Jejich matky (tchýně)

Otevřená diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
Ucik (2018-05-25 20:13:51)Lin (2018-05-25 14:18:36)beLIEve (2018-05-24 11:30:48)Andulka (2018-05-24 08:04:06)sorong.1 (2018-05-24 06:55:49)incorruptible6 (2018-05-24 00:03:07)Zidane (2018-05-23 22:14:27)ErzebethBathory (2018-05-23 21:54:37)amorek23 (2018-05-13 16:24:55)chantallka (2018-04-25 16:26:25)kobylatko (2018-04-16 16:51:09)Saxana (2018-04-09 21:54:23)lafytka (2017-09-13 18:29:50)Agustinenn (2017-07-07 13:19:21)hanys90 (2016-12-25 02:06:58)kuskuneho (2016-11-17 16:13:08)fifi (2016-05-16 17:03:30)
Jejich matky (tchýně)
Založeno: 15. 10. 2013 | Příspěvků: 6 507 | Členů: 17
Správci: Saxana (hlavní)

Fóry o tchýních nelžou, aneb podělte se o své zkušenosti ze života s matinkami ale i tatíčky vašich partnerů.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• sorong.1
    sorong.1, 22.5.18 06:45:07  

Vím o sobě že mám pomalejší vedení. :1: :1: ale! Mladý se budou brát. Už nějakou chvíli plánují šatičky a kadeřníka a nehty.. A mě teď došlo že na svatbě bude i moje ex tchýně. Doufám že bude sedět kus ode mne. Snad mě mají mladý natolik rádi. :1:
    Bába už je jako věchet, přežila dvě rakoviny, ale hubu má pořád stejnou. Naštěstí kolem budu mít dobré lidi takže to určitě přežijeme všichni.

• Jar.Esch
      Jar.Esch, 22.5.18 07:27:30  

Tomu taky rozumím. Moje tchyně také přežila div ne smrtelnou dopravní nehodu (zůstala na vozíčku), ale arogance a sprostota se nezměnila. Spíše přitvrdila. Stále je vzorem pro zbytek lidstva.

• ErzebethBathory
      ErzebethBathory, 22.5.18 22:27:59  

Záleží, jak velká bude svatební tabule. Ale to dáš, už kvůli mladejm, přece jim nepokazíš velkej den.

• sorong.1
        sorong.1, 23.5.18 08:12:20  

Já určitě ne. Přece nezkazim svojí holčičce slavný den.

• Jar.Esch
    Jar.Esch, 21.5.18 10:02:27  

Má tchyně má ve výčtu svých průserů i pokus o prodej domu svých rodičů (i s jejími dalšími obyvateli), aniž by o tom věděli.
    Přesněji řečeno, věděla o tom pouze její matka (babička mé ženy). Tchyně v době, kdy se to odehrávalo se svou matkou, trávila většinu času. Díky své nátlakové povaze na ní měla poměrně silný vliv. Přesvědčila ji, že by bylo dobré, kdyby dům (její rodný dům), ve kterém žili její rodiče a bratr se ženou a třemi dětmi, prodali a peníze rozdělili mezi ni a bratra. Tchynina matka z nějakého důvodu na tuto šílenost kývla a věci se daly do pohybu. Nutno dodat, že tchynin otec, spolumajitel toho domu, pracoval (coby stavitel) a také částečně žil, v poměrně vzdáleném městě, kde měl ještě jednu partnerku a nemanželské dítě. Řešil to tak, že byl čtrnáct dní s jednou a druhých čtrnáct dní s druhou rodinou. Samozřejmě, že o prodeji domu neměl ani potuchy. Tchyně to sice dnes popírá a tvrdí, že se vše odehrávalo s jeho vědomím a souhlasem, ale později vyplynulo, že tomu tak nebylo. Věděla o tom skutečně jen tchynina matka. Absurdní ale bylo, že tchyně začala konat, aniž by se s tou rodinou sešla. Aniž by se sešla se všemi, tedy oběma rodiči, bratrem a jeho ženou a celou tu velice závažnou věc, prodiskutovali. Museli se přece sehnat byty jak pro rodiče, tak pro bratra a jeho rodinu (což vůbec nebylo snadné a mohlo se to táhnout i několik let) a hlavně musel ten bratr souhlasit. Nic z toho se nestalo a tchyně přesto podala inzerát, že prodává dům. Šlo v podstatě o jednogenerační dům, ve kterém byl provizorně obytný suterén (dvě místnosti) a hlavní obytná část domu ve zvýšeném přízemí (kuchyň a dvě místnosti). Už se moc nepamatuji, v jaké formě nám byly podány informace, ale měli jsme za to, že věci jsou skutečně náležitě domluveny (později jsme se dověděli, že nebyly).
    Pracoval jsem v místní fabrice a jednoho dne se tam objevil nový spolupracovník. Byl přibližně v mém věku a odešel z poměrně dobrého pracovního místa v okresním městě asi sto km vzdáleného (teď bydlel přes týden na ubytovně). Ptal jsem se jej, co ho převedlo do našich končin a on mně řekl, že tady kupuje od paní (řekl tchynino jméno) barák. Okamžitě mně svitlo, ale neřekl jsem, že jsem její zeď.
    Zkrátím to: Zájemce, poté, co u nás nastoupil do zaměstnání, přivedl svou rodinu na obhlídku toho domu. Tchyně je tam tedy zavedla a co nastalo, nemá obdoby. V tom domě o tom kromě tchyniny matky nikdo nevěděl a tchyně ty zájemce prováděla suterénem a ještě jim ukázala dvůr a kůlny. Naštěstí byl zrovna doma její otec, který, když tu situaci pochopil, rozlítil se a všechny je s křikem vyhnal. Tchynin bratr tu situaci pozoroval z okna a údajně se jenom smál.
    Tchyně to pak vzala jako zradu svých rodičů, kteří, dle ní, nejprve souhlasili a později změnili názor a prohlásila, že jim nepůjde na pohřeb a ještě jim půjde plivnout na hrob.

Jedna drobná epizodka z jinak na průsery bohatého života mé životní odpůrkyně a hlavní trapičky.

• Andulka
      Andulka, 23.5.18 15:45:50  

To je docela síla.

• Jar.Esch
        Jar.Esch, 23.5.18 19:04:42  

....a jakou sílu vyžaduje existovat v jednom rodinném seskupení s takovou fůrií po desítky let? Nenechá nikoho na pokoji, nemá sice soudnost, ale všechno chce řešit, ovládat....docela silná zátěž. Už jsem vícekrát zmínil, že se v jejím hladáčku nalézám na prvním místě, co se týká "ostré střelby". Od prvopočátku jsem ji odmítal poslouchat, tak jsem si od ní vysloužil despekt a opovržení (jsem pro ní totálně špatný a to po všech stránkách).

• amorek23
    amorek23, 6.5.18 18:29:00  

tak jsem si naivně myslela, že tchýně pár věcí pochopila, nepochopila, ten člověk se svou závistí a zlobou jednou zalkne...

• Zidane
      Zidane, 8.5.18 01:18:42  

Určitý typ lidí nezměníš, ti tu závist a zlobu mají v sobě - "já jsem konstantně nasraná, protože se máte dobře a jste šťastní, tak si pište, že se postarám, abyste se dobře neměli nebo aspoň nebyli šťastní!"...

• amorek23
        amorek23, 9.5.18 17:57:35  

normálně jí vadí, že jsme jeli na narozeniny neteře (jejího syna dceři) oni jsou teď rozhádaní, tak jsme na černé listině i my... děs..

• Zidane
          Zidane, 9.5.18 22:25:45  

No šak to říkám... takoví si důvod k nasranosti najdou. Já nemám ráda Pepu, tak ty ho koukej nemít ráda taky nebo ti to dám sežrat... kašlat na takové. Ať se tou zlostí, zapšklostí a nenávistí třeba zalknou.

• amorek23
            amorek23, 11.5.18 14:47:23  

přesně, já mám ráda všechny, scházím se se všemi a je to...

• Jar.Esch
      Jar.Esch, 21.5.18 09:42:59  

Všechno, co tady píšete potvrzuji a mohu ještě donekonečna rozvést.
      Skutečně tahle individua vystihuje permanentní stav nasranosti. Ony si myslí, že nasranost umocňuje jejich důležitost. Jsou o sobě přesvědčeny, že jsou uzpůsobeny ke kontrole a dozorováním nad zbytkem lidstva. A jejich přesvědčení je tak silné, že jenom nevěřícně zírají, když se to někdo opováží jenom zpochybnit (já se za to své tyrance dokonce vysmívám a označuji to za její pomatenost, čímž je můj osud u ní zpečetěn).
      Odborníci definují deprivanty (a tady o nic jiného nejde) coby destruktory. Zaměření těchto lidí skutečně cílí pouze na odebírání radosti ze života (dělání pekla) každému, kdo se vzpříčí jejich poslušnosti a to nadosmrti (zažívám). Neopomenou jedinou vaši chybičku, klopýtnutí či jakékoliv zakolísání (které se najdou u každého, což také u každého druhého přehlížejí). U vás je ale neustále čeří, čechrají a připomínají, coby vaše fatální selhání v životě.
      Své vlastní těžké průsery, kterých je požehnaně, ale zamlčují, zapírají a vztekají se, když se o nich jenom zmíníte.
      Přišly na svět z jediným cílem: Dělat druhým ze životů peklo.

• chantallka
    chantallka, 9.4.18 17:10:12  

Kde se ty tchýně pořád berou? jich už tolik kouká na kytky zespodu...to vypadá,že tchýně jsou věčné,že ty potvory jednou nahradíte vy,děvčata ;-)...pravila taky tchýně :-D

• amorek23
      amorek23, 10.4.18 16:14:16  

já určitě ne :4:

• Zidane
      Zidane, 10.4.18 19:35:36  

A obvykle to bejvá tak, že ať si holka sebelíp říká, že nebude dělat to, čím ji její tchyně štvala, nakonec to, většinou podvědomě, taky dělá. Slyšel jsem to často ve smyslu "máma mě tím a tím štvala, já se zaříkala, že to NIKDY dělat nebudu a teď jak mám děti, tak se občas přistihnu, že přesně to, čím mě máma jako dítě štvala, já dělám dětem..." a s tchyněma je to počítm podobné.

• Jar.Esch
        Jar.Esch, 13.4.18 12:52:19  

Psychologie už dlouho pracuje mj. s pojmy, které nazývá mužský a ženský vzor. V životě je každý člověk někým ovlivňován a nejblíže k nám mají rodiče. A opravdu pracuje podvěmí. Dochází k "otiskování" do jakýchsi okýnek v mozku a některá ta okýnka už jsou nepřeprogramovatelná. Anebo s obtížemi. Záleží potom na vlastní psychické vybavenosti, síle a vůli se nechtěného postupem času zbavit (samozřejmě je nejprve třeba si to uvědomit).

• amorek23
          amorek23, 13.4.18 13:04:48  

Vidím to na sobě, občas se zděsím, že říkám věci, co moje matka, ale v jádru jsme každá jiná, je to zajímavé, i oproti mojí babičce a prababičce, měla jsem štěstí poznat osobně obě...

• ErzebethBathory
      ErzebethBathory, 14.4.18 13:35:08  

Jak kluci a holky rostou a žení se a vdávají, přibývají i tchyně...to dá rozum, ne?

• chantallka
        chantallka, 25.4.18 16:26:24  

No,já jsem myslela ten horší druh tchýně)))) Jak kluci a holky rostou....jasně,z nevěst se stávají tchýně a já předpokládám,že ty lepší tchýně,ty poučené,které nezopakují nějakou sviňárnu,kterou jim udělala jejich tchýně. Mělo by se blýskat na lepší časy,ne? )))

• incorruptible6
          incorruptible6, 25.4.18 18:46:09  

Mělo, ale nebude. A zcela běžně se bude stávat, že některé trpící snachy se postupně změní ve stejně nenáviděné tchýně, protože to po svém budou vidět jinak. Budou to třeba úplně jiné věci a pohledy... ale budou. Jedna strana, ta starší, si bude myslet, že dělá pro tu mladší to nejlepší a ta mladší si bude říkat, ať se jim nes... do života. Na to vemte jed. :4:

• amorek23
            amorek23, 28.4.18 10:53:43  

jj, moje tchýně, když mi vypráví o své tchýni, stojí mi vlasy na hlavě, ale pak si říkám, že svým způsobem dělá to samé...Ale nějak jsem se naučila jí chápat a tolerovat její chyby, protože ona toleruje ty mé. Někdy stačí fakt málo, aby se vztahy zlepšily a já jsem ten typ člověka, co nesnáší, když je kolem dusno.

• Andulka
              Andulka, 28.4.18 11:35:57  

Když se snaží obě strany, tak je to paráda.

• amorek23
                amorek23, 28.4.18 11:42:53  

jj, do takového bodu jsme se teď dostali my... ale je pravda, že to odstartovala ošklivá autonehoda mého manžela. Jeho mamka byla první, komu jsem volala, měla právo to vědět, tak jsme se stavěli pak na kafíčku, pokecali jsme, spoustu věcí jsme si vyříkaly a spoustu jich nechaly plavat... život je krátký na to, dělat si zbytečně problémy a my to naštěstí pochopily obě...

• Zidane
            Zidane, 28.4.18 14:22:12  

Asi tak. Tchyně by si měly uvědomit, že mají ohledně mladých jen hlas poradní. Že existuje milion způsobů, jak cokoliv udělat a tedy že ten, kterým to dělá tchyně, není jediný správný... s čímž mají některé sakra problém.

• Zidane
    Zidane, 26.3.18 00:50:55  

Kam s tím... i třeba sem:

Doteďka jsem si myslel, že country má inteligentní texty mající v sobě smysl.

Co teď neslyším?

"A já budu spokojenej hnedka jak se ožením."

Ty vole blbej, co to kecáš?

Ale vlastně jo.

Budeš spokojenej.

Budeš...

...muset.

• Andulka
      Andulka, 26.3.18 09:41:34  

To má být vtipné? Nepřijde mi.

• beLIEve
        beLIEve, 26.3.18 11:02:55  

Taky ne... ale on Zidane mluví o něčem, co nikdy nepozná, i kdyby chtěl, víš. :1:

• Zidane
          Zidane, 27.3.18 02:54:51  

Jako že nechce.
          Kdysi by si to představit dokázal, ale vzdálenost je mrcha a to nebylo jen to, to by bylo na dlouhý povídání. Teď užmu status quo vyhovuje.

Připomnělo mi to takovej vtip:

"Tak co, Pepo, jak je v manželství?"
          "Nemůžu si stěžovat."
          "A to já bych i moh, ale nesmí mě stará s tchýní slyšet..."

:6: :6: :6:

• Norinka
    Norinka, 7.2.18 11:09:03  

Tchýně - samostatná kapitola a řešení, které není nikdy u konce... :6:

• amorek23
      amorek23, 7.2.18 14:42:22  

já už to moc neřeším, nemá to smysl...

• Andulka
        Andulka, 7.2.18 15:38:56  

Asi tak.

• amorek23
          amorek23, 7.2.18 17:17:23  

jen si na ní trénuji asertivitu a toleranci a neberu si to k srdci...

• Zidane
    Zidane, 21.12.17 22:17:56  

Pro ženaté či mužaté... a přeberte si to:

Svý ženě říkám Bambi.
    Ona si myslí, že je to kvůli tomu, že je roztomilá a má velké hnědé oči.
    Ve skutečnosti je to proto, že si přeju, aby její matku někdo zastřelil.

• amorek23
      amorek23, 22.12.17 13:02:22  

:1: :1: :1: :1: díky, to mě dostalo...

• amorek23
    amorek23, 18.12.17 18:04:33  

tak co máte pro tchýňky pod stromeček?

• Andulka
      Andulka, 18.12.17 18:06:49  

Pro jednu kalendář, pro druhou nic.

• Lin
      Lin, 18.12.17 18:08:58  

to, co ona pokaždý pro nás :1: :1:

• amorek23
      amorek23, 19.12.17 22:27:45  

Já se vždy snažila vybírat něco hezkého a praktického nebo nějaký víkendový pobyt, ale nedostali jsme nic už třetí rok tak jsem to letos taky zavalila

• Lin
        Lin, 20.12.17 05:43:49  

u nás investuje drahá polovička nemalé peníze každý rok.
        no, jsou to jeho rodiče.
        ale od nich občas ani ty děcka nedostanou třeba hloupý pexeso a to k nim musí na vánoční návštěvu (což mi přijde hodně hloupý), tak co bych se namáhala.

• amorek23
          amorek23, 20.12.17 14:43:02  

jj, u nás podobné, taky jsem vždy vymýšlela sháněla a my nedostali nic a nebo hroznou blbost... chápu, nemá možnost se nikam dostat, ale když jsme jí řekli, co bychom chtěli tak řekla, že je to blbost a že nám koupí něco jiného :1: narovinu, jsem fakt ráda, že nám nic nedává. Děti nemáme, tak to nehrotim

• Lin
            Lin, 20.12.17 17:13:42  

mě fakt nevadí, že nic nedostanu, jsem ráda.
            jen mě štve, že je to tak nefér. naši se snaží, pomáhají jak to jde a druhá strana prd, akorát stojí peníze (i o auto jsme defacto kvůli nim přišli), když potřebovali, byla jsem jim dobrá.
            celý rok o nich neslyším a pak musí děti nutně pětadvacátýho na návštěvu (samozřejmě se navštěvuje moje rodina, kterou děti kupodivu znají), kde nedostanou ani pitomý pexeso.
            a samozřejmě jsem nejhorší a je potřeba se se mnou rozejít, jakmile něco...přitom neví vlastně vůbec nic.
            eh, pardon, vždycky mě to naštve :13:

• amorek23
              amorek23, 20.12.17 17:25:49  

chápu, mému manželovi psala cca 5 let každé naroziny, svátek, Vánoce, že mu přeje lepší ženu... po svatbě řekla, že jsem si ho vzala kvůli penězům... jen pro pořádek, vydělávám víc než manžel. Někdy si myslím, že to tak ani nemyslí, ale prostě je zvyklá z vesnice pomlouvat.

• Lin
                Lin, 20.12.17 17:52:27  

tak to taky výborná paní. očividně si jí užíváš :15:

• amorek23
                  amorek23, 20.12.17 18:31:17  

hele, mám jí totálně na salámu... vidím jí párkrát do roka a nějak jí neřeším, to víš, že to vnitřně zamrzí, ale pak si řeknu a víš co ty mi můžeš :1: a je hned líp. Velkou výhodou je, že manžel stojí ve všem za mnou, naopak ho někdy musím krotit, aby na ní nebyl extrémně ošklivý nebo aby jí nevzal lopatou. Když tem jel pomáhat s podlahou, měl se mi každou hodinu hlásit... nerada bych měla i přes to přeze všechno tchýni zabetonovanou v podlaze a manžela ve vězení...

• Lin
                    Lin, 21.12.17 05:09:19  

tak to je dobře, že při tobě stojí a s tím betonem jsi pobavila :15: :15:

• amorek23
                    amorek23, 21.12.17 15:58:17  

jj, chodili mi zprávy typu, neboj, je to v pohodě, pak to bylo, brácha mě musel držet. Jedu domů, seru na to :1:

• Andulka
                    Andulka, 22.12.17 06:41:15  

Tak nějak to vypadalo, když přítel řekl svojí mámě, ať mu jede pomáhat na stavbu. Vydržel to celej den. Přijel a řekl jenom "už ji zase nepotřebuji dlouho vidět". Ona mu od tý doby každý víkend volá, jestli má přijet pomáhat. :1:

• Lin
                    Lin, 22.12.17 09:59:10  

:1: :1:

• amorek23
                    amorek23, 22.12.17 13:01:28  

taky dobrý...

• Zidane
                Zidane, 20.12.17 21:57:31  

Tohle mi moje matka říct - že mi přeje lepší manželku než mám - jasně jí řeknu, ať toho nechá, že mě to uráží. Kdybych chtěl "lepší ženu", postarám se o to sám :4:

• amorek23
                  amorek23, 21.12.17 15:59:36  

on jí to říkal pořád, ale ona je fakt zvláštní člověk, tohle je prd naproti tomu co psala manželovi vratrovi a švagrové, když čekali malou... pořád mu psala, ať dojde na genetické testy, že není jeho a ať pojmenujou malou po ní a podobné sračky, děs...

• Andulka
                    Andulka, 21.12.17 17:55:48  

To je doopravdy radost taková tchýně.

• Lin
                    Lin, 21.12.17 18:44:50  

no tvl :7: :8: :10:

• amorek23
                    amorek23, 22.12.17 13:03:44  

jj, mazec, oni totiž nechali malé jméno po švagrové, švagr si chce po svatbě brát její příjmení, no a to byl oheň na střeše... fakt nechutné co psala. No co naděláš, snažím se jí akceptovat a nehrotím to, už nad tím jen mávnu rukou..

• Lin
                    Lin, 22.12.17 19:01:06  

ale stejně. jako jasně, nesnese se každý s každým, ale taková zloba? to nechápu (možná zatím)

• amorek23
                    amorek23, 23.12.17 10:16:47  

také to nechápu, nechápu proč se snaží do nás všech tolik rýpat, ale je to asi tím, žeje strašně nešťastná se svým životem, tak se snaží ho ničit všem...

• Zidane
                    Zidane, 23.12.17 15:14:34  

Podle mě jak říkáš - podvědomě ji sere její vlastní život, tak se chová stylem "to by tak hrálo, abyste byli šťastní, když já nejsem, já už vám to štěstí pokazím, neřádi"...

• amorek23
                    amorek23, 23.12.17 19:20:43  

asi jo, jinak si to neumím vysvětlit

• Zidane
                    Zidane, 24.12.17 02:11:12  

Já taky ne. Sere ji, že někdo jinej je šťastnej, když ona není, tak se snaží, aby ani ten někdo jinej šťastnej nebyl... takové to "já kozu nechci, ale sousedovi ať chcípne"...

• sorong.1
          sorong.1, 23.12.17 17:08:08  

Moje extchyně dětem koupila k vánocům.. Dodnes vzpomínám na cíchy, bylo jim asi 3 roky, fakt si to tenkrát užili :1:

• amorek23
            amorek23, 23.12.17 19:20:15  

nene :1: :1: :1: :1: už do výbavy?

• Zidane
            Zidane, 24.12.17 02:16:27  

Věřím tomu, že to dotyčná pokud ne stejně, tak velmi podobně zdůvodnila - "ono se to dětem bude hodit" a pokud to maminka nechápe, tak maminka je blbá, maminka neví, že se to dětem fakt jednou po patnácti dvaceti letech bude hodit, synku můj ubohý, co za krávu sis to vzal, že tohle nechápe? :14:

• sorong.1
              sorong.1, 24.12.17 07:26:19  

To víš že jsem byla nevděčná a nelíbilo se mi to :1:
              Zato u prvního i druhého muže jsem měla štěstí na švagrový. Obě jsou to báječný ženský.

• Zidane
                Zidane, 23.3.18 20:50:16  

Popřípadě si myslela "ta cuchta určitě ani na cíchy nemá, musím je vnoučátkům koupit já, jinak by ubožátka určitě spala na holé posteli"... když je někdo blbej, neví o tom, ale okolí trpí.

• Lin
              Lin, 24.12.17 08:49:20  

no to je výbornej dárek 20 let skladovat a modlit se, aby do toho nevlítl mol :1:

• Zidane
                Zidane, 24.12.17 14:10:28  

Přesně, dvacet let skladovat dárek s tím, že pak se to možná bude hodit :1: :1: :1: A ještě by bylo povedené jak tu někdo mluvil, že se jeho tchyně po letech rozhodla, že chce veškeré dárky zpátky, neštítila se ani vnoučatům takhle vzít hračky a vrácené hračky ještě nadrzo darovala jiným vnoučatům, takže to musel bejt pocuc, Pepíček přišel o hračky a ještě viděl, že je potom dostal Karlíček... baba na facku z každý strany.

• Andulka
        Andulka, 20.12.17 10:12:15  

Tchán jasně řekl, že od nás žádné drahé dárky nechcou. Nebo lépe žádné, že nemám ani vozit víno a čokoládu. No, s prázdnou tam jezdit nebudeme...
        Chtěli jen kalendář s fotkama. Švagrová dává fotky dětí, ty mi nemáme. Tak jsem jim udělal kalendář s našima fotkama a se zvířaty. Snad budou spokojení. :2:
        A s tchýní jsme domluvený, že dárky nebudou. Loni jsme jí něco dávali, letos už ne. A nechceme ani nic od ní. Ať si šetří na vybavení bytu.

• amorek23
          amorek23, 20.12.17 16:19:13  

jo jo, s tou naší jsme se domluvili, že jí koupíme před 3 lety vanu, složili jsme se i se švagrem, koupili luxusní vanu, která už leží tři roky ve shnilé kůlně protože nejsou schopni našetřit a zařídit si to... takže už radši nic

• Zidane
            Zidane, 27.12.17 02:56:00  

A nečeká náhodou, že se nakonec složíte i na to, že jí tu vanu "zprovozníte"? :1:

• amorek23
              amorek23, 27.12.17 20:44:33  

čeká a samozřejmě, že zaplatíme "zprovoznění"

• Saxana
      Saxana, 26.12.17 20:17:46  

Já se jí zeptala, protože ona je v tomhle hrozná. Ať jí koupíš co jí koupíš, tak vše schová do skříně :1: Tak jsem se jí zeptala co by si přála. A chtěla držák na ručníky. Takže jsme jí koupili to, plus skleničky na šampaňské, váhu, a nějakou kosmetiku. :4:

• Andulka
        Andulka, 27.12.17 21:11:10  

A schovala to do skříně? :1:

• Saxana
          Saxana, 30.12.17 12:14:10  

Překvapivě ne :1:

• amorek23
        amorek23, 30.12.17 15:25:36  

tak super, my jsme taky nakonec nevydrželi a koupili jsme jí alespoň kosmetiku v takové šílené kýčivité taštičce, ona to má ráda a líbilo se :1: my díky bohu nedostali nic....

• Andulka
          Andulka, 30.12.17 20:23:45  

A my jsme vydrželi a nic jí nedali. :14:
          A dostali jsme od ní každej deku. :14:

• amorek23
            amorek23, 30.12.17 21:35:24  

:1: počítám, že deky už máte :1: :1:

• Andulka
              Andulka, 30.12.17 22:04:40  

Několik :1: Ale tak ty se neztratí. Jen to vypadá blbě, že jsme my nic nedali. Ale domluva zněla jasně.

• Zidane
                Zidane, 31.12.17 04:52:55  

Asi tak. Domluva zní jasně - my vám nic, vy nám nic. Pokud ona vám něco dá, je to její věc - domluva byla jasná a jestli si hodlá zase tak nějak myslet "já jim dala a oni mně ne", tak to už je na ní - co řekla, to jste splnili, vy nemůžete vědět, že ona řekne "nic" a pak vám něco dá... kdybyste to předpokládali a něco jí dali, tak zas budete za kdovíco, že snad řekla, že nic nechce a jak teď vypadá, že vám nic nedala... :4:

• Andulka
                  Andulka, 31.12.17 09:02:30  

Však nám je to jedno. :1: To už je její problém a né náš. Přítel jí jasně řekl, ať nám nic nekupuje a raději si šetří.

• Zidane
                    Zidane, 31.12.17 18:37:43  

Stejně šetřit nebude, když tak čtu, co tu o ní a heslu "proč bych měla šetřit?" píšeš... to vypadá na člověka "dneska máme, tak si dáme, zejtra nějak bude"...

• amorek23
                amorek23, 1.1.18 10:33:21  

hele na to kašli, pokud jste se domluvili a ona vám přesto chtěla něco dát, je to její věc :4: