Spolčení hlupců - Henryk Lahola

Otevřená diskuze | Kategorie: Literatura
TX.2010 (2016-11-30 11:49:41)IGNACIUS-mec.pravdy (2016-11-28 00:19:32)Carbon.de.Castel-Jaloux (2016-11-27 10:43:41)Antscha.Jultschova (2016-11-13 23:02:24)sou.kh (2016-10-15 13:51:41)veversky (2016-08-13 08:09:21)Indianska (2016-01-16 13:45:21)Freak (2015-05-25 21:46:50)PittMi (2015-05-23 13:37:19)volnicko (2013-11-27 13:35:58)komukam (2013-11-09 19:30:12)
Spolčení hlupců - Henryk Lahola
Založeno: 17. 10. 2013 | Příspěvků: 1 240 | Členů: 11
Správci: IGNACIUS-mec.pravdy (hlavní)

Zde se scházejí ti, kdož žijí bohatým vnitřním životem, v souladu s Mravností a dobrým Vkusem.
Diskutujeme též o čtyřctihodném Mistru Henrykovi Laholovi a Straně Božího nároku.
POKYNY PRO ŽIVOT V BEZBOŽNÉ DOBĚ: http://mec-pravdy.blogspot.cz/

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• IGNACIUS-mec.pravdy
    IGNACIUS-mec.pravdy, 27.11.16 10:28:12  

BOHABOJNÝ MLÁDENEC VÍ:
    "Nejdřív kostel, potom postel".
    http://jpeg.cz/images/2016/11/27/q9HS.gif

• IGNACIUS-mec.pravdy
    IGNACIUS-mec.pravdy, 26.11.16 19:22:36  

K četbě i samostudiu (česky / slovensky).

www.henryklahola.nazory.cz/5Etap.cz.htm
    www.henryklahola.nazory.cz/5Etap.sk.htm
    www.henryklahola.nazory.cz/Homofasismus.htm
    www.henryklahola.nazory.cz/Homofasizmus.htm
    www.henryklahola.nazory.cz/Obavy.cz.htm
    www.henryklahola.nazory.cz/Obavy.sk.htm
    www.henryklahola.nazory.cz/Zmanipulovani.cz.htm
    www.henryklahola.nazory.cz/Zmanipulovani.sk.htm

• IGNACIUS-mec.pravdy
    IGNACIUS-mec.pravdy, 26.10.16 15:26:40  

TROCHA KATOLICKÉ POESIE.

"V pohanské noci".
    Složil: prelát Daniel Herman.

http://jpeg.cz/images/2016/10/26/8EdOX.jpg

• Antscha.Jultschova
      Antscha.Jultschova, 13.11.16 22:43:16  

ach, to je krásné a dojemné!
      Nechám to vytisknout a při nejbližší cestě do Prahy - hlavní nádraží to neprodleně rozdávati budu veškerým cestujícím ihned v hale.

• IGNACIUS-mec.pravdy
        IGNACIUS-mec.pravdy, 14.11.16 19:32:53  

Bůh ti žehnej!

• Carbon.de.Castel-Jaloux
        Carbon.de.Castel-Jaloux, 14.11.16 23:00:44  

Jsi dobrá a statečná žena, já jsem na to příliš slabý ... :5: :5:

• IGNACIUS-mec.pravdy
          IGNACIUS-mec.pravdy, 16.11.16 11:29:33  

Courage, brave Bursch, courage!
          Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru, a malý ten, kdo zná jen malý cíl.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 25.10.16 13:30:10  

Mistře, jistá potrhlá babizna-čarodějnizna (vlastina20) mě obtěžuje přes naše fórum. Můžeš s tím něco udělat?

• sou.kh
    sou.kh, 15.10.16 13:51:40  

Vážení přátelé v bázni Boží.
    Vězte,že veškerá utrpení,která prožil bratr Carbon.de.Castel-Jaloux či čtyřctihodný Mistr Lahola, se nedají srovnat s tím co jsem prožil a co mě ještě čeká. Tak nějak jsem se ocitnul v Afghánistánu a nedbal rad našeho felčara. Byl jsem se (i přes opakovaná a důrazná varování) několikrát vykoupat a zaplavat v místním potoce se zářivě čistou chladivou vodou, která stékala ze skály do tůňky. Prostě jako z pohádky.
    Po pár dnech jsem začal krvácet ze všech tělních otvorů a dutin, co jich po těle mám.
    Přátelé, vězte, že taková 12 cm dlouhá pijavice, která se usídlí vzadu na měkkém patře směrem do nosní dutiny (občas vykoukne nosní dírkou, občas zalechtá vzadu za patrem) je to nejmenší. Takových všelijakých potvůrek se mi usídlilo všude v množství více než velkém, naštěstí ne v očích.
    A tak jsem vystavován na odiv medikům, neb jsem pravděpodobně jediným člověkem v této republice, který je takto prošpikovaný.
    Přátelé,modlete se za mě, by veškeré ty potvůrky z mého bohabojného těla odešly.

• TX.2010
      TX.2010, 15.10.16 14:22:05  

Také to mohly být mihule.

Až se nasytí, jistě odejdou :)

• vlastina20
        vlastina20, 24.10.16 22:29:44  

Ty si zvědavej jak stará. ..V hlavě to mám v cajku!Ale o tobě jsem slyšela dost.Máš na tom svému fóru ale lidiček. U Nadi to bylo fajn. Tak se mějte dědo

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 15.10.16 20:12:36  

Bože chraň!
      Drahý bratře SOU.KH, nahlížím, že jsi vystaven utrpení, jak postava z nějakéjo hororu. Kdo by řekl, s jakými riziky je spojena koupel v horské bystřině, kdesi v zemi Musulmanské.
      Budeme se za tebe modlit. A ty nás průběžně informuj o svém zdravotním stavu.

• tuberositas
      tuberositas, 19.10.16 15:24:12  

Uffff, neradno koupati se v tocích střední a východní Asie. Podobný případ byl zaznamenán tuším v roce 1977 a popsán v časopise Praktický lékař.
      Proboha, lidi, co tam lezete, když vám to "felčar" zakazuje. Na druhou stranu mohou medici shlédnout takové stavy,které by je mohli en biflovat z učebnic. Lidí, kteří se stávají učebnicovým a výúkovým objektem budoucích lékařů je v tomto státě,ale i všude jinde po světě dost.

• IGNACIUS-mec.pravdy
        IGNACIUS-mec.pravdy, 20.10.16 19:07:21  

Může být, Bože chraň, že se SOU.KH stane poté,až vypustí svoji duši, objektem patologů, kteří budou se nimrat v jeho útrobách plných exotických parazitů. Hrůza!
        Ostatně,pohleďte sami: http://tinyurl.com/gln3wl7
        :11:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 20.10.16 20:58:12  

:3: :7:
        Příroda je mocná čarodějka! :5:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 19.10.16 18:57:14  

Je to záslužná činnost - když se na člověku mohou učit nejen studenti, ale i staří docenti :))) Ale myslím, že bych o takovou zásluhu ani nestál.

• Antscha.Jultschova
      Antscha.Jultschova, 13.11.16 22:50:23  

ach moji milí bratři, jsemť úplně vyděšena.....neprodleně si jdu nalíti desinfekční roztok malých molekul, neb zvláště obrazová sekce bratra Ignacia zapříčinila mou náhlou silnou nevolnost.....tak tedy ještě do druhé nohy...

• IGNACIUS-mec.pravdy
    IGNACIUS-mec.pravdy, 16.9.16 10:27:35  

Pokud je tohle inovace pověstného elektrického křesla, jde o krok americké justice špatným směrem. :12: http://jpeg.cz/images/2016/09/16/vMlTg.jpg

• IGNACIUS-mec.pravdy
    IGNACIUS-mec.pravdy, 7.9.16 04:24:08  

UTRPENÍ ČTYŘCTIHODNÉHO MISTRA HENRYKA LAHOLY.
    Aneb srpnové tortury ve špitále zlínském.
    http://www.henryklahola.nazory.cz/Horory.htm
    Strašidelné děsivé horory v našich současných nemocnicích!

Carbon.de.Castel-Jaloux, 7.9.16 09:31:17  

Mistře, příteli a soudruhu v utrpení. Tvé svědectví mne nanejvýš zaujalo, přispěl jsem obsáhlým komentářem, ale ten můj zatracený krám, mé neštěstí a prokletí, ho při mé snaze ODESLAT vymazal. Odpočinu si a zkusím to znovu.

• IGNACIUS-mec.pravdy
        IGNACIUS-mec.pravdy, 7.9.16 21:55:57  

Bůh žehnej našemu Mistrovi!
        Vzpomeňme na něj v našich modlitbách.
        PS: Co bratr Tuberositas, neměl by nějakou teorii o tom, jaké ujímání postihlo mistra Henryka?
        Jímá mě předtucha, že Mistr měl zůstati raději doma, nevolat sobě sanitku,ale raději přivolat spolehlivého felčaře a nechat si pustit žilou. Třebas opakovaně. Tím se nemůže ničehož pokazit.
        Budiž nám protivenství Mistrovo poučením.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 8.9.16 16:09:28  

Kartouza parmská a špitál zlínský.
      Nahota.
      Za svých četných pobytů v nemocnicích jsem se nikdy přehnaně (vlastně vůbec) nestyděl. Nahota je přirozený stav, jak tvrdí tzv. naturisté, a např. loni v srpnu, kdy se mi ozvala perforace tračníku + akutní zánět močových cest, jsem se v motolském pekle (mám na mysli loňské dusno a vedro kumulující se zvl. ve městech a zvl. v areálu FN Motol) pohyboval po pokoji nahý a na chodbě jsem si jen uvázal kolem boků andělíčka, jak se nazývá ten absurdní oděv. Vytrval jsem! Pyžamo mi sice nedali, ale nakonec jsem dostal župan. Jen v tom jsem pak chodil i ven. Nahý jsem se narodil, nahý lehávám i na operačním stole. Když nechám stranou skutečnost, že personál toho viděl až až, nijak mne to, že mě sestry (i bratří) vidí nahého neponižuje, důstojnosti nezbavuje. Jsem snad nějaký mohamedán, jehož nesmí žena spatřit nahého??? Viděl jsem záběry z Guantánama - nahatý semita s hadrem na hlavě stál opřený na chodbě o mříže své cely, kolem šla dozorkyně (kus ženské! - nechtěl bych od ní jednu dostat!) a posmívala se mu. To bylo kruté! Tedy pro něj; nic hanebnějšího se mu snad už nemohlo stát. Tak tohle se mě tedy netýká. Před chatou se myji nahý s pomocí tří lavórů, sprchuji se venku - když prší - a i kdyby kolem někdo chodil (ono tam ani není kudy), jsem snad nějaký mimozemšťan exotické morfologie, která by pozemšťana mohla urazit?
      Nikoliv, pokud se stane, že v nemocnici přijdu o šaty a v tom bordelu tam nikdo nic neví a ani nechce vědět, o svou lidskou důstojnost nepřijdu. Na to jsem příliš hrdý.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 10.9.16 10:54:53  

Sanitní vůz.

Není o co stát, bratře Laholo. S otevřeným tračníkem a současně s akutním zánětem močových cest mne vezli v srpnu 15, v září 15, pak opět se střevy v prosinci 15, konečně v únoru 16, kdy mi opět zkrátili tlusté střevo a zašili kolostomii (tu jsem měl od září). Pro člověka trpícího ostrou bolestí před operací i po je taková jízda očistcem! Vždyť to jsou nakonec jen plechové škatule bez pérování vybavené kyslíkem, a to je tak všechno. Řidič obvykle nemá zájem, aby ti citlivou jízdou šetřil děravé střevo obdobně jako chodboví voziči pacientů (pojízdná křesla a lůžka) - jsou to samí surovci, kteří jsou k této činnosti zřejmě zvlášť vybíráni.

Odmítám odvoz tímto pojízdným Záhořovým ložem; tím spíš, že často se na volný vůz čeká hodiny a hodiny. Čeká se, i když si ho člověk v nouzi nejvyšší přivolá domů. Pokud je pacient k odvozu z nemocnice "indikován", udělá nejlépe, odmítne-li tuto danajskou službu!

• IGNACIUS-mec.pravdy
        IGNACIUS-mec.pravdy, 11.9.16 10:03:19  

ECCE!
        Pohleďte. bratří,jak Mistr Lahola odolal svodům na provedení tzv. "Handjob" maskovaného za zavedení katetru do močové trubice.

Cituji:
        "Dotazovala se mně na mé důvody proč jsem odmítl zavedení močového katétru. Já jsem zprvu mlčel a na její dotazy neodpovídal, neboť se mi celá tato věc zdála být příliš choulostivá a intimní abych s kýmkoliv o tomhle mluvil, natožpak abych o tomhle mluvil dokonce přímo s osobou opačného pohlaví, se ženou. Nakonec ale když neměla se pořád k odchodu, tak jsem jí odpověděl, a v podstatě řekl jsem jí čistou pravdu.

Řekl jsem jí, že toto je moje intimní sféra kde absolutně nepřichází v úvahu aby nějaký chlap manipuloval s mým penisem, stahoval mi z něj předkožku a zaváděl mi katétr. Dotyčná osoba se na to drze a ďábelsky usmála, takovým způsobem jak se umí usmát jen samotný satan, a zeptala se mně, že když odmítám službu "nějakého chlapa" zda-li bych byl ochoten přijmout kdyby s mým penisem manipulovala ona sama, zda-li by ona sama mohla stáhnout předkožku z mého penisu a navléknouti mi katétr, anebo - zatímco já totálně šokován jsem se nezmohl ani jen na jediné slovo od té neuvěřitelné její drzosti – pokračovala, říkala dál: že, když ne ona, tak zda-li bych souhlasil s tím aby s mým penisem mohla manipulovat nějaká jiná sestřička, zda-li by mi ta sestřička mohla stáhnout s penisu předkožku a zavést mi katétr.

Až teď jsem se vzpamatoval z té její neuvěřitelné drzosti a křikl jsem na ní: "zmizni bestie!"

• tuberositas
      tuberositas, 28.9.16 13:56:55  

Panebože! To je vůl,že se musím takto vyjádřit.
      Proč si tedy volá o pomoc do zdravotnického zařízení, když pak odmítá indikované vyšetření!!!
      Něco takového mít v ordinaci, tak to ženu dlouhým bičem. A už se nevracej.

• TX.2010
        TX.2010, 29.9.16 18:10:59  

Člověk stále doufá i přes předchozí neblahé zkušenosti. Tuhle mi sestra odmítla sehnat a přinést čokoládový pudink se šlehačkou!!! :10: :10:

• IGNACIUS-mec.pravdy
    IGNACIUS-mec.pravdy, 18.8.16 16:30:17  

Kristova noho! :7:
    Což opravdu někde mohou se odehrávati takové sodomie?
    Po shlédnutí mě zbývá jen víra,že Chrudim zůstane čistou a zdejší duchovenstvo nepáše takovéto zvrhlosti. :12:
    http://jpeg.cz/images/2016/08/18/pClY6.gif

• Antscha.Jultschova
      Antscha.Jultschova, 1.10.16 20:42:21  

však také hříšnice dostala na holou!....za diletantskou práci

Carbon.de.Castel-Jaloux, 2.10.16 09:05:09  

Vítej Ančo! :15:

Ano, naplácat na holou, aby z toho měli prospěch všichni.

• veversky
    veversky, 13.8.16 08:08:31  

Tak jsem si myslel,že farář nehřeší a tuto máme jednoho,který ještě ponouká:
    http://www.rozhlas.cz/plus/osobnostplus/_zprava/lanskrounsky-dekan-zbigniew-czendlik-nekdy-je-lepsi-podlehnout-hrichu-nez-pred-nim-cely-zivot-utikat--1639160

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 14.8.16 13:17:44  

Až nastane vhodná doba, bude tento heretik v rouše duchovního exkomunikován a předán očistnému ohni. :12:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 12.8.16 18:07:51  

Ještě dnes mám poslední příležitost slyšet/číst povzbudivé slovo Mistra. Zítra časně ráno odjíždím prvním dostavníkem do Reichenbergu.

• veversky
    veversky, 7.8.16 09:45:35  

Kde je "sou.kh" ????

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 7.8.16 11:24:29  

Podle neověřených zpráv SOU.KH podlehl musulmanské propagandě a odjel do Sýrie, připojit se k jednotlám ISIS (ISIL).
      Ani nejsem překvapený. Zdálo se mě, že je vlažný ve víře, málo cituje z vybraných spisů čtyřctihodného Mistra Laholy a celkově ideově i teologicky tápe :11:

• veversky
        veversky, 7.8.16 22:52:20  

Není to náhodou ten co ho odchytli Turci a vrátili zpět? Ten byl myslím z Chudimi nebo tam odněkud.

• IGNACIUS-mec.pravdy
    IGNACIUS-mec.pravdy, 4.8.16 19:04:04  

Neptejte se, co president může udělat pro vás,
    ptejte se, co vy můžete udělat pro presidenta.
    http://jpeg.cz/images/2016/08/04/LBXj2.jpg

• veversky
    veversky, 28.7.16 15:58:35  

Tak mě napadlo, když bude přítel "tuberositas" vydávat knihu o svém pyji, co by na to řekl Mistr Lahola.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 9.7.16 09:12:09  

https://www.bux.cz/knihy/64938-moje-frnda.html

Pryč ode mne, Satane! :10: :10:
    Ještěže není skladem.

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 9.7.16 11:16:06  

Děsivé! Vskutku děsivé. :12:

• tuberositas
      tuberositas, 25.7.16 16:16:22  

Začínám uvažovat o sepsání spisku s názvem
      "Můj pyj" ,či tak nějak, neb se v této chvíli cítím povinován přispět ke vzdělanosti národa obdobně jako ona dáma. Bohužel je mi však neznámý styl a obsah tohoto jejího "díla". Ne,že bych po něm toužil,ale abych nebyl za úplného blbečka.

• veversky
        veversky, 28.7.16 15:57:07  

To bude počteníčko, kdy to vydáš? Pak mi dej vědět.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 8.7.16 20:54:30  

Přátelé, jsem tu na otočku z Cimrmanova kraje, před týdnem jsem doma zapomněl knihu, která doma neopouští můj noční stolek: John Kennedy Toole - Spolčení hlupců! Samozřejmě jsem se pro ní vrátil :))) Seznámím s ní prosté rolníky poblíž mé chýše; tito lidé kupodivu často pochopí génia spíš, než zvrhlí městští performanti a jiní undergroundi.
    Mějte se tu dobře a opatrně ve Francouzské čtvrti! :15:

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 11.7.16 20:20:42  

Tato volba, bratře, naznačuje tvůj bohatý vnitřní život.

• tuberositas
      tuberositas, 25.7.16 16:25:06  

Byl jsem také, po dlouhé době v oněch končinách. Kdysi jsem si v jednom bufetu v Kořenově (asi 200m od velké (vlastně jediné) křižovatky směrem na Harrachov dal tu nejlepší držťkovou a pečenou kachničku se zelím. Už je zavřen, prý asi tři roky, neboť nesplňoval jakési hygienické normy. Vězte,přátelé, tak dobře jste se nikde nenajedli. Byl jsem nucen pozřít stravu u konkurence. Nezáživné,nic neříkající,bez nápadu a invence, takové to eurojídlo, které dostanete od Portugalska po Košice (dál na východ jsem nebyl).

• veversky
        veversky, 28.7.16 15:55:53  

Tam to znám,kuchař byl holubář=hodný člověk. Ale proč je ten bufáč zavřený, nevím. Tam vařili fajnově