Intuice, channeling a transcendentno

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
intago (2019-09-17 09:40:59)Aitos (2019-09-15 21:27:37)jmsw (2019-09-13 09:09:03)9marie04 (2019-09-12 22:13:10)Sasa (2019-09-09 20:32:58)Lavandis (2019-08-30 13:11:40)a.l.tereza (2019-08-16 02:45:10)Maatina (2019-07-29 16:12:30)vecerlib (2019-01-09 17:26:38)
Intuice, channeling a transcendentno
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 21 064 | Členů: 9
Správci: Aitos (hlavní), Sasa, jmsw

Toto fórum je určeno pro sdílení zkušeností v channelingu tj. vnitřní komunikaci s průvodci a souvisejícím transformačním procesem, nikoliv pro plané filosofování a dohady....

"Jedinou opravdu cennou věcí je intuice" Albert Einstein
Channeling je proces zesílení intuice, komunikace s duchovními bytostmi, se svými vyššími Já, zástupci Stvořitele a návštěvy u Nich v Království božím v transu rozšířeného vědomí viz: http://mystika.mysteria.cz/metoda-meditace.htm a http://intuice.ml nebo http://intuice.tk a http://mystika.tk/
Pokud máte dobra alespoň 70% a duševní stabilu, channeling se můžete naučit i sami, ač je na webu množství kursů...
Více odkazů zde: http://intuice.mysteria.cz/odkazy/

Rychlý duchovní vývoj není zadarmo, vyšší zátěž a očistné procesy. Připravte se na TND, hlavní a dlouhodobý problém mystiky, viz:
http://mystika.mysteria.cz/temna-noc-duse.htm

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• intago
    intago, 17.9.19 09:40:59  

Vzpomínky na léto a koupání
    Netopýr v Cliu na Vysočině
    V polovině letošního července jsme se ženou zajeli na koupaliště. Naštěstí je to jen 1,5 km a po polní cestě. Proč? Protože jsem po příjezdu cosi uviděl v kolu mého Renaulta Clio. Po delším zkoumání jsem s překvapením zjistil, že je to mladý malý netopýr, který dostal nedosti dobrý nápad usídlit se v otvoru disku mého auta.
    Pomalá jízda ho nezabila, tak jsem ho vylákal ven a uklidil do stínu, aby mohl za soumraku odletět si najít vhodnější místo k sídlení.
    Foto na http://www.totem.cz/enda1.php?a=348200

• intago
    intago, 14.9.19 11:15:49  

Co prožíváme, bereme jako standart, i když nemusí být. Svůj stálý pocit beru jako něco naprosto normálního, co má každý, ale není to tak.
    Pak prskám, že nemám božský pocit. Tak mi božské v meditaci dalo obvyklých 48%, což je pocit běžný i ve velkých meditacích a ukázalo, že běžně nemám zas až o tolik méně. :7:
    Na dobrý pocit si člověk rychle zvyká, i na nadpřirozené schopnosti, ale chce ještě víc... Ale za vše se musí zaplatit zátěžemi, nic není zadara...
    Naštěstí už běžný lidský pocit vůbec nemám, to je výsledek mystiky...

• Aitos
      Aitos, 15.9.19 08:36:13  

To je fakt. Kdysi jsme byli nadšeni z denního ponoru 42% a dneska je nám už i 47 nějak málo.
      Dneska podivné sny, jeden trochu hororový, to nemivam. V nějakém domě jsme bydleli a dírou na po uši jsem vídal nějakou tvář ženy ducha. Pak se nějak ukázalo přes ducha jiné ženy, že v tom domě byla nešťastná, a už jsme se nebáli. A druhý, že se to v práci měnilo spíše na módní salón, šatny a ateliéry, co bylo mimo tu hlavní činnost a pak přišel šéf, jestli bych nechtěl raději jinam, třeba do filmových ateliérů. Tak jsem souhlasil.

• intago
        intago, 16.9.19 08:11:57  

jo, to byly doby, kdy jsem byl vděčen za malinké zvýšení ponoru v malé meditaci... :2: Holt na dobré si člověk rychle zvyká... a bere to jako běžné

• intago
    intago, 6.9.19 15:06:58  

Dokončil jsem a uložil 2 články Esoterika mystiky a Žabí let na https://channeling.estranky.cz/

• intago
      intago, 7.9.19 20:33:23  

Kristus s učedníky byli opozici vůči zbytku světa a to církve ani nenapadne. :9:

• Aitos
        Aitos, 9.9.19 11:57:03  

Ale jo, virtuálně v tom seriálu Mladý papež, který se o to pokusil, zavřít brány slabomyslným a malověřným a vpustit jen ty absolutně oddané Kristu, ostatní klér to bral ale jako útok na samotnou Církev a chtěli ho všemi prostředky svrhnout... že by to byl konec CK, což by jistě byl. :1:

• intago
          intago, 10.9.19 11:39:17  

je to teda pohled ... běs běs :8:

• Aitos
      Aitos, 9.9.19 12:00:05  

Jo, článek dobrý, vztekání nad situací marné, taky mě to žere, ale už jsem si na esoteriku celkem zvykl, spíše mi vadí, že nemám jinou kvalitní seberealizaci.-(
      Ad žabička: Já měl ve snu, nějak se to připravovalo a vymýšlelo se v nějakém týmu asi v astrálním světě?, jak to udělat aby ty různé časy zapadly do sebe.
      Vytvořili pro mě jakousi časovou kapsu, nějak nashromáždili časové okamžiky z mého času ze kterých pak udělali "časovou kapsu", kde čas "chvíli" nebyl a tam mě hodili přes různé vrstvy času, kdy jsem prolíával i časem hvězd. Byl jsem tak mimo všechny časy i děje. A pak se v mírném šoku vrátil k sobě a to mě probudilo... a v tom mě došlo, že budu mít na žábě.-) ...jestli k tomu dojde? ...nyní vypadá, že na ni dojde, neb ji mám k dispozici.

• intago
        intago, 14.9.19 11:21:04  

kdo ví, co na nás vymyslí... Dr.Grof měl na žábě nejsilnější meditaci a to jich za 55 let měl stovky...

• intago
    intago, 6.9.19 09:36:18  

Konečně jsem se po dovolené na Vysočině zotavil a začali mi dávat do malých meditací ponory 48%, min 2x denně. často i 4x, ale kratší
    To jsem míval jen ve velkých meditacích!

• Aitos
      Aitos, 6.9.19 15:35:42  

Pěkně. To bych taky bral, u mě to lítá nahoru dolů, pár dní více denních ponorů, a pak se zase pár dní plazím..

• intago
        intago, 7.9.19 14:19:30  

Jo Az 5 X denne. Fakt dobrý ale ty votravny zátěže...

• intago
    intago, 5.9.19 11:45:39  

http://www.holos.cz/ organizuje
    Zámek Linhartovy je krásným místem pro rodinný výlet

Naše výstava Holotropic ART 5 zde bude k vidění až do konce října. Otevírací doba celého zámku je sobota-neděle 10 - 15 hodin. Linhartovy se nacházejí severozápadně od Opavy, projedete přes Krnov směrem na Město Albrechtice.

• intago
    intago, 3.9.19 08:01:17  

Božské mi řeklo, že je zbytečné si dělat starosti, že život na Zemi zanikne. Božské Zemi potřebuje a stará se aby trvala dál a dál...

• Aitos
      Aitos, 5.9.19 20:13:08  

Jo jo, to už nám opakují léta. Novější info nemáš?

• intago
        intago, 6.9.19 07:37:19  

jo, do konce mýho života se nic zásadního dít nebude...

• Aitos
          Aitos, 6.9.19 15:41:56  

Jako zajímavější info? Ty už pro tebe taky vyčerpali, o posmrtném životě, kvantovce, vzniku hvězd, astrofyzikálnímu vývoji Vesmíru a dimenzí v něm, víme furt tak málo a poslední léta, co už asi 10 let, žádné moc zásadní či rozsáhlejší info nedostáváme... A ta tvorba u mě, to taky kvůli starostem a přehršli práce moc nekvete.-()

• intago
            intago, 7.9.19 14:18:03  

Kvantové prý nemám šanci porozumět a tohle mi řekli nedávno.
            Úplně nové je ze jsem s Nimi dohodl ponory v meditacich jež budu mít protože by mi je nejraději zkrouhli a zvětšili mi i pobyt na Tenerife až na 6 týdnu ročně.
            Co potřebují mi řeknou. To funguje. I rady všeho druhu.

• Sasa
      Sasa, 5.9.19 21:24:00  

Ano, ale je velký rozdíl, jestli to bude za 2 roky nebo 40 000 let. Redukce obyvatel jistě bude,a el všichni hned nevymřou. Tyhle těla se jistě ještě hodí.

• Aitos
        Aitos, 7.9.19 23:47:33  

Jaká redukce? Ty o ní máš správy Shora? Já ne, jen že bude cca za 40 let další jaderná válka, ale podrobnosti nevím...

• Sasa
          Sasa, 8.9.19 15:04:26  

Ne, v nejbližších letech se nic nechystá, jak mě opakovaně intu ujišťovala. Spíš v delším časovém horizontu.
          Na webu se občas mluví o tom, že to deseti let má být na zemi desetina lidí. Nic takového se mi nepotvrdilo.

• intago
            intago, 14.9.19 11:18:09  

jo, mě taky ne, kupodivu. Dneska jsem měl sen, jak jsem na Tenerife ve vlakovém nádraží, jež tam však vůbec není, znám to tam dobře. To mne přivedlo k tomu, že o snech nic nevíme. Přitom jsou klíčem v pochopení života...
            Život i sen jsou oba virtuální, to je závěr... :4:

• Aitos
    Aitos, 2.9.19 12:42:50  

Já v pátek paradní meditaci, koukám, jsem zapomněl zveřejnit i tu předminulou, taky v podstatě dost dobrou. Takle ještě silnější a více božských procítění i informací teklo...

• intago
      intago, 3.9.19 07:57:51  

no ty se teda máš, tohle v MD mizí. No, nešetři slovy a piš :2:

• Aitos
        Aitos, 5.9.19 20:13:48  

Včera jsem dělal řidičák, dneska moc práce...

• Sasa
          Sasa, 5.9.19 21:24:45  

Cože? Takže velká změna. Nakonec ti do dovolili, protože ho budeš potřebovat?

• Aitos
            Aitos, 6.9.19 15:39:04  

Jo, žena podědila auto, a stejně jsem ho chtěl kvůli dovoleným a tátovi, kterému každý rok už hrozí, že mu na oči seberou... Jak zpřísnili podmínky, tak na poprvé alespoň tenhle komisař dával tak jen co druhému. Měl jsem celkem kliku, že se s ním zakecala instruktorka a jel jsem cestu, co jsem zkoušel zrovna den před tím. Tak to klaplo jak intuice řekla, že mi něco vytkne, ale dosnanu ho. A ještě jsem od písemné čekal celý den na jízdu.

• intago
              intago, 14.9.19 11:20:03  

ale je to věda jak IT... :4: Léta praxe jsou potřeba,ale já včera zapadl jak nováček na mokré trávě... čtyři mne tlačili... :1:

• Aitos
    Aitos, 2.9.19 12:03:35  

Duchovní sport http://www2.epochtimes.cz/200809256135/Nejlepsi-freediver-sveta-Umberto-Pelizzari-Potapeni-bez-pristroje-je-duchovni-disciplina.html citace: Freediving je dost zvláštní sport. Ty sám jsi za vlastnosti potřebné k jeho provozování označil skromnost, odvahu, odhodlání a hluboké soustředění. Není jednoduché těchto kvalit dosáhnout, máš nějakou metodu nebo filozofii, která ti k tomu pomohla?

Volné potápění není jen sport, je to duchovní disciplína, je to o morálce a vnitřním já člověka. Tělo a mysl jsou pevně propojeny. Duševní stránka člověka je velmi, řekl bych až absolutně rozhodující. Kdo chce potápění vyzkoušet, měl by se nejprve uvolnit, naučit se správně zacházet s dechem a co nejvíce splynout s vodou. Strávit ve vodě každou volnou chvilku a vodu více procítit.

Freediving a některé přidružené disciplíny umějí být velmi nebezpečné. Ocitnul ses někdy při potápění v přímém ohrožení života?
    Umberto Pelizzari, freediver, drzitel rekordu v potapeni bez pristroje, legendarni potapec, delfini
    Motto: „Víte, co dělat, chcete-li vstoupit do světa mořských panen? Ponořit se až na dno moře, tak hluboko, že už kolem není žádná modř, i obloha už je jen vzpomínkou. Chvilku setrvat v tišině samého dna a pak se rozhodnout, že zůstanete a třeba pro ně i zemřete. Teprve potom mořské panny přijdou, aby posoudily lásku, kterou jim nabízíte. Je-li upřímná a čistá, budou vás vítat navěky.“ (Z filmu Magická hlubina) (www.umbertopelizzari.com)

Máš pravdu, freediving může být nebezpečný. Člověk by se vlastně nikdy neměl potápět sám, na závodech jdou s vámi pod vodu profesionální záchranáři. Osobně jsem se nikdy nedostal do situace, ve které bych byl v ohrožení života, ani nikdo z mého týmu nic podobného nezažil. Když spolupracujete se špičkovými profesionály, rizika snížíte v podstatě na minimum.

Existuje ve freedivingu nějaký druh dopingu?

Můj osobní názor je takový, že když chcete být opravdu vrcholový potápěč, musíte být na sto procent sami sebou a musíte si věřit. Začne-li sportovec dopovat, znamená to, že si dostatečně nevěří. Pokud v naší disciplíně chybí sportovci tato základna, ze které se odráží k lepším a lepším výsledkům, prostě se na vyšší úroveň nedostane. Brát ve volném potápění doping nemá smysl, tahle disciplína totiž není o fyzičce, je to spíš duchovní cesta. Chemický preparát vám k lepšímu sebevědomí nepomůže.

• intago
      intago, 3.9.19 08:03:02  

to je jako to tumo, léz Himaláje v šortkách a bos... magie

• Sasa
      Sasa, 5.9.19 21:26:42  

Pěkný popis.

• intago
    intago, 29.8.19 14:38:45  

Dneska v kostele v Telči jsem požádal o silnější schopnosti.
    Jasně se vyjádřil abych do toho nemluvil..kdepak modlitby ty vůbec rád nemá a nikdo to nevi

• Lavandis
      Lavandis, 30.8.19 13:04:26  

Bože, děj se vůle Tvá ne má. Nejlepší universální modlitba mystika. :2:

• intago
        intago, 30.8.19 17:59:37  

Jo a už prý nejsem Smerc ale Batangan. Na webu je ze tam byly velké boje vietnamské války ale už je tam klid...

• Aitos
          Aitos, 2.9.19 11:57:46  

A proč máš furt taková vojenská označení?

• intago
            intago, 3.9.19 07:58:23  

dávno jasný :1:

• intago
            intago, 3.9.19 08:07:34  

jde hlavně o to, že už nemám takovou chut se hádat s laiky... :1:

• intago
    intago, 28.8.19 11:06:42  

Zas sen jak jsem předváděl levitaci alias mystiku. Kdepak žádný zájem se jí učit nebude ani když by byla tak zřejmá jak levitaci.
    Chtěl jsem napsat článek jak nás drží dal vážných nemoci. Ale i to by prý vzbudilo nevolí a závist.
    Máme jen malé jako Tnd.... Pol

• Aitos
      Aitos, 28.8.19 15:52:35  

Co pol? No jo, těžké nemoci mají nakonec všichni, co nezahynou tragicky,-) Ale na co potom umřeme my?

• Lavandis
        Lavandis, 30.8.19 13:07:02  

Můžeš umřít na opotřebování organismu, klidně i ve spánku. Poslední půlrok se cítíš slabší a slabší až zhasnes jak dohorela svíce. :2:

• intago
          intago, 30.8.19 18:00:43  

Jsem zvědav co vymysli...

• Aitos
          Aitos, 2.9.19 12:28:52  

Opotřebování, to má lekařský katalog nemocí? Jasně, stárnutí je postupné zhoršování funkcí /zpomalení a nižší efejtivita procesů vedoucí k nějakým syndromům, následně označených za nemoci/ na úrovni buňek, orgánů a soustav... Je to geneticky naprogramované, navíc geny se během života mění. Ale do důsledku vždy selže nějaký prim. orgán, ne?

• Aitos
    Aitos, 28.8.19 00:10:01  

Denska, resp. už včera mě BS oslovili v jednom kostelíku na procházce po Úvalech, kde kupodivu mají celkem produchovnělou atmosféru. Řeklo mi Nadjá: Jen pluj, já jsem bárka co tě veze a řídím i vlny, které tě nesou. A co stožár, mám napínat k něčemu vůli? Ano, jen na co úkážu.!

• Sasa
      Sasa, 5.9.19 21:30:36  

Jako bys byl v životě jen divák. Vše je připravené a ty to máš jen prožít a vstřebat zážitky.

• Aitos
    Aitos, 26.8.19 15:32:01  

Intago furt jak se lže a podvádí v duchovnosti, ale třeba ani v potravinářství to není o moc lepší... https://www.televizeseznam.cz/video/strunc/vaclavek-zijeme-v-totalnim-bezvedomi-cast-potravin-je-skoro-odpad-skodi-jako-cigarety-63954206

• intago
    intago, 23.8.19 10:45:37  

V kapli sv Eustacha na hradu Rostejn mi bozske řeklo. Vstan. Nedotknes se nikoho ani slovem a to platí i pro tvoje příští životy.
    ... No to bude těžký...

• 9marie04
      9marie04, 25.8.19 21:52:11  

Ano, je to moc těžké se zříct toho, že předáváme info a učíme druhé to, co sami přijímáme. Ale přijde čas, kdy už musíme jít dál my sami. Dál jít znamená poznat Boží Řád , Systém a souvislosti, abychom už mohli pokračovat dál sami za sebe, k Bohu a poté Kristu a Spáse, pokud toto poznání získáme a vydržíme tak žít, pak s tím budeme i umírat a pak nejsme ve vztahu k Bohu mrtví a v příštímk vtělení v tom budeme moct pokračovat. V opačném příépadě i v příštím vtělení nebudeme mít co lidem předávat. Bůh dává možnost každému, aby jej poznal a i Jeho Řád, je na nás, zda se necháme od někoho učit, kdo ty souvislosti zná. To ale musíme chtít věřit, že může někdo souvislostem rozumět a chtít od něj ty získané vědomosti a zkušenosti přijmout. Často ale takovou příležitost nepoznáme nebo neuvěříme, že nám Bůh dává několikrát šanci se k Němu přiblížit a poznat Jeho Práci. Tak nám Bůh dává několkrát šanci zbavit se starého a začít Jej poznávat a chápat souvislosti, PROČ Bůh některé věci dopouští , nemuseli o tom pochybovat a nesouhlasit s Ním a mohli Boha obhájit u jiných, kteří také ještě souvislostem nerozumí, že všechno, co ON činí, dobře činí. :4:

• Aitos
        Aitos, 28.8.19 15:56:08  

Pěkné, a co něco osobnějšího, kde můžeš vynechat detaily, máš i o sobě, svých problémech konkrétní info?

• 9marie04
          9marie04, 30.8.19 22:53:31  

Mám opravdu moc osobních informací, vyplývajících s mně známývh souvislostí. Přítomnost už byla v minulostí vytvořena, takže když znám minulost, tak mi jde trochu pochopit současnost a naznačuje budoucnost. Ale toto se musí říct hodně do podrobností a ty jsou v rodině, toto sděluji jen soukromě s těmi souvislostmi, jinak je to zpochybňováno a to už se mi stalo a proto již sděluji mnohem méně , než dříve.Ve všem platí souvislost.... je co zasejete-sklidíte. Je třeba hodně hledat v minulých generacích, jak se tam kdo choval, věci se opakují ve třech generacích,je to zase o těch souvislostech, proč ve třech. Jen tak jednu neutrální info, kterou jsem dostala, když bylo synovi 18 let, že si vezme 2 ženy s děvčátkem. A stalo se. Proč jsem pochopila z těch souvislostí s minulostí předchozích generací. :4:

• Aitos
    Aitos, 22.8.19 14:03:50  

Z kvantového světa vikářem,-)
    http://www1.osu.cz/~hromek/download/Kvantovy.svet.pdf

• Aitos
      Aitos, 22.8.19 14:07:32  

citace "Je třeba přiznat, že ani profesionální fyzikové nejsou proti podobným zmatkům imunní. Nedořešené otázky interpretačního charakteru zůstávají v kvantové teorii přítomny dokonce i po více něž sedmdesáti letech, po které je s úspěchem používána" - dnes už po 100letech. :1: