Přátelské posezení v hospůdce

Otevřená diskuze | Kategorie: Komunity
fialovypetr (2019-05-20 22:42:43)Allegretto (2019-05-20 21:33:22)milada948 (2019-05-20 13:44:56)Romaneta11 (2019-05-19 17:06:55)atka.l (2019-05-18 18:43:33)777_kolemjdouci (2019-05-17 18:01:38)MimVig123 (2019-04-02 20:32:23)Jan.Tleskac (2019-01-28 17:11:45)IRacek74 (2018-12-30 22:33:28)helena.manova (2018-12-24 08:54:03)MutoDolore (2018-12-03 10:18:04)Nemezis (2018-04-06 17:55:37)tojsemztohojelen (2018-03-09 15:12:22)kecka-ukecana (2017-06-12 19:51:16)zanegrey (2017-04-11 00:38:07).braivan. (2016-10-16 08:47:34)
Přátelské posezení v hospůdce
Založeno: 11. 10. 2013 | Příspěvků: 15 185 | Členů: 16
Správci: Allegretto (hlavní), 777_kolemjdouci, atka.l

lidé přicházejí do osvěžovny, aby si dali něco dobrého a přitom si zdravě poklábosili. K tomu si občas zahrají a zazpívají nějakou písničku, napíšou pro druhé návštěvníky nějaký ten fórek nebo jim pošlou odkaz na pěkné video.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Allegretto
    Allegretto, 20.5.19 12:21:25  

Čau, lidi, kde je Vám konec??? :15:

• Allegretto
    Allegretto, 19.5.19 22:42:50  

Krásný nedělní pozdní večer - a clou, právě začínající noc! Takjsem seokolo 7. hodiny večer vrátila, počasí bylo skvělé, výlet se vydařil, až na cestování - hlavně TAM: tak si představte, že jsem vsobotu čekala tady u nás za rohem na vláček kolejáček a oni 3x hlásili, že nepojede. Ani slovo o tom, že pojede náhradní autobus. Až jedna čekající (bylo nás tam asi dvacet - i děti, protože v sousední obci na hradě byla pouť,), zavolala známé na hl. nádr. a ta jí řekla, že už vyjíždí autobus z hlavního . Taky přijel, dovezl nás až do Rakovníka, odtam jsem měla pokračovat vlakem až do Berouna. Jenomže ve vlaku jsem se dozvěděla, že pojedeme jen do Roztok a odtam opět ND. Přijeli jsme po krutě vymletých okreskách,vydrncaný do Berouna, vejdu do nádražní haly, kouknu na displej a nevěřila jsem očím! Z Berouna do Příbrami náhradní autobusová přeprava - z důvodu výluky. Takže - tu první výluku způsobilo vykolejení nákladního vlaku - to ukazovali i v televizi, strojvedoucí vůbec netušil, že mu kus vlaku chybí !!!! až po několika km.My jsme ten vlak viděli, jel přes naše nádraží,kde jsme čekali , jen jsem se strašně divila, jak byl ten vlak dlouhý - a pak jsem se dozvěděla, že to byl právě ten náklaďák, co ztratil ještě několik vagonů u Hřivic.

• Allegretto
    Allegretto, 18.5.19 10:35:31  

Krásnou sobotu přeju všem návštěvníkům! Už jsem ready od sedmi hodin, ale byla jsem na jich webovkách. ž mám zjištěno i napsánno, jak pojedu zítra z Příbrami domů. Tam cestuji zhruba za hodinu, vláčkem kolejáčkem, přes Rakovník - Beroun. Nádherná cesta z Rakovníka,podél Berounky, už se na to těším, jen dnes zatím chybí sluníčko. Včera bylo country dlouho, přišla jsem domů před jedenáctou hodinou. Tak se tu mějte přímo fanfárově a zítra zase na viděnou! :15:

• Romaneta11
      Romaneta11, 18.5.19 17:26:38  

Ivanko Ty jsi cestovatelka - tak šťastnou cestu. Všem ostatním přeji hezký zbytek soboty a malovanou neděli :15:

• atka.l
      atka.l, 18.5.19 18:43:32  

Tady bylo včerqa i dneska tak nádherně,jako v létě .Byla jsem v parčíku ,natrhala jsem si březový listí a taky bezinky.Už začínají kvést.Ale po sparách se mi špatně chodí.Do kopečka to nejde :11:

• 777_kolemjdouci
    777_kolemjdouci, 17.5.19 18:01:37  

Zdravím v podvečer hospůdku. Od oběda prakticky sedím u PC a dávám si dohromady seznamy knížek z knihovny, protože změnili zase software poskytovatele a mě zmizelo na 600 oblíbených knížek, které jsem měl uloženy na jejich serveru. tak jsem musel projet celé 2.roky zpět abych si to mohl nastavit znovu a nepřišel o to. Tady u nás to funguje tak, že si přes internet mohu objednat kterýkoliv titul a pokud se vrátí do knihovny tak mi přijde email, že je knížka připravena a já si pro ni zajedu. A to všechno zdarma v rámci předplatného, zvící 100,-kč. No nekupte to za tu cenu, že ?!

• atka.l
      atka.l, 17.5.19 21:21:07  

No tak to je teda radost :11: Sisyfovská práce,ale budeš to mít uloženo.je to dobrý,tady nic takovýho nemáme ,ale máme tu pobočku a když řekne člověk knihovnici o knížku,tak i přinese z hlavní knihovny.
      Já nechodím,ještě nemám přečteno to,co je doma :4:
      Jinak mě zásobuje kamarádka :13: Hezký večer a ať se daří :15:

• Allegretto
    Allegretto, 16.5.19 22:17:07  

Já přeji příjemný pozdní večer, ba už noc,lidičky. Vrátila jsem se před osmou hodnou z té sleziny, bylo nás jen sedm, to je bída. No, ale dali jsme si dobrou baštu, dobré vínko bylo tam dokonce pianino, tak jsem chvíli hrála \a oni zpívali, tak to bylo hezké setkání.

• atka.l
      atka.l, 16.5.19 23:24:48  

Tak se to vydařilo,to je fajn :13: Moje kamošky budou mít v Praze 12.června scuka,já bych tak chtěla jet,ale bojím se s těma berlema do vlaku a courat po Praze -taky nic moc :8: .Tak mi třeba pošlou fotky. Kdyby měl Pavlík volno,tak by mě mohl doprovodit a vzít Marečka na výlet ,ale nevím, je to v půlce týdne.
      hezký zbytek večera :13:

• Allegretto
        Allegretto, 17.5.19 10:26:29  

Dobré páteční dopoledne - to jsem dnes natáhla spaní - vzbudila jsem se v sedm, to mi přišlo brzy na vstávání, tak jsem zahučel zpátky do postele a vzápětí usnula - a vzbudila jsem se v rovných devět hodin!!! :15: Venku to vypadá příjemně, dokonce sluníčko na obloze, to se mi líbí,ale dnes nikam cestovat nebudu, dokonce jsem se usnesla, že nepůjdu odpoledne ani na country, protože zítra jedu do Příbrami a to bude velký výlet ažž do neděle, ttak to stač. Dneka si dám klídek. :1:

• atka.l
          atka.l, 17.5.19 12:56:20  

Ahojte,sluníčko se snaží,musela jsem vysléct i svetr.Bylo mi vedro Na prohlídce u paní rehabilitační jsem dopadla dobře,napsala mi nějakou vířivku,elektriku a cvičení a od 7.6 mi dají na tu druho nohu magnety, aby mě přestaly bolet kostičky.Těším se na víkend,osázím si balkon a udělám pořádek s nepotřebnými květináči :4: Podaruju potřebným.Hezky si užijte slunečného počasí :13:

• 777_kolemjdouci
    777_kolemjdouci, 16.5.19 10:22:59  

Hezký předobědový čas přeji. Ráno jsem musel do obchodu, venku leje, ale už jsem doma u svého "turka" a vstřebávám dění na internetu. Vám všem přeji ať se daří. A to zdravotně i jinak. :4:

• atka.l
      atka.l, 16.5.19 10:41:22  

Dobré skoropoledne,já jsem nedostala odvahu vyrazit do toho nečasu.Sedím doma aa přemýšlím,co dám do pusy,jestli něco uvařit nebo se jen napít vody
      Hezký den přeji všem :13: :13:

• Allegretto
        Allegretto, 16.5.19 12:15:05  

Já za chvíli zvedám kotvu a jdu se chystat k odjezdu na slezinu. Mám na to přesně hodinu. :1: :1:

• Romaneta11
          Romaneta11, 16.5.19 15:41:46  

Přeji všem pěkné upršené odpoledne a Tobě Ivčo veselou zábavu :15:

• Allegretto
    Allegretto, 14.5.19 10:30:47  

Musím pozdravit při úterku, včera jsem byla zaneprázdněna ve víru hudby, jak jsem již popsala - od soboty do včerejška tři na sebe navazující hry na stejné téma. Dnes mám volno, zítra je tředa, čili odpo opět hra, ve čtvrtek jedu na slezinu.

• atka.l
      atka.l, 14.5.19 11:23:30  

Dobré dopoledne,já dnes přemýšlím,co uvařit kdyby tu nebyla vnučka,nevařila bych Nemám na nic chyť udělala bych si bílý kafe s kouskem chleba .Dostala jsem od Pavlíka půlku kapusty,tak to pokrájím a uložíím Dneska to spraví asi kuřecí nudličky s rýží.To je hned a pasuje k tomu nějaký salát.Venku je zima,já jsem v noci pochodovala tak moc vyspaná nejsem Ale to se spraví,Rotoped mi pomůže dostat se trochu do tempa
      Přeji vám všem hezký den
      Zítra je Žofinky,tak snad nás nevytopí :11: :1:

• Romaneta11
    Romaneta11, 13.5.19 18:13:46  

Přeji příjemný pondělní podvečer. Já jsem dnes skoro celý den hlídala vnoučka a tak jsem K.O. Tak už jenom kafíčko a relax :1:

• Allegretto
      Allegretto, 14.5.19 10:27:55  

Romanko, já žasnu, že máš už vnoučka - já jsem Tě pokládala za mladici! To je krásná kategorie - býti babičkou - nebo jako já - už prababičkou (dokonce 3x) :15:

• Allegretto
    Allegretto, 12.5.19 13:03:15  

Krásnou neděli přeji - dnes už po obědě - ale jak koukám, nikdo nás nenavštívil, takže snad odpoledne. Venku je pořád stejně - zataženo. Zima venku ale není, ani vítr - je klidno.

• atka.l
      atka.l, 12.5.19 13:45:28  

Dobré odpoledne,tak jsem čekala,že se někdo zastaví na besedu,ale je tam tak ošklivo,že se nikomu ven nechce.Mějte příjemný zbytek dne ,doma je fakt líp jak venku :11: Zmrzlíci se ozvali :14:

• Allegretto
        Allegretto, 12.5.19 16:52:31  

Před chvílí jsem se vrátila z "procházky" - bylo to spíše od cukrárny ke druhé cukrárně. V té první jsem si dala skvělý zákusek s pudinkem a asi i krémem a nahoře ovoce, stál pouze 25 kč, což mi přišlo jako rozumná cen. V té druhé jsem si dala dvojku bílého vína,za 45 Kč, to mi pro změnu přišlo pěkně našpuntěno, tak jsem jim to řekla, že by za to byla celá láhev.Ale procházka, jako celek - dobrá - venku je v podstatě teplo (nefouká víítr).

• Allegretto
    Allegretto, 11.5.19 10:05:04  

Sobotěnka idě - dobré ráno přeji Vám všem, kteří se tu zastavíte. Něco dobrého pojezte, popijte, zahrát k tomu si dejte - podle gusta si vyberte! Já jdu za maličkou chvíli hrát do naší vinárničky. počasí nic moc,tak si musíe tu náladu něčím sami zlepšit, když sluuníčko na nás fláče! :1:

• Romaneta11
      Romaneta11, 11.5.19 16:10:50  

Přeji pěkné odpoledne do hospůdky. U nás se teď přehnala pěkná bouřka i dost pršelo, ale ten déšť mohl být delší. Udělala jsem si kafíčko, nic jsem neupekla a tak si dám alespoň sušenku. Hezký večer všem :15:

• Allegretto
        Allegretto, 11.5.19 18:19:54  

Kafíčko mám i já na stole, venku setrvalý stav - bez deště, ale smutno.

• Allegretto
    Allegretto, 10.5.19 05:11:01  

A je tu pátek - pro Blaženky svátek - tady žádnou nemáme. Víkend má propršet, ale snad to nebude tak velké. Příští týden potřebuji, aby bylo hezky přes víkend, protože mám naplánován velký výlet a návštěvu v Příbrami. Mějte hezké probuzení a pak celý den - a ukažte se v našich diskuzích. :15:

• 777_kolemjdouci
    777_kolemjdouci, 8.5.19 12:30:24  

http://www.yoom.cz/img/498stev5_source.jpg

• Allegretto
      Allegretto, 8.5.19 20:17:27  

Díky Tobě, Kamile, já jsem odjela v 11 dopoledne a přijela jsem si v šest a sotva jsem spustila noťas, přečetla jsem si tu smutnou zprávu. J ho mám v paměti nejvíc z veselohry S tebou mně baví svět a potom po strašně dlouhé době - vlastně teprve nedávno v Doktorech z Počátků.

• atka.l
        atka.l, 9.5.19 17:58:09  

Já jsem se ráda dívala na Receptář prima nápadů.Velká škoda,že ho ta rakovina přemohla kde se to tu pořád bere.To je snad nějaká epidemie :9:

• Allegretto
    Allegretto, 8.5.19 06:34:01  

Krásné sváteční ráno, u nás modrá obloha a sluníčko. To mně inspiruje k výletu. Asi se vypravím na návštěvu do DD v sousedním okrese. To bude nejlepší.Budu mít výlet ve spojení příjemného užitečným. Užijte si svátečního dne podle svých představ.Mějte se fajn. :2:

• Allegretto
    Allegretto, 7.5.19 08:31:00  

Dobré, již pokročilé ráno, přátelé! Na obloze sluníčko, doufám, že bude i v duši co nejdéle.Dnes jsem vstávala už v sedm hodin - prostě jsem měla vyspáno a už žádnou potřebu válet se v posteli.Přeji Vám všem slunečný a šťastný den! :15:

• atka.l
    atka.l, 6.5.19 07:45:59  

Dobré ráno šem, máme tu předčasné zmrzlíky. Zima jak na Sibiři sedím na ortopedii a nevím, jestli mě vezme. Dozvím se po osmé hodině. JEN ABYCH NEDOPADLA JAKO MAROD V SATURNINOVI:1:pan doktor už přišel a zas odešel:13:
    Obvodní má dovolenou, tak tam nic nepořídím Mějte se hezky a hlavně buďte v teple :15:

• Allegretto
      Allegretto, 6.5.19 09:11:13  

Atí, já sedím doma u noťasu, topím tady a přesto mmám studené nohy - to je u mně nedostatkem pohybu. Musím sednout chvíli na rotoped, čekám, až mi slehne snídaně! :1: Přeju Ti, abys byla u MUDra úspěšná!!! :15:

• milada948
        milada948, 7.5.19 08:30:51  

Pěkné ráno tady je plus6.st

• Allegretto
    Allegretto, 5.5.19 02:49:16  

A už tu máme velmi mladou neděli - pro mne dokonce začala už před hodinou- zvečera jsem brzy usnula a proto jsem se taky brzy vzbudila.Myslím, že už by nemuselo pršet - aspoň tedy u nás - ale obávám se,že dnes ještě bude - a navíc, možná, ještě větší zima. N, uvidíme. Vám přeji krásné , šťastné probuzení do nedělního rána.

• Allegretto
      Allegretto, 5.5.19 06:41:39  

Tak Vás zdravím už opravdu ráno, všestranně zprovozněná, čili jsem ready, jak je teď módní říkat nebo psát. :1: U nás zatím modrá obloha a dokonce sluníčko - to jsem zvědavá, jestli to vydrží!'

• 777_kolemjdouci
      777_kolemjdouci, 5.5.19 07:16:58  

Hezké nedělní ráno vám všem.

• atka.l
        atka.l, 5.5.19 13:50:44  

Hezké odpoledne,tady je po dešti,tak akorát na gaučink u televize. Uvařím si kafíčko a budu relaxovat příští týden začne maraton vyšetření t ak jsem zvědavá jak to zvládnu. :13:

• Romaneta11
          Romaneta11, 5.5.19 15:57:23  

U nás je pouze 5 C a tak to taky jistí kafíčko, něco dobrýho k němu a teplo u radiátoru. :1:

• Allegretto
    Allegretto, 4.5.19 06:28:22  

Dobré sobotní ráníčko přeji a sděluji, že jsem včera zcela neplánovaně byla hrát od tří hodin do sedmi - zavolala mi naše doyenka z vinárny, abych jí přišla zahrát. No a dnes, za zhruba čtyři hodiny, budu u toho sedět opět, o tom ale vím už déle, bude oslava narozenin jednoho hosta a jeho žena mně požádala. Takže - o zábavu postaráno. Jestli se naplní předpověď o blbém počasí, tak mám tedy skvělý program, aspoň nebudu doma otráveně koukat, jak je venku hnusně.Přeji Vám všem, krásný, veselý den !!! :2: :4: