Přátelské posezení v hospůdce

Otevřená diskuze | Kategorie: Komunity
Allegretto (2018-07-17 19:01:10)Romaneta11 (2018-07-17 18:25:36)atka.l (2018-07-17 18:21:07)MimVig123 (2018-07-13 19:45:41)IRacek74 (2018-07-12 06:57:42)777_kolemjdouci (2018-07-08 19:56:50)helena.manova (2018-06-28 07:00:11)Jan.Tleskac (2018-06-12 11:02:17)Nemezis (2018-04-06 17:55:37)tojsemztohojelen (2018-03-09 15:12:22)fialovypetr (2018-03-04 11:20:36)wilaim (2018-02-03 16:22:59)kecka-ukecana (2017-06-12 19:51:16)zanegrey (2017-04-11 00:38:07)MutoDolore (2016-12-28 07:55:37).braivan. (2016-10-16 08:47:34)
Přátelské posezení v hospůdce
Založeno: 11. 10. 2013 | Příspěvků: 13 896 | Členů: 16
Správci: Allegretto (hlavní), 777_kolemjdouci, atka.l

lidé přicházejí do osvěžovny, aby si dali něco dobrého a přitom si zdravě poklábosili. K tomu si občas zahrají a zazpívají nějakou písničku, napíšou pro druhé návštěvníky nějaký ten fórek nebo jim pošlou odkaz na pěkné video.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Allegretto
    Allegretto, 17.7.18 04:00:34  

Tak mám zase strašně brzy vyspáno. To proto, že jsem usnula hned zvečera brzy. Přeji časné dobré ráno - úterý je ještě velmi mladé, tak ať se celý den vydaří! :15:

• atka.l
      atka.l, 17.7.18 11:19:00  

No teda,... to js byla dneska čilý skřivan Já jsem zaklapla po paměti budík a spala dál a ž do šeti.Pustila si dobré ráno z Brna a při tom baštila banán s kiwi a oříškama.To bylo ták dobrý.Teď si dám obídek a půjdu si na poštu pro balíček
      Jakpak se asi má náš Kamil? Těším se,až budou zase fotečky :13:
      Hezký den přeji :13: :13:

• Allegretto
        Allegretto, 17.7.18 13:38:58  

No, asi se má moc dobře, zadruhé shromažďuje jistě pilně "materiál", abychom měly co prohlížet! :15:

• Romaneta11
          Romaneta11, 17.7.18 17:35:14  

Přeji pěkné odpoledne :4: . Chtěla jsem jít ven, ale je moc dusno a tak vyhlížím nějaké dešťové mraky a u toho si dám ledovou kávu na osvěžení. Příjemný večer všem :15:

• atka.l
            atka.l, 17.7.18 18:21:06  

Já jsem si byla na poště pro balíček co tam ještě nebyl Oni mi ho doneli až před večerem domů Já jsem si oi obědě lehla a usnula jsem,venku popršelo a už není takové dusno .Dnes jsem byla unavená,ale zítra budu zase pracovat :15:

• Allegretto
    Allegretto, 16.7.18 12:48:02  

Koukám, že zde máme ještě neděli, no já jsem dnes ráno vyskočila z postele a jela jsem na ortopedii, byla jsem objednána na kontrolu a dostala jsem druhý píchanec do bolestivého místa, které mně tedy už při chůzi nebolelo, ale na dotek ano. Tentokrát jsem panu doktorovi řekla, že z těch všech píchanců, co už mi uštědřil, ten dnešní opravdu bolel. Ono je to v blbém místě, na chodidle zboku pod nártem. Teď mně to tedy bolí, ale ono se to usadí. Mějte moc hezký i trochu veselý den!

• atka.l
      atka.l, 16.7.18 13:15:06  

No já už mám pondělí a není zrovna modré Ráno jsem mašírovala pro papriku a petržel jeden balíček-380g 34 koruny myslela jsem že mě budou muset omývet ale potřebovala jsem ji tak jsem to vzala Mají to nabalené a vzít si jen jednu nelze.Také jsem si vzala 2 mlíka dokud nají po 10 korunách Nechce se mi dávat dvacku za litr stejnýho šmejdu jako je tohle :8: Musím si to nosit po jendom nanejvýš podvou,víc neunesu.Vozila jsem si celý balík ve vozíčku,ale pak jsem měla nohy i záda hyn ,tak už to nedělám.Já mám s nártama a šlapkama taky problém,nárt mi otéká a pod prsty mám ostruuhu co mě bolí.Mažu to a taky mám takové válečky na masírování.No co si člověk neudělá sám,doktoři za něj neudělají. :4:

• Allegretto
        Allegretto, 16.7.18 13:54:40  

No, to máš trápení - Atí, já jsem to s tou nedělí myslela tak, že když jsem sem "přišla", tak nahoře zde visel jako první příspěvek ten můj ze včerejška, jak jsem přála dobré časné ráno v neděli. Proto jsem psala, že tu máme ještě neděli. Potom jsem si teprve všimla, že Ty jsi byla zde už dnes v 7,07 ráno, ale bylo to jako reakce za včerejším mým večerním psaním. :15: :15: Máš zřejmě problémy s veškerým pohybem, což je nepříjemné a omezující. Jinak ty tašky na kolečkách nemají chybu a dají se vybrat i menší nebo naopak a s delšími nebo kratšími kostrami, ale to Ty asi máš. S tím nártem běž k ortopédovi, neboj se, můžeš mít tentýž problém, co já - já mám mírnou artrózu Choparttova kloubu, což je v oblasti nártu.

• Allegretto
    Allegretto, 15.7.18 05:32:24  

Dobré časné ráno v neděli přeji Vám všem - a to je pro tuto chvíli vše - dejte si, co hrdlo ráčí! :15:

• atka.l
      atka.l, 15.7.18 09:33:32  

Krásný den všem,výletníkům hezké počasí bez vedrouse a já jdu ven,dokud je solidně :13: :13:

• Allegretto
        Allegretto, 15.7.18 22:11:04  

Já jsem vykonala odpolední výlet - kombinovala pěší chůzi (cca 6km) a nejdříve busem, potom pěšky a zpátky nejdřív pěšky, potom stopem, protože se mi nechtělo čekat půl hodiny na bus.Navštívila jsem naši šenkýřku v jejím domečku na venkově, cca 16 km od nás. Ona je nezmar, obrovskou zahradu má přes silnici, vzorně založenou, osázenou vším možným, prostě všechna čest - ruku bych jí políbila za tolik práce! Už sklidili první úrodu - okurky, červenou řepu, to už měla připraveno jen to dát do sklenic, kromě zeleniny i dýně a melouny a bezpočet květin a taky mladé, letos zasazené ovocné stromy, to prostě ani nejde všechno popsat - a dělají na tom jen s partnerem, když to koupili, byla po celé ploše půlmetrová tráva a plevely.Teď tam s hrdostí může vodit návštěvy a to ještě zdaleka nemají vše hotovo, co si naplánovali. :15:

• atka.l
          atka.l, 16.7.18 07:07:01  

To je fajn,že existují takoví lidé,co si užívají přírodu a zvelebují okolí.Já jen lituji naší zahrádky.Já na ní dělat nemůžu a mladí o to zájem nemají no jejich věc,v jakém prostředí žijí.Co budou dělat,až budou v důchodu? Koukat na binec kolem sebe No jejich věc.Hlavně,že jsi se prošla a potěšila oko krásnou zahrádkou. já jdu koupit papriky a dokončím včerejší snažení :1: hezký den přeji :15:

