Kočky a kocouři

Otevřená diskuze | Kategorie: Chovatelství a pěstitelství
Ucik (2017-11-20 18:43:51)Sten (2017-11-20 18:43:19)Lin (2017-11-20 18:42:32)Magdalena.Katka (2017-11-20 17:43:52)kobylatko (2017-11-20 17:35:59)Lidule (2017-11-20 17:03:35)dana.hoyerova (2017-11-20 16:46:13)katerina.1789 (2017-11-20 07:07:33)EnnyForMe (2017-11-19 20:01:29)Mr.Flibble_SunnyBoy_Slan (2017-11-19 11:05:34)Codex (2017-11-18 02:49:52)Peregrina (2017-11-18 00:02:07)Paia (2017-11-17 23:40:36)minoki (2017-11-17 21:35:21)beLIEve (2017-11-16 13:54:06)19Blesk (2017-11-13 17:45:52)Divobyj (2017-11-10 22:21:36)od10k5 (2017-11-04 18:03:08)FromMontana (2017-10-29 13:15:47)383940 (2017-10-16 21:09:48)pavucina.k (2017-10-07 15:52:51)Zdebra (2017-09-19 19:22:55)Dorka12 (2017-09-16 22:36:49)
Kočky a kocouři
Založeno: 12. 10. 2013 | Příspěvků: 6 287 | Členů: 64
Správci: Peregrina (hlavní)

vše o těchto úžasných chlupáčích

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• dana.hoyerova
    dana.hoyerova, 20.11.17 16:46:13  

Zdravím.Tak mám doma dvě žravé koule které jen spí a jí.Ven vyběhnou tak na čtvrt hodiny a honem zpátky do tepla.A neustále mají prázdnou misku takže vždycky přijdou sednou si proti mě a vyžadují naplnění.Nabírají tu tlouštku neuvěřitelným tempem.Každý rok na podzim víc baštěj ale letos snad přijde abnormálně krutá a dlouhá zima nebo co protože ten výkrm nějak nebere konce.Za chvíly je snad budu rovnou kutálet.Každý rok přes zimu tloustnou a na jaře to za 14 dnů vylítaj ale letos to už snad ani není normální.Tak snad do jara přežijou bez infarktu. :15:

• Magdalena.Katka
      Magdalena.Katka, 20.11.17 17:43:51  

Já mám ty žravé koule čtyři, jinak zkušenost stejná. Sežerou na co přijdou- dneska jsem kocourovi dala na misku dušenou mrkev a málem sežral i talíř. :1: To holky tolik neklesly, čuchly, ochutnaly a šly se dožadovat svých kapsiček.

• minoki
    minoki, 17.11.17 07:30:38  

Jak jsem psali o tom kocicim tapani.Mu tu mame asi kociciho ducha.Muj pritel,ktery na yhle veci neveri mi furt rika,ze mu neco tape nebo si leha v posteli.Pritom kocky chrapou jinde nebo tam nejsou.Ted nedavno zas,prej,kdo to tape a ja rikam nikdo,kocour chrape vedle tebe a malej tady neni.Mne se kolikrat neco v kuchyni otiralo o nohy a ja zacla mluvit na kocku a nikde nikdo a to tapani nebo vyskoceni na postel jsem t aky zazila.Ale je to prijemny :2:

• minoki
      minoki, 17.11.17 07:32:57  

Jo a jednou se rozrazily dvere do sklepa a nekdo jakoby utikal dolu.To jsem se fakt lekla.Bydleli jsme tu chvili.

• EnnyForMe
        EnnyForMe, 17.11.17 11:36:20  

O spoustě věcí a dění asi nemáme vůbec ani tušení jestli a jak jsou.Kdo ví,možné je všechno :4: :2:

• minoki
          minoki, 17.11.17 17:32:12  

Hlavne to potvrzuje muj pritel,"zviratko" chodi nejvic za nim :2: A "lidi" nas nechavaji na pokoji.Jednou ale v kuchyni vyskocil hrnek z police na zem,v dost divnem uhlu na zem a nerozbil se.

Jednou u kamarada me vzbudil chlad a "neco" se na mne prislo podivat.On mi pak rika,ze jsem ho mela vzbudit,kdyz jsem se bala,ze tu s nim nekdo bydli,ale je neskodnej.Predelaval starou chalupu.

• Paia
      Paia, 17.11.17 12:00:55  

to sou věci... :7:

• minoki
        minoki, 17.11.17 17:32:48  

Kocici duchove,nahodou je to fajn,kdyz projevi prizen :2:

• Peregrina
      Peregrina, 17.11.17 12:48:15  

to nejsi cvok, mě se to běžně stávalo, když umřela Amálka, tak cca půl roku pak ještě jsem vnímala, že po mně šlape, že se točí dokolečka, jako vždy to dělala v nohách. Normálně jsem jí cítila, i závan vzduchu, prostě tu s náma chvíli ještě zůstala... :1: Ted zase pro změnu vídám Kačenku, ač jsem jí viděla mrtvou, vím, že je mrtvá, tak vždy automaticky mrknu dole ke dveřím balkonu a prostě tam jako vždy sedí a načuhuje dovnitř. Pak mrknu a není tam. Už jsem si i říkala, že to je třeba nějaká cizí kočka, která se tam chodila taky přiživovat, ale je to prostě ona... Tu kresbu na čumáčku nelze zaměnit. Občas se bouchnu do čela, abych se vzpamatovala, promnu si oči.... a zmizí. Ale zajímavý je, že se nebojím.... příjde mi to normální. A všem okolo nenormální a za cvoka jsem tu já :1:

• minoki
        minoki, 17.11.17 17:24:50  

:2:

• kobylatko
        kobylatko, 17.11.17 21:27:46  

Já občas slyším štěkat naši jezevčici Nasťu ,co už není mezi námi .

• dana.hoyerova
    dana.hoyerova, 11.11.17 14:48:01  

Ahoj všichni po nějaké době.Holt zdraví si moc nevybírá kdy a jak člověku zahapruje.No koukám když jsem si to tu pročetla že je vše při starém.A znova jsem si potrvdila že s primitivama se nemá cenu rozčilovat protože s tím člověk stejně nic nenadělá.Já kdybych chytla někoho jak ubližuje zvířeti a nedej bože mejm kocourům tak o něj na místě ihned přerazím to co mi přijde pod ruku ale pokud někdo jen kecá a jinak nic tak se nestojí za to se sním vůbec zabývat.To jsou většinou jen ty kecy protože v reálu je to nakonec jinak. :4:

• kobylatko
      kobylatko, 11.11.17 18:08:34  

Jó přesně tak :15: ,takoví jsou většinou poseroutkové co jen žvaní,ale v reálu na ně blafnout i jezevčík tak maj plný gaťky .Tohle je tip lidí co jsou liní jak vši,do práce to nepůjde a ostatní na ně musí makat,celej den to sedí u pc a jen na internetu jsou machři.

• minoki
        minoki, 11.11.17 18:10:05  

No nevim,myslivci byvaji nejvetsi ......

Jeste ted ti blbecci cekaji,kdy me muzou nahlasit :1: :1:

• kobylatko
          kobylatko, 11.11.17 18:13:38  

Myslivce neřeším (je to taková kapitola sama o sobě),pokud se baví normálně bavím se i já normálně .Pokud dělají nějaký bejkárny musí to řešit lidi co tohle maj pod palcem ,obyčejní lidi jako já s tím těžko něco udělají .

• minoki
            minoki, 11.11.17 18:29:20  

Prave tohle psal a jak se chlubi,i delal,v domneni,ze je myslivec a muze vse.Je to silena organizace,kam muze vstoupit kazdy tupec,aby mohl strilet a zabijet a je to akceptovano.
            Kolikrat se clovek docte,ze nekomu utekl pes a prestoze upozorni myslivecke sdruzeni,najdou ho mrtvyho v lese.Proste si potrebuji prasknout.

• minoki
            minoki, 11.11.17 18:30:32  

Tech prispevku totiz bylo vice a zminoval se i o tom,ze je myslivec a ze je to skodna.

• Lidule
          Lidule, 11.11.17 19:51:21  

S myslivci opatrně mám jednoho doma a není to takový jak píšete ne všichni jsou stejní, bohužel se o nich tolik nepíše jako o těch kteří dělají myslivosti ostudu ... manžel naštěstí patří mezi ty rozumný, ano sem tam střelí zvíře, třeba včera střelil srncatko, ale vybral takové to slabší ... hlavně v zimě když mají zvířátka nouzi o potravu jezdí pravidelně ke krmelcum klidně obden záleží na počasí, věřte tomu že mu nikdo na cestu nepřispěje a to neplatí nejen o něm takových je víc ... v létě zase chodí vyhánět když zemědělci chtějí sekat louky, několika srncatkum tím zachránil život ...

• kobylatko
            kobylatko, 11.11.17 20:06:05  

Je škoda že těch dobrých je málo :5: ,ale to samo je bohužel i u koňáků,pejskařů,kočkařů ...atd .Jsou lidi co něco dělají pořádně a tak jak se má a pak je i verbež co akorát dělá ostudu :10: .

• Lidule
              Lidule, 11.11.17 20:10:05  

Máš pravdu ...

• EnnyForMe
                EnnyForMe, 12.11.17 12:31:41  

Myslivec je,nebo má být hospodář v té věci,a to je správně.To ostaní je spíš predátor,ale ani to ne,protože predátor bývá i užitečný.

• minoki
            minoki, 11.11.17 20:16:22  

Nj,je to skoda...ze se tam hlasi dost primitivnich chlapu a ti stari komousi jeste predavaj spatne veci a rozciluji se,kdyz se resi,ze liska je take zivy tvor a citi bolest a neni to jen hracka pro psy.Nekteri to jeste nahraji na internet,videla jsem neco a chce se mi blit,jak se chova clovek.

• Lidule
              Lidule, 12.11.17 07:13:17  

Taky jsem něco už viděla a je to hnus ...

• Magdalena.Katka
              Magdalena.Katka, 12.11.17 07:55:20  

A proč jsou to komouši? Hovado je snad hovado i bez politického přesvědčení. Mimochodem, největší sv..., kterou v tomhle směru znám, je volič TOP, aspoň se tím chlubí.

• minoki
                minoki, 12.11.17 18:08:43  

Asi jsem to napsala spatne.Spis za komunismu se tyrani zvirat neresilo,dochazelo k zverstvum treba i na jatkach atd.,co jsem slysela a takovato hovada predavaji zkusenost mladsim,jestli mi rozumis,taktez jsou to myslivci,kteri vi,ze ucit psy na kocky,ktere nekde ukradnou,na tajnem miste v lese se nesmi,ale presto to delaji.Jednou sve "zkousky ostrosti" dokonce vyfotili do mysliveckych novin-jak pes nese mrtvou kocku-v dobe,kdy uz byl zakon proti tyrani zvirat.

• minoki
      minoki, 11.11.17 18:09:00  

Ja si myslim,ze v realu by clovek nemel byt lhostejny a neco udelat.Treba i upozornit nekoho jineho.

Jenze internet je zivna puda pro uchyly take.

• Lidule
    Lidule, 9.11.17 19:52:22  

Dneska v práci se mi otevírala kudla v kapse, teda spíš zalamovací nůž ... bavila jsem se s jedním typkem a nevím co mě to napadlo tak jsem se ho zeptala zda by nechtěl kotě a on na mě že doma mají taky a že je likviduje jak jsem ho už radši neposlouchala a musela ten nůž dát dál od sebe ... ale k takovému činu bych se stejně neodhodlala za průser mi ten dotycnej nestojí ... no mám k němu čím dál větší odpor, vzhledově nic moc, když mě vidí tak mě zdraví stylem ahoj kotě, no po dnesku se mu budu vyhýbat co to půjde ... musela jsem si nalejt víno s colou abych to zapila ..

• EnnyForMe
      EnnyForMe, 9.11.17 20:07:03  

To tak bývá.Čím větší nicka na duchu i na těle,,tím větší hajzl :10:

• minoki
        minoki, 10.11.17 02:47:55  

Ano.

• minoki
      minoki, 10.11.17 02:47:36  

Takovi se dokonce chlubi i na Diskutnicich,viz muj profil.

• beLIEve
        beLIEve, 10.11.17 11:10:29  

Jo, to je pěknej čurák...ale všichni ho mají jinak děsně rádi a zastávají se ho. Nepochopíš.

• minoki
          minoki, 11.11.17 01:50:57  

Však se na me slitli vsichni a TondaSchumacher:Nj,ty mas rada kocicky a zastával se ho.Pak se jeste rozčiloval,ze nemam ban.Ja nechápu,ze je tohle zde vůbec trpeno!je to trestný čin.

• kobylatko
            kobylatko, 11.11.17 09:45:18  

Bože proč se ho zastává :7: ?

• minoki
              minoki, 11.11.17 17:59:10  

Jsem mu napsla,ze moc rozumu nepobral,to jsem vedela uz davno.

• kobylatko
            kobylatko, 11.11.17 09:55:53  

Sáhnout někdo na mýho kocoura tak tomu dotyčnýmu utrhnu palici .

• minoki
              minoki, 11.11.17 17:48:10  

A tys to necetla??? Hlavne,ze Voprcalek chodi na Souziti se psem a pise tam,jak miluje zvirata.Davala jsem to i tam a spravkyne a dalsi byli agresivni.

• kobylatko
                kobylatko, 11.11.17 18:00:42  

Teď né ale už dřív jo,ještě na zvířatech.
                A na psy kočky nepatří,když už tak na zvířata,nebo na kočičí diskuzi .Nikdo agresivní nebyl .

• minoki
                  minoki, 11.11.17 18:04:47  

Nesouhlasim.

• EnnyForMe
            EnnyForMe, 11.11.17 11:49:15  

Jo,to si pamatuji :8: Bůh ví,co ho to napadlo a co ho na tvé reakci popudilo,je někdy divnej :11: Protože jinak on nezabije ani mouchu,sousedovic kocour jim tam taky chodí,nadává,že jim kadí do skalky :1: ,ale oni ani pes mu nic nedělají,slepice radši rozdají,než by je zabili na polévku.Tak,že by s tímhle vyvražďováním ve skutečnosti souhlasil,to se mi nezdá.Nějaký jeho momentální úlet asi.A blbej úlet :9:

• Magdalena.Katka
              Magdalena.Katka, 11.11.17 12:39:54  

Možná z jeho strany jen uhozenej vtip. Jak znám jeho příspěvky, tak je tak trochu recesista.

• EnnyForMe
                EnnyForMe, 11.11.17 12:57:40  

I to je možné.Ale rozhodně pan.Voprc.nikoho teda nerozesmál :9:

• kobylatko
                  kobylatko, 11.11.17 16:41:28  

Nj takoví lidi jsou "příběh" co nemá ani hlavu ani patu :11: :8: .

• minoki
                minoki, 11.11.17 17:50:40  

No ja nevim,jeste psal,ze volal na sousedku policajty a ten mu poradil,ze ma kocky otravit.Tohle se vyskytnout a ja o tom vedet,budu to resit s jeho nadrizenym.

• kobylatko
              kobylatko, 11.11.17 16:06:16  

Hodně blběj úlet :10: ,a s takovým volem může souhlasit opravdu zas jen vůl.Hodně lidi by si mělo uvědomit že kočka není pes,kočka je prostě svobodný zvíře jako pták,zvěř ... Jako taky mě štve že od ptáků je vše imrvére posraný a co ? mám je kvůli tomu jako vyvražďovat ? Co nechci aby bylo posraný tak uklízím nebo dám něco na plašení.Totéž bych udělala u koček,pokud nechci aby mi lezli na zahradu dám tam plašičku nebo něco co kočkám "smrdí" .A řeči "nedokážu zabít ani mouchu" uf já fakt nevím,tohle mi příjde prostě ujetý,a ještě divnější si pořídit slípky,králíky ... nedokázat to zabit a pak to rozdávat,pokud zvíře co je k jídli neumím zabít tak to ani netahám do baráku.

• minoki
              minoki, 11.11.17 17:58:14  

Jen jsem tam zkopirovala,cim se chlubil na jinem foru a to se mu nelibilo a psal mi do vzkazu,ze jsem krava a ze mam zalezt do nory.Kdyz jsem mu take sproste odpovedela,tak to vsude zverejnoval.Aspon je videt,co to je za chudaka...Navic se k te debate pridavali dalsi,jak jim vadi kocky,treba nejaka duchodkyne,co ma delat,ze ji na zahrade serou sousedovic kocky a deti nemuzou ven ( :1:) nebo,protoze jsem v USA,ze jsem Obamovska spina-coz je spis k smichu.
              Navic v tom Hodonine opravdu nekdo strili po kockach cele roky a jedne sousedce soused "myslivec" chytil kocoura do sklopce a odnesl ho do sklepa,uz ji ho nevratil.Pry znaji i misto,kde ti "myslivci" uci sve psy na kocky a tam ho nenasli,to je jasne.
              Ja az takovyho zmrda potkam v CR,tak ho budu pronasledovat tak dlouho,dokud nebude potrestanej.

• beLIEve
                beLIEve, 13.11.17 11:16:11  

V Hodoníně dokonce dávají divoké kočky jako krmení v zoo. Tam mě demence vůbec nepřekvapuje.

• minoki
                  minoki, 13.11.17 16:34:38  

Byvaly starosta snad...Normalni clovek tohle neudela..Jednou jsem do ZOO donesla srazeneho ptacka.Dali ho do inkubatoru.Mama furt rikala,ze ho daji hadum.Ja se na to ptala a oni ze ne,ze ani nemuzou.Vsak by ten had mohl zdechnout na nejakou infekci.
                  V ZOO Dvur Kralove chodi/la kocka k nosorozcum a kamaradi/la s nimi :2:

• minoki
              minoki, 11.11.17 18:00:17  

Je to "myslivec" a hraje si tady na hodneho.Myslim,ze nema problem neco zabit.

• beLIEve
            beLIEve, 13.11.17 11:22:26  

To jsem taky nepochopila.

• Lidule
        Lidule, 10.11.17 15:50:01  

kde proboha píše takový hnusy???

• minoki
          minoki, 11.11.17 04:37:44  

Na "Voprcalkoviny"

• Lidule
            Lidule, 11.11.17 08:29:56  

Tak jsem na tu stránku v rychlosti koukla a měla jsem co dělat aby snídaně ve mě zůstala proboha to jsou slátaniny co tam píšou ...

• kobylatko
              kobylatko, 11.11.17 09:54:09  

No,nakoukla jsem též ... Boha jeho :8: ,takoví by měli dělat 12ky aby je takový kraviny přešli .

• Lidule
                Lidule, 11.11.17 10:19:33  

přesně, ti lidi musí bejt chudáci když jsou schopní vyplodit takové žvásty ...

• kobylatko
                  kobylatko, 11.11.17 10:49:59  

Já nechápu jak někdo může celý den sedět u pc a psát takový slátaniny oničem ,na takový lidi fakt platí jen pořádná práce ... né jen aby šli občas pohrabat listí na zahradu .

• Lidule
                    Lidule, 11.11.17 11:16:33  

tak tak ... já si k internetu sednu až když mám vše hotové a nebo čekám než se uvaří jídlo ...

• kobylatko
                    kobylatko, 11.11.17 11:46:24  

Nebo když je venku hnusně a není do čeho píchnout .

• Lidule
                    Lidule, 11.11.17 12:05:47  

to já většinou něco peču nebo mám společnost freťulí :1:

• minoki
                minoki, 11.11.17 17:52:54  

Jeste dlouho po tom tam provokovali,nekdo mi psal na vzkaznik,ze tam pisou o stahovani kocek z kuze a tak.Chodi tam sami ubozaci,stejne jako ten "myslivec" Vandrovec,co ma rad norovani.To same v bledemodrem.Kdo vi neco o norovani,tak se pobleje.Dala jsem to na souziti se psem a zase byli agresivni i nejaka Andulka.

• kobylatko
                  kobylatko, 11.11.17 18:04:18  

Pokud se chová někdo jak ... ehm na jiný diskuzi má to řešit správce tý diskuze nebo admin,ale pokud se chová "normálnš :1: " na psech tak s tím zkrátka udělat nic nejde.

• minoki
                    minoki, 11.11.17 18:06:56  

Co si ale myslis o tom,kdyz nekdo pise takovehle veci.Vzdyt je to trestny cin dle Zakonu o tyrani zvirat a admin s tim nic nedela?Tahlo se cele mesice psani o kockach stahovanych z kuze-vim sice,ze to byla provokace-ale patri to na diskusi,kde jsou pravidla,ze se mj. nesmi porusovat zakony?

• minoki
              minoki, 11.11.17 18:04:08  

Jsou to chudaci a pry tu strasi cele roky.Kdyz si dospele zenske,jedna s dvema detmi,pisou:tutuuuu,nunuuuuu,muciiiiii,pusiiii,je to na pobliti taky.Kdo chodi normalne do prace,nemuze mit na tohle cas a kdyz ma cas,tak ma aspon rozum.