Lední hokej

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
Zidane (2020-01-25 23:28:05)lomax (2020-01-25 22:38:09)simona.olga (2020-01-25 22:08:14)jirka.r53 (2020-01-25 12:56:33)James.Eyre (2020-01-24 23:48:41)PepikHnatek (2020-01-24 23:41:41)Carbon.de.Castel-Jaloux (2020-01-22 18:46:37)Lukas-Muf (2020-01-20 20:55:23)Tanmut (2019-01-20 08:04:24)clovecokx (2018-05-13 11:33:28)tarbiks (2017-12-15 18:56:59)IVCA.1988 (2017-02-18 22:54:23)
Lední hokej
Založeno: 12. 10. 2013 | Příspěvků: 4 297 | Členů: 12
Správci: Zidane (hlavní), PepikHnatek

„Kdo jiného na sklo tlačí, sám poté krvácí.“

Vzkaz pro trolly a podobné živočichy:
Zde se diskutuje slušně.

Off-topic, urážky, vulgarity atp. mažu a autory v případě opakování odměňuju banem.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• simona.olga
    simona.olga, 25.1.20 22:08:14  

Prosím o radu.
    KDE JE MOŽNO SNADNO A RYCHLE VYBRAT PLÁNOVANÝ HOKEJOVÝ NEBO FOTBALOVÝ ZÁPAS A PAK JEHO VÝSLEDEK. Když tak vysvětlím.

• Tenzing
    Tenzing, 25.1.20 14:24:13  

No včerá se to povedlo...Brno patří mezi ty docela oblíbené soupeře :6: ...to mám spíše strach z Boleslavi...na tu se nám dlouhodobě moc nedaří. Nicméně když budou hrát kluci doma a na dresech mít podobiznu Martince a diváci je poženou...myslim, že i v neděli vyhrajeme.
    To spíš možná by mohl v Brně rupnout Litvínov :6: ... A Olomouc -Vítkovice?....no Olomouc je doma hezky nepříjemný soupeř... .
    Možná....možná...by taky sme mohli býti v neděli 12-náctí...nezakřiknout.
    Nicméně musím napsat ještě jednu důležitou věc...v první řadě naše výhra nad Brnem....a DRUHÝ důležitý faktor...výhra Hradce nad Vítkovicemi.
    No naprostou pohodu po pátku mi hatí pouze fakt že Litvínov má o 2 a Vítkovice o 1 zápas méně.

• Zidane
    Zidane, 25.1.20 07:15:31  

Par par PARDUBICE par par PARDUBICE par par PARDUBICE!!! :6: :6: :6:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 24.1.20 23:41:41  

Jebat to podplacený KLADNO :10: !

• Zidane
      Zidane, 25.1.20 07:18:47  

A co furt máš, Pardubky vyhrály a vono se mu furt něco nelíbí... remcalovi :14: :14: :14:

• simona.olga
    simona.olga, 24.1.20 20:47:58  

Hokej Sparta - Olomouc,
    už je toho trochu moc.
    Hrálo se to na Moravě,
    domácí vyhráli hravě.
    Sparta špatně zahrála,
    jedna čtyři prohrála.

• lomax
      lomax, 24.1.20 22:14:58  

Paráda kohouti ty machýrky z Prahy vyškolili. :4:

• Tenzing
    Tenzing, 22.1.20 16:49:56  

https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1184221-prekvapivy-zvrat-apk-extraligu-od-pristi-sezony-neprevezme-sestup-i-postup-zustanou-zachovany.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez
    Tak o tom jsem skoro nepochyboval....a mým milým Pardubkám nezbývá nic jiného než už zatáhnout za brzdu a pokusit se o skoro zázrak...nepsal jsem že je sestup hotový...tak těch 25= ještě šance je....ale to musí kluci bruslovatý....začít makat!!! Naopak o čem jsem přesvědčen tak o tom že situace je HORŠí než minulý ročník v baráži...tam byla jistota že 2 zpět a 2 dolů...nyní je to jasné....Takže ještě naposledy zatnu pěsti....a uvidím.... :5:

• Zidane
      Zidane, 23.1.20 01:46:42  

Nic proti Pardubkám, ale dobře to dopadlo.
      Měnit pravidla v rozjeté sezoně, to ten, koho to napadlo, ať to byl, kdo do byl, snad nemohl myslet vážně...

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 23.1.20 07:12:17  

Proti Pardubicím nic namítat nemůžeš-extraligu chtěli uzavřít Kladno, Litvínov a Kradec!

• Zidane
          Zidane, 24.1.20 12:24:39  

To "nic proti" bylo jako že "nepřeju Pardubkám sestup". Poslední o ligu níž, vítěz nižší ligy o ligu výš, to je fér. Žádná baráž, natož uzavírání, pěkně napřímo.

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 23.1.20 07:12:44  

Já bych sapíš nemluvil o brzdě, ale naopak šlápnout na plyn a to hodně až na podlahu!

• simona.olga
    simona.olga, 19.1.20 18:59:32  

Hokej Sparta - Pardubice,
    žádné velké překvapení.
    Dá se k tomu říci více?
    Dva jedna při prodloužení.

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 19.1.20 19:02:19  

No, vlastně máš pravdu.
      Už není překvapením, že Sparta Pardubice neporazila v NHD již V ŠESTÉM ZÁPASE po sobě!

• Zidane
        Zidane, 20.1.20 00:30:19  

Na to dlabe pes, v play off by to takhle stačilo :1:

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 20.1.20 10:32:37  

Jestli bude Sparta hrát v play off, tak jako hraje posední zápasy,tak končí ve čtvrtfinále!

• Tenzing
        Tenzing, 21.1.20 19:46:38  

To máš pepíku pravdu....ale v dané situaci ve které dynamo je...to mnoho není...podle mne všechny až nyní přicházející posily ...přišli už s křížkem po funuse...podle mne tak na 75% jdeme dolů :7:

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 21.1.20 19:52:53  

Rozhodne zápas s klubem, který NA ROZDÍL OD PARDUBIC chtěl extraligu uzavřít-Litvínov.

• Zidane
          Zidane, 21.1.20 23:32:45  

Asi tak. K čemu budou Pardubicím body se Spartou nebo třeba s Libercem, když to pak nepotvrděj v zápasech s Litvínovem, Vítkovicemi a podobnými týmy, se kterými se perou o záchranu?
          Lepší prohrát se Spartou a porazit Vítkovice než opačně, tedy aspoň pro Pardubky v jejich situaci :4:

• simona.olga
    simona.olga, 18.1.20 17:42:20  

Zlín přivítal doma Spartu,
    známou hokejovou partu.
    Sparta nic moc nehrála,
    jedna čtyři prohrála.

• simona.olga
    simona.olga, 18.1.20 08:11:54  

Pro ty, co to nevědí. Dost diskutníků se zaregistrovalo na
    http://www.diskutujme.online/
    Já sama jsem tam založila několik fór, ale Lední hokej ne.

• Zidane
    Zidane, 16.1.20 00:58:12  

https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1182108-necekany-navrat-do-pardubic-miri-byvaly-kapitan.htm

• Zidane
    Zidane, 15.1.20 10:20:06  

https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1181849-sykora-skoncil-v-cele-hokejovych-pardubic-nahradil-jej-conka.html#section-artcl

• Tenzing
      Tenzing, 15.1.20 11:26:09  

Je to katastrofa. Pan Kusý zemřel a od té doby to jde s hokejem v Pardubicích k šípku! :8:

• Tenzing
    Tenzing, 15.1.20 08:22:51  

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/1181793-dovedl-hradec-do-finale-ligy-mistru-vadi-mne-jak-se-tady-hraci-podcenuji-rika-ruzicka.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez

Pro mne jako Pardubičáka! Je to smutné! Nicméně Hradci přeji vše nejlepší.

• James.Eyre
    James.Eyre, 14.1.20 23:11:02  

Hradec je ve finále hokejové Ligy majstrov….gratulace!!!

Zdá se, že nám letos na mezinárodní scéně hodlají finálovými účastmi kluby napodobovat Spartu (Třinec ve Spengler Cupu, Hradec teď v LM) :-))

• simona.olga
      simona.olga, 15.1.20 07:39:24  

To ani nevím. Já sleduji stále jen tu Spartu. Děkuji za info.

• James.Eyre
        James.Eyre, 16.1.20 10:11:22  

Nemáš zač. :-)

• simona.olga
    simona.olga, 12.1.20 18:55:44  

Sparta přivítala Kladno,
    které si zas sáhlo na dno.
    Právem potom jásalo,
    osm čtyři vyhrálo.

• simona.olga
      simona.olga, 13.1.20 07:53:55  

Tedy dostat od Kladna 6 gólů po sobě, to není samo sebou.

• Zidane
    Zidane, 12.1.20 14:25:15  

Město hledá spasitele hokejového Dynama. Hlásí se pět zájemců

Zdroj: https://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/pardubice-hokejovy-klub-dynamo-podil-odkup-zajemci110120-pce.html

• Tenzing
      Tenzing, 14.1.20 13:45:19  

To už je smutné...

• Tenzing
    Tenzing, 11.1.20 08:19:08  

Já pepíkovi věřím...jsem pardubák a to město mám rád...a jak pepa píše...dostali se do extraligy přes budějovioe přes peníze protože jinak by na to výkonostně neměli a to platí i nyní kdy jsou ve finále tej evropské ligy...to je jen náhoda...tesla má proti těm kreténům z hradce daleko větší historii...a o to více mi je smutno jak to nyní hrají...i kluci z 8. třídy by je porazili...už nedoufám v záchranu...už sem přesvědčen že kroky aby pardubice byli v první lize jdou i z radnice...netuším proč to tak je...vážil sem si pana fandy, jehož maminku zabil v pcích opilec...nyní však stále brojí a já nevidím v pcích schopnějšího politika...možná ten šachista se kterým se znám osobně...ale ani ten nemá na to aby pce zachránil...a to i jíá sem proti uzavření evxtrtaligy :9:

• Zidane
      Zidane, 11.1.20 10:30:54  

Tam spíš byla politika.
      Kdyby šlo jen o peníze, mohli od někoho licenci koupit jako jedni nejmenovaní, vždyť je to přece legální a nikdo by jim za to nenadával, zatímco teď je kvůli tomu, jak postoupili, nemůže půlka národa ani cejtit. Tohle vedení Hradce nedošlo nebo jim to bylo jedno?

Nemusely tam bejt čachry přes pivo (v Budějkách se čepoval na staďáku Budvar, ofiko pivo ligy byl Radegast a byly tam nějaký šachace, že za cizí pivo na stadionu milion pokuta za každej zápas nebo co) a tím se to rozjelo. Pak se šuškalo, že Schön či kdo prý nepsaně slíbil volejbalistům novou halu, ze stavby sešlo, tak chtěl "vyštípat" hokejisty z jejich a dát ji volejbalu... kdo ví.

Každopádně si ale myslím, že to tam nebylo jen o penězích, ale byla v tom i kdovíjaká politika. Kdyby šlo jen o peníze, ať mi nikdo netvrdí, že by Hradec tenkrát nenašel v ELH nějakého zájemce, kterému by dostatečně zaplatil a ten by mu prodal svoji licenci...
      Tohle těžko bylo JEN přes peníze, v tom muselo bejt něco víc - a špinavějšího.

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 12.1.20 09:12:17  

TO CO PÍŠEŠ JE PRAVDA, ALE REJPNU SI STEJNĚ! KOMETĚ ZA KOUPENÍ LICENCE DODNES NEMŮŽEŠ PŘIJÍT NA JMÉNO, U KRADCE BY TI TO NEVADILO :4: ?

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 12.1.20 09:12:37  

Omluva za caps, jsem línej to přepisovat :2:

• Zidane
          Zidane, 12.1.20 11:16:57  

U Hradce se přiznám, že tam mi to nevadí tak nějak jako šprajc - Hradci půl národa nadává, že "postoupili přes prachy" a u Komety to těm samejm nevadí? :14: :14: :14: No tak já to mám opačně a bavím se tím, jak se dotyční "antihradec" nádherně odkopávají - jedněm nadávají za to, co jim je u druhých fuk :14: :14: :14:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 12.1.20 22:44:17  

Mícháš hrušky s jabkama!
            Je rozdíl si ligu koupit nebo UKRÁST :10: !!!!!!!!!!
            Už to konečně kurva pochop!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zidane
              Zidane, 13.1.20 00:34:47  

Možná míchám, ale jak jsem řekl, přiznávám to.

Postoupila Kometa sportovní cestou? Ne.
              Postoupil Hradec sportovní cestou? Ne.

U jedněch to vadí a u druhejch to je OK? No dobrá, tak jo... ale holt to mám opačně než všichni okolo :14: :14: :14:

• Zidane
                Zidane, 13.1.20 00:39:12  

Ty to totiž nebereš a obávám se nikdy nebudeš brát nestranně.
                Jsi Pardubák, čili máš na Hradec apriori pifku, něco jako my sparťani na Slavii.

Proto nemůže být sparťan nestranný v případě Slavie a Pardubák v případě Hradce. A vice versa.

To prostě nejde.

Není to možné.
                A kdo tvrdí, že to jde, lže si do kapsy.

• PepikHnatek
                  PepikHnatek, 13.1.20 09:01:36  

Takže si to dáme ještě jednou dokola:

Mícháš hrušky s jabkama!
                  Je rozdíl si ligu koupit nebo UKRÁST :10: !!!!!!!!!!
                  Už to konečně kurva pochop!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zidane
                    Zidane, 13.1.20 15:01:55  

Rozdíl to je a není.
                    Oboje je postup jinak než sportovní cestou, tečka. Ale to nemá cenu, v tomhle se neshodneme.

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 13.1.20 17:22:08  

Neshodneme.
                    Rozdíl je v tom, že ukrást někomu ligu v pravidlech není, koupit si postup jo.
                    A navíc-ty do Komety a Brna šiješ v 95% příspěvků zde, já si Kradce tolik nevšímáš, bez ohledu na to, že na tu sviňárnu která nemá v historii českého hokeje obdoby, mám zásadový a neměnný názor!

• Zidane
                    Zidane, 13.1.20 22:30:11  

já si Kradce tolik nevšímáš

A pak koho tu kdo sere... já si nevšímáš... já si nevšímáš :1: :1: :1:

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 14.1.20 11:14:28  

Michale, stím hnidopištvím mě docela poslední dobou sereš.
                    Připomínáš mi jisté členy zaniklého prasečího fóra.
                    Nerad bych aby to zašlo do bodu, kdy se z přátelství stane něco opačného, jen kvůli přesně takovejmhle píčovinám, takže se uklídníme, ok?

• simona.olga
    simona.olga, 10.1.20 21:04:32  

Hokej Sparta - Vítkovice,
    i pro pět ran do čepice.
    Sparta góly dávala,
    zápas pět tři vyhrála.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 9.1.20 10:45:38  

https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1179719-uzavreni-extraligy-jestli-je-to-pravda-tak-me-jagr-obrovsky-zklamal-rika-zboril-majitel-rytiru-se-brani.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez

Tak hlavně že nejvíc řvaly dutý hlavy co tvrdily, že je to zájem především Pardubic a hle, pravda je jinde!
    Mountfield, Kladno a Litvínov!!!!!!!!!!!!!

• Zidane
      Zidane, 9.1.20 10:51:49  

U Litvajsu bych se nedivil, hrajou o záchranu... ale proč Hradec?

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 9.1.20 11:18:47  

Co se tak šušká po Východních Čechách, tak docházej peníze. Byly pozastaveny výplaty v prosinci a osobně se ani moc nedivim, přes 20 let nehráli extraligu, pak ji ukradli a odvezli do Kradce, tak mají zájem si zachovat příslušnost nahoře.

Fakt se směju těm dutohlavům a volotrkům, kteří z toho obvinili Pardubice. Tímto zdravím na fórum slídičů a hlásičů, co tam z nich padalo za perly, ještě než jsem si to tam chodil číst, to by nepochopil ani CML :1: :14:

• Zidane
          Zidane, 9.1.20 11:31:57  

Čert ví. Kdesi psali, že majitel pozastavil výplaty ne proto, že by na ně nebylo, ale "protože si chtěl s týmem promluvit o výsledkové krizi". Ovšem dle toho článku to bylo vyjádření přímo majitele, takže kdo ví. Může to být pravda a může jen kalit vodu.