• Allegretto
    Allegretto, 14.7.18 10:21:33  

Krásné sobotní ráno, celý krásný den přeji všem návštěvníkům naší hospůdky. Báječně jsem se vyspala, tentokrát v obvyklých časech šla na kutě i ráno vstávala. Už jsem byla sousedce nakoupit, požádala mně, protože ji bolí noha. Včera jsem si skvěle užila country, vyzpívala, vytancovala, pobavila, nemělo to chybu. Na zítřek plánuji výlet k naší šenkýřce, budu muset jít část cesty pěšky, protože bus jede v pravé poledne a byla bych tam v nevhodnou hodinu, t.j. v půl jedné.Další jede až v 18 hodin (no, není divu, bude to neděle).Tak jsem vymyslela, že pojedu do obce o stanici blíž a odtam půjdu pěšky, čímž nastavím čas určitě o hodinu.Už se moc těším.Teď půjdu do města a koupím si asi dvě papriky a udělám je plněné mletým a s rajskou - ňam, to bude dobrota! Toť vše - a opatrujte se, přátelé! :15:

• Romaneta11
      Romaneta11, 14.7.18 16:48:39  

Přeji všem do hospůdky pěkný slunný den a dobrou odpolední kávičku. Ivanko, Ty jsi nezmar - tak ať se výlet vydaří :15:

• Allegretto
        Allegretto, 14.7.18 17:15:44  

Máš pravdu, Romanko, já jsem to cestování asi zdědila po babičce - jenomže ta měla s dědečkem režijní, čili skoro zadarmo jízdné, protože dědeček pracoval na dráze. :15:

• MimVig123
    MimVig123, 13.7.18 06:44:45  

Dobré ráno, no vída zase pátek a třináctka.....přeji hezký den. jdu hlídat pejsánky..... Mějte krásný den.

• atka.l
      atka.l, 13.7.18 12:02:05  

Já si jdu do hospůdky na kafíčko.jedno jsem už měla ,ale malý .Vám to taky řeknu :1:
      No tak si to představte!! Ráno jsem popřála svojí vnučce Martince k svátku a ono je Markétky. :14: Tu máme taky ,ale já ji nemám v přátelích, tak pošlu vzkaz. Pak jsem byla zase na těch nafukovacích kalhotách,v obchodě jsem si koupila borůvky a doma jsem rozbila skleničku co jsem měla už jedinu s logem Coca cola.,vyraženým ve skle.Pak jsem si uvařila kafe,zapla pračku a konvici najednou a vyletěla pojistka. :8: tak přemýšlím,jeslti si nemám jít vsadit,třeba vyhraju :1: :1: Ale co ,je pátek už se nám to víkendí sluníčko svítí...máme se dobře.Hlady neumíráme :4: Mějte fajn den i celý víkend :13:

• Allegretto
        Allegretto, 13.7.18 12:49:56  

No, Atko, myslím, že se na Tobě podepsal ten pátek třináctého, jako opravdu smolný - dokonce do třetice. :15: Teď už to může být všechno jen lepší! :15:
        Představte si i moje story: večer jsem zde dřepěla do půl jedné, nějak mi to blblo (noťas), až jsem z toho byla tumpachová. Chtěla jsem se dočkat opakování Riskuj, to mělo jít od 01,10 hodin, ale usnula jsem a probrala se na to, ale jen na chvíli. Definitivně jsem se v tom mém super spacím TV křesle probudila ráno před šestou - a teprve jsem přeparkovala do postele> Nejdřív mně studil chodidla, ale po chvíli jsem znovu usnula - a stálo to za to -vzbudila jsem se v 9,50 !!! takhle já to vedu!!! Pak teprve bylo zprovoznění, zalékování, snídaně (spíše svačina), no a než jsem se nadála, šlo Riskuj - dnešní dva díly za sebou. Byl tam jeden nesmírně chytrý mladý chlapec a od pohledu skromný a už dvakrát vyhrál a v pondělí tedy bude potřetí - dlouho jsem neviděla tak všestranně chytrého a přitom už od pohledu velmi skromného mladého člověka. Radost koukat a poslouchat!

• MimVig123
          MimVig123, 13.7.18 19:45:41  

Jo jsou lidi moudří, chytří je to vidět u všech soutěží.

• Romaneta11
        Romaneta11, 13.7.18 17:21:12  

Tedy děvčata - takové zážitky v pátek třináctého. Já jsem se jenom řízla při krájení cibule. :15: Tak všem přeji ať už ten pátek ve zdraví přečkáme :15:

• Allegretto
    Allegretto, 12.7.18 05:36:04  

Dobré ráno, jako přes kopírák to včerejší - opět jsem se vzbudila zpocená, dnes v půl páté. první, nač jsem se šla sem podívat, byly tedy hodiny a pak hned noťas, abych se podívala, zda máme konečně vládu. - A POVEDLO SE! - To je dobře. Bylo příšerné poslouchat ty výblitky opozice. Vůbec mi nevadí, že to bylo a bude s podporou komunistů, protože oni nebyli nikdy zrušeni, to zařídil oboupohlavní Havel, nechtěl být jako oni, tak tím jim dal legitimní právo na spoluvládnutí už tenkrát hned po revoluci.Je to naopak dobrá pojistka pro fungování vlády. Babišovi věřím, že vládu povede dobře. A konečně skončí ty nenávistné reakce ze strany opozice a médií.

• IRacek74
      IRacek74, 12.7.18 06:57:41  

No, uvidíme. Moc bych si přál, aby se té vládě dařilo a vytřela zrak těm opozičním podvraťákům a všem nastrčeným pouličním křiklounům.

• MimVig123
        MimVig123, 12.7.18 08:54:26  

To je i můj názor.....přeji všem krásný den....Dělám šťávu a džem z rybízu, nadprůměrná úroda.... :15: :15: :15:

• Allegretto
          Allegretto, 12.7.18 17:08:01  

No, Mili, to je nejlepší džem na cukroví, škoda, že nejsi blíž, přijela bych si natrhat! :15:

• MimVig123
            MimVig123, 12.7.18 19:22:51  

Je ho dost, mě je to líto to nechat podat, tak jen zavařují.

• atka.l
      atka.l, 12.7.18 12:27:01  

Tak já jsem tu po obědě na čumendu.Je tu hezky,byla jsem si koupit ovoce v Albertu.ale na vysedávání na lavičce to není,člověk za chvilku prochladne.Co se vlády týká,konečně,Já jsem nemohla vydržet u těch komentářů vidět kaloska a knížete pána jak se potácejí no to je úroveň Fiala mě štve ,ty jeho kecy !! je dobře,že z té univerzity odešel Jeět by vali do hlavy výplody své choré fantazie o demokracii. Opozice bude dělat všecko ,aby ji to vládnutí pořádně "OSLADILA-NEBO OSOLILA"? :10:
      Enilko,pomáhej Pánbíček,ať se to všecko povede a nic se nekazí :13:

• Allegretto
        Allegretto, 12.7.18 22:38:24  

Máš pravdu, Atí, a vidí to celý národ- a Fiala je slizoun, za každou cenu musí umravňovat - no a Němcová, ta už je tou nenávistí přímo posedlá! A na těch slavných demonstracích bylo minimum rozumně smýšlejících lidí, spíše čumilové a pár křiklounů.

