Jejich matky (tchýně)

Otevřená diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
Zidane (2018-09-25 17:25:42)amorek23 (2018-09-24 22:36:04)sorong.1 (2018-09-24 21:02:54)Andulka (2018-09-24 17:46:40)beLIEve (2018-09-18 20:48:06)Lin (2018-09-17 07:08:49)incorruptible6 (2018-09-16 15:27:48)Ucik (2018-09-16 10:27:30)Saxana (2018-09-15 20:20:34)chantallka (2018-09-14 14:36:21)ErzebethBathory (2018-07-11 09:46:50)kobylatko (2018-07-05 11:46:35)lafytka (2017-09-13 18:29:50)Agustinenn (2017-07-07 13:19:21)hanys90 (2016-12-25 02:06:58)kuskuneho (2016-11-17 16:13:08)fifi (2016-05-16 17:03:30)
Jejich matky (tchýně)
Založeno: 15. 10. 2013 | Příspěvků: 6 547 | Členů: 17
Správci: Saxana (hlavní)

Fóry o tchýních nelžou, aneb podělte se o své zkušenosti ze života s matinkami ale i tatíčky vašich partnerů.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• amorek23
    amorek23, 9.7.18 19:16:44  

tchýnina sestra

kolikrát si říkám, že nemůže být horší tchýně než ta moje :1: i když jsem se naučila s ní žít, ale představte si, že má sestru. Díky drobné nehodě zjistili, že má rakovinu v poslední fázi, zbývá jí 3 -4 měsíce života. Člověk když se do toho vžije, je to děs, aktivní člověk a najednou taková rána, říkala jsem si co bych dělala, kdyby to řekli mě, všechno bych prodala a snažila bych se asi procestovat co největší kus světa... ale ona je z jiného těsta, představte si, že začala všechny kolem sebe urážet. Svým dětem začala vozit dárky, co jí dali se slovy, ať si ty krámy nechají a podobně. Ne, že by před tím byla svatá, ale teď se to totálně zvrtlo. Takže zlatá moje tchýně.

• Zidane
      Zidane, 9.7.18 20:09:57  

Zřejmě jí drblo v hlavě stylem "tak ty budeš žít a já ne? Ty hajzle, to ti osladím, já ti dám bejt šťastnej a spokojenej, když já už to mám spočítaný!"...

• amorek23
        amorek23, 10.7.18 09:15:20  

takhle, ona je taková celý život, ale tím jak zjistila, že je to s ní nahnutý, je to ještě horší, ubližuje i vlastním dětem, asi se snaží rozdat poslední zlobu než odejde. Nevím, přijde mi to smutný.

• Andulka
      Andulka, 9.7.18 20:20:59  

Milá paní.
      Moje tchýně má, díkybohu za to, bratra. A ten je úplně v pohodě. Naštěstí.

• Zidane
        Zidane, 9.7.18 20:36:07  

Mám dojem, že většinou bývají takhle zapšklé a okolí deptající ve stylu "já mám život na hovno, tak to bych se na to podívala, aby tys byl šťastnej, já už se postarám, abys nebyl!" ženské, i když samozřejmě výjimky existují.

• amorek23
        amorek23, 10.7.18 09:28:58  

moje tchýně má dvě sestry a dva bratry o kterých ví, měli ještě jednoho, ten zemřel jako malý, a možná ještě někde nějaké sourozence mají. Jednoho z bratrů třeba objevili loni.

• Andulka
          Andulka, 10.7.18 09:45:00  

Zajímavé rodinné vztahy.

• amorek23
            amorek23, 10.7.18 13:04:34  

ano, byli bohužel i v dětském domově a proto o sobě ani neví... kolikrát si říkám, že se ani nedivím, že je jaká je, že té lásky moc nezažila.

• Andulka
              Andulka, 10.7.18 14:36:12  

Možná, že je to tím způsobené. Třeba se prostě jinak chovat neumí.

• sorong.1
      sorong.1, 11.7.18 07:55:47  

Takovou zprávu asi každý vezme jinak. :9: někdo se smíří, někdo rozhází peníze, někdo se snaží "dodělat"co nestihl a někomu hrábne. Nechci nikdy zjistit jak bych reagovala já. Raději nevědět.

• amorek23
        amorek23, 12.7.18 19:51:25  

Přesně, ale je to smutne

• chantallka
    chantallka, 5.7.18 14:24:56  

Jak se má zachovat tchýně,která se se svou snachou snáší,nicméně,rozvod syna je obzoru a ve hře je nová náhradnice. Má se tchýně dál se svou exsnachou kontaktovat nebo to má utnout?

• Zidane
      Zidane, 5.7.18 14:46:03  

Já bych to nechal na tchýni a snaše. Pokud spolu vycházej v pohodě, proč přerušit kontakty jen kvůli rozvodu?
      Krom toho pokud tam jsou děti, tak i po rozvodu tchýně bude babička těch dětí, na tom rozvod nic nemění.

• chantallka
        chantallka, 5.7.18 15:01:26  

Nelíbí se to náhradnici,že tchýně komunikuje s její předchůdkyni.

• Zidane
          Zidane, 5.7.18 15:16:21  

Náhradnici je do toho dle mě prd.

• Andulka
            Andulka, 5.7.18 17:04:49  

Taky si myslím.

• incorruptible6
          incorruptible6, 6.7.18 09:43:37  

Tak to má smůlu, ne? Diktovat někomu, s kým může nebo nemůže komunikovat, asi nebude nejlepší start. Zřejmě chce tento vztah eliminovat, protože ho vnímá pro sebe jako nebezpečný, tímto ale podle mě body nenasbírá.

• Zidane
            Zidane, 6.7.18 14:57:36  

Taky si myslím, že v tom vidí nebezpečí pro sebe a že by chtěla budoucího manžela odstřihnout od bejvalky, aby se k ní náhodou nechtěl nakonec vrátit... ale jak říkáš, tímhle body nenasbírá.

• 69beran
          69beran, 6.7.18 23:21:39  

Náhradnice nemá do ničeho co pindat, což by ji měl vysvětlit ten její, pokud za něco stojí.

• Zidane
            Zidane, 7.7.18 06:20:07  

Přesně tak.

• amorek23
      amorek23, 5.7.18 16:50:07  

tak pokud jsou v manželství děti a tchýně je babička a děti jí mají rádi, byl by nesmysl to utnout a pokud v tom děti nejsou a mají se rády, proč to ukončovat. Pokud se to nové nelíbí, bude se s tím muset naučit žít.

• Zidane
        Zidane, 5.7.18 17:35:39  

Asi tak. Jak říká staré přísloví - komu se to nelíbí, ať si pr... políbí :4:

• sorong.1
      sorong.1, 6.7.18 06:50:32  

Proč by se nemohly stýkat? Když si rozumí a jsou třeba i ty děti jak se píše výše. Nová přítelkyně si s tchyni teprve vztah bude budovat. Takže jestli nechce sama válčit mělo by jí to být jedno.
      Já si třeba hodně rozumím s přítelkyni mého ex a taky je nám jedno co on tomu říká. Teď se pravda trochu uklidnil protože mu došlo že mladí taky budou mít děti a on by vnoučata taky rád Vidal a nakonec nějaké předávky a hlídání je potřeba domluvit takže zakopal válečné sekyry. Sice si kolem krku nepadáme ale pozdraví. :1:

• incorruptible6
        incorruptible6, 6.7.18 09:48:03  

Přesně tak, důležitá je ta poznámka o budování nového vztahu. Vynucováním si s kým se kdo může bavit nebo stýkat, budování toho vztahu hned na začátku naruší. Není to ani příliš diplomatické od té náhradnice.

• sorong.1
          sorong.1, 6.7.18 21:22:31  

Jakože kecat budoucí tchyni s kým se může kamarádit asi není nejlepší cesta k dobrému vztahu :1:

• Saxana
      Saxana, 15.9.18 20:15:10  

Proč by se nemohly vídat? Nechápu... Náhradnici do toho nic není. Není teda dobrý, aby tchýně mluvila o ex před náhranicí, ale jinak je to v pořádku.
      Znám takový případ, kdy to funguje :4:

• Zidane
        Zidane, 15.9.18 20:19:38  

Souhlas. Ve všem.

• sorong.1
    sorong.1, 1.7.18 05:39:05  

Poslušně hlásím ze je ze mě od včera pravá a nefalšovaná tchýně. :1: tak bacha na mě :1:

• Andulka
      Andulka, 1.7.18 16:19:00  

Tak to hodně štěstí novomanželům :1:

• amorek23
      amorek23, 2.7.18 09:01:40  

:1: :1: a jak jsi přežila svou tchýni?

• sorong.1
        sorong.1, 2.7.18 09:14:54  

Seděla dost daleko navíc špatně slyší takže jsme se krásně míjely. :1:

• amorek23
          amorek23, 2.7.18 16:21:20  

no tak super :4: výhoda velkých svateb

• kobylatko
            kobylatko, 5.7.18 11:46:34  

I malých protože tam tchýně nejsou :1: :1: .

• amorek23
              amorek23, 5.7.18 16:48:34  

jj, taky jsme měli jen se svědky a hrozně jsme si to užili, ale ty scény potom, že jsme jí nepozvali...

• Andulka
              Andulka, 5.7.18 17:04:29  

My měli takovou střední. Tchýní tam bylo nějak hodně (moje dvě a mojí mámy tchýně) a kupodivu se to neporvalo ani nepohádalo. :1: Takže cajk.

• amorek23
                amorek23, 6.7.18 09:55:24  

:4: tak to je super, my jsme s manželem oba z rozvedených rodin a naše maminky se s tatínkama nemůžou čuchat, takže jsem si řekli, buď všichni nebo nikdo... no a snažší nám přišlo, že nikdo :1:

• sorong.1
    sorong.1, 22.5.18 06:45:07  

Vím o sobě že mám pomalejší vedení. :1: :1: ale! Mladý se budou brát. Už nějakou chvíli plánují šatičky a kadeřníka a nehty.. A mě teď došlo že na svatbě bude i moje ex tchýně. Doufám že bude sedět kus ode mne. Snad mě mají mladý natolik rádi. :1:
    Bába už je jako věchet, přežila dvě rakoviny, ale hubu má pořád stejnou. Naštěstí kolem budu mít dobré lidi takže to určitě přežijeme všichni.

• Jar.Esch
      Jar.Esch, 22.5.18 07:27:30  

Tomu taky rozumím. Moje tchyně také přežila div ne smrtelnou dopravní nehodu (zůstala na vozíčku), ale arogance a sprostota se nezměnila. Spíše přitvrdila. Stále je vzorem pro zbytek lidstva.

• ErzebethBathory
      ErzebethBathory, 22.5.18 22:27:59  

Záleží, jak velká bude svatební tabule. Ale to dáš, už kvůli mladejm, přece jim nepokazíš velkej den.

• sorong.1
        sorong.1, 23.5.18 08:12:20  

Já určitě ne. Přece nezkazim svojí holčičce slavný den.

• amorek23
      amorek23, 27.5.18 21:35:08  

Jestli mají větší svatbu, ani se s ní nemusíš vidět

• Jar.Esch
    Jar.Esch, 21.5.18 10:02:27  

Má tchyně má ve výčtu svých průserů i pokus o prodej domu svých rodičů (i s jejími dalšími obyvateli), aniž by o tom věděli.
    Přesněji řečeno, věděla o tom pouze její matka (babička mé ženy). Tchyně v době, kdy se to odehrávalo se svou matkou, trávila většinu času. Díky své nátlakové povaze na ní měla poměrně silný vliv. Přesvědčila ji, že by bylo dobré, kdyby dům (její rodný dům), ve kterém žili její rodiče a bratr se ženou a třemi dětmi, prodali a peníze rozdělili mezi ni a bratra. Tchynina matka z nějakého důvodu na tuto šílenost kývla a věci se daly do pohybu. Nutno dodat, že tchynin otec, spolumajitel toho domu, pracoval (coby stavitel) a také částečně žil, v poměrně vzdáleném městě, kde měl ještě jednu partnerku a nemanželské dítě. Řešil to tak, že byl čtrnáct dní s jednou a druhých čtrnáct dní s druhou rodinou. Samozřejmě, že o prodeji domu neměl ani potuchy. Tchyně to sice dnes popírá a tvrdí, že se vše odehrávalo s jeho vědomím a souhlasem, ale později vyplynulo, že tomu tak nebylo. Věděla o tom skutečně jen tchynina matka. Absurdní ale bylo, že tchyně začala konat, aniž by se s tou rodinou sešla. Aniž by se sešla se všemi, tedy oběma rodiči, bratrem a jeho ženou a celou tu velice závažnou věc, prodiskutovali. Museli se přece sehnat byty jak pro rodiče, tak pro bratra a jeho rodinu (což vůbec nebylo snadné a mohlo se to táhnout i několik let) a hlavně musel ten bratr souhlasit. Nic z toho se nestalo a tchyně přesto podala inzerát, že prodává dům. Šlo v podstatě o jednogenerační dům, ve kterém byl provizorně obytný suterén (dvě místnosti) a hlavní obytná část domu ve zvýšeném přízemí (kuchyň a dvě místnosti). Už se moc nepamatuji, v jaké formě nám byly podány informace, ale měli jsme za to, že věci jsou skutečně náležitě domluveny (později jsme se dověděli, že nebyly).
    Pracoval jsem v místní fabrice a jednoho dne se tam objevil nový spolupracovník. Byl přibližně v mém věku a odešel z poměrně dobrého pracovního místa v okresním městě asi sto km vzdáleného (teď bydlel přes týden na ubytovně). Ptal jsem se jej, co ho převedlo do našich končin a on mně řekl, že tady kupuje od paní (řekl tchynino jméno) barák. Okamžitě mně svitlo, ale neřekl jsem, že jsem její zeď.
    Zkrátím to: Zájemce, poté, co u nás nastoupil do zaměstnání, přivedl svou rodinu na obhlídku toho domu. Tchyně je tam tedy zavedla a co nastalo, nemá obdoby. V tom domě o tom kromě tchyniny matky nikdo nevěděl a tchyně ty zájemce prováděla suterénem a ještě jim ukázala dvůr a kůlny. Naštěstí byl zrovna doma její otec, který, když tu situaci pochopil, rozlítil se a všechny je s křikem vyhnal. Tchynin bratr tu situaci pozoroval z okna a údajně se jenom smál.
    Tchyně to pak vzala jako zradu svých rodičů, kteří, dle ní, nejprve souhlasili a později změnili názor a prohlásila, že jim nepůjde na pohřeb a ještě jim půjde plivnout na hrob.

Jedna drobná epizodka z jinak na průsery bohatého života mé životní odpůrkyně a hlavní trapičky.

• Andulka
      Andulka, 23.5.18 15:45:50  

To je docela síla.

• Jar.Esch
        Jar.Esch, 23.5.18 19:04:42  

....a jakou sílu vyžaduje existovat v jednom rodinném seskupení s takovou fůrií po desítky let? Nenechá nikoho na pokoji, nemá sice soudnost, ale všechno chce řešit, ovládat....docela silná zátěž. Už jsem vícekrát zmínil, že se v jejím hladáčku nalézám na prvním místě, co se týká "ostré střelby". Od prvopočátku jsem ji odmítal poslouchat, tak jsem si od ní vysloužil despekt a opovržení (jsem pro ní totálně špatný a to po všech stránkách).

• chantallka
          chantallka, 5.7.18 14:18:06  

Já si myslím,že ty bys bez té tchýně neuměl žít))))

• amorek23
    amorek23, 6.5.18 18:29:00  

tak jsem si naivně myslela, že tchýně pár věcí pochopila, nepochopila, ten člověk se svou závistí a zlobou jednou zalkne...

• Zidane
      Zidane, 8.5.18 01:18:42  

Určitý typ lidí nezměníš, ti tu závist a zlobu mají v sobě - "já jsem konstantně nasraná, protože se máte dobře a jste šťastní, tak si pište, že se postarám, abyste se dobře neměli nebo aspoň nebyli šťastní!"...

• amorek23
        amorek23, 9.5.18 17:57:35  

normálně jí vadí, že jsme jeli na narozeniny neteře (jejího syna dceři) oni jsou teď rozhádaní, tak jsme na černé listině i my... děs..

• Zidane
          Zidane, 9.5.18 22:25:45  

No šak to říkám... takoví si důvod k nasranosti najdou. Já nemám ráda Pepu, tak ty ho koukej nemít ráda taky nebo ti to dám sežrat... kašlat na takové. Ať se tou zlostí, zapšklostí a nenávistí třeba zalknou.

• amorek23
            amorek23, 11.5.18 14:47:23  

přesně, já mám ráda všechny, scházím se se všemi a je to...

• Jar.Esch
      Jar.Esch, 21.5.18 09:42:59  

Všechno, co tady píšete potvrzuji a mohu ještě donekonečna rozvést.
      Skutečně tahle individua vystihuje permanentní stav nasranosti. Ony si myslí, že nasranost umocňuje jejich důležitost. Jsou o sobě přesvědčeny, že jsou uzpůsobeny ke kontrole a dozorováním nad zbytkem lidstva. A jejich přesvědčení je tak silné, že jenom nevěřícně zírají, když se to někdo opováží jenom zpochybnit (já se za to své tyrance dokonce vysmívám a označuji to za její pomatenost, čímž je můj osud u ní zpečetěn).
      Odborníci definují deprivanty (a tady o nic jiného nejde) coby destruktory. Zaměření těchto lidí skutečně cílí pouze na odebírání radosti ze života (dělání pekla) každému, kdo se vzpříčí jejich poslušnosti a to nadosmrti (zažívám). Neopomenou jedinou vaši chybičku, klopýtnutí či jakékoliv zakolísání (které se najdou u každého, což také u každého druhého přehlížejí). U vás je ale neustále čeří, čechrají a připomínají, coby vaše fatální selhání v životě.
      Své vlastní těžké průsery, kterých je požehnaně, ale zamlčují, zapírají a vztekají se, když se o nich jenom zmíníte.
      Přišly na svět z jediným cílem: Dělat druhým ze životů peklo.

• amorek23
        amorek23, 27.5.18 21:34:12  

Ano, ale mám jednu obrovskou výhodu, v práci řeším reklamace a nespokojené zákazníky, už čtyři roky jsem takový hromosvod a naučila jsem se to nebrat osobně, pomáhá my si zanadávat a pustit to z hlavy.. a ona to ví, tak to moc často nezkouší