Ježíš Kristus

Otevřená diskuze | Kategorie: Náboženství a filosofie
radkojaga (2018-12-10 09:17:01)ElenaJakub (2018-12-09 21:12:13)poko (2018-12-08 19:14:23)ab.ba (2018-12-05 13:39:59)Kolenik (2018-12-05 09:02:34)krudox (2018-12-04 21:41:19)9marie04 (2018-12-04 21:01:58)Carbon.de.Castel-Jaloux (2018-12-04 19:12:04)Pavla.119 (2018-12-04 07:20:52)talk (2018-12-02 19:11:14)Divobyj (2018-12-02 17:12:14)2442 (2018-11-30 20:45:52)czjhdlkjhbfdhndjgbdhsdgcj (2018-11-25 17:28:23)slavidan (2018-11-22 21:06:53)blaznivymrak (2018-11-22 19:20:47)a.l.tereza (2018-11-09 00:49:54)VMerhaut (2018-11-06 17:54:41)9876 (2018-11-03 16:14:33)jirka5 (2018-10-16 21:36:56)kaima (2018-10-08 19:13:32)ceskypepa (2018-09-14 21:34:02)Green (2018-09-03 22:08:37)radiac (2018-08-29 07:15:02)
Ježíš Kristus
Založeno: 12. 10. 2013 | Příspěvků: 27 111 | Členů: 47
Správci: Carbon.de.Castel-Jaloux (hlavní)

Jan 14:6 Ježíš mu odpověděl: "Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.

Toto fórum je věnované biblickému Ježíši Kristu.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• ab.ba
    ab.ba, 4.12.18 00:22:43  

https://www.diskutnici.cz/forum/3461-svedkove-jehovovi-vs-bible/

• rose66
    rose66, 3.12.18 13:14:30  

Ježíš Kristus, Boží milovaný Syn

„Byl také slyšet hlas z nebe, který řekl: ‚To je můj Syn, milovaný, jehož jsem schválil.‘ “ — MATOUŠ 3:17

• poko
    poko, 2.12.18 14:43:51  

Nezaměňuje si pojmy s dojmy a průjmy.

Boží království je toto,
    Římanům 14:17 Království zajisté Boží není pokrm a nápoj, ale spravedlnost a pokoj a radost v Duchu svatém.
    Tohoto se týká toto:
    Marek 9:1 Řekl jim také: "Amen, pravím vám, že někteří z těch, kteří tu stojí, neokusí smrti, dokud nespatří Boží království, přicházející v moci."

Pak je tady něco jiného i když i jiné bude mít stejné pruvodní znaky pro vyvolené.

A to je další příchod Ježíše.
    Tady už platí toto.
    Matouš 24:36 O onom dni a hodině však neví nikdo, ani andělé v nebi, ani Syn; jenom Otec sám.

• poko
    poko, 30.11.18 16:09:15  

https://www.diskutnici.cz/forum/3049-buh-existence/

• Yogi_Henry
    Yogi_Henry, 28.11.18 11:01:10  

Kdyz se nad tim dnes clovek opravdu zamysli, nad tim vsim co moderni veda nam dokazuje a ze z nas se uz jako vytvorila spolecnost civilizovanych a udajne hodne pokrocilych lidi, je opravdu smutne koukat na ty trouby kteri verej v existenci boha a toho vseho okolo neho.

Kdyby Jezis opravdu byl schopny se znovu objevit tak verim tomu ze jako zkuseny tesar...truhlar by si vyrobil pekny a tezky kyj a mlatil by hlava nehlava do vsech tech pitomcu co si z jeho jmena udelali peknou saradu a byznys.Vse co dnes vidime v kostelech a u tech kriplu co vykuruji mlade chlapecky Jezis nikdy nekazal.

Nase existence je jenom proto ze nam to priroda dovolila a nas konec take prijde i presto, ze jsme udajne dost chytri ale ne natolik abysme si to uvedomili a vzali vazne co s touto krasnou planetou delame.
    Az natahne kazdy z nas brka, tak nas ceka absolutni "NIC" ani tu tmu neuvidime, presne to same jako kdyz pujdete vecer spat s tim ze rano uz se neprobudite ( nemusim davat najevo ze snit muze pouze zivy mozek)

Pokud se nekdo z nas pujde nekam onanovat tak verte, ze travite cas kvalitneji nez premyslet nad existenci nejakeho vymysleneho dedka na oblacku. :4: :4:
    Haleluja

• LeviIsrael
    LeviIsrael, 26.11.18 17:13:14  

Jelikož nedostatečná inteligence většiny diskutujících na tomto foru, nedovoluje pánbíčkářům pochopit byť jen jednoduchou alegorii, tak já vám to napíšu a popíšu přesně.

LaVeyovi Satanisté ve skutečnosti nevěří v reálnou existenci Satana ani žádné jiné vyšší bytosti. Satana používáme jako metaforu, jíž se vysmíváme všem náboženstvím (speciálně křesťanství). Tento satanistický směr rozhodně zavrhuje rituální obětování lidí a zvířat. Naopak se jedná o spolek inteligentních, intelektuálně velmi vyspělých lidí kteří odmítají dále lhát sami sobě o fungování světa a nebojí se podívat pravdě do oči. O tom svědčí i ten fakt že více než dvě třetiny uchazečů o členství v naší církvi odmítneme, opravdu nemáme zájem o delikventy a životní ztroskotance kteří by nám akorát prznily jméno. Církev Satanova založená přímo Antonem Szandorem LaVeyem, má i v Čechách svou pobočku, jak jsem psal níže.

Každého člověka který je na pochybách proto vyzývám aby nezaujatě a bez předsudků studoval myšlenky a názory tohoto člověka (Anton Szandor LaVey), nebudu vám lhát, nebude se vám to líbit, bude těžké si všechny ty věci přiznat, ale ten kdo to dokáže, tomu se oči otevřou tak, jako se křesťanům zavřely v momentě kdy podlehly slibům, dogmatu a falešným nadějí bible svaté.

Ave Satanas.

• Divobyj
      Divobyj, 26.11.18 19:36:04  

Považujte Ježíše za podvoníka?

• LeviIsrael
        LeviIsrael, 26.11.18 20:32:41  

Otázka za 100 bodů :1: :1: :1:

• Divobyj
          Divobyj, 26.11.18 20:50:36  

Odpověď zatím za 0bodů :5:

• Kolenik
        Kolenik, 27.11.18 08:31:13  

Samozřejmě, že to byl podvodník.

• Divobyj
          Divobyj, 30.11.18 10:34:53  

:1: Tvůj názor znám,Pavlíku,ale rád bych znal názor pana Satanáše :4:

• java
          java, 2.12.18 01:28:06  

Proč si to myslíš?

• Kolenik
            Kolenik, 2.12.18 18:20:58  

Vydával se za syny toho boha, se kterým údajně komunikoval prolhaný Mojžíš, a aby lidi přesvědčil, že opravdu je synem boha, tak s použitím hypnózy "konal zázraky". Celé křesťanství stojí na tvrzeních prolhaného Mojžíše, a na kejklích podvodníka Ježíše.

• poko
              poko, 2.12.18 23:34:42  

Vstát z mrtvých to je docela dobrý výkon

• Kolenik
                Kolenik, 3.12.18 07:11:06  

Ty jsi u toho byl? :8:

• Carbon.de.Castel-Jaloux
                  Carbon.de.Castel-Jaloux, 3.12.18 07:36:06  

Dost blbá otázka.

• Kolenik
                    Kolenik, 3.12.18 09:14:49  

A nevadí, že jsem ji okopíroval od věřících? :8: :1: :1:

• Pavla.119
      Pavla.119, 26.11.18 20:51:32  

K čemu je to dobré?

• LeviIsrael
        LeviIsrael, 27.11.18 15:21:39  

K mnoha věcem, například k duševní svobodě.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 30.11.18 18:42:22  

Běž agitovat jinam.

• Divobyj
        Divobyj, 30.11.18 19:33:41  

Obávám se,že vrcholem jeho schopností je jen sesmolit pár vět o tom,čemu věří.

• LeviIsrael
    LeviIsrael, 24.11.18 17:19:07  

První Česko-Slovenský Chrám Církve Satanovy je v ČR oficiálně registrován. Náš řád zahájil svou činnost v roce 2005 a od té doby se naše počty značně rozrostly. Vydáváme vlastní časopis, provádíme magický výcvik.

Pro zájemce o relevantní informace o satanismu a jeho pravou podstatu vám doporučuji navštívit naše stránky.

http://www.cirkevsatanova.cz/

• visitor77
      visitor77, 24.11.18 19:05:01  

jdete tam, kde je vaše místo...
      Mt 25, 41: Potom řekne těm na levici: ‚Jděte ode mne, prokletí, do věčného ohně, připraveného ďáblu a jeho andělům!

• LeviIsrael
        LeviIsrael, 24.11.18 20:01:41  

Starče, buď té křesťanské lásky a pochop konečně že tvé plané výhrůžky nikoho nezajímají. My na ty tvé křesťanské sračky nevěříme, jdeme s dobou, chceme svobodné lidstvo bez boha alias pravého pána zla, krále otroků... a taky bez jeho naivních oveček. Jsme svobodní lidé kteří chtějí užívat slasti života, nikdo nám už nebude poroučet co můžeme a nemůžeme. Žádná odměna v nebi tě nečeká, zemřeš a shniješ jako všichni ostatní, že si promrhal svůj život v iluzi,bludu a klamu za to můžeš vinit jenom sám sebe.

• visitor77
          visitor77, 25.11.18 13:39:42  

nie som starče, a len znova zdôrazňujem, kde patrí ten, kto zradil Boha, kde patrí kníže lži...

Carbon.de.Castel-Jaloux, 30.11.18 18:46:33  

Člověče, já nevím, že na tahle fóra leze každej debil, co je sem přitahuje? Třeba zrovna tihle dva čurabatáci.

• poko
      poko, 25.11.18 16:03:10  

Keđ něbolo diskusne forum, len tvoja rodina vedela ,že si jebnutý

• poko
      poko, 25.11.18 16:13:56  

K čemu je, držet se a uctívat poraženého chcipáka?

• LeviIsrael
        LeviIsrael, 25.11.18 16:48:13  

Za celá staletí, kdy se snažili lidé jako si ty, Ďábla ukřičet, on sám nikdy nezařval na ty, kdo ho očerňují. Vždy zůstal gentlemanem, zatímco ti, které podporuje, běsní a pateticky pokřikují. Satan se ukázal se jako vzor hodný následování. Nyní má ale pocit, že nadešel čas důrazně se ozvat. Usoudil, že konečně nastala doba, aby dostal, co mu náleží. Nudné knihy plné pokryteckých zásad a falešné křesťanské morálky už dávno nikdo nepotřebuje. Každý můj verš je inferno. Každé slovo ohnivý jazyk. Plameny Pekel šlehají s nelítostnou prudkostí ... a očišťují ! Čti a poznej zákon silných Poko ! :14:

• poko
          poko, 25.11.18 17:30:36  

Kam se hrabe jeden jediný výtisk který ,podporuje Tvoje ujeté teorie co do počtu vydání a překladů na Bibli, která je podle Guinessovy knihy rekordů bezkonkurenčně první, už to samotné odhaluje, že autor Tvých informací je neschopný chcípák, když si nechal vyfouknout prvenství, co by to bylo za Boha za Božího Ducha, který prohrává?
          Proč se řídit dodělávajicím poraženým chcípákem?

• Kolenik
            Kolenik, 25.11.18 17:59:21  

A porazil jej pánbíček, kterého si vymysleli neználci z doby kamenné! :1: :1: :1:

• visitor77
              visitor77, 25.11.18 19:05:41  

otravujete a prudíte...

• krudox
                krudox, 25.11.18 20:08:56  

tak ho evangelizujte a nenadávejte, v Duchu svatém je to hračka, zázraky se dějí těm, co v Krista věří, co rozvážete vy na zemi, to i Bůh rozváže v nebi, tak kde to vázne, služebníku Boží? :4:

• Pavla.119
                  Pavla.119, 25.11.18 20:55:07  

A PROČ?
                  Proč by to měl dělat?
                  proč by měl evangelizovat člověka, který se rozhodl dobrovolně, s plným vědomím, dělat to co dělá? On moc dobře ví, co dělá! Má svobodnou vůli a hloupý není. Je jenom hloupě naivní.
                  Koneckonců: kdo by to měl umět lépe posoudit než Ty?
                  KAM vede cesta bezhlavého užívání si slastí života?
                  Nezodpovědnosti?
                  NĚKDO na to doplatí!

CO by se stalo, pokud by si svobodně užívali slastí života VŠICHNI lidé ve tvém okolí? Co by se stalo, pokud by se slastí života rozhodla využívat KONEČNĚ i Tvoje maminka? A ta by si mohla užívat slastí života ZASLOUŽENĚ! Jak by to dopadlo? Kdyby si slastí života bez zodpovědnosti užívala posledních deset let?
                  Kdopak jí připravil PEKLO, které už deset let prožívá?
                  Nebyla to náhodou právě Tvoje nezodpovědnost a užívání si života?

Takhle to totiž JE, můj milý!
                  Na to sobecké a bezohledné užívání si života vždycky někdo doplatí!
                  Není sama kdo na to doplácí!

Doplácí na to i další lidé a dopláceli by daleko víc, pokud bys v té nezodpovědnosti pokračoval!

Takže jo, samozřejmě - buď svobodný i Ty a užívej si všech slastí života, přesně tak, jak Ti radí Satanská bible a tenhle pišišvor! Jak by to dopadlo snad už moc dobře víš.

• krudox
                    krudox, 25.11.18 21:00:02  

přeskočilo ti? já a satanská Bible? jdi do háje...

křesťan by měl evangelizovat, protože to po něm chce Kristus, je to v Bibli, vztekej se na něj, ne na mě, ne se povyšovat, a kňučet, jak ateisti škodí Bohu...

• Pavla.119
                    Pavla.119, 25.11.18 21:02:39  

Já ti přece nepodsouvám, že se řídíš podle Satanské bible! Jen ti ukazuju, kam by to vedlo, kdyby se podle ní řídili lidé ve tvém okolí a nakonec i Ty sám! Tak zbytečně nevyšiluj!

• Pavla.119
                    Pavla.119, 25.11.18 21:03:32  

Jo a ještě: kde se povyšuju a tvrdím, že ateisté škodí Bohu? Nespadl jsi na hlavičku?

• krudox
                    krudox, 25.11.18 21:16:52  

já nikde satanskou bibli neobhajuju a nepotřebuju, aby mi někdo vysvětloval, jak by to dopadlo...
                    naopak jsem se o ní vyjádřil, že je jen fanatickým obrácením fanatického křesťanství a ty jsi to četla...
                    že ateisté urážajú Boha, píše visitor, tak nebuď vztahovačná a nevyšiluj, ty přece máš ateistíčky, ty blbečky, ráda, ne? :4:

• Kolenik
                    Kolenik, 25.11.18 21:29:14  

Pavla: Dovol, abych ti připomněl, že debata není o užívání slastí života, jak sem nesmyslně cpeš. Tipuji to na jednu z tvých podlých podpásovek, kterými jsi už docela profláknutá.
                    Tebe musí v tom Pekle, čerti rozškubat!

• Pavla.119
                    Pavla.119, 25.11.18 22:30:39  

Krudox: tak nemistruj druhé a nepleť se do cizího rozhovoru. Tím mi dáváš právo zasáhnout taky.

Koleník: je to blbé, když někdo , že? Ono se lehce do někoho kope "ze zálohy"!

• krudox
                    krudox, 26.11.18 05:49:49  

jsme na veřejné diskuzi nebo na tvojí zásahovce???

to tvoje "nemistruj" se zrovna tak hodí na to křesťanské vlastnění pravdy a z toho plynoucí souzení nevěřících anebo jinak věřících, jak to názorně předvádí visitor a často i ty...

to jsou ale výrazy, vandrovat, mistrovat, to je z kostela?

• Pavla.119
                    Pavla.119, 26.11.18 06:18:01  

Jsme snad na Tvojí zásahovce? Pokud vidím tak správcem je tady někdo jiný, pokud se ti něco nelíbí, stěžuj si Carbonovi.

Výrazy "mistrovat" anebo "vandrovat" jsou výrazy české.

mistrovat:

komandovati
                    … expr. (koho, 4. p.) poroučet, rozkazovat (komu), mistrovat (koho); k. celé příbuzenstvo ○ předp. na…
                    majstrovat
                    … všem, všemu předpisovat, všechny, všechno řídit, mistrovat: osoboval si právo všechny m. †2. studov…
                    mentorovati
                    … 4. p.) (při každé příležitosti) poučovat, kárat, mistrovat, napomínat: výchova bez zbytečného mento…
                    †preceptorovat
                    …expr. (~; koho, 4. p.) počínat si jako preceptor, mistrovat 1 (Třeb.)

vandrovat:
                    povandruji
                    ned. bud. k vandrovat (v. po- III 1) (vedle budu vandrovat)
                    vandrovati
                    ned. (bud. povandruji, budu vandrovat) 1. (kdysi) chodit na vandr; ob. expr. jít, cestovat vůbec, př…
                    vandrovní
                    …; v. historky; expr. v. nemoc (Mart.) chuť, touha vandrovat, toulat se; — zpodst. vandrovní, -ho m.
                    zavandrovat (si)
                    …ndruje na ulici *2. (do koho; nač) krátce, chvíli vandrovat, zaútočit (ve význ. 2) slovy na někoho, …

(viz Slovník spisovného jazyka českého)

Neznám je sice z kostela, spíš z literatury (nečteš - nevíš). To víš, ne každému stačí znát pouze cca 300 základních slov vlastního jazyka :1: někdo má i širší slovní zásobu :1:

• krudox
                    krudox, 26.11.18 19:09:23  

hm, ale já ty výrazy znám, o to nejde, jen se divím jejich užívání v jiném smyslu, než mají...

vandrovat - jít pěšky na výlet, vandr, čundr, ne se do někoho "navážet"...
                    s mistrováním podobně...

jinak zásahovka jsi ty, sama ses pasovala, ne já, mě to nepředhazuj, já jsem diskutník, aspoň tady...

• krudox
                    krudox, 26.11.18 19:11:00  

prostě jsem hovno Čech, jen blbý Moravák...

• poko
                  poko, 25.11.18 21:21:27  

Co učil Ježíš?
                  Když vas neprijmou otrete si opanky na svedectvi proti nim a jdete dal

• Kolenik
                Kolenik, 25.11.18 20:25:21  

Pravda je nepříjemná, že? :8: :1: :1:

• poko
                  poko, 25.11.18 21:33:23  

Za co jiného by se měla taková lež vydávat, když ne za pravdu?

• Kolenik
                    Kolenik, 25.11.18 21:38:53  

Ty jsi nedokončil základní školu? Tam by jsi se dozvěděl, na co všechno si lidé vymysleli bohy. A protože bylo nepraktické, uctívat celé hejna bohů, tak prolhaný Mojžíš, představil jednoho boha na všechno.
                    A víš co se stane, když uvěříš lháři? Napovím ti: Naletíš na podvod! :1: :1: :1:

• poko
                    poko, 25.11.18 22:45:27  

Tvoje informace nepochazí ze stejného zdroje,ze stejného ducha jako Písmo,viditelně otročíš a sloužíš jinému duchu,, jinému zdroji informací, který nám ani neumí ani ohledně smyslu zivota co pro nás lepšího nabidnout,a už vůbec co dokázat

• Kolenik
                    Kolenik, 26.11.18 08:53:09  

poko: To opět dokazuje, že tvůj zdroj je nedůvěryhodný, jak musí zjistit každý myslící člověk. :1: :1: :1:

• poko
                    poko, 26.11.18 16:12:28  

Já jsem zase nabyl přesvědčení, že je nedůvěryhodný Tvůj zdroj informací

• Kolenik
                    Kolenik, 26.11.18 17:56:10  

poko: Předpokládám, že tvým zdrojem informací je Bible. Potom ten tvůj zdroj informaci je zcela nedůvěryhodný, protože obsahuje vyložené lži i faktické nesmysly.

• poko
                    poko, 29.11.18 17:11:17  

Predpokladáš blbě, např,informace jak uvařit guláš v Bibli nikde není

• Kolenik
                    Kolenik, 29.11.18 18:07:20  

poko: Tak co je tvým zdrojem informací? :8: :8:

• poko
                    poko, 29.11.18 23:47:01  

Jak kdy ,teď se koukám na ČT 24 před chvilkou na Slováky TA3 když koupím zařízení nebo nářadí je to návod atd atd

• Kolenik
                    Kolenik, 30.11.18 08:30:30  

poko: To vždycky reaguješ jak hňup? :8:

• poko
              poko, 25.11.18 21:29:38  

Porazil mu nejvetši zbraň kterou okrádal Boha o lidi ,skrze svaděni k hříchu a hřích šli do smrti a Ježíš přebil tu smrt vzkřišením a đabel už větší zbraň nemá

• Kolenik
                Kolenik, 25.11.18 21:33:25  

To myslíš toho podvodníka, který se vydával za syna Boha, a aby lidi přesvědčil, že nelže, tak s pomocí hypnózy "konal zázraky"?

• poko
                  poko, 25.11.18 22:47:32  

Ja nemám na mysli Tveho, ale sveho, Já piši za sebe ,ne za Tebe

• Kolenik
                    Kolenik, 26.11.18 09:10:14  

Jestli ti to pořád nedošlo, tak můj příspěvek je o jistém Ježíšovi, o kterém se píše v Bibli. A z toho, co je v Bibli vyplývá, že to byl podvodník který se vydával za syna toho boha, o kterém žvanil prolhaný Mojžíš. A právě tento Biblický Ježíš, byl podvodník, protože na svoje tak zvané "zázraky", používal hypnózu. Důkaz pro toto tvrzení, je v samotné Bibli, kde je přesný popis hypnotické seance, včetně vyvedení z transu dotykem. Jestli mi nevěříš, tak si přečti Matouš 17, 1 - 7, nebo Marek 9, 2 - 8.
                    Už si to zapamatuješ? :8:

• poko
                    poko, 26.11.18 16:09:35  

To ani omylem není o stejném Jeziši,jako je v Bibli,tam nikde není ,že byl podvodník ale naopak Boží Syn, to vůbec není o stejném Ježíši, Tvůj je naprosto jiný. Než Ten z Bible,

• LeviIsrael
                    LeviIsrael, 26.11.18 16:43:43  

Podvodník se ve své propagandě zaručeně přizná k tomu že je podvodník :1: :1: Poko co víc k tobě říci, -100 IQ... Netřeba na tebe plýtvat slovy.

• poko
                    poko, 29.11.18 23:49:43  

K Tvým ujetym názorům se přiznávat určitě nebude a navíc kdy odešel Ježíš a kdy byla Bible napsaná, ví to to Tvoje IQ?