A co když vás/nás nikdo nechce

Moderovaná diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
Doctor.Bolito (2018-02-24 00:26:05)Anicka (2018-02-23 23:28:24)V.Ivuska (2018-02-23 23:12:26)chita (2018-02-23 22:09:11)Dopaminka (2018-02-23 21:48:28)beLIEve (2018-02-23 21:19:53)od10k5 (2018-02-23 21:05:17)p.jojo (2018-02-23 20:18:42)temeleke (2018-02-23 14:39:05)Jackie0004 (2018-02-23 08:41:20)osoba (2018-02-22 21:13:49)cracicek (2018-02-22 12:47:42)Nessy (2018-02-22 11:38:05)Saxana (2018-02-18 18:31:14)Reagujici (2018-02-05 23:50:42)Clementine (2017-12-26 14:06:16)singing.vort (2017-09-04 21:46:19)lafytka (2017-09-04 16:54:23)dmatej (2017-08-25 22:08:43)MutoDolore (2017-07-10 20:32:23)SuperGuruJara (2017-01-19 18:33:55)Falkon.Nightsdale (2017-01-01 17:49:24)DimmuBorgir (2016-11-21 04:48:41)
A co když vás/nás nikdo nechce
Založeno: 16. 10. 2013 | Příspěvků: 17 791 | Členů: 38
Správci: chita (hlavní)

Ano, co když nás nikdo nechce? Co potom? Potřebujete poradit? Třeba i někoho máte rádi nebo milujete, ale on vás prostě nechce... Šílený co?? seznamka, spam a vulgární a dementní příspěvky budou smazány...

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• beLIEve
    beLIEve, 20.2.18 12:17:53  

https://www.elephantjournal.com/2016/11/we-only-fall-in-love-with-3-people-in-our-lifetime-each-one-for-a-specific-reason/

Dokonale výstižné...neangličtinářům se omlouvám, je to na překlad docela dlouhé.

• chita
    chita, 20.2.18 10:09:26  

abychom se odtrhli od tématu uprchlíků a pod.

Co se u vás za ty roky změnilo? Vnímáte některé věci jinak (teď myslím po vztahové stránce)?

Když to vezmu u sebe, se toho změnilo dost, už nějakej ten pátek stálej vztah, pořízení vlastního koně, teď snad už pomalu dorekonstruovanej byt, svišť na cestě a snad už konečně i pomalu dostudováno. Do toho "nucená" změna životního stylu (kvůli úrazu a následnému otěhotnění), kdy už lítám jenom mezi prací, školou a koňma místo nějakejch párty a jsem ráda, když se někdy můžu jen válet. To seznamování nezávidím v dnešní době, kdy všichni pořád někam spěchají a žije se pomalu víc virtuálně než reálně...

• beLIEve
      beLIEve, 20.2.18 10:40:09  

Já jsem nikdy na parties a podobné kraviny nebyla. Ale vymanila jsem se z depresí a velice nezdravého vztahu nevztahu, a hlavně mám konečně hodně vážný vztah, kluka, se kterým jsem naprosto šťastná a nebojím se s ním plánovat budoucnost. Nikdy mě nikdo neměl tolik rád jako on, a já to mám k němu stejně. Dodělala jsem školu a po debilních zkušenostech v práci se mi konečně začíná dařit, přibylo peněz, takže teď na jaře chci odjezdit řidičák na motorku a pak si nějakou pořídit. Na koně bohužel už nemám čas, jsem dlouhé přesčasy v práci, ale ta dřina se konečně začíná vyplácet. Zato jsem začala si plnit další sen, učím se bruslit, mám dva trenéry, jsem na ledě třikrát týdně. Zato elektrická kytara už rok visí na zdi netknutá. :10: Chtěla bych se zase vrátit do sedla, na fb jsem viděla několik úžasných nabídek spolujízdy...araba na vytrvalost a kladrubáka ježděného i pod dámským sedlem...ale holt čas a peníze na to nejsou. Časem chceme jít do hypotéky na rekonstrukci bytu. No, snad nebude tato reakce po zásluze potrestána určitými jedinci.

• chita
        chita, 20.2.18 13:56:23  

to znám, spousta zájmů, času málo. taky mi leží odložená kytara, co jsem dostala loni k vánocům, naučila jsem se 2 "písničky" (holubičku a pat a mat) a kvůli škole to na čas vzdala. řidičák na motorku odložen taky na dobu neurčitou.
        ta nabídka na kladrubáka byla, co je ustájen ve Veltrusích? já jsem se tam začínala učit kdysi jezdit, pak se stáje zrušili a teď jsou zase obnovené.
        jinak na rekonstrukci si nachystejte pevné nervy, budou potřeba :1:

ke vztahu co ti pomohlo se z toho vymanit? už jsi si řekla dost nebo tam byl právě ten nynější? :)

• beLIEve
          beLIEve, 20.2.18 14:00:11  

Joooo, to je přesně on!

• chita
            chita, 20.2.18 14:07:13  

já na to taky koukala :) rodiče mám ve vedlejší vesnici a holka, co ho nabízí chodila do nižšího ročníku na gympl. navíc projížďky veltruskym parkem :2: je si řikám, že je zvláštní, že na něj nemůžou nikoho dlouho sehnat...

• beLIEve
              beLIEve, 20.2.18 14:29:49  

Já bych do toho šla hned mít na to ten čas. Naučit se dámské sedlo, zkusit vytrvalost nebo zkusit kurz vozatajství...čas od času jsem vtipkovala, že se vdám, až se naučím jezdit bokem, abych tak mohla dojet k oltáři...

• temeleke
                temeleke, 20.2.18 15:41:26  

nemusíš se to učit:-)) byla jsem na akci s dám. sedly, kde jsme si je mohli půjčit na vl. koně, hodili jsme to na poníka a krok klus (s jeho nízkou akcí a pohodlným klusem) bez problému, kousek cvalu taky, ale je moc kulatý a sedlo hrozilo přetočením, tak jsem to moc nepokoušela. Ale sedí se v tom pohodlně a ty rohy tě podrží, takže stačí jen vybalancovat rovnováhu a je to bez problému:-) Já bych mohla jet od minuty. Žádné cválání nebo divočení, ale krok klus na jakémkoli přiježděném koni (aby se to dalo usedět) si myslím bez problémů.

• beLIEve
                  beLIEve, 20.2.18 16:23:52  

Lol...ne, musím se to učit. :1:

• beLIEve
          beLIEve, 20.2.18 14:00:55  

Nejvíc mi pomohl ten nynější.

• cracicek
      cracicek, 20.2.18 10:48:05  

Mám něco za sebou a momentálně probíhá zpětná, důkladná analýza.

https://youtu.be/2z__dadzBrA - jak tu písničku chápete?

• Dopaminka
      Dopaminka, 20.2.18 10:52:24  

Cekas miminko?
      Gratuluji!

• chita
        chita, 20.2.18 13:50:32  

děkuju :)

• Doctor.Bolito
      Doctor.Bolito, 20.2.18 15:06:20  

Lidé mi připadají čím dál méně pochopitelní.

• Anicka
      Anicka, 20.2.18 16:28:52  

Taky moc gratuluju!:)

Šla jsem ze vztahu do vztahu nebo prostě si užívala sexu s kamarádama a teď se učim být sama (ale moc mi to nejde:D). Už bych si chtěla taky najít někoho napořád.

• p.jojo
        p.jojo, 21.2.18 08:34:17  

"Sexu s kamaradama" ...
        Me tohle spojeni neprekvapuje na rozdil od jinych :1:
        Beliv co ty na to :-). Nejenom "jojak" spi s kamaradkama aniz by si na ne delal jakykoli narok :1:

• Anie91
      Anie91, 21.2.18 00:14:51  

Gratulace..:)

A jinak já jsem hlavně za ty roky poučenější, dostala jsem v životě hodně velké lekce, tím pádem si dávám větší pozor na lidi atd. Dostudováno mám dávno, teď mám něco přes rok stálou práci. Do toho si taky pomalu rekonstruuju byt. Po vztahové stránce už je to sice horší, ale toho se snad taky někdy dočkám..:) Sviště zatím neplánuju (ani není s kým), ale už jsem ke svojí vlastní rodině udělala první krůček - koupila jsem si teď nový auto v kombíku..:D Na nějaké paření a párty jsem nikdy moc nebyla, takže v tomhle ohledu se toho tolik nezměnilo.

• chita
        chita, 21.2.18 11:51:25  

díky :)

to my na jaře pořídili citigo :D a teď přítel řeší, že by ho prodal a koupil právě větší, což já ale nechci a jedno dítě se do něj vleze :1:

• Anie91
          Anie91, 21.2.18 12:11:20  

Tak já předtím měla starýho Megana v kupéčku a do toho člověk nic moc nedal, ani se sám do toho moc nevešel (pokud to není hobit jako já):D Takže jsem chtěla něco většího a praktičtějšího. Teď mám Renault Clio v kombíku a na to, že to je malé auto, tak má hodně slušný kufr (s krátkým Cliem je to teda o dost horší).

• Doctor.Bolito
            Doctor.Bolito, 21.2.18 15:20:00  

Ach! Megane coupé se mi jako malému moc líbil .) Clio Grantour je fajn volba, zvlášť pokud je řeč o předchozí generaci s 1.2kou benzínem :4:

• Anie91
              Anie91, 21.2.18 16:04:00  

To mně taky a když jsem tenkrát sháněla svoje první auto, tak tohle byla paradoxně nejlepší nabídka, takže jsem šla do něj a splnil se mi tak trochu dětský sen..:D A bylo to dobré autíčko, jen, jak jsem psala, dost nepraktické.

No vidíš a já mám Clio IV s motorem 0.9 TCe 66 kw a taky si nemůžu stěžovat..:)

• Doctor.Bolito
                Doctor.Bolito, 21.2.18 19:20:33  

Wow, takže dokonce poslední generace? .) Klobouk dolů. Já si chci plnit sny Toyotou MR2 z půlky devadesátých let, ale ceny jdou nahoru, tak nevím nevím :)

• Anie91
                  Anie91, 21.2.18 22:26:37  

Díky..:) Jo jo, to mi něco říká.

• p.jojo
      p.jojo, 21.2.18 08:38:21  

Den ma 24 hodin tyden 7 dnu. Pokud prijde dite je logicke ze neco z dosavadniho zivota musis vypustit navic prichazi unava.
      Party a doslova konicky musi stranou jinak budes krkavci matka :1:

• chita
        chita, 21.2.18 11:58:41  

omezení nepřišlo z důvodu dítěte, ale že jsem po úraze byla limitována zdravotně, přišla jsem o veškerou fyzičku a do toho hodně zhubla, takže nebylo z čeho brát energii, na florbal (trénink a zápasy, navíc to není úplně bezúrazovej sport) a svýho koně, kterej vyžaduje spešl trénink, pokud se nechci jen vozit po lese.
        představa, že musím opustit své zájmy, jen kvůli tomu, že přijde dítě, si myslím, je úplně špatně. pokud nebude matka psychicky ok, tak pak ani dítě nemůže být ok. tohle není nutné a navíc je to kontraproduktivní být doma jen s dítětem.

• Dopaminka
          Dopaminka, 21.2.18 12:12:50  

To je dobré, tohle nastavení.
          V realizaci to není vždy tak jednoduché, ale každopádně je dobré, že tohle víš a kdykoliv to bude možné, můžeš se ke svým snům vrátit.

• p.jojo
          p.jojo, 21.2.18 12:52:36  

No ja sem posledni kdo ti o tom bude neco rikat ale mam okolo sebe hodne zen co byli parmenky a meli milony zajmu nebo dokonce dite nechteli ... Pak kdyz dite prislo vse se radikalne zmenilo vyjma tech co byli tzv. "spatne mamy".
          Prave tohle me vysvetlovaly ty zeny od kterych by to clovek necekal po tom co je znal v mladi.

• beLIEve
          beLIEve, 21.2.18 14:13:53  

"že musím opustit své zájmy, jen kvůli tomu, že přijde dítě, si myslím, je úplně špatně. "

BINGO

• p.jojo
          p.jojo, 21.2.18 19:32:31  

Blondino je to jen tva "volba" a volba pro osud ditete.
          Pokud budes bohata najmes si chuvy nebo budes mit akcni babicky v duchodu ktere obetuji cas pak v podstate na dite se muzes divat jako na rybicky v akvariu. :1:
          Ale dite je takovy zaber ze nemas sanci na kravinky okolo pokud jsi bezna zenska.

• Dopaminka
            Dopaminka, 21.2.18 19:59:06  

...řekl ten, co adoptoval dospělou dceru?

• beLIEve
              beLIEve, 22.2.18 08:46:02  

:1: :1: :1:

• p.jojo
              p.jojo, 22.2.18 14:11:18  

Ano ale vychovaval sem dva male synovce o ktere nemel otec zajem , a vychovaval sem chvili dceru me byvalky ktere bylo 2,5 roku. Dospela dcera je emocni nahrazka otcovskeho pudu stejne jako jsem u ni falesnou nahrazkou otce ja.
              Ale i jako zastupny "otec" jsem chapal to hlavni a to zmenu priorit. Dite at adoptovane nebo vlastni znamena radikalni zasah do volneho casu. Pokud to nekdo nerespektuje pak jde o casovnou bombu

• chita
            chita, 21.2.18 21:09:46  

jasně, pokud to tak chceš mít a je to tvůj středobod vesmíru. já to vidím často u kamarádek koňařek, který svoje dítě naučily, že nemusí mít plnou pozornost matky pořád - dítě se zabaví samo. u těch matek, co věnují veškerou pozornost a čas dítěti, se pak často projeví problém, že dítě nemůžou na chvíli svěřit někomu jinýmu...

• beLIEve
              beLIEve, 22.2.18 08:46:48  

Nebo ho kojí ještě v pěti letech...nebo s ním spí v posteli ještě v pěti letech...a tak vůbec.

• p.jojo
              p.jojo, 22.2.18 14:12:54  

Na tom se shodnem ze je to nesmysl ale i tak proste dite nenacpes do bezneho harmonogramu zenske tveho typu.

• Nessy
      Nessy, 21.2.18 12:44:56  

Já asi stagnuji. Jen jsem si víc ujasnila, co ve vztahu nechci a začla jsem být asi vzhledově tolerantnější.
      Skoro si poslední dobou říkám jak je mi dobře, když jsem sama a jak by byl chlap přítěží. Na druhou stranu mi ale chybí objetí. (A ojetí)

• temeleke
      temeleke, 22.2.18 10:32:56  

před půl rokem bych řekla, že jsem v trvalém vztahu, plánujeme společné bydlení, partner mě miluje a já jeho sice ne, ale mám ho ráda a jsem s ním opravdu spokojená.

No a teď bych řekla, že jsem sama a zkouším, zda by se našel někdo na dlouhodobý vztah, který zvládne překonat všechny moje bloky a neschopnosti. Pluji si mezi nějakými takovými normálními dny a dny, kdy jsem v depresi a nic se nedaří. A když se zadaří něco malého, vždycky přijde s železnou jistotou rána, která mě zase posadí na zadek:-))) asi je to život... Jen mě nebaví ho žít.

• od10k5
      od10k5, 22.2.18 22:30:18  

Jediná velká změna je u mně, že sem si konečně udělal řidičák a koupil si auto dost se blížící mým představám.

• Doctor.Bolito
        Doctor.Bolito, 22.2.18 23:39:20  

A to je? .)

• temeleke
          temeleke, 23.2.18 11:33:29  

já vim! já vim! :-)

• Doctor.Bolito
            Doctor.Bolito, 23.2.18 11:50:36  

Tak to řekni! :)

• temeleke
              temeleke, 23.2.18 11:59:45  

to asi musí majitel:-)

• od10k5
          od10k5, 23.2.18 20:52:25  

Mám ho na fotkách v profilu - to červené.

• Doctor.Bolito
            Doctor.Bolito, 23.2.18 21:00:10  

Já čekal žhavou novinku. :9: Tohohle krasavce (mimochodem gratuluji) tam už máš delší dobu, ne? .)
            Sice už jsem nevěděl ke komu si ho přiřadit, ale pamatuji si ho z diskutníků, protože v ČR je to vcelku exotika .)

• od10k5
              od10k5, 23.2.18 21:04:34  

Já si ho koupil někdy v červnu po dodělání autoškoly a je pravda že se jich zde moc nevyskytuje.

• cracicek
    cracicek, 17.2.18 11:07:28  

https://youtu.be/de_x9JoUwCI ta písnička je senzační, i ten videoklip. :2:

• beLIEve
    beLIEve, 12.2.18 19:51:08  

Před sto lety přesně... dostaly ženy u nás volební právo. Jen díky Masarykovi, který byl feministou (což dokázal i přijetím manželčina jména), takže toto právo zahrnul do ústavy nově vznikajícího státu. Časem se ženám otevřely univerzity, mohly se rozvést, pracovat. Ještě teď je ve společnosti dost nedostatků, třeba rovnost v platech na stejné pozici. Hormonalní antikoncepce se také užívá masově teprve nedávno. Ještě před 28 lety byla neprovdaná žena nad 25 let exotikou.

Co tím chci říct? Že je to jen chvilička...kdy se v naší společnosti feminismus objevil. A ony muslimské ženy...ho taky časem objeví. Tím spíš, když se dostanou na západ. Mnoho z nich tu začalo žít evropským životním stylem.

• p.jojo
      p.jojo, 12.2.18 23:26:00  

Ale tomu sama neveris.
      Konvertovanych a integrovanych muslimu je zanedbatelne minimum.
      I v 5 generaci zijici v EU muslimove jsou stejne fundamentalisticti a frustrovani jako ta prvni generace.
      To co se nejen v EU ale i jinde meni je vlivem demografie je pomer muslimu a jejich agresivita vuci dominantni kulture.
      Jen dodam ze odpadliky od muslimu vnimam pozitivne ...

• temeleke
      temeleke, 13.2.18 10:12:02  

ale ano, pokud muslimské ženy dostanou šanci prozřít, tak samozřejmě rády přijmou standardy západní společnosti. Bohužel ne všechny ty možnosti mají, stále jich je většina přistěhovalá a tedy vychovaná v původní kultuře a tedy poslušná. Pokud se povede integrace imigrantů tak, jak si to Evropa plánuje, tak proč ne, získáme nové genetické zdroje, ochotné se rozumně množit, pracovat, nenabourávat společnost. Pokud ale budou muslimové žit v ghettech, kde si budou budovat svoji kulturu, udržovat svoje zvyky, vzdělávat svoje nové generace způsobem, který vyhovuje mužům.... pak nevím nevím. Jako moc ráda bych věřila té možnosti s integrací, ale já jsem spíš pesimista... záleží na tom, kolik jich sem pustíme a jakým způsobem to budeme umět ošefovat. Myslím, že jejich činy mluví prozatím samy za sebe, zatím jsem slyšela jen špatné, zatím jsem neslyšela, že by od 2013 přistěhovalí muslimové začali pracovat v charitě, veřejně prospěšně, k něčemu přispívali...

• p.jojo
        p.jojo, 13.2.18 10:46:55  

Muslimove nejsou hloupi:
        -Problem je vychova v rodine kdy tem divkam nedaji sanci jinak myslet.
        -Skolstvi ktere muslimove bojkotuji nebo vyrazne ovlivnuji nabozenskou ideologii.
        -A hlavnim motivem je "msta". Divka ktera se odtrhne od viry je automaticky izolovana od vsech blizkych coz je nepredstavitelna vec pro zenu ktera je geneticky programovana na siroke rodinne a kmenove zakladne.
        - A dalsi je proste zabiti nebo zmrzaceni odpadlice. Vetsina zen nejsou jako blondinka "amazonky" a maji strach o zivot a zdravi nejsou bojovnice ale ustrasene tuctove obycejne zeny ktere byli po staleti zvykle ze je muz chrani.

• temeleke
          temeleke, 13.2.18 11:21:30  

ono kdybychom v tom žily a tlouklo se to do nás od malička, taky bychom byly slabé a nesamostatné "neamazonky"...

• beLIEve
        beLIEve, 13.2.18 11:11:53  

V ghettech budou žít tím spíš, když k nim budeme mít rasistický přístup. To je začarovaný kruh.

• temeleke
          temeleke, 13.2.18 11:19:45  

a proto bych je sem vůbec netahala:-)

• beLIEve
            beLIEve, 13.2.18 11:32:02  

Ale on je sem nikdo netahá. Prostě sami odchází. Tak co s tím?

• p.jojo
              p.jojo, 13.2.18 12:58:22  

Oni sem lezou samy do sveta ktery je muslimum nepratelsky netolerantni a represivni.
              Je to podobne jako by za komunismu havel emigroval do Ciny k Maovi . :1:

• temeleke
                temeleke, 13.2.18 13:06:07  

no právě že moc nepřátelští a represivní nejsme... nazvěte mě rasistou, ale já bych raději posílala pomoc jim tam, než je sem.

• beLIEve
                  beLIEve, 13.2.18 13:31:16  

Ale jsme...ale za vyhlídku lepšího života jim to právě stojí.

• p.jojo
                    p.jojo, 14.2.18 00:01:13  

Placas nesmysly.
                    Vnimaji nas za slaboduche idioty ktere je nutno vysat a pak zabit.

• temeleke
              temeleke, 13.2.18 13:05:04  

plot? Já je tu nechci...

• beLIEve
                beLIEve, 13.2.18 13:30:07  

Tak zrovna tady v ČR je mít nebudeš...sem nechtějí. Problem solved. :1:

• p.jojo
                  p.jojo, 13.2.18 14:58:26  

Beliv to je jak lavina, naciste se tu taky nebyli a behem par let ovladly vse.

• temeleke
                  temeleke, 13.2.18 15:40:45  

juchů!!! Jen jim nesmí dojít místo jinde...

• p.jojo
                    p.jojo, 14.2.18 23:49:53  

Nemecko nas donuti je sponzorovat a zivit

• temeleke
                    temeleke, 15.2.18 09:44:56  

když je budem sponzorovat a živit u nich, tak za to já ráda zaplatím.

• p.jojo
                    p.jojo, 18.2.18 15:30:22  

V EU nejsou hranice je otazka kdy se presunou k nam.
                    Tahle prvni vlna jde po vysokych davkach v zapadnich zemich dalsi vlny muslimskych teroristu budou skromnejsi. Navic je otazkou casu kdy se socialni system na zapade zhrouti a rozpadne.
                    To proste nejde zivit miliony povalecu a zen ktere prakticky rodi jedno dite za druhym.
                    Kazdy kdo ma na zapade lidi mimo izolovana satelitni mestecka tak vnima tu rostouci paniku a strach z muslimu na jedne strane a strach z oznaceni za xenofoby a rasisty.

• temeleke
                    temeleke, 19.2.18 12:20:16  

no, pak se těžko budou hledat důvody, proč se nezabít. Objednala jsem pepřák.

• beLIEve
                    beLIEve, 19.2.18 13:11:11  

Pepřák mám už delší dobu...kvůli Čechům. :1:

• p.jojo
                    p.jojo, 19.2.18 13:57:21  

Takze Beliv kdyz budu testovat chovani nahodne skupiny cechu ,cikanu , africanu ci arabu a klidne do toho prihodme vietnamce. A strcime te nekam v kratinkem tricenku a sukence sotva ti zakryvajici prdel tak mas dojem ze ceska skupina na tom bude co se tyce sexualniho obtezovani nejhur?

• temeleke
                    temeleke, 19.2.18 14:31:52  

no, to třeba ani nemusí, ale statisticky vzato v republice bude víc českých grázlů než těch jiných, nemyslíš? A jako že se o tom denně přesvědčuji. Takže pokud bys ten test postavil tak, jak jsou ty národnosti zastoupeny v populaci republiky, co by ti z toho asi vyšlo...

• p.jojo
                    p.jojo, 19.2.18 16:38:07  

Nevyslo, pokud se podivas na slozeni veznice tak ti vyjde ze prevazna vetsina odsouzenych za nasilne trestne ciny jsou cikani i kdyz realne jich je 5% obyvatel.
                    Nekdy si pokecej s lidmi z basy jak dozorci tak kuratory ci samotnymi mukly.
                    Je jasne ze horkokrevny "ital" nebo "chorvat" bude mit vic sexualnich utoku nezli studeny Sved coz nevylucuje ze by chladni svedove sexualne neobtezovali a neznasilnovali.

• beLIEve
                    beLIEve, 19.2.18 16:57:23  

Temeleke, dobře ty. Přesně taková je logika věci. Samozřejmě, že když se pohybuji tady, tak mi hrozí obtěžování nejvíc od Čechů.

• temeleke
                    temeleke, 20.2.18 08:29:59  

pak je ještě otázka, zda v těch věznicích není převaha cizinců zase z jiných důvodů... těžko říct, zda čecha grázla, který má rodinu, práci, je užitečný, raději budeme cpát do vězení, než cikána, který žije v ghettu nebo vietnamce, který žije ve společné domácnosti s dalšími čtyřmi, práci nemají, pouze sosají dávky... ona v to vězení asi taky uplně nebude reprezentativní skupina, že

• beLIEve
                    beLIEve, 20.2.18 10:27:03  

A co tak k tomu pindání použít skutečná data a ne jojákovy vycucaniny z prdele?

chrome-extension://oemmndcbldboiebfnladdacbdfmadadm/https://www.vscr.cz/wp-content/uploads/2017/06/Statistick%C3%A1-ro%C4%8Denka-2016.pdf

• Dopaminka
                      Dopaminka, 20.2.18 10:31:55  

Vycucaniny z prdele... :1: :1:
                      Tohle je tedy termín, co mě dostal...

• temeleke
                    temeleke, 20.2.18 10:31:51  

já k pindání zásadně ověřená data nepoužívám! :-))))

• p.jojo
                    p.jojo, 20.2.18 15:37:20  

Co tak pravdolaskarko se mrknout do vezeni a detskych napravnych zarizeni.
                    Ne ty volis strkani hlavy do pisku a lhani.
                    Integrace romu do spolecnosti je vzhledem k populacnimu rustu nulova a zadny rezim si s tim neporadil zatim se rodi porad dramaticky vic tech socialne neprispusobivych a pozdeji kriminalne aktivnich nez tech co se asymiluji do majoritni spolecnosti.
                    Nikdo to nechce resit se strachem ze bude povazovan za neonacistu ci rasistu protoze existuje hnuti takovych pravdolaskaru jako ty. Pritom tahle kriminalita ohrozuje spolecnost daleko silneji nez se zda a vas postok mrtveho brouka nahrava extremistickym stranam jako jsou okamurovci.

• p.jojo
                    p.jojo, 23.2.18 08:43:09  

mlceni pravdolaskaru :1:

• p.jojo
          p.jojo, 13.2.18 12:56:33  

Opet ten "klacek" s rasismem.
          My tady resime kanibalskou ideologii napric rasami a ty tady zase pribehnes s rasismem.
          Prober se nejsme na jihu ameriky v 19 stoleti :1:
          Nikdo tu neresi barvu kuze to je uz hodne obnoseny salek kavy.