Kočky a kocouři

Otevřená diskuze | Kategorie: Chovatelství a pěstitelství
EnnyForMe (2016-12-10 19:06:26)anina (2016-12-10 18:19:35)Peregrina (2016-12-10 18:16:19)Lidule (2016-12-10 17:44:41)Magdalena.Katka (2016-12-10 17:24:30)Codex (2016-12-10 16:35:30)dana.hoyerova (2016-12-10 14:20:42)Ucik (2016-12-10 13:44:14)beLIEve (2016-12-10 13:28:25)Paia (2016-12-10 12:45:35)Lin (2016-12-10 11:26:49)pavucina.k (2016-12-09 15:00:46)minoki (2016-12-09 14:00:38)katerina.1789 (2016-12-09 07:00:26)semirajida (2016-12-08 22:58:55)kobylatko (2016-12-07 15:52:50)zapadlova.jana (2016-12-07 14:30:52)Mr.Flibble_SunnyBoy_Slan (2016-12-02 21:26:02)FromMontana (2016-11-22 17:06:04)gunsroses (2016-11-19 08:18:27)Zdebra (2016-11-18 16:44:00)saxana.nycolka (2016-10-24 13:58:07)Konopkal (2016-10-21 05:51:41)
Kočky a kocouři
Založeno: 12. 10. 2013 | Příspěvků: 4 189 | Členů: 61
Správci: Peregrina (hlavní)

vše o těchto úžasných chlupáčích

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• anina
    anina, 10.12.16 13:54:31  

Oteplilo se,vrniví budou mít paprčky ušmudlinkané...jak je u vás? :7:

• Lidule
      Lidule, 10.12.16 15:31:06  

Ja nevím jak je u nás, chytla jsem střevní chřipku tak celej den ležím a potim se ve vlastní šťávě ...

• anina
        anina, 10.12.16 18:19:34  

Tak už je tady nějaký moribundus...alespoň,že na Vánoce budeš fit-jen lež a klid.Případně lactobacily... :6:

• anina
    anina, 9.12.16 17:55:04  

Dvounožcům i vrnivým pěkný večer :2:

• Lidule
      Lidule, 9.12.16 18:32:23  

Tobě taky ...

• anina
    anina, 8.12.16 15:28:45  

Dneska je to 12 týdnů,co mi odešel nejmilejší tvoreček - Kubíček /vrnivý/ :8:

• dana.hoyerova
      dana.hoyerova, 8.12.16 16:05:56  

No ten náš 5 měsíční Kubíček je zlotřilý torpédo které chvilku neposedí.Včera jsem si dala nabít mobil a když jsem Kubu pustila z očí tak jsem pak zjistila že mám kablík od nabíječky na dva kusy.Když něco provede a to je mockrát za den tak pak sedí opodál a upřeně mě pozoruje jak se vztekám a má z toho legraci.Pak se sebere a jde vymýšlet další lotrovinu.A vždycky se mu to povede.Náš druhý kocour 11 letý Matýsek je mohutný kocour který kdyby dal Kubovi ťafku tak poletí bůhví kam je neuvěřitelně trpělivý protože Kuba je na něm neustále pověšený, skáče na něj a chudák Mates nemá chvilku klidu tak když už chce mít klid tak chce ven a tam mu uteče.Já vždycky pustím ven Matesa aby měl čas zmizet a teprve tak za deset minut pustím Kubu který se tím pádem zlobí a vždycky vymyslí na mě nějakou odplatu.Dneska šel a vylezl v kuchyni na stůl kde stála váza s vodou ve které jsou větvičky skočil na to úmyslně to převrátil a vodu vylil.Jindy ho ani nenapadne tam lézt protože ví že na stůl a nábytek nesmí.Pak na mě pohrdavě koukl a utekl ven.Takže ještě chvilku bude trvat než ho tyhle pubertální kousky přejdou a určitě si s ním ještě užiju.

• anina
        anina, 8.12.16 16:22:44  

Puberta - to jsou příhody,které by stálo za to sepsat! Můj Kubík se bavil tím,že skočil sousedovi na auto - začalo houkat..odběhl opodál a koukal jako neviňátko...po pubertě to přešlo. :2:

• Magdalena.Katka
          Magdalena.Katka, 8.12.16 17:02:46  

Do kdy ta puberta může trvat? Kačence je rok a půl, ale ještě ji to nepřešlo, naopak- kdyby šlo o dítě, řekla bych, že je hyperaktivní. Lítá, skáče na co nejvyšší místa, s potěšením všechno shazuje a má zřejmě největší radost, když mě něčím vytočí. No ale pak přijde, vleze mi na klín, vrní a šmajchluje se- a můžu ji praštit? Nemůžu... Máme celkem tři, ty dvě jsou docela klidné, ale tahle je rapl.

• anina
            anina, 8.12.16 17:09:47  

Kubíček řádil a byl vzdorovitý tak do 2 let :6: teď by mohl cokoliv-užívejte si to. :2:

• Magdalena.Katka
              Magdalena.Katka, 8.12.16 17:28:49  

Víš, nám už jich taky řada odešla za duhový most, takže vím, jak potom člověku je. A už jsem žádné zvíře nechtěla. K těmhle třem jsme přišli, jak se říká, jako slepý k housím- nejdřív se prostě jedna rozhodla, že u nás bude bydlet, pak si přivedla kamarádku- a protože jsme jim nechali volný průchod sklepem, využila ho k trvalému nastěhování ještě jedna postarší toulavka se dvěma koťaty. Ta už jsme udali, ale Micka u nás zůstala. Ta je klidná, stejně jako "služebně nejstarší" Máša, ale Kačenka se zřejmě vylíhla z dračích vajec! Jo jinak je to loňská dcera té staré Micky, ale asi byl rapl tatínek.

• dana.hoyerova
            dana.hoyerova, 9.12.16 17:06:55  

Co mám já zkušenost tak se vždycky každé to zvířátko zklidnilo po kastraci.Tak holt musím vydržet tak do května než to bude možný.Ale je fakt že kočičky mám celý život a vždycky od kotěte ale i když byly živější tak takovej cvok bláznivej jako ten nynější Kubíček žádná nebyla.No jo člověk se pořád učí protože každé to zvířátko je své.Ale i když mě denodenně něčím vytočí tak bych ho nedala protože když se vyblbne tak se příjde mazlit a to je nad všechno to zlobení. :2:

• Magdalena.Katka
              Magdalena.Katka, 10.12.16 05:14:46  

Kačenka byla kastrovaná už jako osmiměsíční, a je rapl pořád. Naše druhá kočka Máša - stejně stará- byla kastrovaná s ní a je to naopak kliďas, nažrat, pomazlit, někam zalézt a spát. Třetí Micka kastrovaná není a je povahou něco mezi tím, ráda si hraje, ale nepřehání to. No té už je minimálně sedm let (tu dobu ji znám jako toulavou kočku, u nás je od září), tak tam to může být věkem. Jsou stejně krmené, stejně s nimi zacházíme, a přitom jsou tak odlišné. Mám dotaz- chtěla bych tu starou nechat taky vykastrovat, ale nebude to pro ni už nebezpečné? (když pominu problém, jak ji k vetovi dostat, nikdo kromě nás na ni nesmí sáhnout ...)

• anina
                anina, 10.12.16 09:41:24  

Je to mnohdy o povaze,jako u nás dvounožců :2:

• EnnyForMe
                EnnyForMe, 10.12.16 13:17:42  

Ona je jiná i při stejném zacházení,protože vyrostla jinde než u tebe.A kastrace u starší kočky,když je zdravá není problém.A cca 7let,jak odhaduješ není stará.Jen zvládnout to,jak říkáš ji tam dostat a pak nějaký den aby si to nerozlízala.

• anina
        anina, 8.12.16 23:00:17  

Tak to se můj Kubíček znovu narodil - taky byl pořádné lumpačisko :2:

• Lidule
      Lidule, 8.12.16 16:39:49  

Letí to rychle, čas nevratis ale vzpomínky zůstanou ...

• anina
        anina, 8.12.16 22:59:10  

Pravda,ale smutek zůstává :8:

• Peregrina
          Peregrina, 8.12.16 23:10:29  

to mi povídej. Dneska přišel nějaký vánoční dárek, co jsem si objednala, zbyla po něm obrovská krabice.. a jak jsem tak nad tou krabicí stála, tak manžel mne objal a říkal - "z toho by se Amálka pos.ala štěstím - ta by do ní lezla, naskakovala, zavírala se do ní..." a normálně jsme tam oba začali brečet nad tou blbou papírovou krabicí. A je to už devět měsíců, co s náma Amálka není. A stejně to rozbrečí i mého muže. Tak moc se nám zaryla do srdce. A jsem ráda, že to konečně "pustil" ven...On dělal hrdinu, rozumíte, machr...a pak brečí nad krabicí s tím, že "Amálka by se z toho zbláznila radostí..".... Opravdu, jak se to zvíře člověku zatne do srdce, to je neskutečné...

• anina
            anina, 8.12.16 23:14:49  

Víš,zviřátko může lumpačit,ale nemůže člověku nikdy říct nic ošklivého,zlého ,ani nic opravdu špatného udělat nebo ho zradit.Dává člověku jen kladné pocity - radost.Myslím,že taky proto ho člověk tolik miluje.Když Kubíček odešel,je to,jakoby mi chyběl kousek srdce.Muži jsou na tom stejně - klamou tělem. :6:

• Peregrina
              Peregrina, 8.12.16 23:45:07  

přesně tak. On manžel to nedává najevo, jen vždy ráno, kdy mu zvoní budík, tak Amálce jsme říkali "naskakovadlo", protože naskakovala na postel, když začal budík rachotit, do té doby se držela zpátky, jakmile zazvonilo, prostě MOHLA. Naskočila na postel, běhala sem tam, nechala se hladit, tak byla spolehlivější jak budík...asi třikrát nezazvonil, porucha, ona stejně měla v hlavince ten budíček a manžela vzbudila...i bez budíku. Byla chytrá a šikovná a krásná. A když odešla, bylo jí vlastně pouhých deset....ale co. Deset let nádherného života. Nikdy na ní nikdo nevztáhl ruku, celý život měla jen hlazení, mazlení, teplo, pelíšky, spaní, papání, masíčko.......musíme se utěšovat tím, že měla nádherný život a že jsme jí dali vše, co jsme mohli. Nikdy nestrádala, nikdy netrpěla....prostě si prožila krásný kočičí živůtek a byla milovaná a milovala nás. Tím se utěšuju. :1:

• anina
                anina, 9.12.16 11:49:36  

Tohle si přesně říkám - Kubíček měl královský život,dožil se 17 let ,nemocný vlastně nebyl,až ten konec - ledviny-během 5 dnů.Netrpěl,zemřel mi v náručí,mám ho na zahradě.Teď už vzpomínám na legrační hostorky s ním,nejhorší smutek je pryč. :6:

• minoki
              minoki, 9.12.16 14:00:37  

Na nebesích je místo, kterému se říká Duhový most. Když umře zvíře, zvláště takové, které bylo někomu blízké, odchází za tento Duhový most. Pro naše milé kamarády tam jsou louky a kopce, kde mohou běhat a společně si hrát. Je tam spousta jídla, vody, slunečního svitu a naši přátelé jsou v teple a pohodlí. Všechna nemocná a stará zvířata jsou opět zdravá a při síle, kdo byl zraněn nebo zmrzačený, je nyní opět silný a zdravý, tak jak si ho v našich snech pamatujeme z dávných dnů a již minulých časů. Zvířata jsou šťastná a spokojená až na jednu maličkost: všechna postrádají někoho velmi zvláštního, někoho koho opustila. Hrají si a běhají spolu, ale přijde den kdy se jedno náhle zastaví a hledí do dálky. Jeho jasné oči pátravě pozorují, netrpělivé tělo se začíná chvět. Náhle vyběhne ze skupinky zvířat, letí přes zelené louky, rychleji a rychleji. Až se nakonec ty a tvůj kamarád sejdete v nesmírné radosti. Déšť šťastných polibků pokrývá tvou tvář, tvé ruce opět hladí milovanou hlavičku, znovu hledíš do těch přenádherných důvěřivých očí, jež nadlouho zmizely z tvého života, ale nikdy z tvého srdce. A přes Duhový most půjdete spolu a nikdy se už nerozejdete.

—Autor neznámý, Duhový most

• Magdalena.Katka
                Magdalena.Katka, 9.12.16 16:38:50  

Věřím, že za něj odcházejí i lidé. A že tady na zemi zanechají své neduhy, trápení, své staré a opotřebované tělo, a že jejich duše žije dál, v radosti a štěstí. Snad jim někdy chybí ti, co tu zanechali- stejně jako chybí oni nám. Ale oni už vědí, že se jednou zase sejdeme. My to ještě nevíme, snad jen odvažujeme tušit ...

• anina
                  anina, 9.12.16 16:43:58  

stačí věřit :2:

• anina
                anina, 9.12.16 16:43:28  

jéé,to je krása :3: :2:

• anina
    anina, 7.12.16 16:50:40  

Všem dvounožcům i vrnivým pěkný středeční podvečer i večer! :2:

• Lidule
    Lidule, 4.12.16 19:38:21  

Holky já nemůžu z té naší příšerky Rozinky, našla si hračku na hraní, obyčejnou krabičku ... furt se jí snaží někam uklidit, naposledy na odnesla krabičku od zmrzliny, dneska jsem ji našla pod pohovkou ... jestli se mi podaří dat videa na netu podelim se, já u toho brecela smíchy ...

• anina
      anina, 5.12.16 02:07:03  

Těším se na video nebo fotečku miláška Rozinky :2: :2: Dobrou noc dvounožcům i vrnivým! :2:

• Lidule
        Lidule, 5.12.16 15:10:03  

Chjo z mobilu mi na rajče nejdou přidávat videa a notas stále nemáme tak snad během tohodle týdne ...

• Lidule
          Lidule, 5.12.16 19:39:31  

Snad vám to půjde přehrát: https://m.youtube.com/watch?v=CdPMNIiL3gs

• anina
            anina, 5.12.16 20:12:35  

Konečně v bezpečí ve svém domečku - moje krabička Milka-MOJEEE! Ta zlá panička by ji chtěla pro sebe,honí mě po bytečku..jen jsem špatně odhadla velikost a pod gaučík se nevejdeme! :2: :2: Rozinka je tak nesmírně roztomilá a krásná!!!!!Jééé... :2:

• Lidule
              Lidule, 5.12.16 20:18:20  

Rozinka je naprosto úžasná ... je to moje 4. fretule a to jsem si myslela že mě už ničím nedokážou překvapit :1: i manžel si ji oblíbil tak že nema problém si ji vzit do náručí a podrbat ji ... ti před ní byli spíš moji mazlove, sem tam je podrbal ale ne tolik jako ji ... taky je první kdo má víc prostoru na běhání, i tak ji musíme furt hlídat kde je ale pro mě je to lepší, můžu něco dělat v kuchyni a ona si tu šmejdi jak chce, sem tam pozlobi manžela proste nám to všem teď víc vyhovuje ...

• anina
                anina, 5.12.16 20:20:45  

rozumím..k tomu je,troufám si říct,mimořádně pěkná-krásný obličejík ,kožíšek..nádherná a čiperností jakoby dodává člověku energii - jen se na ni dívám! :3:

• Lidule
                  Lidule, 5.12.16 20:25:38  

O kožíšku mi ani nemluv, i když je doma má ho nádherně hunatej, když ji vyprovokujem ke hře tak se naježí včetně ocásku a je z ní hrozně hunatej malej medvídek ...

• anina
                    anina, 5.12.16 20:40:23  

to musí být krásné -je to opravdový milááášek! :2:

• kobylatko
            kobylatko, 7.12.16 15:44:24  

Ježíš to je božííí :15: :15: :15:

• Lidule
              Lidule, 7.12.16 15:48:47  

Já u toho brecela smíchy ... s ní je fakt prca ...

• anina
      anina, 8.12.16 15:29:24  

Co Rozinka a krabička - jaké je pokračování? :7:

• Lidule
        Lidule, 8.12.16 15:47:15  

Pokračování žádné, krabičku má furt v kleci ...

• Isisis444
    Isisis444, 30.11.16 18:21:38  

Ahoj. Od začátku září máme kotě Miki. Jestli se chcete potěšit kočičími videjky, tak zde jsou, včera jsem Miki založila vlastní videokanál. :15:
    https://www.youtube.com/channel/UCCA9elgdZkHD4gAAucRFa8g

A je to kočička, sice jsme na ni ze začátku mluvili v mužském rodě, protože jsme si mysleli, že je to koucourek, ale na očkování nás veterinář vyvedl z omylu. :15:

• Lidule
      Lidule, 30.11.16 18:45:23  

Jo to se mi stalo taky když jsem si dovezla 3 koťata, myslela jsem si že mám 2 holky a jednoho kluka a na veterine mi vet řekl že to jsou všechny holky ...

• Isisis444
        Isisis444, 30.11.16 20:11:21  

My jsme chtěli původně kočičku, ale sestřička Miki už byla zadaná, tak jsme byli přemluveny na bratříčka kocourka, z kterého se vyklubala nakonec taky kočička. Takže máme co jsme chtěli. :15:

• Lidule
          Lidule, 30.11.16 20:13:53  

Aby to nakonec u sestřičky nebyl náhodou bratricek :1:

• EnnyForMe
      EnnyForMe, 30.11.16 20:51:42  

Moc,moc krásná kočka!! :2: :2: :2:

• Isisis444
        Isisis444, 30.11.16 21:32:30  

Miki se chválení a obdiv líbí, takže za ní díky. :2: :4: Už v inzerátu moc krásné kotě, stejně jako sestřička. Chovatelka milovnice kočiček krásně vykrmila a s láskou vymazlila. :2: Miki je abnormální mazel, třikrát i víckrát denně chodí na klín vrnět. :2: A po této klidové fázi, pokud nespí, tak lítá po bytě jak šílenec :15: , hodně živé kotě a nebo si hraje. :2:

• Isisis444
          Isisis444, 30.11.16 21:34:02  

Jinak koukám, že máte koucourka Mikeše, tak Miki taky původně Mikeš, teď paní Mikešová, Mikina, ale nejvíc Miki. :2:

• EnnyForMe
            EnnyForMe, 1.12.16 04:03:58  

Na té kočičce je to vidět,že to paní měla opečovávané.To jsi měla šťastnou ruku na výběr,ono je to na nich znát celý život takovýhle start :15: A náš Mikešek,láska naše veliká,bohužel už třetí rok není :9: ,a pořád ho někdy jakoby slyším ťapkat za sebou.To jsme měli objednanou britku a naše fenka,kterou jsme měli před touhle pudlou ho našla na zahradě a donesla si ho domů.No a bylo to :1: Britku jsme odřekli.Ta fenka ho vychovala a měli se moc rádi.Pak umřela stářím a on ji pořád hledal.Koupili jsme pudlu a zamilovali se do sebe taky :2: Chybí mám všem.
            http://www.imagehosting.cz/?v=obrzkydvd.jpg

• Isisis444
              Isisis444, 1.12.16 06:28:17  

To věřím že chybí. :9: Krásná fotka, bílá pudlice černým kocourkem. :2: Mikiny mamka kočka je prý taky celá černá, Miki sice mourek a napůl bílá kočička, je hodně podobná i té v úvodním obrázku fora, ale asi po mamce hřbítek úplně černý a žíhání nebo mourkování :15: má dost kontrastní. :2:

• Lidule
              Lidule, 3.12.16 15:21:42  

Mě šíleně chybí Jerry (fretacek), furt koukam na místo kde v kleci strávil poslední dny svého života, ale i tak není den kdy na něj nemyslím ... sice mám Rozinku, jako jediná má možnost běhat po obýváku a kuchyní což předchozí nemohli ale i tak je mi bez něj smutno ...

• anina
                anina, 3.12.16 16:39:10  

Tomu rozumím,mně Kubíček chybí pořád...někdy mám pocit,že někde tady je,že jsem ho zahlédla... :5:

• EnnyForMe
                  EnnyForMe, 3.12.16 16:59:39  

Tyhle pocity :2: A třeba i jo,možné je úplně všechno.Třeba jsou všechny naše milované dušičky zvířecí i lidské,pořád kolem nás.Kdo ví.Bylo by to hezké :2: :2: :2:

• anina
                    anina, 3.12.16 18:52:45  

Bylo-doufám,včera to bylo 11 týdnů,co Kubíček odešel.Milášek :5:

• minoki
                    minoki, 4.12.16 13:32:13  

Tady v tom dome,kde bydlime se mi zase neco otiralo kolem noh a pritom Tygrik byl u misky a zral.Take k priteli nejake neviditelne zviratko skace do postele a vzdy myslime,ze to jsou kocouri a oni tam nejsou :2:

• Lidule
                  Lidule, 3.12.16 17:47:38  

Nejhorší to je když jsem sama a nic nedělám tak to na mě padne ....

• EnnyForMe
                    EnnyForMe, 3.12.16 18:03:07  

Tak to všechno.Jak má člověk čas přemítat,tak se dějou věci :14: Můj muž na všechny strasti a neduhy má jeden recept-rožežeň to prací :1: :1: :1:

• Lidule
                    Lidule, 3.12.16 18:06:10  

Jo to já dělám poměrně furt neumím jen tak sedět a nic nedělat ...

• minoki
                    minoki, 4.12.16 13:40:04  

Odejit muze kazde zviratko,mlade i stare,i clovek,muze se stat cokoliv,proto se radujme z tech,co tady jeste jsou a jsou zdravi a vzpominejme,az se rany zahoji-rikam kocourovi,ze on pamatuje pejsecku,kdyz byl male kotatko a ona uz moc moc stara (nalezena na silnici,pry nejmin 11let,2roky s nami) a chtel po ni mliko.Ona se zlobila,ale nikdy mu neublizila.

• Lidule
                    Lidule, 4.12.16 18:03:48  

Já vím, jenze Jerry byl moje první zvířátko které jsem si vypiplala odmalicka, zažila s ním spoustu krásných dni, prostě mi až moc prirostl k srdci ... ne že by mi na ostatních nezáleželo, ti kteří nás opustili jsem taky probrecela ale u nich to nebylo tak silné jako u něj ...

• anina
                    anina, 4.12.16 18:07:33  

naprosto rozumím :6:

• Magdalena.Katka
      Magdalena.Katka, 1.12.16 05:10:07  

Jé, ta vypadá úplně jako naše Kačenka. To už je dospělá holka, ale hravá a mazlivá je pořád.
      https://i.nahraj.to/f/1Aue.JPG
      https://i.nahraj.to/f/1Aud.JPG

• Isisis444
        Isisis444, 1.12.16 06:21:27  

Krásná Kačenka. :2: A až na barvu očí a čumáčku opravdu celá naše Miki. :2:

• EnnyForMe
        EnnyForMe, 1.12.16 12:58:42  

Ty kočky jsou prostě úžasný,marná sláva :2: ,a každá je individuální osobnost.Zlatíčka :4: :2: :2:

• Magdalena.Katka
          Magdalena.Katka, 1.12.16 13:11:22  

I když občas na zabití. Když ti například přinesou potkana do ložnice a nedají ti ho k likvidaci, dokud je nepochválíš a nedáš jim nějakou odměnu. Letos je to skoro denně.

• EnnyForMe
            EnnyForMe, 1.12.16 13:29:59  

:1: :1: Tak nešetři a koukej chválit!! :1: :1: Kočky jsou nejlepší a nejspolehlivější deratizace :15:

• Magdalena.Katka
              Magdalena.Katka, 1.12.16 15:33:25  

Chválím. Naštěstí hystericky neječím při spatření myši (a co teprve potkana) a tak to zvládáme, kočky i já.

• anina
                anina, 3.12.16 13:21:14  

přesně - nechápu,že je zažité,že správná žena musí vyskočit na stůl,když spatří myš... :4:

• Isisis444
                Isisis444, 3.12.16 13:35:17  

V čekárně veterináře Miki mohla nechat oči na bezsrstém potkanovi, kterého měla v průhledné přenosce vedle nás slečna na klíně. :15: Úplně ji fousky lítaly nahoru dolů, oči zářily, ocásek se mrskal... :1:

• anina
                  anina, 3.12.16 13:53:19  

chytla loveckou...co se tak děje v jejich hlavičkách... :7:

• Isisis444
                    Isisis444, 3.12.16 14:39:19  

Asi to co nám, když se smaží řízek a bramborový salát už se chladí v ledničce. :15:

• minoki
                  minoki, 3.12.16 14:32:59  

:1: muj kocourek jak vidi mouchu,zacne cvakat zubama.Casto ji priplacne na sklo a sezere.
                  Mam take trojbarevnou kocicku Miki,v CR.Prisli s maminkou a bratrickem,ona se nedala jen tak chytit.Uz je to velka holka,pry az moc. :2:

• Isisis444
                    Isisis444, 3.12.16 14:38:33  

Miki má nejraději zlatoočka, co teď na podzim hledali u nás v bytě zimní příbytek. :2: Uloví, slupne a slastně se oblízne. :15: Třeba komár ji zas tak nechutnal a můra asi bez chuti, chvíli si s ní hrála, snědla a potom s rozčilením mňoukáním hledala kde ji má, kam hračka zmizela. :15:

• minoki
                    minoki, 4.12.16 13:34:27  

To Tygrik nejradsi ty masarky :1: Take pavouka sezmoulali prednimi zuby,vyplivli a koukali,jestli se bude hybat a ono nic.

• anina
      anina, 1.12.16 08:28:56  

milášek! :2:

• Isisis444
        Isisis444, 1.12.16 08:54:51  

Jo, milášek celé rodiny. :2: