AC Sparta Praha

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
PepikHnatek (2019-11-21 21:06:15)Zidane (2019-11-21 19:44:58)simona.olga (2019-11-21 19:44:20)lofac1 (2019-11-20 21:05:46)lomax (2019-11-19 23:06:02)Banaltruth (2019-11-18 19:52:35)luciavera (2019-11-18 14:19:42)Bergamp (2019-11-16 20:23:32)Kennyska (2019-09-21 09:30:54)chrisAngel (2018-12-14 16:06:54)Jared.Borgetti (2017-08-29 20:20:54)barb19 (2016-10-01 10:18:14)andyparker (2015-11-09 21:06:20)kargeras666 (2015-02-14 09:13:32)
AC Sparta Praha
Založeno: 30. 12. 2008 | Příspěvků: 22 647 | Členů: 14
Správci: Zidane (hlavní), PepikHnatek

Už žádného cizince na lavičku, prosíme...

Tak to Slavia dokázala...mít titul za komančské peníze. Soudruh Tvrdík to u čínského politbyra Komunistické strany Číny ve vedení CEFC zařídil.

DAVID LAFATA-šestinásobný vítěz krále střelců a hráč který poprvé za existenci samostatné české ligy nastřílel v jednom zápase 5 gólů!!!! Stalo se dne 14/5/2016 v posledním ligovém kole s Jihlavou. Nikdo jiný v tomto zápase neskóroval! Dne 20/11/2016 vstřelil svůj stý gól za Spartu. Stalo se v zápase s Jihlavou v 70. minutě.

Návrat legendy-Tomáš Rosický se vrátil po 15 letech domů na Letnou, tam kam vždy patřil, patří a patřit bude! Stalo se dne 30/8/2016.

Pěticiferné fórum ode dne 27/3/16.

Jediné ryze fotbalově-sparťanské fórum na Diskutnících.

Jsme nejsledovanější sportovní fórum, víme to a to, co o nás zvrací jinde, je nám jedno, pro nás je soupeř jen ten, kdo se nám postaví z očí do očí.

VRŠOVICE A ŽIŽKOV JSOU OSTUDOU PRAHY!

Dlouhodobě nejúspěšnější a nejvýznamnější klub v české fotbalové historii i současnosti, jehož strukturu tvoří 20 týmů nejrůznějších věkových a výkonnostních kategorií.

Klub založen 16. listopadu 1893

36x titul za celou dobu existence!!!
20x Český pohár
2x Český Superpohár

7x účast v Lize mistrů!!!!
Z toho 3x postup ze základní skupiny, jednou dokonce z prvního místa!!!!!
ČTVRTFINALISTA EL 2015/2016!!!!!!

Naše místo je na Letné, naše srdce jsou všude!!!!!!

1893.
SPARTA.
PRAHA.

To jsme MY!!!!!!!

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 21.11.19 17:32:28  

Tak se vrátíme od vulgárních arogantů zpět k fotbalu.
    Mám tu zajímavou statistiku :4:

https://www.ruik.cz/nejcasteji-faulovany-tym-fortuna-ligy-s-velkym-naskokem-sparta/

• simona.olga
    simona.olga, 21.11.19 05:42:29  

Vašku, neodcházej. Prosím, prosím. 4 měsíce to vydržíš.

• Zidane
    Zidane, 20.11.19 18:35:15  

https://www.efotbal.cz/clanek-211601-18-spartanu-jimz-na-Letne-vyprsi-jejich-dohoda-uz-v-lete-2020.html

• Zidane
      Zidane, 20.11.19 18:36:51  

Štetina, Zahustel - ranec buchet a do světa. Nejsou jediní, ale u těhle to mám jasný :14: :14: :14:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 20.11.19 13:12:19  

Existuje větší žumpa zakomplexovaných jedinců :8: :7: ?

https://www.diskutnici.cz/forum/2886-votroci-doupe/

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 20.11.19 14:08:04  

Hm, tak existuje :7: Slídiči a hlásiči mají organizované fórum. Vede ho pan Dvojí metr.

https://www.diskutnici.cz/forum/4152-slidici-a-hlasici/

To je fakt síla, tahle žumpa překoná i Votročí, když se tam nevěnují sportu zrovna :7:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 20.11.19 14:09:53  

Co člen, to jelito. Už chybí jen Žumpur a SVčko :15:

• Zidane
          Zidane, 20.11.19 14:12:50  

Je to možné, ale bejt tebou, nechám toho a nemluvím o tom.

Víš jak, čím víc se v exkrementu šťourá, tím víc to smrdí :4:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 20.11.19 14:39:36  

Víš, já mám rád tyhle pokrytce! Jeden tvrdí že nikde nenahlíží a že mě má v prdeli, ale vše komemtuje na Votročím a pak se diví že to komentuju taky...kdyby s tím netźačínal, tak je klid, ne?

Druhej zas má dvojí metr, to je taky úžasná vlastnost pro tu objektivnost, kterou se tak rád ohání , ne? Navíc hned si zakomplexovaně založí fórum...ale tak ten název na ně na oba sedí, i na ty co tam jsou členy :15:

A všichni dohromady vyplodáí za den tolik vulgarit, že by se dlaždič v Mukačevu červenal studem. Tak hlavně že na Hnátkovi jim před vstupem na Krakena vadilo VŠE, a nyní se chovají 10x hůř...a to i v den, kdy má jeden z nich výročí úmrtí jednoho z rodičů, chápeš tuhle povahu, za každou cenu neztratit tvář a dennodenně vysírat a vulgárně urážet druhé :8: ?

• vasek.ku
              vasek.ku, 20.11.19 19:50:01  

Pepíku, ser už na to. Tu tvoji zeď nářků už nemá smysl komentovat. Odcházím z tohoto fóra, které ztratilo smysl a jen mořem slz.

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 20.11.19 20:29:33  

Aha, tak to je dobrý. Takže tím jsi vlastěn potvrdil, že schvaluješ ty urážky za hranou včetně vulgarit a já jsem ten špatnej. Opravdu díky za tu objektivitu, kterou jsem si na tobě vždy cenil, ale nyní mám pocit že nejsi v ní férovej.

• Zidane
                  Zidane, 21.11.19 01:27:32  

Tak bacha.
                  Tohle vašek neřekl.

Vašek jen řekl, že oni tě záměrně provokujou a ty si stále nabíháš na vidle.

Jim stačí ty vidle nastavit - vědí, jak tě vyprovokovat - a ty vystartuješ jak čertík z krabičky.

A na to oni přesně čekají a mají z toho legraci. Jseš jim prostě s prominutím za šaška a bavěj se na tvůj účet. Když se chtěj pobavit, porejpnou, Pepik vystartuje a oni se můžou smát...

Ignoruj je, nevšímej si jich, přehlížej je. Tím je nejvíc naštveš - že se nedočkají vyskakujícího Pepika.

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 21.11.19 15:47:11  

Po dohodě už nebudu nic řešit ani komentovat zde. Nějakej názor mám a neměnnej, ale nebudu už do toho ohně na tomto fóru foukat.

• simona.olga
                  simona.olga, 21.11.19 08:17:18  

Poslala jsem Vaškovi vzkaz. Ale on je teď asi v práci.

• vasek.ku
      vasek.ku, 20.11.19 19:47:37  

Tak proč tam furt lezeš? To jsi ještě nepochopil, že to píší pro tebe, abys to četl? :1:

• Zidane
        Zidane, 21.11.19 01:21:46  

Asi tak.

Kurňa Pepiku...

Proč tam asi nelezu? Ani na podobná fóra?
        Protože přesně na tohle čekají... že si ty jejich zvratky někdo (hlavně ty) přečte a bude(š) to komentovat... kašli na ně, sakra
        !
        Přehlížej je jak širý rodný lány, to je nejvíc na...štve. Nedočkají se toho, na co toužebně čekají - tvých reakcí :4: :4: :4:

• simona.olga
    simona.olga, 20.11.19 07:02:09  

Divadelní hra Trenér byla vynikající. Mohu doporučit, hlavně divadelním fanouškům.

• simona.olga
    simona.olga, 19.11.19 19:57:09  

To zrušení Diskutníků, to je ale rána !!!!!

• Zidane
      Zidane, 19.11.19 22:50:38  

No já ti nevím... všimni si plánovaného data zrušení... prvního dubna?
      Na apríla?
      Hm... hm... hm... zrovna na apríla?
      Co když je to vtípek a admin se královsky baví?

Jo, už ve Voprcálkovinách se dospělo k tomu, že by to byl hodně blbej vtip a admin by to tu dost možná položil i tak, protože by dost lidí vtip nepochopilo a odešli by i tak... ale i tak.

Ukončení prvního dubna.
      Na apríla.
      Na apríla...
      My, co máme na (blbé) vtípky radar, protože sami jsme potvory poťouchlé, to prostě vidíme... ukončení na apríla.
      Na apríla...

To by byla teda zajímavá náhodička :14: :14: :14:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 19.11.19 23:05:09  

Tak kdyby to bylo týden před aprílem...ale vzhledem k tomu, že to je půl roku dopředu to sranda nebude...

• Zidane
          Zidane, 19.11.19 23:25:28  

Taky si s odstupem času říkám... že to spíš bude "začátek druhého čtvrtletí" a tedy ke konci kvartálu uzávěrka účetnictví, ale prostě mě ten první duben, tedy apríl, zaujal.

Zajímavé to datum a proč si nedoufat, že to přece jen možná bude apríl...

• Zidane
    Zidane, 18.11.19 17:55:19  

https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1164266-kretinsky-rizl-do-sparty-jeho-muz-konci-kompetence-prebira-rosicky.html#hp-sez

Kotalík pápá.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 18.11.19 15:18:33  

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/babis-nevedel-ze-se-za-komunismu-nemohlo-cestovat-nikdo-mu-to-pry-nerekl-40304011?dop-ab-variant=100&seq-no=1&source=hp

To je vůl jak tři Andělové!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zidane
      Zidane, 18.11.19 17:17:28  

A hlavně jak tam píše, že "měl v rodině tři emigračky a byl za to StB terorizován, vyšetřován a vydírán" - a přitom mohl dělat v zahraničním obchodě a cestovat všude možně, třeba až do Maroka? Tady někdo kecá...

A krom toho se mi nepozdává, že by za ty roky a roky nikdy o doložce ani nezaslechl... prostě tady něco smrdí a moje nohy to nejsou.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 18.11.19 15:01:00  

Pro PepaUf, protože víme že denně nahlíží:

PepaUf, 18.11.19 00:01:57
    reagovat@!!!

:1: :1: Když se volotrk sere do něčeho čemu nerozumí tak klidně vypotí,že naši mohli zabojovat a dostat se do druhého koše,,,,evidentně namá ani páru A JÁ HO TO UČIT NEBUDU :8:
    --------------

Tady je odpověď:

https://www.sport.cz/fotbal/euro2020/clanek/1164187-komplikace-porazka-v-sofii-muze-prijit-narodni-tym-draho-hrozi-mu-pad-do-ctvrteho-kose.html#hp-sez

Tak kdo je volotrk, teď, hm :4: ? Omluvu asi čekat nemám, že :1: ?

• vasek.ku
      vasek.ku, 18.11.19 22:51:14  

A kde je v tom článku napsáno, že naši mohli postoupit do druhého koše?

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 18.11.19 22:56:45  

Vašku, věc se má takhle:
        Den před utkáním bylo na teletextu ČT napsáno, že by bylo dobré kdyby naši výhrou v Bulharsku zabojovali ještě o možnost být ve druhém koši namísto třetího. Tak jsem to i na tomto serveru odprezentoval a byl PepouUfem názván za to volotrkem, viz kopie příspěvku.

Dnes, světe div se, bylo potvrzeno že jsme si tou prohrou prosrali možná i ten třetí koš a skončíme ve čtvrtém. Proto jsem to napsal, protože možná jsem pro jistého správce s tísíci příspěvky denně v průměru doživotní zmrd, ale né úplnej debil :4:

Opravdu jsem jen čerpal to, co bylo napsáno v médiích, nic víc :2:

• vasek.ku
          vasek.ku, 18.11.19 23:02:16  

Dobře. Já jsem se jenom ptal. Asi by bylo zajímavé vědět, kolik bychom museli vyhrát v Bulharsku, tj. venku, abychom byli jednou ze dvou nejlepších zemí na 2. místech.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 18.11.19 23:03:32  

Zas tak dobrej statistik nejsem, přiznávám že nevím :15:
            Nicméně, prodírám se médii a třetí koš uhájen, pomohli Řekové tím že Finsko u nich nevyhrálo, ač v poločase vedlo!

https://www.sport.cz/fotbal/euro2020/clanek/1164347-cesi-diky-recku-uhajili-treti-kos-postup-na-euro-slavi-dalsi-dve-zeme.html#hp-sez

• vasek.ku
              vasek.ku, 18.11.19 23:27:26  

No a tak se vracíme k původnímu problému vašeho sporu: jak jsi došel k tomu, "že naši mohli zabojovat a dostat se do druhého koše". Než si začnete trhat občanky, bylo by asi lepší, přiznat chybu, ne? A ne to okecávat. :4:

• Zidane
                Zidane, 19.11.19 00:09:07  

Tady bude potíž v tom teletextu - čili to možná bude někde na stránkách ČT, možná.
                No a to je pak o tom, zda "našli rádcové, našli našli?" :1:

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 19.11.19 08:55:17  

Odpověď již zazněla. Bylo to na tom twelertextu, já to sem "jen" opsal. A jak vidno Zidane dodal důkazy též :4:

• vasek.ku
                  vasek.ku, 19.11.19 21:42:00  

Jaké důkazy? Zase jen nepodložené blbosti. Hoši, hoši … :8:

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 19.11.19 21:45:42  

Vašku, jak ti to mám říct. Před zápasem jsem to četl na teletextu a pak to napsal na Diskutníky. Na to konto Uf napsal že jsem volotrk. Mojí odpovědí byl včerejší odkaz na článek. To je celý, nemám k tomu víc co dodat...

• vasek.ku
                    vasek.ku, 19.11.19 21:55:30  

A statistik věří neověřeným datům? Podle toho potom ty statistiky vypadají. :1: :1:

• Zidane
                    Zidane, 19.11.19 22:25:27  

Vašku, sakra... je mi po tom taky prd, ale... poslal jsem ti i já linky, kde někdo tvrdil, že můžeme hrát o druhej koš... Pepik to potkal taky.

A pokud to "můžeme hrát o druhej koš" byl od začátku kec, jak to má člověk vědět? Máme si snad propočítávat tabulku, co se může a nemůže stát?

• Zidane
                    Zidane, 19.11.19 22:27:40  

respektive jsem ty linky neposlal přímo Vaškovi, ale hodil jsem je sem... a zkuste protestovat, vám to vyhledám a o hlavu omlátím :14: :14: :14:

• PepikHnatek
                  PepikHnatek, 19.11.19 21:57:38  

Na teletextu málokdy lžou...nicméně jo, podlehl jsem a stal se tak volotrkem :1: Do chvíle, než se zjistilo, že jsem měl vlastně pravdu, ale omluvu od určitých lidí prostě nemůžeš čekat :14: To samože není na tebe, ty jsi v poho Vašku!

• vasek.ku
                    vasek.ku, 19.11.19 22:10:29  

A v čem jsi měl pravdu, pro Boha? V tom, že jsme měli šanci být v 2. koši? Tak ti to zopakuji znova: Za jakých podmínek jsme mohli být ve 2. koši?

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 19.11.19 22:15:56  

Vašku, bylo to na teletextu, už to přesně nevím. Pokud se spletli, přiznávám chybu i já. ZDROJ TELETEXT DEN PŘED UTKÁNÍM.

• Zidane
                    Zidane, 19.11.19 22:19:52  

Pokud do toho můžu kecat, tak jsem sem ale hodil linky, kde bylo řečeno, že "teoreticky můžeme být v druhém koši".
                    No a prostě někdo to tvrdil... a bohužel nebyly podrobnosti.

Takže nemám problém věřit, že to bylo na teletextu.
                    No a dokazuj to.

A já sem hodil dva linky, které toto tvrdí. Mohli jsme hrát o druhý koš.

Nevyšlo to a nakonec jsme byli pokakaní, abychom neskončili ve čtvrtém... no a?

Třeba i Španělsko či Německo ještě stále mohou spadnout do druhého koše. Totéž platí také u Francie či Polska.
                    Takové Nizozemsko může dokonce být v prvním, druhém i třetím koši.

https://sport.tn.nova.cz/clanek/fatalni-dopad-pro-narodak-cesi-mohou-byt-pri-losu-mezi-nejhorsimi.html

No pokud je tohle pravda, tak se v tom prase vyznej... Holanďáci ve třetím koši? No to abychom byli rádi, že tam jsme taky a nemůžeme je tedy dostat...

• vasek.ku
                    vasek.ku, 19.11.19 22:20:52  

No vidíš, a kdybys tuhle větu napsal hned na začátku a přiznal chybu, nemusel jsi být zase, s prominutím, za umanutého kecala. A to je Pepiku, tvůj hlavní problém, proč tě tady hodně lidí odsuzuje. Ale to je tvůj boj a moje zbytečná starost. Já jsem tě jen celý den tlačil k tomu, abys napsal, že ses spletl. :15:

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 19.11.19 22:24:59  

Vašku! Imrvére tady asi v 5 příspěvcích dokolečka opakuju, že jsem čerpal info z teletextu! Pokud se spletl teletext, pak i já, ano! Ale já to nevěděl že se teletext spletl, tím pádem jsem nevěděl že se mýlím i já, když jsem mu věřil! UFo taky kolikrát něco na Votročím napíše co kdekoliv zkopíruje a myslíš že tam vše co napíše je pravda? Potažmo že pokaždé I ON přizná chybu??? Určitě né, viď:4:? Ale tak hlavně že ji hledá na mě aby pak s klidem napsal, že mě něhlídá protože mě má v prdeli...tomu říkám pokrytectví /od něj/.

• vasek.ku
                    vasek.ku, 19.11.19 22:26:30  

Zidane, víš co? Mně je to u zádele. Já jsem se jenom snažil vám ukázat, že tím, že tady budete plácat neověřené informace, ze sebe budete jenom dělat pitomce. Když je vám to pánové jedno, tak mně je to úplně fuk. Já to posuzuji podle sebe. Protože já bych to napsal v tom smyslu, že "na teletextu ČT, nebo bůhví kde, napsali že jsme mohli hrát o druhý koš, ale už jsem neobjevil podmínky. Víte o tom někdo něco víc?". Pak bych nebyl za pitomce, že? :4:

• Zidane
                    Zidane, 19.11.19 22:32:42  

O tom se nehádám.

Já jen vyskočil prostě proto, že "Pepik kecá nesmysly, co si přečetl na teletextu"...
                    Prohnal jsem ty řeči ohledně "naděje na druhý koš" Googlem a získal jsem to, co jsem sem hodil - že tu skutečně jakási malá šance na druhý koš byla.

A jestli byla zhruba taková, že pan premiér přizná, že byl estébák a Čapí hnízdo byla vyčurávka se systémem na vydojení peněz, to je druhá věc. To sem nepatří, tedy téma zamykám.

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 19.11.19 22:33:55  

Vašku, já to přiznal, přece...opožděně ale jo. Tebe by napadlo žeb teletext kecá? A jk píše Zidane...ty linky o druhém koši zde dal i on viz:

Zidane
                    Zidane, 19.11.19 00:12:12
                    reagovatsmazat@!!!

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-reprezentace-euro-2020/371634/los-euro-2020-do-jakeho-kose-pujdou-cesi-rozhodnou-madari.html

V posledním zápase kvalifikace hrál Český (sic!, za tu hrubku je nakopat) tým o naději na nasazení do druhého koše při losu EURO 2020.

Není psáno, jak velká ta naděje byla a co by se muselo stát, ale zmínka tu je.
                    Zidane
                    Zidane, 19.11.19 00:15:54
                    smazat@!!!

Další link:

https://sport.tn.nova.cz/clanek/fatalni-dopad-pro-narodak-cesi-mohou-byt-pri-losu-mezi-nejhorsimi.html

Češi ještě před duelem měli šanci, že mohou být nasazeni už ve 2. výkonnostním koši, ale porážka rozhodla, že budou buď ve třetím nebo ve čtvrtém

Opět není psáno, co by se muselo pro druhý koš přesně stát, ale zmiňují, že ta možnost byla.

• vasek.ku
                    vasek.ku, 19.11.19 22:39:47  

Já si taky myslím, že je to o hounu. Já jen reagoval na Pepíkův příspěvek, směrovaný na Pepu Ufa. A protože vím, že to není žádný blbec a v hlavě to má srovnané vyvinula se z toho tahle nekonečná diskuse. Ale Pepik už se nezapomněl domáhat omluvy, s tím, že se jí stejně nedočká přestože nebylo za co se omlouvat. A já končím, Vaše Máňa. :15:

• Zidane
                    Zidane, 19.11.19 22:45:05  

Tak do věcí Pepik - PepaUf atd. se nemíchám.
                    Houby o tom vím a dělat v takovém případě smírčího soudce, to je akorát o tom, že člověk nakonec bude za špatnýho u obou dvou, takže drbat to :14: :14: :14:

Zbytek kdyžtak ve vzkazníku :6:

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 19.11.19 22:44:54  

Vašku, to s tou omluvou to byl samozřejmě vtip. Ješitní lidé se omluvit neumí, to je první lekce prvního ročníku psychologie :15: Je jasný že v to nedoufám. Pokud by se mi někdy UF omluvil, projdu se nahý celou Boleslaví :1: A druhej den v Rudný :14:

Tvůj Jéňa :15:

• vasek.ku
                  vasek.ku, 19.11.19 22:49:29  

Dobře, byl to vtip. Ale ve druhé větě už vlastně píšeš, že PepaUf je ješitný. A to je pěkná blbost. Znám ho osobně a pokud je někdo ješitný, on to určitě není.

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 19.11.19 22:54:56  

Člověk, který ti neodpustí ani za nic i přes fakt, že ses mu 286x už omluvil, poprosil za odpuštění, kterej si do tebe kopne tam kam nemůžeš a nedá šanci aby tě poznal jaký doopravdy jsi a odmítá tvrdošíjně už přes 3 roky s tebou tipovat na Krakenovi...je teda jaký, Vašku?

• lomax
                  lomax, 19.11.19 22:53:35  

Já to ukončím jestli dovolite.Na teletextu jsou kolikrát voloviny i ve výsledcích zápasů...Radši nevyhazujte tikety... :15: