Spolčení hlupců - Henryk Lahola

Otevřená diskuze | Kategorie: Literatura
Carbon.de.Castel-Jaloux (2018-10-14 10:37:53)IGNACIUS-mec.pravdy (2018-10-11 09:12:24)sou.kh (2018-10-10 20:37:49)Antscha.Jultschova (2018-09-20 23:49:23)veversky (2017-05-23 17:22:01)Indianska (2016-01-16 13:45:21)Freak (2015-05-25 21:46:50)PittMi (2015-05-23 13:37:19)
Spolčení hlupců - Henryk Lahola
Založeno: 17. 10. 2013 | Příspěvků: 1 579 | Členů: 8
Správci: IGNACIUS-mec.pravdy (hlavní)

Zde se scházejí ti, kdož žijí bohatým vnitřním životem, v souladu s Mravností a dobrým Vkusem.
Diskutujeme též o čtyřctihodném Mistru Henrykovi Laholovi a Straně Božího nároku.
POKYNY PRO ŽIVOT V BEZBOŽNÉ DOBĚ: http://mec-pravdy.blogspot.cz/

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Carbon.de.Castel-Jaloux
    Carbon.de.Castel-Jaloux, 14.10.18 10:37:52  

Uff, Chrudim právě vyvázla z velkého nebezpečenství, mohl by tam působit ten přítelíček tlustého Posselta Herman.

• sou.kh
    sou.kh, 10.10.18 20:37:48  

Všem přátelům v Boží bázni,
    především však příteli "tuberositas".
    Jsem takový popletený,že mě ani nenepadlo,že bych mohl také absolvovat péči rehabilitačního ústavu.
    Teď jen čekám,až zavolají,že mohu nastoupit.
    Budou tam lepé děvy?

Carbon.de.Castel-Jaloux, 11.10.18 04:07:56  

Nemohu spát, mé hříchy mne pronásledují a tu zde vidím touhu po lepých děvách! :7: :10: V rehabilitačních ústavech naštěstí bývají starší, rozumné a zkušené ženy.

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 11.10.18 09:12:23  

Et tu, SOU KH?

• tuberositas
      tuberositas, 13.10.18 12:11:38  

Zase blbneš. Nezlob se,ale musím to tak napsat.
      Stále děláš něco jiného než bys měl.
      Zklidni hormon a pracuj na sobě.
      A trochu ubrat z té hysterie, by ti také neuškodilo.

• sou.kh
    sou.kh, 21.9.18 10:27:24  

Přátelé v bázni Boží. Chci vám sdělit radostnou zprávu. Už jsem se posadil na bicykl a šlapal jsem. Tedy ne doopravdy,ale opřený o zeď a šlapal jsem dozadu. Bylo to možná směšné. Díky Pánu Bohu za tyto dary.

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 23.9.18 19:01:03  

Bravo! I malý pokrok jest pokrokem. :4:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 24.9.18 19:59:20  

Už to je dobrý rozjezd! Přemýšlel jsem o rotopedu, ovšem s pevným opěradle, ke kterému bych byl připoután. Bezpečnostní pásy z obou stran. V cyklistických obchodech mne jaksi netrpělivě odbývali :5:

• tuberositas
      tuberositas, 26.9.18 14:39:58  

Příteli, jsem potěšen jak se lepšíš. Ovšem nechápu,proč sedáš na bicykl, opíráš se o zeď a tropíš takové prapodivné cviky.Doufám,že to není z hlavy nějakého rehabilitačního pracovníka. Pokud můžeš,pořiď si rotoped. Ten je stabilní a nehrozí ti pád a dobře se na něj nastupuje.
      Prosím, NEBLBNI A NEDĚLEJ ZE SEBE SUPERMANA !!!!!!!!
      Koukám,že ti otrnulo a vymýšlíš nesmysly. Poraď se s dobrým (profesionálem) rehabiliťákem. Případně mi napiš na email: tuberositas@seznam.cz

• sou.kh
    sou.kh, 7.9.18 20:20:40  

Přátelé.dnes jsem se chtěl projet kousek cesty na bicyklu. Leč, nepodařilo se mi ani nasednout,ale budu zkoušet, musí to jednou podařit.

• Antscha.Jultschova
      Antscha.Jultschova, 14.9.18 13:14:11  

Vydrž bratře! Tvá vůle je bohulibá, a tvé síly se díky ní brzy navrátí!

Carbon.de.Castel-Jaloux, 15.9.18 09:10:38  

Jednostopové vozidlo je neřád, bohužel znám :9:

• sou.kh
    sou.kh, 2.9.18 09:33:14  

Bratří v bázni Boží.
    Svoji zprávou jsem nechtěně vyvolal zděšení bohabojných mládenců (cudné děvy se neozvaly).
    Vězte,přátelé, že jsem schopen drobné chůze o holi.
    Páter Josef a podpora jeho přítele (a nyní už i mého přítele) psychiatra činí zázraky. Tak jak předpověděl "tuberositas".
    Jemu dík a věčná chvála.
    Také velký dík všem,kteří mě tichou myšlenkou podporovali.

• Jar.Esch
      Jar.Esch, 2.9.18 19:11:55  

Upřímně, dobře se to čte. Po dlouhé době neústupu se cítit na vycházky, věřím ale, že zlepšení budou pokračovat (a myšlenky se zase tak špatným směrem neubírají, pakliže jde o zdraví....).

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 3.9.18 13:54:18  

Bůh ti žehnej, bratře.
      Neklesej na mysli, my, bohabojní jsme s tebou.

• Antscha.Jultschova
      Antscha.Jultschova, 4.9.18 12:51:00  

Věz bratře, že i mne překvapilo až téměř zaskočilo tvé náhlé zdravotní - též i ducha - zlepšení. Však i radost veliká se u mne dostavila.
      Než ovšem jsem dívka cudná, a tak doteď přemýšlím, zda vhodné by bylo cestovati do krajin mě neznámých drožkou, či ořem železným, napospas vilným cestujícím své půvaby k vidění vydati, a což teprve v ulicích mě neznámého osídlení dočista zablouditi.
      Nuž tedy musím konstatovat, že přátelství naše zůstane i nadále duchovní záležitostí, však o to víc silnější bude pouto, jež nás spojuje.

• sou.kh
        sou.kh, 7.9.18 20:15:04  

Drahá sestro,věz, že město Chrudim je počestné.
        Žádných oplzlých pohledů se zde nedočkáš.
        železný oř jezdí zavčas a jest čistotou zářící.
        Občané chrudimští se oblékají skromně,leč čistě.
        O Chrudimi se nikde nedočteš nic nekalého.
        Město Chrudim je poslední záštitou bohabojných.
        Až síly Temnoty a Zla ovládnou celou zemi, cudní a bohabojní se za nedobytnými hradbami chrudimskými budou modlit za spásu celého hříšného světa.

• Antscha.Jultschova
          Antscha.Jultschova, 9.9.18 21:29:36  

hmm, tak já se zeptám Franty, jestli mě pustí....ale věz, že Franta taktéž nemá všechny údy ochablé.....

• IGNACIUS-mec.pravdy
            IGNACIUS-mec.pravdy, 11.9.18 03:26:13  

:8:

• Antscha.Jultschova
              Antscha.Jultschova, 14.9.18 13:14:53  

ano, já vím, drahý Ignácie....ale ono je to takové romantické, když se dva perou...o přízeň ženy.....ach ta představa!

• IGNACIUS-mec.pravdy
                IGNACIUS-mec.pravdy, 15.9.18 19:15:15  

Je-li vše pouze ve virtuální či platonické rovině, pak pravím: budiž.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 15.9.18 21:58:33  

" ... hřeším myšlením, slovy i skutky a nekonám, co mám konat ... "
                Vše začíná u myšlení a představ! :10:

• sou.kh
    sou.kh, 28.8.18 11:48:26  

Pro Anču Julčovou: Drahá sestro Tvoje fyzická přítomnost by mě potěšila. Nevěř tomu, že všechny mé údy jsou ochablé.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 28.8.18 11:51:44  

Tyhle dvojsmysly, bratře, čpí sírou :10:

• sou.kh
        sou.kh, 28.8.18 11:57:25  

Ba ne. Dne jsem byl na pedikůře a tudíž již ani mé končetiny nečpí. A pokud ano, věř, že moje pižmo mi voní.

• tuberositas
      tuberositas, 29.8.18 10:57:16  

Koukám a jsem trochu překvapen.
      Zase až takové zlepšení jsem neočekával.
      Lidské tělo i duše jsou nevyzpytatelné.
      Potěšil jsi mě.
      A užívej života.

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 30.8.18 06:19:34  

Co to... :7:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 10.8.18 21:47:12  

Bohužel, já se nyní zabývám pouze pozemskými věcmi. Odjel jsem dnes z chýše domů do Prahy, protože začalo pršet a já doufám, že než se vrátím, studna se vzpamatuje.
    Ostatně jsem zvědav na zítřejší duhový pochod mrdnosti; loni mi nádor pod kšticí zabránil zúčastnit se této zajímavé kulturně politické akce. Ponesou i vlajku EU - ale s barevnými hvězdičkami. Proč má Unie zájem na sodomitech? :7:
    Každopádně se tam člověk setká s tak či onak zajímavými lidmi :)))

Ve čtvrtek ultrazvuk ledvin ...

Carbon.de.Castel-Jaloux, 27.8.18 11:41:20  

Zdravím, přátelé!
      Tak už jsem tam (na chatě) zas byl, nyní jsem doma, ale ve čtvrtek se vracím do divočiny. Aby mi v Praze nezeslábly mé nohy posílené dlouhými pochody! Ledviny mám zaplať Bůh dobré, takže mohu zase lézti do strmých svahů. Syn mě vystihl - dodatečně mi k svátku daroval knihu od Palána a Šibíka Raději zešílet v divočině aneb setkání s šumavskými samotáři.
      Ještě bude - kromě rán a večerů - celkem teplo, měli byste také vyrazit, někam, kde je čistý vzduch :)

• sou.kh
    sou.kh, 8.7.18 11:19:30  

Bratři v bázni Boží.
    Páter Josef mě pravidelně navštěvuje s psychiatrem (zcela náhodou taktéž Josef) a posilují mě duševně slovem,ale hlavně chemií. Léky jsem zprvu odmítal, poté na naléhání pátera začal brát. A tak jak mi říkal psychiatr, úleva se dostavila po šesti týdnech, moje duše již není tak týraná nebohulibými myšlenkami. Suma sumárum,stále je to na h...o, ale s výrazným posunem k pozitivnímu.
    Chci tímto také poděkovat bratru "tuberositas!. Jestli je skutečně lékař, pak je to opravdu frajer - myšleno v tom nejlepším smyslu - a profesionál každým coulem.
    Psychiatr ho ohodnotil jako světlou výjimku a prý kdyby mohl, a ještě to platilo, dal by mu Řád práce.
    A všem bratrům a sestrám děkuji za podporu.

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 8.7.18 16:27:07  

Bůh ti žehnej, bratře.
      Jsem potěšen, že karta Osudu se obrátila a vrtkavá Štěstěna ukázala i tobě svoji vlídnou tvář.
      A ano, věz, že bratr Tuberositas jest profesí lékař, mohu to potvrdit. Kdysi jsme spolu vedli čirou korenspondenci, v jisté záležitosti, jenž zde vyjevovat nebudu. Aniž ho chci nějak chválit (neboť jej samotného zdobí skromnosť), dodávám, že je mě ctí, když máme jej mezi sebou. Ostatně, i ty, SOU KH, jsi seznal, jaký znamenitý je to muž.

• Antscha.Jultschova
      Antscha.Jultschova, 1.8.18 18:07:41  

Ach, až se stydím, neb svým neumětelstvím léčbu či radu jakoukoli poskytnout dobře neumím, cítím se teď jak páté kolo u vozu.
      Neb jsem si vědoma, že v těžkých životních chvílích půvaby ženského švitoření zcela nepochybně nepřináší útěchu žádnou.
      Tož Bratře drž se rad moudrých lékařů a snaž se, abys vbrzku ještě cos z ženské pošetilosti duše roztomilým shledal.

• IGNACIUS-mec.pravdy
        IGNACIUS-mec.pravdy, 7.8.18 16:01:16  

Možná by jsi, drahá sestro, našla způsob, jak potěšit trpícího bratra Sou.kh. :8:

• Antscha.Jultschova
          Antscha.Jultschova, 26.8.18 23:21:04  

Inu, nejsem si jista, zda by ho víc potěšilo předčítání statí ze života čtyřctihodného mistra Laholy, nebo ve druhém případě bych snad mohla jemu hanbaté obrázky z Playboye ukazovati......?

• IGNACIUS-mec.pravdy
    IGNACIUS-mec.pravdy, 7.7.18 14:05:48  

NIKDY NEZAPOMENEME!
    A budiž navždy proklet král Zikmund, proradná liška ryšavá.
    :11: http://zvedavec.org/vezkratce/15572/

Carbon.de.Castel-Jaloux, 13.6.18 21:07:38  

Zdravím všechny bratry a sestry! odskočil jsem si domů z cest - vykoupat se a vyprat špinavé hadry. Styk s pohany je často náročný :5: :1:

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 15.6.18 16:11:24  

Nezapomeň, drahý bratře, podati nám aspoň stručnou zprávu o tom, kde jsi byl, co vše jsi zažil a zda jsi na svých cestách potkal i dobré lidi.

• sou.kh
    sou.kh, 19.4.18 15:27:21  

Všichni věrní v bázni Boží.
    Zřejmě končím tuto pouť pozemskou a Bůh mě snad povolá k sobě bez dalších bolestí.
    Již vím co to je očistec.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 20.4.18 09:45:31  

Nepospíchej bratře z tohoto světa :4:

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 23.4.18 17:03:21  

Snad nebude tak zle, bratře sou.kh,
      vše nám vyjev, nic nezamlčuj a může býti, že se ti dostane nejen útěchy v tomto slzavém údolí,ale i cenných rad.
      Prozatím budu se za tebe modliti ku sv.Horsvitě.

• tuberositas
      tuberositas, 27.4.18 17:57:42  

Drahý příteli. Podle Tvých dřívějších příspěvků soudím,že jsme přibližně stejného věku. Tedy, už nejsme žádní junáci. Nevím jaké konkrétní trápení máš. Fyzická bolest je zničující nejen pro tělo, ale i pro duši. A obráceně. Duševní trápení je zničující pro fyzickou stránku těla. Jestliže je příčinou Tvého trápení fyzická bolest (což mi vyplývá z Tvého vyjádření), pak bývá velice (zdůrazňuji,že velice)důležité skloubit léčbu fyzické bolesti s léčbou psychiky. Jedno souvisí s druhým. Jsem starý praktik, tzv."obvoďák". Snažím se přesvědčit své ovečky, aby absolvovaly návštěvu u psychiatra. Současná psychiatrie dokáže někdy zázraky. Nepovažuj toto moje sdělení,že z Tebe dělám blázna. Ne, ne, ne. Psychiatrie mnohdy dokáže změnit nežádoucí duševní pochody do takové míry,že budeš mít zcela jiný náhled na svoje nemoci. Posílí se Tvoje duševní stránka. Tvoje tělo se bude lépe vyrovnávat se zátěží. Myšlenky na odchod z tohoto světa zmizí (velice se omezí). Tvůj celkový zdravotní se zlepší.
      Věř mi, že to tak funguje. Získej odvahu,kontaktuj psychiatra (dobrého) a budeš na tom lépe. Pokud bys mi chtěl napsat, pak na : tuberositas@seznam.cz

• IGNACIUS-mec.pravdy
        IGNACIUS-mec.pravdy, 3.5.18 22:11:13  

Děkuji za tvůj komentář.

• sou.kh
        sou.kh, 7.5.18 09:51:29  

Děkuji. Zavolal jsem páterovi Josefovi. Vylíčil jsem mu vše. Ještě tento týden mě navštíví jeden psychiatr, se kterým spolupracuje. Tvoje myšlenky ohodnotil jako bohulibé.

• IGNACIUS-mec.pravdy
          IGNACIUS-mec.pravdy, 7.5.18 13:16:11  

Bravo, bratře!
          Toto jsou slova, která rád slyším.

• Jar.Esch
          Jar.Esch, 9.5.18 17:53:50  

Také bych Ti moc přál, aby byly věci uchopeny za správný konec a převrátily se k lepšímu.

• Jar.Esch
        Jar.Esch, 9.5.18 17:52:18  

Pakliže jste vážený pane kolego lékař, pak jste skutečně člověk na svém místě. Působíte všude, kde zrovna jste (a skutečně bohulibě).
        Přijměte můj respekt.

• Antscha.Jultschova
      Antscha.Jultschova, 30.5.18 00:44:36  

Och, milý sou.kh, nedostává se mi slov, neb trochu vyděšená čtu Tvůj - snad už neaktuální - povzdech.
      A biju hlavou o klávesy, že málo chodím. Budu bdít, abych příště včas vlídnou myšlenkou pomyslně pohladila tvé skráně a ulevila Tobě v trápení, které jak pevně věřím již minulostí jest, neb jak vidím, zdejší bratři v Kristu již podali Tobě nápomocnou ruku.

• tuberositas
    tuberositas, 3.4.18 15:42:42  

Po delší době jsem se také kouknul na internet. Jsem zděšen k jakým perverznostem mají děti volný přístup.
    Až budeš, drahý Ignacie, premiérem (či dokonce prezidentem), doufám, že učiníš ráznou přítrž:
    https://www.super.cz/558786-cesky-hledaji-sex-na-internetu-cim-dal-tim-vice.html

• IGNACIUS-mec.pravdy
      IGNACIUS-mec.pravdy, 7.4.18 12:51:57  

Čiré zlo! :7:
      Popření veškeré mravnosti a dobrého vkusu.
      A ještě se tím chlubí formou reklamy. :11:
      Tomu je třeba učinit přítrž!