Intuice, channeling a transcendentno

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
a.l.tereza (2017-09-22 19:06:38)blahu (2017-09-22 19:00:24)Sasa (2017-09-22 18:41:26)intago (2017-09-22 18:38:14)jmsw (2017-09-22 17:19:19)vecerlib (2017-09-22 17:13:54)Maatina (2017-09-22 15:29:17)Aitos (2017-09-22 14:46:50)Matemates (2017-04-24 01:33:33)meleq (2017-03-30 07:01:05)roman.espanol (2015-05-25 00:06:39)primulka (2015-03-02 23:18:24)
Intuice, channeling a transcendentno
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 13 777 | Členů: 12
Správci: Aitos (hlavní), Sasa, jmsw

Channeling je proces zesílení intuice, komunikace s duchovními bytostmi, se svými vyššími Já, zástupci Stvořitele a návštěvy u Nich v Království božím v transu rozšířeného vědomí viz: http://mystika.mysteria.cz/metoda-meditace.htm a http://intuice.ml Pokud máte dobra alespoň 70% a duševní stabilu, channeling se můžete naučit i sami, ač je na webu množství kursů: http://intuice.mysteria.cz/2017/07/jak-uvidet-boha-krok-za-krokem/ . Můžete si pohovořit s tvůrcem vaší karmy i dokonalým Učitelem-guruem v božské gamese Sebepoznání. Pak můžete zažít setkání Bohem: http://www.youtube.com/watch?v=VJEWMfndJZs Weby v češtině http://buh.webpark.cz/ http://www.zitova.cz/ jinak http://www.channeling.net/ http://www.crystalinks.com/channeling.html
Obecné pojmosloví a význam channelingu http://zkraceno.cz/6z58
Videoukázky http://www.youtube.com/ Stačí vložit heslo "channeling"
Rychlý duchovní vývoj není zadarmo, vyšší zátěž a očistné procesy. Připravte se na TND, hlavní a dlouhodobý problém mystiky, viz mystika.mysteria.cz/temna-noc-duse.htm
...Toto fórum je určeno pro sdílení zkušeností v channelingu (vnitřní komunikaci s průvodci) a souvisejícím transformačním procesu, nikoliv pro plané filosofování a dohady....

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• intago
    intago, 22.9.17 14:59:38  

co vy na tohle?

blahu

22. 9. 2017 14:44:42

.. a tohle si klidne muzeze zkopirovat i na vase forum nebo dat do te tve knihy .. nic za to nechci. :2:

Jeden muj dobry pritel si vyzkousel mnohokrat HD i lsd houbicky dmt atd .. a na ketaminu ktery Grof povazuje za snad nejsilnejsi latku ... mel takove zazitky a vize jinych realit ze pro to ani nema nas jazyk vyrazy jak to popsat ... HD proti tomu byl mlecny bar pro male deti ...

A na vrchlulu techto zazitku slysel Bozsky hlas tak jasne jako ja ted ctu tva slova ... jak na neho hromove usty tisici bizskych bytosti a mystiku vola: "venuj se meditaci, joze, zenu ci kontempl modlitbe pod vefenim duveryhodneho skutecneho Gurua a zanech techto experimentu ktere uz te dale nikam neprivedou ..."

Pisi to cestne jak jsem slysel, nic si nevymyslim .. ver tomu nebo ne jak chces. :)

• intago
      intago, 22.9.17 15:18:39  

Pravdou je, že HD je slabá káva a ještě dost nepříjemná. Proto jsem přešel na mikrodávky syntetického THC tzv.Euphorie
      Co se týče tvého kámoše- Víra nebo nevíra u nás nemá důležitost, na vše se ptáme. Proto posílám volací znak božskému a to mi říká: Nejdřív si pust duchovní hudbu,
      Spouštím skladbu Yulunga od Lisy G.: Hrdá Vznešenost Boha mne prosvěcuje. Otázka – proč mu to božské řeklo? Vždyt za těch skoro 1000 velkých meditací nic takového u nás nebylo?
      „On vůbec nebyl připraven na to, co ho čeká. Vždyt by ho další proces mystiky duševně rozmetal!“
      Já-A co TND?“ Ta také, ale to není hlavní problém. „
      Já- Takže ho božské vlastně tím odstavilo od vysoké mystiky?“ Přesně tak...“
      Vzpomněl jsem si na jistý případ ing.P., příznivce Vacka a Tomáše: Ten také tím prošel a pak už jen vytruboval, že je potřeba šokující a ohromující Stvoření zastavit. Marně jsem mu to vymlouval. Do meditací už nikdy s trávou nešel...
      Tak takhle pracujeme... co nevím, na to se zeptám intuice. To je přece správné, ne?
      A přítele pozdravuj.

• intago
        intago, 22.9.17 16:01:49  

Ale ted mi říkají, že není vše ztraceno. Potřebné už bylo natráveno a bylo by možno pokračovat...
        No jasně, jak někdo přivoní vysoké mystice, jen tak ho nespustí z očí... tak velkou cenu pro Ně má. :4:

• intago
          intago, 22.9.17 16:07:48  

ostatně my s Aitoshem jsme už pračkou Boha dávno prošli a máme meditace daleko klidnější. Někdy rádi zavzpomínáme na staré divoké časy...

• intago
          intago, 22.9.17 16:19:45  

on asi už měl zaječí úmysly, tak mu to božské dalo direktivně, čímž to legalizovalo...
          To je celkem častý postup :4:

• blahu
      blahu, 22.9.17 17:45:31  

.. dekuji. A jeste prosim i ten dnesni dovetek o tom jak to ten clovek zacal take delat a dily tomu dosel mnohem jemnejsich a silnejsich mystickych ponoru extazi a vhledu ...

A nejlepe i o te Tve aktualni "metode" dosahovani mystickych prozitku ... a o reakci blahu, ze Sv Terezii Padre Pia ci jine kr mystiky by nenapadlo ani ve snu hledat Boha takovymto zpusobem ..

protoze jehich mystika predne vychazela z pevne viry ze Buh je pritomen stale a vsude a tedy s nim muzeme komunikovat primo kdekoli a kdykoliv bez podobnych "prostredniku" jako je HD ci psychotropni latky ..

Cimz nerikam nic proti holotripbimu dychani ani rozumnemu cili tradicnimu samanskemu uzivani psychedelik pod vedenim dobreho samana ..

jen to ze mystika Sv Terezie a Padre Pia a Mistra Eckharta a Sv Frantiska a Oblaku Nevedeni ci pravoslavnych vyznavacu mantry Jezisovy modlitby a dalsich kr mystiku ... a podobne i nejvyssi mystika vychodu jogy buddhismu zenu advaity taoismu sufi atd byla mystkou prime komubikace a spojeni s Nejvyssim bez potreby techto "pomucek"

A tak tomu kdo chce nasledovat cestu nejvyssiho krestanskeho mystickeho channelingu lze z jeho klasickych a stoletimi overenych metod vrele doporucit napr Jezisovu modlitbu neustaleho opakovani Jezisova jmena (dzappa joga v hinduismu ci nembucu v buddhismu) ... ci kontemplativni modlitbu Sv Terezie a Oblaku Nevedeni ci krasnou modlitebni praxi Padre Pia nebo praxi pocitovani pritombosti Bozi Bratra Lawrence (vse lze dohledat na netu) ... a to nejlepe pod vedenim zkusenych a autentickych Mistru kteri temito cestami uz dosli az na jejich mysticky vrchol ... stejne tak jako pod vedenim svych Mistru na zento vrchol dosli Sv Tetezie a dalsi

Tak prijemny channeling a nicim nerusene trvale chozeni s Bohem ... az toho naseho mileho Henocha si vezme Buh ... a zbude jen Buh jako vse ve vsem :2:

• blahu
        blahu, 22.9.17 17:47:50  

Dekuji za zkopirovani. Pekny vecer :2:

• blahu
        blahu, 22.9.17 18:01:57  

Zakladnim principem ze kteteho vsechny tyto osvedcene praxe vychezeji jsou slova Noveho Zakona "modlete se neustale" ... tj. zkusenost ze spojeni s Bohem musi byt trvale a neprezrzite aby mohlo v mystkovi dokonat sve bozske dilo ... promeny cloveka v Bozi chram Ziveho Krista ..

.. a tedy postup je od pocatecnich specifickych casem a prostorem omezenych meditaci ci modliteb (treba kazdy den v tu a tu hodinu kdy na to mame klid) ... k postupnemu snazeni se a posleze i dosazeni modlitby ci meditace ci pocitovani pritombisti Bozi neustale ve dne v noci 24 hod denne ... az se toto stane nasi novou bezusilnou prirozenosti a nase mysticka promena a duchovni svatba cloveka s Bohem bude jednou pro vzdy dokonana ... a temna noc duse naseho bolestoveho rozeni se do nasi novevpodoby bude navzdy pryc

Dalsim principem je to ze pokud jeste toto sami nedokazeme coz je u vt

• intago
          intago, 22.9.17 18:16:38  

ano, to neustálé pociťování boží Přítomnosti máme. To se projevuje tzv.ponorem do Boha. Prostě Ho stále cítíme v sobě. Posvátný pocit hrdé Moci a Vznešenosti Krále králů, tak ho asi popsat.
          Máš to také? Jak se u tebe projevuje?

• blahu
            blahu, 22.9.17 18:49:16  

:2:

• blahu
            blahu, 22.9.17 18:55:02  

No rozhodne se snazim aby se to neprojevovalo psanim podobnych slov o mych setrach a bratrach kracejicich po stejne ceste jako treba tato:

"on asi už měl zaječí úmysly, tak mu to božské dalo direktivně, čímž to legalizovalo...
            To je u Nich celkem častý postup"

Mozna to chce mene hrdosti a vice pokory a ucty k druhym a hledeni na chyby sve a netech druhych ... :2:

• blahu
          blahu, 22.9.17 18:47:18  

... dalsim principem je vedeni na teto ceste zkusenym duchovnim ucitelem .. v pravoslovne mysticec Starec ... v joze Guru .. v zenu Zen Mistr v islamske mystice Sufi Sheik ... abychom meli zpetnou vazbu a moznost konzultace svych zkusenosti a pokroku s nekym kdo cestu jiz prosel a zna vsechna jejo uskali ... a nenechali se osalit vlastnimi subjektivnomi predstavami a fantaziemi o ceste a jejim skutecnem cili ...

Tretim dulezitym principem jehoz uvedomeni bylo silne ptedevsim na Vychode je ze mysticke cesty vsech nabozenstvi vedou dle stejnych duchovnich principu ke stejnemu cili ci jedinemu Bozstvi Kralovstni nebeskemun Absolutnu Nirvane at uz to nazyvame jakkoliv ... a vsechna domnele rozdily a rozpory mezi jednotlivymi ucenimi jsou jen vyrazy nepochopeni pouziti odkisnevterminologie pro tytez duchovni zakony a principy spolecne vsemu zivotu .. proto je naor uplne nesmyslne stavet proti sobe krestanskou mystiku a buddhismus ... naopak jak uz si uvedomuje i zapad a treba papez Frantisek ze vsechna nabozenstvi musi prestat secsvymi spory a hadkami a naopak spolupracovat dle vyssi vule pro blaho celeho lidstva ... :2:

• intago
        intago, 22.9.17 18:08:09  

Problém je v tom, že tyto látky, dřív vyhrazené jen zasvěcencům a šamanům zneužili diletanti a vina se vzala šmahem na všecky.
        Co je na nich špatného?? Jen zesilují vytržení ducha. Víc jak droga alkohol ve víně Kristovy Večeře Páně!
        Ostatně asi čtvrtina z nás, asi 7 z 30ti tyto látky nepoužili nikdy a výsledky mají shodné. Prostě mají vrozenou velkou citlivost. Jsou snad brýle berlička? Ano, ale nikdo je neodsuzuje.
        Ale ted mi není jasné, jak to máš nyní....
        I Sv.Pavel píše v Dopisu Korintským o mystickém zážitku, že se stal jeho bratru v Kristu... Jistě víš který to byl.

• intago
        intago, 22.9.17 18:12:51  

a co se týče tebou navrhovaných meditací, zase tam dáváš své představy, ne Boha.
        -nemyslíš, že je třeba se zeptat i na jak je dělat? A to také děláme. Božské nejen, že celou meditaci provádí, ale i řekne kdy a jak má meditace začít, kolik nádechů Euphorie udělat, ale i kdy skončit.
        Má to logiku, ne? Tak má pracovat pravý Guru.... :4:

• Lavandis
    Lavandis, 22.9.17 14:44:01  

Tak si mě Božské zase stahuje do vnitřní poustevny... Mějte se. :2: :4: A mám se odhlásit i z fora, aby Vás bylo 12.:2: :4: Tímto předávám apoštolování posledně příchozímu Blahu. :2:

• intago
      intago, 22.9.17 15:21:44  

jéje, taková zpráva. :5: Konečně někdo nový, kdo vážně pochopil vo co go. Ale chápu...

• blahu
      blahu, 22.9.17 19:00:23  

No dekuji ... mily "apostole" .. a rad ti tuto funkci ponecham .. jen jsem na vybydnuti Intago sem kratcec shrnul sve vlsni zkusenosti a pohledy na vec .. hezke poustevniceni ... vitej doma :2:

• intago
    intago, 22.9.17 09:27:42  

zase mi v malé meditaci ukázali, co je božské. Mělo to vztah k té debatě:
    Božské učí své dokonalosti. Vidět, chápat všechny souvislosti. A za správný přístup dává dary, charismata. Jenže oni nestojí ani o dokonalost, ani o charismata. Lidské řeči a rozum jim úplně stačí. Božské je u nich pouhý mýtus

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 22.9.17 11:27:55  

řekli mi Ezechiel...

• intago
        intago, 22.9.17 14:10:31  

a význam? To byl prorok...

• a.l.tereza
          a.l.tereza, 22.9.17 18:58:33  

měla jsem si od něj přečíst první čtyři kapitoly..., Božské mně při Ezechiela čtení spravovalo o všem co v něm psal a uvádělo to do pravdy...

• Aitos
    Aitos, 21.9.17 23:10:37  

K diskuzi na Cesta, terapie tmou, je to pod Terapie láskou http://mystika.mysteria.cz/milos.htm

• intago
    intago, 21.9.17 18:30:52  

to jsem poslal Blahu v naší debatě o Cestě
    A ještě to hlavní. Za naši mnohaletou práci jsme Bohem odměněni řadou charismat. Proto jsme přáteli www.cho.cz¨ Hlavně máme nejen v meditaci, ale dokonce i mezi nimi, tedy trvale, zčásti božský pocit. Říkáme mu ponor. Být plný Boha, jak popisuje bible.
    Takový pocit nedozírné kvality běžný člověk vůbec nezažije... Pocit je hlavní symbol osobnosti, takže je důkazem, že se stále přibližujeme Bohu...

• Sasa
      Sasa, 21.9.17 18:44:07  

Jo, za to to stojí, vím o čem mluvíš i když to nemám tak silné. :15:

• Aitos
      Aitos, 21.9.17 23:01:37  

Jo, ale kdo pořádně neví, co ponory myslíme, když je neznají, tak to nechápou... Nevěří, že když je nemají oni, jiní mít mohou. I osvícení berou vlastně jako pohádku, a tak jim přijde přirozené si na to taky hrát.

• Aitos
      Aitos, 21.9.17 23:02:15  

Blaho se dostaví,-)

• Aitos
    Aitos, 21.9.17 11:40:34  

Hulotropní umění - výstava. Jinak, dá se jít i jen na tu vernisáž s programem a obč. za 300,- viz. http://www.itcprague2017.org/cs/vstupenky
    Seznam umělců zde https://www.holotropicart.org/
    Bude tam i náš pro mě dosud neznámý Sommer Lukáš, virtuóz a skladatel co byl i na Pražském Jaru. :7: :6: :4:

• Aitos
      Aitos, 21.9.17 11:43:22  

Já mohu vzít jen rod. přísluš., tak jsem rád, že alespoň tak, v jiné dny pak za 190/120,- což taky není nejméně, ale k počtu umělců a obsazení, a to jde stejně jen na pořadatele, resp. nájem atd. A vlastně na to musí mít dost slušné sponzory ti Holosáci z Opavó...

• Lavandis
    Lavandis, 21.9.17 08:39:55  

Dneska aktivní odpočinek. Jedu vláčkem na výlet podívat se na ty spiritistické obrázky.
    http://muzeum.cz/stale-expozice/expozice-spiritismu/
    A ty sbírky kamenů a muzeum geologie, to si taky pošušňám. :15:
    http://muzeum.cz/stale-expozice/expozice-drahych-kamenu/

• intago
      intago, 21.9.17 08:50:44  

pak poreferuj... a co aporty, mají?

• Lavandis
        Lavandis, 21.9.17 08:56:25  

Všechno vyzjistím a potom poreferuju. :2: Mapy a spoje vytištěné, tak snad se neztratím. :1: Běžím koupit ještě svačinu a do města na vlak. :2:

• Aitos
          Aitos, 21.9.17 11:44:25  

Tak užívej... nafoť ty nejduch. obrazy.-)

• Lavandis
      Lavandis, 21.9.17 19:28:02  

Reference. :2: Prostě :7:. Jako jestli pojedete někde okolo, tak se určitě v Nové Pace stavte a zajděte se podívat do Klenotnice, tak se ta část muzejního koplexu jmenuje a jako výstižné. :2: První patro geologie, zkameněliny, takže pro mě skvělý úvod, naladění do úžasu kamenů s otiskem živočichů, kteří žili před 300 miliony let, už od dětství mě to fascinuje. Druhé patro kameny, které se našli v místní lokalitě. Acháty, ametysty, kříšťál, některé rozříznuté pecky s blyštivým pokladem uvnitř velikosti větší dýně. :2: Takže jsem nasála energii a šla do podkroví. Už když jsem stoupala po schodech, tak jsem cítila vibrace. A... :7: Otevřela jsem dveře a úplně mě to vzalo. Okamžitě ten pocit, kdy se chceš smát a brečet najednou, úplné vykolejení. Nádherné obrázky, docela velké, nejméně tak A3 ne-li větší, skoro všechny jsou na těch fotkách z odkazu výše, ale nedá se to srovnat, když to vidíš ve skutečnosti, co z nich vyzařuje. Normálně první mě to vzalo za solar, potom srdce, sevřel se mi krk a ohňostroj vzhůru korunní čakrou. Fakt hodně silné. V té nevelké místnosti jsem byla sama, zavřela jsem se tam, asi tak desetkrát jsem si ty obrázky obešla. :15: Mají tam takový nábytek se šuplátky a zrcadlem, když jsem se do něho podívala uviděla jsem svou tvář a za sebou z každé strany portrét, muže a ženy /naproti zrcadlu visí dva obrazy/ a měla jsem úplně stejný výraz jak oni. :15: Asi tou atmosférou. :2: Ještě teď jsem z těch spiritistických obrázků trochu mimo, asi tak tvorba tří spiritistů, každý trochu jinak laděný, řekla bych z jiných světů, dimenzí, každý se napojuje trochu jinam, některé vysloveně vnitřní světy, vyjádření vnitřních přerodu v symbolech, některé asi ty cizí planety a jejich flora, fauna a i obrázky duchů zemřelých, odhaduju. Jinak Nová Paka úžasně milé, útulné městečko, spousta roubenek, takže takový ten krkonošský duch tam je, energie tedy vysloveně ženská. I jsem si zašla ke klášternímu kostelu na kopečku a prošla takovým dlouhým podloubím se schody a tam mě to došlo, že to místo je vysloveně mystické, citové, prostě jeďte se tam podívat a uvidíte, ucítíte. :2:
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Nov%C3%A1_Paka#/media/File:Nov%C3%A1_Paka_(okr._Ji%C4%8D%C3%ADn),_kl%C3%A1%C5%A1ter_paul%C3%A1n%C5%AF,_schodi%C5%A1t%C4%9B_od_jihu.JPG

• intago
        intago, 21.9.17 19:55:58  

pěkné, a co aporty, měli?

• Lavandis
          Lavandis, 21.9.17 20:02:01  

Když proklikáš šipkami tento odkaz, je tam vše co jsem viděla, obrázky, nábytek se zrcádlem i portréty. :2:
          http://muzeum.cz/stale-expozice/expozice-spiritismu/
          Jinak prodavačka lístku nemá tušení co za poklad vystavují v podkroví...:2: Takže zbytečné se s ní o tom bavit, nechápou duchovňáci natož lidé, kteří žijí pouze v pozemské realitě. :2: V prostředku byla jestě vitrína se spiritistickou literaturou, to co je v elektronické podobě v knihovničce z odkazu o spiritismu. :2:

• intago
            intago, 21.9.17 20:26:21  

moc toho vidět není. A co materializace duchů, levitace stolků, ektoplazma, aporty atd?

• a.l.tereza
              a.l.tereza, 22.9.17 11:15:36  

co je myšleno těmi aporty?

• intago
                intago, 22.9.17 14:06:02  

v spirit. výstavě, možná v Jilemnici, mají předměty, které se náhle objevují na seanci. Třeba kamínky. Mě se takhle aportovala ta kazeta s med.hudbou pro mou mystickou svatbu.
                Když za 1.republiky chodila na výlety rodina Havlova, létaly kolem kusy uhlí, které široko daleko nikde nebylo.
                Nevědomě to způsoboval jeden člen rodiny, super médium jako třeba tato a další https://www.youtube.com/watch?v=gOzCq5Q9f2E
                http://chi.cz/zahady/medium-eusapia-palladino

• a.l.tereza
                  a.l.tereza, 22.9.17 18:33:39  

aha, tak to mně se doma ne na seanci ale při úklidu materializují různé kuličky všech možných barev a velikostí - skleněné, duhové..., mám jich už plnou flašku :1:

• intago
                    intago, 22.9.17 18:38:14  

tak jsi jako druhá Eusápie :2:

• a.l.tereza
                    a.l.tereza, 22.9.17 19:06:30  

:15: možná jako ale ne Eusápie, okolo ní se teda děli věci :15:

• intago
            intago, 21.9.17 20:32:14  

na obrazky.cz jsem dal hesla jako spiritismus,materializace duchů, levitace, ektoplazma. Moc zajímavé. Z obrazku lze zjistit ruzne spirit.weby

• intago
    intago, 21.9.17 08:22:31  

Ze zkušeností z debat jsem sepsal pár poznámek, ale božské mi zakazuje je dát sem, jen do mailu či vzkazu kdo bude chtít...

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 21.9.17 11:09:23  

můžeš mně, děkuji

• Aitos
        Aitos, 21.9.17 11:46:28  

a mě.-)

• Aitos
          Aitos, 21.9.17 11:46:44  

a mě.-)

• Aitos
            Aitos, 21.9.17 11:46:53  

a mě.-)

• Aitos
              Aitos, 21.9.17 11:47:21  

...mám holt více já za já já... :1:

• Sasa
                Sasa, 21.9.17 14:16:02  

Schizofreniku :1:

• Aitos
                  Aitos, 22.9.17 08:13:01  

:1: ..právě mi to nějak schází ty vyšší stavy. Ponory do těch ani né 48 co teď mívám, mi sice vytáhnou z tupé všednosti, ale rozdílnost vyššího tak ještě není tak silná, aby to překrylo mé běžné já úplně.

• intago
                    intago, 22.9.17 09:29:20  

za málo peněz málo muziky. Ti debatníci neznají ani 45% a tobě je 48 málo :1:

• Sasa
                    Sasa, 22.9.17 10:35:47  

Chápu, ale pobavil jsi mě :1:

• Aitos
                    Aitos, 22.9.17 12:44:53  

Jasně že není, ale před lety jsem měl min 1-2 do měsíce 50% a více, kde jsou ty časy? Jinak skvělé je to pro mě od 47,3 to už je lehce osvobozující blažené povznesení se, to mi začíná být lhostejný ten lidský blbákov na každém rohu... Ale až od 48 to začně být pohlcující a k 50 mizí staré já... vůbec do 50ti je to jako skákat na trampolíně, ale 50 je jako když vám přibude raketový motor ve hrudi...-))) :2: :1:

• Sasa
                    Sasa, 22.9.17 12:58:02  

A jak to chceš dokázat, že něco takového cítíš :1: .
                    Mě bylo hodně příjemných i kolem 40 když jsem s vámi byl v čajce.

Těch 50% a víc lze dosáhnout jen s dýcháním? Nebo je potřeba víc.

• intago
                    intago, 22.9.17 14:08:51  

50% je děsně drahých. Vyčerpalo by ti to možnosti rozvoje. Podobně jako spiritismus, je také drahý.
                    Zkrátka jak máš nadlidské schopnosti, musíš moc platit...
                    Mě ted také dávají dietu... :11:

• intago
                    intago, 22.9.17 14:12:08  

50% lze jen ve velké meditaci
                    já měl nejvíc 80% ale jen jednou., na pár minut :2: