Síla mysli

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
rakapka (2016-12-05 14:17:05)pepan.z (2016-11-23 15:16:54)herbertboss (2016-11-21 18:54:02)KarelKeslly (2016-11-21 00:10:03)MimVig123 (2016-11-14 05:39:22)dixi-k (2016-10-25 00:04:53)andie418 (2016-09-21 17:04:11)Cho (2016-09-04 18:14:23)vveri (2016-06-22 21:16:38)chenrezig777 (2016-03-06 01:46:26)konopka (2016-01-16 18:17:34)sixtap (2015-10-25 15:07:14)devillfemale (2015-06-22 00:36:46)lenicka.ves (2015-04-27 19:17:12)Zazranka (2015-03-12 11:41:26)ezilifreda (2015-01-10 13:10:56)Lonely-Lizard (2015-01-10 11:19:01)Petr.P (2014-10-15 11:06:32)Nycthys (2014-09-20 11:29:32)a..f..r..o..m..a..n (2014-09-07 23:16:34)karty.janina (2014-08-25 19:27:50)Ravabi (2014-08-18 15:52:28)Werik153 (2014-07-18 22:53:46)
Síla mysli
Založeno: 12. 10. 2013 | Příspěvků: 894 | Členů: 37
Správci: rakapka (hlavní)

O moci podvědomí a zákonu přitažlivosti, sugesci a síle myšlenek

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 21.11.16 00:10:02  

Vánoční strom pro zvířátka a ptáky

místo konání: kdekoli
    čas: 23.12.-24.12.2016

Jak se asi mají zvířátka a ptáci o vánocích?
    Mají dostatek potrvy pro přežití?

Pojďme společně nazdobit vánoční stom pro ně (pokud chcete)

Jak má vypadat?
    Pod stromem kaštany, trocha sena, sůl, oříšky atd.
    Na sromě rozkrájené kousky jablek,mrkev, lůj atd. (přivázané provázkem nikoli na kovových háčcích!!! - mohli by se píchnout)

Proč to?
    Aby se nás přeci zvířátka nebála a taky proto, že v zimě je pro ně sehnat potravu nesnadné.

Heslo: Ladovská zima

p.s. prosím o sdílení, pokud budete tak laskaví. Děkuji mnohokrát.
    pss. pokud se vám to zdá jako všednost, tak budiž, ale každý, kdo se rozhodne proto tohle udělat vlastně udělá malý zázrak... uvidíme, kolik lidí se připojí...

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 11.11.16 06:53:22  

100.000Kč for Hnutí Brontosaurus for Den pro rodinu 2017
    akce: BETER EARTH

dle kod!!!
    http://www.brontosaurus.cz/
    Maduar - Do It (For & After Mix)
    time 1000min.

• herbertboss
      herbertboss, 11.11.16 07:08:52  

Nechybí ti tam téčko?

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 11.11.16 07:17:00  

chybí i nechybí, jak se to veme... jede se podlestarého kalendáře... napravují se chyby :4:

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 11.11.16 07:17:31  

otočit na 1.července prosím

• herbertboss
          herbertboss, 11.11.16 15:18:44  

V tom případě ti chybí téčko

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 7.11.16 17:44:16  

jaká je tvá víra? věříš nebone? a věřiljsi někdy? já ti odpovím, že ano,kdo tě asi postavil na nohy? kdo měl v sobě odhodlání? kdo měl víru, že todá? kdo věřil že budeš chodit po svých? zamysli se... tehdy jsi udělal malý krok, ale byl to krok nebo skok? a kde jsi teď taky máš tak silnou víru, takjako tehdy?

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 2.11.16 04:52:07  

zlobí vás artóza, klouby a tak? tak sem to sepsal tady, co pro to udělat... zkoukněte to, pokud chcete vidět zlepšení :15: :4: https://www.diskutnici.cz/forum/1421-voprcalkoviny-prasatkoviny/last/52604/

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 2.11.16 06:02:01  

takhle se dělá zázrak na sobě!!!

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 4.10.16 00:30:12  

myslíte si o mě, že jsem nic nedokázal? kukněte...
    https://www.diskutnici.cz/forum/3717-copak-mame-dnes-noveho/post/2024
    pravdivý příběh... :4:

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 4.10.16 00:31:18  

tohle je o síle mysli...!!! :2: zkuste něco podobného...

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 22.10.16 19:39:45  

nebo třebas tohle :15:

já mám dobrou náladu,
        pospíchej i ty, co jsi pozadu,
        a co ty, jak se máš?
        co děláš?
        a co kočky, psíci tvoji,
        ti za to stojí,
        ta moje Kelly už umřela,
        byla nemocná docela,
        nádor měla na hlavě,
        už se necítila hravě,
        uspat jsme ji nechali,
        do nebíčka dostali.
        tam teď je a hraje si,
        jó s ní byly krásné časy,
        co dodat mám dál, roky minuly,
        čas nenávratně utíká, myšlenky se pohnuly,
        vše je jinak než bylo kdysi,
        a tak ti báseň píši,
        co voda vzala je už ta tam,
        teď je země hurikán,
        jsem k nezastavení,
        má duše nelení,
        někdy román píši,někdy verše,
        někdy to dělám tak, jak se jiskra křeše,
        je to jak kdy,
        už byly i zásnuby,
        mnoho času uteklo už v dál,
        pamatuješ si, jak jsem u tebe stál?
        co se tehdy stalo,
        a co to komu dalo?
        jaký je teď život tvůj,
        asi je jiný než můj,
        ale přeci se musím pochválit,
        sem (viz. odkaz) ses měla dostavit :15:
        bylo to super, plno zábavy,
        byly plné i hradby.

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/brontosaurus-v-brne-slavil-patnact-let-deti-soutezily-o-ceny-a-bojovaly-papirov-20150711.html

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10653345502-tamtam/215543110030028/obsah/411561-den-pro-rodinu

celé to byla moje práce,
        byl jsem napnut jen krátce,
        byl to skvělý den
        a já byl spokojen,
        na hradě přes 2000 lidí,
        to se málo vidí,
        já počítal že to bude akce malá,
        ale u pokladny velká fronta stála

http://karelkeslly.rajce.idnes.cz/11.7.2015_-_Den_pro_rodinu_-_Slunovrati_slavnosti/

času jsem měl málo, celkově vzato,
        ale stálo to zato,
        kdo nepřišel
        o hodně přišel
        den zábavy plný,
        jsem na to hodně hrdý,
        naplánováno za 3 měsíce,
        zpotil jsem se velice,
        byla to akce nevšední,
        bitva byla v poledni.
        děti se koulovaly,
        hradby dobývaly,
        dvě auta mi vypadla i sedum dobrovolníků,
        měl jsem codělat, abych si nepřerazil míchu,
        ale vyšlo to krásně,
        proto tu teď skládám básně,
        byla to paráda a sláva,
        nebyla tam žádná kráva,
        snad jen jedno děcko,
        co chtělo mít všecko :15: :14: :15:

tímto tě chci pozvat na další ročník 2017
        nesedej si na nočník,
        bude to opět televize přenášet,
        rozhlas do domů donášet,
        budou tam i noviny a plno lidí,
        tak sezastav, taková akce se nevidí.
        Malé divadlo Kjogénu,
        předvede nejednu scénu
        Duo Safira Amina
        to s meči rozpálí doběla,
        bude tam zas plno her a soutěží,
        jako že je na Veveří devět věží,
        tak neváhej a dojeď do Brna na tu slávu,
        to je to, po čem teď já prahnu,
        by jsem ti udělalhezký den,
        aby jsi byl spokojen

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 30.9.16 04:56:58  

Rok opice se mi celkem líbí... konečně jsem pohnul se svojí prací... gameset Perseus 2042 z dílny X-Force... a současně z toho vzniká i román na pokračování... více zde: http://svetlonos.webnode.cz/ze-sveta-pc-a-her/xforce/a2042-gameset/
    vývoj tohoto sc-fi duchovního románu můžete sledovat zde: https://www.diskutnici.cz/forum/1843-dedeckova-chaloupka/
    parádní múza v posledních dnech :2:
    během několika posledních dní jsem napsal více jak 30 stránek... co dodat :15:
    řekl jsem si že každý den alespoň jeden článek a je to víc než jeden většinou tak 4str. textu

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 13.5.16 22:29:25  

hledáte zajímavé otázky, které jsou jak pro duši, tak i pro mysl? Zkuste tyhle: http://pokorna-vrba.webnode.cz

• rakapka
    rakapka, 2.3.16 17:33:30  

tak na čem si těd 'ujíždítě'??

já na podzim a přes zimu ujížděla na čtyřech dohodách, hlavně v podání J. Duška - a letos jsem úplně propadla Abraham Hicks - to je asi to nejlepší, co kdo učí.. :1:

• rakapka
    rakapka, 11.2.16 21:36:35  

ted jsem přes zimu docela marodila, v prosinci a ted v lednu - a pokaždé kdžy takhle přes zimu marodím, skončím na antibiotikách... jednou, někdy i dvakrát do roka... Pokaždé si říkám že to zkusím zvládnout bez nich, ale nedařilo se.
    Ale ted naposledy jak jsem onemocněla, tak si řekla že už toho bylo dost, že musím to tělo konečně naučit jak se uzdravit samo... a tak jsem si stále vizualizovala, jak tělo opravuje buňky v mojích plicích a průduškách, a jak vzchud proudí volně, jak mě každý nádech a výdech posiluje... Samozřejmě jsem jako vždy přidala olejíčky - silice jako aromaterapii, inhalace, ležela jsem a relaxovala... pila bylinné čajíčky..
    - a povedlo se! Zvládla jsem to poprvé po deseti letech bez antibiotik a doktora! Mám z toho velkou radost, a věřím že příště už to půjde snáz - tělo a mozek si bude pamatovat jak se s tím vyrovnat :2:

• 9marie04
      9marie04, 12.2.16 00:15:37  

Rakapka...také to tak dělám již mnoho let, ležím, hodně spím, programuji/ jako ty vizualizuješ/, bylinky, čajíčky a tělo si s tím poradí. :2:

• rakapka
    rakapka, 22.1.16 00:26:24  

ahojky, tak jak se máte v novém roce??? :2:

• pepan.z
      pepan.z, 22.1.16 16:00:40  

Stejně dobře jako ve starém. :2:

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 3.1.16 10:45:17  

silvestr se vydařil na výtečnou. poprvé jsem ho netrávil doma a šel mezi lidi. udělali jsme si výlet z brna do břeclavi a pak kousek pěcha na pohansko. sluníčko přálo a narazili jsme na perfektní skupinu usedlíků, co na pohansku dělají o silvestru párty... vše domácké a přívětivé... bylo nám tam fajně ani se nám nechtělo domů... jinak jsme na cestu od jedné maminky dostaly "kýbl" vynikajícího ořechového štrůdlu, čerstvě vytaženého z trouby (byl ještě teplý, když jsme ho jedli) a jen se po něm zaprášilo... no taky 7 lidí a zima... :-D ... lepší jsem nejedl, co jsu živ a to že jsem jich už ochutnal... byla to taková výměna.. hodil jsem sem inzerát, že přenechám knížku o matice(bichle), dlouho tu visela a pak před pár dny se mi tato milá maminka ozvala že pro kluka do střední školy se to bude hodit... a že je z břeclavi.. čirou náhodou sem tam měl naplánován právě tento výlet... a píše mi a co za to?... říkám nic... je to přeci pomoc ... dárek... ale jestli nám chceš udělat radost, tak upeč nějakou buchtu, či štrůdl... jedeme s kamarády na výlet, tak by nám to bodlo... a čeho se nedočkáme... musela vstávat asi hodně brzo ráno a piplat se s tím... obdivuju tu ochotu a moc si toho cením... takových lidí víc... následně jsme ještě pokecali... maminka taky vděčná... prostě spokojenost na obou stranách... takto si představuji tečku za uplynulým rokem.. paráda... a to vše díky této síti https://www.hearth.net ... nebýt zde , tak toto nenastane.. děkuji... :-)

a to jsem se ještě ráno rozhodoval zda mám jet, či ne.. bylo nedostatek financí a viděl jsem to bledě.. následně sem tady uviděl inzrát, že někdo potřebuje pomoci s přepravou... i jedna slečna mě upozornila, zalitoval jsem , že nemám peníze a nemůžu cestu finančně zaštítit... no co už... ale nedalo mi to a pro jistotu jsem se koukl na účet a ejhle, někdo neznámej mi poslal penízky... tak obratem píšu, že část pláýnované trasy zaštítím a zanechávám ve vzkazu telfon aby se ozvali.. a jak si tak lebedíme na pohansku u plápolajícího ohníčku tak sms, že se jednalo jen o spolujízdu, ale že jsou vděční ale že se tonekoná, tak si nemám dělat starosti a že až budu potřebovat, tak pomůžou oni zas s něčím.. takže jsem byl obdarován dvakrát... jednou štrůdlem a podruhé penězi... ale posloužili jinak... na povýletový sedánek spřáteli... v klídku v čajovně kde sme si udělali hezký večer (bez juch juch duc duc :-D) prostě povídání na příjemné vlně... vlastěn jsem byl obdarován několikanásobě... lidmi a hezkým slivestrem... nejhezčím za celý můj dosavadní život... vesmír se prostě stará o ty, co v něj věří... je jedno co a jak sebude dít... důležité je věřit, že tohle je ta správná cesta a že to má smysl i to špatné, co se děje anevěšet hlavu, protože za rohem se může skrývat štěstí až neskutečně veliké... a vesmír dává, když vidí, že dáváte také as láskou :-) není to sluníčkaření, ale pochopení toho principu... takže milí lidičkové... dávejte... má to smysl... :-)

takže ... vše nej do nového roku a stálý úsměv

• MimVig123
    MimVig123, 9.11.15 06:29:08  

dobré ráno tak vstáváme, něco vymyslet a udělat. :1: :1:

• rakapka
      rakapka, 11.11.15 00:05:45  

já nic nedělám, já opočívám... marodím, takže si aspoň užívám nic nedělání a věnuji se sobě... :15:

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 20.10.15 03:28:23  

jedno malé zamyšlení... částečně se to dotýká i mojí diagnostikované schizofrenie a toho, co se mi stalo... a nedejte se mýlit se sílou mysli to také souvisí... ač se to na první pohled nezdá
    http://svetlonos.webnode.cz/news/kdo-nebo-co-je-buh-1-cast/

• andie418
      andie418, 20.10.15 13:37:57  

Ahoj, ty máš schizofrenii? Já znám člověka, co se z ní vyléčil po 10 letech. :2: Díky pobytům ve tmě, meditacím, holotropnímu dýchání, apod.
      Je to jen jiné vnímání světa :2:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 20.10.15 22:21:49  

diagnostikovali mi paranoiu... kdo ví, zda je to tak, či ne... ať se na to dívám z různých pohledů stále jsou pochybnosti

• Antony52
      Antony52, 21.10.15 07:01:29  

Spíše než schizofrenie bych řekl že silně rozbouřená fantazie. Chce to meditaci. Ne nějaké modernistické vymoženosti jako je holotropní dýchání či podobně. Ale skutečně staré jogové techniky. Trátak a podobné. = na uklidnění a zastavení mysli.

• rakapka
        rakapka, 21.10.15 12:58:39  

je to dost složité, každému pomáhá něco jiného, někomu uklidnění mysli, někomu naopak rozvíření... dřáve se k léčbě používalo třeba LSD nebo konopí, ale je pravda že to bych moc nedoporučila, protože někomu to sice pomáhá, ale jiným to ještě zhorší...

• Antony52
          Antony52, 22.10.15 07:20:53  

Vi pro příklad od kolektivu autorů (byl mezi nimy i proimář psychiatrické léčebny) Joga od staré Indie k dnešku, 1971 (žlutá joga).
          Pro příklad v Japonsku se podle článku v dotyčné knížce meditace k léčení duševních poruch s úspěchem využívá.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 21.10.15 19:44:50  

http://svetlonos.webnode.cz/news/kdo-nebo-co-je-buh-2-cast/

• sixtap
      sixtap, 25.10.15 15:07:13  

třeba jen vnímáš víc než ostatní- dnešní systém označuje za nemoc vše, co se nehodí do rmáru a co nespdá do tabulek... a jak se říká- zdraví pacient, je jen nedostatečně vyšetřený pacient- až už de o zdraví tělesné nebo duševní

• andie418
        andie418, 25.10.15 15:37:29  

Jasně no, je to jen jiné vnímání světa, jak píšu.
        Ale to bohužel neznamená, že nemůže nikomu ublížit(nemyslím konkrétně Karla, to opravdu nemůžu vědět). Může například slyšet něco, co jiní ve skutečnosti neříkají(třeba má pocit, že se mu posmívají), a dostat se skrz to do konfliktu. Četla jsem o jedné takové situaci kdysi dávno na blogu kluka, co má schizofrenii, ale už nevím, jak se ten blog jmenoval a zda existuje.

• 9marie04
          9marie04, 25.10.15 21:32:13  

Andi..když jsem začínala, prožila jsem týden, kdy jsem viděla a slyšela něco jiného, než lidé vedle mne. Měla jsem strach ze schizofrenie, ale prosila jsem o pomoc a po týdnu to pominulo. Takže vím, že to tak člověk může mít. Kdybych to neprožila, nevěřila bych. Tchýně měla schizofrenii, slyšela hlasy a já jí tehdy nevěřila. :2:

• andie418
            andie418, 25.10.15 22:36:25  

Já tomu taky věřím. :2:

• 9marie04
              9marie04, 26.10.15 21:48:37  

:2:

• KarelKeslly
                KarelKeslly, 29.11.15 02:20:32  

zaplať pánbů mě hlasy nepotkaly... :2:

• Kansasska
    Kansasska, 30.9.15 16:51:16  

Zdravím,
    pro ty které zajímá téma život po životě a jak může člověka ovlivnit prožití smrti, doporučuji knihu, co jsem teď dočetla a je to mazec...Jmenuje se "Musela jsem zemřít" od Anity Moorjany. :4:

• pepan.z
      pepan.z, 1.10.15 08:06:35  

Knížečku jsem prohlédnul. Tedy podle mého osobního názoru jde buď o vyjímečný případ který se stane tak jednomu člověku z desítek milionů, nebo o fantazii autorky.

• MimVig123
        MimVig123, 3.10.15 08:11:32  

Přeji všem dobré ráno, krásnou sobotěnku.

• herbertboss
      herbertboss, 3.10.15 10:49:00  

Rozhodně inspirující

• rakapka
    rakapka, 23.9.15 14:37:27  

ahoj, používá tu někdo binauralní rytmy a solfeggiho frekvence ke stimulaci mozku?

• rakapka
    rakapka, 4.9.15 21:12:40  

ahoj zlatíčka, jsem zpátky, vysluněná a odpočatá :15:

Jakpak jste se tu měli? :2:

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 5.9.15 08:11:49  

příjemně.. dnes mě čeká cesta do bratislavy.... za miláčkem... :-) sice počasí nic moc, ale na památky jak dělaný.. chceme navštívit hrad, podívat se k ufu (ta restauračka na vrcholu věže, co drží most) a pak další den na děvín...

• rakapka
        rakapka, 5.9.15 11:51:29  

tak přeji at se výlet podaří :15:

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 8.9.15 11:46:10  

zdařil se parádně.. byly tam slavnosti (rytířský turnaj), náhoda jak blázen, nikde to nebylo vyvěšené ani žádné info... :15:

• milada948
            milada948, 8.9.15 16:45:14  

A co fotky dodáš? :4:

• KarelKeslly
              KarelKeslly, 9.9.15 07:48:49  

http://karelkeslly.rajce.net/6.9.2015_Bratislava_a_rytirske_turnaje_na_Devine

• KarelKeslly
                KarelKeslly, 9.9.15 07:52:53  

je tam 155 fotek a 4 videa... fotky jsou v pohodě, ale co se videa týče, tak jsem se seznamoval s točením a s tím jak mi foťák zaostřuje a na co a jak reaguje... u prvního videa (30min.) je to tedy takové půl na půl chvíli zaostřené a pak zas rozostřené a tak furt dokola, navíc je slyšet zvuk ostřící soustavy, který přehlušuje hudbu a hlas moderátora... u ostatních videí je už zvuk v pohodě, ale zato jsou drobet rozostřená, jeikož jsem na to moc neviděl a ostřil jsem ručně... ale jako na shlédnutí, co vše tam bylo to myslím bohatě stačí...

• KarelKeslly
                  KarelKeslly, 9.9.15 07:56:54  

pokud to vyjde, tak právě tito rytíři budou i na slavnostech Den pro rodinu v červenci v roce 2017 na hradě Veveří... byl tam následně i souboj ve zbroji, ale došla mi baterka, tak už sem nenatočil a nevyfotil nic... miláček má ještě pár dalších fotek a tuším dvě videika, jak to pak pokračovalo, ale to bude v pátek, či v sobotu, umístím to pak do tohoto alba...

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 9.9.15 08:16:05  

bylo to super... náhoda a vesmír nám přál... prvně sme zkoukli děvín, svítilo sluníčko, jen co jsme zašli na oběd, tak zašlo za mraky a začalo foukat a po obědě opět vyšlo my šli opět na slavnosti... :-) jen z toho foukání mě slzí oko ještě teď, asi jsem do něj chytl průvan... :-( no daň za to shlédnutí, ale co, bylo to parádní... a já i miláček jsme byli nadšení...

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 9.9.15 08:19:28  

říkala mi, že se vedle mě cítí jako princezna, že tolik věcí co ji potkalo se mnou se jí ještě nikdy nestalo... :-) a že je šťastná... tak ji postupně zasvěcuji do tajů vesmíru a jak myslet a žádat vesmír a jak děkovat a čeho si vážit... říkala, že za ten měsíc co jsme spolu se jí úplně obrátil život naruby... vv práci má daleko více zákazníků asi tak o polovinu a že jen na tringeltech ci vydělá na živobytí a na cestu do práce a že už nesáhla na kartu, aby vybrala...

• MimVig123
                    MimVig123, 9.9.15 13:27:32  

To je dobře, že se ti zase trochu daří v lásce. Jednou musí přijít ta pravá. :15:

• milada948
                    milada948, 11.9.15 18:23:15  

A je to holka šikovná Kájo,tu si hlídej. :4:

• rakapka
            rakapka, 8.9.15 20:16:35  

tak jsemkouakla na tu vodu u ipáku, a není to pitný... a tentokrát tam byl kolem takovej smrad, špína že bych to nepila ani kdyby bylo...

• KarelKeslly
              KarelKeslly, 9.9.15 07:49:07  

škoda no... :5: :5:

• KarelKeslly
              KarelKeslly, 14.10.15 09:39:12  

zkus se juknout na "cestikon" píše ho vašek papoušek... tuším že mapoval i pítka v praze :15: