A co když vás/nás nikdo nechce

Moderovaná diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
Dopaminka (2017-03-25 11:47:18)beLIEve (2017-03-24 00:04:42)p.jojo (2017-03-12 17:38:28)Nessy (2017-03-06 20:49:35)Doctor.Bolito (2017-03-05 19:25:32)Anicka (2017-03-03 21:45:23)Ealisaid (2017-03-03 18:32:27)cracicek (2017-02-28 18:42:55)lafytka (2017-02-26 18:33:20)Saxana (2017-02-25 11:48:31)dmatej (2017-02-20 18:28:02)Jackie0004 (2017-02-15 07:54:20)od10k5 (2017-02-14 19:58:10)Blackie (2017-02-14 19:02:43)minoki (2017-02-14 14:17:51)chita (2017-02-14 08:22:48)Clementine (2017-02-13 22:45:12)SuperGuruJara (2017-01-19 18:33:55)osoba (2017-01-01 18:18:23)Falkon.Nightsdale (2017-01-01 17:49:24)MutoDolore (2016-12-28 07:30:38)singing.vort (2016-12-04 19:00:17)DimmuBorgir (2016-11-21 04:48:41)
A co když vás/nás nikdo nechce
Založeno: 16. 10. 2013 | Příspěvků: 17 189 | Členů: 40
Správci: chita (hlavní)

Ano, co když nás nikdo nechce? Co potom? Potřebujete poradit? Třeba i někoho máte rádi nebo milujete, ale on vás prostě nechce... Šílený co?? seznamka, spam a vulgární a dementní příspěvky budou smazány...

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Anicka
    Anicka, 9.2.17 19:16:15  

Když se blíží ten Valentýn...rozhodla jsem se přestat s kamarádstvim s výhodami, bohužel se do mě zamiloval a nechci mu ubližovat víc, než je nutný. Takhle všechno zkazit.:1:
    Slavíte Valentýna? Co máte v plánu? Máte teď s kým?

• Doctor.Bolito
      Doctor.Bolito, 9.2.17 19:30:42  

Nemám, ale dneska jsem si koupil ke svačině dvě makovky ve tvaru srdéčka :)

• cracicek
      cracicek, 9.2.17 21:48:48  

Ne. Přemýšlet o tom, jak ho jiní slaví. Nemám s kým.

• Anie91
      Anie91, 9.2.17 23:06:14  

Nemám s kým a i kdybych měla,tak to stejně neslavím.

• Anicka
      Anicka, 9.2.17 23:14:43  

Vapadá to, že konečně název diskuze odpovídá osazenstvu. :1:

• beLIEve
      beLIEve, 10.2.17 08:30:22  

Mám, slavím, respektive jsem ho obdarovala. Je to dobrá záminka.

• Nessy
      Nessy, 11.2.17 11:17:40  

Slavila bych, ale není s kým :1: Na Valentýna pojedu ke kamarádovi bez výhod - koukne se mi na auto, tak bude "oslava se vším všudy" :1: :1: :1:

• od10k5
      od10k5, 11.2.17 23:20:26  

Nijak zvlášť ho neslavím, ale rád své milované něco dám.

• chita
      chita, 13.2.17 11:09:18  

ne, ale přítele furt prudim s tim, že bych mohla dostat čokoládu :1: došly mi zásoby od vánoc skrz zkouškové :9:

• Clementine
      Clementine, 13.2.17 12:03:37  

Mám s kým a nikdy sem neslavila :) Mám okolo Valentýna narozky, takže obdarovaná jsem každý rok a ne jen jedním člověkem XD

• Ealisaid
      Ealisaid, 13.2.17 22:42:18  

Jdu si zacvičit, objevila jsem, že na to lze chodit i tady v pze a zrovna zítra bude premiéra:))

• Doctor.Bolito
    Doctor.Bolito, 31.1.17 20:47:35  

Není fascinující, jak nás mění lidé v našem okolí? Dejmetomu, že v se v práci domluví a zalžou, že jsem svou práci odvedl špatně, ač jsem byl přesvědčen o opaku. Já znejistím... a nakonec jako nejistý budu svou práci dělat blbě doopravdy. Ač budu mít ty stejné schopnosti a vědomosti. To byl hodně jednoduchý příklad jen pro jistotu, aby bylo jasné o čem píšu. :4:

• Anicka
    Anicka, 28.1.17 21:59:44  

Kdy jste se osamostatnili od rodičů (myslím úplně, ne že jste studovali mimo domov a oni vám platili bydlení a všechno)? Odradilo by vás to u protějšku, kdyby pořád bydlel s rodiči?

• Nessy
      Nessy, 28.1.17 22:16:30  

Mě osamostatnila mamka - nevím přesně v kolika. Možná 22? Odstěhovala se do baráku po babičce a já zůstala v bytě.
      Podle toho, kolik by protějšku bylo. U nestudujících lidí nad cca 26 je to divné.

• Ealisaid
      Ealisaid, 28.1.17 23:50:49  

po státnicích

• Ealisaid
        Ealisaid, 30.1.17 20:35:49  

jo, u protějšku by mě to odradilo

• Blackie
      Blackie, 29.1.17 00:15:55  

Někdy kolem 24, kdy jsem dodělala školu a přestěhovala se do Prahy.
      Upřímně mi bydlení s rodiči u protějšku vadilo už předtím, dnes bych to neskousla ještě spíš.

• cracicek
      cracicek, 29.1.17 11:06:52  

Kdybych se osamostatnil teď od rodičů, na lusknutí prstu, tak jsem pod mostem. Neodradilo by mě to.

• Saxana
      Saxana, 29.1.17 19:57:51  

My bydlíme u manželových rodičů, ale máme tam patro pro sebe... ale budujeme si svůj domeček, tak snad letos už se budeme konečně stěhovat.

• Dopaminka
      Dopaminka, 29.1.17 21:49:46  

já nevím, jestli se dá říct, že jsem se osamostatnila. Já se prostě vdala a odstěhovala.Hned po škole.

• beLIEve
      beLIEve, 29.1.17 22:10:00  

Asi ještě ne...sice si všechno platím, ale stejně mi dost pomáhají.

• Anie91
      Anie91, 30.1.17 22:19:32  

Ve 23 letech,to jsem se stěhovala do vlastního bytu s tehdejším přítelem,bohužel společné soužití nakonec dopadlo dost bledě. No a teď bydlím cca přes 2 roky sama a tak nějak jsem si už na to zvykla. U protějšku by mi asi už bydlení s rodiči trochu vadilo,ono pokud je člověku 30 a víc a je pořád doma, tak už to o něčem svědčí.

• lafytka
      lafytka, 31.1.17 10:05:06  

Nadobro až ve 40, do svého vlastního domu, který jsme deset let stavěli. Ale od dvaceti si platím svoje výdaje, přišlo by mi nechutné nechat se živit matkou, která má vždy míň peněz než já. Teď to beru tak, že se staráme o sebe navzájem, vozím jí dřevo, ona nám pořád nějaké buchty nebo vajíčka...nikdo ení vyžírka a tak by to asi mělo fungovat. Bydlet může u mne, má tu vlastní byt...nechce zatím.
      U kluků nad třicet je to u nás skoro norma....odrazuje to, zvlášť, pokud člověk zná poměry...většina jich ty rodiče vycucává jako pijavice.
      Beru to jen v případě třeba stavby vlastního bydlení, zadlužit se nad své poměry, jen aby člověk bydlel ve svém a za pár let nemít na splátky taky není růžová vyhlídka.

• Doctor.Bolito
      Doctor.Bolito, 31.1.17 18:52:55  

Neosamostatnil a vcelku je mi to jedno. Když si najdu dívku, tak se si spolu najdem bydlení a je to. Nevidím v tom problém. Naopak nevěřím lidem, kteří tomu dávají zásadní váhu. Nedovedu si představit jak někdo z vás (a kdokoli jiný) odkopává protějšek, ze kterého je paf jen proto, že bydlí u rodičů ;)

• cracicek
        cracicek, 31.1.17 19:29:50  

Přesně, také čekám, že s dívkou by přišla motivace.

• Anicka
        Anicka, 31.1.17 21:19:48  

Jako by ti bylo šlápnuto na kuří oko. Tak nějaká holka třeba bude ráda s klukem, který se o sebe neumí postarat, maminka mu pere, žehlí, vaří a ještě jestli je to maminčin mazánek. Neříkám, že takoví musí být všichni, ale prostě pětatřicátník bydlící s rodiči čekající na dívku svých snů, aby se mohl odstěhovat, to je víc než divný.

• Nessy
          Nessy, 31.1.17 21:23:33  

A ještě je super, když se musí scházet jen u ní, protože on má doma rodiče :4:

• Anicka
            Anicka, 31.1.17 21:39:35  

Jo, to taky. :1:

• Doctor.Bolito
          Doctor.Bolito, 31.1.17 22:24:24  

Ani ne, mě je to fakt jedno. Že někdo žije u rodičů přeci neznamená, že se o sebe neumí postarat. Že si nevydělává, neumí si vyprat, uvařit (ostatně sám nesnáším, když kolem mě někdo běhá)...ba ani zároveň netvrdím, že to není divné. Spíš mě zaráží, jak se tu u podobných témat vždycky najdou lidé, kteří tvrdí že by to a a tamto by nepřekousli a to ve zcela vážné diskuzi, když v kontrastu s tím vedle rostou stromy s tématy "on není vůbec takový, jakého jsem si představovala".

Já o své budoucí dívce vím, že mi s ní bude fajn. To mi stačí...no...možná bych se nezlobil za pihy a zrz, ale i bez toho se dá žít .)

• Ealisaid
            Ealisaid, 2.2.17 18:55:27  

já nevím, ale...moc to prožíváš:D pro mě člověk, který žije u rodičů...je i člověk, co tam nežije, ale je na ně vázanej víc, než je z mého pohledu zdrávo. nejde o fyzický pobyt, jde o způsob, jakým ten člověk existuje.
            ty tam třeba žiješ, ale nejsi ten typ...jenže zas si tam z jiného důvodu, ten mechanismus je jiný. jde o to, jestli ti vyhovuje ten mechanismus. samotný fyzický výskyt je zanedbatelný. i když se určité situace s daným mechanismem vyskytuje častěji.

• Doctor.Bolito
              Doctor.Bolito, 2.2.17 19:22:43  

Já ti ani nevím. Jsem na rodinu zvyklý a věřím jim. A asi čekám, kdy mi tohle "nabídne" okolí.
              Ale víš, že jsi první člověk, u které jsem vážně přemýšlel, že s ním budu bydlet? :) Jak se řešilo to tvé eventuelní stěhování za novou prací, když jsem ještě dělal toho technika :) Už jsem si v duchu připravoval, co bych sbalil a jak přestěhoval (i když, nebyl jsem nadšený...tím spíš, že tamní krajina je nemastná neslaná placka a přišel bych o kocoura i řízení .))

Trochu OT, ale víš co nechápu? Jak k tomu areálu a okolí chovám negativní emoce. Je mi nějak nepřijemno, když se přiblížím. A to se tam ke mě chovali moc pěkně! V současné práci ten pocit nemám.

• Ealisaid
                Ealisaid, 3.2.17 06:26:02  

No...ale problém prostě není CO, KDE, JAK, ale proc...to je to, co doopravdy vadi.

Ze stejného důvodu nemám ráda Dejvice:)

• cracicek
          cracicek, 31.1.17 23:22:48  

Nemám zapotřebí ze sebe dělat geroje, jak všechno zvládnu sám, snad jen proto, abych na to sbalil holku, nebo co. Nakonec sám někde trčet v bytě.
          Co by takovému asi zbylo, kdyby nebyla maminka, tak si asi taky uvaří, vypere, vyžehlí.

• Doctor.Bolito
            Doctor.Bolito, 1.2.17 00:28:16  

Vše je hrozně relativní. Například jedna má...no..spíš jen známá. Před časem prohlašovala, jak by si toho a toho za kluka nevzala, protože žije s maminkou. Často zdůrazňovala že žije sama, o povinnostech z toho vyplývajících a když jsem se jí ptal na koníky, nezapomněla opakovaně zdůraznit, jak přes všechny domácí práce nemá moc času na koníky.
            To vzbudilo mou zvídavost. Ukázalo se, že bydlí v bytě po rodičích a s velkou pravděpodobností (podle jejích narážek) jí rodiče podceňovali a ona touží okolí dokázat, že tomu tak není...a tohle byl jeden z jejích způsobů.

Ale kdo ví, druhým do hlavy nevidíš a ne vše je černobílé. Proto je nutné vše brát s rezervou. A taky to znamená, že kdo bude ukazovat prstíkem, tak ho rafnu :)

• Anicka
              Anicka, 1.2.17 09:29:29  

Moc nechápu souvislast, ale hlavně nechápu, co musí lidi dělat, aby přes domácí práce neměli čas na něco jinýho.

• cracicek
              cracicek, 3.2.17 10:57:08  

Mě už k tomu napadá snad jen, i když to pro některé ženy může být popudlivé a samozřejmě se to nemusí vztahovat na všechny do jedné/jednoho.:
              Ono totiž teď začal hrozný boom v tom, že ženy si chtějí dokazovat, jak všechno zvládnou a utáhnou samy, jak jsou soběstačné. Protože to dřív bylo pro ně tabu. A hold muži s nimi ten krok tolik nedrží. Pro ně to není nic tak průlomového.
              Pořád se cítí těmi muži tak nějak utlačovány, tak jim chtějí dokázat, že na to také mají. Že ony nebudou ty ženy v domácnosti, co se nechají od mužů živit, jako to dřív bývalo.
              Takže se pak může často stát, že žena je někde osamostatněná ve svém bydlu a muž u rodičů.
              Ale i to je relativní a důvodů může být celá spousta.
              Jako třeba vztahy v rodině, finanční stránka, partneři/partnerky a tak podobně.

• chita
      chita, 1.2.17 11:17:50  

bylo mi 22, když jsem prvně odešla z domu, myslím. cca 2 roky jsem byla v Praze, po rozchodu se vrátila domu s dvouma kočkama navíc, ke kterému pak přišel i potkan :D
      no a teď jsem odešla podruhý, od září tak nějak jsem bydlela na dvouch místech, teď už víceméně jen Pze.

tak ono dost záleží na tom proč. přítel v době, kdy jsme spolu začli chodit, tak bydlel sám, ale v bytě, do kterýho jsem já nechtěla (lokalita a začít bydlet společně jsem v tu dobu ještě nechtěla). byt pustil a šel zpátky k rodičům. vzhledem k cenám bytů v Pze a toho, co se nabízí jsem skončili u toho, že se přestaví jeho rodičů barák na dvě bytový jednotky.

jinak to, že někdo bydlí od rodičů, nemusí znamenat, že mamaservis nefunguje :D

• Clementine
      Clementine, 13.2.17 12:04:42  

Ve 21.
      Ano, odrazuje to.

• Doctor.Bolito
    Doctor.Bolito, 11.1.17 23:02:26  

Kam zmizel ten strom o nenávidění? :9:

• Anicka
      Anicka, 11.1.17 23:17:22  

Včas jsem to smazala, ještě než se z toho strom stal. :1:

• Doctor.Bolito
        Doctor.Bolito, 11.1.17 23:32:27  

To je škoda, chtěl jsem ukazovat prstíkem na všechny strany .)

• Anicka
          Anicka, 11.1.17 23:37:23  

Tak prosim, nic ti v tom nebrání.

• Doctor.Bolito
            Doctor.Bolito, 11.1.17 23:44:16  

Pííích!

• Anicka
              Anicka, 11.1.17 23:49:18  

Jo to mělo být, že nesnášíš zdejší osazenstvo? :1:

• Doctor.Bolito
                Doctor.Bolito, 11.1.17 23:54:41  

Pche! Pouhé domněnky :)

• Anicka
                  Anicka, 11.1.17 23:57:50  

Tys řekl, že chceš ukazovat všemi směry a píchnuls do mě, to je realita.

• Doctor.Bolito
                    Doctor.Bolito, 12.1.17 00:06:02  

Já píchal na blind. :9:

• Anicka
                    Anicka, 12.1.17 00:08:04  

Tak co nesnášíš?

• beLIEve
                    beLIEve, 12.1.17 07:13:18  

Já ranní vstávání...zabte mě prosím někdo...

• Nessy
                    Nessy, 12.1.17 07:20:30  

Souhlas!

• Doctor.Bolito
                    Doctor.Bolito, 12.1.17 17:59:12  

Nesnáším fakt, že jsem stále neviděl tvou fotku :(

• Anicka
                    Anicka, 14.1.17 21:56:03  

Jestli myslíš mojí, tak na tom nic nehodlám měnit.

• Doctor.Bolito
                    Doctor.Bolito, 14.1.17 22:06:34  

Nemusí být přímo tvoje, stačí že na ni budeš. :4:

• Anicka
                    Anicka, 14.1.17 22:10:03  

Ani tak.

• Doctor.Bolito
                    Doctor.Bolito, 14.1.17 22:13:25  

Ách jo, tak jednu z nich alespoň popiš...i když...možná se bude stačit jen popis tebe :5:

• Anicka
                    Anicka, 14.1.17 22:16:27  

Proč probůh?

• Doctor.Bolito
                    Doctor.Bolito, 14.1.17 22:20:34  

Protože jsem tvrdohlavý :o)

• Doctor.Bolito
            Doctor.Bolito, 13.1.17 16:52:08  

A víš co? Štve mě lidská připosranost..nebo lépe "nekonfliktní" chování. Všichni jsou tak nekonfliktní, až vlastně nejsou. Zvlášť na "ne" jsou lidé alergičtí.
            Víš jak dopadlo mých posledních dvacet pozvání ven? Nijak. Zkrátka bez odpovědi...nebo mohli bysme, nevím...uvidím... někdy dokonce úplně bez odpovědi.
            Vlastně, když jsem nedávno zkoušel lidi.cz, tak to dopadlo podobně...z 24 oslovení jen dvě osoby vůbec něco odpověděly.

Někdy mám pocit, že asi ani neexistuju nebo musí být lidem fakt nepříjemné trávit se mnou čas.

• Nessy
              Nessy, 13.1.17 21:14:29  

Řekla bych, že tebou uvedený případ nemusí být nutně takový, jak to chápeš ty... Mě seznamka naučila neodpovídat. Když jsem na ni začínala, napsala jsem poctivě každému, buď že jo nebo že se omlouvám, ale není můj typ. Taková prostě jsem - jednám s lidmi přímo, aby věděli, na čem jsou, protože nesnáším dohady. Jenže díky idiotům na seznamce se prostě naučíš neodpovídat, když nemáš zájem...

• Doctor.Bolito
                Doctor.Bolito, 13.1.17 22:14:15  

Ani když se někdo zeptal na něco ohledně tvých fotek, textu v profilu (třeba tvé motto)? Víš co, kdybych se ptal, jestli si nechtějí povídat, jestli nepůjdou ven, jestli o mě nemají zájem... pak bych to asi i chápal.

• od10k5
                  od10k5, 13.1.17 22:17:31  

Ne jedné seznamce byly klikací ikonky vyjadřující zájem nebo nezájem o dotyčného jedince a drtivá většina uživatelek byla zjevně líná i jen jednou kliknout myší na odmítavou odpověď.

• Nessy
                  Nessy, 14.1.17 11:23:37  

To jak kdy. Stejně nevíš, jestli to není jen uhýbací manévr - aby byl v prvním vzkaze originální (většinou byl). Takže jsem třeba odpověděla a doufala, že nenapíše zas. Stejně tak jsem se bála napsat někomu, kdo mě zaujal místem na fotce - aby si nemyslel...

• Doctor.Bolito
                    Doctor.Bolito, 14.1.17 11:50:25  

Ale to skor zní, jako by ses na té seznamce akorát vyhýbala všem mužům?

• Nessy
                    Nessy, 14.1.17 12:46:53  

Proč všem? Těm, kteří pro mě nejsou atraktivní...

• lafytka
                    lafytka, 15.1.17 18:34:36  

Tj skoro každej.
                    Jenže podle fotek nic nepoznáš. Taky bych si nenašla většinnu svých týpků podle vzhledu.

• Nessy
                    Nessy, 15.1.17 19:12:56  

Atraktivitou nemyslím pouze vzhled. Ale ano, je pro mě důležitý.

A ne, není to skoro každej, nevíš, jakej mám vkus.

• lafytka
                    lafytka, 15.1.17 19:52:49  

Nevím, klidně napiš jaké typy máš ráda.
                    Já to myslela na sebe :2:

• Nessy
                    Nessy, 15.1.17 20:51:10  

Kdybych popsala svůj typ, tak to opravdu vypadá, že se mi nemůže líbit skoro nikdo :4:Jenže občas tě zaujme prostě "něčím". U současného se mi líbili ďolíčky při úsměvu...

• od10k5
                od10k5, 13.1.17 22:14:17  

Tak neodpovídat umí i mnoho nebo spíše většina firem, když hledají zaměstnance.

• Doctor.Bolito
                  Doctor.Bolito, 14.1.17 01:20:56  

Tahle spojitost mě nenapadla, ale vlastně je moc dobrá. :4:

• minoki
              minoki, 28.1.17 13:04:15  

Tohle ale neni "nekonfliktni" chovani.To je ta facebookova nemoc,debilita.nutnost byt pouze pripojen k necemu "vyssimu" (nez jsou oni :1:)
              A zrovna ty tam budes pusobit jako pest na oko,zajdi se seznamovat jinam,pokud netouzis po vymastene slepici.