Bůh - láska

Moderovaná diskuze | Kategorie: Náboženství a filosofie
poko (2017-07-24 22:15:13)krudox (2017-07-22 23:13:22)talk (2017-07-22 10:58:21)a.l.tereza (2017-07-21 23:01:13)ElenaJakub (2017-07-21 21:58:48)DalkoT23 (2017-07-21 21:55:46)Cho (2017-07-18 00:30:16)eremir (2017-07-06 11:45:51)osoba (2017-05-28 21:10:02)ruda.kostelnik (2017-02-11 23:25:29)Alam (2017-02-10 21:26:35)strejczbrna (2017-01-13 00:50:52)lera (2016-10-13 20:53:20)a.r.Lucie (2016-07-11 22:50:31)beranek (2016-03-06 09:47:19)IGNACIUS-mec.pravdy (2016-02-07 15:40:31)tarnes (2014-04-25 23:36:28)Selendra (2014-04-25 18:14:43)tank (2014-04-14 10:33:02)
Bůh - láska
Založeno: 10. 10. 2013 | Příspěvků: 3 114 | Členů: 19
Správci: a.l.tereza (hlavní)

Kdybych mluvil jazyky lidskými i andělskými, ale lásku bych neměl, jsem jenom dunící kov a zvučící zvon. Kdybych měl dar proroctví, rozuměl všem tajemstvím a obsáhl všecko poznání, ano, kdybych měl tak velikou víru, že bych hory přenášel, ale lásku bych neměl, nic nejsem. A kdybych rozdal všecko, co mám, ano, kdybych vydal sám sebe k upálení, ale lásku bych neměl, nic mi to neprospěje. (1. Kor 13:1-13).

Také my jsme poznali lásku, kterou Bůh má k nám, a věříme v ni. Bůh je láska, a kdo zůstává v lásce, v Bohu zůstává a Bůh v něm. (1. Jan 4,16).

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• ElenaJakub
    ElenaJakub, 21.7.17 00:54:08  

Včera jsem byla zpívat na pohřbu. K svatému příjmaní šli jenom tři lide. Pan farář, varhaník a já. Teď o prázdninách čtu i čtení a přímluvy.

• talk
      talk, 21.7.17 18:44:43  

Tak to je v pohode. Po prazdninach bude tam lidi vice. :4:

• talk
        talk, 21.7.17 18:46:28  

Bohuzel nejsme v Polsku. :4:

• ElenaJakub
        ElenaJakub, 21.7.17 21:19:18  

Je to hodně radostne, naše děti také zpívají a jsou u oltáře.

• a.l.tereza
    a.l.tereza, 17.7.17 23:20:33  

Ahmad Ibn Ali´ l-Havárí:
    Jsme-li rádi poslušní Boha, je to znamením lásky k Bohu. Miluje-li Bůh svého služebníka, pak i služebník miluje svého Pána. Služebník není schopen milovat dříve, než Bůh miluje služebníka. To nastane, spatří-li služebníka, jak se snaží Bohu zalíbit. Protože již samotná snažení se Bohu zalíbit – ať jsou jakkoli nedokonalá – vzbuzují v Bohu osvobozující lásku.

Muhásibí:
    První v lásce k Bohu je poslušnost – ta pramení z Boha samého a z Něho vyvěrá. Bůh své vyvolené učí, jak jej mohou poznávat a vede je k poslušnosti. Uzavírá s nimi svazek lásky, ačkoli On je nepotřebuje a oni jsou těmi, kdo potřebují Jeho. Pak On vloží lásku k Němu samotnému do jejich srdcí jako zástavu a oději ji světlem, které září silou lásky. Když toto učinil, pak v radosti je představí svým andělům, aby andělé milovali ty, které pozvedl k přebývání v Jeho nebesích.

Již dříve, než svá milovaná stvoření vytvořil, už je chválí; dříve než ono chválí Jeho – už jim děkuje. Neboť ve své vševědoucnosti ví, že je jednou pozvedne k vysokému duchovnímu stupni, ke kterému je předurčil. Všechno – poslušnost, láska k Bohu a inspirující prožívání boží lásky – vše je darem a dílem božím, které On věnuje svým vyvoleným.

http://www.rudolfskarnitzl.cz/Texty/2014/islamska_mystika.htm

• talk
      talk, 18.7.17 11:19:54  

Chybi tam druhy prikazani:

Budes milovat blizniho sveho jako sebe sama. Tedy blizke, pribuzne, pratele, sousedy a blizni.

Prvni prikazani je spojeno neoddelitelne s druhym. Tedy milovat Boha jedineho a blizniho sveho, jako sebe sama.

Pokud toto arabove a muslimove nepochopi, budou stale ublizovat u nich i jinde lidem. A Buh v nich zalibeni doopravdy nenajde.

• a.l.tereza
    a.l.tereza, 2.7.17 16:07:49  

Mo Ti, mladší současník Konfuciův, byl dalším velkým čínským učitelem. Jeho náboženství bylo, podle zanícených kritiků, celé jen láska. Mencius o Mo Tim vyslovil: "Mo Ti miloval všechny lidi, s radostí by se obětoval od hlavy až po paty pro blaho lidstva." Učení, které leží v srdci takového chování, je jistotně vyjádřeno v následujících slovech: "Láska leží v srdci všech věcí, a cesta spasení světa je proto v lásce, v živé lásce, ať už soukromého nebo veřejného života. Kde je vzájemná láska, tam je mír; kde je vzájemná nenávist, tam je válka."

(Harry Kingman, "Mohti, One of the Immortals", Unity (Mo Ti, jeden z nesmrtelných) (Unita, sv. XCIX, č. 20) str. 331,332.) - James S. Woodroof, Život - místo k rozhodnutí - Výprava do života Ježíše Nazaretského

• a.l.tereza
    a.l.tereza, 12.6.17 18:39:33  

Co je to LÁSKA? - Božidara Turzonovová, herečka (18. 12. 2012)
    Prosté a lidské vyprávění o Lásce, Bohu a životním poznání s půvabnou a slavnou slovenskou herečkou, představitelkou Božské Emy a mnoha dalších nezapomenutelných rolí...
    https://www.youtube.com/watch?v=pTnbRqmM0K8

• a.l.tereza
    a.l.tereza, 2.6.17 18:06:46  

BŮH NÁS NEVEDE NA PŘESKÁČKU - převor karmelitánů Petr Glogar (31. 5. 2017)
    Rozhovor Igora Chauna s převorem Řádu bosých karmelitánů Kláštera Pražského Jezulátka o tom, CO JE TO LÁSKA?, co je to mystika, a v čem on sám nalézá Boha.
    Více o na https://www.pragjesu.cz/

https://www.youtube.com/watch?v=8VJWQJSHttQ

• talk
      talk, 13.6.17 11:53:27  

Doporucuji navstivit jejich kostel v centru Prahy. :4:

• osoba
    osoba, 28.5.17 21:10:01  

https://youtu.be/h7V7CM5ZgJI Zlomené srdce

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 31.5.17 21:36:12  

osobo, prosím něco k tomu napiš, nelze mi to přehrát

• a.l.tereza
    a.l.tereza, 25.5.17 21:31:34  

:15: Bůh je láska láska láska láska láska láska láska láska láska láska láska láska láska láska láska láska láska láska....... https://www.youtube.com/watch?v=HbYWBZzk66Q

• DalkoT23
      DalkoT23, 26.5.17 08:54:01  

A proto je Bible plná zabíjení,které Bůh přikázal,nebo schválil??
      :11:
      Bůh je zrůda,kterou si lidé vymysleli na omluvu zla,které konají!! :11:

• talk
        talk, 26.5.17 12:03:13  

Buh je dobry. Lide maji svobodnou volbu. Nekteri propadly zlu.

• DalkoT23
          DalkoT23, 26.5.17 12:53:05  

Někteří??? :1: :1:

• a.l.tereza
        a.l.tereza, 26.5.17 18:32:11  

I papoušky Bůh miluje! :1:

• DalkoT23
          DalkoT23, 27.5.17 08:24:44  

Tak to jsu klidnej :1: :1:

• a.l.tereza
    a.l.tereza, 29.4.17 21:25:19  

CO JE TO LÁSKA?

• DalkoT23
      DalkoT23, 1.5.17 14:00:50  

:4: Láska je cit a je ho/jí tolik,že by ti na vyjmenování všech, den nestačil. :13: :14:

• visitor77
        visitor77, 2.5.17 09:54:20  

láska je (božská) cnost, nie cit - láska je len doprevádzaná citmi...

• DalkoT23
          DalkoT23, 2.5.17 10:39:23  

Co kdybys si nejdřív ujasnil význam slova ctnost ,než sem dáš to svoje "božské". :13: :13:

• visitor77
            visitor77, 2.5.17 10:51:14  

o cnosti lásky (ľudská láska je "zblesk" Boha-Lásky) som veľmi obsiahle písal na DF "Boží zjevení" (stačí zalistovať niekoľko strán dozadu, kde som podal podrobný výklad božských zností VIERY, NÁDEJE A LÁSKY...ľudskú lásku treba vždy spájať (a chápať) s Božou láskou (ktorá sa zjavil v Kristovi), teda so samotným Bohom - bez Boha by nenexistovala ani ľudská láska...

• DalkoT23
              DalkoT23, 2.5.17 11:07:51  

Já vím.
              Zapoměl jsem,že ty všechno musís spojit s Bohem.Ty se bez něho asi ani nevyk.... - ze svého pohledu máš pravdu,ale z mého píšeš nesmysly. :13:
              Já ke své cnosti a jiným dobrým,nebo špatným vlastnostem Boha nepotřebuji.I bez něho si uvědomuji,co je dobré a co ne!!

• visitor77
                visitor77, 2.5.17 11:24:39  

chápem, to vy sotva pochopíte...

• DalkoT23
                  DalkoT23, 2.5.17 13:03:59  

No spíš si myslím,že nechápeš ty,ve své zbožnosti. :6:

• talk
                    talk, 2.5.17 13:31:30  

Snad to chape. Ale navic ma Lasku Bozi, porozumeni. Snad tomu rozumis. Jeste je tu laska bliznich a sousedu. Ale treba I domacich zvirat. :4:

• DalkoT23
                    DalkoT23, 2.5.17 21:52:34  

Rozumím. :6:
                    Na tu jeho pochlebavost pochopení jsem reagovat musel :4:

• talk
                    talk, 2.5.17 22:48:34  

To byl priklad. Nejen visitor ma porozumeni, I dalsi. Ale chapu, ze zduraznujes lidskou lasku. Zdravy clovek s ni hodne dosahne. Ale nekdo se dobrovolne podvoluje vyssi lasce. :4:

• DalkoT23
          DalkoT23, 2.5.17 10:45:40  

Ctnost je vypěstovaný a navyklý sklon k dobrému jednání.
          :13: :15:

• visitor77
            visitor77, 2.5.17 10:51:50  

tak!, aj o tom je ľudská láska...

• a.l.tereza
    a.l.tereza, 12.4.17 18:22:16  

Co je lásce zatěžko učinit? Není činu, kterého by nevykonala, není bolesti, kterou by nepodstoupila, aby přinesla radost těm, které miluje.

Když se přiblížil velikonoční čas a já rozjímala o trpícím Kristu, o Jeho Golgotě, tu v jedné chvíli tiché řekl mi Mistr:
    Otevřu před tebou knihu bolesti své, abys pochopila a jiným sdělila, co prožívat bylo Bohu po onen čas, kdy se vydal na svou obtížnou pouť po pustých zemích, v nichž světlo pohaslo a skrylo se do hlubin neviditelna a nezjevitelna. Zahleď se nitrem, vnímej a prožívej citem, neboť Bůh, Jehož cestu sleduješ, je Láska věčná, nesmírný Cit citů všeho stvoření, ono tajemné vnitřní dění živých věcí. Věz, že jen Láskou oživená a zmnožená láska, jen cit tímto svatým Citem prohloubený a zbystřený, je schopen vnímat Boha, věčnou Lásku. Vydej tedy ze sebe vše, co máš nejlepšího, vydej cit lásky k Bohu, aby tato svatá láska ti umožnila spojení s Láskou Boží a abys mohla vnímat, co ve skrytu a utajenosti tato Láska prožívala. - ...

http://bozena-cibulkova.sweb.cz/texty/ve3/ve3%20obsah.htm

• talk
      talk, 12.4.17 19:21:45  

:4:

• a.l.tereza
    a.l.tereza, 1.4.17 16:45:37  

Bůh tě miluje jako nikoho jiného na světě

Každý z nás si v sobě nese
    identitu milovaného dítěte

V každém z nás existují jak temné stránky, tak i něco naprosto čistého a nedotčeného: tím něčím je láska, kterou ke každému z nás chová Bůh, a která je základem identity každého z nás. Identity nezcizitelného postavení milovaného dítěte. Přijetí této skutečnosti ve víře je klíčem a zárukou cesty růstu a naplnění našeho života.

Snažíme se o seberealizaci,
    přitom však zůstáváme nespokojení

Každý člověk hledá svou identitu, svou vnitřní osobnost. Kdo jsem? To je otázka, kterou si často s obavou klademe uprostřed naší životní cesty. Snažili jsme se o vybudování své osobnosti, o vlastní realizaci podle našich vnitřních tužeb a také podle kritérií úspěšnosti kulturního prostoru, v němž žijeme. Angažovali jsme se v práci, v rodině, ve vztazích a v různých jiných funkcích. Někdy jsme došli až na hranice vyčerpání... Přitom však zůstáváme v hloubce prázdní, nespokojení, zmatení: Kdo opravdu jsem? Vyjadřuje opravdu vše, co jsem až do dnešního dne prožil, kým jsem?

To nejniternější v nás se odkrývá jedině v setkání s Bohem, kdy jsem oproštěn od všeho, co je v mé identitě povrchního a vykonstruovaného.

Bůh nemiluje jen „všeobecně“,
    Bůh miluje každého z nás jedinečnou láskou ...

http://www.vira.cz/Texty/Clanky/Buh-te-miluje-jako-nikoho-jineho-na-svete.html

• talk
      talk, 1.4.17 17:41:29  

Pekne. Ale potrebujes I lasky blizniho. Pokud nechces byt jako na Sibiri osamocene. A i tehdy potrebujes nastroje a dovednosti lidi, bliznich. Ja to ted resim, ze jsem temer uplne sam. A to se nechce byt nikomu.

• a.l.tereza
        a.l.tereza, 1.4.17 19:52:00  

jsou různé varianty samoty, někdo říká i když jsem sám, tak nejsem sám, je se mnou Bůh, někdo se cítí být opravdu sám když nikoho na světě nemá a někdo se cítí být sám, i když je neustále ve společnosti lidí, ale jistě je dobré nebýt sám, ať už sám bez Boha nebo sám bez někoho kdo nás má opravdu rád..., a jak jsi "sám" Ty?

• a.l.tereza
        a.l.tereza, 1.4.17 20:30:46  

Nejsi sám, já jsem tu s Tebou. :2:

• talk
          talk, 1.4.17 22:38:07  

Dekuji. :4:

• a.l.tereza
            a.l.tereza, 1.4.17 23:27:34  

:2: I já děkuji že Ty se mnou.

• a.l.tereza
    a.l.tereza, 5.3.17 04:21:31  

Matouš 18
    1 V tu hodinu přišli učedníci k Ježíšovi s otázkou: „Kdo je vlastně největší v království nebeském?“
    2 Ježíš zavolal dítě, postavil je doprostřed
    3 a řekl: „Amen, pravím vám, jestliže se neobrátíte a nebudete jako děti, nevejdete do království nebeského.
    4 Kdo se pokoří a bude jako toto dítě, ten je největší v království nebeském.
    5 A kdo přijme jediné takové dítě ve jménu mém, přijímá mne.

Michael Jackson o lásce k dětem, vzájemné pomoci a uzdravení světa.

https://www.youtube.com/watch?v=dIS-2DwIcDc

• visitor77
      visitor77, 5.3.17 10:26:34  

je to krásne, bodaj by to bola od neho osobne pravda (či tak konal, ako hovorí), len Pán to vie!...

čo sa týka Michaela Jacksona, je aj mnoho iných informácií vo vzťahu k deťom všeobecne, informácií, ako "splodil" svoje deti...- i to, že dal milióny USD na totálnu zmenu svojho tela (desiatky plastických operácií), totálne ho morfologicky, metabolicky (i imunologicky) zdevastoval i pre "zmenu" rasy - musel masívne užívať imunosupresívne látky na potlačenie imunity - aby sa prijali transplantačné štepy (prakticky za živa sa rozpadol, odpadávali mu nakonie transplantáty, preto asi aj to predávkovanie liekami a drogami na záver života)...a nehovoriac potom o drogách, či už pre utíšenie bolesti alebo aj pre niečo iné...nesúdim, len sú aj takéto rozporuplné informácie...ako som to dlhé roky pozoroval, obrovská jeho sláva sa prelínala s jeho osobnou tragédiou - opakujem, iba Pán to posúdi, - ak je pravda, že jeho projekty sú aj pre stavby nemocníc, ktoré budú financované z jeho financií (on aj po smrti zarába niekoľko sto miliónov dolárov ročne), tak sa Pán bude radovať...

• visitor77
        visitor77, 5.3.17 10:29:03  

...a som si istý, že nám zaspieva (i spolu s Fredym Merkurym) spolu s anjelmi i v nebi!:-)

• a.l.tereza
          a.l.tereza, 5.3.17 17:02:18  

ano, děti Boží :2:

• visitor77
            visitor77, 5.3.17 17:05:01  

hmm, aj deti Božie toho majú za ušami:-)

• talk
              talk, 11.3.17 22:35:22  

Z ceho usuzujete, ze Mercury byl dite bozi, a ze bude v Nebi? Za tu promiskuitu homo? A Jackson za ty excesy narcisticke?

• talk
                talk, 11.3.17 22:52:34  

Leda, ze bych tech Nebi bylo nad sebou vice. Nekdo tomu veri.

• a.l.tereza
                  a.l.tereza, 12.3.17 08:53:51  

..těch stupínků, schodů, příček do nebe je několik, viz. Jáobův žebřík, nebe je jen jedno, to Otcovo...

• a.l.tereza
                a.l.tereza, 12.3.17 00:06:55  

talku, a ty jsi je znal osobně? vyrůstal jsi po jejich boku? víš vůbec bez toho co o nich psal bulvár jaký měli osobní život, čím vším si prošli, co udělali pro druhé? nebo si snad přímo žil jejich život že nám můžeš referovat?

• talk
                  talk, 12.3.17 12:33:20  

Ja jenom, ze nevime, kdo jde do Nebe. Treba jen cisty a poctivy. Nebo I ty hvezdicky, co hresi. Nebo VS? Bohaci, ze dali lidem praci, a vzaly mnohem vice? Nebo bezdomovci?
                  Co kdyz to Jezis temer vsem promine a ta "verbez" :) ruzna tam bude. Projdou alespon ocistcem, aby se chovaly a citily Nebesky?

Nevim, a me to neprislusi zrejme. Ale jen jsem naznacil, ze to neni jednoduchy.

• a.l.tereza
                    a.l.tereza, 12.3.17 19:47:23  

Jistě že to není jednoduché, nežijeme život jiných, nemůžeme je tedy ani nejlépe tak jako oni sebe a Bůh znát, proto ani jejich život neposuzujeme, nekritizujeme, ani to po nás Bůh nechce, jen mít lásku k nim tak jako sebe milujeme.
                    Víme kdo přijde do nebe, ten, kdo do posledního haléře splatil a ta duše, která k Bohu vystoupá a kterou stejně tak Bůh k sobě přitáhne a dá jí příbytek ve svém království - tedy v něm pobývat, co nevíme je, za jak dlouho se v něm ocitne, zda-li to ještě za svého života zde na zemi stihne a zda-li se v něm již nenachází, to nikdo jiný než ona a On vědět nemůže nežijeme-li život její a nevidíme-li do srdce a vědomí daného člověka tak jak do něj vidí Bůh.

• talk
                    talk, 12.3.17 20:57:22  

Pekne receno.

• osoba
                    osoba, 23.4.17 13:34:59  

Bůh jasně stanovil jedinou Cestu, která vede k Němu a do nebe, ale většina lidí si samospravedlivě vykračuje po nějaké vlastní cestičce (třeba "!dobrých skutků") a naivně se domnívají, že budou Bohem ospravedlněni a přijati za svou domnělou "dobrotu". Ani neprojdou očistcem, protože žádný neexistuje a tenhle zvrácený katolický výmysl zcela pohrdá dokonalou obětí Ježíše. Kdo není smířen skrze Něj, do nebe NEDOJDE!

• visitor77
                    visitor77, 23.4.17 16:59:55  

boli ste na študijnom pobyte u Boha, a on vás menoval svojím mluvčím?:-)

• visitor77
                visitor77, 2.5.17 13:15:51  

všetci sme Božie deti, a nepoznáme zmýšľanie Freddieho ani Michaela...Boh má iné merítka, súdy, vnímanie a oči ako my, vidí do srdca - vieme aké mali oba srdcia? je však každému jasné, že taký spevák, ako bol Freddy, sa už sotva narodí, mal (značne i Michael) neskutočný talent od Boha, a nechce sa mi veriť, že by si nezaspieval s Božími anjelskými chórmi a serafínmi (z viery Cirkvi vieme, že ak človek robil dobré a veľké veci, potešil človeka svojimi využitými talentami, rozsieval svojím umením dobro a radosť - na ňom spočinie Božia milosť a veľké milordenstvo - takže tak, moje videnie veci, samozrejme, môžem sa mýliť:-)

• osoba
          osoba, 23.4.17 13:31:19  

Nezazpívá v nebi, pokud tam není. Všechny jeho sebelepší skutky ho před Bohem neospravedlní!

• a.l.tereza
            a.l.tereza, 25.4.17 16:55:02  

V nebi je Boží království a Boží království mezi námi, zpívá-li mezi námi, zpívá i v nebi. :1:

• a.l.tereza
        a.l.tereza, 5.3.17 17:01:43  

Michael byl nádherná bytost, nádherný člověk a milující otec všech (miloval všechny děti z celého světa) svých dětí, shlédněte s ním některá videa např. domácí video kde promlouvá ke svým třem dětem na Vánoce, jak říká své dceři buď upřímná! Podívej se do svého srdce. ..co se jich ptá a jak odpovídají...
        https://www.youtube.com/watch?v=_oxBaUzsuoU
        výpovědi jeho přátel které odkrývají jak čistého srdce byl
        https://www.youtube.com/watch?v=lSTkATKgzJU&t=38s
        kde je patrné kolik toho pro lepší a krásnější život svých dětí vykonal
        https://www.youtube.com/watch?v=8liMnT-Uk7A
        a výpovědi dalších se kterými udržoval osobní vztah včetně těch kterým pomohl v jejich životních tragédiích https://www.youtube.com/watch?v=067HdY0RXQU a další a další...

víte, moje máma byla v něčem stejná jako on, od narození věčné dítě které samo žádné dětství nemělo, takovým "dětsky" mlujícím duším je dost od lidí kteří jsou zanešení předsudky soudy nenávistí chtivostí po mediálních skandálech...ubližováno, sama jsem dcerou která v šoubiznisu vyrůstala a vím jakým všem lžím v bulváru které pravda nebyly lidé uvěřili (Michael měl tak dvě tři malé plastické operace jako skoro každá hvězda v Hollywoodu), a vím jak to dokáže člověka čistého srdce semlít a také vím že takoví na utrpení druhých citliví lidé neznají ke druhým jinou než čistou lásku, nevěřím že Michael by vůbec něčeho co by dítěti ublížilo byl schopný, pro mě to je jeden z těch - stejně tak jako moje máma, kteří jsou v mých očích svatí...

• a.l.tereza
        a.l.tereza, 5.3.17 17:12:33  

..je mnoho spekulací o jeho třech dětech, sám se vyjádřil že je měl se svou přítelkyní, která mu je z lásky porodila a darovala aby mohl být - po čem moc toužil - otcem, a i kdyby nebyly biologicky jeho, tam není co řešit, byl otcem od jejich narození, neměl pro ně chůvu, sám je přebaloval, koupal, krmil...zastal funkci matky i otce..., on je ten který je vychoval...

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 5.3.17 21:34:51  

Michael Jackson - Oxfordská prednáška
      https://www.youtube.com/watch?v=YvbV8YB8MBA

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 9.3.17 19:34:39  

Ptali se Michaela, kde byl a co přesně dělal tři dny zpátky. Na každou otázku odpovídal: "Nevzpomínám si."
      Právník se naštval a zeptal se: "Vzpomínáte si, že byste měl potíže s pamětí?"
      A Michael na to: "Ne, pokud si pamatuju."

:1:

Děkuji, krásné. :2:

Více zde: http://www.michaeljacksonforever.cz/

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 11.3.17 12:49:45  

Aký bol Michael Jackson ako človek?
      https://www.youtube.com/watch?v=YFAwyZvuKsU

Nejlepší přítel, bratr, syn a táta na světě.

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 11.3.17 15:08:23  

Michael Jackson - A True Humanitarian (CZ titulky)
      https://www.youtube.com/watch?v=Q802SaJ34BY

Michaeli, dostal jsi celé mé srdce...

Pane Bože, děkuji Ti, že jsi dal světu Michaela, miluji Tě. :2:

• DalkoT23
        DalkoT23, 12.3.17 10:02:41  

1*** :4: :2: