A co když vás/nás nikdo nechce

Moderovaná diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
Jaro-Us (2018-04-21 12:34:03)Jackie0004 (2018-04-21 10:16:41)p.jojo (2018-04-21 01:23:47)od10k5 (2018-04-20 18:36:55)Anicka (2018-04-20 17:20:12)V.Ivuska (2018-04-20 14:18:31)chita (2018-04-20 13:29:48)beLIEve (2018-04-20 10:45:25)Dopaminka (2018-04-20 10:31:51)cracicek (2018-04-20 10:00:17)Doctor.Bolito (2018-04-19 13:43:36)Quick (2018-04-12 18:52:23)Runningp (2018-04-10 22:16:47)Nessy (2018-04-04 11:38:33)osoba (2018-04-03 13:39:13)Saxana (2018-03-21 17:57:27)Reagujici (2018-02-05 23:50:42)Clementine (2017-12-26 14:06:16)singing.vort (2017-09-04 21:46:19)lafytka (2017-09-04 16:54:23)dmatej (2017-08-25 22:08:43)MutoDolore (2017-07-10 20:32:23)SuperGuruJara (2017-01-19 18:33:55)
A co když vás/nás nikdo nechce
Založeno: 16. 10. 2013 | Příspěvků: 18 529 | Členů: 35
Správci: chita (hlavní)

Ano, co když nás nikdo nechce? Co potom? Potřebujete poradit? Třeba i někoho máte rádi nebo milujete, ale on vás prostě nechce... Šílený co?? seznamka, spam a vulgární a dementní příspěvky budou smazány...

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Doctor.Bolito
    Doctor.Bolito, 15.4.18 12:00:38  

Tak ještě jednou zabrnkám na negativní vlnu. Četl jsem zajímavý článek o internetu a lidských vztazích. Autorka připomínala jak dnes lidé nemají takovou tendenci udělat si chvilku pro sebe a více přemýšlet/rozjímat ve volných chvílích, místo čehož sahají pro své telefony a komunikují absolutně zbytečné informace (že venku prší...apod.).
    Zajímavá byla část o seznamování. V podstatě z toho vyplývalo, že jsou dnes lidé větší srabi a v podstatě i sobci, pro které má takový vztah menší hodnotu. Na internetu je ohromný výběr možných partnerů, není problém udržovat současně více flirtů/vztahů, a rozchod (či odmítnutí) se často děje neosobně přes sms, zprávu v messengeru nebo někdy jen zablokováním kontaktu. V klidu, bez stresu a nepříjemnosti.

Sdílíte podobný názor?

• Dopaminka
      Dopaminka, 15.4.18 13:01:34  

Mám za to, že to přinesla doba a patří to do ní. Mladí se dnes seznamují a rozcházejí takto. Jakkoliv se to staromilcum nelíbí, je to normální, že se tak děje.

• temeleke
        temeleke, 16.4.18 09:33:20  

souhlasím s oběma. Jednak si lidé mezilidských (těch osobních) vztahů neváží a za druhé doba přispívá tomu, že se vztahy navazují zrychleně, zrychleně se i končí, díky internetu. Málokdo má chuť investovat do vztahu větší množství energie na jeho udržení, když je kolem tolik jiných jednodušších možností. No a pak mám najít trvalého partnera:-)))

• Doctor.Bolito
          Doctor.Bolito, 16.4.18 18:41:39  

Mě osobně zajímá, co se stane, až dnešní generace dospěje do důchodového věku.

• temeleke
            temeleke, 17.4.18 09:43:40  

zemřeme vyhladověním a depresemi daleko dříve....

• V.Ivuska
            V.Ivuska, 17.4.18 15:27:08  

Tak tohle by mě taky zajímalo.. :6:

• beLIEve
        beLIEve, 16.4.18 10:06:55  

Tak nějak. Často se nadává na technologie, jak omezují mezilidskou komunikaci, většinou se to pěkně doplní fotkami plné tramvaje lidí s mobily v rukách... Přitom se dá kontrovat fotkami plné tramvaje s lidmi s novinami. V tramvaji se holt lidi vždycky ignorovali a ignorovat budou. Je to tramvaj, ne párty.

• Dopaminka
          Dopaminka, 16.4.18 14:46:58  

Jo, noviny se považují za lepší,než mobil, papírová kniha za lepší než kniha ve čtečce.

• Doctor.Bolito
          Doctor.Bolito, 16.4.18 18:40:13  

Ale ono i jo, jen tvůj příklad mi přijde poněkud nešťastný. Jednak čtení novin nikdy nedosáhlo rozmachu mobilních telefonů, ať byl obsah sebelepší. Scény, kdy spolu lidé trávili čas synchronizovaným koukáním do novin, rovněž nebyly tak časté... a možná, že jen noviny nebyly po ruce jako mobil.

Ale spíš bych viděl problémy jinde. Jen se podívej na jeden z nejrozsáhlejších trendů dneška - selfie. Pomiňme teď samotnou smysluplnost. Lidé si pořizují nějaké selfie klacky, štelují se, ale skoro nikdo už neosloví kolemstojícího, aby mu udělal (mnohem lepší snímek). Lidé pak v osamění fotí jídlo, psa..nebo jen svůj obličej...a hned vše posílají na net, jen aby upoutali pozornost okolí a získali nějaký like.. (který má mimochodem podle výzkumů podobný vliv na lidský mozek jako nějaká lehčí droga).
          Z toho také plyne, že člověk na sebe vyslepičí cokoli a vlastně i komukoli. Pak se rozběhne aféra jako FB a lidé najednou panikaří. Z toho soudím, že jim nedochází temná stránka tohoto (nadměrného využívání) způsobu komunikace a tak si nejsem jist, kde je budoucnost. Zdali vše lidi bezvýhradně přijmou, částečně přijmou, nebo zase přijde nějaká revoluce a posun jiným směrem (když se to vezme kolem a kolem, tak například ve světě potravin zažíváme trend návratů až překvapivě často).
          Člověk je od přírody tvor společenský a nikdy tu zatím v dějinách lidstva nebyl podobný způsob života, do kterého se pomalu dostáváme. Proto bych byl opatrný...může si to sednout, ale taky nemusí.

• V.Ivuska
      V.Ivuska, 17.4.18 15:37:49  

Tohle bych řekla, že se to spiš týká větších měst.. třeba lidé v maloměstě nebo na vesnici se sejdou v místní hospodě, kde se všichni znají a povídají si spolu ...občas někoho zdrbneme, ale nejvíc se mi libi, když někdo umí barvitě vyprávět historky ze života..

• temeleke
        temeleke, 18.4.18 12:00:03  

jsem na vsi a s nikým se v hospě nescházím. Máme tu mimochodem tak málo hospod, že se může scházet počítám tak třicet lidí celkem z obou vesnic, co tu jsou vedle sebe. Ti ostatní sedí doma a koukaj na hýbací obrázky:-)

• V.Ivuska
          V.Ivuska, 19.4.18 18:05:58  

Tak záleží zda jsi spolecenska, že? Já třeba jsem z města a chodím zde do hospody a jeste jezdíme i na vesnice kde máme známé.. a je to super pokec a odreagování :4: člověk se tam doví hodně informací :1: a 30 lidí ti je málo?

• temeleke
            temeleke, 20.4.18 09:10:03  

no ty dvě vesnice dohromady mají asi 4500 obyvatel, takže ano, to mi přijde dooost málo.

• Runningp
    Runningp, 10.4.18 09:21:23  

Už je to fajnový, venku se dá dělat spousta věcí :4: .....

• Runningp
      Runningp, 10.4.18 09:23:08  

Takže ... Myslíme pozitivně a s úsměvem, protože jestli něco štve starý nerudy, a nemyslím tím na básníky, tak je to úsměv na rtu :1:

• V.Ivuska
        V.Ivuska, 17.4.18 16:06:51  

To je pravda, většinou chodím vzpřímeně a s úsměvem na tváři a malokdo mi úsměv opětuje pac spousta lidí čumí do země nebo do mobilu a hrbí se, nebo jen blbě čumí a kdo ví co si myslí .. :1:

• temeleke
      temeleke, 10.4.18 10:05:33  

ano, kupříkladu uhnat si angínu

• od10k5
        od10k5, 10.4.18 17:38:09  

Ty jsi nemocná?

• Runningp
        Runningp, 10.4.18 22:16:47  

Kdepak,to se nestane

• temeleke
          temeleke, 12.4.18 17:37:27  

tobě ne, mně jo:-))

• Doctor.Bolito
    Doctor.Bolito, 7.4.18 18:56:07  

Nakonec, já asi lidi celkově moc nemusím. Neustále se urážejí a vybíjejí si mindráky na druhých. Na mých rodičích se už projevuje stáří. Táta (dědičně po babičce) špatně pochytí nějakou informaci a pak se šíleně rozčiluje, když ho někdo opraví a tvrdohlavě si stojí za svým. Máma je zase uvažuje neuvěřitelně pesimisticky a všude vidí zánik (jsem spíš po ní, tak doufám, že nekoukám na sebe)...a při hádce umí udeřit do slabého místa. A všímám si toho u víc lidí. Ví z čeho je mi zle a co mě opravdu trápí. A když je něco rozčiluje (a nemusím to být já), klidně si přesně do něj rýpnou. I lidí, co neustále něco podnikají a působí jako dnešní vzor úspěšných a (na první pohled šťastných) lidí. Ale to není jen se mnou. Přijde mi, že lidé se celkově moc nechválí, jen kritizují. Když řeknu nejasnou větu, ve většině případů si jí vyloží spíš jako kritiku než pochvalu. Lidé si stěžují na sousedy, na politiky, na techniku... ohleduplná gesta se moc nenosí. Jen se koukněte, kolik místních příspěvků řeší pomáhá a sdílení problémů a kolik hádky a jedy.

• temeleke
      temeleke, 7.4.18 21:04:03  

souhlas, pro lidi je dnes zajímavější negativita než to dobré. Dobré totiž vyžaduje snahu. Chaos se jak víme vyrábí tak nějak samovolně a vyrábět ho je energeticky méně náročné, než uvádět věci do stavu řádného a funkčního. Tedy jednodušší si kopnout než pomoci. Pomoc, vlídné slovo, podpora a chvála totiž vyžadují energetickou investici. Fyzika.

• temeleke
        temeleke, 7.4.18 21:05:18  

(asi už vím, proč jsem poslední dobou tak vyšťavená sakra. Fakt asi dám na nedobrou radu nekamaráda a začnu se starat o svý a kašlat na starosti a zájmy druhých...)

• Ealisaid
        Ealisaid, 7.4.18 21:19:12  

chaos ano, to je prostě termodynamika...ale nesouhlasím s tím, že být milej, je energeticky náročnější. není. naopak. tedy pokud nejsi milá jen proto, že se přemáháš. ale být negativní, je vysilující. něco tě sere. něco je v tobě a to něco ty za vynaložení neskutečného množství energie zakrýváš tím, že kopeš kolem sebe. kdyby sis to vyřešila (nemluvím konkrétně o Tobě, ale používám 2.osobu), tak se naopak spousta energie uvolní...a budeš milá samovolně - jako ta entropie...:D

• Doctor.Bolito
          Doctor.Bolito, 7.4.18 21:43:23  

Takhle jsem nad tím nepřemýšlel, díky :4:

• temeleke
          temeleke, 9.4.18 09:11:29  

ha, to možná vysvětluje, proč je pro mě být milá tak náročné a daleko lépe mi jde kritizovat a pomlouvat:-)

• Runningp
      Runningp, 8.4.18 08:40:09  

Obecně se dá říct, že česká nátura je nepaušálně lehce deviantní, protože jinak si nemohu vysvětlit skutečnost, že v jakém-koli odvětví se na každém problému, úspěchu či vyřešené věci vyzdvihne to nejhorší a následně mocně zdémonizuje :15:

• chita
      chita, 8.4.18 20:47:19  

jak už tu bylo psáno, češi mají v povaze si hlavně stěžovat a kritizovat. ale pomalu se to mění a záleží v jakém kolektivu se nacházíš.
      tohle věčný remcání mne taky štve, ale naštěstí mám kolem sebe poslední dobou spíš lidi, co jsou pozitivní - zejména v práci a u koní.
      i když já třeba osobně úplně čistě pozitivní posilování (motivaci/pozitivku) moc nemusím, dost věcí z toho sama aplikuju, ať už na zvířata, tak na lidi. výborná knížka o tom je Co mě výcvik zvířat naučil o životě, lásce a manželství :)

• Doctor.Bolito
    Doctor.Bolito, 6.4.18 07:53:25  

Pociťujete problémy s neschopností lidí domluvit se na srazu a následně na něj i dorazit?

• Dopaminka
      Dopaminka, 6.4.18 08:08:33  

To možná bude dost individuální. Jak to má kdo nastavený, a k čemu byl veden/nucen.

Pro mě je samozřejmostí, že když se domluvím, tak tam v danou dobu budu.
      Ale jsem ještě z generace, která vyrostla bez telefonů a FB, a nebylo možno se omluvit na poslední chvíli. Taky ta zodpovědnost byla více vyžadována.
      Můj syn má pár neomluvených hodin za pozdní příchod do školy, kdy zaspal. Je dospělý, neřeším to. Ale zjevně ani nikdo jiný-škola, natož on.
      Pokud jde o neschopnost dostavit se na sjednanou schůzku, mám tendenci v tom vidět nevědomý odpor. Nebo prostě strach ze setkání (pochopitelný).

Kdyby mi osobně někdo opakovaně nedorazil bez vážných příčin na schůzku, nechtěla bych s ním mít vztah, nemohla bych mu věřit.
      Beru to jako neúctu k čekajícímu.
      Takhle to mám já, ale vím, že dvacetiletí s tím souhlasit nebudou. Dost je to dáno generací a technologiemi, které umožní se vymluvit na posl. chvíli.

• Anicka
      Anicka, 6.4.18 08:49:37  

Já to beru tak, že když se s někým vidět chci, tak se vždycky nějaký čas najde. A než nějaké dlouhé plánování, to si radši ráno napíšem, jestli někam večer/zítra půjdem a většinou jdem.
      A kdyby tam nepřišli a ani se neomluvili (to se mi nestalo), tak by mi to hodně vadilo. Když se najednou ozve, že nemůže, tak to neřešim

• temeleke
      temeleke, 6.4.18 08:59:25  

áno. Dvakrát se mi stalo, že milí zlatí vůbec nedorazili, a již nekomunikovali potom. Asi mě chtěli vytrestat za nějaké prohřešky jiných žen. Tak doufám, že jim to zvedlo náladu :-)

• beLIEve
      beLIEve, 6.4.18 09:01:42  

Jakože rande nebo sraz spolužáků?

• Doctor.Bolito
        Doctor.Bolito, 6.4.18 17:38:05  

Vlastně, poslední dobou ani jedno.

Spíš mi jde o organizování společných akcí...výlety, zábava. Kamarádka podobné věci zcela přestala organizovat, protože jí nechodili lidi (omluva na poslední chvíli, někdy ani to). To jí bylo dost blbé, když musela rušit akci podmíněnou účastí více lidí, ale přišlo jich jen pár a ti pak měli smůlu.

Ostatně s ní jsem jel o víkendu na výlet do Liberce..její dvě známé odřekly účast půl hodiny před odjezdem. Můj bývalý šéf si domluvil společný oběd u něj. Měsíc dopředu. Týden před tím stále ticho... tak jsme se mu připomněli zprávou (v té době už byl v jiné práci a osobně jsme se nepotkávali). Odpověděl večer před obědem otázkou zdali to platí...

I když mám poměrně slušné okolí, všímám si, že to bývá poměrně obvyklé. A není to jen o sociálních sítí. Stalo se mi to u lidí, které tam nemám a navzájem o sobě až tak moc nevíme. Přijde mi to zvláštní.

• beLIEve
          beLIEve, 6.4.18 19:57:45  

No mně se to děje běžně.

• Runningp
      Runningp, 6.4.18 09:31:12  

Pravdou je, že v dnešní době sociálních sítí a mobilních telefonů, si lidi řeknou vše ještě než se uvidí a motivace vidět toho druhého, ta zdravá zvědavost, je fuč......

• temeleke
        temeleke, 6.4.18 10:30:41  

a já bych třeba na ně i zvědavá byla...

• Runningp
          Runningp, 6.4.18 11:13:28  

To já taky, co si budeme povídat Jeden pohled do očí a změní se spousta věcí, třeba....

• temeleke
            temeleke, 6.4.18 12:51:51  

nu já jsem spíš zvědavá na činy, do očí se lidem moc nedívám, neb jsem srabák. Ale zajímá mě, jak se člověk chová, ne jen co o sobě naplácá anonymně na počítači.

• Runningp
              Runningp, 6.4.18 13:22:17  

No jasný, každopádně, ale stejně ten hluboký dlouhý pohled, lehké zamrazení .....nic? Potkám a jednam také vše spoustou žen a sem tam si řeknu, hmmm,tam to je .....abto s nima hned nemusím končit v posteli. :1:

• temeleke
                temeleke, 6.4.18 14:21:37  

žádné dlouhé hluboké pohledy nevyvádím, takže nemohu soudit... mrazí mě kdykoli zavadím o oči jiného člověka, takže tohle jde mimo mě...

• Doctor.Bolito
                  Doctor.Bolito, 7.4.18 18:57:13  

Taky to nemusím...ale poslední dobou jej nějak zvládám udržet. Jen pak nedokážu přemýšlet .)

• od10k5
      od10k5, 6.4.18 18:00:05  

Možná trochu jo.
      Jednou sem se měl sejít s jednou holkou, ale nevyšlo to, protože dodala špatné informace o místě sejití a bylo to před zavírací dobou, tak sem se tam cítil nedobře a nejistě jestli sem na správném místě, protože neodpovídalo popisu. Chvíli sem tam setrval a pak odešel. Doma mně čekal rozezlený mejl od oné dívčiny, tak sem jí vše vysvětlil a zdálo se že i vše pochopila. Na další pokus o setkání nedošlo, protože sem byl moc upřímný a to se jí nelíbilo. Ale jí není škoda.

Jindy sem se zkoušel seznámit s nějakou Lucií Hamplovou, ale to byla bohužel jen slibotechna. S oblibou slibovala kdy bude na ICQ a když sem tam vyhlížel, tak nic. 3x mi slibovala že mi pošle fotku a nic, zkoušel sem se seznámit dál. Před první schůzkou sem jí dal své číslo na mobil a ona nic. Na první schůzku sem přišel o čtvrt hodiny dřív a čekal půl hodiny přes daný čas a ona se ani neozvala a nepřišla. Doma sem si po prohledání různých inzerátů našel nějaké její kde byl i její mobil. Druhý den v sobotu se mi neomluvila, ale pouze zdělila, že musela jít do nemocnice. Za několik dní mi i dala své telefoní číslo. asi za týden nebo dva sem se zúčastnil druhého pokusu o setkání. Dorazil sem a poslal jí sms "Tak sem tady." a ona odpověděla "A kde jako?", tak sem jí odepsal "Na domluveném místě setkání" a už nic. Nepřišla mrcha a ani se nijak neomluvila. Uvažoval sem o třetím pokusu o setkání, ale pak sem ho zrušil.

• Doctor.Bolito
        Doctor.Bolito, 7.4.18 18:44:08  

A propos - zkoušel jsi někdy sociální síť Mevyo? Neříkám přímo na randění, ale říkám si, že na poznávání lidí by z principu mohla být fajn (pokud se dostaví, žeano:))

• od10k5
          od10k5, 7.4.18 20:40:14  

Nezkoušel, ten název vidím poprvé.

• temeleke
    temeleke, 4.4.18 08:52:00  

a mě už někdo chce, juchů :15: bohužel zase přes postel :8: ale aspoň plánuje si mě i potom nechat :1: nechte mě se radovat, dokud sem zase nepřiběhnu s pláčem, že mě opustil kvůli jiné postelové, aby si udělal čárku :1:

• p.jojo
      p.jojo, 4.4.18 18:15:55  

Je pekny a na osukani? Tak si to uzij a neres to.
      Jak zacnes nekoho tlacit do vztahu tak ti utece.
      Pokud se bojis "čárkaře" musis si zjistit od okoli jak to strida.

• temeleke
        temeleke, 4.4.18 19:46:59  

je to starej dědek (45) a kdovíjakej krasavec není, ale není tlustý. No... a teď už zřejmě ani není pro mě.

• Runningp
          Runningp, 5.4.18 04:23:37  

45 starej dědek?

• p.jojo
            p.jojo, 5.4.18 06:51:36  

Ano je to stary "dedek" to ti rikam jako chlap ktery ma pres padesat :1:
            Patris asi k slunickarum kteri si nalhavaji kde co i kdyz realita je jinde.
            Po 40tce + - je chlap uz za zenitem bohuzel coz hodne narocna sexualne zena setsakra vnima ty asexualni samozrejme nikoli. Jde o hormonalni fakt se kterym tezko neco udelas.
            PS: Ano vim o tom ze spousty muzu pod 40cet je na tom hur ale snad se nechces srovnavat s asexuali a chcipaky.

• Runningp
              Runningp, 5.4.18 21:28:41  

Ke sluníčkářům :1: :1: :1:

• p.jojo
                p.jojo, 6.4.18 18:37:20  

A k cemu jinemu te mam prirovnat.
                45 lety chlap si nalhava ze je neni vuci nejake dvacitce stary?
                Slunickarstvi je mor dnesni evropske spolecnosti je strkani hlavy do pisku pred realitou tohle je taky urcita forma blbnuti.

• Runningp
              Runningp, 5.4.18 21:34:15  

Hele na to si zpracuj nějakou prezentaci a obhájena ji někde na zdravce :4:

• temeleke
            temeleke, 5.4.18 09:35:24  

né, to byla nadsázka:-)) Mě na něm zarážely jen bílé vlasy, jinak byl fajn a zjevně se on sám za starého nepovažoval. A ani já ho tak nebrala, choval se jak puberťák (asi krize středního věku:-)))

• p.jojo
              p.jojo, 6.4.18 18:31:08  

Tem to pusobis na nej ty "mlade maso" znam to z vlastni zkusenosti pred 9 lety sem mel romanek s 21 letou maminou kterou nasral zenaty milenec. :1: Taky sem tak blbnul.

• beLIEve
            beLIEve, 5.4.18 17:48:57  

Tak když je člověku dvacet něco...tak ano. Jakoby nezadaných žen v jeho věku bylo málo.

• p.jojo
          p.jojo, 5.4.18 06:46:42  

:1: to je stary to mas pravdu pokud jsi jeste dvacitka ale na sex muze byt pouzitelny na vztah nikoli leda ze by mel hodne penez. Vyhody znas takovy chlap te vidi opravdu uprimne jako krasavici. Ja mam taky milenku o 18 let mladsi a tohle je pro vas bonus.

• temeleke
            temeleke, 5.4.18 09:36:14  

mno, dvacítka tedy nejsem, ale v palici to mám jak patnáctiletá:-))

• Quick
              Quick, 5.4.18 20:33:12  

A to je dobré, nebo špatné? Já jsem si o sobě v 15 myslela, že jsem docela dospělá.
              Ale ve třiceti to člověk vidí ještě kousek jinak. :4:

• temeleke
                temeleke, 5.4.18 21:23:13  

Na něco dobré, na něco špatné... jako se vším.

• p.jojo
              p.jojo, 6.4.18 19:34:07  

Dvacitka tim myslim vek 20-29 :2:

• temeleke
                temeleke, 6.4.18 23:45:45  

ani to nejsem:-)))

• p.jojo
                  p.jojo, 7.4.18 19:32:54  

Aha tak to sem te ale neurazil hadanim veku :-)

• temeleke
                    temeleke, 7.4.18 20:58:52  

mě asi hádáním věku nelze urazit...

• p.jojo
                    p.jojo, 8.4.18 23:17:58  

Lze pokud reknes vic ...
                    Kazda druha zena by hystercila kdyby ji nekdo rekl vic nez ma.

• temeleke
                    temeleke, 9.4.18 09:08:38  

meh... no asi nejsem každá druhá žena. Asi jsem jednička:-)))

• Dopaminka
      Dopaminka, 4.4.18 18:24:05  

Já ti k tomu moc neřeknu, jak to dopadne, takhle jsem nikdy nefungovala, přes postel.

Ale zvenčí to vypadá dost zoufale.
      Nevím jak to napsat, aby to nebylo zraňující...prostě jako lačnost po lásce (pochopitelná) a schopnost dát se všanc.
      Obětovat svou intimitu pro chvilkové zdání lásky. :11:

• temeleke
        temeleke, 4.4.18 19:46:11  

no, já to tak nechci a dala jsem tu nejmenší podmínku abych si zachovala důstojnost, a je mu zatěžko se pro to namáhat. Nestojím mu za to. Tak nic...

• od10k5
      od10k5, 4.4.18 19:01:19  

Jen si užívej života dokud to jde.

• temeleke
      temeleke, 4.4.18 19:45:05  

tak, už mě nechce:-)) je mu to moc namáhavé... tak zase nic:-))))

• Dopaminka
        Dopaminka, 4.4.18 20:24:58  

:5:

• Runningp
        Runningp, 5.4.18 04:25:29  

To by mě zajímalo, co ho tak odradilo když je to mikro podmínka :1:

• temeleke
          temeleke, 5.4.18 09:39:16  

chceš? Ti to povím. Pravila jsem, že se chci sejít jen na popovídání třeba na kafe nebo procházku, prostě abychom se viděli v reálu (do té doby jsme si pouze psali), abychom si tedy řekli, zda i v reálu to dává smysl. A on prohlásil, že se nebude s bývalou dohadovat o hlídání dětí, když by se měl sejít jen na pokec, že kdyby rovnou sex, tak to jo. Takže se vyjádřil zcela jasně, nejde mu o mě jako o myslící bytost, ale pouze o masturbační nástroj, no já nevím, tak zoufalá ještě nejsem asi... nebo co... Takže asi tak. Odradilo ho, že ho chci nejprve poznat, než s ním hupsnu do peřin. No neodradilo by tě to taky, řekni:-))

• od10k5
            od10k5, 5.4.18 19:02:26  

To je blbec.
            Já osobně bych se chtěl nejdřív s protějškem seznámit a až potom sex.

• temeleke
              temeleke, 5.4.18 21:24:04  

To, že je blbec, mi v ničem nadále nepomůže:-)) A ano, takových blbců je plný svět.

• Runningp
                Runningp, 5.4.18 21:31:52  

Já osobně si taky raději se ženou nejdřív promluvím.....tak je to ňouma, co i v tý posteli bude koukat na sebe .....

• temeleke
                  temeleke, 6.4.18 08:58:05  

tak to každopádně:-))

• cracicek
      cracicek, 5.4.18 19:57:17  

https://youtu.be/fVVG3QjJR1o

• temeleke
        temeleke, 5.4.18 21:25:45  

Toto si nemohu poslechnout. Možná někdy až budu mít hystericky dobrou náladu a budu se potřebovat sklidnit. Ale jinak tyhle písně nesnáším. Utahaný, dřív se na to na diskoškách asi tančily ploužáky, ale já u toho spíš usínám (i vzhledem k denní době).

• cracicek
          cracicek, 6.4.18 18:50:28  

I kdyby se ti na té písničce nic nelíbilo, zůstává text. Ale chápu, že někomu se líbí texty třeba repu a já přesto, jakým způsobem je to interpertované, ani nejsem schopen je pořádně vnímat.

• temeleke
            temeleke, 6.4.18 23:48:11  

dobře, našla jsem si text. Jak to souvisí s mým radostným prohlášením, že mě někdo chce? :-O

• cracicek
              cracicek, 7.4.18 19:10:32  

Tvá situace mi připoměla tu písničku. Vypíchnul bych: "Když se ti nudný budu zdát, měla bys s úsměvem to brát, vždyť už mám léta svý, co s tím." Jenom to líbání je trochu pasé, uznávám. To se zrovna moc nehodí k tobě. :-D

• temeleke
                temeleke, 7.4.18 21:00:21  

aha, tak dobrá:-) nudný nebyl ani trochu, naopak velmi charismatický a cílevědomý - bohužel šel za jiným cílem než já:-))