Intuice, channeling a transcendentno

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Sasa (2017-07-20 22:13:21)intago (2017-07-20 21:45:03)Aitos (2017-07-20 14:22:58)vecerlib (2017-07-19 17:02:56)jmsw (2017-07-16 13:23:33)Maatina (2017-07-16 01:32:01)Matemates (2017-04-24 01:33:33)meleq (2017-03-30 07:01:05)roman.espanol (2015-05-25 00:06:39)primulka (2015-03-02 23:18:24)
Intuice, channeling a transcendentno
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 12 464 | Členů: 10
Správci: Aitos (hlavní), Sasa, jmsw

Channeling je proces zesílení intuice, komunikace s duchovními bytostmi, se svými vyššími Já, zástupci Stvořitele a návštěvy u Nich v Království božím v transu rozšířeného vědomí viz: http://mystika.mysteria.cz/metoda-meditace.htm a http://intuice.ml Pokud máte dobra alespoň 70% a duševní stabilu, channeling se můžete naučit i sami, ač je na webu množství kursů: 4639.blog.wz.cz/2011/12/Jak-uvidet-Boha.html /omluva, stránka nedostupná, bude na intuice.tk nově/ Můžete si pohovořit s tvůrcem vaší karmy i dokonalým Učitelem-guruem v božské gamese Sebepoznání. Pak můžete zažít setkání Bohem: http://www.youtube.com/watch?v=VJEWMfndJZs Weby v češtině http://buh.webpark.cz/ http://www.zitova.cz/ jinak http://www.channeling.net/ http://www.crystalinks.com/channeling.html
Obecné pojmosloví a význam channelingu http://zkraceno.cz/6z58
Videoukázky http://www.youtube.com/ Stačí vložit heslo "channeling"
Rychlý duchovní vývoj není zadarmo, vyšší zátěž a očistné procesy. Připravte se na TND, hlavní a dlouhodobý problém mystiky, viz mystika.mysteria.cz/temna-noc-duse.htm
...Toto fórum je určeno pro sdílení zkušeností v channelingu (vnitřní komunikaci s průvodci) a souvisejícím transformačním procesu, nikoliv pro plané filosofování a dohady....

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• intago
    intago, 20.7.17 18:14:49  

Prave ke me prisel dalsi. Na web dal knihu Kvantovy vesmir.
    Pokecali jsme o vzahu kvantovky a psychologie i nabozenstvi...

• intago
      intago, 20.7.17 21:45:01  

Snad mi konecne polopaticky vysvetli ten kvantovy paradox. Vlna x castice pri pozorovani.
      Fakt to nechapu

• intago
    intago, 20.7.17 11:43:35  

Tezko lze pochopit mystika zvenci. Jen to sam zazit. Odlisnost lze popsat tim co vidi na ostatnich.
    Nedostatek inteligence. Agresivita a blaznivost. Proste pres intuici to vidi jasne a radost jim to nedela...

• Aitos
      Aitos, 20.7.17 14:14:36  

No to moc ne. Ze jsem si postežoval na útlum, tak intu na procházce na to. Buď rád, přijdeš o hodně většinou nekvalitních myšlenek, ale dostaneš za to trochu hodně dobrých, jsou jako laso, vyšvihávají tě nahoru. Mystika ač místy těžká, je vlastně výhodná. Ale i tak, bortí představy ega a vyžaduje upozadnění ega, a to je drtivou porážkou zájemnou... aniž si to většinou plně kdy uvědomí... :8:

• Aitos
        Aitos, 20.7.17 14:15:11  

A k tomu ještě neochota a strach ze změny, i z božské odlišnosti...

• Aitos
        Aitos, 20.7.17 14:22:57  

Občas mě mi intu v něčem zarazí, chtěl jsem upravovat lonské fotky z dovči, ale dovolili jen 5. Že se to moc nehodí, raději se zaměřit do sebe a na hudbu... Nebo pídit se proč se skutečně zdražilo máslo a zda je to záležitost celé EU. Intu na to, ze je to celé jen spekulace a nemám dále zkoumat. Ale kam do chatem, tím se mohu mořit i hodina a nevadí to.-) - Protože to mě nebaví, dodává.-)

• Sasa
          Sasa, 20.7.17 20:44:57  

Vyská cená másle je prý dána tím, že o něj mají zájem v Asii, Austrálii a Novém Zéladnu a jsou ochotní platí víc. Co jsem si ale všiml v obchodě, je to spíš módní trend, podfuk na zákazníka. Lidl 52,50. Penny 39,90 v akci. Za půl roku cena zase klesne. Jako benzín dřív za 39 je dnes za 29. Hloupá spekulace a snaha vytřískat na uměle vyhnaném trendu.

• Aitos
    Aitos, 20.7.17 10:08:03  

-moje ranní próza, je strohá jak dóza..-)
    Už chci jen lovit zrnka prachu na zrcadle hvězd
    A do ničeho než sfér hudby, se už neplést
    Aitos

• Aitos
    Aitos, 19.7.17 10:14:07  

Dobrý citát dne,-) “ Osvícení přichází vždycky pozdě. "
    a ta stránka taky zajímavá http://divus.cc/praha/cs/article/intoxicated-by-media-deja-vu-notes-on-oliver-pietsche-s-image-strategy
    A náš slavný malíř F. Kupka, co podle živ. stylu i obrazů měl mystické vize, životopis by mě zajímal, ale v aj. bych se bez translatoru ztratil... https://www.divus.cc/en/eshop/product/umeni/1563/kupka-waldes-artist-and-his-collector.html

• intago
      intago, 19.7.17 10:41:33  

Proc pozde? Kdyz mas zaslouzeno tak dostanes. Jak vsude jinde.

• Aitos
        Aitos, 19.7.17 15:03:07  

Asi tím myslí nevím kdo, takové to životní prozření ve věku, kdy už spoustu věcí nemůžeš změnit či udělat znovu... "Citát dne. Vydavatel neručí za jakékoliv psychické i fyzické stavy, jenž mohou vzniknout po přečtení citátu." To bychom taky mohli dát do záhlaví, že neručíme za to, co s kým udělá mystika, aneb stížnosti a reklamace na dodavatele SW svého já.-)) :2: :6:
        Jinak tady je něco o vyčerpání myšlení a připravenosti k osvícení „Až když se myšlení užene k smrti, je člověk zralý k osvícení. .... Mistr odvětí: „kdybys také řekl pouhé slovíčko, bylo by už pozdě.“ .
        A o prázdnu. Vždy jsi hlásal, že až zjistíš, od koho se ty blasfemerie o šíření klidu a práznotě mysli šíří. Že mu to nandáš...-)) Tak je to Baso.: http://agartha.cz/html/zajimavosti/zen.php :1:

• intago
    intago, 18.7.17 22:46:06  

Kdyby Sasa souhlasil udelali bysme mu asist.meditaci takze by Boha uvidel hodne silne.
    A o takovych byla v tom klastere rec....

• Sasa
      Sasa, 19.7.17 06:48:56  

Ok

• intago
        intago, 19.7.17 08:41:51  

Vazne bys do toho chtel jit? A jak?

• Aitos
        Aitos, 19.7.17 10:15:59  

Už nabízela i Ms. Fly, ale nějak to vyšumělo, už nevím na čem? Jestli na osobním cosi, necosi, či vnitřním přístupu?? či nedostatku vnější/vnitřní komunikace? Inu Intago je přeci jasnovidný, tak je v obraze.... :4: :1: :6:

• intago
          intago, 19.7.17 10:40:09  

At si Sasa sam rekne. Ja jsem pry na lidi pes viz foto.... Snad ty bys byl vhodny...

• Sasa
          Sasa, 19.7.17 11:14:35  

Stálo to na tom, že nedozrál čas či vnitřní odkodlání, ale to už přišlo takže bych přijel ale nevím co čekat.

• intago
            intago, 19.7.17 12:51:56  

Vzdyt vis
            intago.sweb.cz/metoda-meditace.htm
            Mohli bychom dat i na fb odkazy. Zatim tam nejsme....

• Sasa
              Sasa, 19.7.17 13:40:16  

:2: nevím co čekat od asistované meditace, nevěřím, že bych se do toho dokázal položit natolik, abych se v tom vykoupal celý. Návod samozř́ejmě znám. Při pokusech to ale byly jen obrazy, bez ponoru.

• intago
                intago, 19.7.17 14:21:59  

To lze zesilit. Treba hol.dychanim.

• intago
                intago, 19.7.17 15:18:28  

Osvedcil se i ten pristroj Galaxy. Zvuk a obrazy do bryli.... Aitosh pouziva vizualizer v pc

• Aitos
                  Aitos, 19.7.17 15:33:51  

milkdrop 2.0 - 2.21 defaultně přímo ve Winampu na Ctrl+K ho vybereš. Ctrl+Shift+k spustíš, mezerníkem měníš na lepší, jako tupely či mandaly. a Scroll lockem zafixuješ , třeba takový Drain of Heawen, F1 v milkdropu je help, tak najdeš jak si vybrat z adresáře... , Ms. používá Aeon, já od Spectrum G-Froce a Intago jen Ituitive-Force-), https://www.google.cz/search?q=spectrum+gold&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&ei=rV5vWbSpLc_UXvSPg9AE#q=spectrum+gold+vizualizer
                  Intago na mobilu neodesle prispevek

• Aitos
                    Aitos, 19.7.17 16:24:37  

Jinak roman ti chtěl říci o psychovolkmenu, Galaxy, Osv. Pavel to kdysi používal... ze čas, kom. i medit. Pak ho to už spíše omezovalo cítil asi po roce a něco.? Ale mozkové vlny to mění...

• Aitos
                    Aitos, 19.7.17 16:25:07  

stačí ten základní model, žádné za 30tic., to je tahání peněz-(

• intago
    intago, 18.7.17 22:34:44  

Zvlastni
    sice je mystika kriz ale vzdy je lepsi nez maji ostatni lide....

• intago
    intago, 17.7.17 19:18:06  

Dneska me bozske v karmelitanskem klastere v Kostelnim Vydri vyzvalo ze budu predavat poselstvi vernym. Ale moc jich nebude...

• Aitos
      Aitos, 18.7.17 14:55:36  

...takže tak 1-2/20 let?-)

• Sasa
        Sasa, 18.7.17 19:11:22  

Jednoho už má, tak ještě druhého :15:

• intago
          intago, 18.7.17 21:41:24  

Ne. Uz mi jedoho dvakrat postavili do cesty. Zvlastni exot.

• intago
    intago, 16.7.17 19:24:50  

Dneska jsme na vrsku kopce nasli superduchovni misto

po chvilku mi ponor vyletel nahoru. Uplna meditace. Pak me ale bozske vyhnalo.
    Pry je to jako stat v plamenu. Mystika to muze popalit rozhodit.
    Kdo ma zajem reknu kde a dam fotku. Telc a dohled. Uzasny vyhled...

• Aitos
      Aitos, 17.7.17 16:58:48  

Tak dej souřadnice, at si mohou mnozi pro napojení...

• intago
        intago, 17.7.17 19:19:38  

Jen tomu kdo mi napise vysvetlim jak se tam dostane

• intago
    intago, 16.7.17 13:16:48  

Vsimnete si ze ani po desetiletich se nikdo nirvany nedocka... Nikdo ji nema ani nikdy nemel protoze odporuje duchovnim zakonum.
    Je to jen zbozne prani...
    Ale lidem to staci. Vsimnete si....

• Aitos
      Aitos, 17.7.17 17:00:22  

...a tak si zaměňují Nirvánu za dočasné projasnění či prozření nových zkutečností, tedy vlastně silné vytržení...

• intago
    intago, 15.7.17 23:10:58  

Mystiku prece urcuje Buh. Ne my jak by se nam libilo... Je daleko podivnejsi ale logictejsi ale marno hovorit.
    Kdo chce slyset pravdu? Iluze jsou daleko popularnejsi. Letita zkusenost

• intago
      intago, 16.7.17 12:28:02  

Kdo popisuje mystiku jako selanku kde si muze volit cestu jakou chce keca.
      Je tezka a pod neustalym vedenim bozskeho. Cesta krize jak zazili krestansti mystikove.
      Kdepak pohadka na nirvanu a samadhiiii

• intago
        intago, 16.7.17 12:33:15  

O vsem rozhoduji duchovni zakony ale kdo je zna.... Jen Buh a ten je popise jen tem kteri se na ne ptaji

• jmsw
        jmsw, 16.7.17 13:23:32  

A nenapadlo Tě třeba, že volbami se člověk učí? Zvolíš špatně a dostaneš tak po čumáku, že si pro příště budeš velice dobře pamatovat, kudy se dát. Ptát se na každé křižovatce kudy dál.... proč bychom se potom vlastně učili žít, na co tu potom vlastně jsme, když umíme žít jen jako nějaká žížala, která nepřemýšlí nad svými dalšími kroky a nechává se jen vést instinkty. Nebo tu jsme snad jako otroci? I když i to nás Bůh v minulosti naučil jako nepatřičné.
        A ještě maličkost. Mystika je cesta, ale stejnou cestou dva lidé nikdy nepůjdou. I proto jsou cesty ve sněhu prošlapané - každý šlápne jinam, nikdo nejde přesně ve stopách předchůdce. A potom je tu ještě schopnost každého dívat a nebo nedívat se okolo. Ty mi příjdeš jako ten, kdo si kouká jen pod nohy, co je okolo Tě ani nezajímá. A možná i v tom je rozdíl mezi mystiky, třeba i mezi námi. Já koukám i okolo, koukám vzhůru... tím se mi občas stane, že šlápnu vedle a spadnu. Ale umím vstávat a celkově se mi jde mnohem lehčeji.

• intago
          intago, 16.7.17 19:20:18  

Jmsw. Je to proste. Jako ve skole. Predstav si skolu bez ucitelu systemem zkousky a omylu. To to dopadne....

• intago
            intago, 16.7.17 20:40:35  

Bozske prece dokonale vi co ti rici a jak te rozvijet a ucit

• Aitos
          Aitos, 18.7.17 15:04:29  

Každého vede Jeho božské já jak potřebuje a jak snese on,-) Takže je v pořádku, že to má každý jinak, a taky, není to celé na jeden život... získat dimenzi navíc není jen tak, přečíst pár videí, knížek a cosi si 3 týdny představovat, jak se už leta i přechodu, do té 5 dimenze často kolem toho mluví /někdo uvádí i do 4., či dokonec 6. nebo nulový bod/. A pak, míra duchovnosti je vlastně měrou odevzdanosti, tedy člověk pak to vedení cítí, a když ne a jde o více něž pár bot co koupí, tak se holt dotazuje... Už Joshua říkal, buďte jako děti. Ti by přeci také bez rodičů nepřežily. A zárovneň jsou neuvěřitelně zvídavé a otevřené poznávání i naslouchání a změnám... a nelpí na svých názorech ani náladách.-)

• Aitos
        Aitos, 18.7.17 14:57:22  

Není to lehke, to cítím obden na sobě, a někdy i častěji... ale že by to bylo nějak extrémně těžké, to taky, to si myslím je daleko těžší mít postižené díte, nebo projít válkou...

• Sasa
          Sasa, 18.7.17 19:10:51  

Zvyknout se dá skoro na všechno, jen si nesmíš pamatovat, nebo moci srovnávat s tím lepším. Těžké to má každý kdo zažívá zásadní změnu zažitých pořádků. :4:

• intago
          intago, 18.7.17 21:38:23  

Hlavne je to beh na moc dlouhou vzdalenost. A uceni probiha neustale. A tak to vzdy bude

• Aitos
            Aitos, 19.7.17 10:41:28  

To potěší :1:

• intago
    intago, 15.7.17 11:02:51  

Dneska se mi zdalo jak s Aitoshem nedeme za jednou duch.skupinou. Cesta se nedarila. Zamotali jsme se.
    S nimi jsem se porafal. Dlouha a ostra debata. Byli napul magove. Dr.Tomase obhajovali krestanske mystiky odmitali zurive.
    Pak mi dali nejake byliny. Zpusobili mi vypadky zraku. Taky mi zamotali hlavu do nejakeho hadru.
    Mysricke zkusenosti nemeli. Divne je ze k ranu sen pokracoval. Ptal jsem se jich k cemu dosli ale nemeli se k tomu. Vzbudil me mobil bohuzel

• vecerlib
      vecerlib, 15.7.17 19:25:52  

Dr.Tomáš nebyl mystik?

• intago
        intago, 15.7.17 21:24:54  

Z Tomasovych reci je jasne ze ne. Vykladal si mystiku podle sveho...

• Sasa
    Sasa, 14.7.17 21:02:31  

Tolik příspěvků za den tu nebylo už hodně měsíců.

• Aitos
    Aitos, 14.7.17 12:55:11  

Moudrý a osobitý muž, co neváhal pro svobodu, a hl. tu vnitřní svobodu utratit a opustit všechny cetky a dogmata okolní společnosti..
    i další dny vždy od 18:30 nakliknout asi doprostřed...
    http://www.rozhlas.cz/zaznamy/vltava/#/2017-07-10/18
    http://farmareni.cz/katalog-produktu/salaty/srucha-zelna-portulak
    http://www.rozhlas.cz/zaznamy/vltava/#/2017-07-10/18
    A aby byl jako řípa, stačila mu kukuřice a šrucha a sezónní lesní plody..-)

• intago
    intago, 14.7.17 12:48:37  

Velke sucho vsude. Houby skoro nerostou ani nic jineho jako maliny.
    Jako vzdy desne problemy zasobovani
    Chleba a brambory casto nejsou. Obchodu malo a jen do pul seste... Hur jak za totace....
    Ale cisty vzduch....

• Aitos
      Aitos, 14.7.17 12:56:35  

No, některé vesnice jen 1xtýdne navštívila pojízdná prodejna, ale větší kamenná byla v každé druhé... Dneska aby člověk hledal krajské město či si jídlo objenal na netu s dovozem,.-))

• Sasa
      Sasa, 14.7.17 20:42:38  

Vesnické obchody se ruší všude, dost za to může EET. Dobrá myšlešnka, ale nevhodné provedení.

• intago
        intago, 15.7.17 10:56:29  

Pred chvili lomcuji klikou prodejny v Mrakotine. Maji jen do deseti. Rikaji mi dedove.
        To nebylo ani za totace. Vztekam se. Mohl jsem dodat.
        Takhle soudruzi ten kapitalismus nevybudujeme. Kouknete par k
        v Rakousku jak se to dela....

• vecerlib
          vecerlib, 15.7.17 19:29:38  

:1: :1: :1: Na vesnici to bylo vždycky.

• intago
            intago, 15.7.17 21:29:11  

Jezdim sem skoro 40 let. ProdejnA mela v soboru do dvou. A zde ve vsi jezdila pojizdna prodejna. Byla tu i hospoda i prodejna. Nic uz tu neni.

• Sasa
            Sasa, 15.7.17 23:08:58  

Ne, to je novinka v mém okolí mizí taky.