Lední hokej

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
Zidane (2017-04-24 00:53:56)PepikHnatek (2017-04-23 16:27:38)jirka.r53 (2017-04-23 14:49:00)wilaim (2017-04-23 09:56:20)James.Eyre (2017-04-22 16:13:48)capinek (2017-04-14 15:29:49)clovecokx (2017-04-12 11:07:11)simona.olga (2017-04-09 18:58:59)IVCA.1988 (2017-02-18 22:54:23)vokys (2016-03-10 17:43:53)andyparker (2015-11-09 19:59:07)mnavii (2015-06-19 14:35:48)CleverHairLeftMyStupidHead (2015-01-02 15:46:23)Forceheir (2014-10-02 15:01:01)kamik173 (2014-06-20 15:33:53)V3CZ (2014-04-09 20:33:44)mortimer.r (2014-04-01 08:44:50)Blackdrum (2014-01-30 02:28:39)Saruwkaz (2013-11-16 10:36:43)komukam (2013-11-06 23:45:37)
Lední hokej
Založeno: 12. 10. 2013 | Příspěvků: 1 567 | Členů: 20
Správci: Zidane (hlavní), PepikHnatek

„Kdo jiného na sklo tlačí, sám poté krvácí.“

Vzkaz pro trolly a podobné živočichy:
Zde se diskutuje slušně.

Off-topic, urážky, vulgarity atp. mažu a autory v případě opakování odměňuju banem.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Zidane
    Zidane, 22.4.17 18:01:10  

https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/876664-zraneny-rozhodci-zazaloval-obrance-i-klub-z-castky-kterou-chce-se-vam-zatoci-hlava.html#article-artcl

Hokejista dobrý hovado, sejmout takhle rozhodčího. Copak rozhodčí má ochranné vybavení jako hokejisti? Doufám, že mu to odškodný napálej v plný výši, pablbovi. A být klubem, tak odškodné, které by napálili klubu, bych vymáhal po hráči.

• wilaim
      wilaim, 23.4.17 09:55:19  

přesně tak,toho vola bych okamžitě vykopl z kádru klubu,doživotní zákaz hrát v lize :7:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 21.4.17 15:55:03  

Třeba sešívaný hokejky ovládne CEFC a budou taky mít na dresech čínský nudle a všichni hráči stranickou knížku jako fotbalisti...:1:!

• Zidane
    Zidane, 21.4.17 13:50:40  

Problémy hokejové Slavie z loňského podzimu mohou v krajním případě ohrozit její účast ve druhé nejvyšší české soutěži. Vršovický klub údajně stále dluží na výplatách pěti hráčům a pokud do týdne nezaplatí, mohl by přijít o licenci.

Podle jeho informací pražský klub i přes nařízení výkonného výboru Českého svazu ledního hokeje neuhradil pěti hráčům říjnové výplaty.

Zdroj: http://hokej.idnes.cz/slavia-praha-hokej-1-liga-0wp-/hok_1liga.aspx?c=A170421_131527_hok_1liga_lge

Vaše bída, naše radost! :14: :14: :14:

• Zidane
      Zidane, 21.4.17 14:18:40  

A pokud by na to došlo, docela by mě zajímalo, co by pak s tou licencí svaz dělal.
      Udělal baráž mezi Havlbrodem a Jabloncem n/N - dvěma nepostoupivšími z baráže o první ligu (tři vítězové skupin si to rozdají a vítěz jde vejš)? No to by bylo nejlogičtější a dle mne nejsprávnější.

• James.Eyre
    James.Eyre, 20.4.17 22:54:54  

Z jiného soudku - MS "18":

CZE - FIN: za ten obrat z 1:5 na 5:5 po 60 minutách si zaslouží uznání, ale nepostoupili, takže o úspěchu nemůže být řeč - bohužel ty individuální chyby byly asi takovým leitmotivem celého toho účinkování...je to škoda, ale je to taky v hlavách, i když si to ti hráči nepřiznají - Finové mají teď super generaci a tím, jak vyhrávají, mají i sebevědomí a ty kritické momenty zkrátka líp zvládnou v hlavě.

CAN - SWE...tam mě ten vysoký rozdíl ve skóre dost překvapil, ale i takové bývají občas výsledky.

RUS - SVK...bratia bojovali taky v prodloužení, ale opět neúspěšně, je to škoda hlavně pro atmosféru ve zbylých duelech o medaile.

USA - SUI...celkem očekávaná výhra zámořského celku.

Tož tak, aby tu nebyla furt jenom ta extraliga, navíc za chvíli nám začne MS "A" a předtím ještě ty přípravy s Německem a Czech Hockey Games, takže hokeje bude ještě habaděj :-) :6:

• Zidane
      Zidane, 21.4.17 00:19:33  

Krom našeho a slovenského výsledku jsem výsledky nevěděl a u CAN-SWE jsem to spíš čekal opačně. Ale dobře tak.

• James.Eyre
        James.Eyre, 21.4.17 00:22:03  

Já jsem to letmo kontroloval online...u té Kanady jsem to taky čekal opačně, dokonce jsem i trochu čekal, že Slováci se vybičujou i pod podporou publika a Rusy dají...nedali, no.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 20.4.17 21:56:47  

Ok, dobrá tedy...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 20.4.17 21:31:20  

Pokud se dobře pamatuju, tak si Chomouti koupili extraligu, nikoliv nižší soutěž a to přímo od Ústí nad Labem, ne?

• Zidane
      Zidane, 20.4.17 21:37:20  

Ústí ano, ale podle mě to byla licence pro první ligu. Pohledám.

• Zidane
        Zidane, 20.4.17 21:41:20  

http://www.piratichomutov.cz/zobraz.asp?t=historie

Vysvobození přinesl až rok 1997, kdy Chomutov koupil práva na 1. ligu od Ústí nad Labem. Hned v první sezóně po návratu do druhé nejvyšší soutěže skončil Klub ledního hokeje pátý...

Takže první, druhá nejvyšší.

Návrat mezi tuzemskou elitu se tak opět musel odložit a ne o rok, ale o dva! Piráti totiž následující rok nestačili na ústecké Lvy a tak si na svou možnost bojovat o návrat do extraligy museli počkat až do sezóny 2011/2012...
        ...
        Chomutovští totiž potřetí v sérii uspěli na ledě Mladé Boleslavi a do Chomutova tak po dlouhých osmatřiceti letech vrátili nejvyšší hokejovou soutěž!

To byl první postup, druhý byl po sestupu okamžitý už přes baráž nynějšího stylu, tedy čtyřčlennou.

• Zidane
          Zidane, 20.4.17 21:48:36  

Přičemž ten poslední postup byl v ten slavný rok, kdy z ligy vyfičely sešívky, Chomutov na tom má právě barážovou zásluhu :4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 20.4.17 21:22:17  

Zidane, to bys musel nenávidět čtvrtinu ligy! Chomutov si stejně jako Brno taky ligu koupil, Mounfield ji ukradl z Budějic, ještě loni Kladno ji chtělo koupit od Varů...a co když spadnou mé Pardubice a Jihlava která nemá peníze ani stadion na extraligu ji jim prodá? Budeš se mi taky smát či mi nadávat do konce života?

• Zidane
      Zidane, 20.4.17 21:28:38  

Chomutov si ligu koupil - první. To jsem dlouho nevěděl, protože tohle není tak na očích. Ale tam se aspoň dá říct, že ELH si uhráli - koupili si sice nižší soutěž, ale z ní pak do vyšší už postoupili sportovní cestou.

A koneckonců vzhledem k tomu, že z WSM se teď nově nesestupuje (kterej blbec to prosadil?) a chtějí ji rozšířit o čtyři týmy, tak čtyři roky se z druhé ligy bude postupovat - a pak? To jsem zatím nikde nečetl, jak to mají vymyšlené potom.

A Jihlava... tam asi pude o to, v čem přesně jejich stadion nevyhovuje. Kapacita? To by nebyli první ani poslední, tam má pár ELH týmů výjimku (Litvínov, Boleslav a určitě ještě nějaké, ona i Slávka kdyby postoupila, tak má problém, protože to se řešilo už kdy, že O2 arena dva týmy nezvládne, to by musela být čistě hokejová, což není), protože stadion nenafoukneš. Například chybějící VIP prostory se dají udělat, ale kapacitu nezvětšíš, leda postavit novej stadion.
      A Kladno chtělo, ale neklaplo to, takže to je fuk.

• wilaim
      wilaim, 23.4.17 09:53:38  

kluci tady v tom státě se dá koupit úplně všechno,tak nevím co se furt divíte :14: :1:

• wilaim
    wilaim, 19.4.17 20:54:46  

Kometa-Liberec 5:2 jsme MISTŘÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :1: :1:

• James.Eyre
      James.Eyre, 20.4.17 14:22:46  

Gratulace, i když z toho nejásám.

Ale stejně - reprezentace je důležitější než nějaká extraliga. :14:

• Zidane
        Zidane, 20.4.17 15:22:37  

Tak.

• Zidane
      Zidane, 20.4.17 20:03:53  

Připomnělo http://www.lamer.cz/quote/46107 :1: :1: :1:

• James.Eyre
        James.Eyre, 20.4.17 22:46:10  

:14:

• wilaim
        wilaim, 23.4.17 09:52:26  

:1: :1: to je dobrá myšlenka,po pravdě já su pracovník řezárny tak to odpovídá :1: :1:

• Zidane
    Zidane, 19.4.17 20:54:36  

Zemřela fair play a do hrobu dána,
    fanoušci po ní zůstali.
    I přicházeli každičkého rána
    a čestný svůj sport hledali.

I zželelo se matce milých dítek,
    duše fair play se vrátila
    a v tento den, plný voňavých kvítek,
    Kometa v pralese skončila.

"Kuplicenc táhni! Do pralesa patříš!
    Kometa, Hradec, Vary Karlovy!
    Možná se za rok po baráži vrátíš,"
    slušný fanda ti odpoví.

Dokud bude v lize byť jediný tým, který si postup do této neuhrál na ledě, tak mě ČKHL (Česká kuplicenční hokejová liga) absolutně nezajímá a sleduju jen reprezentaci.
    Howgh, domluvil jsem.

• Zidane
    Zidane, 18.4.17 19:36:32  

Ilustrační foto u článku o třetím zápase finále:

https://media.sport.cz/images/top_foto1/0000001109990564/GaiQCrhXQd8R1RXgjUAg5w/58f64ac5330408169ab10000-236191.jpg?20170418192159

No to se má Kometa čím chlubit, že jim fandí takovejhle tvor :1: :1: :1:

• wilaim
      wilaim, 19.4.17 20:52:58  

Kometě fandí i mnohem slušnější tvorové,mimochodem už máš zaplacený daně i na příští rok? :1: :1:

• Zidane
        Zidane, 19.4.17 20:56:20  

A kteří? Fandění Kometě a ostatním, kdož si neuhráli postup na ledě, ale museli si ho koupit, se podle mě se slušností vylučuje, neboť je to zločin spáchaný na sportovní cti.
        A že to je legální, to možná je, ale je to nečestné a nesportovní.
        Proto mne ode dneška ta zdejší trapná soutěž, dokud tam bude jediný tým, který si neuhrál postup na ledě, absolutně nezajímá.

• wilaim
          wilaim, 20.4.17 19:42:31  

netuším kde jsi slyšel takový nesmysl,máš divný názory kemo :7:

• Zidane
            Zidane, 20.4.17 20:01:36  

Mám názory zcela normální. Uhrála si snad Kometa postup na ledě? A koho tedy porazila v baráži o ELH, nějak jsem to zapomněl :14:
            Kupování postupů může být stokrát legální, pro mě je to prostě zločin vůči sportovní cti a stejný systém, jako kdyby se před sezonou sešly ELH týmy, daly obálečky a kdo dá nejvíc, ten získá titul. Když to jde s postupem, proč ne u titulu? :4:

• Zidane
              Zidane, 20.4.17 20:02:59  

Ale chápu, že tohle komeťákovi nevysvětlím, takže s tímto tématem končím.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 18.4.17 15:18:47  

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/875628-odesla-legenda-zemrel-hokejovy-mistr-sveta-bubnik.html#hp-sez

:8:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 11.4.17 16:44:50  

I když už je semi extraligy za náma, nemohla mi uniknout jedna věc a sice, že všichni 4 semifinalisté, měli za své jedničky slovenské brankáře, to je docela rarita!

CHOM-Laco
    LIB-Lašák
    MON-Rybár
    KOM-Čiliak

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 11.4.17 16:41:22  

Pardubice také museli obětovat 2 hráče pro MS 18, Jihlava dokonce brankářskou jedničku Škarka..., tam jde o baráž, ti hráči nejsou nedůležití...ale co má říkat kluk kterej s týmem bojuje o titul? Jasně, repre je repre, MS je MS, ale stejně je to datumově blbě nastavené ty šampionáty! 21 hraje na přelomu roku, 18 ještě když vrcholí ligy. Kdo tohle vymyslel:8:?

• Zidane
      Zidane, 11.4.17 16:46:59  

A těm je dokonce vzali ještě o pár dní dřív než Brnu Nečase, to mi je taky divné - proč si rovnou s tamtěmi hráči nestáhli i Nečase, proč se zřejmě nechali Brnem ukecat, aby jim ho ještě pár dní nechali?

Chci hráče do repre, tak si je vezmu všechny najednou, padni komu padni a ne že některým vezmu a některým pár dní počkám. Kor když Nečas - útočník - se počítám potřebuje sehrát s týmem a kluky z lajny víc než brankář Škarek...

• Zidane
      Zidane, 11.4.17 16:49:03  

Zeptám se jinak - kam bys ty šampionáty chtěl dát? Seniorské MS se hraje někdy v květnu, což taky není ideál, protože počasí... a aby se ty šampionáty kryly, to by byl nesmysl ještě větší.

Takže leda udělat v zimě čtrnáct dní či tři neděle pauzu na šampionát a přerušit ligy... a i kdyby se to teoreticky dohodlo po celé Evropě, což taky není jisté, už vidím, jak NHL zastříhá ušima a vyhoví...

• Zidane
    Zidane, 11.4.17 16:23:59  

https://www.sport.cz/hokej/reprezentace/clanek/873469-rozhodnuto-utocnik-necas-posili-reprezentaci-do-18-let.html#hp-artcl

Repre je repre, to už se nemusí opakovat, takže dobře tak.

• Zidane
    Zidane, 11.4.17 15:21:17  

https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/873509-vstupenky-na-finale-stoji-v-brne-pres-tisicovku-hnus-rozciluji-se-mnozi-fanousci-komety.html

No litr za zápas je dost, ale... nabídka a poptávka, tuším, že stejně bude vyprodáno či skoro vyprodáno, tak proč by majitelé nenapálili cenu.

Možná kdyby se fandové domluvili "zlodějnu nepodporujem" a na první zápas doma bylo poloprázdno, že by jim došlo, že přestřelili, ale to se vsadím, že nebude, že fandové stejně přijdou, tak proč by majitelé nevyrejžovali. Jak říkám, nabídka a poptávka...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 9.4.17 21:22:22  

Ta baráž letos je zajímavá jak fotbalová Premier League-každej tam může porazit každýho:1:!
    Jinak, jde šuškanda, že Jihlava má nevyhovující stadion pro extraligu a že je velmi nejasný, pokud by šla o patro výš, co by pak nastalo...

• Zidane
      Zidane, 10.4.17 00:18:38  

Tak nevyhovující stadion má i třeba Boleslav, Litvínov a možná i další.
      Ono jde o tom, v čem nevyhovující.
      Dva výše zmíněné týmy to prý mají v kapacitě a stadion nenafoukneš, proto mají rok co rok výjimku. Zatímco kdyby to bylo dejmetomu "nedostatečné prostory pro VIP" či jiná capina, tak to pořešit jde.

A vem, když byly sešívky v ELH a chtěly výjimku pro Eden. Svaz jim řekl "ani houby" a sešívky musely do Sazka Areny, kde je teď Sparta.
      A to se tenkrát taky řešilo - co kdyby Slavia postoupila, co by bylo - Eden nevyhovuje, v O2 je Sparta... O2 prý dva hokejové týmy, vzhledem k dalším akcim typu koncerty prostě neutáhne, takže by Slavia měla problém.

Osobně si myslím, že tenkrát Slavii poslali do O2 prostě proto, že "máte ve městě vyhovující stadion, jděte tam, výjimku nedostanete", zatímco teď by počítám výjimku dostali, protože v O2 je Sparta.

Takže uvidíme, ono záleží na tom, v čem přesně jihlavský stadion nevyhovuje. Kapacita by neměl být problém, co tak vím.

• James.Eyre
        James.Eyre, 10.4.17 22:58:17  

Ty výjimky jsou podle mě zlo, protože když dáš jednomu výjimku, druhý řve, že by chtěl taky...ale je fakt, že svět je plný různých výjimek, takže s tím člověk musí žít :-))))

• Zidane
          Zidane, 10.4.17 23:04:28  

Tak u kapacity to chápu, stadion nenafoukneš a kolik týmů či měst by mělo na to postavit větší a co potom s tím původním? U věcí, které jdou relativně jednoduše splnit (např. kdyby se vydalo pravidlo "jen místa k sezení, žádné stání") bych výjimky nedával - po určité době na splnění příkazu. Ale kapacita... dvanáct kilo hnoje do desetikilovýho pytle nenacpeš :4:

A tím neříkám, že bych byl pro povinně místa jen k sezení. Naopak ve sportu to považuju za nesmysl, protože ve stoje se tak nějak líp fandí, pokud člověk sedí, svádí to k "gaučáctví" - sedět, koukat a držet koštováky, zatímco "na stojáka" to je prostě jiné a lepší :4:

• James.Eyre
            James.Eyre, 10.4.17 23:09:52  

No jo, ale musí být ty výjimky nějak taxativně vymezené, ne že si to budou soudruzi určovat podle toho, jak se vyspí :-))))

Asi souhlas, i když já už si rád posedím, když můžu, přece jenom už mi není dvacet :-)))))

• Zidane
              Zidane, 10.4.17 23:10:54  

To beru, kdo chce sedět, ať sedí, kdo chce fandit ve stoje, ať stojí - ve vyhrazeném sektoru, aby nezavazel ve výhledu za ním sedícím.

• Zidane
    Zidane, 6.4.17 21:17:24  

https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/871243-rana-pro-jihlavske-nadeje-v-barazi-skarek-uz-zamiril-na-soustredeni-reprezentacnich-mladiku.html

Tak Škarek na soustředění a dva pardubáci taky, ač jejich týmy hrajou baráž a Nečas ne? Oni Nečase nechtějí na MS vzít nebo proč si ho taky nevzali na soustředění? Hráč se potřebuje sehrát se spoluhráči, by laik řekl...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 6.4.17 19:37:43  

Ikgo, nedávno bylo MS ve Švédsku a Finsku, hlavní byli Švédové. Za rok to bylo opět v těchto zemích a hlavní byli Finové. Mě se to taky nelíbí dva státy ale jak si to IIHF uvařila...

• Zidane
      Zidane, 6.4.17 19:44:32  

A ty návštěvy tam tenkrát, to se IIHF fakt povedlo :1:

• James.Eyre
        James.Eyre, 7.4.17 23:10:32  

Jj, to byl propadák...hlavně v té švédské části. :2:

• Zidane
          Zidane, 10.4.17 23:06:14  

Jo, mám pocit, že na "zajímavé" zápasy typu Francie - Slovinsko i rozdávali dětem a studentům lístky zdarma, aby tam vůbec někdo přišel :1: Prý to bylo i dost drahými lístky, ale počítám, že to byl max jeden z důvodů, ne jediný.

• James.Eyre
            James.Eyre, 10.4.17 23:07:34  

Asi tak...no v Minsku zase tenkrát verbovali snad armádu, aby to měli zaplněné :2:

• Zidane
              Zidane, 10.4.17 23:10:05  

A to bylo zrovna tam, jak chtěli překonat český "rekord v návštěvnosti"? Jo, takhle je to jednoduchý, u nás jsme nikoho verbovat nemuseli, lidi se o lístky skoro servali bez nucení :1: :1: :1:

• James.Eyre
                James.Eyre, 10.4.17 23:19:19  

Přesně...a kdyby hala měla kapacitu 25 000, tak vyprodáme i tu. :-))

• Zidane
                  Zidane, 10.4.17 23:46:28  

Což mi připomnělo, jak se po MS 2004 nebo pro které byla postavena Sazka arena zjistilo, že jsou v betonu či kde že to praskliny, protože projekt nepočítal s "Kdo neskáče, není Čech, hop hop hop" a poskakujícími tisíci lidí :1: :1: :1: