Intuice, channeling a transcendentno

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
9marie04 (2019-08-17 22:31:42)intago (2019-08-17 21:41:57)Aitos (2019-08-16 13:37:17)a.l.tereza (2019-08-16 02:45:10)jmsw (2019-08-12 23:15:14)Sasa (2019-08-07 20:06:44)Lavandis (2019-08-07 13:25:58)Maatina (2019-07-29 16:12:30)vecerlib (2019-01-09 17:26:38)
Intuice, channeling a transcendentno
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 20 992 | Členů: 9
Správci: Aitos (hlavní), Sasa, jmsw

Toto fórum je určeno pro sdílení zkušeností v channelingu tj. vnitřní komunikaci s průvodci a souvisejícím transformačním procesem, nikoliv pro plané filosofování a dohady....

"Jedinou opravdu cennou věcí je intuice" Albert Einstein
Channeling je proces zesílení intuice, komunikace s duchovními bytostmi, se svými vyššími Já, zástupci Stvořitele a návštěvy u Nich v Království božím v transu rozšířeného vědomí viz: http://mystika.mysteria.cz/metoda-meditace.htm a http://intuice.ml nebo http://intuice.tk a http://mystika.tk/
Pokud máte dobra alespoň 70% a duševní stabilu, channeling se můžete naučit i sami, ač je na webu množství kursů...
Více odkazů zde: http://intuice.mysteria.cz/odkazy/

Rychlý duchovní vývoj není zadarmo, vyšší zátěž a očistné procesy. Připravte se na TND, hlavní a dlouhodobý problém mystiky, viz:
http://mystika.mysteria.cz/temna-noc-duse.htm

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• 9marie04
    9marie04, 16.8.19 23:26:35  

Ano, změna je pozvolná při každém vtělení něco dokončujeme, něco probíhá a něco začínáme. Jdeme v kruzích, prvních sedm je Prvních sedm nebí, je tozákladní duchovní vzdělání, kterým MUSÍ projít každá duše, v naší zemi začínáme kruhem zemědělským a v něm prožijeme mnoho inkarnací, protože v něm musíme prožít a získat všechny zkušenosti v zemědělství nahoře i dole, podřízený, nadřízený, žák, učitel atd. . V každém kruhu deme ve 12i podkruzích-Desatero plus 2 přik. lásky , o kterém učil PJK, dokončení 12 vede s přijetím Ježíše za Spasitele ke Spáse.Tímto stadiem musí projít každá duše ve svém duchovním vývoji, protože....nikdo nevejde k Otci, než skrze MNE učil PJK. Tzn. jít Cestou , o které JK říkal...Já jsem ta Cesta, Pravda, život. To jsou ty souvislosdti, které budeme všichni muset pochopit, chceme-li dosáhnout Spásy a postoupit do další dimenze.

• intago
    intago, 15.8.19 13:27:29  

http://extrastory.cz/realita-neexistuje-budoucnost-plodi-minulost-filozofuji-kvantovi-fyzici.html

• 9marie04
      9marie04, 15.8.19 20:35:45  

Minulost vytvořila přítomnost a přítomnost tvoří budoucnost. Co zasejete sklidíte je v NZ. Neodejdete, dokud nezapltíte do posledního haléře, každý dluh musí být splacen. Stejné stejným. :4:

• intago
        intago, 16.8.19 07:51:33  

ono to bude složitější, ale nám nepochopitelné. V bibli se píše, že vše bylo dáno už při stvoření světa, vše .,.

• Aitos
          Aitos, 16.8.19 13:37:16  

Mě v meditacích BS kolikrát ukazovali, jak se tvoří shora koule či kužele celého Stvoření naráz, od horních dimenzí k nejnižším. A časy jsou něco jako spoje mezi částmi, tedy jakési siločáry uvnitř té symbolické multisférní koule či kužele. Či přirovníní stvoření k ADAMu Karmonovi, by byl něčím jako nervovou soustavou, po níž jdou vzruchy...

• 9marie04
            9marie04, 17.8.19 22:31:41  

Píši kruhy, koule i kužele jsou tvořeny kruhy. Jdeme jakoby po duchovní zeměkouli, po rovnoběžkách a polednících, což jsou kruhy, kužel jsou kruhy a my po nich chodíme nahoru a dolů, doprava či doleva, polednky a rovnoběžky se křižují, na takové křižovatce můžeme odbočit, ale vždY to je na jiný kruh.

• 9marie04
          9marie04, 16.8.19 22:57:30  

Ano, takl to bylo vysvětleno i mně. Psal jsi, že nikdo souvislosti neví. Je pravda, že všechny souvislosti jsou známy u Boha, ale já se těmi souvislostmi zabývám už 29. rok, takže jich znám hodně. Samozřejmě jsem je hned nechápala, ale za tolik let se to poskládá a zjistíme, jak vše souvisí se vším, nemoci, vztahy,povaha, vzdělání,atd.

• intago
    intago, 15.8.19 13:17:07  

Božské mi vysvětluje mnohé důležité podrobnosti. Jak je vše vlastně daleko dokonaleji promyšleno a uděláno, než si myslím. Něco se mi nelíbí, ale je to jen proto, že neznám souvislosti, vlastně je nezná nikdo.
    Třeba nechápu, jak může inteligentní člověk, v jiných oborech na výši mluvit o náboženství takové nesmysly a věřit tomu. Léta je takovým snažím trochu rozšířit odzory a dopadá to katastrofálně. Logické argumenty je nezajímají, ba dokonce odpuzují. Takový nepochopitelný paradox je to. Přesto je naprosto logický! Napíšu o tom článek.

• 9marie04
      9marie04, 15.8.19 20:44:59  

Vše je tak dokonalé, že nikomu nic neprjde, opět souvislost co zasejete sklidíte. Vše je zapsáno a vymazává se pouze tím, že prožijeme stejné stejným. Proto je nutné znát souvislosti, znát minulost a z ní pochopit přítomnost. A dávat pozor na své chování, protože co jinému jsme učinili, sobě jsme učinili. To jsou ty souvislosti.

• 9marie04
        9marie04, 15.8.19 20:47:21  

...nic neprojde..

• intago
      intago, 16.8.19 09:13:23  

už mám půlku:
      Esoterika mystiky
      Když jsem požádal božské, aby mi vysvětlovalo více, dává mi mnohé podrobnosti o tom, co ještě úplně nepřijímám. Jak je vše daleko dokonaleji promyšleno a uděláno, než si myslím. Něco se mi nelíbí, ale je to jen proto, že neznám souvislosti, vlastně je nezná nikdo z lidí.
      Hlavně nechápu, jak může inteligentní člověk, v jiných oborech na výši, mluvit o náboženství takové nesmysly a věřit tomu. Dokonce i teologové a religionisté!
      Léta se lidem snažím trochu rozšířit obzory a dopadá to katastrofálně. Logické argumenty je nezajímají, ba dokonce odpuzují. Drží se dogmat, nebo zcela naivních smyšlenek a úplně jim to stačí! Kritické myšlení jim zcela chybí, drží se své víry, aniž by měli Dary Ducha, jež by správně měli mít, a nejsou ani ochotni vyzkoušet metody slavných mystiků prohlášených za Učitele církve... Jejich dětinská hra na duchovnost jim zcela vyhovuje a dělají, jakoby jiná ani nebyla! V jiných oborech mají ale daleko lepší přístup.
      Vždyť mystika je věda jako každá jiná a není tak těžké do ní proniknout! Přesto o to není zájem, ale naopak odpor. Takový nepochopitelný paradox je to. Přesto je naprosto logický! Ostatně před tisíciletími v době Starého zákona to bylo stejné. Ani prorokům, jež přinášeli aktuální slovo boží, ani Kristu se to nepodařilo změnit, a věděli o tom.
      Je tomu tak dokonce i v jiných náboženstvích a duchovních směrech po celém světě! Proč je situace neustále tak tristní?
      To jsou skutečnosti jež dosud neumím pochopit ani přijmout.

• intago
        intago, 16.8.19 12:32:47  

i druhou:
        Mystika člověka postupně předělává. Sice jinak, než původně očekával, cestou chápání logických souvislostí, a to i zcela obyčejných. Vlastně je to zesílený nadhled, či vhled. To, co známe pod pojmem silná intuice.
        Je i pro něj těžké pochopit, že lidstvo je daleko víc iracionální, než se zdá, zvlášť v duchovním směru.
        Víra je synonymem iracionality, jež jim vyhovuje, umožňuje si ji vytvořit podle svých představ. A s tím nelze hnout, vlastně úplně předělat vztah. Na logické argumenty reagují také iracionálně, postupně čím dál více agresivně. O své víře odmítají debatovat.
        Náboženství však není něčím mimo logiku, ale logikou samou. Co s tím? V podstatě se nedá nic dělat, ba ani nemá. Výsledky osvětových pokusů jsou kontraproduktivní. Je třeba brát realitu takovou, jaká je. Nikoliv jaká se zdá být, nebo jakou bychom ji chtěli mít.
        Skutečná mystika je hlavně neustálou podřízeností Bohu, který detailně vede. Navíc obsahuje skutečnosti, naznačené v Bibli, jež však nejsou běžně přijímány, protože jsou nepopulární. Je tady vlastně opakem toho, co je přijímáno téměř všemi.
        Změnu nelze provést rychle a snadno a ani přímočaře, ani desítky, ba stovky inkarnací nestačí.
        Co je za tím? To vysvětluje božská logika, tedy duchovní zákony. Podle této filozofie je vše dáno nastavením kořenových archetypů a z nich vyplývá i vztah k duchovnosti. Změnit ho je téměř nemožné, zejména ne lidským úsilím.
        Jen neparný zlomek lidí má v duchovním úkole skutečnou mystiku, jež je skrytá, běžně dostupná jen v náznacích. Je tedy tím, co se běžně označuje jako esoterika, ale v pravém významu slova.
        Skutečný mystik to nemůže ignorovat a ve svém veřejném působení má vždy dbát pokynů božského.

• intago
          intago, 17.8.19 21:41:56  

zapracuji ještě
          Vysvětlovat něco někomu a diskutovat o tom se ukazuje jako nejméně efektivní. Božské používá daleko dokonalejší skryté metody, protože zná všechny souvislosti, lidem nepřístupné.
          Mystik hodně ví, ale téměř nic nemůže sdělovat. Nepochopili by to, nepřijali, poplašilo by je to a odradilo. To je ta pravá esoterika.
          Dokonce ani např.psychonautům, kteří se s pomocí psychedelik dostávají do mystických stavů jež ani nechápou, a postupně se u nich objeví TND, tedy zátěže, se jim to ani nemá říkat, aby je to neodradilo. Stejně se s tím nedá nic dělat.
          K problémům se zátěžemi a limity mystiky se pak přidává i izolovanost od společnosti, jež mu vadí také. Mystik totiž ztrácí slepotu a vnímá i skryté, tedy i předstírání a to není příjemné.

• 9marie04
            9marie04, 17.8.19 22:25:37  

Ano, čím víc toho je sděleno, tím méně z toho se dá sdělit lidem, protože nemají kontinuitu s tím jednodušším sdělováním souvislostí.Vyslechli, ale dál nerozvíjeli, nepřemýšleli, takže vyšší sdělení už odmítají. Proto je psáno, že je čas mluvení, ale také čas mlčení. Tak, jak ze začátku sdělujeme vše, protože je to ještě pro některé lidi přijatelné, tak později ty další, vyšší souvislosti už sdělovat nejde.

• Aitos
    Aitos, 14.8.19 10:36:01  

Tria mi píše:
    Je dobrý :D
    https://www.mall.tv/jiri-charvat-jak-poznate-ze-jste-stari

Trochu mi tě připomněla ta věta: Za týden mi bude 35 a už teď vím, že to tu těch dalších 35 let nedám.. :D ;-)

-já na ato: už chodím na bezcílné procházky od 13let.-ú) Tedy jestli tehdy jsem byl jako on teď v 35, tak ted je mi psychicky 63?-ú))
    ...Je to ze života, ale už to nemá ty grády co ještě loni a ubývá vtipu... vypadá nějak posmutněle. Vlastně říká, že neví co dál a k čemu to vše je, ne?

-Intago na to, zda něj už taky neleze "božský démon" tménem TND? Mě to BS ověřili, ale jak mu to šikovně sdělit?? :1:
    M...Ai-)

---------- Původní e-mail ----------
    Od: Lora Green
    Komu: Aitoš
    Datum: 13. 8. 2019 23:03:17
    Předmět: Jirka Charvát - Jak poznáte, že jste staří

• Aitos
      Aitos, 14.8.19 10:37:41  

PS:,-)) V téhle práci fakt ne, jinak jo-) budu muset, co jiného bych dělal, k bohu nemohu a tady je to pakárna kam se podíváš...

• Aitos
        Aitos, 14.8.19 10:39:16  

A zrovna mi před chvilkou naběhl slušný ponor 45,5proc. při vyřizování pošta a s poslechem: Jonathan Goldman - Ecstatic Sonics\Ecstatic Sonics - 13 - Hermetic Harmonics.mp3

• Aitos
          Aitos, 14.8.19 10:41:03  

Takže ač celkově mám furt relativně náročný proces, práce za dva, plat úředníka, doma problémy po stěhování, s klukama atd. Ponory pravidelně občas stále dostávám a v podstatě až na pauzy čím dál lepší... tedy ty denní*spontánní, v meditacích je to paradoxně někdy slabší, jen delší...

• Aitos
            Aitos, 14.8.19 10:43:28  

Tedy suma sumárum je i na RUM,-) u mě po asi 22 letech TND to stále selanka není a ani jí za života nečekám, a po smrtí jen BS ví co bude? Ale stěžovat si taky moc nemám nač, co by druzí neřešili a větší problémy buď na mě ani nedolehnout, nebo nějak se včas vždy objeví adekvátní řešení...

• intago
              intago, 14.8.19 20:22:52  

mystika vážnš není selanka a bohočlověka z nás taky neudělá...

• intago
      intago, 14.8.19 20:21:41  

božské si našeptalo, že na něj leze TND ale on neví co to je :1:

• intago
        intago, 16.8.19 07:52:26  

mi našeptalo :1:

• Aitos
    Aitos, 8.8.19 00:45:01  

I v mongolsku umí zpívat.-)
    https://uloz.to/hledej?q=daiqing+tana
    od 6min. https://www.youtube.com/watch?v=_Q0jIoG5Uvo

• intago
    intago, 7.8.19 20:55:10  

Včera večer mne božské vyzvalo, že můj Správce procesu chce po delší době se mnou mluvit. To znamenalo vybrat správnou hudbu, jež by Ho oslovila. Nejlepší je Crown Chakra, ale nemohl jsem ji najít. Tak jsem použil CD Súfism.
    Oslovil mne tím, že můj proces probíhá jak má. Žádné zvláštní problémy nejsou ani nebudou.
    Zeptal jsem se, zda je tak nutné, jak jsem se dozvěděl, abych v příští inkarnaci šel do civilizace sice vyšší, ale problémy s ní budou podobné jako zde.
    Usmál se a ukázal, jak velký kotouč rozbrušuje betonový blok až jiskry lítaly. To nejde snadno, rychlý duchovní vývoj to neumožňuje. Copak to skuteční mystikové měli někdy lehké?
    A proč mne později dáte do božské civilizace, kde se neudržím a vypadnu? I to je pobídka k rychlé cestě k Bohu. V mystice se stále v procesu něco mění...

• Aitos
      Aitos, 8.8.19 00:53:33  

V příští med. se taky mám zeptat, zda pro mě něco mají?

• intago
        intago, 8.8.19 07:44:54  

klidně...

• Aitos
          Aitos, 9.8.19 11:31:47  

V noci před půlnocí mi začala už týden odkládaná meditace /dělal jsem moc výletů, tak nezbývalo času nebo sil/. I to se tam řešilo se 6,5 dimenzí, byť nakonec to převzala dim. 5,5. Ponor mám doteď, vůbec se mi nechtělo spát, stále přidívali klidný ponor, byť postupně slábl jen na 47,5. Ale ráno hned po probuzení pokračoval trochu silněji. Ale to už jsem zase musel do práce... A dneska zrovna dohlídka. Ale vše šlo dobře.

• Aitos
            Aitos, 9.8.19 11:39:41  

Report bude.-) Po dlouhé době, asi tak 1 a půl roce božské já káplo božskou, tedy záblesky "božské hypergeniality". Prostě na cokoliv jsem se zaměřil, zesílil proud vnímání, hlubokého procítění a toku geniálních postřehů.-) Škoda, že tohle skoro nidky nedají do malých meditací, prostě jako lidé na to nemáme nárok, stejně jako chodit na zámek. ...To už si pak i v ponoru pod 50 proc. uvědomím jasně, že vážně nejsme jen lidi, ale máme přesah k Vševědoucímu bytí, jen o něm většinu času tady nevíme... ale taky říkejte to někomu, patrně ty Bufaři to taky zažili dost silně, ale pak když už to normálně nedostanou, neví vlastně moc co s tím, zjistí že svaté knihy a nauky nelžou, že ty úrovně jsou, ale bez jasného vedení, jak pokračovat?? A tak se tvoří ty nejrůznějšíá ezo-tanečky a folklór kolem...

• intago
              intago, 10.8.19 08:04:22  

taková náádhera, to mít furt...
              ale drahááá :8:

• Aitos
                Aitos, 13.8.19 15:14:49  

Co se dá dělat, počkáme na Vánoční slevy-))

• intago
                  intago, 14.8.19 07:36:12  

ty vánoce čekej až v příštích životech...

• Aitos
                    Aitos, 14.8.19 10:33:53  

No jo, 10 let nám oběma tvrdili jako si po TND zasloužíme "flat tarif" na ponory, a po dvou letech MD si přišel na to, že neexistuje, jen že ti závají slevu a do smrti máš pokoj od TDN, tedy od velkých zátěží...

• intago
                    intago, 14.8.19 20:23:33  

zato malý jsou furt :5:

• intago
    intago, 7.8.19 20:40:54  

Zdálo se mi dnes, že jsem se setkal s jednou skupinou mágů, co pak předváděli, co uměli. Jistý rituál s koberci různých barev, jež se začaly měnit před očima. Šla z toho určitá síla, vtahovalo to do tranzu. Tak jsem najednou pocítil, že levituju.
    Pak jsem se nabídl sám a začal jim ukazovat tuhle levitaci, ač mi nešla úplně jistě. Líbilo se jim to, tak jsem jim řekl, at se to taky naučí a dodal pár slov o mystice, ale na to nereagovali.
    Levitace bývá v mých snech symbolem božského ponoru.

• Aitos
      Aitos, 8.8.19 00:54:10  

To asi budou ty Žabaři, ne?

• intago
        intago, 8.8.19 07:42:48  

asi ne, ti jsou psychonauti, tohle byli mágové

• Aitos
    Aitos, 7.8.19 14:19:00  

Věděli jste co vlastně znamená slavné Hallelu Yah /Halelů_ja/? Já taky netušil, v jedne písni mě na to upozornila intuice: https://cs.wikipedia.org/wiki/Jah
    Aneb Chvalte Boha, https://cs.wikipedia.org/wiki/Aleluja
    ale překvapilo mne, že je to odvozeno od Jahve a staroegyptských bohů.

• intago
    intago, 6.8.19 08:08:34  

Grafologie umí mnohé prozradit
    http://ografologii.blogspot.com/2007/10/sklon.html

• Lavandis
      Lavandis, 6.8.19 08:25:39  

Určitě :2:

• intago
        intago, 6.8.19 13:22:30  

a co komunikace a meditace?
        U mě-Ponor v MMed. bude 48%, jsou ale zatím kratší
        Pokyny božského v karmelitánském kostele-s nikým z laiků se nebavit
        Sen-Ani v tripu už nikdy mít silné dějové ponory nebudu

• Lavandis
          Lavandis, 7.8.19 13:24:30  

Ke komunikaci přibylo v poslední době více meditací, hlavně před usnutim nebo když se v noci probudím a chvíli nemohu spát. Meditace příběhem, symbolické postavy, s kterými mám určitý vztah.:2:

• Aitos
            Aitos, 7.8.19 14:04:06  

Pěkný Lave Lav..-) Dáš zase někdy popis?
            Já ponory denní, občas jako včera na dvacet min. mi večer u hudby dají silnější, ale ne o moc, tak 47,5- 47 a 3/4. Od so čekám na velkou meditaci, ale furt jsou výlety jak beru obden volno, tak asi není dost energie?? Možná mi pak napálí ponor jak jdu v so na sraz "Žabáků"?-) Ale bude to asi jak píšou, čistě na sucho: "Vezmi s sebou nějaké veganské mňamky na grilování.

Setkání probíhá ve 3D a 4D vědomí, žába se kouřit nebude

• Aitos
              Aitos, 7.8.19 14:05:57  

Tak jsem zvědav, snad se tam nebude jen moc suše o Žábě kvákat??-)) Navrhnul jsem alespon malý rit. s rapé.-) Tak uvidím co oni, a k tomu: A jak vypadá veganské sele??-) Napadá mě kus zeleniny vzít? Já sice 7 let byl vegetarián, ale už léta nejsem...

• Aitos
                Aitos, 7.8.19 14:07:00  

Škoda že Saša nebo Lav. nejsou poblíž, není to jen pro Bufaře, ale naladěné lidi-ú) A Intago jít nechce, že by je s jejich ne moc myst. přístupem brzo poslal někam...-)))

• intago
                  intago, 7.8.19 20:16:05  

jo, jak někdo říká hlouposti, omlátím mu je o hlavu... :6:

• intago
                    intago, 8.8.19 07:46:08  

tzv.duchovní lidé si myslí, že vše je pravda, co si kdo myslí, ale ono je to jak Android... :2:

• Aitos
                    Aitos, 9.8.19 15:13:14  

Jak jako Android, že to má vlastní logiku??

• intago
                    intago, 10.8.19 08:08:04  

vlastní zákony. program, jež nezměníš...