• Allegretto
    Allegretto, 11.7.18 03:59:44  

Zdravím všechny návštěvníky, dnes velmi časně zrána! Vzbudila jsem se zpocená, tak šup do suchého a když už jsem vylezla, šla jsem se podívat, kolik je hodin, bylo čtvrt na čtyři. Chvíli tu posedím u noťasu a pak zahučím ještě zpátky, ale vezmu si suchý polštář.Dnes je středa, já to měla včera popletené a myslela jsem, že mám dnes doktory, ale je to až zítra. Dnes si půjdu akorát pro nové brýle, budou stát skoro tisícovku, to ještě ujde - nechtěla jsem žádné drahé obroučky, protože jsou to brýle na čtení, čili spíše na doma. Ty druhé mám k počítači a na noty,včera jse je rozpůlila, ale šlo to za dvacku svařit, tak jsem ráda. :8: :1: Já jsem to tady vlastně asi nepsala, že včera se mi podařilo během asi půl hodiny "zrušit" dvoje brýle. Ty jedny mají kovové obroučky, ale zdálo se mi, že mám ten sklon nějak šejdrem, tak jsem si je chtěla narovnat a ony se rozpůlily :1: :1: Jsou to moje úplně první obroučky, čili k nim mám letitý vztah a tudíž jsem ráda, že to šlo sletovat. Ty druhé - čtecí, dopadly hůře, vůbec to nechápu - vzala jsem je ze stolu za jednu rafičku a ony se jakoby rozpáraly - najednou to viselo na rybářském vlasci - ,o a ty už spravit nešly, takýe budu mít nové. Stavím se pro ně po druhé hodině,při cestě, až půjdu hrát. Tak to vidíte, jak stačí malý okamžik k tomu, aby člověk odepsal hned dvoje brýle! :8: :8: :1:

• atka.l
      atka.l, 11.7.18 09:37:13  

Dobré ropoledne No s těma brejlema je to těžký Já mám nový,stálo mě to 5000 ale dvoje No a te´d jsem našla svoje první brýle jsou bez jedné rafičky,tak se pozeptám,jestli nepůjdou dát nový Hezky přes ně vidím.U nás hodně popršelo a je chladno jdu ve dvě hodiny na lymfodrenáž ještě jsem na tom nikdy nebyla,tak jsem zvědavá co to bude a jestli mi to pomůže. Dopiju kafe a jdu pořádat koření,co nepoužívám tak vyhodím a pokramuju v kredenci,ať je tam přehled jak se tam pořád něco bere tak je tam "PŘEHLED " :13:
      hezký den přeju a hezké hraní-dnes máš produkci ve vinárně ne? :6: :13:

• Allegretto
        Allegretto, 11.7.18 10:05:34  

Ano, Atí, díky, ale víc už se teď těším na pátek, to je tam country, tudíž já se vytancuju !!! :1:S tím kterdencem - tedy hlavně s dózami na koření, to mám podobně.mám pytlíky s kořením srovnané do těch umělohmotných kaslíků, jenomže bezpečně vím akorát kde mám přípravy na pečení, čili do sladka. To ostatní vždycky hledám metodou - kdo hledá, najde. To, co se nejvíce používá mám ve skleněných kořenkách v jednom rohu vedle těch přihrádek. Pro mně je důležité, že se to vešlo dovnitř do linky - u staré kovové linky byly ty kaslíky zvenčí v drážkách a to se mi nelíbilo. :8:

• atka.l
          atka.l, 11.7.18 16:37:07  

Podobně to mám já s náhradním kořením Tuhle jsem hledala bobokový list Bezpečně jsem věděla,že tam musí být ještě jeden sáček a našla jsem ho až dneska,když jsem kramovala špajz.
          Teď jsem se vrátila z lymfodrenáže.Tak není to tak zlý,jak jsem měla obavy.sice to trochu víc stíská přes břicho a na záda to mě prohýbalo,ale dalo se to vydržet.Na ty nohy to potřebuju No třeba mi to pomůže,další mám v pátek na devět ráno To stovečky jen poletí,ale nelituju. :13:

• MimVig123
            MimVig123, 11.7.18 22:21:03  

Nelituj, někdo si to chválí.....tak jsem zase udělala tři litry šťávy....tolik se urodilo rybízu,že nevím co s tím....je mi to líto nechat na keřích.Šťáva se vypije.

• Allegretto
    Allegretto, 10.7.18 09:13:42  

Dobré úterní ráno, přátelé!
    Včera touto dobou už jsem byla v cíli cesty. Vlak krásný, radost cestovat. Po městě nás čekalo úmorné chození pěšky, při hledání zubaře. Kolegova zubařka dovolenou, zástup žádný a tak jsme chodili asi po třech dalších, bez úspěchu - nevezmou ani člověka s bolestí, prý jedině pohotovost v Bílině nebo v Ústí, ale až od 16 hodin! To je na palici. Dojeli jsme nakonec až na polikliniku, kde je šest zubařů, ale nebyl tam v tu dobu - po poledni ani jeden. Tak nakonec jsme v lékárně koupili pastu a desinfekční roztok - na vyplachování obnažených krčků. Mám pocit, že to bude nakonec dostačující, uvidím, co mi bude kolega hlásit. Zařídila jsem mu i další věci, co potřeboval - na OSSZ a v bance- to byly hlavní cíle naší cesty. Jsem jeho "tisková mluvčí", jak sám říká. Ono mu není moc dobře rozumět (následek po CMP).Domů jsem přijela po půl čtvrté. Skvěle jsem se vyspala, nejdříve v TV křesle - do půl jedné v noci a pak jsem přeparkovala do ložnice a spala až do půl osmé teď ráno. Venku je velmi příjemně, ale spíše bych vítala ten slibovaný déšť. Mějte všichni hezký den! :15:

• MimVig123
      MimVig123, 10.7.18 10:32:29  

Ty jo hotová groteska.....taky musím hledat zubaře....někde poblíž... mějte krásný den hezké posezení v hospůdce... :15: :15:

• Allegretto
        Allegretto, 10.7.18 12:47:08  

Ty taky, Mili!

• IRacek74
          IRacek74, 10.7.18 13:14:38  

Dobré odpoledne přeju! Měl jsem dobrý gulášek a po něm už mám jazyk na vestě na jedno pivko - ne moc vychlazené - a stačí mi desítka - třeba Gambáč. :1:

• MimVig123
            MimVig123, 10.7.18 20:19:02  

No škoda mohla jsem se podělit o prazdroj :15: :15: :15:

• atka.l
      atka.l, 10.7.18 13:54:00  

Dobré odpoledne u nás už konečně prší To bylo nedýchatelný ten vzduch Představte si,že v Kroměříži se utopilo v Moravě auto :11: Prý pán vyjížděl s vrat -oni bydlí na břehu naproti našeho sídliště. Někdo ho zavolal on vystoupil a nezatáhl ruční brzdu Auto prý se poroučelo ku koupání .Vytahovali to tam prý hasiči Já tam nešla,nemám ráda cizí neštěstí :11:
      Našla jsem si na netu cvičení před a pooperační,tak si to zkouším je to docela zabíračka tak si chvilku odpočinu u televize :6: :1: Zdravím vás a přeji krásné ,odpočinkové ,úterní ,odpoledne :13:

• Romaneta11
      Romaneta11, 10.7.18 16:23:59  

tedy s tím zubařem, to je námět na horor a to se páni zubaři pořád cítí finančně nedocenění :10:

• Allegretto
    Allegretto, 9.7.18 06:28:52  

Dobré pondělní ráno, přátelé"
    Dnes jsem kupodivu byla brzičko čiperná a už mám i sbaleno, Za hodinu budu už sedět ve vláčku kolejáčku. Pojedu za kámošem do Teplic, on potřebuje něco vyřídit na dvou úřadech a já jsem, jak on říká, jeho mluvčí. :15: Taky mu vezu sluneční brýle, která tu posledně zapomněl a tak jsem mu koupila nové, protože je musí nosit. No a ta s těmi nově nalezenými (velmi netradišně položenými), bude mít aspoň náhradní.U nás to vypadá na déšť, je silně zataženo. Já jsem si navlékla bílé rifle a jen doufám, že nebude nějaká průtrž a že nebudu zacákaná. :8:Mějte všici hezký den! :15:

• IRacek74
      IRacek74, 9.7.18 06:41:51  

No, tak jsem to stihl akorát, ještě mi stihneš udělat toho dobrýho turka - nikde jinde si na něm tak nepochutnám, než tady v hospůdce!!! :15:

• atka.l
        atka.l, 9.7.18 06:48:25  

Dobré ránko, já jsem dneska neslyšela budíka.On se nějak vypnul,tak jsem vstala až později,ale stíhím.Půjdu na špacír s hůlkama než bude vedro.Až přijdu,tak si dám taky turka.Zaliju truhlíky s kytičkama a tradá ven :13: Mějte krásný den a Ivě šťastnou cestu do Teplic :1:

• Romaneta11
      Romaneta11, 9.7.18 18:07:44  

Přeji všem příjemné odpoledne a už piju dnešní poslední kafíčko. Hezký večer :15:

• MimVig123
        MimVig123, 9.7.18 20:16:54  

Taky přeji hezké večerní posezení v hospůdce.

• MimVig123
    MimVig123, 8.7.18 18:59:02  

:1: taky sedim v hoospudce,pivecko chutna,mejte se

• 777_kolemjdouci
    777_kolemjdouci, 8.7.18 18:19:11  

Hezký podvečer přeji do hospůdky. Dnes jsem byl v Benátkách nad Jizerou. Točil se tam seriál Ohnivé kuře a Svatby v Benátkách. Tak jsem chtěl vidět to náměstí kde se to odehrávalo.
    Dnešní oběd v Benátkách nad Jizerou
    http://www.yoom.cz/img/18070817381617_source.jpg

A pivko k tomu http://www.yoom.cz/img/18070817411995_source.jpg

• Allegretto
      Allegretto, 8.7.18 20:39:01  

No, Kamčo, to vypadá na svíčkovou - k té sis měl dát šest knedlíků :1: - a pivko po takovém obědě je ten nejlepší nápoj. Já jsem zde dneska vůbec nebyla - to je divná věc!Ráno jsem pracovala na záhoně pod oknem, dokud ještě nebylo vedro, potom jsem koukala na Toulavku a pak od jedenácti dávají teď můj velmi oblíbený seriál z minula - Velké sedlo - je to nádherně obsazené - mladý a hezký Pavel Nový v roli hrázného Palyzy, krásná a mladá Jana Krausová - a hrál tam i její jistě tenkrát už manžel - Jan Kraus, samozřejmě zmetka-grázla, no a celá řada dalších známých. Tenkrát jsem to přímo s nimi prožívala, bylo mi líto, když to skončilo jinak, než jsem si přála. No, tak to teď opakují, já jsem to ovšem zachytila dnes poprvé.

• IRacek74
    IRacek74, 7.7.18 07:43:24  

Tak jsem si vybral celý obrovský soubor snad i Vás potěší a vyberete si podle svého gusta. http://WWW.lyricstube.net

• Allegretto
      Allegretto, 7.7.18 08:07:32  

Děkujeme, to je naprosto skvělý, skoro nekonečný výběr - každý si tam může najít něco pro sebe!

• IRacek74
        IRacek74, 7.7.18 08:18:09  

:15: A VO TOM TO JE!!! :1:

• atka.l
      atka.l, 7.7.18 11:49:06  

To je paráda. :13: Miluju Beatles,ABBU,Elvise,Cliffa Richarda, Julio Iglesiase,Toma Jonese,je toho moc a z těch mladších si taky vyberu.Francouzský chansony poslouchám z kazet.Díky za tu nabídku Ukládám :13:

• Romaneta11
      Romaneta11, 8.7.18 18:02:14  

Moc díky - je to skvělý. Taky si to uložím. :15: