Intuice, channeling a transcendentno

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Aitos (2016-12-05 16:04:11)Sasa (2016-12-05 13:26:40)Maatina (2016-12-05 01:23:36)vecerlib (2016-12-04 15:28:01)jmsw (2016-12-04 01:00:59)Matemates (2016-12-03 19:16:33)meleq (2016-11-15 09:12:46)intago (2016-11-10 14:21:14)roman.espanol (2015-05-25 00:06:39)primulka (2015-03-02 23:18:24)
Intuice, channeling a transcendentno
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 11 963 | Členů: 10
Správci: Aitos (hlavní), Sasa, jmsw

Channeling je proces zesílení intuice, komunikace s duchovními bytostmi, se svými vyššími Já, zástupci Stvořitele a návštěvy u Nich v Království božím v transu rozšířeného vědomí viz: http://mystika.mysteria.cz/metoda-meditace.htm a http://intuice.ml Pokud máte dobra alespoň 70% a duševní stabilu, channeling se můžete naučit i sami, ač je na webu množství kursů: 4639.blog.wz.cz/2011/12/Jak-uvidet-Boha.html Můžete si pohovořit s tvůrcem vaší karmy i dokonalým Učitelem-guruem v božské gamese Sebepoznání. Pak můžete zažít setkání Bohem: http://www.youtube.com/watch?v=VJEWMfndJZs Weby v češtině http://buh.webpark.cz/ http://www.zitova.cz/ jinak http://www.channeling.net/ http://www.crystalinks.com/channeling.html Videoukázky http://www.youtube.com/ Stačí vložit heslo "channeling"
Rychlý duchovní vývoj není zadarmo, vyšší zátěž a očistné procesy. Připravte se na TND, hlavní a dlouhodobý problém mystiky, viz mystika.mysteria.cz/temna-noc-duse.htm
...Toto fórum je určeno pro sdílení zkušeností v channelingu (vnitřní komunikaci s průvodci) a souvisejícím transformačním procesu, nikoliv pro plané filosofování a dohady....

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Aitos
    Aitos, 5.12.16 00:19:18  

Do Vánočních svátků Krista to vypadá na zdolání 12ti tisícovky... Tedy v příspěvcích. A co stránky intuice.tk? Kolik lidí tady stoji o jejich oživení? Intago uz moc přispívat nema. Pokud nezmeni intu instru.. Pak taky kdo by tam psal. Ja posledni leta novinek malo a Ms.Fly moc ze sveho zverejnovat uz nechce. Coz je jiste skoda. Ale nestojí o nepochopeni a poslapavani vznesenosti....

• Aitos
    Aitos, 5.12.16 00:12:09  

Vcera opět malo-střední meditace. Asi jako pred tydnem. Cca 48 ponoru a po kratkem spanku jeste asi 20 min pridavek. Nove info az ve snech. A ted mi rekli Paukert. Lahudkar. Pry ze budeme známí i po 100 letech. Ze bychom byli nyni jsem si ale nevšiml? :8:

• Aitos
    Aitos, 29.11.16 08:56:59  

Půlka z Intagova posl. článku: Tarawa a moje příští inkarnace

Zdál se mi sen, jak jsem v jakémsi chrámu začal levitovat, až jsem dosáhl velké výšky, daleko vyšší než jindy. Málem jsem dosáhl až na nejvyšší ochoz.

Vyložili mi ho: „Končí tvoje éra psaní článků. Ano, osvědčil ses, prošel jsi výš. Na počátek dostaneš i dlouhé stálé ponory.“

Dali tomu jméno Tarawa, což není ostrov u Japonska, ale atol, jež se s obyvateli pozvolna potápí do oceánu. To je symbol určité odosobněnosti, vzdalování se lidskému. Proto mě tak dlouho vedou do ezoteriky.

Nebudu mít silnější ponory, ale ještě vyšší vliv božského, vlastně neustálá Přítomnost. A hned to i začalo. Téměř dokonalá komunikace s božským se ještě zdokonalila. Přicházejí mi informace dříve nedostupné.

• Sasa
      Sasa, 29.11.16 12:41:01  

Takže mystika je vlastně o tom, jak hluboce do sebe člověk nechá vstoupit božské.

Též se mi dnes zdálo o chrámu a mniších. :1:

• Aitos
        Aitos, 30.11.16 00:18:25  

Ano. A vyznam?

• Sasa
          Sasa, 30.11.16 08:26:11  

Nemu to s jeho snem souvislost. V mém snu tk byl chrám s mnivhy s mniškami v červených tslárech. Tak trochu jako z Nepálu. Jen jsem tou místnosti proběhl. Význam pro mě byl, že vnitřni svět (mystika) mě přitahuje ale stále se mu vyhýbám, resp. tomu v něm trochu déle posečkat. Pocit, že vše v něm je jakoby ne druhém břehu. Touha lehce se smočit a hned utéct. Ještě abych tak něco poznal..

• Aitos
            Aitos, 30.11.16 11:18:01  

A proč vyhybání, čeho se obáváš, či jaká část tě blokuje?

• Isisis444
    Isisis444, 29.11.16 06:50:21  

Kousek diskuze z jiného fora, ale protože máto s božským bohaté zkušenosti, zajímalo by mě, co vy na toto téma - spánek, sny a vnímání hmotné reality.:4:

a.l.tereza: "a bez těla není pozorovatel, kdo by pozoroval, přesto zdroj pozorovatele nezmizel, tedy pozorovatel - a je vůbec? - je teď kde?"

Vezmi si ale třeba ve spánku, tělo je vyřazeno co se týče vnímání převážně z provozu a přesto se nám zdají sny, pozorovatel pozoruje pozorované v astrální realitě. :2: Stejné při denním snění, při meditaci dokonce pozorovatel může pozorovat pozorovatele. :2: Hmotné tělo je prostředek /dá se říci dopravní :1:/ pro pozorovatele v hmotné realitě, aby ji mohl vnímat jako jeden z projevených objektů, tedy specifickým způsobem, což ale podle mě neznamená, že by se nedalo pozorovat jinak, takže pozorovatel existuje i bez hmotného těla, není na něm závislý, jen ho využívá, když už je. :2: Jízda vlakem, autopusem nebo pěšmo - pokaždé tvé pozorování a vnímání okolní krajiny je trochu jiné. Podle mě hmotná realita se dá pozorovat různě, z lidského těla čili z vnitřku hmotné roviny i shlížet na ní z astrálu či nebes, ale rozdíl tu bude, jinak by Bůh tak nestál o to se se mnou sjednocovat a chodit v mém těle. :2: Toto ale dedukce z mé praxe, třeba to je jinak. :2: Bůh říká, že je to přibližně jak říkám, ale jen přibližně. :2:

• Isisis444
    Isisis444, 28.11.16 22:09:58  

https://www.youtube.com/watch?v=SPX3Se4dlIs

Pro odlehčení. :15: Bylo mi zasláno od hodně blízkého člověka, v podstatě ateisty i když v milostné krizi si vždycky nechá vykládat karty :15:, který zná mou "zažranost" do duchovna. :15:

• Isisis444
    Isisis444, 28.11.16 08:30:36  

Ukázka z knihy Stezkou Siddhů - 2. díl Šakti od Jiřího Krutiny. Hodně výstižné. :2:

Pojetí Božství v tantře

"Bůh je chápán jako dynamický vzájemný vztah Šiva-Šakti /Šakti-Šiva/, dvou od sebe neoddělitelných pólů Nejvyšší skutečnosti: sebe si vědomého principu uvědomovacího - Šiva" a sebe si vědomé moci "Šakti". Aspekt Šivy má povahu "pole" a aspekt Šakti má povahu aktuálního stavu identifikovaných "elementů" v tomto "poli" neomezeného sebe si vědomého vědomí - Šivy. Pole a jeho elementy, tedy množina a její prvky, jsou od sebe neoddělitelné. Pole je polem elementů a všechny elementy jsou elementy tohoto pole. Pole nemůže existovat bez svých elementů a elementy nemohou existovat bez pole, v kterém se nacházejí. Dialektická matice, neboli tantra aspektů Šiva-Šakti má tyto vzájemné vztahy:
    - Pole jako pole /Šiva/
    - Elementy jako elementy /Šakti/
    - Imanentní pole v každém elementu /Šiva v nitru Šakti/
    - Elementy v poli /Šakti v nitru Šivy/
    - Pole jako pole elementů /Šiva jako Šakti/
    - Elementy jako elementy pole /Šakti jako Šiva/
    - Vztah pole a elementů /Šiva-Šakti/ jako vztah pole
    k sobě samému skrze své elementy /Šiva-Šakti jako Šiva/
    - Vztah elementů a pole jako vztah elementů k sobě
    samým skrze pole, které tvoří /Šiva-Šakti jako Šakti/
    - Všepřekračující transcendentní pole všech elementů
    /Šiva-Šakti/ jako imanence v každém jednotlivém
    elementu tohoto pole /Šakti-Šiva/."

:7: To je, co? Prostě geniálně popsaná skutečnost. :2:

• Aitos
      Aitos, 28.11.16 09:07:18  

A co na tom, zažít to v té jednotě i projevu zároveň ve vytržení, to je teprve pořádně zajímavé,-)) ...tohle jsou jen řeči a geniálního na tom nic nevidím, ve filosofii TAO jinými slovy známé tícíce let....

• Isisis444
        Isisis444, 28.11.16 09:17:23  

Ono jde hlavně o to, aby se to zažívalo při běžném vědomí a ne jen při meditaci v tranzu, kdy se potlačí vnitřní nečistoty, za což se poté platí únavou. :4: K tomu se směřuje, k vnitřní očistě a rozpouštění ega, protože to způsobuje, že v tomto nejsme stále. :2: Prostě neulítávat, ale takto být, to je směřování. Neříkám cíl, protože se to dá prohlubovat donekonečna. :2: Souhlas s tím, že teorie bez praxe je nanic. Nicméně i čtení duchovní literatury člověka ladí do vyšších sfér. :2: Vy asi byste řekli většího ponoru. :2:

• Aitos
          Aitos, 28.11.16 16:01:02  

Nejde o potláčování, byť v jistém smyslu to tak chápat lze, prostě přepínání mezi částmi. Všichni znají stavy, kdy jsou strženi emocemi, a nejsou schopni racionálně a s nadhledem uvažovat nad situací. Tedy ani ve světě myšlení nejsme zdaleka naplno, a ještě vyšší úroveň. Sféru intuice si ani po 20ti letech procesu bohužel nezasloužíme ani trvale na těch 50% ponoru, jak jsme si dříve mysleli. Vůbec celý vývoj od "poloopice" k "polobohům" je daleko složitější a delší, než by se komu líbilo. Prostě zatím tu nikdo nezačaj jen tak levitovat denně do práce, či, že by nezasahovali žádné emoce a neg. myšlenky okolí, natož ty vlastní.

• Isisis444
            Isisis444, 28.11.16 17:13:37  

Vůbec nejde o levitaci a různé schopnosti, to je jen vedlejší produkt a ne u každého duchovního vývoje. Jde o to uvědomit si podstatu, v té ukázce je to Shiva to pole, což je Zdroj energie, klidu, blaženosti a uvědoměním z něho čerpat a zůstal v nitru klidný a rozvážný, nenechal se převálcovat emocemi, ani nutkavými myšlenkami. I když řešíš něco nepříjemného, ostatní třeba útočí, zůstáváš v nitru total v pohodě i když třeba někoho seřveš, když je to potřeba, není to, že bys chodil jak sluníčko stále s úsměvem, slunce, plamen máš v nitru, vyzařuješ světlo, což může lidi rozčilovat. Viz. kamenování Ježíše. "Nenávidí mě, protože je usvědčuju z hříchu." Prostě jak si opravdový, tak osvětluješ faleš, různé pózy ega a přetvářku u druhých. Negativní emoce druhých tě sice zasahují, ale ne tak, aby vyvolali tvé silnější emoce, takže energetické ztráty nejsou tak velké a jak se dostaneš ze zátěžového prostředí zase nabiješ baterky ze Zdroje. Regenerace funguje. :2: Meditace ano, ale nemusí být je v tranzu. To je ale na božském, co komu vybere. :2: :4:

• Isisis444
            Isisis444, 28.11.16 17:33:47  

Jinak k praxi. Teď pracuju na rozpouštění ega, kdy s božským rozebírám určité situace a mé emotivní reakce, dále myšlenky a pocity, pokud se ukáží zabarvený egem - strachem, pýchou, tak rozebereme v souvislostech a předám božskému a více se tím nezabývám, čímž to nekrmím energií a tak se to rozpustí. Jakmile náznak návratu nějaké negativní myšlenky, pocitu, reakce, už nic nerozebírám a odevzdávám božskému.
            Dále vypínám myšlenky a to i bez meditace, prostě jdu na procházce a vypnu, jen vnímám okolí bez myšlenek, bez jakýkoliv vnitřních aktivit, fantazií, jen vnímám a nechám do sebe vstoupit božské. Hodně očistné, v podstatě tím se nejvíc dostávám do Zdroje, nabíjím na maximum, jsem v Shivovi, v poli. Hned poté většinou velice podmětný chann, kdy mi božské vysvětluje duchovní souvislosti. Přes den většinou probíráme spíše osobní věci, rady do života, to co jsem psala nahoře atd. :2:

• Isisis444
        Isisis444, 28.11.16 10:04:02  

Co u vás beru je nepřetržitý chann s božským, radění, vysvětlování, vedení, prostě živý vztah s Bohem. To jsem u vás pochytila a už tak tři roky praktikuju. Z tohoto ale člověk unavený nebo psychicky rozhozený není, naopak. Jak jsem psala máte to z těch meditací v tranzu, ale pokud vás k tomu božské vede, má to u vás asi význam. Jen toto nezevšeobecňovat a nestavět zážitky na první místo, jde to i bez nich. Samozřejmě duchovní proces není bezbolestný, ale jakmile člověk z podstatné části rozpustí ego, je to prostě blaženost. :2: Už tím, že když si například něco přečte, ego se hned nezačne porovnávat a cítit se v ohrožení a útočit, shazovat to, stavět se proti tomu. Pokud je člověk v jednotě se vším, všechno je dar, všechno ho obohacuje. :2:

• Aitos
          Aitos, 28.11.16 16:09:52  

Jo, moc kritizujeme, to je pravda, a taky nám to božské často vytýká i se občas zobrazí symbolicky. Prostě každý má své, a nidko si z principu ega nechce moc nechat radit, natož přiznat chybu.
          Ale on ani Ježíš nebyl v tomhle jiný, nebo nedávno ještě J. Krišnamurti, ten se pustil rovnou do všech zavedených systémů a nauk a trvdil, že nikam nevedou i to slušně odargumentoval často před jednotlivými skupinami buddhistů, jogínů a dalšími... Nezmohli se na slovo proti, jen tak zaraženě zírali. Je to na některých dokumentech s ním z Idie. Taková věta myslím hinduistickým mnichům na závěr zněla: "Na co si tu pánové hrajete?". Kdežto třeba s dětmi snadno a hravě rozebíral problémy ega a myšlení a jak se s tím vypořádávat a hodně se i zasmály.-)

• Isisis444
            Isisis444, 28.11.16 17:21:27  

Ještě jsem neviděla duchovní skupinu, církev, společenství, které by nekritizovala druhé skupiny, které by netvrdila, že zrovna bez jejich skupiny se neobejdeš a která by svou metodu nevychvalovala do nebes. :1:
            OK, ta tvá reakce se dala čekat. Ta konkurence. Ta mě jako solitéra vůbec netrápí. :1:

• Aitos
              Aitos, 1.12.16 16:08:00  

Nám nevadí konkurence, ba naopak. Stále hledáme ty co to dělají lépe než my a měli by lepší výsledky než máme v poznání a přijetí božského, co dostávají lepší schopnosti, trvale vyšší ponory a třeba i siddhis. Kdo takového nahlásí, u koho se to prokáže v praxi, tomu osobně dám 5000,- a obraz z mé sbírky dle vlastního výběru.
              Ale za 20 let bohužel stále nikdo takový ani na obzoru. Tedy u nás, možná jsou někde za hory doly...? Ale už i o tom začínáme dost pochybovat.
              A spíše náš štve ta izolovanost od "mudlů", kteří baští max jako nej kopání obrů, pyramid a tak možná ještě ufo a breataríny. A já jim říkám, pokud nemusíte jíst a ani pít, staňte se rovnou antibretariány...-)
              A lidská blbost těch, co o Bohu bájí a jak by udělali prní poslední /mnozí zažili i někdy opravdu v minulosti někde v Indii či u pyramid zázraky či silná vytržení a jakýsi náhled/a po x letech duchovna "po svém" je nenapadlo v meditaci či v tranzu božské ani jednou zavolat! A ještě jsou na smrt přesvědčení, že pokud nejsou už osvícení oni, tak nikdo. A že s božským nikdo nemůže mít lepší kontakt než oni a jejich pravdy jsou ty nej... A nakonec i takoví toho svého čtení a praktik sami potichu po 15ti letech nechají, že to nefungovalo, a vrátí se zpět jakoby nic, k tupému matarialismu.-()

• Aitos
                Aitos, 5.12.16 00:08:15  

...ty antibreathariáni. Ti zastavaji nedychani... :1:

• Aitos
          Aitos, 28.11.16 16:15:22  

Není mystiky bez meditace, i když proces se rozjede i na vnitřním kontaktu, channelingu. Ale pokud se rozjede více, jen na tom se udržet jak přijde TND, podle mě nelze.

• Aitos
            Aitos, 29.11.16 08:58:18  

Ad meditace a duchovnost, v postatě všechny základní tradiční směry co znám, dávají meditaci na přední místo v duchovnosti, v podstatě hned po pokoře a přijímání vedení a pravidel.

• Sasa
              Sasa, 29.11.16 11:05:00  

Meditaci nikdo neodmítá.

• Isisis444
              Isisis444, 29.11.16 11:17:00  

Není meditace jako meditace, jsou různé druhy a božské ví, co komu doporučí, co je pro něho nejvhodnější. :2:

Ono ale některé meditace mám asi taky v tranzu, jak si to tak uvědomuju, chvění po celém těle, horko, vnější svět skoro neexistuje, jen naprosto pohlcující spojení s Bohem, pocitově extáze. :2: Ale jakto že z nich potom nejsem unavená a rozhozená? :7: Mám ještě jednu teorii a to, že na zážitcích extáze neulpívám, přijdou, prožiju je, odejdou a jsem v klidnější formě prožívání tiché radosti a spokojenosti a nesoužím se touhou po opakování pocitového extrému. :2:

• Sasa
                Sasa, 29.11.16 12:34:36  

Ale co když se rozbíjí některý z bloků? To jsi též v klidu? Já nemusím být ani v meditaci, abych byl rozhozený.

• Isisis444
                  Isisis444, 29.11.16 13:07:37  

Tam jde o to neztratit kontakt s božským, komunikaci, aby tě něco naprosto nepohltilo, stále je potřeba cítit i podstatu, která je total klid, ať se děje co se děje, ty tomu plně nepodléháš i když tvé prožívání není zrovna příjemné. Když třeba mě něco dostává, tím jak to probírám s božským, tak už tím se klidním a odevzdáním to odchází. Energeticky jsem dole, cítím prázdnotu místo blaženého naplnění a to chce jít třeba na procházku a dobít baterky, jak jsem psala, vypnout myšlenky a jen koukat jak z pod mraků prosvítají paprsky slunce a jen být, jen v podstatě.Chvíli koukáš, zvedneš se, jdeš dál a cítíš uvnitř nástup vitality, radost bez příčiny opět zde, cítíš v sobě živého ducha. :2:

• Isisis444
                  Isisis444, 29.11.16 13:15:43  

Když rozbiješ blok, který i když ti vadil, tak přesto si jím žil a když ho odstraníš, odevzdáš Bohu, tak chvíli, než se zaplní to prázdné místo po temné energii bloku, jsi v duchovním "vzduchoprázdnu", cítíš prázdnotu, to je pravá TND a chce to tu prázdnotu naplnit Bohem, když vypnu myšlenky a ponořím se do Zdroje, tak to naplnění je rychlejší než když to nechám být bez nějaké metody, techniky ,kterou se napojíš na Zdroj. A jde o to nějakou techniku, kterou se na Zdroj napojíš najít, kterou se ti to podaří, to může být individuální a záleží i na božském k čemu tě přistrčí nebo jestli tě nechá chvíli plácat v TND, pokud to má nějaký výchovný význam. To je taky možný.

• Aitos
                Aitos, 1.12.16 16:12:27  

...Doměnky, se optej proč to máš jinak a napiš?? A taky po jaké době je máš, my tak 1-2 za měsíc velkou, řada menších, a spontánní denní ponory ani nepočátaje-) Ty jsou více dnů v týdnu než že by nebyly, i u mě i Intaga. A to už léta. V podtatě velké meditace až na výjimky už Intago letos ani nemá, a i u mě jsou do 50ti ponoru, což jsou často i ty malé podobně silné, jen většinou kratší i méně obsahové... Mění se to podle etap i kapitol vývoje, však je o tom půlka knihy Intaga. Ale ty asi nečteš, jako všichni.

• Sasa
      Sasa, 28.11.16 10:15:33  

Ono jde asi i o to, že původní tantra nebyla o vztahu člověka s člověkem, ale člověka a boha.

• Isisis444
        Isisis444, 28.11.16 10:19:35  

Tantra je tantrická joga, čili mystika, vztah s Bohem, sjednocování se s Bohem. :2:

• Aitos
          Aitos, 1.12.16 16:14:14  

Jo, to je její primární význam. Jen na rozdíl třeba od Yogy, praktický má často párové, tantrické.-)) Ale bez vyššího vedení je celkem nesmysl je dělat. Sami představy propojování nestačí...

• Isisis444
        Isisis444, 28.11.16 10:28:16  

A takhle, do žádné tantrické skupiny nedocházím a tantrické vztahy podle takové té všeobecné povědomosti o těchto vztazích nepěstuju. :15: Stále co se týče lidí spíše duchovní solitér, který se jen občas někde ochomýtne, aby něco pochytil. :2: Hlavně čerpám inspiraci z literatury a zkouším zařadit do praxe, pokud vnitřní vedení schválí. :2:

Teď jsem narazila na Jiřího Vacka a jeho žáka Jiřího Krutinu. Výborné duchovní čtení. A je znát, že intago u Jiřího Vacka začínal, jak někde psal. Sice bude tvrdit, že ne, ale nasměrování na Shivův Kailas dost patrné...Nedvojná tantra, kašmírský shivaismus jde skvěle kombinovat s tím, co jsem pochytila tady. :2:

• Aitos
          Aitos, 1.12.16 16:16:22  

CHodil k němu přes 10 let, stejně jako třeba J. Havelka. Ale s nikým tam to za tu dobu nepohnulo ani o píď. Intuice ho navedla pak ať odejde... Od Vacka.

• Aitos
    Aitos, 22.11.16 20:31:54  

Kručiš, nejde google, to se snad ještě nestalo? http://byznys.lidovky.cz/google-postihl-vypadek-nefunfuje-ani-youtube-fas-/media.aspx?c=A161122_194930_ln-media_bri

• Sasa
      Sasa, 22.11.16 21:16:16  

A jak se o tom má člověk dozvědět, když si to ani nemůže vygooglit. :15:

• Sasa
        Sasa, 22.11.16 21:18:58  

Před chvilkou si dopisuju o meditaci na youtubku, chválím si Trampa a kurňa hned se to sere. Tramp obrací, postupně odvolává co slíbil, tak aspoň že to youtubko už zase jede. Já to ani nezaznamenal.

• Aitos
        Aitos, 28.11.16 09:11:44  

Ještě že existuijí i ty pitomé servery yahoo.com aj. třeba ruského yandex http://www.cnews.cz/clanky/yandex-rusky-google-nebo-neco-vic
        No znáte ten vtip: Co hledá Google tak dlouho, když spadne? ...reset!

• Sasa
          Sasa, 28.11.16 10:16:17  

Vím, třeba i seznam šel. měl to být́ vtip.

• Aitos
            Aitos, 30.11.16 00:27:59  

Ne. Utok hackerské phantom squares asi. Hlasili se uz v dobe padu k tomu a maji uz jine vroubky. Je to vlastne vzpoura proti informacnimu monopolu googlu. Pocatek informacni valky. Ma data vetsiny firem i jednotlivcu a cpe i reklamy a preferovane vysledky hledani vseho. To je obrovske pole pro manipulaci. Uvedomte si. Internet je televize dneska. A vite co svedli pred nemci pred 80ti lety pres rozhlas.

• Sasa
              Sasa, 30.11.16 08:15:50  

Riziko i problém google slepoty=cenzůry pro mě není novy. Stejně tak jejich podpora ze strany vládnoucí kliky (všude, ne jen v anerice nebo číně). Třeba i ten v současnosti prosazovaný zákon o cenzůře internetu a snaze zakátzat alternativní media (schváleno ANO a KDU v europarlamentu). To je totalita jako prase, která je tu ve všem.

• Sasa
    Sasa, 21.11.16 12:20:48  

Jak provádí mystik čištění, resp. rozbíjí bloky. Je to jen přímou osobní zkušeností, či terapií v meditaci?

• Aitos
      Aitos, 21.11.16 17:47:50  

Čeho myslíš, trochu blíže?

• Isisis444
      Isisis444, 28.11.16 09:28:50  

Výborné na vnitřní očistu a rozpouštění bloků je prodýchávání čaker podle návodu v knížce Síla moudrosti.
      http://silamoudrosti.unas.cz/
      Už dva měsíce každý den takto cvičím čtvrt hodinky a funguje to skvěle. Hned po prvním cvičení jsem se cítila jak po hodinové procházce. :2: A to je jen vedlejší produkt, působí to na duchovní proces celkově, samozřejmě urychluje, takže kdo už tak frčí rychle, tak neříkám, že se nemůže ještě urychlit. :15:
      Schválně ti tu metodu nepopíšu, je to v půlce knížky a je potřeba přečíst si knihu celou, nejen cvičení. Nevnucuju, uvidíš jestli tě intuice k tomu navede. Je to docela síla i zápřah na pozornosti, těžší cvičení, ze začátku jsem nestíhala vše uvědomovat, ale dá se, je to o práci s vnitřní energií, takže určitá rizika jsou, takže chce to fakt zkonzultovat s intuicí. :4:

• Aitos
    Aitos, 18.11.16 13:41:41  

Zase mi zopakovali "benigní", nezhoubný, téměř všechny druhy zátěže nepřinesou větší či trvalé komplikace, já mám dlouhodobě jen problémy s nohou, úraz jsem měl už v pubertě, ale ani to není nijak špatné, jen mi to omezilo dělat sporty naplno. A zuby, a to už jsem zaděláno taky před myst. Teď toho akorát využívají na navšení zátěže. Ale taky ne větší komlikace než mají jiní...

• Sasa
      Sasa, 19.11.16 22:35:08  

Několik dní si kladu otázku, jak se počítá zkušenost. Kdy je ten správný okamžikl pro to, aby člověk "obdržel" poznání , že věci jsou jinak. Často se to u mě děje, že roky, či měsíce mám určitou představu o tom jak svět kolem funguje a pak náhkle, takřka v okamžiku mi to dojde. Celou dobu jsem dělal chybu. Byl naivní, myslel si, že to je jinak. Vztekal se, nebo naopak byl přehnaně optimistický. Kdo nám to poznání dává, je to jen pohyb neuronové sítě, kmitání, chemická reakce buněk, nebo musím splnit nějaké předpoklady, aby se to stalo.

Je tím předpokladem lopocení, úsilí a vytrpění si poznání? Je trpění opravdu nezbytné? Nebo je to jen kvůli tomu, abych si poznání vážil. Ve jménu hesla, "Lehce nabyl, lehce pozbyl". Nešíří kolem sebe utrpení v kruzích jen další utrpení. Nestane se, že utrpení přijde jen proto, že ho očekávám?
      Komu tím pomůžu, když budu pořád v prachu a bídě?

Je-li vše se vším propojeno, není utrpení jen další sbeklam jak ještě chvilku zůstat dole a neotevřít oči před svým vyšším já, před výššími světy, na které jsem napojen? Jen oddalování nevyhnutelného prozření? :5: :4:

• Sasa
        Sasa, 19.11.16 22:58:21  

Přichází utrpení jako následek příliš dlouhého setrvávání na jednom názoru? Zkostnatělosti, kterou nechceme opustit a která musí být méně či více bolestivým způsobem poupravena?

Jen si tu tak rétoricky cvičím :)

• Aitos
          Aitos, 20.11.16 18:20:11  

Casto ano. U nevericich pravidlem. Ale chce se to zeptat. Jsou karmicke odezvy minulosti ale i korekce soucasneho stylu... A je utrpnost pro zasluhy.te je u mystiku nejvice postupem casu...

• Aitos
        Aitos, 21.11.16 17:50:06  

To jsou dobré otázky, prodebati se svou Hierarchií, ono i každý stupeň ti řekne trochu něco jiného. A taky jde o to v čem je kdo zaseklý, někdo se opravdu i nízkého a utrpení drží, aby "vládlo ego"...

• Aitos
    Aitos, 18.11.16 10:53:54  

Tak to vypadá, že Ms.Fly postoupila v myst. med. do další etapy. Dávají jí více transformačně-terapeutické, častěji také přes 50% ponoru, běžná je polobožská dim. 5,3.
    Za to u mě čím dál stejné, víkendová noční příjemně dlouhá, ale skoro nic se v ní nedělo, žádné zvláštní obrazy, natož jinak než v pocitech hudby a ponoru projevy vyššího, i komunikace slabá, že prá není potřeba, zajetý sem, sbírají se procenta, dodávají... :5: :6: :4:

• Aitos
      Aitos, 18.11.16 10:56:03  

Akorát jsou u mě častější denní ponory, ale obvykle s neutrálkou jak tomu nejčastějšímu říkáme, a sem tam i s tísnivnkou, jak zrovna teď.-)Ale i tak je to daleko lepší, než být na suchu, to si pak jeden připadá jak normálně omezený blbec.-)) :1:

• Sasa
        Sasa, 18.11.16 11:08:10  

Jíá měl kokem 17.docela fajn pocity. Zato dnes je mi fakt blbě. A k tomu ještě v robotě. Hlava jak ve svěráku.

• Aitos
          Aitos, 18.11.16 13:37:49  

Já se po ránu doplazil...--) Ale od 11 silnější ponor, a pak dokonce neutro-blažený-) Asi abych nehanil pokročilý myst. proces. Fakt to stojí za to, ale zátěže jsou prostě pořád... Jen mírnější a s větším nadhledem to člověk bere :4:

• Sasa
            Sasa, 18.11.16 18:27:23  

Mě to tako odpoledne odeznělo a popovídal si s člověkem, kterému se od prázdnin úplně převrátil život. Některé příbehy jdou inspirující.

• Sasa
      Sasa, 18.11.16 11:06:13  

To je fajn. Třeba i ten proces bude mít trošičku jiný než vy dva.

• Aitos
        Aitos, 18.11.16 13:39:40  

Jo, od začátku ho má jiný, v něčem postoupila rázem do vyšších levelů. V něčem jsou zas na ní dost mírní a třeba zátěž zesilovali hodně pozvolna. Na každého prostě mají svojí taktiku, co by nezvládl zčertva nechají na později.-)