9.18 14:07:42  

ponor sám o sobě je už zátěž, když se potom ještě dorazíš vínem tak se nediv že ráno trošku kašel a tupost..., jinak pěkně chlapci :15:

• intago
    intago, 12.9.18 07:41:08  

cestářům jsem napsal
    Důvod toho, že si nerozumíme, je zcela zřejmý. Jsme totiž každý odjinud a mluvíme každý jinou řečí.
    Váš přístup je podobný religionistice a teologii, což jsou lidské názory o náboženství. https://cs.wikipedia.org/wiki/Religionistika Mystika však nejsou žádné názory, ale složitý vnitřní proces, vedený Bohem, který předělává člověka, který se Mu odevzdá, k Jeho obrazu. On je hlavní Autoritou, který rozhoduje. Na příkladu Deníku sv.Faustyny je možno pochopit detaily, viz http://www.boziemilosrdenstvo.sk/download2.html
    Rozdíl lze pochopit na zcela odlišném vztahu k meditaci. U vás jsou to vaše vlastní představy, u mystika jen tím, co mu Bůh zjeví.
    Religionisté o mystiku nestojí a pro mystiky je religionismus pouze plané řeči. Proto se nikdy nedohodnou.
    Doufám je vše jasné, abych se mohl definitivně rozloučit.

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 12.9.18 20:51:15  

nepsal si to nikdonic na jiné df? ta ale není cestářka...

• intago
        intago, 12.9.18 20:53:22  

debata meditace je taky jejich, ale i na Bůh-existence... Reakce nic moc...

• a.l.tereza
          a.l.tereza, 13.9.18 20:54:59  

a co bys nechtěl, 90 procent je papouškování a z těch deseti tři stojí za to diskutovat..., kdo z nich je originální? těch je jak šafránu...

• Aitos
            Aitos, 13.9.18 23:53:56  

A kteří 3?

• a.l.tereza
              a.l.tereza, 16.9.18 14:09:33  

obrazně řečeno :2:

• blahu
                blahu, 18.9.18 23:30:56  

.. to jsem si oddechl :1: :1:

• Sasa
              Sasa, 19.9.18 10:26:47  

Ty, intago, Lavandis :4:

• a.l.tereza
    a.l.tereza, 11.9.18 21:47:25  

můj muž má zátěž a já abych ho z toho tahala a když jí mám já tak zas z toho tahá on mě..., taky jsme spolu dobrých 19 let..., a že mám taky zátěž to jsem mu taky řekla, totiž mně ale zas tak nedostává když vím že je to procesu součást a opakuje se už dlouho, od raného dětství a kdo si vzpomíná? ..první zátěž totiž bývá při porodu, přesněji při rození nás samých..., to málo kdo si pamatuje a holotropní dýchání není taky pro každého, je to brutál a do toho každý nemůže, stejně tak psychotropní látky, není každý nastavený stejně, jednomu stačí ke stejnému ponoru homeopatické množství a jinému ani větší množství nic neudělá, tak to třeba měla moje máma, všichni už "leželi pod stolem" a ona seděla u stolu a povídala a usmívala se... :1:

• Aitos
    Aitos, 9.9.18 23:07:18  

Se zrovna chystám do střední meditace. Kašlat na blby, zabývat se příliš jimi je symbol, držet se takových částí i s sobě.

• Aitos
      Aitos, 10.9.18 09:31:11  

Dobrá byla, ne moc silná, asi kolem 48 a jen mírně dynamická, pocit vznešenosti a uměleckosti byl ovšem dokonalý...-) Kdepak boha v nás popírat, ego sice rádo zapomíná a zase opanovává svůj dvoreček... Ale na tohle úplně zapomenout nejde.-) Asi po půl hod jsem začal už klimbat a probral se až v půl 3-) Klasika, jak se usne v ponoru, je to levnější...

• Sasa
      Sasa, 10.9.18 20:04:11  

Už jen ty řeči o nich tu snižují vibrace :2: (a to ani nevím co tě tak vytočilo)

• Aitos
        Aitos, 10.9.18 21:01:50  

Lepší nevidět, aneb jak zní okřídlené to přísloví: kdyby lidská blbost nadnášela, nepotřebujeme balóny ani letadla,-)

• Sasa
          Sasa, 10.9.18 21:03:46  

To by všichni odletěli do vesmíru a zmrzli.. to asi nepůjde :1:

• Aitos
            Aitos, 10.9.18 21:13:44  

Přávě, tak se účinek převedl jen do virtuálního světa, a tak lidé rostou jen ve svých představách, aneb Ego bohem... A běžte se pak podívat do důchoďáku, jaké je pak přistávání na zem... a ponořením se do ní.
            jinak z fora med: piskle, 7.9.18 04:55:36 reagovat@!!!
            tam to bude asi pravděpodobně vážnější problém, ono to dlouhodobý hulení fakt neni dobrý pro mozek, znam několik případů, lidi uplně zmagořili.. :8:
            lera
            lera, 7.9.18 08:52:21 reagovat@!!!
            ...taky už mě neco podobného napadlo.
            intago
            intago, 7.9.18 09:30:32 reagovat@!!!
            z mikrodávky půl cigára měsíčně těžko :1:

• intago
              intago, 11.9.18 07:41:03  

z nich nikdy nic kloudnýho nevypadne :11:

• Aitos
                Aitos, 11.9.18 08:41:17  

Právě, lepší sepisovat články nebo knihu, pro ty co zájem alespoň trochu mají-) ...že tě to po 20 letech ještě baví bavit se s takovýma Ellipsocephalusema. Jenom nakouknu a mám dost. Já vím, není se kde jinde bavit, psychonauti jsou vesměs mágové, jinak by neměli odvahu tak chodit do tranzu, a o boha moc nestojí, nebo stejně nejsou vhodní pro mystický proces. Umělci, ti praví asi vymřeli v 2. sv. nebo ještě před?? A skvělí vědci se zabývají spíše vědou... Vyjímkou takový Orko Vácha, ale to je zase až přílišný popularizátor, ač zřejmě Boha ovpravdu zažil. Ale jsou i jiné exoti.. třeba https://www.levneucebnice.cz/p/exotem-na-teto-zemi-o-bozim-milosrdenstvi-mezi-nami/
                Vtipné, že duch. knihy mezi učebnicemi.

• Aitos
                  Aitos, 11.9.18 08:51:35  

Zajímavý týpek je i Satoria http://www.pastorace.cz/clanky/mystika-je-umeni-videt
                  Ten opravdový tah má vskutku jen málokdo ...."Tah na branku, to Boha zajímá, o tom chce s člověkem mluvit, a ne o hříších, netrefách či kotrmelcích, které přitom udělá. Bůh je kavalír, slyšel jsem nesčíslněkrát, a taky gentleman… To byly moje základní náboženské pravdy. Takového Boha jsem chtěl a fakt začal mít rád. Já jsem měl strašný štěstí… Mě ten pan farář naučil být bezostyšným. Moje až skandální hříšnost mi nebrání chtít všechno, co nabízí, včetně svatosti.

Dennodenně prosím „Pane ať vidím.“ Představuji si, jak tak sedím s Bartimaiem u brány Jericha a řveme spolu na Ježíše, lidi kolem nás okřikují, ať jsme zticha, ale my řveme o to víc. Vidět. Být ke světu kolem spravedlivý znamená neupřít mu jeho tajemný, mystický rozměr, pročítat se k nejhlubší pravdě všeho, co je. Klíčem je modlitba."

• intago
                    intago, 11.9.18 12:40:13  

CHTĚL JSEM NAPSAT Rychetskému, aby doplnil ten svůj zážitek Boha po LSD, ale nemám to dělat...

• Aitos
                    Aitos, 11.9.18 13:08:40  

To se nedivím, by na to byl tak zvědavý... A taky, jaké má archetypy, že nepokračoval taky má jistě svůj vážný důvod, ne?