Černý humor

Moderovaná diskuze | Kategorie: Humor
PepikHnatek (2016-12-09 10:12:50)Neutrix (2016-12-08 21:25:53)Bouda05 (2016-12-05 13:24:48)katerina.1789 (2016-12-05 08:25:29)Sten (2016-12-04 22:34:36)Zidane (2016-12-04 18:58:03)Johoney (2016-12-02 21:22:21)777_kolemjdouci (2016-12-02 21:02:43)Carloss87 (2016-12-02 17:30:38)Nessy (2016-12-02 16:16:38)Evul97 (2016-12-02 14:26:38)Luciaska92 (2016-12-02 12:28:09)Alice.Belickova (2016-12-01 23:44:32)Clementine (2016-12-01 22:33:40)Paia (2016-12-01 21:46:33)Key.Maker (2016-12-01 20:53:43)Khelgar (2016-12-01 20:52:20)SandraSanchezova (2016-12-01 19:11:08)janko.luptak (2016-12-01 18:25:35)vlkovamarka (2016-12-01 17:58:49)sicilius (2016-11-28 17:06:14)nerianna (2016-11-19 21:47:25)Ucik (2016-11-18 21:36:15)
Založeno: 8. 10. 2013 | Příspěvků: 1 542 | Členů: 82
Správci: hooxx (hlavní)

Musíte pro něj mít cit, nebo nemít cit vůbec...

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Zidane
    Zidane, 30.11.16 21:45:24  

Chlapeček chytne zlatou rybku a to mu poví, že mu splní jedno přání.
    Chlapeček si přeje, aby každý den měl narozeniny.
    Za 3 měsíce chlapeček umřel.

• Zidane
    Zidane, 29.11.16 21:45:20  

Myslím, že to sem patří...

https://www.novinky.cz/koktejl/422150-nova-britska-petilibrovka-pobourila-vegetariany-obsahuje-luj.html

Tak zde je důkaz, že nedostatek masa poškozuje mozek.
    Jestli je to pro ně tak strašnej problém, ať mi všechny svoje pětilibrovky dají, já jim od toho problému milerád odpomůžu.

Jo a škoda, že se v Evropě do bankovek nedává vepřové sádlo, mohlo by to vyřešit potíže s migranty :14:

• Nessy
      Nessy, 1.12.16 12:45:56  

:1: Blbečci, nemají co dělat...

• 777_kolemjdouci
    777_kolemjdouci, 29.11.16 15:25:47  

Když je černoch v Americe Afroameričan, je černoch v Německu Afroněmec?

Je to černý humor? :1: :1:

• Zidane
      Zidane, 29.11.16 15:51:28  

To možná ne, ale dobrá otázka.
      A co černoši, co v Africe nikdy nebyli? Jsou ještě Afro-? :1:

• Zidane
        Zidane, 29.11.16 15:56:06  

A kdo jsem já? Evročech?

• 777_kolemjdouci
          777_kolemjdouci, 29.11.16 16:14:30  

Jsem na tom stejně. Také tápu... :1: :1:

• Zidane
    Zidane, 27.11.16 02:17:45  

https://pbs.twimg.com/media/Cx94xa8WIAED5gD.jpg

Pro anglicky nevládnoucí - "počet nemocničních postelí na tisíc obyvatel" (čím víc, tím lepší zdravotní péče v zemi je)

• 777_kolemjdouci
    777_kolemjdouci, 24.11.16 18:42:14  

Zpověď prodavačky erotického obchůdku
    Ráda bych se s Vámi podělila o svůj zážitek z návštěvy zákazníků v našem obchodě.
    Věřte mi, ale měla jsem co dělat abych si udržela alespoň trochu vážnou tvář a neskončila v záchvatu smíchu pod pultem.
    Jednoho dne vešel do obchodu manželský pár ve středních letech. Již jejich příchod byl provázen větou ve stylu vesnické hanáčtiny "Tož už jsme v odchodě na bordél!! ". Slušně jsem je oslovila a zeptala se, co mohu nabídnout.
    MUŽ: "Tož moja žena chce nějakýho žužlóňa do baráku... Ja už pré stojím za hóvno".
    Po chvíli jsem pochopila co vlastně požadoval, žužlóň je vibrátor.
    Začala jsem paní vibrátory nabízet a pán se zatím rozhlížel po obchodě.
    Každou chvíli jsem slyšela jak z různých míst obchodu něco vykřikuje a všemu se diví.
    Po chvíli na mě zavolal, ukázal na biče a řekl: " ... tož to sem nevěděl že tu máte aj zverimex, já si teda vezmu to udidlo s koulí - pro kozla - ludra fort mňa kůše a ten široké obojek na hafana, máme salašnika a to ho snad u bódy udrží."
    Asi jsem v první chvíli nevypadala moc duchapřítomně, ale pak jsem zákazníkovi taktně vysvětlila že jsou to věci pro lidi a používají se na praktiky sexualni magie.
    Pán zalapal po dechu a prohlásil: "Tož do prdele, co su magor?"
    Vrátila jsem se k jeho paní a vybíraly dál. Pak se po prodejně ozval hrozný smích a pán klečel na zemi v křečích smíchu.
    "Maruno podivé, oni tady majó aji uměló pičó."
    Manželka Maruna, která se mnou mluvila běžnou češtinou bez dialektu se již asi naštvala a zařvala na něj. "Te hanáko namrzlé, když ja možu mit umělýho vtáka, proč ty bys nemohl mít uměló pičó? Víš co, poď rači dom, ty umíš dělat akorát vostudu a chlastat pivo."
    Chytla manžela za ruku, mě se za něj omluvila a bez nákupu rychle opustila obchod.
    Mohu upřímně říct, ze v prvních pár minutách jsem byla v naprostém šoku, jelikož jsem netušila, ze v dnešní multimediální době se mohu setkat s lidmi, kteří se diví i nad latexovým oblečením, nebo na anální kolík zareagují slovy: "to si dám do prdele, abych se u teho neposrál?
    Maruno to si kópim, až začnu na jaře chodit do pola!!!"
    Celou dobu jejich návštěvy jsem sama zápasila se smíchem, bohužel jsem na všechny jeho hlášky zapomněla, ale bylo jich dost.
    Manželka vždy jen pozvedla oči do vrchu a omlouvala se mi. Stejně dlouho nezapomenu na to zajímavé pojmenování vibrátoru - žužloň.

• Zidane
    Zidane, 22.11.16 22:15:30  

Křížovka:

Sto mrtvých migrantů na čtyři?
    MÁLO

• Zidane
    Zidane, 10.11.16 17:34:23  

top.jedubambi.cz/tato-zena-mela-pohlavni-styk-s-mrtvolou-za-9-mesicu-se-ji-narodilo-dite-ted-celi-soudu/

Myslím, že to sem patří... akorát si nedokážu představit, jak to technicky provedla...copak mrtvola může mít erekci?

• Nessy
      Nessy, 10.11.16 18:39:50  

Tebe zarazí, jak může mít mrtvola erekci (nemusí stát, stačí, když pevně visí), ale nezarazí tě, jak může mít ejakulaci? To, že se na penisu uchovají živé spermie, které jsou schopny bez výstřiku doplavat k vajíčku a oplodnit ho mi přijde mnohem nepravděpodobnější, než posmrtná ztuhlost.

• Zidane
        Zidane, 10.11.16 18:41:46  

Tak k ejakulaci je (většinou) potřeba erekce, proto jsem ejakulaci nezmiňoval. Ale i tak... sice asi existuje způsob (co jsem slyšel, naštěstí nezažil, tak masáž prostaty vede k okamžité ejakulaci), ale každopádně to je dost nechutné.

• Nessy
          Nessy, 10.11.16 19:33:34  

Snad masáž živé prostaty...

• Zidane
            Zidane, 10.11.16 20:48:56  

Tak tím pádem si prostě nedokážu představit, jak s tou mrtvolou otěhotněla, pokud to dítě má fakt s ní.

• vlkovamarka
    vlkovamarka, 7.11.16 12:24:03  

Co dostanem hluchoslepé a retardované děcko s Downovým syndromem k Vánocům?

Rakovinu.

• Zidane
      Zidane, 7.11.16 20:45:05  

Cynicky řečeno by to byl fakt dárek, protože to musí bejt život jak za korunu p... - a nejen tohle, do našeho Kaufu chodí starej pán s "Davídkem" - takovej hromotluk a je vidět, že je mentálek... rodiče, kteří si "mentálka" nechají a nejdou na potrat by měli uvážit taky to, že i když se o něj budou obětavě starat, tak je tu něco, co neovlivněj - že je mentálek zřejmě přežije a pak nepochopí, kde maminka a tatínek jsou a proč už nejsou s ním... a pak se se slušnou pravděpodobností v ústavu defakto utrápí k smrti... prostě oni jsou sice šťastní z každého motýlka, protože mají inteligenci třeba tříletého dítěte, ale tohle by prostě měli důkladně uvážit rodiče, jestli do toho pudou, když jim doktoři řeknou třeba "dítě bude mít Downův syndrom a celý život na vás bude závislé"... já se přiznám, že nevím, jestli bych to z pozice rodiče zvládl... a protože už nejsem nejmladší, tak by mě dítko přežilo s velkou pravděpodobností a to pak viz výše...

• vlkovamarka
        vlkovamarka, 8.11.16 11:29:49  

Bereš to moc vážně :13: Ale když už jsi s tím začal... Nechci být zařazena do skupiny nácků nebo podobných, ale prostě, slušně řečeno, by se takové děti rodit neměly... Rodiče sice můžou naoko hrát, jaký je to pro ně dáreček, takové dítko, že by se ho nevzdali, ale ať mi nikdo neříká, že je to baví neustále a nikdy nemají krize.
        Naprosto upřímně můžu říct, že kdyby mi někdo řekl, že se mi takové dítě narodí, tak jdu hned na potrat nebo se ho hned po narození vzdala. Já bych na tohle nervy neměla. A hodně by mě to i emočně vysávalo, to vím i teď.

• Nessy
          Nessy, 8.11.16 13:10:37  

Krize mají i rodiče se zdravými dětmi :4:

• vlkovamarka
            vlkovamarka, 8.11.16 19:07:46  

Myslela jsem spíš krizi, kdy rodiče trápí vývoj jejich dítěte :4:
            (jéé, nová ikonka :15: )

• Nessy
              Nessy, 8.11.16 20:16:07  

No tak to bych zas řekla, že je trápí celou dobu. Ale já nevím, já do toho nevidím, takové dítě bych si nenechala.

• Zidane
                Zidane, 8.11.16 22:26:46  

Já bych byl taky pro potrat, ale jako chlap vím, že mám jen hlas poradní - kdyby se ta moje rozhodla, že si toho s prominutím dementíka nechá, tak si ho nechá a já na něj budu platit alíky do doby, než mu stát dá invalidní důchod a nikdo se mě nebude ptát na názor - smočil sis, tak plať!

• Zidane
            Zidane, 8.11.16 22:23:48  

Jistě. Ale je něco jiného, když máš krizi z toho, že tě dítě "prostě zrovna sere" nebo krizi z toho, že je mu deset, je na úrovni dvouletého a nikdy z toho nevyroste, takže ti prostě "dojde", že do smrti se budeš starat o inteligenčně dvouleté dítě bez šance na zlepšení... vč. toho, co se občas stává, že dotyčnému dítěti je dvacet, má dva metry a metrák, ale inteligenci dvouletého, takže když ho něčím "nepotěšíš", tak tě "plácne"... dítě tě plácne, nemyslí to zle, ale ty vemeš druhou o zeď...

Jak říká vlkovamarka, to je o krizi, kdy rodiče trápí vývoj dítěte, přesněji řečeno to, že už se to nezlepší a až do smrti se budou starat o dvoumetrového hromotluka s inteligencí dvouletého, kterého nesmíš naštvat, jinak tě "plácne" a tobě teče kečupovka... kdo tohle třeba třicet let zvládne, ten by měl být prohlášen za svatého.

• Nessy
              Nessy, 8.11.16 23:07:03  

Nebo za blbého... Tohle jim všichni vysvětlí už při nálezu.

• Zidane
                Zidane, 8.11.16 23:10:04  

Asi tak. Ale (nejen) věřící ti řekne "je to Boží vůle" a jdou do toho... a je snad Boží vůle to, že ten dementek zřejmě rodiče přežije a pak se bude trápit někde v ústavu? Věřící nám asi řeknou, že jistě je, trpí zde na zemi, aby měl veškerou blaženost v nebi... jsem pokřtěný z vlastní vůle (tedy ne jako miminko), ale takhle jednoduše to fakt nevidím...

• Zidane
                  Zidane, 8.11.16 23:12:33  

I když vlastně... podle některých mají lidé trpět:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/413201-pochyby-kolem-matky-terezy-trvaji.html

Je krásné vidět chudé a nemocné, jak trpně přijímají svůj úděl a trpí jako Kristus o pašijích. Svět je jejich utrpením bohatší.

A proto prý nemocným odpírala léky proti bolesti... no tohle je pro mě příznak duševní choroby, takhle týrat lidi :8:

• vlkovamarka
                  vlkovamarka, 9.11.16 13:29:33  

Trošku odbočím od toho "dementka"...
                  Na Facebooku, tuším ve skupině Odposlechnuto v Brně byl příspěvek, kdy slečna pustila sednout nějaký dítko, že viděla paní se čtyřma dětma... Tak se jí ptala, že to má asi na hlídání, že to musí být strašný, že? Paní jí jen pokorně řekla, že to jsou její vlastní. S manželem jsou prý přísně věřící a dětí mají spolu tuším 11...
                  Jen dodám, že matka i děti byli "normálně bílí", že nepatřili k jisté skupině, která si vydělává zásadně jen dávkami...

• Zidane
                    Zidane, 9.11.16 13:33:32  

To bych ale chtěl vidět, jak takovou dardu děcek i pracovití lidi uživěj, aby jim mohli poskytnout opravdu vše potřebné... nejen oblečení atp., to se dá "podědit", ale co třeba vzdělání a výdaje s tím, to musí bejt pálka... ale když to zvládají, všechna čest.

• Nessy
                    Nessy, 9.11.16 17:05:16  

Bych je kopla!!! :10:
                    Někomu už by to mohlo dojít a ty křesťanský blbosti předělat! Pochybuji, že si bůh přeje, abychom zničili zemi... Pokud nějakej je, tak jsme jeho největší omyl.

• Zidane
                    Zidane, 9.11.16 20:21:11  

Nessy: Tak aspoň nemají děti jen jako zdroj peněz, na rozdíl od výše zmíněných dyškrymynovaných... a když je uživěj a dokážou se o ně postarat... aspoň někdo se snaží, aby nás dyk more opálenci nebo Alláhuakbar opálenci časem nepřešu...

• Nessy
                    Nessy, 9.11.16 21:46:23  

Super, jedem závod o to, koho bude víc. Bohužel pak už nebude kde :8: To je tak krátkozraký!!!

• Zidane
                    Zidane, 9.11.16 22:02:51  

Věřím, že bude, že si příroda poradí. Druhá věc je, jestli to stihne, ale zatím si poradila vždycky. Nějaká ta epidemie atp... :4:
                    Nebo chceš nebýt krátkozraká a dožít se buď místo ČR CR - Cik... republiky nebo CC - Českého chalifátu? :4:
                    I když vlastně pokud se nebudeme my "slušní" množit, tak ono k přelidnění taky nedojde - takoví ti, co jako jediné "dělání" uznávají dělání dětí, potřebují, aby je někdo živil - a pokud nás bude málo, kdopak bude dotyčné živit? Budou nás vysávat tak dlouho, až to nezvládneme a to je pak jako když parazit utýrá hostitele - nakonec zemře taky, protože nemá na kom parazitovat :14:

• Nessy
                    Nessy, 9.11.16 22:23:27  

Příroda si těžko poradí. Leda by ji někdo pomohl. Naprosto se ztotožňuji s Infernem, kéž by někdo takový byl...

• Zidane
                    Zidane, 10.11.16 13:58:07  

Tak tak, příroda hodit nějaký nápad a někdo to "dodělat"... taková ebola by byl dobrej nápad, kdyby vynechávala bělochy, například :14:

• Nessy
                    Nessy, 10.11.16 15:07:58  

Nápad s neplodností byl nebolestivý a neselektivní. To prostě bylo něco...

• Zidane
                    Zidane, 10.11.16 16:26:44  

Chceš zneplodnit a tím časem nechat vymřít celé lidstvo nebo jak to myslíš "neselektivní"?

• Nessy
                    Nessy, 10.11.16 18:32:31  

Nečetl jsi? Doporučuji, mně se to moc líbilo :4: Myslela jsem, že co to zfilmovali, tak je to známé :2:
                    Neselektivní je to proto, že to zasahuje lidi bez ohledu na barvu, víru atd. Jinak to díky nějakým principům zasáhne jen 1/3 lidstva, takže nevymře, ale zredukuje se na únosnou mez.

• Zidane
                    Zidane, 10.11.16 18:40:09  

Ono vzato z druhé strany - co je to "únosná mez"? Země teď něco zvládne a něco bude už "přes hranici", ale co je hranicí dnes, nemusí být hranicí za sto let... za středověku bylo lidí řádově míň a stejně byly hladomory a zemřít hlady nebylo tak neobvyklé... dnes jsme jinde a Země tím pádem zvládne víc.
                    Jistě, Země má svou hranici, přes kterou se nelze dostat, ale kde ta hranice je? Dosáhli jsme jí už? Nebo za jak dlouho ji dosáhneme? To se můžeme jen domnívat a snažit se to vypočítat, s jistotou to nikdy vědět nebudeme - krom té chvíle, kdy hranice dosáhneme.

• Nessy
                    Nessy, 10.11.16 19:33:10  

Až jí dosáhneme, bude pozdě. Lidí je jak sr*ček.

• Zidane
                    Zidane, 10.11.16 19:43:11  

A ještě tomu pomáháme ne tím, že MY se množíme, ale různou pomocí "hladové" Africe.

Možná to zní cynicky, ale ono na tom něco je. Zacházej tam hlady, proto mají systém "nadělat si deset harantů, snad se aspoň dva dožijou dospělosti" a nevysvětlíš jim, že kdyby si udělali tři, budou mít pro každého víc jídla a šance na dožití se dospělosti podstatně vzroste... oni mávnou rukou "bílý muž neví, jak to v Africe chodí" a budou furt dupat jak králíci... no a když jim budem posílat různou humanitárku, bude jich furt víc a víc a nakonec se hladová Afrika vrhne na "bohatou" Evropu a budeme chcípat hlady všichni.

A že jsem třeba četl od nějakého dobrovolníka, co kdesi v Africe pomáhal vykopat studnu: Domorodci se divili, k čemu to, že oni jsou zvyklí chodit pro vodu k pár kilometrů vzdálené řece. Na otázku "a co v období sucha" odpověděli "když voda není, duchové předků se zlobí a musíme je usmířit", takže maximálně tancujou usmiřovací tance dokud neumřou žízní.
                    No studna vykopána, fungovala, dobrovolníci tam za rok přijeli se podívat, jak to jde dál - studna zasypaná, protože "my to nepotřebujem, my si dojdem pro vodu k řece" - no má smysl něčemu takovýmu pomáhat? :8: "Nějak bylo, nějak bude, bohové se postarají"?

My aspoň víme, že musíme děti uživit, ale co s lidma, kteří dílem žijou stylem "nějak bylo, nějak bude, dneska máme, tak si dáme, zítra uvidíme" a dílem si zvykli natahovat ruku, protože "bílý muž dá"?

• Paia
                    Paia, 10.11.16 20:31:06  

už v 90. letech se říkalo, že na to, aby se Země dokázala sama regenerovat a zmátořit z negativních působení lidí, těch lidí může bejt maximálně miliarda, ideálně tak 3/4 mld.

• Nessy
                    Nessy, 10.11.16 21:54:05  

Tak jistě, lepší by je bylo učit, než život.

• Nessy
                  Nessy, 9.11.16 17:06:28  

Ty si tak neskutečně protiřečej, to je hrozný!!!

• Zidane
                Zidane, 10.11.16 23:45:47  

Jenže jak chceš učit někoho, kdo nemá zájem (mnou zmínění Afričani, bavíme-li se pořád o nich)? Tam už by fungovalo jen vyfláknout se na ně s pomocí a začít si hlídat Evropu, kdyby to chtěli vzít stylem "když mi dát nechceš, já vezmu si sám"...

• Nessy
                  Nessy, 11.11.16 12:38:46  

No jo. I kdybychom to tu vyřešili, tak mi to nevyřešíme...

• Paia
          Paia, 8.11.16 13:41:36  

přesně tak...
          kdo si i přes naléhavý doporučování potratu nechá a porodí plod, kterej je poškozenej či postiženej, je sám retard IQ tykve nebo náboženskej vymaštěnec (moment - není to totéž??? :14: :14: :14: )

• Zidane
    Zidane, 31.10.16 01:18:35  

http://i.nahraj.to/f/TY0.jpg

• Zidane
    Zidane, 31.10.16 01:09:50  

Když jsem vytahoval ozdoby na vánoční stromek, našel jsem mezi nimi zabalený dárek, který jsem asi zapomněl dát dětem loni. Sice už nevím, co to bylo, ale přidám ho k ostatním dárkům. Děti budou určitě překvapené.

Překvapený výraz mých dětí, když rozbalily dárek a otevřely krabici, se nedá popsat slovy.
    Až pak jsem si vzpomněl, že loni chtěly štěňátko.

• Zidane
    Zidane, 31.10.16 01:08:33  

Žena přijde k lékaři s bolestí v břišní oblasti.
    Lékař ji vyšetři a říká: "No, mladá paní, za pár měsíců můžete začít nakupovat plenky."
    "Jsem těhotná? Ale to je báječné!"
    "Ne, máte rakovinu tlustého střeva."