Ezoterika

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
vecerlib (2016-11-27 10:22:55)KarelKeslly (2016-11-23 10:44:30)jmsw (2016-11-23 10:37:38)BRITSKY.SLECHTIC (2016-11-06 13:35:17)Maatina (2016-10-27 22:02:38)od10k5 (2016-10-26 18:56:32)Aitos (2016-10-26 15:28:39)Cho (2016-05-12 13:39:28)Dalihrob (2016-05-09 23:53:36)rakapka (2016-02-11 21:26:33)biznasizna (2015-10-21 20:47:34)RAIKI8246 (2015-09-11 02:43:47)therion666 (2015-07-08 10:00:40)hyskas (2015-02-08 22:59:15)asa (2014-11-26 12:29:22)Gorodet (2014-10-16 08:23:38)ezilifreda (2014-10-08 20:52:43)Gee (2014-07-23 20:15:43)helenka35 (2014-06-09 19:11:00)asdfdfas (2014-04-28 22:21:31)Dona_Yllenn_Nocturne (2014-04-16 19:34:40)primulka (2014-04-06 18:04:14)anamorka (2014-03-30 17:52:10)
Ezoterika
Založeno: 14. 10. 2013 | Příspěvků: 614 | Členů: 31
Správci: jmsw (hlavní)

vše o ezoterice, pozvánky na akce, rady a návody jak na co...

Obecně je ezoterika vnímáná jako exoterismus, protože smotná esoterika je spíše o tajných vědomostech a spolcích, ale už se to vžilo, takže to nehodlám měnit... snad vhodnější by bylo říci, že se zde zabýváme metafyzikou. Tedy tím, co je před a za fyzikou. Tím, co nedokáže věda zatím vysvětlit a ani jinak pojmout.

Do této skupiny patří např. magie, astrologie, psychotronika, různé druhy věštění a další.

http://www.astrovikend.cz

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Aitos
    Aitos, 18.10.16 16:55:53  

Existuje ještě esoterika???

• od10k5
      od10k5, 18.10.16 18:52:05  

Proč by neexistovala?

• Aitos
        Aitos, 19.10.16 09:29:15  

...že už se o ní skoro nikde nedebatuje a nikdo moc otevřeně nesdílí své zkušenosti. Nebo nevím kde?

• od10k5
          od10k5, 19.10.16 19:09:33  

Nedávno sem potkal zde na diskutníkách člověka který na jakékoliv duchovno nevěří a považuje ho za výmysl za účelem klamání lidí a to co se podaří by se dle něj stalo i bez jakéhokoliv přičinění. A je zajímavé že proutkaření přijímá a věří mu. :15: i když dle něj to je už zastaralá metoda a máme prý k dispozici modernější a přesnější.

• Aitos
            Aitos, 20.10.16 09:59:49  

:1:

• Aitos
            Aitos, 20.10.16 10:00:42  

Právě, je u nás celospolečenský odklon od duchovna... V. Havel by to veřejně pojmenoval, kdyby ještě žil.

• jmsw
              jmsw, 23.10.16 23:17:38  

To se celkem dalo čekat. Po tom raketovém nástupu v devadesátých letech, to v první dekádě jedenadvacátého století byla už jen taková setrvačnost bez nadšení.... a teď už to upadá, přestává to být moderní. Zůstávají opět jen ti, co o tom něco vědí. Což je dobře.

• od10k5
                od10k5, 24.10.16 05:01:35  

Přijde mi škoda, že zde už není "Zlatá mysl".

• Aitos
                  Aitos, 24.10.16 22:30:21  

No jo, kde jsou ty časy, u mě se začal rozvíjet kontakt s intuitivním vedením po přečtení knihy Modrá Alfa, asi tak 96/97 to bylo? http://www.modraalfa.cz/index.htm?&stranka=reportaz.htm
                  Vychází ze zlaté jak v rozhovoru i píše, a kupodivu stále fungují, nevím zda duchovní skupina, ale semináře ano.-)

• Aitos
                    Aitos, 24.10.16 22:34:39  

V predposlední i H. Havelka, ten pak šel přes regrese u Dr. Dragomireckého a channeling u Intaga, ale pak na chann zanevřel co mu nenaplnil jeho představy a po letech ho opět začal používat i při svých terapiích...
                    http://www.modraalfa.cz/videa.htm

• Aitos
                    Aitos, 24.10.16 22:40:25  

Ukázka z jejich knihy co mají na webu, ""Komunikace s poradci
                    Každý detail na poradci může mít určitý význam. Přijde-li nějak zvláštně oblečený, klidně se ho zeptejte, co tím sleduje. Přijde-li k vám víc kandidátů na poradce současně, vezměte toho, který přišel první. První je intuice, která je rychlejší a pružnější než logika; ta je kostrbatější a pomalejší. Přijde-li osoba bez obličeje, můžete někdy přesto poznat, o koho se jedná. Stává se to často. Zase hledejte odpověď v oblasti svého vnímání světa. Může to symbolizovat vaše povrchní vnímání svého okolí.
                    Pokud se vám objeví osoba, která dávno zemřela, nebojte se, není to žádná duchařina. Váš obraz nesouvisí s duší zemřelého člověka. Je to zpráva o tom, že vy s tímto člověkem nemáte cosi dořešeného, ať v pozitivním, nebo v negativním smyslu, že je mezi vámi dluh nebo potřeba stýkat se a popovídat si. Klidně k tomuto poradce využijte. Dotyčný také může být symbolem něčeho ve vašem životě. Vaše podvědomí vám touto symbolikou něco naznačuje, a to něco máte za domácí úkol. Je to v naprostém pořádku.
                    Osoba poradce se může v pracovně chovat úplně jinak, než se táž osoba chová v reálném světě, protože člověk ve fyzickém světě je on, kdežto poradce jste vy, jenom s maskou druhého člověka. Podoba vás má vyprovokovat a dát vám nějakou informaci.
                    Pro zítřejší práci nebudeme nutně poradce potřebovat. Považuji je přesto za podstatnou součást semináře z toho důvodu, že jeho hlavním cílem by mělo být porozumět lépe sám sobě. Poradci symbolizují můj vnitřní hlas, mé vnitřní názory. Stojí za to mít je a naučit se s nimi komunikovat. Někteří poradci jsou hovorní až příliš a od počátku neustále mluví, což je zpráva poměrně jednoduchá. Jiní se s vámi naopak bavit nebudou a budete mít problém se s nimi vůbec domluvit. Takové je potřeba nějak vyprovokovat, vynadat jim, nebo jim zkusit vyprávět vtipy.
                    Při vaší komunikaci nemusíte slyšet žádné hlasy, nemusí být vůbec verbální. Většině lidí funguje komunikace s poradci jako myšlenkový rozhovor, podobně jako když se v duchu hádáte s manželem. Způsob vnitřní komunikace je naprosto individuální. Neexistuje žádný ortodoxní, jedině správný přístup a každému člověku to funguje jinak. Cílem této činnosti je najít si svůj momentálně nejprůchodnější komunikační kanál a ten rozvíjet.
                    Slova jako objektivní a subjektivní jsou v této práci velice relativní. Nikdo z vás nemá jistotu, jestli si své poradce prostě nevymyslel. Jak byste si to chtěli potvrdit nebo vyvrátit? Tato trapná nejistota vám zůstane ještě dlouho.""
                    -Jo jo, tu mám občas dodnes.-ú)

• od10k5
                    od10k5, 25.10.16 19:48:46  

Když tady působyla zlatá mysl, tak sem nebyl v rozpoložení na ní jít a když sem se dostal do rozpoložení, že bych šel, tak už nefungovala. To samé Modrá alfa, když už sem byl v rozpoložení, že bych na ní šel, tak přestala fungovat v Liberci.
                    Takže hlavně jedu v reiki.
                    Knihu o Modré alfě sem kdysi četl.

• Aitos
                    Aitos, 26.10.16 15:28:38  

No vidíš, mě to stačilo plus líčení kamarádů jak co dělali když jsem tápal, a průvodce mám dodnes.-) Tedy pak jsem rozvíjel přes metody channelingu. viz. třeba intuice.tk nebo na webu ke stažení https://anitram.files.wordpress.com/2012/08/ma4.doc

• meleq
    meleq, 19.9.15 10:23:42  

Ahoj Karle, tve mlceni mi rika, ze neplati...ok
    ...x...

• Aitos
      Aitos, 21.9.15 13:12:51  

Podle mě není třeba nikoho navštěvovat, zní to blbě, ale kdo má skutečně víru ve "vědomí přesahu", pořádající inteligenci tvořící z nezměrného Chaosu večné Stvoření, ať už tomu říkáte Tao, Ejn Sof Ór, nebo Jediný Nejvyšší. Pak není problém se s nějakým jeho stupněm či ramenem vědomí spojit a dá důkazy jaké kdo potřebuje pro své utvrzení a informace den co den pro další cestu. Jak se říká na východě, když je žák připraven, cesta se vytvoří, mistr se ukáže.-) Kdo není, a ani nemůže být, pokud není shůry vybrán, od rána do večera se může stavět na hlavu než udělá díru do země, to často potrvá.-))
      A pak, není v podstatě mistrů v těle, jsou to v menšině přivaděči na cestu, ve většině jen šaleči a kejklíři nad politiky... A jen zřídka kdy je exoterik i skutečným esoterikem. A podle principu podobnosti jací žáci, takový učitel, kdyby je moc převyšoval, už by ho nepříjimali, viz. jak dopadl Ježíš a další sv. východu i západu.... Tak tu ani žádní extra vyspělí jedinci být nemohou /dlouho/, a nebo jen se spec. úkolem a mluví se pak o nich dlouho a dlouho, až se vše překroutí na 3x, a tak musí zase přijít pár dalších. A tak alespoň máme civilizaci, jakous takous víru, která částečně brání velkým konfliktům, byť ty mezináboženské stále jiskří, byť základ hlásí kupodivu všichni stejní. No a tak, na úroveň jaká tu je si stačí pustit jednou za rok zprávy, a to se esoterně léta mluví o přechodu lidstva do 5.dimenze...-)) Ale to už mě intuice brzdí, abych tu dále nerozebíral. :11: :4: :6:

• meleq
        meleq, 23.9.15 12:01:44  

Samozrejme, ze neni treba nikoho navstevovat, ale take to neni zakazano,ok?
        Karel psal casto o svych uspesich, a ja to zpochybnil, nacez me pozval, abych se na vlastni oci presvedcil, coz sem, jako neverici Tomas, uvital a pozvani prijal
        No a od te doby se neozval
        To je cela ma vedomost o te veci, Aitosi
        ...x...

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 25.9.15 06:10:43  

nevychází mi to, pá-ne trávím s miláčkem, vidíme se jen takto, jelikož je ze slovenska... momentálně mám dost práce se zařizováním akcí pro brontosaury... takže ani není kdy

• meleq
            meleq, 25.9.15 07:14:04  

Ok, Karle, nevadi
            Mozna se najde prilezitost pozdeji
            ...x...

• KarelKeslly
              KarelKeslly, 25.9.15 08:22:47  

měl jsi možnost, když jsem tě zval, to že si neměl čas s tím já nic nenadělám.. teď ho nemám já... bohužel... :15:

• Aitos
              Aitos, 29.9.15 15:16:27  

...ťukej na brány Nebeské, a snad se dočkáš dříve.-))

• meleq
    meleq, 10.9.15 16:54:46  

Ahoj Karle, tve pozvani uz neplati?
    ...x...

• meleq
    meleq, 9.9.15 11:29:13  

KarelKeslly, 31.8.15 18:18:01 reagovat@!!!
    chceš -li důkaz přijeď ke mě.. na týden , či měsíc... ;-)
    Karel Mazánek
    Měřičkova 73
    62100 Brno
    ...

Ahoj Karle
    Horka pominula
    Kdy teda mohu prijet
    Videl bych to patek-sobota-nedele
    Koncem zari?
    ...x...

• meleq
    meleq, 9.9.15 11:27:38  

ahoj
    ochutnávka z mého Kurzu
    je to devátá část: VĚTA EXM 8:
    Manifestace Ssíly ve mně probíhá zhruba ve stupních:

A-Je to Ssíla Vydržet, vytrvat a přijmout i méně výhodnou či dokonce špatnou situaci….seznamuji se při studiu 1.ročníku….odevzdávám se a přitom se můžu učit

B-Je to Ssíla Šlechetného jednání, Soucitu a Velkorysosti a Moudrosti, ale třeba i Humoru za současného dodržování bodu A….2.ročník….zušlechťuji se a přitom se můžu učit

C-A je to Ssíla , která je schopná Změnit špatnou situaci, tj vytvořit novou-lepší , vzniklou z pochopení bodů A a B….3.ročník….měním svou mysl , sebe i svůj svět a přitom se můžu UČIT! VĚTA EXM 9:::

Já-a mně podobní Hráči(pokud existují či ať je nás kdovíkolik) na životní Cestě, at už je jakákoli,
    máme hlavní úkol—UČIT SE o životě, učit se navyšovat svou Ssílu ,
    učit se –Být Ssilou Růstem Ssíly se:::

0- z člověka- zatím MIMO HRU..

1- se stává Hráč v PŘÍPRAVĚ… …začíná se studiem stupně A

2-později, po iniciaci si Hraje na ŽÁKA……A a B

3-po posvátném slibu bude TOVARYŠEM …studium stupně C

4-a po pomazání a korunovaci MISTREM….exhibice A,B,C

Pozn: Jen hrubým odhadem jsem chtěl napsat mé údaje, odkdy a jak dlouho jsem pobýval v tom kterém období, ale vidím, že situace je komplikovanější pro vyjádření a ani to zatím nejsem schopen přesněji uvést – takže jen napíšu, že ted někde…v lidském životě… se pohybuji asi ponejvíce kolem bodu 3---tovaryšské zkoušky

… … … TO HLAVNÍ Z LEKCE 1:
    VĚTA10:
    Platí (v mém pojetí):

0-Čím větší kontakt s Mistrem :

1-tím větší Ssíla Čaroděje …přípravný stupeň obdivovatele a hromaditele Ssíly do základního Etalonu 1 = řekněme 20 jednotek

2-tím častější Synchrony a tím smysluplnější a užitečnější Synchrony …žákovství---další navyšování Ssíly do Etalonu 2 = řekněme 40 jednotek

3-tím Čaročuděsnější život…tovaryšství---začíná se vše měnit, krásnět, ssílit…E3 = řekněme 8000 jednotek

4-a tím více Zázraků…exhibice Mistrovství a nakročení k dalšímu postupu a rozvinutí...E4 = biliony jednotek Jednotky jsem uváděl pouze orientačně, chtěl jsem ukázat NELINEÁRNÍ průběh narůstání Ssíly
    Proto stěžejním v našem Kurzu bude posilovat Kontakt s Mistrem a Navyšování Ssíly

konec deváté části
    zdař Bůh
    … … …

• meleq
    meleq, 8.9.15 12:26:03  

KarelKeslly, 31.8.15 18:18:01 reagovat@!!!
    Karel Mazánek
    Měřičkova 73
    62100 Brno
    ...

Ahoj Karle
    Horka pominula
    Kdy teda mohu prijet
    Koncem zari?
    ...x...

• jmsw
    jmsw, 7.9.15 22:23:12  

Vím, že jsem se k diskuzi meleq a rakapka také vyjádřil a zdánlivě ve prospěch meleq. Myslel jsem ale, že to tím skončí. Když ne, tak to končím já. Nemám nic proti nikomu z vás dvou, ale nemám nejmenší touhu zjišťovat, kdo co kde a proč. Co jsem napsal, platilo pouze k tomu, jak to bylo napsáno zde uživatelem meleq.

• meleq
      meleq, 8.9.15 12:28:30  

seš vynikající diplomat
      ale má pochvala je jen zdánlivá
      zdarec
      ...x...

• jmsw
        jmsw, 8.9.15 13:00:48  

Asi bych to napsal jinak, kdybych se chtěl hádat, nemyslíš? Tady pro hádky ale místo není, to sem nepatří.

• rakapka
          rakapka, 8.9.15 23:32:31  

já se snažila jen po právu hájit proti lžím, nic víc...

a docela mě překvapuje, že ty jeho výlevy, pomluvy a zveřejňování soukromé konverzace nikdo nesmazal hned... právě proto že to sem nepatří...

• KarelKeslly
            KarelKeslly, 9.9.15 08:02:58  

nevšiml jsem si, že by zde zveřejňoval něčí konverzaci... o co konkrétně jde?

• jmsw
              jmsw, 9.9.15 10:27:47  

je to ve smazaných příspěvcích - trochu se to začínalo vyhrocovat

• KarelKeslly
                KarelKeslly, 9.9.15 11:03:35  

aha.. no já byl na slovensku, tak sem neměl možnost zasáhnout... :11:

• jmsw
            jmsw, 9.9.15 10:30:17  

Neboj, o moc déle by to netrvalo :2: Nejsem zrovna zastánce takových hádek na veřejnosti a Karel asi také ne :4: :6:

• Aitos
    Aitos, 7.9.15 17:18:26  

Zabývat se tak vnitřně esoterikou, a ne toliko exotoblbostma, dalo by se to tady i číst a třeba i by se i určití lidé se svými osobnímí zkušenostmi přidali ke sdílení... :5: :6:
    Jinak ani Ježíš nepůsobil duchovně na všechny, a sami sv. často mluvili a přiznávali, že jsou sami velkými hříšníky, co se diví, že je jejich Otec nepotrestá.... Prostě člověk za 1. život nezmění, archetypy jsou archetypy. Jdou jen blokovat či si někdo může hrát na to, že není agresivní, když 10 nejí maso atp.-))

• meleq
    meleq, 2.9.15 10:39:06  

ahoj, jukněte na cesta 2 prosím

zdař bůh
    ...x...

• meleq
    meleq, 31.8.15 08:38:17  

a ted ještě Karle...pár slov tobě:
    píšeš:...dalo by se říct, žes objevil Kámen Mudrců...!!!
    jo, to by se dalo
    ono---dalo by se říct takřka COKOLI
    ale bohužel JEN ŘÍCT...diskuzní forum snese všechno
    a NAŠTĚSTÍ pro tobě podobné...nikdo zde nevyžaduje důkazy, takže se vesele čaruje od rána do večera

a ...skutek utek...
    když potom někdo jako já, vyžaduje důkaz...je to fujtajfl a kazí partu

no nic
    dalo by se říct, že mě se taková prostředí nelíbí
    takže ještě se dám zabanovat zde a Diskutníky opouštím...nikoli s hořkostí v srdci , ale s konstatováním, že se to nepovedlo...bohužel...
    ...x...

• jmsw
      jmsw, 31.8.15 11:10:00  

Ty snad ani neznáš češtinu :7:
      Slovní obrat "dalo by se říct" se používá pro příměr, který následuje po něm.

Pokud vyžaduješ u všeličehos z ezoteriky a podobných oborů důkazy, jen těžko se jich dočkách. Už jen proto, že vyžaduješ fyzikální důkaz od metafyzického. Ja to něco podobného, jako bys chtěl měřit pevnost vzduchu a porovnávat to s tabulkami pro pevnost slitin železa.
      V duchovních oborech platí pouze: věřit/nevěřit a vědět/nevědět či poznat/nepoznat.

• meleq
        meleq, 31.8.15 11:30:52  

Ahoj jmsw
        Dik za vysvetleni, jazykozpytne otazky mam take rad...

Zajimavejsi je ale tve tvrzeni, ze kdo ceka dukazy na esoterickem poli, ten se naceka...

Naprosto souhlasim --neb soucasny stav---je presne takovy

Zvanilu plno a dukazy chybi a vyzadovat je unfer

Oni to ani mnohdy nemysli zle nebo ze by chteli podvadet primo...pouze skutecnosti, ktere zazivaji nepresne a prehnane interpretuji a na tom zakladaji svou povest
        Neni divu, ze kdyz jim do toho zacnu vrtat-prskaji nebo vznesene mlci
        Proc nezalezu na sve forum?
        No zajima me I bavi ten stret...je to neco na/zpusob obranupovzbuzujici injekce
        Kdyz vidim pokrytecke chovani druheho vznikle podrazdenim Jeho Pravd...je to pro me skola, neb kdykoli mohu sam upadnout do podobne lapalie...a Poctivost a Uprimnost sou cenne hodnoty v mem Modelu EXM

Zdar Buh!
        ...x...

• jmsw
          jmsw, 31.8.15 14:13:26  

Víš, já jsem také něco poznal. Důkaz, že to tak bylo mám spíš sám pro sebe. Důkazy pro druhé nemám a popravdě je ani nehledám. Zkušenost je to moje, tak proč do ní ještě někoho tahat.
          Když jsem byl ještě aktivním členem společnosti ČEPES (Česká psychoenergetická společnost), byl jsem svědkem i účastníkem nejednoho dokazovacího projektu. Vycházelo to jak kdy a jak co. Nikdy jsem nepatřil k těm, co všemu věří, ale potřebují si to několikrát osahat ze všech stran, takže to se mou měli těžké :13: Paradoxně můj zážitek mě spíše odklonil od této společnosti.
          A proč Ti to píšu? Vzhledem k tomuto zážitku si dovolím se zařadit do kategorie těch, kteří VĚDÍ/ZAŽILI. Ti, kterým bych eventuálně svůj zážitek reprodukoval, se mohou dělit na skupiny VĚŘÍ a NEVĚŘÍ. A aby mi někdo jen tupě věřil... to raději ať to ani neví. :4:

• meleq
            meleq, 1.9.15 14:02:45  

Dik za vyjadreni...jo, to se mi libi...
            ...x...

• Aitos
            Aitos, 3.9.15 14:47:18  

Jo, právě. Chce to vlastní zkušenost, bytí "přesahu", vědomí za vědomím nelze nacpat do načeho 3D, podobně jako Wokna nedáš do kalkulačky.-) Debatovali jsme o tom už na Intuici před česem. Božské nepotřebuje dávat o sobě důkazy všem, jen těm co si vybere ho dá na míru, je to i součást iniciace, od něj ho možno požadovat, ale dá jaký chce, ne jaký si kdo vymyslí a trvá na něm, to bere jako urážku a znak nevíry.

• meleq
              meleq, 4.9.15 06:12:10  

Rozumim tomu, ze to je tezka prace...
              Ale ze Bozske...rikam Tomu Mistr, bere neco jako urazku...tak to ve sve praxi sem jeste nevidel...
              Komunikace, ktera se NEROZVIJI A NEJDE KUPREDU...je na prd a je treba se podivat, kde to vazne...a ne omilat: to nejde...
              Mi taky hodne veci nejde, ale jsem toho nazoru, ze se to zlepsi
              Vy jste odevzdani a poslusni
              Uvidime dalsi vyvoj
              ...x...

• Aitos
                Aitos, 4.9.15 09:16:39  

Taky občas brbřu. Ale šéfy šéfů si není radno rozházet...
                Jo, když kom. vázne, je třeba hledat příčiny... A když nemůžeš vypátrat sám, najsi si někoho komu bys důvěřoval, ať ten to proklepne.-) Jinak v Bibli je dost příkladů, jakým dávali důkazy když přesvědčovali. Mnozí se i tak bránili přijmout co se po nich chce, a tak třeba prošli velrybou, jako Jonáš.-))

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 31.8.15 18:18:01  

Karel Mazánek
      Měřičkova 73
      62100 Brno

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 31.8.15 18:19:17  

nebo se zeptej mých přáítel z FB především Libuše Kartářka Terapeutka ... ta to také nechápe, ač to vidí na vlastní oči... :4:

• meleq
          meleq, 1.9.15 14:07:30  

No to je slovo do pranice, jak rika rakapka
          Odvolavam sve sarkasticke poznamky, promin
          Rad prijedu
          Sem v duchodu
          Mohu kdykoli
          Tyden by moh stacit
          Az pominou horka, domluvime termin
          Jeste jednou dik
          ...x...

• meleq
        meleq, 7.9.15 07:24:38  

Ahoj Karle
        Horka pominula
        Kdy teda mohu prijet
        Koncem zari?
        ...x...

• meleq
    meleq, 31.8.15 08:31:37  

dobré ráno všem, jukněte na forum Síla mysli
    poté, co sem tam trochu pozlobil správcovou...tak mě dneska zabanovala

Nejak se mi na Diskutnicich nedari...
    Nejpr me zabanoval pan Cho na Ceste, ale tomu jsem to statecne vratil...
    Pak me sprdli na Intuici...ale obeslo se to bez banu...
    A do tretice na Sile mysli me zabanovala pani rakapka?

Sem fakt az takovy neprijemny vetrelec?
    Spis se mi zda, ze ne kazdy ustoji jsou-li zpochybneny jeho milovane pravdy a nazory

Coz ovsem je v rozporu se zdanim duchovni autority, kerou kolem sebe vybudoval, obklopivsi se suitou oddanych nasledovatelu

Ja su spis buric, rebel a odpadlik...takze je jassne, ze v takove komunite zahy zacnu pusobit rusive

Co tedy zbyva jineho, nez uchylit se sem...a vybudovat si rebelskou komunitu dle revolucnich myslenek Exm!!!!
    ...x...

• jmsw
      jmsw, 31.8.15 11:03:36  

Já tedy nevím, ale když už se Ti tak moc nelíbí, co se zde a jinde na podobných fórech píše, tak proč si tedy nezaložíš fórum rebelů - třeba "antiintuice" nebo "antiduchové" či "antiezoterika". Nediv se, že Ti diskutující správci zakazují vstup, když jen ryješ do ostatních. Můžeš nesouhlasit, nevěřit, být proti... ale diskutuj na úrovni a ne jak opilec z pivnice.

• meleq
        meleq, 31.8.15 11:35:23  

Jo, ten konec---zalozit si EXM...zde...to sem zkopiroval z Cesty2...meho fora...a tedy jo, budu si psat tam
        Druha poloha otazky...Proc si nepisu na svem pisecku a otravuji ostatni...je jiz zodpovezena vyse...
        Zdar Buh
        ...x...

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 13.8.15 09:59:57  

dobré ránko všem, jukněte se na fórum: Síla mysli
    něco jsem tam dal o tom, co se mi děje už několik let a jak to u mě probíhá... stojí to za to... v posledních dnech to dá se říci graduje... :15: