Intuice, channeling a transcendentno

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Aitos (2017-05-22 22:46:29)Sasa (2017-05-22 22:15:09)Maatina (2017-05-22 01:22:08)jmsw (2017-05-20 23:32:16)vecerlib (2017-05-20 16:03:47)intago (2017-05-18 21:20:09)Matemates (2017-04-24 01:33:33)meleq (2017-03-30 07:01:05)roman.espanol (2015-05-25 00:06:39)primulka (2015-03-02 23:18:24)
Intuice, channeling a transcendentno
Založeno: 18. 10. 2013 | Příspěvků: 12 250 | Členů: 10
Správci: Aitos (hlavní), Sasa, jmsw

Channeling je proces zesílení intuice, komunikace s duchovními bytostmi, se svými vyššími Já, zástupci Stvořitele a návštěvy u Nich v Království božím v transu rozšířeného vědomí viz: http://mystika.mysteria.cz/metoda-meditace.htm a http://intuice.ml Pokud máte dobra alespoň 70% a duševní stabilu, channeling se můžete naučit i sami, ač je na webu množství kursů: 4639.blog.wz.cz/2011/12/Jak-uvidet-Boha.html /omluva, stránka nedostupná, bude na intuice.tk nově/ Můžete si pohovořit s tvůrcem vaší karmy i dokonalým Učitelem-guruem v božské gamese Sebepoznání. Pak můžete zažít setkání Bohem: http://www.youtube.com/watch?v=VJEWMfndJZs Weby v češtině http://buh.webpark.cz/ http://www.zitova.cz/ jinak http://www.channeling.net/ http://www.crystalinks.com/channeling.html
Obecné pojmosloví a význam channelingu http://zkraceno.cz/6z58
Videoukázky http://www.youtube.com/ Stačí vložit heslo "channeling"
Rychlý duchovní vývoj není zadarmo, vyšší zátěž a očistné procesy. Připravte se na TND, hlavní a dlouhodobý problém mystiky, viz mystika.mysteria.cz/temna-noc-duse.htm
...Toto fórum je určeno pro sdílení zkušeností v channelingu (vnitřní komunikaci s průvodci) a souvisejícím transformačním procesu, nikoliv pro plané filosofování a dohady....

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!


 • Aitos
  Aitos, 19.5.17 08:59:45  
   

  Ze stránek jsem vyndal Intagův čl., více by odrazoval... Přednášky o mystice

  Mystické zážitky jsou pro tak převratné, tak se liší od všeobecně přijímaných zkušeností a představ, že hovořit o nich narazí na silný zjevný i skrytý odpor. Dokonce i u těch, kteří tento zážitek sami měli, ale nepřijali ho, tak to jimi otřáslo!

  Snaží se ho vytěsnit a tabuizovat. Jsou přijatelné jen obecné informace i dějinách mystiky, o zážitcích poznání Boha, jež byly u zrodu každého náboženství. Je možné hovořit jen o Bohu popsaným ve svatých knihách, který se raději chápe jako neživý mýtus. Nic, co by se dalo zažít dnes. Je to tabu.

  Nechtějí to a je chybou jim cokoliv vnucovat. Tak tomu bylo vždy. Situace se bohužel ani v budoucnu nemůže nijak změnit. Mystika je zkrátka věčná ezoterika pro několik zasvěcenců.

  Tzv.mystiků bude vždy dost, i jejich knih, ale to je pouhá popularizace, náhražka, jež se zdaleka vyhne všemu, co by lidé nechtěli slyšet. Skutečnou mystiku nelze učit, dokonce ani o ní přednášet...

 • Aitos
  Aitos, 18.5.17 16:34:49  
   

  http://www.casopisveronica.cz/clanek.php?id=218
  Dva typy temné noci

  • intago
   intago, 18.5.17 21:20:09  
    

   vidím to jinak... jako vše...

   • Aitos
    Aitos, 19.5.17 08:59:14  
     

    Já taky... U nás to odstřižení od vrchu jen v tísni, tuposti a bolesti, jakmile poleví, napojení se snadno vrací, často i menší ponory.. hl. v pokročilém procesu. Ale třeba Franta má i dlouhé měsíce bez ponorů. Ono taky záleží na stupni zátěže a jak nastaví proces vyšší, jsou ruzné stupně, od téměř neznatelného procesu po extrémní očistu a nebo superrychlou transrofmacia, když zátěže spodku nejsou moc velké, či se odsunou na později.

    • vecerlib
     vecerlib, 20.5.17 16:01:51  
      

     Jak si to každý naplánoval, takový to má.... :2: :4:

     • Aitos
      Aitos, 22.5.17 10:25:42  
       

      Jo, jen otázka kdo v nás si to naplánoval? Ono naše ego do toho nevidí, natož aby si to mohlo určit... Je to dáno co nám ukazovali v med. vlastně už prvotním nastavením.

 • Aitos
  Aitos, 16.5.17 14:00:10  
   

  Mě dali sen, jak jsem se ženou cestoval časem, v takovém divném stroji, trochu jako věžička kostela či stupa to vypadalo, celé bílé. Při probuzení intuice cosi poznamenala, že by to nebyl problém, jen ty časové paradoxy... Ještě dodala později, ve vyšších civilizacích je do dostupné asi jako pro nás létání, ale opravdu musí dávat na časové paradoxy pozor, nejhorší je zacyklení se ve smyčce. Z času A se přesunou do minulosti B, a pokud se nevrání za čas A+delta, mohou se věčně vracet do času B. Rozsehnout to může až vyšší síla. Změna minulosti ale prý není v podstatě problém, ale klad pokud se udělá dobře. Paralelní reality stejně jedou tak jako tak. Velký odklon může někoho rozhodit. Ale na úrovni kde už tak cestují, pro ně není čas tlakem, jako pro nás, mají se učit změnou minulosti, nebo v současnosti do budoucnosti, kdy stejně vnější odpovídá vnitřnímu tak jako tak. Dějiny světa se tam neřeší tak jako u nás, vyšší civilizace jsou daleko klidnější, než ta naše lidská, kde je vývoj překotný a často chaotický.

 • intago
  intago, 16.5.17 07:48:46  
   

  zajímavý týpek, už v 40 letech pracoval s mezkalinem
  http://www.academia.edu/442568/Jak_víme_že_jsme_bytosti_trojrozměrné_Svetozar_Nevole_jako_solitér_české_psychiatrie

 • Aitos
  Aitos, 10.5.17 17:05:14  
   

  intuice mi dneska řekla Lefévr
  A pak navedla na http://www.artmuseum.cz/umelec.php?art_id=1027
  a pak dodala, že i on se do myst. transformace, a proto ty potíže...

 • Aitos
  Aitos, 9.5.17 15:37:36  
   

  BEZVÝZNAMNOST

  Jednou se při veřejném shromáždění všech dotazy týkaly posmrtného života.

  Mistr se jen smál a ani jedinkrát neodpověděl. Žákům, kteří se vyptávali na důvod jeho vyhýbavosti, později řekl: "Všimli jste si, že právě ti, kdo si neví rady s vezdejším životem, chtějí jiný, věčný?"

  "Je ale po smrti život anebo ne?" nedal se odbýt jeden žák.

  "Je život před smrtí? To je otázka!" pravil záhadně Mistr.

  (Anthony de Melo, SJ: Minutová moudrost, Cesta, Brno 1994, 93)

  +

  Často dáváme Životu trpká jména, ale děláme to jen tehdy, když sami jsme zatrpklí a chmurní. A považujeme jej za prázdný a marný, ale jen tehdy, když naše duše bloudí po opuštěných místech a naše srdce jsou zpita přílišnou péčí o sebe.
  (Chalíl Džibrán: Prorok. Zahrada Prorokova, Vyšehrad , Praha 1996, 87) - To je jaké typické v problémech myst. procesu transformace. Nálady se mohou i během dne měnit, z božské za nanicovatou a pohledem ega by na to jeden hopl, co chválil by hned zatratil a zase klidně naopak.-) Božské je však celým kruhem pozorujíc ho ze svého středu...

 • Aitos
  Aitos, 9.5.17 14:36:03  
   

  "Kdo jí mé tělo a pije mou krev, má život věčný" (Jn 6,54). Život Kristův je totiž nesmrtelný, věčný. Všimněme si přítomného času, který je v textu evangelia: "Má věčný život." Neříká se: "Bude mít po smrti", ale je tu výslovně důraz na tom, že už ten život má. Vzkříšení mrtvých se tu nejeví jako odměna, ale jako důsledek a jako zjevení. Boží život je totiž neviditelný v naší dnešní situaci. Zjeví se v plné slávě až na konci věků.
  (Tomáš Špidlík: Ve službě slova - cyklus B, Olomouc, Matice cyrilometodějská 1992, s.125)
  http://www.pastorace.cz/Tematicke-texty/Ruzne-64.html
  Jinde tam citují, že to vzkříšení a život věčný, není jen symbolem, že je to skutečnost. No to by snad všichni praví věčící vstávali z hrobu? Tomu snad ani kněží nevěří, že by se mělo dít, nebo stále nejsou praví věřící??
  Jinak u mě po týdnu další meditace, poklidná, až s hudbou vyšších dimenzí 6.-8.dim na Klause Wieseho a Grassowa, chvíli i lehčí a povznášející ponor s pár skladbami Lisy G., na rozdíl od minulé se se mnou intuice více bavila, vysvětlovala proč mám teď proces jaký mám a jak pozvnolna PO etapa přesde MD, jak moc pozvolné to bude nevím, ale prý je vše podstatné pro to už zajištěno nyní. Tak jsem zvědav jak to bude šlapat, na nic zásadního si nemužu stěžovat. Obzvlášt když člověk vidí v tv ty hrůzy min. sv. války... Nebo Anna Abrikosová, jedna z prvních kalotiček v Rusku ve 20st., jak se obětovala pro svou vlast a nezřekla se své víry ani po letech těžkého vězení a choroby. http://tvnoe.cz/porad/pribehy-odvahy-viry-osud-anny-abrikosove-slib-obeti17-dil

  • Aitos
   Aitos, 9.5.17 14:39:13  
    

   http://www.op.cz/?a=223&b=&id=5

  • Aitos
   Aitos, 9.5.17 15:27:48  
    

   Tady o tom, že to berou jako realitu, vkříšení: "ako Měsíc přijímá světlo od Slunce a zase je vysílá dál, tak také člověk přijímá život od Boha a smí ho dávat dál.

   +

   To si lépe uvědomíme v konfrontaci s tím, co Písmo myslí "smrtí". Smrt znamená víc než jen zemřít. Člověk může být mrtvý i uprostřed svého života: udušený beznadějí, otrávený pochybováním o smyslu, hladovějící z bezútěšnosti, zlomený bez jakékoliv opory. Tato "duchovní smrt" činí náchylným pro další temné a ničivé věci: nenávist, závist, hořkost, násilí, útlak, mučení. To jsou vlákna pavučiny, kterou kolem života obtáčí smrt, až v ní život definitivně uvízne.
   Život, který přináší Ježíš, není pouze životem po smrti. Ježíšovo zmrtvýchvstání láme nejen moc smrti na konci života, ale již nyní, tady a teď: "...nyní, když jste byli osvobozeni od hříchu," píše Pavel občanům Říma, "máte z toho užitek, totiž posvěcení, a čeká vás život věčný." (Ř 6). "Já jsem přišel, aby měly život a měly ho v hojnosti." (J 10,10) - to je Ježíšův program.
   Kdo věří v Boha, může svobodně dýchat, protože před sebou vidí cíl. Snese hodně, protože ví, Bůh má moc obrátit vše v dobré. Může litovat svých chyb a učit se z nich, protože má před sebou budoucnost.
   Tento pozitivní životní postoj k sobě jako magnet přitahuje všechno světlé a povzbudivé: lásku, spokojenost, radost, uvolněnost, tolerantnost, něžnost, uzdravující síly. Vědomí zmrtvýchvstání napájí život jako bohatě rozvětvená vodovodní síť "proudy živé vody" (J 7,37ad.). Tady a teď dokáže naděje proměňovat poušť v kvetoucí zahrady. Zkušenost osvobozeného života je "ochutnávkou", "zálohou" nového života. Historické zmrtvýchvstání Ježíše Krista jasně ukazuje: zmrtvýchvstání a věčný život nejsou žádné metafory a symboly, ale skutečnost. Skutečnost zahrnující celého člověka: tělo i duši, ducha i hmotu, individuálního člověka i celé lidstvo, zemi i celý vesmír. To je "totální život".

   +

   Abychom nepozbyli odvahy a nestali se cyniky, září nám do všedního dne světlo Velikonoc: Ukřižovaný žije, a také všichni ti, kteří musí trpět.., budou žít.
   (Johannes B. Brantschen, Proč nás dobrý Bůh nechává trpět, s. 58)"

 • Aitos
  Aitos, 8.5.17 16:02:34  
   

  Intago našel novou harmonizační hudbu, dost je na uloz.to http://www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1048:solfeggio-frekvence&catid=70:dali-zajimavosti&Itemid=102
  https://uloz.to/live/!pi5p4vTKw/solfeggio-harmonics-852-hz-awakening-intuition-mp4 Koukám, že úplně nová není, znám už album ze hemi syncu - J.P Emperson či tak nějak?

 • Aitos
  Aitos, 8.5.17 15:58:26  
   

  http://www.suenee.cz/ayahuasca-poselstvi-vesmirne-moudrosti-23/
  Takhle se to taky dá dělat.-) Jeho průvodce je Já, ale že je božské, už nenapsal... :7:

 • Aitos
  Aitos, 4.5.17 11:47:23  
   

  Mezinárodní transpersonální konference, http://www.itcprague2017.org/cs/program
  tak furt nevím zda se zůčastit krom té výstavy. Ono to bohužel docela drahé, ač lze vyjednat snad slušnou slevu. Ale tu mystiku berou podle toho náčrtu jen z jednoho úhlu, jako co mají lidé v základu společné, to mi přijde že ten hl. aspekt míjejí. Tedy cestu poznání a vývoje od lidského k božskému. A možnost vedení jím tam není ani naznačená v žádném tématu, byť se jich hned několik dotýká hlubokých lidských zkušeností a spirituality.

  • Aitos
   Aitos, 4.5.17 12:18:36  
    

   " Mystická spiritualita jako spojovací článek světových náboženství

   Moderní věk více než kdy dříve přináší potřebu mezináboženského dialogu. Vzájemná tolerance a porozumění mezi světovými náboženstvími jsou nezbytné pro to, aby lidstvo mohlo žít na Zemi v míru a harmonii. Z transpersonálního pohledu mají všechna náboženství v jádru mnoho společného – univerzální hledání, jež je kultivováno pomocí rozličných kulturních a historických forem. Transpersonální přístup se snaží čerpat z vhledů obsažených v mystických textech a z mystických praktik, jež jsou s nimi spojeny, a vydestilovat aspekty, jež jsou pro všechny tradice společné. Objevování této sdílené spirituality vede k rozpoznání esenciální jednoty lidstva a přináší potenciál vzájemného respektu a ochrany života. S ohledem na důležitost mystických větví různých náboženství pro rozpoznání toho, co je nám v tomto smyslu společné, budou mluvčí tohoto tematického okruhu zkoumat význam mystických tradic pro budování mostů k vzájemnému porozumění, které v současnosti velice nutně potřebujeme."
   S tématem nelze než souhlasit, ale ten mystický rozměr aby taky tam byl?

   • Sasa
    Sasa, 22.5.17 22:09:16  
     

    To asi fungovat nebude, už jen proto, že těch mystiků je jen hrstka a ostatní o tom jen sní. Sní o něčem co neznají.

    • Aitos
     Aitos, 22.5.17 22:46:28  
      

     Jo, to ne. Celé je to taková nadsázka na mystiku, chtějí ji prakticky odůvodnit jako přínos pro společnost. Ale vlastně to přímý přínos nemá, žádného mystika nebudou poslouchat různá vyznání, i když on k nim bude mít tolerantní vztah, po pravdě by stejně vyzdvihoval to, které mu dalo nejvíce na jeho cestě. A dobře uvidí chyby všech, a ty by nikdo slyšet nechtěl. Ale dá se o nich mlčet. Ale jedno mají společná všechna náboženství a nauky, jsou dětskou hrou.

 • Aitos
  Aitos, 28.4.17 09:17:23  
   

  http://www.extra.cz/sesty-smysl-zjistete-jak-jste-na-tom-s-intuici-poslouchate-vubec-svuj-vnitrni-hlas
  http://www.extra.cz/jak-si-zlepsit-vesteckou-intuici-prectete-si-jednoduchy-navod-a-stante-se-opravdovym-profikem

 • Aitos
  Aitos, 27.4.17 10:39:51  
   

  Po povznášejím Festivalu holotropní kultury, kde se to synergicky setkalo se skvělou jemně vznešnou energií kostela Sv. Anny - Pražské křižovatky m. Havlových.
  https://holos.cz/fotogalerie/category/606-20170421-festival-holotropni-kultury
  Jsem já tento týden spíše dole..
  řekli mi ráno https://en.wikipedia.org/wiki/Globster
  pro lidi jsme jako oni, raději si něco vymyslí, než aby zkoumali pravou podstatu...
  další slovo terra cano, země starobylá, i to je mystika. Věčně byla, je i bude...

 • Aitos
  Aitos, 26.4.17 10:53:25  
   

  Včera jsem si trochu stěžoval Intagovi, jak je mystika v nějaké fázi dlouho strohá, bez vidiny konkrétního rapidního zpepšení, a na co mě večer intuice nenavedla... https://cs.wikipedia.org/wiki/Simeon_Stylita_star%C5%A1%C3%AD

  • intago
   intago, 26.4.17 20:02:47  
    

   já jsem dostal dost, ale znáte to, každý by chtěl ještě víc a zadara... :1:
   Ale uvědomte si, běžní tzv.duchovní lidé, co dostanou za celý život? Znám jich dost...

   • Aitos
    Aitos, 27.4.17 08:45:38  
     

    Mnozí i rakovinu.-))((

    • Sasa
     Sasa, 28.4.17 09:08:23  
      

     Žbluňk :1:

 • Aitos
  Aitos, 25.4.17 00:02:19  
   

  Kdo nechce doc stahovat http://docplayer.cz/25866115-Mestsky-samanismus-duchovni-a-psychosocialni-pusobeni-aneb-alsamanismus.html :7:

 • Aitos
  Aitos, 24.4.17 23:19:31  
   

  https://is.cuni.cz/webapps/zzp/download/130071968/?lang=cs
  I přesto, že z druhé strany jsou slyšet kritické názory o podvrzích a tricích,
  jsou dokumentovány pokusy s kartičkami a přenosy symbolů na kartičkách
  telepatickou cestou do druhé místnosti příjemci, a úspěšnost vylučuje náhodu.
  Channeling, senzibilita nebo psychotronika nepatří ani tak do výbavy
  městského šamana stejně jako další popsaná technika − remote viewing. Pro
  tuto práci je ovšem podstatné uzavřít kruh schopností, které využívají novodobí
  adepti z řad New Age, kam alšamanismus patří. Navíc se jedná o techniky
  odvozené od šamanských rituálů a technik a jsou odpozorované a zrodem jim je
  plastická osobnost šamana. Šamani pionýrsky mezi prvními dobývali v dávných
  dobách hlubiny lidské psychiky a možnosti člověka, přesvědčili ostatní, že jsou
  fyzicky a psychicky schopní léčit a předvídat lidem budoucnost nebo zajišťovat
  harmonii společnosti. S podobnými účely se vyvinul alšamanismus a jeho
  představitelé dnes vyvíjejí s manažery automobily, vstupují do manažerských
  týmů, aby zefektivnili produktivitu, zakládají léčitelské praxe a třeba pomáhají
  armádě. Není to ovšem v AČR, ale v americké armádě.
  Podplukovník Jim Channon založil prapor vojáků, kteří využívají prvky
  hnutí New Age. Sám Channon je magazínem Fortune popisován jako první
  korporátní šaman, tím je myšleno městský šaman. Nauka těchto vojáků vychází
  z mírových poslání vojáků, respektujících ekologii − Zemi chápou jako živý
  organismus, učí se ovládání těla a mysli přes meditaci a dýchací techniky, snaží
  se pacifikovat a nezabíjet, rozumět pestrosti světa a lidí a učí se východním
  bojovým uměním, jsou vegetariáni a cvičí jógu a dokážou opustit svoje tělo při
  OBE47. Jejich krédem je například „jedno lidstvo, jedna Země“. Před bojem si
  opakují modlitbu Zemi, dodržují kodex, ve kterém je například: „Rozuměj
  druhým … Dopřejte štěstí a humor“. Nejedná se o žert a tato jednotka čítala
  skoro tisíc mužů, osm generálů a je činná od vydání manuálu zhruba v 80.
  letech 20. století. Není však jedinou armádní oblastí, kde se využily techniky
  vyvinuté a používané šamany. Tou další je dálkové pátračství, které se údajně
  využívá armádou a dnes již také desetitisíci lidmi-laiky po celém světě. Je to
  schopnost přenést svůj mentální zrak na místo, které je fyzicky vzdálené, a
  prohlížet si ho při zavřených očích v klidu pohovky a místnosti bez ruchů, jako
  by se účastník na onom vzdáleném místě nacházel.
  Toto je popsáno v románu Psychická válka Davidem A. Morehousem, PhD.,
  který jako dálkový pátrač působil řadu let.48 Takové schopnosti mu způsobila
  kulka střelená do jeho helmy – po zážitku se začal propadat do snových stavů, a

  46 Drbal Karel, Rejdák Zdeněk, Perspektivy telepatie, str. 140
  47 OBE (Out-of Body Experience) zkušenost mimo svoje fyzické tělo, přes astrální tělo
  48 Morehouse David, Psychická válka
  32
  armáda jej vycvičila k plnění výzvědných misí. Jeho úkolem bylo získávat
  informace z bojiště, například z operace v Perském zálivu a ze Sovětsk

  • Aitos
   Aitos, 24.4.17 23:21:38  
    

   ...v době studené války, zatímco on sám se fyzicky nacházel kdesi ve Spojených
   státech, ve speciálně upravené místnosti bez barev i zvuků s nahrávacím
   zařízením. Důkazem, že nejde o výmysl je, že americká CIA nedávno na
   internetu zveřejnila zápisy z těchto pátrání pod projektem STARGATE.49
   Odkaz prohlášení úřadu CIA o zpřístupnění utajovaných dokumentů projektu
   STARGATE [ https://www.cia.gov/news-information/featured-story-archive/2007-featuredstory-archive/over-10-million-pages-of-cia-declassified-records-available.html
   ]

   • Aitos
    Aitos, 24.4.17 23:27:23  
     

    Je otázkou, co ještě je pojítkem mezi naposledy výše uvedeným jako
    channeling a remote viewing a šamanismem. V Morehousevě románu autor
    autobiograficky popisuje zážitek z indiánského týpí, kdy se jeho kolega
    z projektu zabývá šamanismem původních severoamerických indiánů a chce
    mu pomoci v jeho těžké životní situaci, kdy zveřejňuje přísně tajnou operaci
    dálkového pátračství a její dopad na účastníky experimentu. Je sledován,
    nadopován léky (protože mu byla vnucena psychiatrická léčba) a při zážitku
    rozšířeného stavu vědomí díky svému kamarádovi-šamanovi nachází ztracenou
    harmonii. Setká se s medvědem a šamansky umře, aby se zrodil znovu bez
    nemoci. S Channonem, podplukovníkem Prvního praporu Země, jak by mohl
    být volně přeložen jeho anglický název First Earth batalion, je šamanismus
    spjat od samého začátku − i on byl ve Vietnamu střelen těsně vedle srdce a zažil
    klinickou smrt a rozšířený stav vědomí, kdy se vznášel nad operačním stolem
    při záchraně jeho života, učil se od městských šamanů. Ve filmu, který byl volně
    zpracován 50 podle jeho autobiografie je scéna, kdy generál přijíždí na kontrolu
    posádky a vidí vojáka s orlími pery tancujícího kolem totemu. Jsou zde také
    zlehka zmíněny techniky, kterými se vojáci mění na šamany neboli alšamany.
    ---že mě intuice čas od času navede na tokové info, sám jen koukám.-))

    • Aitos
     Aitos, 24.4.17 23:52:37  
      

     Ne náhodou má mnoho společností − i velkých nadnárodních korporací − ve Spojených
     státech amerických ve vrcholovém managementu někoho, kdo šamansky pracuje. Takový
     manažer nepouští při práci ze zřetele zájmy planety, přírody a Univerza, a přesto − nebo spíš
     právě proto − je mimořádným přínosem pro firmu a její prosperitu.63
     Jak bylo zmíněno v kapitole o technikách, šamani si našli cestu do armády,
     kde pracují s parapsychologickými jevy (US Army, podplukovník Jim
     Channon).
     V Seattlu ve státě Washington pracuje na plný úvazek v pooperační péči žena
     jako spirituální pracovnice podobně jako na úrovni kaplana a léčitele a jmenuje
     se Judy Hilzer64
     , nebo v kalifornské nemocnici šaman Va Meng Lee. Je to těžko
     představitelné v českých podmínkách, kde prakticky neexistuje oficiální zápis
     společnosti sdružující šamany pod kolonkou náboženské společnosti. Není to jen
     otázka zákona, jedná se o kulturní diferenciaci a přístup oficiálních pracovišť,
     jako je nemocnice nebo vězení, k alternativním směrům. ...Na Filipínách se šamani zabývají operacemi na energeticko-fyzikální úrovni.
     Navštěvují i Prahu a sami jsou navštěvováni na Filipínách zubaři z Německa
     kvůli výuce nebo lidmi z USA, kteří vyhledávají pomoc ve finálních stádiích
     zhoubných nemocí nebo pro vyléčení orgánů. Jejich umění může být spjato
     s křesťanskou vírou nebo původní domorodou vírou. Důležitým prvkem je
     šamanský trans, při kterém „operují“.
     Šamani dávno vědí, že pokud dominuje v životě člověka postoj odmítnutí některých
     faktů a skutečností osobního života nebo zákonů světa, nastává nemoc orgánů (příkladem
     může být nepřijatá role ženy). Pokud žena odmítne svoji roli svého ženství, svou sexualitu a
     schopnost pokorně se starat o mužův záměr nebo odmítne muže jako takové, příhodně se to
     projeví na ženských orgánech − ze začátku se jí objeví cysty, poté jiné bujení, i zhoubné, a
     nakonec může přijít o vnitřek svých orgánů úplně, při operaci. Jako kdyby platilo, že když
     nepoužívá příslušný orgán, tak o něj přijde, stejně tak žlučník nebo problémy se slinivkou
     mají spojitost s neschopností „strávit pravdu“ o sobě, svých slabých stránkách, strachů a
     zlosti.65

     • Sasa
      Sasa, 28.4.17 14:34:03  
       

      Chobotova meditace na nácvik vytělesňování
      https://m.youtube.com/watch?v=FooLLLYLihk

      Meditace na nácvik bdělého snu
      https://m.youtube.com/watch?v=DWv7NW9yG3o

      Ve svých přednáškách o vytělesňování a dálkovém pátračství často mluví. Jen ty počty lidí jsou podle něj řádově menši. Pátrače mají všechny mocnosti. Mluví i o útocích na dálku, sám jeden velký zažil a přežil. Někteří lidé ho zkrátka nemají v lásce. :15:

      • Aitos
       Aitos, 2.5.17 10:45:50  
        

       Z toho co říkal kdysi na přednáškáš vlastně vyplývá, ač sám to tak neřekl nikdy, že jako student na nějakem pobytu v Rusku, byl vlastně cvičen jimi. On mluvil, že byl jen na ty psychoenergetické pokusy vybraný, ale možná se dostal i dál?

       • Aitos
        Aitos, 2.5.17 10:57:34  
         

        Tedy jak jinak by se tam naučil ty techniky?

       • Sasa
        Sasa, 3.5.17 12:33:42  
         

        Zažil a ty zážitky často popisuje (na youtubku je jich dost). Jednou mluvil o mimotělním cestování, prý se potkal s přáteli v Praze, přestože fyzicky byl v Jižní Americe. Jindy spadl z útesu a omdlel a jelikož si myslel, že tělo je mertvé vydal se do vyšších dim. Ti ho po čtyřech dnech vrátili, že není jeho čas (píšu jak jsem vyslechl). Dělá na to i kurzy růžně po světě.

        Nejsem na něj "odborník" :15:, tak nevím, nakolik byla ta ruská etapa přínosná, protože mluví že praxi zažil a rozvinul až se šamany ve Peru.

        • Aitos
         Aitos, 3.5.17 13:32:50  
          

         Jo, neuvěřitelnýma historkama vždycky hýřil. A neptal jsem se jak moc pravdivé, nakonec je to jeho cesta.-) To taky nevím, já ho znal hl. 97/98 a to snad teprve začínal jezdit fyzicky k šamanům. Astrálně už byl tehdy všude možně a techniky nevím jaké se doučil? Možná něco s prácí s přírodními bylinami síly a léčebnými rituály...?

      • Aitos
       Aitos, 2.5.17 13:04:18  
        

       Na co může padnout vyspělá země, i celá civilizace ptáte se? Jedním zmožných terčů je dnes internet, na druhé straně i na něm už má dneska značná část populace regulérní závislost, třeba abstinenční příznaky a zvýšení stest když je nědko závislý déle bez něho... http://play.iprima.cz/cestovani-cervi-dirou-s-morganem-freemanem/cestovani-cervi-dirou-s-morganem-freemanem-v-7

       • Sasa
        Sasa, 3.5.17 13:03:58  
         

        To mě nenapadlo se na to někdy zeptát. Za sebe bych řekl, že jakákoli civilizace dříve či později padne na lenost a menální retardaci (gender, politická korktnost, multikulti apod.)

        • Aitos
         Aitos, 3.5.17 13:34:24  
          

         To jo, hl. ta lenost, intuice ještě dodává hodnotová nejednotnost. Vlastně můžeme pomalu pozorovat na USA, ot. co budeme dělat až to dorazí k nám?

         • Sasa
          Sasa, 3.5.17 15:17:12  
           

          Pohodlnost stála i za pádem Říma. Najímali si žoldnéře, prá ci za nědělal otroci, tohle nikd ynemůže vydržet dlouho , když svou práci předáš jiným. Jako třba USA Číně. Ale i v Evropě je to hodně špatné. V západních zemích se rozopadly hodnoty, rodina, vztahy i společnost je v troskách. Muži i ženy zdegenerovali a společnost jim nedovoluje plnit své úlohy. Barbaři vítězí, protože mají vyostřené vnímání světa, nerelativizují pojmy a skutečnost. Je by lenost stála život. Nás jen čas a pokrok. A obojího nám tu ke dnu ještě neco málo zbývá. :15:

         • Aitos
          Aitos, 22.5.17 10:28:44  
           

          Mě intuice naznačuje, že i přes problémy se Evropa bude dále sjednocovat, což nebude pohodlné, ale díky tomu se udrží ještě min. pár generací.

         • Sasa
          Sasa, 22.5.17 22:15:08  
           

          Ano, celkem jistě, je to vidět na enormním tlaku, který teď Německo a její banky vyvíjí na své vazaly. V podstatě všechny staví do role poskoků, nevím, jak dlouho tahle tyranie může vydržet a k čemu je dobrá. A druhá otázka, jaká je při naší lidské povaze, našich chybách možná alternativa.

          Možná to ale bude vše jinak, není třeba to sem ventilovat, každý to zažije na vlastní kůži :15:

 • Aitos
  Aitos, 24.4.17 22:27:36  
   

  Ke konci husté zážitky, začátek o vidění aury...
  http://zkraceno.cz/enh
  :6:

 • Aitos
  Aitos, 19.4.17 00:35:37  
   

  Jak už měla pocit Ms.Fly asi před rokem a půl, postupně to tu bude skomírat, až forum vyšumí... A letos mám pocit, jako by skoro ani nebylo. Dokonce se tu letos ani nikdo nepohádal.-))

  • jmsw
   jmsw, 19.4.17 21:10:36  
    

   Je klid před bouří :4:

   • Aitos
    Aitos, 20.4.17 15:27:47  
     

    Ty vždy tajemně a jen půl informace.-)) Tady, jinde, všude?? A co máš o bouři zase za vize?

    • Sasa
     Sasa, 22.4.17 18:50:51  
      

     Mluví se mezi lidmi o různých věcech. Třeba jako odhalení opony, a tak, ale moc tomu nevěřím. Proč by si zrovna teď s námi lidmi vyšší moc lámala hlavu, když tu ten humus pěkně šlapal desetitisíce let a vše šlapalo jak hodinky. :1:
     Prý že se budou přebírat vhodní a méně vhodní, ale to může trvat dalších 500 let a nic se nestane.

     Intu říká, že vše už brzy dobře dopadne a skutečné hrůzy nenastanou. Jaké máte info vy ostatní?

     • intago
      intago, 22.4.17 20:55:12  
       

      jo, nebudou

      • Sasa
       Sasa, 23.4.17 19:05:28  
        

       :1: a to je všechno?

   • Sasa
    Sasa, 22.4.17 19:19:55  
     

    Něco bys ale fakt mohl kápnout :1:

    • Aitos
     Aitos, 24.4.17 21:09:43  
      

     ...žbluňk :1:

  • Sasa
   Sasa, 22.4.17 18:57:27  
    

   Kdo by se hádal, když se tu bavíme jen my dva a já s tebou nemám problém. Divoký(á) AZA či Fly už tu dávno nejsou a ostatní jsou někde jinde :15:.

   • Sasa
    Sasa, 22.4.17 18:58:37  
     

    Změny se dějí venku, ne na diskusním fóru.

    • Aitos
     Aitos, 24.4.17 21:11:33  
      

     Jo, spíše uvnitř, upřesnil bych.-)

   • Aitos
    Aitos, 24.4.17 21:11:07  
     

    Ále, každý má v sobě rozhádané časti. Ani všechny mé nechtějí být v procesu, ovšem většinou jen žbrlají...

   • vecerlib
    vecerlib, 29.4.17 12:49:48  
     

    Jj, už jsou jednou nohou v páté dimenzi a v pokoře. Tam už nejsou meditace ani channeling potřeba.......

    • Aitos
     Aitos, 9.5.17 15:31:18  
      

     No jednou nohou nevím zda v 5.dim, ale v MD už tak trochu ano, i v med. mi teď intuice vysvětlovala, jako by to bylo na spadnutí, ale kolik let to bude dopadat zatím netuším?? Tím se tají, prostě vydržať. Ale krom normálních starostí a někdy silnější únavy a tuposti, to je spíše dobré, denní ponory během týdnu sem tam dostávám, jen velké meditace nejsou co bývaly, tak ani moc nesepisuji... krom ponorů nebývají moc obsažné, prostě výuka a natažení nahoru skončilo, teď se více maká.-)

    • Aitos
     Aitos, 9.5.17 15:32:18  
      

     A co u tebe se změnilo za léta co tu jsi, či spíše nejsi?

     • vecerlib
      vecerlib, 12.5.17 19:33:34  
       

      Jsem tu pořád.I když jen čtu a málokdy něco napíšu. :4: Opustila jsem meditace (které jsem vlastně ani pořádně nezačala, protože mně tam božské nepustilo), léčitelství, bílou magii, reiki. To vše jsem si ještě musela projít a vyzkoušet, abych pochopila, že nejsem hmota, ale vědomí a že vše, co se mi v tomto životě děje je správně. Osud je nastaven a já ho přijímám, takový jaký je(beru si svůj kříž).Tím si splácím svou karmu z minulých inkarnací a všech odporů. Cesta k Bohu vede jen přes pokoru a přijetí všeho a všech na všech pěti čakrách. Pak přijde poslední platba a otevře se třetí oko. Pak už je jen vědomí Boha a Ego-hmota je ovládána duchem a je krotká jako beránek. A jestli to stihnu ještě v tomto životě, nebo v dalších, na tom vůbec nezáleží. Smrt neexistuje, vědomí tu bylo, je a bude věčně. Umírá jen hmotné tělo. Jé úžasné, když pochopíš, že se za ničím nemusíš hnát, nic zkoumat, nic vlastnit. :2: :4:

      • Aitos
       Aitos, 15.5.17 11:10:56  
        

       Jo, může to tak být,a to máš teorii, nebo z nějakých prožitků vnitřních?

       • vecerlib
        vecerlib, 20.5.17 15:49:42  
         

        Obojí... :2: Teorie uváděna do praxe.... :4:

        • Sasa
         Sasa, 21.5.17 16:17:08  
          

         Mě to připadá, jako bys něco tajila a nechtěla se podělit. Jak to prožíváš, komunikuješ nějak s přírodou, nebo jen necháš vše plynout.

         • Aitos
          Aitos, 22.5.17 10:29:49  
           

          Dobrá otázka.-)

         • Sasa
          Sasa, 22.5.17 22:07:16  
           

          Slyšel jsem krásnou myšlenku od Mirka Zelenku.
          "Neznám nikoho, kdy by byl trvale v přítomnosti, ale spoustu těch co věří v naději, že tak činí." Nebyl to výsměch, jen konstatování, že je to složitější než se zdá. Držím ti palce, aby se ti to povedlo.