Baculky a dieta

Otevřená diskuze | Kategorie: Zdraví a nemoci
kveta36 (2016-03-12 17:41:47)e.vick.a (2016-03-06 20:24:42)zdecehinja (2015-02-25 13:53:33)anamorka (2013-12-30 14:34:34)
Založeno: 16. 10. 2013 | Příspěvků: 107 | Členů: 4

pro všechny silné dámy i pány

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• kajak
    kajak, 17.2.16 09:34:35  

tužku nemít,
    nic mi

j

• kajak
    kajak, 17.2.16 09:33:23  

udou v jejím boji držet palce. "Zahájila jsem léčbu. Všem moc děkuji za po

• kveta36
    kveta36, 24.2.15 14:54:44  

ahoj všichni rozhodla sem se hubnout s výživovým poradcem chodím do světa zdraví a tady jsou stránky www.svet-zdravi.cz

• semirajida
    semirajida, 11.1.15 07:26:17  

Hledám 5 dobrovolníků z Prahy a blízkého okolí, kteří by chtěli do léta 2015 se mnou, certifikovaným výživovým poradcem, upravit hmotnost a změnit životní styl.
    Podmínkou věk 25-55 let, výborný zdravotní stav, BMI 25-31. Pokud máte zájem, napište na mail poradce.pro.vyzivu@seznam.cz.Dám vám kontakt na tel. nebo skype a domluvíme se.Těším se.

• Pavel.Kotrba.Css
    Pavel.Kotrba.Css, 10.1.15 16:38:41  

Dobrý den.Zvu vás do mého výborného fora https://www.diskutnici.cz/forum/3327-tisic-a-jedna-rada-jak-spravne-pouzit-wc/ hoďte mrkec.

• gusty
    gusty, 26.7.14 17:02:04  

jak to vypadá s tou dietou?

• Bajaja
    Bajaja, 25.4.14 21:44:02  

Žencká má být krev a mlíko, na diety se vy ....kašlete :4:

• nezlomnaXena
      nezlomnaXena, 26.4.14 23:58:27  

Můj kamarád tvrdí,že ženská má mít na zádech držátka:-)) :1:

• gusty
      gusty, 27.4.14 00:01:27  

krev a mlíko?Co když je krev a tuk?M

• nezlomnaXena
        nezlomnaXena, 27.4.14 00:05:29  

Děláš před tím,než se se ženskou potkáš rozbor krve????

• gusty
          gusty, 27.4.14 09:32:35  

ne nedělám ,ale když potkám obezního člověka tak má v sobě podle mě hodně tuku nikoliv mlíka.M

• nezlomnaXena
            nezlomnaXena, 2.5.14 21:51:17  

Možná by ses divil:-)Záleží na stavbě těla:-) I obézní člověk má kolikrát hladinu tuků a cholesterolu v normě. Navíc jsou 2 druhy chlesterolu a to HDL a LDL. Když je zvýšený HDL (vysokoproteinový), tak je naopak prospěšný tělu,protože chrání před onemocněním srdce:-)))

• gusty
              gusty, 2.5.14 22:10:58  

to jsou ale extrémní případy,většinou ale obezni lidé uživají léky a lečí se.V krvi třeba má tuk v normě ale nemá ho v normě v podkoží

• nezlomnaXena
                nezlomnaXena, 2.5.14 22:38:36  

a proto jsou tady, aby jim někdo poradil a bylo jim líp:-) Potřebují radu, nepotřebují říkat,co na nich není hezké. Myslím,že to ví a chtějí s tím bojovat. Jenže, když jim někdo bude srážet sebevědomí, budou se bát se i zeptat:-) OK?:-)))
                A jak říkám, hodně role v tom hraje genetika, ale i dnešní styl života. Bohužel. Já když kámoškám řeknu, aby se mnou jeli na kolo, tak je vše bolí a nemůžou:-) Takže někdy je to pohodlnost a výmluva:-) Hlavně je nejhorší termín "zítra začnu":-))) Ale co může člověk udělat hned, nemá to odkládat. Výmluva je jen to, že vlastně "vůbec nechci". Jakmile mozek nechce, tělo se nedá zlomit:-)

• gusty
                  gusty, 2.5.14 23:05:13  

rada je jednoduchá,horší je se přemoct.M

• nezlomnaXena
                    nezlomnaXena, 2.5.14 23:13:21  

Rada je jednoduchá, ale i složitá:-)Lezu po skalách a už se stalo,že jsem byla na dně. Vyčerpaná,hotová, zoufalá, odhodlaná spadnou. A tehdy mě kámoš povídá a to klidným hlasem "Ty to dáš,to není ve fyzičce, to není v bolesti, to je v tvý hlavě" Tvoje myšlení to překoná:-))) A tím se řídím:-)Jakmile hlava nechce,tělo se nepřidá:-)

• nezlomnaXena
                    nezlomnaXena, 2.5.14 23:14:15  

Ale tady lidi neodsuzuj,OK? Potřebují tu radu a jakmile tady bude ten,co jim sebere sílu, vzdají to.

• gusty
                    gusty, 3.5.14 02:35:04  

proč bych odsuzoval?Koukněte se jaké téma bylo nahoře nahozene,co vy jste odpověděla,tam byste to měla spíš řešit.Milan

• 69beran
      69beran, 25.8.14 19:19:33  

Ony paradoxne tloustnou z tech diet. Diety zavrhnout a 5x dene zrat s rozumem, nevyhybat se masu a hejbat se!! A pak zhubnou vsechny.

• boneiii
    boneiii, 16.4.14 12:19:04  

Ahojky jestli teda můžu poradit tak já měla dlouho problémy s váhou která mi skákala nahoru a zase dolů. Byla jsem už celkem neštastná, hodně jsem začala běhat a taky jsem začala jíst podle jídelníčku. Jelikož jsem neměla hodně peněz na výživového poradce tak jsem zvolila pouze jídelníček který dodržuji a hubnu. Jestli chceš mrkni se na www.xjidelnicek.cz a uvidíš. Každopádně na mě to fungovalo. :)

• nezlomnaXena
      nezlomnaXena, 17.4.14 19:37:48  

Víš co je nejlepší? Vážně a bez ironií a narážek. To funguje. Chci-nebo nechci a vím,pro koho to dělám. Přiznej sama sobě proč a pro koho :4: Mooc ti to přeju, jsi na dobrý cestě:-)

• Romana
      Romana, 19.4.14 11:20:44  

doufám že boneiii formuje linii jen pro sebe,to je ta nejlepší motivace,totiž být se sebou spokojená :2: Věřím že to dá :4:

• nezlomnaXena
        nezlomnaXena, 19.4.14 19:53:50  

Ano:) Motivace:-)))) to je to, čím vše dosáhneš.

• nezlomnaXena
    nezlomnaXena, 9.4.14 22:12:45  

Tak našlo se 5 dobrovolníků na hubnutí???? Myslím, že za tímto účelem nebyla diskuze založena. Ale jak je vidět, spoustu lidí to odradilo. Reklamy, jak bezvadně, rychle a úspěšně zhubnout, jsou k ničemu. Nedejte se. Je přece zajímavá každá zkušenost:-)

• semirajida
    semirajida, 15.2.14 14:27:37  

Hledám 5 dobrovolníků z Prahy a blízkého okolí, kteří by chtěli do léta 2014 se mnou, certifikovaným výživovým poradcem, upravit hmotnost.
    Podmínkou věk 25-50 let, výborný zdravotní stav, BMI 25-31. Pokud máte zájem, napište na mail poradce.pro.vyzivu@seznam.cz.Dám vám kontakt na skype a domluvíme se.Těším se.

• nezlomnaXena
      nezlomnaXena, 23.2.14 01:48:10  

Co je výborný zdravotní stav??????

• nezlomnaXena
      nezlomnaXena, 1.3.14 03:59:21  

Jak vypadá certifikovaný poradce???Mnoo, jakmile to ukážče:-))) tsl jooo:-))) jdeme do tohoo:-)))
      PS:-)) rychle z,iz,dojde i na tebeeee-
      (

• Carbon.de.Castel-Jaloux
      Carbon.de.Castel-Jaloux, 15.3.14 10:15:50  

Nějaké společné výlety v rámci Prahy zakončené v zahradní restauraci? :2:

• bezlaktozac
    bezlaktozac, 12.2.14 11:32:37  

Dobrý den! Přibrali jste najednou mnoho kil? Stravujete se normálně a Vaše bříško je stále nafouklé? Nečekejte jako já několik měsíců, netrpte a nechte se vyšetřit. Na mém webu naleznete více informací o možné příčině příbytku na váze - o intoleranci laktózy. http://diagnoza-intolerance-na-laktozu.webnode.cz/.
    Přeji krásný den a pohodu v bříšku!

• nezlomnaXena
    nezlomnaXena, 9.2.14 21:30:46  

Podstatou tloustnutí jsou geny, to je jasný:-)Asi v 75%,ale ostatní věci jsou naší myslí ovlivnitelné:-)

• gusty
      gusty, 10.2.14 15:59:46  

myslím,že málokdo tlousnte kvůli genům.M

• nezlomnaXena
        nezlomnaXena, 19.4.14 17:25:50  

Bys koukal káámo:-))) Ale i genová dispozice lze ovlivnit\.-)))))))

• gusty
          gusty, 19.4.14 19:49:24  

pokud vynechám určité nemoci tak většinou to je jen o tom co jíme.Nevěřím tomu,že ten co bude hryzat v omezeném množství jen mrkev neprojde za 10 let dveřmi,kámo.M

• Hoblik
    Hoblik, 9.1.14 14:07:30  

baculky jsou k pomilovani pekne,stejne jak vychrtlice.:1:

• Michael.J
      Michael.J, 13.1.14 12:10:42  

Tak se tady můžeš rozšoupnout. http://2imgs.com/b17b6b4192

• nezlomnaXena
        nezlomnaXena, 8.2.14 21:17:14  

Odkaz nebyl nalezen:-(((( Pošli znovu,ok?:-) :4:

• pekloso
          pekloso, 1.3.14 06:16:13  

Ten odkaz je už smazán. Viděl jsem ho a raději strčím hlavu do ledničky :15:

• MyRoyalMajestic
    MyRoyalMajestic, 3.1.14 19:52:38  

není tady Dana /Bezy??? :1: :1: :1:

• SandraSanchezova
    SandraSanchezova, 11.12.13 10:14:56  

Nejde to. Držim dietu 2 tejdny a místo abych hubla, tloustnu :9: Něco dělám blbě :9:

• SandraSanchezova
      SandraSanchezova, 11.12.13 10:17:05  

A nejíst po 17.hodině? To bych umřela!!!
      Prosím rady přiměřené k věku baba 50, díky
      Jo, a taky marodim s páteří a kyčlema, takže cvičení jen některý :9:

• Romana
        Romana, 12.12.13 07:44:23  

ahoj,taky se pomalu blížím k Tvému věku,dala bych Ti radu jinou - vykašli se na veškerou dietu,tudy cesta nevede,každý jednou s pomyslnou dietou skončí a jede opět nahoru.Uprav životní styl a hlavně životosprávu - pokud se v tom sama nevyznáš vyhedej na netu nějakého odborného výživového poradce,hlavně nahraď bílé pečivo celozrnným,zvyš příjem čerstvé zeleniny,ovoce trošku míň/obsahuje cukr/a pravidelný pohyb,vždyť cvičit můžes sama doma
        třeba jen chvilku s velkým balonem :2: V našem věku už nespalujeme tolik a změna životosprávy/menší porce 5 x denně/ a pravidelný pohyb je opravdu základ.Přeji Ti hodně štěstí a pamatuj všechno jde,když se chce, někdy sice pomalu, ale vyplatí se to :4: :2:

• TondaSchumacher
          TondaSchumacher, 15.12.13 16:17:15  

dokonale napsané! :4: Lidi co si myslí že jim pomůže nějaká dieta jsou opravdu hloupí...jíst se musí a ideálně víckrát denně menší dávky..... + pohyb.

• Jana
          Jana, 2.2.14 19:55:44  

Romčo skvěle napsané. :4:

• jaroslavsysel
          jaroslavsysel, 24.3.14 22:54:39  

zcela, ale zcela nahodou jsem objevil Tvuj prispevek :1: nejhorsi je, ze me zajima uplne vsechno...napr. ziti ze vzduchu :4:

• Romana
            Romana, 19.4.14 11:30:36  

Jarku to je bezva nápad," žití ze vzduchu "až tuhle metodu budeš ovládat,napiš.Peníze které ušetřím za jídlo,utratím za parádu :6: :15:

• Jana
        Jana, 2.2.14 19:59:54  

Jsem podstatně starší a dost vážně nemocná.Bez pohybu si nedovedu představit můj život.Chodím 3x v týdnu cvičit.Jasně,že nemůžu všechno,ale svižná chůze ještě nikomu neublížila pokud nemá nemocné srdce nebo plíce.Cvičím na míči,kde pohyby jsou tlumené.Jím pravidelně 5x denně.Netrápím se žádnou dietou a kila dolů šla a držím se.

• Romana
          Romana, 9.2.14 13:14:30  

my si rozumíme Janiii:4: k čemu diety :1: stačí troška pohybu

• nezlomnaXena
          nezlomnaXena, 9.2.14 21:29:23  

:4: pohyb a vyrovnaná mysl:-) :4: A s člověkem udělá zázraky:-)

• gusty
      gusty, 11.12.13 11:22:08  

tloustnete a nebo nabírate svaly?Co znamená držím dietu?

• TondaSchumacher
      TondaSchumacher, 14.12.13 15:08:50  

jelikož "držíte dietu" ..tělo poznalo že je "nouze" a i z toho mála schovává do špeků a vy se cítíte i slabší atd. Normální a ideální je jíst 5x denně a malé dávky.... :4: + pohyb

• nezlomnaXena
      nezlomnaXena, 22.12.13 23:23:08  

Sandro a co pohyb? Přiměřený k věku? To je třeba chůze? S hůlkama? Dieta bez pohybu jako by nebyla:-( Nejde nejíst, nebo jíst jen zdravě,ale pohyb napomůže látkové výměně.

• pekloso
      pekloso, 17.1.14 23:38:48  

Když jsem přestal kouřit, tak jsem měl za půl roku 10 kg plus. Moc se nepozoruji. Poznal jsem to podle toho, že při nazouvání obuvi jsem se musel nadechnout a potom ponořit.
      Tak jsem nasadil syrovátku. Je dobrá a člověk po ní nemá hlad. Za půl roku jsem opět na svém.

• kveta36
        kveta36, 26.1.14 17:26:47  

píšeš tady o sirovátce, ale nepíšeš kdy jsi ji pil.

• pekloso
          pekloso, 26.1.14 22:56:17  

Syrovátku piji stále průběžně celý den. Mám ji jako pitný režim.
          Další pozitivum je to, že mně po letech konečně nepálí žáha.

• Romana
            Romana, 9.2.14 13:19:46  

syrovátka,vždyť já na ni úplně zapoměla,mám ji moc ráda,musím se opět stavit ve zdravé výživě. Ale já ji nepiji pro hubnutí,mně skutečně chutná a je zdraví velmi prospěšná.Nevím zda si to pamatuji správně,ale domnívám se že může nahradit jedno hlavní jídlo denně,ty ji piješ celý den a kolik? :8::2:

• pekloso
              pekloso, 10.2.14 00:17:30  

Syrovátku koupíš též v lékárně za cca 41 Kč\půl kila. Půl kila mám na čtyři dny. Jedna plná kávová lžička na 1 dcl vody je tak na takové normální popíjení. Mě to tedy zasytí tak, že už na jiné jídlo nemám většinou chuť.

• Romana
                Romana, 10.2.14 14:43:24  

díky za tip,v bio výživě jsem ji kupovala už kdysi dráž,mrknu se tedy v lekárně:2: jen doufám že chuť je stále stejná,pro mne luxusní :4: