Lední hokej

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
James.Eyre (2018-11-15 15:41:07)PepikHnatek (2018-11-15 10:51:07)Zidane (2018-11-13 13:22:32)jirka.r53 (2018-11-08 09:39:35)simona.olga (2018-09-14 10:26:44)clovecokx (2018-05-13 11:33:28)Tanmut (2018-05-05 19:21:14)tarbiks (2017-12-15 18:56:59)IVCA.1988 (2017-02-18 22:54:23)
Lední hokej
Založeno: 12. 10. 2013 | Příspěvků: 2 487 | Členů: 9
Správci: Zidane (hlavní), PepikHnatek

„Kdo jiného na sklo tlačí, sám poté krvácí.“

Vzkaz pro trolly a podobné živočichy:
Zde se diskutuje slušně.

Off-topic, urážky, vulgarity atp. mažu a autory v případě opakování odměňuju banem.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 7.11.18 13:56:03  

https://www.youtube.com/watch?v=qzgEScKIP5Q

Převzato odjinud, protože zaujalo :4:

• James.Eyre
      James.Eyre, 7.11.18 22:53:20  

:2:

To je show! :-)))) že s tím ještě nikdo nepřišel u nás :-))))

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 7.11.18 22:56:50  

Přišel! Jako děcka jsme to hrávali:4:

• James.Eyre
          James.Eyre, 7.11.18 22:59:32  

Fakt? :-)) Tak to se omlouvám, já to viděl prvně až v tom videu :-)

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 7.11.18 23:01:34  

Fakt:2: Nekecám. Akorát branky byly hokejový:4:

• James.Eyre
              James.Eyre, 7.11.18 23:05:10  

Jj, já ti věřím.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 5.11.18 19:08:30  

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/1038455-zazrak-na-lede-prohravali-0-5-ctyri-sekundy-pred-koncem-srovnali-a-dosahli-i-na-viteznou-branku.html#hp-sez

Další vsazenej zápas...:10: :8:

• Zidane
      Zidane, 6.11.18 05:14:42  

Tam by se dalo vsadit leda na neprohru za stavu nula pět a i tak by to už ke konci bylo o hubu - vyrovnávat čtyři sekundy před koncem? Proč by si to nepojistili dřív, proč takhle natěsno? A tu vítěznou branku, kdo tohle mohl vědět? TO nenaplánuješ, i kdyby brankář byl instruovanej "pustit to", kde máš jistotu, že tou poslední střelou z buly hráč trefí branku? :4:

Takže jsem ochoten věřit, že někdo vsadil za stavu nula pět na neprohru v tu chvíli prohrávajících. A i tak to bylo dost natěsno, což domluvě nenahrává, při domluvenosti bych pak hrál víc na jistotu, aby se nemohlo stát, že to nevyjde :4:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 6.11.18 12:41:53  

Liveskore, nabízí neuvěřitelný kursy během zápasu, třeba za stavu 0-5 tam bylo tipuju kurs tak za 250! Dáš na to 1000 eur a seš vysmátej jak lečo.

• James.Eyre
    James.Eyre, 31.10.18 23:33:47  

http://hokej.idnes.cz/hokej-reprezentace-nominace-karjala-cup-2018-milos-riha-p0u-/reprezentace.aspx?c=A181030_092442_reprezentace_cig

První nominace Miloše Říhy...jsem na ty výkony našich opravdu zvědavý, ale moc optimismu ve mně nebudí fakt, že Říha všude prohlašuje, že navazuje na netrenéra Jandače...nicméně, říká se "nové koště dobře mete", tak budu držet palce :6:

• Zidane
      Zidane, 1.11.18 05:11:29  

Tak nemůže říct, že chce všechno dělat jinak, to by vyznělo jako že naznačuje, že Jandač všechno dělal špatně a to dle mě říct nechce i kdyby si to myslel - něco jako stavovská čest, nechce nasazovat kolegovi před veřejností psí hlavu...

• James.Eyre
        James.Eyre, 1.11.18 22:31:18  

No, tohle "krytí kolegy" mě právě dost štve...a nejen ve sportu.

Že Jandač nikdy nic nevyhrál, a to ani ve Spartě, kterou trénoval, je bohužel realita. Jandač třeba není špatný člověk, ale jako trenér nikdy moc úspěšný nebyl (a to, že se nachomýtl k jednomu titulu z MS - 2010 - jako asistent, na věci nic nemění). Takový podobný teoretik je i Lener, o kterém tu byla řeč už mnohokrát.

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 1.11.18 10:42:13  

Tak Říha hrál na klubové úrovni, Jandač ne, tiším akorát někde v Berouně. Říha je sebevědomej a snad se to projeví, i když, když není materiál, tak s tím nesvede nic ani Scotty Bowman. Jako Pardubák mu věřím a jsem rád že repre KONEČNĚ vede on, hodně se načekal, stejně jako třeba Vůjtek, na kterýho udělalo vedení svazu pak podraz.

• Zidane
        Zidane, 1.11.18 18:09:36  

Jandač ovšem nebyl první, takovej Had taky hrál nejvejš za nějakou Kopřivnici :14:

• James.Eyre
        James.Eyre, 1.11.18 22:34:38  

Když není materiál, musí se to dohnat tou bojovností právě...a hlavně - co dělá svaz pro to, aby ten materiál do budoucna byl? Nestačí o tom jen povídat, je potřeba se vrátit k tomu, co bylo mohutně rušeno po roce 1989 a co v hokeji fungovalo...nějaké výjezdy Lenera do Švédska, jsou úplně k ničemu, posun žádný...a vidět je to hlavně v mládeži.

• Zidane
          Zidane, 2.11.18 08:38:23  

Asi tak. Díky čemu jsme získali zlatý hattrick? Hokejisti vyprodukovaní těmi zatracovanými sportovními třídami, tréninkovými centry atd. co vymysleli "ti zlí komunisti" a proto se to po převratu houfně rušilo - budeme to dělat jinak a líp...

No a teď se mele o tom, že bychom se měli práci s mládeží učit od Švédů, kteří to dělají jak? Inu sportovní třídy, tréninková centra... takže vlastně to, co už jsme tu dělali před třiceti lety... budeme se učit to, co už tu dávno fungovalo, ovšem teď se to naučíme od Švédů a to je lepšinkatější než kdyby se oprášilo to, co fungovalo za komoušů, to oprašovat nebudeme, to nejde... a proč to nejde? No protože to vymysleli komouši, přece... fakt logika :8: :8: :8:

• James.Eyre
            James.Eyre, 2.11.18 11:32:01  

Přesně...navíc, my jsme země, která naučila hokej i "Rusáky", naši trenéři kdysi působili i ve Finsku, Ivan Hlinka jako hlavní kouč i v NHL (i když jenom krátce)...ale je potřeba fakt pracovat, aby se ty úspěchy zase dostavily, ne jenom čekat, až "se to samo dostaví". :4: :5:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 26.10.18 18:19:23  

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/1035088-ostuda-pro-niz-neexistuje-omluva-sopti-na-vychode-cech-tym-vedl-8-1-tri-body-presto-nema.html#hp-sez

Prodané, ale docela nešikovně.

• Zidane
      Zidane, 26.10.18 18:56:35  

Takovéhle pralesy nějaká sázkovka vypisuje, aby si na to někdo vsadil? Krajská liga... je pod tím vůbec ještě něco nebo je to prales nejpralesovatější? :1:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 26.10.18 18:58:38  

Okjesní pjeboj je všude, říkal Áda:4:

• Zidane
          Zidane, 26.10.18 19:11:53  

Může bejt, ale stejně - že by tohle nějaká sázkovka vypsala? Pochybuju, že by to tým prodal druhému týmu, takový prachy v téhle úrovni pralesů těžko lítají :-)

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 26.10.18 19:21:57  

Vidíš jinej důvod? Já ne, asi jsem primitiv, ale tohle není možný... Pochopím ještě tak o 3, 4 góly ztratit náskok, ale o 7:7:? Nesmysl.

• Zidane
              Zidane, 26.10.18 23:23:42  

Já nad tím právě přemýšlím a proto mi to nesedí.

Která sázkovka takovýhle pralesy vypisuje, aby si někdo online vsadil za stavu osm jedna, že tým, který osm jedna vede, zápas v NHD nevyhraje?

Nebo komu by to prodali? To by se jako až za stavu osm jedna jen tak domluvili se soupeřem, že jim teda nechaj bod, že to bude remíza a pak si to rozdáme o ten druhej?
              Tohle mi na tom nesedí.

Když prodám zápas, chci na tom vytřískat. Neprodám to za párek a pivo - a že o moc víc toho v takovýchto pralesech asi nelítá, že. Tam to o statisících pro tým nebude... :4:

A jak to uděláš v tomhle případě, pokud ne online sázkou někde a to pochybuju, že nějaká česká sázkovka vypisuje hokejovej krajskej přebor... o cizích ani nemluvím :1:
              Proto se mi to nezdá. Pokud prodaný, tak komu a za kolik - kdo by to "koupil", aby mu to bylo možno prodat?

• James.Eyre
          James.Eyre, 26.10.18 23:30:21  

:1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 27.9.18 21:52:25  

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/1025501-kluk-ze-zakladni-skoly-se-postavil-do-branky-v-extralize-dorostu.html#hp-sez

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 19.9.18 12:18:53  

V prvním kole extraligy vychytali tři brankáři nulu! To se na úvod soutěže nepovedlo tak dlouho, že to ani moje statistiky nepamatují:14:!

• James.Eyre
      James.Eyre, 20.9.18 00:55:21  

A kam až ty tvoje statistiky sahají? :-))

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 20.9.18 19:48:30  

Až na dno, příteli, až na dno :1:

• James.Eyre
          James.Eyre, 26.9.18 16:12:41  

Takže až někam k začátku extraligy, jo? :-)))

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 17.9.18 16:50:05  

https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/1023341-velky-uspech-cesky-rozhodci-jako-prvni-sudi-z-evropy-ziskal-v-nhl-smlouvu-na-plny-uvazek.html#hp-sez

Klobouk dolů! Ve fotbale by se tohle nestalo:14:!

• James.Eyre
      James.Eyre, 20.9.18 00:30:26  

Ve fotbale určitě ne, protože tam není NHL :14: :1: :1:

(ale je to každopádně velký úspěch a určitě splněný sen pro rozhodčí :-))

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 17.9.18 13:07:36  

Pááááááárdubice:4:

• Zidane
    Zidane, 15.9.18 17:26:18  

https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1022557-hokej-on-line-kometa-v-utoku-na-extraligovy-hattrick-chomutov-ale-snizil.html

První kolo a Kometa už útočí na titul... strašnej bulvár, dobrý den, jsem tu správně na blesk.cz? :8: :8: :8:

• James.Eyre
      James.Eyre, 15.9.18 23:41:01  

Novináři nemají o čem psát, tak vymýšlejí divné konspirace :-)))))) To tak bývá, když se hokejová sezóna teprve pomalu rozjíždí...ale často to tak bývá i jindy. :-)))))

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 14.9.18 11:46:32  

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/1022254-skandal-vsetinsti-juniori-si-v-extralize-schvalne-nechali-dat-gol-ted-jsou-bez-trenera.html#hp-sez

• Zidane
      Zidane, 14.9.18 13:45:46  

Správně tak. Možná to není vyloženě trestné, ale fair play pláče, takovéhle vychcatiky do sportu nepatří.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 14.9.18 07:10:50  

Dnes začíná extraliga!

• James.Eyre
      James.Eyre, 14.9.18 23:43:30  

Zajímat mě bude nejvíc, jak si povede Sparta pod Uwe Kruppem, jasně, cizinec na střídačce, kopírují v tom fotbalovou Spartu (viz Stramaccioni), ale na rozdfíl od toho špageťáka Uwe má něco za sebou jako hráč i jako trenér, Stramaccioni nestál za moc ani jako hráč, ani jako trenér.

• Zidane
        Zidane, 15.9.18 06:30:00  

To jsem právě chtěl říct, Uwe už má aspoň nějaké zkušenosti za sebou, tak snad. A hráč to byl rozhodně výborný, byť dobrý hráč nemusí být dobrý trenér. Ono naopak dobří hráči to kolikrát mají jako odborníci na něco - třeba na matematiku. Oni prostě VĚDÍ, jak se to dělá a jak je to nejlepší, ale neuměj to vysvětlit, protože pro ně to je zcela jasné, předvedou ti to třeba pětkrát za sebou, ale vysvětlit to, to mají potíž.

To je řekl bych něco jako když byste měli vysvětlit malému dítěti, proč jsou jedna a jedna dvě a ne třeba osm. My to víme, je to tak a hotovo, ale když se dítě zeptá PROČ to tak je... hodně štěstí vysvětlovat :1:

• James.Eyre
          James.Eyre, 15.9.18 23:39:44  

Jasně, dobrý hráč ještě automaticky neznamená dobrý trenér, ale když byl někdo mizerný hráč, většinou není ani příliš dobrý trenér :-))

Jinak proč jedna plus jedna jsou zrovna dvě, to by mě taky zajímalo...proč se neurčilo, že to bude třeba deset. :1: :1:

• Zidane
            Zidane, 16.9.18 04:06:43  

Ale jedna plus jedna JE 10 - v binárce (dvojková soustava) :1: :1: :1:

• James.Eyre
              James.Eyre, 16.9.18 22:40:55  

Hmmm, to neřeším :-)))))

• Zidane
                Zidane, 17.9.18 04:58:24  

Ale naběhl sis dobře - ono se totiž určilo, že jedna a jedna může být deset, záleží na soustavě :1: :1: :1:

• James.Eyre
                  James.Eyre, 20.9.18 00:29:13  

No dobře, tak proč se neurčilo, že to může být třeba milion :-))))))

• marta79
    marta79, 16.8.18 12:40:26  

ahoj, bezva formou propagace, ale také fandovskými předměty jsou minidresy..jsou nejenom efektivní a nevtíravé, ale také zábavné-

https://www.soletasignum.cz/33-minidresy

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 31.7.18 17:09:40  

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/1010038-pripravny-duel-pardubic-netrval-ani-17-minut-rusky-utocnik-se-vazne-zranil.html#hp-sez

tyvolenakole, tak už i v hokeji:8:

• James.Eyre
      James.Eyre, 31.7.18 23:50:59  

V hokeji byla i smrtelná zranění (viz Luděk Čajka např.)...je to nepříjemné, ale takové pády byly, jsou a budou. Každopádně je super, že hráč je při vědomí a komunikuje, snad se z toho brzo dostane.

• Zidane
        Zidane, 1.8.18 12:33:08  

Jo, u nás Čajka, mimo ČR pamatuju například jak hráč spadl a tak blbě při pádu měl nohy ve vzduchu, že podřízl bruslí teď nevím jestli spoluhráči nebo soupeři krk... je to už teda dávno a dotyčnej to nepřežil, před pár lety se stalo něco podobného, ale tam ho (nebo je, mám pocit, že to bylo víckrát) zachránili... ale minimálně jednoho smrťáka od brusle si taky pamatuju.

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 1.8.18 13:11:28  

no jo, ale Luděk čajka narazil tragicky do mantinelu, tenhle hráč padnul bez příčiny, co jsem pochopil, což je fakt strašný, ve fotbale, už pár případů bylo ale v hokeji to nepamatuju!

• simona.olga
            simona.olga, 1.8.18 17:12:45  

Na Čajku si pamatuji. I na ten jeho náraz hlavou do hrazení.

• James.Eyre
            James.Eyre, 1.8.18 22:48:34  

Bez příčiny není nikdy nic, třeba měl tenhle nějakou arytmii...ale tak či tak je to hrozný a jak jsem už psal, doufám, že bude OK.

• Zidane
              Zidane, 1.8.18 23:16:31  

Ale to se pak člověk vždycky diví, když u vrcholového sportovce zjistěj, že "to s ním seklo" kvůli nějaké arytmii či něčemu... při tom kvantu prohlídek, kterými procházej, jednomu nebere lebka, že na to doktoři nepřijdou...

• James.Eyre
                James.Eyre, 2.8.18 09:29:29  

To je fakt, ale holt ani medicína není vždy všemocná.