Přátelské posezení v hospůdce

Otevřená diskuze | Kategorie: Komunity
Allegretto (2019-11-19 11:03:34)atka.l (2019-11-19 08:49:02)milada948 (2019-11-18 14:38:35)777_kolemjdouci (2019-11-18 08:50:50)Romaneta11 (2019-11-17 16:19:28)fialovypetr (2019-11-06 02:00:28)MimVig123 (2019-10-13 18:36:40)Jan.Tleskac (2019-01-28 17:11:45)IRacek74 (2018-12-30 22:33:28)helena.manova (2018-12-24 08:54:03)MutoDolore (2018-12-03 10:18:04)Nemezis (2018-04-06 17:55:37)tojsemztohojelen (2018-03-09 15:12:22)kecka-ukecana (2017-06-12 19:51:16)zanegrey (2017-04-11 00:38:07).braivan. (2016-10-16 08:47:34)
Přátelské posezení v hospůdce
Založeno: 11. 10. 2013 | Příspěvků: 15 900 | Členů: 16
Správci: Allegretto (hlavní), 777_kolemjdouci, atka.l

lidé přicházejí do osvěžovny, aby si dali něco dobrého a přitom si zdravě poklábosili. K tomu si občas zahrají a zazpívají nějakou písničku, napíšou pro druhé návštěvníky nějaký ten fórek nebo jim pošlou odkaz na pěkné video.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Allegretto
    Allegretto, 19.11.19 07:44:45  

Dobré ráno! Konečně jsem to jednou stihla v přijatelnou ranní hodinu.Právě jsem vytáhla žaluzie a zjistila, že venku nic moc, pod mrakem a spíše než sluníčko tu bude brzy pršet. Dnes nepředpokládám žádné velké vlastní aktivity, dokonce mám ještě slušnou porci guláše, tudíž ani vařit nebudu.Četla jsem teď ráno velmi zajímavé články, doporučuji - jsou to obsáhlé, velmi podrobně mapující stati o předlistopadových konsekvencích (o r.1989) a celý vývoj - jedno napsal prof. SAK,to druhé p. Baťa -křestní jména se mi vypařila z hlavy - doporučuji vyhledat, je to skutečně zajímavé a objektivní čtení.Jinak přeji hezký a úspěšný den!

• atka.l
      atka.l, 19.11.19 08:49:01  

Dobré ráno,tady svítí slunko,ale je pořádná zima Oproti včerejšku...brrr...Včera jsem zmokla ale snad se nenachladím,aspoň se k tomu zatím neschyluje.
      Já mám toho roku 1989 plné zuby.otevřu noviny-tam demonstrace,otevřu televizi-tak Havel a OP a zrovna tak v počátači :9: Bojím se otevřít skříň ,aby na mě nehupsnul nějaký politik.
      Přeji příjemný den :13: a jestli bude pršet,tak u teplých kamen nebo topení s dobrým pitím a nějakou svačinkou :4: :13:

• Allegretto
        Allegretto, 19.11.19 09:23:45  

To já taky, Atko, ale to jsou fakta dosud nepublikovaná a tak jsem se do nich se zájmem začetla. Nejsou to přiblblé komentáře současných novinářů", kteří jsou jak prodejné děvky.

• atka.l
    atka.l, 18.11.19 21:59:44  

Dobrý večer,jdu nahlídnout,jestli si tu někdo nedává decku nebo dvě :13: No nedává :11: ,tak dobrou noc :13:

• atka.l
    atka.l, 18.11.19 08:16:05  

Dobré ráno do hospůdky. Venku je zamračeno a teplo. Půjdu dokoupit něco do Kauflandu, nějaké rybičky. Pečivo se také bude hodit. Buse tu se mnou vnučka, tak nebudu po večerech sama. Hezký a úspěšný týden přeji:13:

• atka.l
    atka.l, 17.11.19 09:40:26  

Hezké nedělní ráno,venku je po dešti a svítí sluníčko,tak bude krásný den :13: Půjdu ven na procházku, :2: Musí se to využít,dokud nejsou podzimní plískanice,ale stejně je to divný podzim.Na zdraví to lidem nepřidá takové střídání teplot a počasí. :9: Tak se opatrujte a využijte pěknou neděli :13:

• Allegretto
      Allegretto, 17.11.19 11:51:21  

Skvěle, Atko! Já jsem se sem nepropracovala dříve, až právě nyní.Dívala jsem se na TV, přímé přenosy dnešních ranních vzpomínkových akcí. Na Národní třídě opět trapáci se stejnými píšťalkami, to znamená centrálně rozdávanými, vypískali pana premiéra. U Hlávkovy koleje důstojné kladení ěnců. No apotom, přímý přenos z Národního muzea, kde bylo velké reprezentativní shromáždění za účasti premiérů okolních zemí - každý pronesl krátký projev. první projev přednesl náš pan premiér a byl to projev skutečně na úrovni.Sklidil velký potlesk. Obdivovala jsem, že bezprostředně po nechutném vypískání na Národní, dokázal být v pohodě a plně koncentrován. Ta pieta v muzeu byla skutečně důstojná za přítomnosti mnoha významných hostů a osobností.

• Romaneta11
        Romaneta11, 17.11.19 16:19:28  

Zdravím návštěvníky hospůdky. Taky se mi líbil projev pana premiéra, byl patriotický a nekonfliktní. Potěšilo mě, že se povznesl nad nedostudovaného faráře a jeho desky s maxipsem Fíkem :15: . Přeji pěkný večer a jdu si udělat kafíčko. :15:

• Allegretto
          Allegretto, 17.11.19 18:40:07  

To je nápad! já si jdu taky udělat kávičku - i když už je dost hodin, ale na mně to nepůsobí. :4:

• Allegretto
    Allegretto, 16.11.19 22:56:50  

Jemine, koukám, že dnes se tu nikdo ani na skok nestavil! Tak aspoň popřeji všem dobrou noc- a zítra se jistě polepšíme! :15:

• 777_kolemjdouci
    777_kolemjdouci, 14.11.19 14:06:40  

Zdravím naši hospůdku s hrstí fotografií z brány do Krkonoš, Vrchlabí:
    http://www.yoom.cz/img/981c8k03_source.jpg - Dům reprezentuje původní starou zástavbu štítových domů s loubím, které ještě na počátku 19. st. lemovaly vrchlabskou hlavní ulici. Tento roubený dům je celý ze dřeva, s výjimkou prostoru kuchyně a jeho štít zdobí latě zakrývající spáry mezi prkny.
    http://www.yoom.cz/img/78nvtm0b_source.jpg - Děkanský chrám sv. Vavřince, jáhna a mučedníka, byl postaven na místě původně gotického, renesančně přestavěného jednolodního kostela ze 14. století, k němuž byla připojena stavebně hodnotná věž. Starý kostel byl zbourán roku 1886. V kronice zdejšího Děkanství se píše o pěti zvonech zavěšených na věži chrámu sv. Vavřince. Všechny sem byly přeneseny z původního kostela. Šestý zvon visel v samotné (tzv. sanktusové) věžičce nad presbytářem. V kronice jsou popsána reliéfní vyobrazení a citovány latinské a německé nápisy odlité na jednotlivých zvonech.
    http://www.yoom.cz/img/88nkyi2m_source.jpg - socha pána hor před místním muzeem
    http://www.yoom.cz/img/33ld22pg_source.jpg - místní škola
    http://www.yoom.cz/img/98lw5ltx_source.jpg - detail erbu tamtéž
    http://www.yoom.cz/img/47e8t2vh_source.jpg - tuhle libůstku (SPZ) za 10000,- kč. jsem si nemohl odpustit a "vzal" jsem si ji s sebou
    http://www.yoom.cz/img/59zlgy5p_source.jpg
    http://www.yoom.cz/img/26veznoq_source.jpg
    http://www.yoom.cz/img/36t9hwk8_source.jpg - třeba si někdo vzpomene jak se tyto stroje kdysi proháněly po silnicích
    ----------------------------------------------------------------Tak pro dnešek dosti Vrchlabí. Kochejte se dnes tímto městem jako v září jsem se kochal já. Ať se líbí.

• atka.l
      atka.l, 14.11.19 14:41:51  

Dobré odpoledne,zase jsi mě potěšil Kamile nejen krásnými památkami,ale také jednou červenou motorkou,na které mě vozil tatínek,když jel pro benzin před cestou po tělovýchovných jednotácáh.
      Byl inspektorem TV.
      Manžel měl Jawu 250 ,taky červenou a táta jezdil někdy na služební Čezetě- ale na té mě nevozil. Jeho první "mašina" byla MANET :1: :1:
      Mně se moc líbí ty dřevěné domy a pak sochy Krakonoše.Je sice každá jiná ,ale všechny hezké.Kdyby se mi podařilo dát ty nohy do latě,ráda bych se tam podívala. V Krkonoších jsem byla,ale tohle město si nepamatuju
      Díky moc :13:

• 777_kolemjdouci
        777_kolemjdouci, 14.11.19 16:26:27  

Ahoj, zdravím. Autobusem jezdit můžeš? Já jsem to pořešil tak, že jsem měl ubytování ve Svobodě nad Úpou a odtud je to autobusem na třeba do Pece pod Sněžkou opravdu kousek. Do toho Vrchlabí jela místní lokálka, ale dá se jet i autobusem na autobusové nádraží a odtud MHD po městě. Dá se jít i pěšky, ale je to náročné. Autobus je lepší.

• Allegretto
          Allegretto, 14.11.19 19:20:57  

Teď právě jsem se pokochala pohledem - stejně jako Atce i mně se moc líbí ty krásné domy - i ten kostel a je vidět, jak to město svítí čistotou.U těch motorek jsem si vzpomněla na tu naši - ale ta tam není - my měli 250 kejvačku černošedou. Objeli jsme s ní celou republiku a teprve po šesti letech jsme měli první auto. Kde jsou ty krásné časy jaré mladosti!!! Kamile, díky!

• atka.l
          atka.l, 15.11.19 10:14:59  

Díky za tip Kamile,to by se mi líbilo.Třeba se mi podaří přemluvit vnučku,aby mi dělala doprovod.Pořeším to asi o prázdninách,kdy bude mít volno ve škole :13:

• 777_kolemjdouci
            777_kolemjdouci, 17.11.19 10:30:23  

Zdravím hospůdku. Držím palce ať se to povede. Opravdu to stojí za to navštívit. I ta Svoboda nad Úpou stojí za to. Není velká a odtud je to kousek cca 3 km do Janských Lázní. Jezdí tam i autobus, pokud bys nechtěla jít pěšky lesem po stezce. Doporučuji také u Janských Lázní navštívit Stezku korunami stromů. Viděl jsem tam i vozíčkáře, kteří jeli vlastním pohonem nahoru. Je to pozvolné stoupání, není se třeba bát výstupu. Taky tam jezdí autobus a má zastávku kousek od té Stezky. A kdyby jste se tam dostali pozdravujte veverčáka Emila. Stojí dole u východu z té Stezky :1:
            http://www.yoom.cz/img/78atrfz6_source.jpg - tak to je on - veverčák Emil

• atka.l
              atka.l, 17.11.19 11:13:29  

Na té stezce byli naši mladí s dětmi.Tam poblíž bydlí synův bývalý kolega z práce a kamarád.Byli nadšení.Já je budu muset přemluvit,aby tam se mnou ještě jednou zajeli,doufám,že Mareček nebude proti :4: Ten veverčák mě rozesmál :1: :1:
              Hezkou neděli,dneska stojí za to jít ven :13:

• Allegretto
    Allegretto, 13.11.19 03:06:25  

Je tu středa, přátelé, ještě velmi mladá. Tentokrát jsem se vzbudila ve 2,10 minut - nevím, proč tak brzy, ale stačí mi k spánku čtyři hodiny, tak to vlastně odpovídá - podle zdejší časomíry u mých reakcí jsem tu byla naposledy ve 21,48.No, chvíli zde budu datlovat a pak zahučím ještě zpátky do pelíšku. Přeji Vám teď ještě šťastné sny a po nich bezbolestné probouzení a vstávání. Máte na to ještě moře času! :15:

• atka.l
      atka.l, 13.11.19 12:52:25  

Dobré poledne,tady prší a já peru Musím to pověsit na sušák,venku by to neuschlo. Nevím,co mám vařit,Na oběd sjem měla fazolky na cibukce se sýrem a co na večeři ta to nevím.Musím uvařit i pro vnučku.Asi přivařím ty fazolky na smetaně s vajíčkem a bramborem To můžu k večeři taky Zítra jdu na diabetologii.Vůbec se mi nechce :12: Není hezký den :10:

• Allegretto
        Allegretto, 13.11.19 15:02:26  

Já jsem dojedla ten fajnový gulášek, který byl sice na mrazáku, chtěla jsem si ho uchovat na později, ale vinou blbého počasí se mi vůbec nechtělo vyjít za účelem nějakého nakupování, takže přišel na řadu. Musím koupit nějakou zeleninu i ovoce. Maso v mrazáku ještě nějaké mám, ale klidně se bez něj pár dní obejdu, aby byla změna.Taky skončí éra těstovin, předtím jsem měla párkrát rýži, takže jou na řadě brambory a něco k nim. Atko, jestli jsi měla ty fazolky v menší plechovce, ty mám ráda, nejraději v chilli omáčce. Vidíš, to by mohl být typ na zítra. :15:

• atka.l
          atka.l, 13.11.19 18:09:58  

Já si zítra uvařím nudle s mákem dnes nemůžu,protože jdu k doktorovi,tak abych němela blbý cukr :4: :1:

• 777_kolemjdouci
      777_kolemjdouci, 13.11.19 16:23:37  

Dneska vás vezmu do města do brány Krkonoš - Vrchlabí. Město na Labi se rozkládá v nadmořské výšce 400–1036 m n. m. A hned začneme na náměstí, kde je krásný městský znak zakomponovaný do dlažby.
      http://www.yoom.cz/img/58cm39v0_source.jpg - líbí? Mně se líbil moc.
      http://www.yoom.cz/img/63scsfve_source.jpg - popis místa určení
      http://www.yoom.cz/img/41t2lacx_source.jpg - radnice
      http://www.yoom.cz/img/229ew0l9_source.jpg - i restaurace se zde našly. A posezení bylo famózní
      http://www.yoom.cz/img/394gqaoy_source.jpg
      http://www.yoom.cz/img/69gvacl0_source.jpg - Vietnamci se svým sortimentem zboží byli všude, čili i zde
      http://www.yoom.cz/img/32knv79r_source.jpg - náměstí Míru
      http://www.yoom.cz/img/40qqktar_source.jpg - pítko na nám. Míru
      http://www.yoom.cz/img/20oxuivp_source.jpg - stará radnice.
      ----------------------------------------------------------------
      Tak bych to dnes ukončil a dovolím si položit všem takovou otázku: Víte co to je trdlo? Určitě vás doma občas tímto slovem také jako mne titulovali. Pokud někdo uhodne prosím odpověď na vzkazník. Proto, aby i ostatní měli čas uhodnout co to slovo znamená...

• Romaneta11
        Romaneta11, 13.11.19 17:56:28  

Moc hezký, jsem ráda, že jsem se podívala tam, kde jsem nikdy nebyla. Díky :15:

• atka.l
        atka.l, 13.11.19 18:12:35  

Mají to tam moc hezký,takový čistý a upravený Tam jsem nebyla :8: Díky :13: :15:

• Allegretto
          Allegretto, 13.11.19 20:45:10  

Já se s radostí připojuji a už podruhé během půl hodiny - měla jsem už skoro dopsáno, když začal můj oblíbený pořad Mise Nový domov - s Terezou Pergnerovou, která je nádherná a neskutečně empatická, já se zakoukla a zatím jsem byla odhlášena, to jsem si neuvědomila, odklikla - a příspěvek byl fuč!!! Tak to píšu při reklamě znovu! Už to pokračuje, jdu koukat - je to úúúúúžasnýýýýý!

• atka.l
            atka.l, 14.11.19 05:32:30  

Dobré ráno, já nemůžu dospat, tak se dívám na tv. Ráno jdu k doktorovi. Venku je zima, chytla mě křeč do nohy. To zas bude den!! Užij si čtvrtek v pohodě. :13:

• atka.l
              atka.l, 14.11.19 13:30:08  

přišla jsem brzo,venku svítí sluníčko a je hezky :13:

• Allegretto
    Allegretto, 12.11.19 08:10:57  

A už máme úterý - dobré ráno!
    Dnes jsem se vzbudila v 6,15, čili tak akorát. Dospala jsem snad ten deficit z předvčerejška, kdy jsem bděla kvůli úplňku. Ještě jsem nevytáhla žaluzie, tak ani nevím,, jak je venku. Včera to byl hnus a vydrželo to až do večera. Byla jsem venku od půl čtvrté do pěti, což je docela dlouho, na to, jak bylo hnusně, smutno, ale celou dobu jsem chodila pomalu po městě. Stavila jsem se v lékárně - konečně jsem si vzpomněla, že nemám Paralen. To je můj nejobvyklejší lék na všecko a navíc e netluče s Warfarinem. No a když jsem došla k naší sámošce, učinila jsem zásadní krok - šla jsem si koupit červené víno - byla to sedmička - Egri-Bikavér - ve slevě, ale výtečné, udělala jsem si senzační svařák jako životobudič po tom blbém počasí. Mějte krásný den! Teď jsem koukla ven, pršelo, je opět hnusně.

• atka.l
      atka.l, 12.11.19 23:19:04  

Už se chystám na lože, ale ještě popřeju dobrou noc :13:
      Venku leje, zítra tu má být teplo a deštivo, tak budu zas doma kramařit. :1:Papír už je nachystaný, ještě sklo a petky.
      Tak se hezky všichni vyspěte do růžova :1263:

• Allegretto
    Allegretto, 11.11.19 05:46:17  

Dobré pondělní ráno! Dnes jsem nějak brzy vylezla, až se divím - z teplého pelíšku. Včera odpoledne jsem měla nebetyčnou radost! Přijel vnuk s oběma chlapečky. Byli od pátku na chatě a včera mi najednou volali ze hřbitova v Mostě, ptali se na umístění hrobu dědečka,atd. Moc mile mnětím překvapili, protože jsem jim poprvé mohla říci, že aspoň vědí, kde i já budu třeba zanedlouho pochována. No a při té příležitosti mi oznámili, že se u mně zastaví, až pojedou domů. Tak já hurá - ihned jsem udělala třenou mramorovanou buchtu , ta byla výtečná - a ještě trochu vlažná, když přijeli! Nabízela jsem jim skvělý gulášek s těstovinami, ale vnuk řekl, že za dvě hodiny budou doma večeřet. Tak zbodli s velkou chutí tu buchtu , k ní čaj s citronem. Vnuk mi sešteloval můj noťásek, pravnouček zahrál na piáno - učí se Titanic, bude mít 10. prosince koncert. No a hlavně mi udělali velikáánskou radost, že jsem vlastně usínala s úsměvem na rtech. Po bytě se sice rozhostilo zase ticho,ale budu mít dlouho hezký pocit z té nečekané návštěvy.

• Romaneta11
      Romaneta11, 11.11.19 18:00:55  

Radostí není nikdy dost a tak je dobře, že si to tak užíváš. Já pojedu v pátek hlídat vnoučátka 11 let, 5 let a 11 měsíců. Jejich nejstarší sestra bude mít maturitní ples. Trochu z toho mám obavy, ale to zvládneme. :15:

• atka.l
      atka.l, 11.11.19 21:36:23  

Tak to mám ráda,takový překvápka jsou fajn.Mně dneska zase přijela Baruška,bude tu se mnou do středy nebo do čtvrtka.Někde potkala moribundus,má plnej nos tak se šla naložit do vany s eukalyptovou solí.Jájsem si v Lidlu koupila konečně skleněnou odměrku na tekutiny Měla jsem plastovou,ale tam vůbec nejsou vidět míry tak už jsem spokojená.Zítra má naše Jolanka 13 roků,tak jsem jí poslala přáníčko na FB.Třeba si to přečte.Dostala jsem hlad na perník,tak si ho jdu uloupit :1:
      Dobrou noc :13: :15:

• atka.l
    atka.l, 10.11.19 12:09:13  

Dobré poledne, koukám na receptář. Pekli Makronky. Já jsem včera ulekla plíšek "jablkovce křehkého". :15: Tak říkám koláči ke kafíčku. Dá se snízt s jogurtem, zakysankou nebo tak, bez ničeho. :13:přestalo lršet, možná půjdu na chvilku ven. Hezký odpoledne, na tv1 ani tv24 se nedívám. :10:

• Allegretto
    Allegretto, 10.11.19 08:28:08  

Dobré nedělní ráno, přátelé! V noci jsem bděla, jak jsem zde psala a usnula jsem v křesle v obýváku až nad ránem. Vzbudila jsem se ve tři čtvrtě na osm. Na počasí se, jak koukám, nic nezměnilo, je pod mrakem a v noci pršelo. Vařit budu guláš, začnu za chvíli, abych měla potom klídek ke koukání na telku. Od Kalendária po film nebo seriál od jedenácti do dvanácti. Potom vypínám - na OVM nekoukám, ten jeho nabubřelej ksicht nemůžu ani vidět.Přeji Vám všem úspěšný den! :15:

• Allegretto
    Allegretto, 9.11.19 09:42:50  

Krásné sobotní stále ještě ráno, přátelé. U nás je zataženo, čili smutno a to nemám ráda. Ovlivňuje to moje celé ego. Nedá se nic dělat,musí se s tím člověk nějak vyrovnat, ale jde to fakt ztěžka.Nevytáhnu paty z domu, jak koukám. Naštěstí nic nepotřebuju kupovat. Možná, že u Vás je líp.

• atka.l
      atka.l, 9.11.19 10:30:17  

Prší :7: asi tak brzo nepřestane. Do ničeho se mi nechceUvařím si kafe a podumám Udělejte si pohodičku :13:

• Allegretto
        Allegretto, 10.11.19 01:31:24  

Teď se podívejte, v kolik hodin to píšu! Ještě jsem nezamhouřila oči, ačkoliv jsem byla už od půl jedenácté v posteli. Nemohla jsem zabrat. Až teď jsem vytáhla žaluzie a je mi to jasné - je úplněk jako k..va a čumí mi rovnou do pokoje. Ach jo. proč já jsem na něj tak alergická?? To je pokaždé - jak se ukáže na obloze, já nespím.

• atka.l
          atka.l, 10.11.19 12:12:46  

Tak jsem chtěla navázat na vlákno a zas mi to ulítlo. Chvilku jsem se fívala na konec Partie, čekala jsem na Receptář Mně jsou ti politici tak protivní, že je mi z nich špatně Pokaždé se rozčílím:10:

• Romaneta11
    Romaneta11, 8.11.19 21:39:09  

Příjemný večer do hospůdky. U nás dnes celý den zataženo, šero a studený vítr. A tak jsem si preventivně udělala čaj s rumíkem :1: :1: Přeji všem pěkný víkend :15: ahoooj

• Allegretto
      Allegretto, 8.11.19 21:44:54  

Jémine, Romčo, to bych si dala též, al chybí základní ingredience!!! :1: :1: :1:

• atka.l
        atka.l, 9.11.19 07:01:42  

Já jsem včera koupila rum za 85 korun půl litru,To budu mít zase na pečení aspoň na půl roku,jestli mi ho vnička nevypije s kolou Taky bych si dala nějaký ten grog ale nemůžu.Já jen ten čaj :1:
        Krásné sobotní ráno Ještě nevím,jakk tam je,ale ven se nechystám,tak je to fuk :4: :1: :13:

• Allegretto
    Allegretto, 8.11.19 03:41:27  

Krásné probuzení při pátku - já jsem ještě od 22,15 neusnula - nevím proč.Jsem v pohodě, ale ne a ne zabrat a usnout.Vám přeji příjemné probouzení - bez bolestí. Začíná víkend, tak se opatrujte a hezky si ho užijte! :2:

• atka.l
      atka.l, 8.11.19 14:53:03  

Tak jsem byla u kožní paní doktorky Byla jsem hotová raz dva.Dostala jsem bumážku na Alergologii a nové mastičky Chtěla jsem se objednat,ale neberou telefon,tak to musím nechat na pondělí.
      přeji hezlá pátek a příjemný vékend v teple :13: Prý bude zzzzima :4: :1:

• Allegretto
    Allegretto, 7.11.19 09:35:45  

Dobré pozdní ráno přeji - za půl hoďky už bude dopoledne :1: U nás slunečno a modrá obloha - a je to znát i na mé aktivitě. To je zajímavé, jak se to na člověku pozitivně projeví.

• atka.l
      atka.l, 7.11.19 10:32:20  

Dobré před polednem ,také jsem aktivní,sluníčko se vyklubalo,mám tu vnučku-ještě spí,tak vařím oběd.Bude uzená kuřecí noha s těstovinami a nějakou omáčku k tomu ukuchtím.Všecko se vaří,tak čekám,až to bude hotový.
      Así budu uset popřídít novou klávesnici nebo to nějak vypucovat,stávkují mi písmenka :1: :13: Hezký den Ivi :13:

• 777_kolemjdouci
        777_kolemjdouci, 7.11.19 16:15:28  

Hezké odpoledne vinšuju. Jsem nějaký bez nálady. Že by to počasí? Nevím...

• atka.l
          atka.l, 8.11.19 18:17:35  

To bude určitě počasím Kamile,hodně lidí bolí " celý člověk" Špatně se spí,když se tak rychle střídají teploty :10: Přes víkend má být mrazivo,tak třeba se potom počasí nějak ustálí :13:

• Romaneta11
      Romaneta11, 7.11.19 18:44:04  

Přeji pěkný večer, dnes bylo krásný počasí, sluníčko celý den. Děvčata byly aktivní a Kamile Ty si dej něco dobrýho na zub a hned se Ti zlepší nálada, uvidíš. :15:

• Romaneta11
    Romaneta11, 6.11.19 18:22:30  

Zdravím do hospůdky. :15: Dneska jsem byla "na zabití" a teď jsem se dočetla, že byl extrémně nízký tlak a plno lidí mělo problémy. Tak mě to uklidnilo, že v tom nejsem sama. Přeji všem příjemný večer a sladké sny. :15:

• atka.l
      atka.l, 7.11.19 07:45:54  

Dobré ráno Romi, já zase pořád pobíhám mezi pokojem a
      Wc. Kýchám a nevím, kde jsem k tomu přišla. :9:

• Romaneta11
        Romaneta11, 7.11.19 18:38:53  

Atí nic si z toho nedělej, taky jsem měla odpoledne kýchavku až se třásly skleničky :1: :1: