Intuice, channeling a transcendentno

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
intago (2019-03-26 22:18:32)Lavandis (2019-03-26 22:05:59)Aitos (2019-03-26 21:27:26)Sasa (2019-03-26 21:12:48)jmsw (2019-03-17 00:14:10)Maatina (2019-01-24 18:54:41)a.l.tereza (2019-01-20 23:50:21)vecerlib (2019-01-09 17:26:38)
Intuice, channeling a transcendentno
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 20 374 | Členů: 8
Správci: Aitos (hlavní), Sasa, jmsw

Toto fórum je určeno pro sdílení zkušeností v channelingu tj. vnitřní komunikaci s průvodci a souvisejícím transformačním procesem, nikoliv pro plané filosofování a dohady....

"Jedinou opravdu cennou věcí je intuice" Albert Einstein
Channeling je proces zesílení intuice, komunikace s duchovními bytostmi, se svými vyššími Já, zástupci Stvořitele a návštěvy u Nich v Království božím v transu rozšířeného vědomí viz: http://mystika.mysteria.cz/metoda-meditace.htm a http://intuice.ml nebo http://intuice.tk a http://mystika.tk/
Pokud máte dobra alespoň 70% a duševní stabilu, channeling se můžete naučit i sami, ač je na webu množství kursů...
Více odkazů zde: http://intuice.mysteria.cz/odkazy/

Rychlý duchovní vývoj není zadarmo, vyšší zátěž a očistné procesy. Připravte se na TND, hlavní a dlouhodobý problém mystiky, viz:
http://mystika.mysteria.cz/temna-noc-duse.htm

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Aitos
    Aitos, 26.3.19 20:44:41  

http://magazin.maitrea.cz/poslete-stres-k-ledu/

• Lavandis
      Lavandis, 26.3.19 20:53:03  

Zima mě jako taková na rozdíl od intaga nevadí, ale přiměřeně, přiměřeně

• Lavandis
        Lavandis, 26.3.19 20:55:50  

:1:

• intago
        intago, 26.3.19 20:59:10  

to jsou jako ty mistři tumo, co na sobě v Tibetu suší prostěradla.
        Je to taky podobné chození po žhavým uhlí

• intago
        intago, 26.3.19 21:01:17  

je to trans bez drog. holotropko
        Jen to taky zkus,,,

• Lavandis
          Lavandis, 26.3.19 21:13:34  

Nepotřebuji mysl dostávat do extrémních situaci na to mi bohatě stačí můj na dramata a šoky bohatý život :15: :4:

• Aitos
            Aitos, 26.3.19 21:20:59  

To právě otužuje i na ten běžný stres... to tam vysvětlují. A taky to posiluje celkově tělo i psychiku. Spolu s tím dechem, já zkoušel otužovat x krát před tím, ale se sychravým podzimem jsem vždy končil...

• Lavandis
          Lavandis, 26.3.19 21:15:20  

Ale ty pěkně hop do zamrzleho rybnika. :1:

• Aitos
            Aitos, 26.3.19 21:22:37  

Já už byl před týdnem ve Vltavě asi 5 st. Asi minutu, dobrý adrenalin, řekl jsem si když už 3 měsíce cvičím a tady pes přede mnou tam byl nejmín 10 než se začal třást, jednou to musím dát taky,-)

• Aitos
      Aitos, 26.3.19 21:19:31  

Jak jsem doma s kolenem po oper. Tak jsem zkusil i Wimhofovo dýchání, abych jednak rozdýchal večerní bolesti, tak i abych snížil otok. Nakonec po asi 150 nádeších jsem byl v docela silném tranzu, na koleně už nebyl cítit ani chlad mražené zeleniny, natož aby studila, a koleno jen silněji vibrovalo nežli nohy a zbytek těla... Párkrát jsem se ocitl v pomyslném nebi, světlo jakoby na stropě, ač byla hluboká noc, a do toho jsem nejasně vnímal noční oblohu jako bych se vznášel ve stratosféře. Pocit těla nezmizel, ale ustoupil do pozadí, a bolesti úplně na chvíli zmizely. Říkal jsem si, co je to za zvláštní ponor, na jednu stranu silné vibrace, jako bych byl přes padesát procent v božském, ale jiné božské aspekty tam nebyly, jen ta lehkost a jakýsi posvátný klid a prostor.

• Lavandis
        Lavandis, 26.3.19 21:24:30  

Prodychavani různých částí tela při zdravotních potížích je dobrá věc :2: nebo Prodychavani caker.

• intago
          intago, 26.3.19 21:29:07  

to by měl dr.Grof radost :1: taky jsem tak začínal...

• Lavandis
            Lavandis, 26.3.19 21:35:54  

A skončili jste jako skuhrajici depresaci.

• intago
              intago, 26.3.19 21:54:50  

coo? To teda neee, stále jsem a budu elita elit...

• intago
              intago, 26.3.19 21:58:42  

vůbec nemáš šanci pochopit, co to vysoká mystika je, když ji neděláš... Je to moc těžké a ještě méně pochopitelné, ač zcela logické...
              Ale srovnej s jinými mystiky, ti to měli stejné... i Kristus...

• Lavandis
      Lavandis, 26.3.19 21:20:24  

Jinak cho a jeho žáci neboli cestari se otuzovanim taky zabývají. :2:

• intago
    intago, 23.3.19 09:41:05  

Paradoxem nejvyšší etapy mystiky je, že ohromující zážitky nekonečné Velikosti Boha jsou už jen vzpomínkou.
    Ne, že bych z toho byl nadšen. Je to důsledek aplikace duchovních zákonů, jejichž logiku nikdo nezná...

• intago
      intago, 23.3.19 09:50:15  

do knihy jsem doplnil: Etapa MD dokazuje, že z člověka nemůže být bůh. V tomto životě bude člověkem, ale vyšší úrovně. Je mezi světy lidí a bohů. Lidský svět chápe daleko dokonaleji než dřív, ale o božském toho stále moc neví. Vysoké mystické zážitky ho měly jen urychleně nasměrovat k Bohu, ale není možné z nich svět Boha pochopit.

• Aitos
      Aitos, 26.3.19 21:25:29  

Jo, to mě taky pěkně se.. Čekali jsme před pár lety ještě, že se se božskému více přiblížíme natrvalo, ale furt je jakási stěna mezi... jakoby to božské jen prosakuje tou mystickou bariérou světů... ale alespoň že tak. Další problém je, že z toho božského nic nemůže moc uplatnit tady. Krom ochrany a vedení a sem tam instrukcí, které ostatní nedostanou a tak zbytečně chybují v banalitách i hl. živ. otázkách...

• Aitos
        Aitos, 26.3.19 21:27:25  

Tedy že není pro mě možná seberealizace tady venku ve spojení s božských, tedy něčím pro mě více smysluplným. Chodit do hloupé, tedy netvořivé práci a poslouchat hloupé šéfy ve stále stupidnějším státním systému... a pochybuji že v soukromém krom peněz je to lepší...

• intago
          intago, 26.3.19 21:31:04  

nojo, furt jsme a budeme lidi... s tím nic nenaděláš. Vždy je to o vyvážení schopností se zátěžemi...
          ale líp se to delat nedá

• Lavandis
            Lavandis, 26.3.19 21:40:21  

Ale dá méně vytahování se méně stížnosti na život a více radostné oslavy boha života. Je to o přístupu ladění. :2:

• intago
              intago, 26.3.19 21:56:11  

holt nevíš nic o TND... hlavní problém vysoké mystiky... :8:

• Lavandis
                Lavandis, 26.3.19 22:05:22  

Užijte si svého elitního mucednictvi...

• intago
                  intago, 26.3.19 22:10:26  

vidíš, to mučednictví není, ale něco jiného. Holt musíš za božské platit, Bůh ti nic zadara nedá.
                  Jsme jen lidi, úplně dole v hierarchii,pouhé poloopice :11:

• intago
              intago, 26.3.19 21:59:47  

jak znám bibli, Kristus o tomhle nemluvil...

• intago
    intago, 21.3.19 08:18:42  

tady to nějak stichlo. Aitos má moc práce a starostí, Tak jsem sepsal pár článků a dal na http://intuice.mysteria.cz/

• Lavandis
      Lavandis, 21.3.19 15:43:43  

Přečteno. Podle mě příliš zevseobecnujes. To co je dobré nebo naopak chybou pro tebe pro druhé může být nevhodné nebo naopak přínosné :2: :4: příklad pomoc a péče o druhé já na tom třeba rostu docházím k poznání a přibližuje mě to bohu.

• Lavandis
      Lavandis, 21.3.19 20:05:19  

Péče o lidstvo je věcí boha a tu péči realizuje přes lidi, kteří se mu odevzdáji obléknout Krista nebo působí jako bodhisattvove. Ne každý mystik takto slouží bohu rozhodně to ale není chyba.

• intago
        intago, 21.3.19 20:36:34  

záleží, jaké má nastavení, tedy úkol. Nemá si ho svévolně menit...

• Lavandis
          Lavandis, 21.3.19 20:54:37  

Třeba já to v nastavení mám.

• intago
            intago, 21.3.19 20:56:58  

mě léta tlačí tu osvětu omezit jen na perspektivní jedince, ale stejně často marně...

• Lavandis
              Lavandis, 21.3.19 21:05:27  

Péče pomoc a podpora není šíření osvěty ale být v pravý čas na pravém místě a udělat to co je potřeba :2: občas na duchovno přijde řeč ale nemusí jde o ladění ne o reci

• Lavandis
                Lavandis, 21.3.19 21:10:29  

A hlavně si většinou svého vlivu všimne až po situaci akci není to promyšlené záměrné prostě jsi jaký jsi odevzdany bohu a jednas spontánně a tím skrze tebe jedna buh v určitých chvílích většinou vypjatych

• intago
                  intago, 22.3.19 07:57:41  

nemůžu si pomoci, ale základní zákon je, čím víc někoho vnímáme, tím víc vzniká vazba a vzájemné ovlivnování, vyrovnávání. I karmy...
                  A mystika je život mezi sférou lidí a bohů a je tedy škodlivé se nechat stahovat zpět...
                  Zvlášt když dotyčný je narušen, bud zlem nebo bláznivostí... :8:

• Lavandis
                    Lavandis, 22.3.19 12:23:15  

Určité zátěž. Pokud si ale dostatečně spojen s Bohem presvitis to, nestrhava tě to.

• Lavandis
                    Lavandis, 23.3.19 08:55:55  

Ke zlu mi božské řeklo - zlo je odklon od Boha a bůh ho umožňuje vramci lidského uvědomění si boha spatření rozdílu mezi příklonem k Bohu a odklonem od Boha. Problémem je ze kdo se od Boha odkloni příliš ten ztrácí možnost samostatného návratu k Bohu navázání přímého kontaktu s Bohem a směřování k němu. A tam je právě potřeba lidský prostředník zcela oddaný bohu který s hrisnikem naváže vztah který ho dotuje energii lásky a tím se může hříšník zase chytnout jinak míří k zániku. A to je právě můj duchovní úkol nastavení věnovat se lidem z těžší karmou a zkusit je presměrovat.

• intago
                    intago, 23.3.19 09:03:26  

jo, ale mystik se na ten úkol nehodí. Stejně tak jako posílat univerzitního profesora do školky pro slabomyslné...

• Lavandis
                    Lavandis, 23.3.19 09:12:23  

Je to úkol pro duchovně zralé a pokročilé. Do pekla jen tak někdo sestupovat nemůže. Kristus tam sestoupil. Božské mi říká že já na tento úkol jsem vhodná protože mám v sobě hodně lásky a soucitu. :2:

• Lavandis
                    Lavandis, 23.3.19 09:18:03  

A hlavně nejedná se u mě o práci ve specce ale o rodinné vztahy. V práci pouze tezim že zkušenosti s klukem který má psychiatrické problémy. Jinak někteří slabomyslni nemají těžkou karmu naopak, jsou to andílci. Ale ne všichni.

• intago
                    intago, 23.3.19 09:37:53  

No jak myslíš. Fakt je, že někteří mystikové se nekonečné a věčné Velikosti Boha ve vytržení ducha tak báli, že raději chtěli pomáhat druhým. O tom věděli, že to zvládnou.
                    A ty jsi tu nekonečnou Velikost Boha ani jednou nezažila...

• Lavandis
                    Lavandis, 23.3.19 09:45:16  

Vidím boha postupovat vším.

• intago
                    intago, 23.3.19 09:51:35  

až tě to Poznání bude trhat na kusy,až skončíš na kolenou, až pak to bude To pravé... :4:

• Lavandis
                    Lavandis, 23.3.19 09:57:59  

Roztrhanych mystiku kteří hledali boha přes trip je v blazinci celkem dost. :4: je to dost nebezpečná cesta která vede pouze k duchovnímu zážitků ale k sjednocení s Bohem jak sám výše píšeš.

• Lavandis
                    Lavandis, 23.3.19 10:03:41  

Nevede... Hecovani se k požití drogy jakože kdo si neslehl ten není mystik je sorry ale pubertální pristup...

• intago
                    intago, 23.3.19 10:14:07  

i ty naivko :8: Víš, kdo tohle zažil?
                    … v Srdci Ježíšově jsem poznala, že v nebi je ještě jedno Nebe do kterého vstupují jen vyvolení. Štěstí, do kterého jsou ponořeni, je nepopsatelné. Jdou ze Světla do Světla, které je vždy nové a zároveň se nikdy nemění. Duše jsou proniknuty Jeho božskostí. Nemohu to ani v nejmenším popsat. Ó, Svatá Trojice, dej se duším poznat.
                    Kristus mi řekl: Pohleď do Mého Srdce plného Lásky a Milosrdenství pro všechny a zejména pro hříšníky. Pohleď na Mé utrpení a ponoř se do něj.
                    -Člověk pocítí tak prudké hnutí duše, že se zdá, jako by duch byl unášen, a to takovou rychlostí, a tak náhle, že na něho padá nemalý strach, zvláště na počátku. Dochází k němu takovým způsobem, že si člověk myslí, že se duch opravdu odlučuje od těla. Ačkoliv ta osoba neumírá, přesto prožívá chvíle, kdy nedokáže říci, zda je duše v těle nebo mimo tělo. Myslí si, že je celá přenesena do jiné krajiny velmi rozdílné od naší, kde v jakémsi světle, jež se nedá srovnat s naším, jsou jí ukázány tak velké věci, že by si je ani nedokázala představit, i kdyby se tím lopotila celý život.
                    Jednoho dne jsem byla přenesena do pekla, aniž věděla jak. Bylo to velmi krátké vidění, ale zdá se mi, že na ně nebudu moci zapomenout, i kdybych žila mnoho let
                    -Znám člověka v Kristu, který byl před čtrnácti lety vytržen až do třetího nebe - nevím, zda v těle, nevím, zda mimo tělo, Bůh to ví. A znám takového člověka (zda to bylo v těle nebo mimo tělo, nevím, Bůh to ví), který byl vytržen do ráje a uslyšel nepopsatelná slova, která člověku nepřísluší mluvit.
                    -A v Pánův den jsem byl ve vytržení Ducha a uslyšel jsem za sebou mocný hlas, jako zvuk polnice, jak říká: "Já jsem Alfa i Omega, Ten první i poslední. A hned jsem byl ve vytržení Ducha: a hle, v nebi stál trůn a na tom trůnu někdo seděl. 3 Ten, který seděl na trůnu, byl na pohled podobný kameni jaspisu a karneolu; a kolem trůnu byla duha, na pohled podobná smaragdu. 4 Okolo toho trůnu bylo čtyřiadvacet trůnů a na těch trůnech jsem viděl sedět čtyřiadvacet starců, oblečených do bílých rouch; a na hlavách měli zlaté koruny. 5 A z toho trůnu vycházelo blýskání a hromobití a hlasy. A před trůnem hořelo sedm ohnivých pochodní, což je sedm duchů Božích.

• intago
                    intago, 23.3.19 11:21:39  

ergo kladívko, ty vůbec vysokou mystiku nechceš... :4:

• Lavandis
                    Lavandis, 23.3.19 18:00:41  

Otázka nastaveni a úkolu od boha.

• intago
                    intago, 24.3.19 08:21:23  

ano, kdo jak to má. Božské ti taky hned vše neřekne. Jak bys to nepřijala, řekne to později ve vhodné chvíli.

• intago
                    intago, 24.3.19 08:52:52  

na druhé straně zážitek Boha ještě nikoho nezabil... aspon jednou by to měl zažít každý :4:

• Lavandis
                    Lavandis, 24.3.19 09:17:55  

Boha cítím neustále.

• intago
                    intago, 24.3.19 09:25:05  

to by tě roztrhalo za pár minut... :4: To jsou zkušenosti mystiků...

• Lavandis
                    Lavandis, 24.3.19 09:40:19  

Já jsem s tím co je mi dáno zcela spokojená. Boha cítím bůh mě vede a prozaruje obyčejný život který tím dostává vyšší rozměr. Plně duchovně ziju a přitom funguje v pozemské realitě :2:

• Lavandis
                    Lavandis, 24.3.19 09:43:56  

Různá vytržení at díky drogám nebo hysterii na mě moc dojem nedělají. Tyto zážitky jsou stejné subjektivní vnímání boha jako mé poněkud méně dramatické vnímání boha.

• intago
                    intago, 24.3.19 09:48:09  

to by se sv.Terezie a sv.Faustyna divily, že z nich děláš hysterky. :1: :8:
                    Problém máš v tom, že stále vidíš Boha moc lidsky. Ale On není člověkem, jen nekonečně málo, ale to bez zážitku nepochopíš a tudíž Ho nepřijímáš, jaký opravdu Je.
                    A to duchovní vývoj brzdí...

• Lavandis
                    Lavandis, 24.3.19 10:14:11  

Každý člověk vnímá boha lidsky, při vytržení tam velkou úlohu hraje podvědomí, ale je to stále lidské zkreslení. :2: :4:

• intago
                    intago, 24.3.19 10:17:58  

jo, není to dokonalé, je to jak na exkurzi někde, kde to vůbec nechápeš :2: