Láska a nevěra

Otevřená diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
Saxana (2019-10-11 08:34:49)Lukas-Muf (2019-10-10 20:57:42)i-love-feet (2019-10-09 06:45:32)od10k5 (2019-07-19 20:25:00)beLIEve (2018-07-20 23:41:33)pvdmk (2018-05-09 14:20:23)Clementine (2017-12-26 14:08:21)c.erti.k (2017-10-23 11:53:55)lafytka (2017-09-13 18:07:51)barb19 (2017-08-24 14:42:26)samycka (2017-04-29 11:01:35)RenneLil (2017-01-23 20:50:26)Deamon (2016-10-31 19:57:58)Evellinenn (2015-09-20 12:37:08)Bobins (2015-07-15 09:56:12)angel1991 (2015-05-28 20:11:54)kamcaKr (2015-03-03 19:40:43)aneysify (2014-04-25 19:53:42)
Láska a nevěra
Založeno: 15. 10. 2013 | Příspěvků: 8 554 | Členů: 18

...láska a nevěra..dva lidské stavy,které nejvíce zasáhnou duši..vaše pro,vaše proti..vaše zážitky,vaše názory..vaše bolesti,vaše vášně..diskuze o tom,co hýbe našimi životy je vítána...:-) .. urážlivé příspěvky, osobní spory, hádky a provokace zde nejsou povoleny a bez upozornění se mažou..

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• F.J-Lages
    F.J-Lages, 7.5.16 14:20:17  

....jasně že to s nevěrou není tak černobílé, ale asi nikdo nemůže očekávat po někom kdo zjistil že je podváděn nějaké nadšení :2: ...a těžko se i argumentuje když nevěra je brána všeobecně jako morální poklesek ale....když se "rozpitvají" jednotlivé případy/příběhy a poznáme více charakter osobnosti obou aktérů přiběhu nevychází vždy ten podvedený jako příkladný vzor pro partnerské soužití nebo jako člověk který si něco takového nezasloužil...nebo ano? :2: ...no, já třeba znám případy kde pro toho podvedeného nevěra byla jen hodně nizký "trest" a v porovnání jak se prohřešil proti druhému ten věrný byla něvěra nepodstatný prohřešek.

• minoki
      minoki, 7.5.16 14:33:43  

A jak se treba prohresil?Myslis treba fyzicke nasili?

• F.J-Lages
        F.J-Lages, 7.5.16 18:35:21  

...to by mohl být třeba poslední stupeň...ale třeba ani nemusí :2: ...myslím spíše pozvolný odhalování charakteristik chování nejen vůči svému partneru ale i vůči okolí...řešení různých životních situací které v průběhu života můžou nastat i nemusí...partnerské soužití netrvá chvilku a nějak se vyvíjí...ti dva spolu řeší situace které nikdy neřešili...někdy nejde hned prohlédnout na začátku do koho jste se vlastně zamilovali.Né všichni jsou tak pozorní a odhalí záměrně zkryté různé charakterové nehezké vlastnosti...někdy se je i snažíme nevidět pokud jsou ještě unosné...má to prostě vývoj..někdy od milujitě až do nenávidím tě v konečné fázi. Dovedeš si něco takové představit že by bylo možné?

• lafytka
          lafytka, 7.5.16 19:52:07  

Ano, já to zažila na vlastní kůži.
          I s tím vývojem do úplné nenávisti a zpět k respektu.

• F.J-Lages
            F.J-Lages, 7.5.16 20:44:57  

...tak ono taky asi bude záležet za co jsi ho nenáviděla ...jáký jsi charakter ty a jaký on ..vzhledem k tomu že se vývoj otočil o 180 stupňů.
            Ale domnívám se, že tohle nebude tvůj případ o kterém píšu...já myslel spíš případ kde se sejdou rozdílné charakterové a morální žebříčky hodnot které pozvolna vyplouvali napovrch tak jak se jim do cety stavěli situace které byli potřeba řešit nebo k nim bylo potřeba přijat nějaký postoj.
            Co myslíš...můžou existovat lidé kteří o svých charaterových vadách vědí a umějí je dobře ukrývat před někým o koho mají zájem aby zvýšili své šance na uspěch?...jestliže ano, může existovat takový člověk který by tuhle jejich strategii během krátké doby nerozpoznal?

• lafytka
              lafytka, 7.5.16 21:26:47  

Existují..s jedním mám dítě.
              Skrýval všechno...dokud neměl jistotu. Potom pustil všecko ven.
              Ale právě pro ty vlastnosti, které jsme měli společné, se to dalo po letech obrátit k té vyrovnané snášenlivosti.
              K tomu rozpoznání....víš jak dlouho jsem nad tím přemýšlela?? :2: Několik let. A zjistila, že jak jsem stará, tak jsem blbá...nepoznala nic. A to s tím nemám moc problém...už používám instinkt automaticky....testuju si to na seznamce, už z fotky poznám hodně....
              Ale na profíkovi tehdy nic. Dle mého jsou takoví lidi dobře obeznámeni se svou povahou a ví, že to musí skrývat. Proto hrají tyhle hry.

• F.J-Lages
                F.J-Lages, 7.5.16 22:22:30  

..no, instinkt to asi nebude ...spíše zkušenost vnímaná podvědomě....a podle vyzáže na fotce rozpoznávat chakter nebo sklony k nějakému chování...noo, myslím, že by to vyšlo statisticky nevýznamné...tzn. že i kdyby jsi se jen podle vyzáže trefila nebude to zhlediska uspěšnosti použitelné jako nějaký vědecky potvrzený poznatek podle kterého by se při výběru dalo postupovat.
                Vychází to spíše toho jak rozpoznáváme nebo jak vyhodnocuje mozek co vidí..třeba...uvidím zmiji a hned vím, že musím dát pozor nežli třeba před užovkou...pokud přijdu z někým do konfliktu a ten třeba na mě vytáhne zbran...a já si zapamatuji jak vypadal....tak když pak vidím někdy někoho podobného....třeba na té fotce....mozek může vyhodnostit jen dle podoby že si mám dát pozor.......jenže u lidí to takhle nefunguje jako třeba u té zmije :1:

• Zidane
                  Zidane, 8.5.16 20:33:48  

Podle vizáže nebo vzhledu se posuzovat nedá, to připomíná takové to, jak to braly soudy dřív - "má zločinecký výraz, takže to určitě udělal, i když nemáme důkazy - zavřít!" a takhle to nejde. Jistě, jednodušší člověk až primitiv se někdy dá podle výrazu poznat, ale primitiv =/= zloděj, byť se ty skupiny mohou prolínat.

• lafytka
                  lafytka, 8.5.16 21:59:28  

Ale kdepak....já to dělám dlouho a jen jsem si ověřila, že to funguje.
                  Jenže popsat to nejde...
                  Prostě docela dobře poznám, jestli by mi te člověk vyhovoval. Tvar úst, oči...je toho dost na co se dívám.

• F.J-Lages
                    F.J-Lages, 8.5.16 23:01:13  

...no jen jsem chěl říci, že fiziognie a to z čeho vznikla má zhlediska vědy svá opodstatněná "ale"...nechtěl bych jí vidět jako uznávaný vědní obor protože by to bylo velmi lehce zneužitelné ...a pro přiklady nemusíme chodit tak daleko do historie...nicméně taky si myslím, že vizáž je jednou z částí skládačky která nám o člověku něco může říci

• minoki
                    minoki, 9.5.16 13:22:36  

Spis rec tela,grimasy,vrasky.
                    Tezko to,co jsme zdedili.Muj ex ma treba konskou hlavu,na ktere jsou kazde bryle kratke.

• F.J-Lages
                    F.J-Lages, 9.5.16 14:49:13  

..fiziognové říkají že tvář je obrazem duše...ale komu by se asi líbilo kdyby o něm někdo říkal jen podle fotky že je to člověk sobecký, vypočítavý se sklonem k takovým a makovým vlastnostem?Nebo ho nedejbože selektoval s úmyslem nějakého výběru pro.... něco.Já myslím, že tyhle úsudky by neměl nikdo prezentovat před tím nežli prozkoumá tu "duši" :2:

• lafytka
                    lafytka, 9.5.16 21:45:53  

Ono to takhle nějak opravdu je :4:
                    Podle očí a tvaru úst poznáš dost na to, abys věděl...třeba slabocha bys poznal i ty.

• F.J-Lages
                    F.J-Lages, 9.5.16 22:34:49  

..a tobě by snad nevadilo takhle někoho dopředu"ocejchovat" a pak zjist že si neměla pravdu?...asi jo ne?....proto bych tuhle metodu spíše nechal jako osobní pomůcku která není 100% .Když jí použiješ pro sebe tak se asi nic moc nestane....ale pokud bys to chtěla používat ...já nevím...třeba jako personalistka..nebo třeba jako poradkyně pro výběr partnerů....že by před tebe někdo položil fotku a ty řekneš.."ne ne, tohle příjmot jako skladníka by byla chyba ten má špičatý uši ten nám tu bude krást" nebo "tohdle za partnera vůbec...ten má huste obočí ten vás bude tlouc jako žito..je to jasný agresor".....tak to už je špatně...asi jako žít podle výkadu karet :2:

• Zidane
              Zidane, 8.5.16 20:31:52  

Jsou tací, kteří se dokážou úspěšně přetvařovat. A záhadným způsobem (pro mě záhadným) to dokážou klidně roky. Oni to skrývají, druhá strana to v zamilovanosti nevidí...

• MimVig123
                MimVig123, 8.5.16 21:36:37  

Ani nevíš jakou máš pravdu. 35 let jsem slepě věřila a doufala, že bude jednou i líp. Ne nebylo.Přesto je manžel pro mnoho lidi moc hodný, takový dobrák. Jen nikomu nedochází, že doma bere, co tam nedal a nosí jinde, jen aby si udržel tou pověst dobráka.Jak s tím trpí rodina je mu jedno, on vidí jen přátelé a kamarádky. Klidně mi obral všechny jahody,maliny a odnesl kamarádce, Co to dalo mě za práci to vypěstovat, to už nikdo neřešil, nebo nechtěl ani vědět. :15:Nežijeme spolu a stejně si přivlastní co jej napadne nepomohu si. To by jsem se musela pořád handrkovat. tak raději mlčím a říkám si, pokud je to pro tvoje štěstí důležité, tak se je nažer.... :15:

• Zidane
                  Zidane, 8.5.16 21:40:32  

Když spolu nežijete - rozvod, vyměnit zámky... ale ono se to mluví, pokud tam jsou problémy s dělením majetku... tohle radši nerozebírat.

No a ty jahody pro kamarádku... kdo ví, třeba za to dostával "odměnu", divné by to nebylo.

• F.J-Lages
                  F.J-Lages, 8.5.16 23:18:08  

...35 let?...není to trochu dlouhá doba na jeden lidský život?....a to se z tvého příspěvku da pochopit , že ty toho svého jako dobráka nevidíš.Co tě tedy donutilo žít podstatnou čast svého života s někým koho vlastně nemáš ráda?

• Zidane
                    Zidane, 8.5.16 23:34:22  

Kdyby neřekla, že "nakonec zjistila, že jí tam nic nepatří", dalo by se tipnout, že třeba dělení majetku a s tím spojené, že třeba neměla kam jít. Což - nemít kam jít - je docela problém, kor když v tom jsou ještě děti. Sám člověk si nějakou kuču najde, ale děti potřebují domov...

• F.J-Lages
                    F.J-Lages, 9.5.16 00:08:59  

....no to by asi jako argumet neobstálo vzhledem k té dobš 35 let

• MimVig123
                    MimVig123, 9.5.16 07:23:25  

Víš ono někdy opravdu není kam jít. Taky když člověk vidí co obětoval pro rodinu a pak se sebrat a nechat to někomu, kdo nehnul prstem, tak to je na pováženou.Ano přestala jsem jej mít rada.Hodně jsem odpouštěla k ničemu to nevedlo. Jeden podvod střídal druhý a to nemyslím jen v nevěře. jsou i jiné formy podvodů, které naruší soužití.Člověk se někdy zamyslí nad životem, až když už skoro nemůže. pak se mu vybaví všechny chyby co udělal.ale někdy neví ani proč to trpěl nebo nezakročil. nedokázala jsem to. Já jsem se dokonce styděla i za to, že mi podváděl.Tak jsem po dalších deseti letech, kdy mi řekl, že mě již nepotřebuje, že mu má kdo uvařit i vyprat,sama sobě jsem řekla a dost. V klidu jsem si sedla a přemýšlela, zdali to má cenu se trápit a usoudila jsem, že ne.Na tvrdo jsem se rozhodla žít sama i když v jedné společné domácnosti. Když něco rozbije, neopraví, nepřispěje, jen užívá. Vždy si řeknu, nějak bylo, nějak bude.Pro rozvod jsem byla rozhodnutá víckrát, ale Bohužel jsou důvody pro které to nemohu být já, co jej podá. podepsala by jsem mu to s velikou radostí. :15: :15: Život je někdy tak zamotaný, že se rozmotat nedá. :15:

• F.J-Lages
                    F.J-Lages, 9.5.16 11:28:41  

...já nějak tápám v tom o jaké oběti píšeš..co takového stojí za to abych se celý život s někým trápil?....plantáž jahod...nebo sad či tapiserie nalepená na zdi?
                    Píšeš, že při své smůle máš i štěstí ...máš hodně dětí. To také s tím koho nemáš ráda?
                    Nemůže podstatná čast tvého smolného partnerské života taky plynout z tvého slabého sebevědomí...z obav a strachu co by bylo kdyby....?Ono je to někdy těžké si tohle přiznat...ale jestli ti příjde, že tvá oběť je neadekvátní ...že si za ní zjískala méně nežli si očekávala....tak je čas se vysrat na nějaký" jahody" a dělat něco proto aby si člověk užil ...třeba i na sklonku života....trochu toho štěstí.jenže musíš mu jít trochu naproti víš...sebelítost, strach a obavy jsou nepřítelem štěstí. :2:

• MimVig123
                  MimVig123, 9.5.16 12:46:21  

Víš to si každý nedokáže říct, tady je hranice a dost. Postavili jsme domek, já na něm s jedním zedníkem makala každý den, cihly malta vše.Manžel jen o víkendu a to jsme na tou práci byli dva, co já jsem dělala sama. Když bylo hotovo, tak mě pořád vyhazoval. Ono to bylo vše psané jen na něj. Na mě nic. Už tam jsem já udělala chybu, Měla jsem trvat na podílu. Ale věřila jsem mu víc, než bylo zdrávo. To je ta oběť. Všechen svůj mladý věk jsem obětovala stavbě domku. zapomněla jsem na sebe.Jen jsem chtěla aby moje děti měly hezký domov.Manžel měl sklony k záletům, to jsem zjistila bohužel pozdě. Dobře to věděl tajit a utajit. Až se to nějak blbě provalilo, sama jsem jej našla, byla jsem v šoku. Nic ani se neomluvil, bral to jako normální věc. Já jsem to překousla.Bylo to těžké žití, ale nějak to šlo. Byly tu děti, áno jeho děti.Vychovala jsem je vystudovaly a jsou fajn.Naštěstí se před 28 lety vdávaly jedna po druhé a tak bylo třeba náš domek zvětšit aby tam mohla aspoň jedna být. Tak se domek přepsal na nejstarší dceru a nám na dožití.Další sourozence vyplatila. Kdyby se toto nebylo odehrálo, tak jsem bez domova a pod mostem. Naštěstí je domek dcery a ta mu nedovolí mě vyhodit na ulici. Už měl v plánu si přivést přítelkyni, která viděla dům a měla mylnou jistotu, že je jeho. O tom jsem psala, že nehodlám ustoupit někomu, kdo tady nehnul prstem.Když se snažíš celý produktivní věk, jen dělat a ve stáří máš táhnout, tak se člověku nechce ustoupit.Když nedostala dům tak se na něj taky vybodla. To jsem nepochopila zase já. O co ji šlo? o muže nebo o dům. :15:

• Saxana
                    Saxana, 9.5.16 14:13:22  

To je potom hrozný, když se dva dospělí lidé nedokážou domluvit. Já chápu tebe, že nechceš couvnout, když ses tam vážně namakala, ale nenapadlo tě mu třeba navrhnout, že by on šel a tys ho vyplatila nějakou částkou?

• F.J-Lages
                    F.J-Lages, 9.5.16 14:33:20  

..no, asi nebyla chyba jen v nevyváženosti co se týče majetkoprávních vztahů když stavíš něco pro společné soužití a jeden se nehodlá podílet...když ponecháme stranou osobu tvého muže...přeci už tehdy ti mělo jeho chování napovědět že takhle se ti to asi líbit nebude...víš, já myslím, že velkou čás toho co jsi prožila si musíš napsat na svůj účet...ale co se stalo se neodstane a důležitý je vždy přítomný a budoucí čas...jestli máš pocit promarněného života a v mysli jen muže který zato může a pro nic jiného ti nezbývá místo.....tak s tím začni něco dělat.....třeba....prodej starýmu auto a odleť na dovču do karibiku...pro začátek :1:

• skromnyhenri
    skromnyhenri, 2.5.16 19:35:08  

Myslím, že většina vyjádření je příliš kategorická...
    Pak by 90% populace byli lumpové a bezcharakterní zvířata..
    A to si troufám tvrdit tak není...

• minoki
      minoki, 2.5.16 20:26:48  

Potrefeny kacer! :13:

• c.erti.k
      c.erti.k, 3.5.16 08:33:08  

...správně díš milý Henry... :2:

• minoki
        minoki, 3.5.16 12:41:31  

Alibismus :14:

• c.erti.k
          c.erti.k, 3.5.16 13:17:23  

... Tvůj, vím :15:

• minoki
            minoki, 3.5.16 13:18:51  

To tezko :1:
            "Diskusi" s tebou uzaviram :4:

• c.erti.k
              c.erti.k, 3.5.16 13:25:28  

.. mhms, tak z toho nebudu tři dny spát.. :15: :15:

• minoki
                minoki, 3.5.16 13:34:02  

To nespis ani tak :1:

• c.erti.k
                  c.erti.k, 3.5.16 13:38:37  

.. já vím.. :14: :15:

• minoki
      minoki, 3.5.16 13:01:55  

Jaky nazor by mela tva zena?
      Myslis,ze ji dobre znas?

• minoki
    minoki, 7.4.16 15:21:03  

Kdo je neverny svemu partnerovi,nemiluje!
    A uplne nejhorsi je,kdyz rika,ze ho miluje.To je uplny vysmech.

• pvdmk
      pvdmk, 7.4.16 16:01:20  

No, to bych až tak striktně neviděl (pokud jde o krátké pobláznění). Prostě lidé dělají chyby a často jim dojde co provedli až následně. Nu ano, některým to nedojde za celý jejich život, ale těch snad není většina.

• lafytka
      lafytka, 7.4.16 22:23:05  

Tak já si to myslím taky.
      Když jsem byla zamilovaná, cizí chlapy jsem ani nevnímala, že existují, natož abych s nima chtěla spát.

• beLIEve
        beLIEve, 7.4.16 22:38:09  

Taky to tak mám.

• pvdmk
        pvdmk, 8.4.16 08:23:37  

Neměl jsem na mysli období zamilovanosti, ale třeba po 5-tém roku trvání vztahu.

• beLIEve
          beLIEve, 8.4.16 09:22:30  

I tak já sexuálně toužím po tom svým...jinak bych s ním už ani nebyla.

• minoki
          minoki, 8.4.16 10:33:41  

To je kratka doba.No a snad se umim ovladat,nejsem zvire.Je treba najit partnera,ktery mne I fyzicky pritahuje.Treba muj exmanzel byl fesak,ale nebylo to pro mne ono.Samozrejme nefunkcnost vztahu nebo stereotyp nevere nahrava,ale Jen zbabelec to resi takto.

• pvdmk
            pvdmk, 8.4.16 15:13:30  

"Kdo je neverny svemu partnerovi,nemiluje!"
            To je natolik striktní formulace, že s ní nemohu souhlasit. A mluvím i o životní zkušenosti jiné než mé (bývalé partnerky, vdovy). I milující člověk může podvést a pak toho litovat.
            Neobhajuji tím nevěru.

• minoki
              minoki, 8.4.16 15:15:35  

Myslim spise vyhledavanou a dlouhodobou neveru.
              Po uklouznuti vztah muze take skoncit velmi brzy.

• 69beran
              69beran, 28.4.16 13:34:00  

Tva slova do mramoru vytesat a pozlatit. Palec hore :6:

• 69beran
            69beran, 28.4.16 13:31:19  

Naopak. Silna osobnost dokaze milovat i zahnout :15: Ale pozor-jen zbabelec se kvuli zamilovani do jine osoby rozvadi a opousti partnera/ku/. Za to zastrelit takovyho hajzla :13:

• minoki
              minoki, 28.4.16 13:42:19  

Co je to pro tebe silna osobnost?
              Clovek,ktery lze a podvadi a netrapi ho svedomi? :4:
              Pro mne je silna osobnost nekdo,kdo dokaze odolat svym pudum,protoze dal slib,je cestny a verny alespon k svemu partnerovi.Pro takove "silne osobnosti" to zni smesne.
              I ja jsem porusila,ale to uz bylo pozde.To uz jsem hledala nekoho jineho,nemilovala jsem.
              Kdyz nekdo miluje,ma k druhemu predevsim uctu.Tezke zklamani je zjistit,ze nekdo,komu verite,zijete si s nim zivot,sdilite vse,sdili intimni veci i s nekym jinym a zije dvoji zivot.Pokud miluji dam to jedine osobe.A je jedno,jestli si odskocim jednou a prinesu domu nejaky cizi sliz. :4:

• od10k5
              od10k5, 28.4.16 15:39:39  

S beranem naprosto nesouhlasím!

• minoki
                minoki, 29.4.16 12:56:40  

Beztak jen provokuje a stoji se zvadlym tulipanem pred domem sve mile :6:

• Zidane
              Zidane, 28.4.16 21:15:47  

A za zahejbání ne? Tak to doufám, že až ti partnerka porodí třeba černouška, že ti to nebude vadit - to, že si vrzla s nějakým černochem, přece neznamená, že tě nemiluje :4:

• od10k5
                od10k5, 28.4.16 22:40:00  

:1: :1:

• minoki
                minoki, 3.5.16 13:03:02  

To znamena lasku az za hrob. :6: hehehehe

• lafytka
          lafytka, 10.4.16 10:38:50  

No tak to nevydrželi ti muži...já to měla pořád stejně, oni ne.

• 69beran
        69beran, 28.4.16 13:39:12  

Prosimte zamilovana... :8: Zamilovanej jsem kazdou chvili do nejaky novy zpevacky z klipu :1: To s laskou nijak a nicim nesouvisi nejaka zamilovanost,tu sem netahej :15:

• minoki
          minoki, 28.4.16 13:45:14  

A jsme doma :1: To si pletes zamilovanost se sexualnim harasenim :1: Laska neni JENOM,ze se ti postavi pero,vis :1:

• Saxana
          Saxana, 28.4.16 19:17:59  

Tohle je blbost.

• od10k5
      od10k5, 7.4.16 23:31:05  

Naprosto souhlasím s Minoki.

• Saxana
      Saxana, 8.4.16 20:25:07  

No, pokud jde jen o sex, tak to hned nemusí znamenat, že nevěrník svého partnera nemiluje...

• minoki
        minoki, 9.4.16 10:17:03  

Tak je milovat a milovat.V dobrem i zlem,to malokdo umi.

• lafytka
        lafytka, 10.4.16 10:41:07  

No znamená to zbabělost....nespokojenost ve vztahu řeší sexuálními úlety valná většina lidí. Málokdo tn vztah chce skutečně narovnat a opravit.
        To, že nevěra vztahu někdy i prospívá je dané, ale myslím, že potom mizí všechno co dělalo vztah vztahem.
        Ale jsme teoretik a navíc nepřekonatelný optimista, taktéž stále naivní jako děítě, takže co já můžu vědět :2:

• minoki
          minoki, 3.5.16 12:52:31  

Po nevere uz to neni NIKDY stejne.

• Zidane
            Zidane, 4.5.16 15:45:41  

Souhlasím. I když rozbitou věc slepíš, už bude navždy slepená.

• skromnyhenri
      skromnyhenri, 13.4.16 00:24:37  

Tomu nevěř!

• minoki
        minoki, 13.4.16 13:15:00  

To jsi mi peipomnel.
        Takovy clovek miluje JEN SAM SEBE

• c.erti.k
      c.erti.k, 18.4.16 09:56:38  

.. jak kdo.. jak s kým... po jak dlouhé době vztahu..

.. aneb..

.. každý to má jinak :13:

• minoki
        minoki, 18.4.16 13:26:14  

alibismus :13:

• c.erti.k
          c.erti.k, 26.4.16 10:16:08  

...áále prd...

..pragmatismus drahá.. :14:

• minoki
            minoki, 26.4.16 13:24:25  

rezignace!

• Zidane
              Zidane, 26.4.16 14:40:05  

To nebo ono... já když miluju, nezahýbám. Takže pokud bych zahnul nebo si dokonce našel bokovku, proč s tou svou být? Kvůli dětem? No možná, ale přece není nutno být nasílu spolu, můžeme se rozumně rozejít, zůstat přáteli nebo aspoň držet kvůli dětem příměří, děti by mohly za druhým rodičem chodit, kdy si vzpomenou (samozřejmě po ohlášení)... pokud jsou partneři lidi a nechytne jednoho mstivá stylem "ty hajzle, tak ty zahejbáš a chceš odejít... tak to děcka jen tak neuvidíš!", ono by to šlo. Jenže to je pak právě o dohodě a aby se partnerka neurazila a nezačala se mstít...

• Saxana
                Saxana, 27.4.16 20:27:47  

Máš skvělej názor, naprosto s tebou souhlasím a vidím to stejně.
                Úplně nesnáším když se používají děti jako "zbraň" a rodiče si dělají naschvál. Děti do jejich osobního sporu nepatří. Mají si to ti dva vyřešit mezi sebou a když spolu nedokáží vycházet jako kamarádi, tak nemusí. Ale mohli by se domlouvat jen co se týče dětí, protože ty děti za to nemůžou, že jim dvoum to nevyšlo.

• Zidane
                  Zidane, 27.4.16 21:10:02  

Přesně. Dítě nezajímá, že tatínek s maminkou už se nemají rádi a třeba by se nejradši zaškrtili, dítě potřebuje oba rodiče.

• Saxana
                    Saxana, 27.4.16 21:29:20  

Přesně. :4:

• minoki
                minoki, 3.5.16 13:06:13  

No a my mame i spolecna zvirata :1:
                Nekdy to odnesou i ona :10:

• c.erti.k
              c.erti.k, 2.5.16 08:58:07  

..ále prdlačku...

...co člověk,to jiný tvor...a jiný způsob lásky...čemu zase nerozumíš???

...tomu,že spousta lidí má své hranice lásky a nevěry postavené jinde...než Ty???... :13:

• minoki
                minoki, 2.5.16 14:01:37  

kecy v kleci!!! :13: :14:
                nechapes ty a neomlouvej to :13: :13: :13:

• c.erti.k
                  c.erti.k, 3.5.16 08:34:13  

...ty Tvé výkřiky do tmy jsou už poněkud nudné drahá Minoki.. :14:

• minoki
                    minoki, 3.5.16 12:42:32  

Chapu,ze to boli.

• Zidane
                Zidane, 2.5.16 15:16:39  

Asi. Já třeba nechápu a nepochopím takové ty "volné vztahy", kdy spolu dva žijou a navzájem si dovolej bokovky... jakžtakž bych to pochopil po x letech, kdy jsou spolu ze setrvačnosti kvůli dětem a žijou spíš vedle sebe než spolu, ale ono se to objevuje i mezi mladými... mně tohle partnerka navrhnout, dost možná by to bylo to poslední, co by jakožto partnerka navrhla :4:

• Saxana
                  Saxana, 2.5.16 15:29:04  

To by ses s ní jako rozešel kdyby to jen navrhla?

• Zidane
                    Zidane, 2.5.16 23:08:56  

Asi ne, ale jasně bych jí dal najevo, že takhle teda ne. A to, že by to vůbec navrhla (pokud by to nebylo týden po "ofiko začátku" vztahu), znamenalo by to, že mě sakra málo zná... anebo že mě zkouší, protože ví, co a jak a chce to slyšet :4:

• minoki
                    minoki, 3.5.16 13:04:17  

Ja bych si pak asi dala na ni nejak pozor... :6:

• minoki
                  minoki, 2.5.16 20:28:37  

Na co spolu jsou? Z pohodlnosti,ze zvyku,kvuli majetku?
                  Je treba si to aspon priznat a ne lhat sam sobe a vsem ostatnim do kapsy.

• Zidane
                    Zidane, 2.5.16 23:15:32  

Z pohodlnosti - takže já bych byl kvůli tomu, abych měl navařeno, uklizeno, vypráno... jsou tací, já tohle ovládám, čili není důvod.

Ze zvyku... no možná, představit si to sice nedokážu, být s někým "ze zvyku", ale kdo ví, co se třeba někdy stane.

Kvůli majetku... chápu třeba v případě, že jeden z nich by po rozchodu neměl kde bydlet, protože byt je psaný na toho druhého a on tam s ním je, po rozchodu by si mohl vzít, s čím příšel a měj se jak chceš... což u mě nehrozí.
                    Tento byt je můj a můj taky zůstane. Partnerka by tu samozřejmě bydlet mohla, ale byt je papírově můj.
                    No a prodávat se nebude ani kdyby rodina a odchod do většího (mám 2+kk a to je tak pro dva, dítě do toho už by bylo jen nadočasně, než se sežene něco většího).
                    To ho radši pronajmu a bude z toho pravidelný příjem. Prodávat ani náhodou. Peníze by se vrazily do společného bytu a kdybychom se náhodou třeba pak rozvedli, jak to budu z bejvalky páčit a než vypáčím, kde budu bydlet? Někde v drahém nájmu? Ani omylem :4:

• minoki
                    minoki, 3.5.16 13:00:32  

Certik mi pripomnela,ze take kvuli detem.

Nj,holt takove vztahy jsou.A je to zbytecne trapeni.Kazdy si vybira svou zivotni cestu.Nejhorsi ve vztahu je lez.Nikdy to neni lehke,prochazi se ruznymi fazemi.Staci chvilku prestat "budovat"..ve zlych dobach se pozna pravy charakter.Je pravda,ze doba tomu nahrava.Lide jsou pokriveni,staci se octnout ve spatne spolecnosti.A pokud se podvadenim jeste nekdo bezostysne chlubi...co na to rict....

• Zidane
                    Zidane, 4.5.16 15:48:02  

Ano, i kvůli dětem spolu někdy dva jsou. Pokud to zvládají a žijí sice spíš než spolu "vedle sebe", budiž. Ale pokud spolu jsou "kvůli dětem" a doma je tím pádem akorát dusno, ať už větší či menší... ony děti nejsou blbé a vycejtěj to. V tom případě bývá lepší se rozejít jako lidi, uzavřít spolu příměří a nedělat si naschvály. No a pokud rodičové bydlej ve stejném městě, najet třeba i na systém "děti můžou za tím druhým přijít kdy si vzpomenou, ne jen ve dny určené soudem" - děti nezajímá, že se maminka s tatínkem už nemají rádi, děti potřebují oba rodiče. Opakuju se, ale je to tak :4:

• c.erti.k
                  c.erti.k, 3.5.16 08:46:48  

...nemusíš s tím souhlasit, nemusíš to chápat..nemusíš tak žít...

..prostě takové vztahy jsou...otázkou je,proč jsou..vliv doby,výchovy?..možná...

...mám dlouhodobý vztah,z mé strany věrnost,drahý jednou uletěl..měla jsem ho opustit? zabít??..nebo pochopit??...tvrdit,že už mě nemiluje??...
                  ..ne,věděla jsem a vím,že mě miluje...i přes to,co udělal..stejně tak vím,že život lidský není jednoduchý...takže ty puberťácký výkřiky jakým je úvodní minokin příspěvek...beru jako prohlášení někoho,kdo o životě nic moc neví,,

• minoki
                    minoki, 3.5.16 12:51:14  

Nak te to nasralo.Tvuj problem.Ja si za tim stojim,je to muj postoj k zivotu a tak i ja sama ziju.Totez ocekavam od partnera.Nejake zkusenosti uz mam a docela dost,tak neplacej kraviny,kdyz me neznas.
                    Nic jineho ti asi nezbyva(lo).A prestan do me rypat i na jinych forech.Je to tvuj problem,tak se s tim vyporadej.

• c.erti.k
                    c.erti.k, 3.5.16 13:24:26  

.. checht.. :14:

.. Tvůj postoj Ti neberu, nekritizuji a jsem schopná ho tolerovat..

.. co netoleruji je.. když někdo, třeba Ty.. svůj názor a postoj k životu podává jako jediný správný a možný.. :13:
                    .. jednoho správce Všehomíra už tady máme.. :13: :13: :13:

... p. s....ale prý mi chybí spolusprávkyně, klidně Tě doporučím.. :14:

• minoki
                    minoki, 3.5.16 13:48:01  

chechty checht...myslim,ze je spravny z hlediska zdraveho vztahu,promin

ano,pro nekoho tam chybelo polopaticke "Myslim si,ze... nebo "Muj nazor je... :8:

Chlubit se neverou...z toho je mi,s vasim velkorysym odpustenim,soufl.Od takovych lidi se mentalne nenapadne odsunuji a drzim si je radne od tela,jakozto lidi lzivych a podvodnych i v jinych oblastech.Samozrejme vim:Jsou mezi nami a je jich hodne!
                    Ne,dkj,nemam cas.

• c.erti.k
                    c.erti.k, 4.5.16 09:03:30  

...rozumím tedy správně...že nechceš být paní Všehomírová??? :15:

...jó polopatismus...je v diskuzích na fóru celkem důležitá podstatná věc... :4: :2:

• minoki
                    minoki, 4.5.16 12:55:22  

Na to jsou jini,na to ja nemam cas :1:

• Zidane
      Zidane, 20.4.16 16:00:13  

U mužů tomu věřím. My chlapi totiž musíme mít "hapták" a to je trošku něco jiného než když ženská hodí nohy do praku... já kdybych se ožral natolik, že bych "zapomněl" na tu svoji doma, zřejmě to budu mít na půl šestou a nenadělám s tím nic... ženská se klidně může ráno vzbudit vedle cizího chlapa a netušit, kde se v jeho bytě vzala nebo třeba i opilá nechat "ohnout" za panáka na záchodě v hospodě... takže dle mne mají ženy nevěru jednodušší.

Neříkám samozřejmě, že takové jsou všechny, to ne. Ale jednodušší to ženská prostě má, "fungovat" musí chlap :4:

• lafytka
        lafytka, 24.4.16 16:32:34  

To je pravda.
        S tou funkčností.

• beLIEve
        beLIEve, 24.4.16 16:35:58  

Takže nevěrný chlap nemiluje?

• Zidane
          Zidane, 24.4.16 17:56:21  

Ne vždy, ale beru to podle sebe - já pokud miluju, nemám potřebu zanášet.

• beLIEve
            beLIEve, 24.4.16 18:01:41  

No, to já taky...

• Zidane
              Zidane, 25.4.16 00:11:18  

A o tom mluvím. Nedokázal bych té své říct "miluju tě" a přitom vědět, že jsem si včera někde odskočil.

• beLIEve
                beLIEve, 25.4.16 00:32:22  

Jistě, já také ne. Plno lidí to ale dovede. A setkala jsem se hlavně s muži, co to dovedou. Hodně často se vymlouvají na to, že muž dovede snáz odlišit sex od citu. Takže bych fakt nebádala nad tím, že pro ženu je nevěra snažší.

• od10k5
            od10k5, 24.4.16 22:15:54  

Já taky.

• pvdmk
          pvdmk, 25.4.16 09:06:07  

Nevěrný chlap může milovat. Pouze to bude slaboch, který nedokáže odolat pokušení a pak ho to mrzí.

• Saxana
          Saxana, 25.4.16 15:42:41  

Taky jsem toho názoru, že nevěrný chlap může milovat. I když je to fakt hnus co dělá...

• beLIEve
            beLIEve, 25.4.16 23:32:58  

Já to netvrdím, to vyplývá z jeho tvrzení.

• 69beran
      69beran, 28.4.16 13:23:05  

Ale jdi. Takhle to brat nelze.

• Kahaja
    Kahaja, 10.3.16 19:54:51  

Je možné,že žena,která má hruzu z nevěry jí nakonec uskuteční? :2:

• Saxana
      Saxana, 10.3.16 20:29:33  

Ano je to možné :1: Možné je totiž všechno.

• pvdmk
      pvdmk, 11.3.16 08:02:19  

Samozřejmě. Ono to rčení "nedělej druhým to, co nechceš aby oni dělali tobě" se nejhůř dodržuje.

• Rasputin
      Rasputin, 11.3.16 14:35:57  

hmm, vše je velmi individuelní :2:

• skromnyhenri
      skromnyhenri, 11.3.16 22:18:28  

To bych chtěl vidět,tu hrůzu :1: :1: :1:

• 69beran
      69beran, 12.3.16 16:01:03  

No jejda :1: Ale casto byva ta "hruza z nevery" predstirana lidmi kteri mnohokrat neverni byli. Samozrejme i toto plati pro obe pohlavi.

• Clementine
      Clementine, 12.3.16 17:18:44  

Otázkou je, proč ji uskutečnila.

• beLIEve
      beLIEve, 12.3.16 17:21:34  

Hrůzu ze svojí nebo z toho, že bude podvedená?

• lafytka
      lafytka, 31.3.16 18:16:40  

Jo. Protože ta hrůza je jen nátlak okolí, případně výchovy nebo svých vlastních pravidel.
      Nevěru nikdo neplánuje....nebo nikdo normální, přesto se stává i těm nejsvědomitějším. Ale minimálně.

• Zidane
        Zidane, 2.4.16 03:34:12  

Slyšel jsem i o plánované nevěře.
        To takhle prý jedné známé zahnul chlap.
        Ona to "neřešila", nedělala poprask, žádný rozvod, nic, ani nevím, jestli ten její věděl, že ona ví a ptát se jí mi je žinantní, jsem to zaslechl tak nějak mimochodem... co se pamatuju, tak se bavila s mojí mámou a buď jí nedošlo, že tam sedím taky nebo jí to bylo fuk (pokud to padlo při kartách, kterých jsem byl též účastníkem, což je taky možné, podrobnosti si už nepamatuju).

Jen si řekla "počkej, hajzle, jednou ti to vrátím a postarám se, aby ses to dověděl, ať víš, jak mi bylo" a prý to po HODNĚ letech fakt uskutečnila... těch hodně let prý byl taky plán, aby mu pak mohla připomenout "to máš za to tenkrát, no před patnácti lety, si vzpomeň... tak a teď jsme si kvit a nebudem se o tom už bavit".

• lafytka
          lafytka, 3.4.16 21:35:44  

To je celkem časté...taky se mi jaksi ulevilo, když jsem po letech s nevěrným chlapem poprvé spala s někým jiným...samozřejmě už po ohlášeném rozchodu.
          Ex to asi dva roky vůbec nechtěl pochopit...vlastně doteď.
          Ta medicína totiž bolí.

• Zidane
            Zidane, 4.4.16 17:41:08  

Přitom po rozchodu to už exovi či exce může bejt jedno, ale většinou není, protože nejsou štont pochopit, že se bez nich člověk "obejde".

• minoki
              minoki, 5.4.16 14:15:53  

Nu,kdyz se odstehoval,tak jsem ho rychle nahradila.Ten cumel :1: a smiroval :1: Jsem si fotku noveho mileho vystavila do ramecku a on to videl.

• lafytka
              lafytka, 6.4.16 17:27:07  

Přesně tak. Je to jako s hračkou...když ji má, zak ji nechce, ale když ji chce někdo jinej, tak by se rval.