U Tlučhořů

Otevřená diskuze | Kategorie: Televize
notorickyMartin (2019-02-09 20:59:31)FromMontana (2019-01-21 13:51:29)annaffen (2019-01-07 18:07:56)callix (2019-01-03 11:11:19)MILOUS (2019-01-01 02:54:34)IGNACIUS-mec.pravdy (2018-10-27 14:16:48)Lalis (2018-06-29 14:14:21)trevorka1 (2018-01-26 20:50:18)Moonman (2017-08-14 18:09:59)Mylous.Jakes (2017-04-06 07:16:46)Krupka (2016-09-24 21:54:44)Tucny.Jyrka-treti.jezdec.apokaly (2016-09-01 23:50:01)Martin007 (2016-07-07 22:13:18)
U Tlučhořů
Založeno: 30. 9. 2013 | Příspěvků: 2 181 | Členů: 13
Správci: FromMontana (hlavní)

Diskuze nejen o Tlučhořových, ale i o Oldřichu Kaiserovi, Jiřím Lábusovi a jejich tvorbě. Staré díly Rodinky najdete na radio.cz a stream.cz.
Nové díly se vysílají na ČRo 2 Praha jednou za několik pátků / měsíců. Naposled to bylo v 18:10 hod. Pusťte si staré, ověřené :)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• FromMontana
    FromMontana, 31.12.18 15:54:44  

založil jsem teda diskuzi na tom hofylandu, jak doporučoval kri-kri.... kdyby se tam někdo chtěl přesunout... http://www.hofyland.cz/?club&klub=37420&sub=1

• Kri-kri
      Kri-kri, 31.12.18 16:58:07  

Už jsem se tam začlenil, snad nebudu jediný.:4:
      Nevím jak je to na tom Hofylandu se zpoplatněním (já jsem tam od roku 2004, kdy byla ještě registrace zcela zdarma), ale jednou měsíčně do pošty každému uživateli přichází od administrátora pozvánka na registraci zdarma pro nového člena. Takže za rok můžete přivést až 12 nových uživatelů bez zpoplatnění. Mně se za ty roky těch dosud nevyužitých pozvánek nakupilo několik desítek, tak kdyby někdo měl zájem, stačí říct. Podmínkou je vyplnění emailové adresy nového člena.

Toto je zřejmě můj poslední příspěvek na tomto diskuzáku, takže se loučím a pokud by mě náhodou chtěl někdo vyhledat (třeba už kvůli žádosti o pozvánku na Hofyland), najde mě mimo již zmíněného Hofylandu (jsem tam jako KRIKRI2) dále na ČSFD, FDB, Warforu a Dabingforu.
      Tak nashle v lepších časech, Tlučhořáci!

• cabballero
        cabballero, 20.1.19 09:52:47  

Hmmm... nafrněnej fracek, kterej si myslel, že je princezna, teď bude strašit někde jinde? Tak jo, sbohem :6:

• FromMontana
    FromMontana, 29.12.18 19:58:54  

dobrá tedy, takže definitivní stanovisko - necháme to tu vyhnít a bude :4: nic si platit nebudu, protože se ani nikdo jiný nevyjádřil, že by si poplatek uhradil. Na tom douchovi píšou, že je to uzavřené z důvodu údržby nejméně nebo jak do zitra večer, tak tomu do zítra večer budeme věřit.

• annaffen
      annaffen, 30.12.18 20:23:30  

Píší pravděpodobně do 31.12.2018 uzavřeno...

• FromMontana
        FromMontana, 31.12.18 09:26:42  

tak to mažou odkazy na stahování a tak podobně, takže další forum v prkvančicích....

• Kri-kri
          Kri-kri, 31.12.18 10:20:21  

Jako bych to neříkal. Poděkujme nenažraným vlastníkům práv a byrokratům z EU.:9:

• annaffen
            annaffen, 31.12.18 10:29:16  

Škoda, že Kaiser s Lábusem nemají už vlastní webovky... To byly zlaté časy...

• Kri-kri
              Kri-kri, 31.12.18 14:06:33  

No jo, takhle člověk ani nemá možnost se jich zeptat, jestli hodlají dodržet alespoň něco z toho naslibovaného (DVD s představením z r. 2011, celý seriál na mp3). Od Českého rozhlasu se taky dozvíme prd.

• FromMontana
              FromMontana, 31.12.18 15:42:08  

annaffen: ty tu zůstáváš s poplatky? Nebo taky končíš? koukám na tvoje diskuze, takže ta otázka je asi celkem zbytečná...

• annaffen
                annaffen, 31.12.18 21:33:01  

Možná časem si to zaplatím.

• FromMontana
            FromMontana, 31.12.18 15:40:14  

takže přece jen tohle toto zde zůstane jedinou možností, jak se o seriálu dorozumět...

• FromMontana
    FromMontana, 28.12.18 19:49:00  

zítra je 29. 12., nějaké nápady co dál tady s tou diskuzí? Nějaká změna?

• Kri-kri
      Kri-kri, 28.12.18 23:08:43  

á už své stanovisko vyjádřil a vzhledem k tomu, že za poslední týden se tu mimo nás dvou nikdo další neobjevil, zřejmě budeš muset diskusi smazat a nebo, pokud ji budeš chtít zachovat, zaplatit 120 Kč a doufat, že už do takhle skoro mrtvé diskuse i po zpoplatnění přijde někdo nový nebo že si přece jen některý z členů diskuse taky zaplatil.

Mimochodem, dneska se nějak nemůžu dostat na Knihovnu do ucha. Jestli i tam nehrozí likvidace. Nedivil bych se, Království mluveného slova už taky neexistuje. V poslední době se všechno šmahem ruší.:9: Kurvy inkvizitorský bruselský zřejmě úřadovaly. :10: Ale hlavně že se tam Češi tak hrnuli, ti vždycky musejí být v něčí prdeli. Teď už si tu klidně můžu zanadávat, beztak za tři dny si smažu profil.

• annaffen
        annaffen, 29.12.18 10:05:58  

Ono je to asi kvůli tomu GDPR...

• Kierkegaard
        Kierkegaard, 29.12.18 11:09:43  

Přesně, kdyby jsme tam nelezli mohli jsme si tu žít jak v Rusku pod Putinovým vlivem. Jak se něco na globální scéně děje, může za to EU. Teda pardon, ale v tomto se hluboce mýlíš. Netvrdím, že Evropa nemá svoje neduhy, které jsou převážně byrokratického charakteru, ale jako taková představuje společenství založené na diskuzi vedené názorovou pluralitou. A to je tisíckrát lepší než to na východě. Tam novináři dostávaj jako ocenění dobré práce kulku a žádná diskuze tam není. Co řekne soudruh KGBák Putin, to platí. Kdybychom nebyli v EU, náš stát by si rozebrali oligarchové podobní STBákovi Burešovi a bylo by to u nás jako v Rusku, kde demokracie existuje jen formálně na papíře. ZAPLAŤPÁNBŮH, ŽE TAM JSME.

• Kri-kri
          Kri-kri, 29.12.18 11:46:37  

Škoda že ses tu za poslední rok stejně vehementně nerozhovořil o Tlučhořových. Ani jestli tu po zpoplatnění zůstaneš či ne jsi se nevyjádřil, tudíž sis ten zbytečný kavárensky agitační příspěvek vlastně mohl odpustit. Asi bude fakt jediné řešení, když to tu FromMontana nechá smazat, když se pro převzetí diskuse (která tu žila víceméně jen díky dvěma, třem lidem) nikdo nehlásí.

• Kierkegaard
            Kierkegaard, 29.12.18 13:56:32  

Prej kavárenský... Tak to jo.
            V 50. letech bylo pořekadlo: Povaleči z kaváren do dolů a továren. Jak se to soudruhům na hradě krásně povedlo zpopularizovat. Já bych o tom nezačínal. Jen cítím potřebu reagovat na očividnou nepravdu a uvést ji na pravou míru.

Jinak jak říkáš, diskuze je mrtvá. Jestli seriál bude mít 5 minut, tak to už ani pro mě nebude zajímavé. On už se teda na podprůměrné kvalitě pohybuje dost dlouho.

• Kierkegaard
            Kierkegaard, 29.12.18 16:39:54  

https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

Aha, promiň. Teď už chápu tvůj antizápadní postoj a slovník jak z 50. let. Kdybych to byl věděl, tak se do tohoto vlákna ani nezapojuju.

Tak někdy v dalších diskuzích, zanícený soudruhu.

I ostatním Good Bye! Tlučhořovi Forever... :-)

• Kri-kri
              Kri-kri, 29.12.18 17:34:12  

Nedělej, že jsi se teprve až dnes poprvé v životě podíval na můj ČSFD profil, na to ti fakt neskočím.:1: Zvlášť když na něj mám odkaz i zde ve svém profilu. Každý, kdo mě alespoň trochu zná dobře ví, že nejsem amerikanistická ovce a můj politický postoj je jaký je právě kvůli diskriminaci mých oblíbených seriálů všemi TV stanicemi posledních 20 let.
              Jo a na nějaká 50. léta, co mi tu neustále předhazuješ ti z vysoka seru (ostatně, nežil jsem v nich a ty taky ne). Mně by stačil návrat začátku 90-tek, tzn. bývalá televize Premiéra a s ní vše, co na ní tehdy běželo (francouzské sitcomy a Anime 70. a 80. let) a byl bych plně spokojen.

Mimochodem, možná jsem větší tlučhořolog než ty už tím, že stejně jako Mirko Hýl mám velmi vřelý vztah k Francii a její kultuře. Mé nejoblíbenější seriály jsou francouzské, stejně tak i mé oblíbené zpěvačky.:2:

• MILOUS
            MILOUS, 1.1.19 02:50:51  

SOUDRUHU VOLE VARGO,
            DÍK ŽES NÁM TU NÁZORNĚ JAKO PŘEDVED PROSTĚ CO JSEŠ ZAČ. ŽE SES KONEČNĚ PROSTĚ TAK JAKBYSEŘEKLO DEFINITÝVNĚ VODKOPAL ABYCHTAKŘEK.

TEĎ UŽ JE SNAD TADY KAŽDÝMU SOUDRUHOVI JASNÝ, KDO SE NA TOM WEBU KRAJZLER-LABUS.CZ TEHDÁ VYDÁVAL ZA TUHLETU ZLATU CHUDOU.

• Kri-kri
    Kri-kri, 28.12.18 19:34:22  

Poslední díl tohoto roku (a snad ne poslední celkově)
    1071. Přímý přenos z Berouna
    https://uloz.to/!6nkdkxkmFoZj/tluchorovi-1071-primy-prenos-z-berouna-mp3
    Doufám, že to zkrácení dílů na 5 minut byl jen žert, ovšem pokud se tak skutečně stane (od Českého rozhlasu, který od roku 2007 neustále Tlučhořům podkopává nohy lze očekávat to nejhorší), pak nové díly přestávám stahovat a poslouchat.
    Co se tohoto nejnovějšího dílu týče, z postav zapomněli na Belzebuba a Hnátka (i když toho vlastně minule zabili). A Miňonka má opět mladistvý hlas.

• FromMontana
      FromMontana, 28.12.18 19:47:17  

pět minut? Já to teda zatím jen stahuju, ale ukazuje mi to 16.29, tak nevím, jestli to je stopáž nebo čas smrti... Tak ČRo stojí za prd, my ještě s přítelkyní posloucháme v Olomouci Olomouckou pobočku, to ještě jde, ale Radiožurnál, Praha, to je hotovo, vyřízeno. Jo Hnátek, bych čekal, že řeknou, jestli se z toho dostal nebo ne...

• annaffen
    annaffen, 22.12.18 13:59:45  

Další nový díl Vrazi https://dvojka.rozhlas.cz/tluchorovi-a-vrazi-7707562

• FromMontana
      FromMontana, 22.12.18 14:13:22  

no vidíte to a my to tu už pohřbíváme :1: beztak to budou jen dva vánoční díly a pak zase nic... Olda vyjede na turné s Dášou a bude :1:

• FromMontana
      FromMontana, 22.12.18 14:33:37  

oni fakt zapomněli, že je nějaký Dominik, ne? --- chudák doktor, teda profesor Hnátek :2:

• Kri-kri
        Kri-kri, 22.12.18 15:16:39  

Na Dominika zapomněli už dávno, naposledy se objevil v dílu 1048. Rýžový nákyp, což byl díl z dubna 2017 a to už Dominik musel být 15-letý puberťák, ale přitom ho stále mají za asi desetileté dítě. Od návratu Tlučhořových do rádia se děj nijak nevyvíjí a tudíž ani postavy vůbec nestárnou. Ostatně, Mirko Hýl by měl být už roky mrtvý (vzhledem k tomu, že udával už za Gestapa by měl teď hodně přes 100), Božena by měla být dávno v důchodu, Dominik by už měl být na střední a Lábus by ho měl mluvit jiným hlasem, třeba jako kdysi Newtona. To je největší úskalí seriálu, že postavy vůbec nestárnou a jak nejdou díly pravidelně jako v 90. letech, tak to postrádá i veškerou časovou kontinuitu. Patrika a Růženu mají stále za dvacetileté a už ani ten Dominik se jim do seriálu nehodí. Kaiser s Lábusem se do toho bludného kruhu, který v posledních letech se seriálem dělají zamotali a protože nevědí, jak z toho ven, natočí jen pár dílů ročně, aby se neřeklo a jsou bezradní, neví jak to ukončit. Přitom řešení se nabízelo právě díky Dominikovi, když ho do seriálu před lety zakomponovali, bral jsem to tak, že Dominik je přípravná náhrada za Hýla, kterého časem nechají zemřít, ale nestalo se tak a už roky přešlapují na místě.

• FromMontana
          FromMontana, 22.12.18 16:50:12  

no s tím Mirečkem to je ale komplikované, básníci jsou přece nesmrtelní :D
          Simpsonovi se také nevyvíjí posledních 30 let...
          S tím udáváním, někde bylo řečeno, že udával v Rožmitově i Páťa Němcům, v 68 zase měl tak sotva 18 let, jestli si to dobře pamatuju, prostě na tyhle anachronismy se nesmí klást důraz.
          S tím Dominikem je to ale úplná pravda, ten hlas by se dal v jeho 15 či kolika letech ještě překousnout, nějaká zaražená mutace nebo něco, na té střední by ale být měl... Ono by stačilo, aby autoři trošku komunikovali s fanoušky, kteří by jim osvěžili paměť. Teď by z Dominikovy absence šlo vybruslit tak, že by řekli, že už je rok nebo víc někde na internátě a nejezdí domů, jenže to autory nenapadne, ani kdyby začali točit nové díly pravidelněji.
          Úmrtí Hýla (definitivní) by byla dobrá tečka na závěr celého seriálu.

• Kri-kri
            Kri-kri, 22.12.18 17:24:18  

Mně zkrátka připadá, že v těch prvních letech si ty časové souvislosti lépe hlídali a zas až tak často je neměnili, to až s narůstajícím počtem dílů. Dokonce v jednom z loňských dílů (1051. Kvantová fyzika) bylo řečeno, že Vlasta sváděla Patrika, když byl ještě dítě, prý mu ve sklepě ukazovala moura. Jaksi se zapomnělo, že když byli Patrik s Růženou malí, Vlastu znát nemohli, bydleli v jiném domě, který na Silvestra 1991 Páťa vyhodil do luftu. O seznámení Páťi s Boženou je taky už bůh ví kolik verzí. Kotkovic retardovaný syn má taky už asi 20 let permanentně mezi 15 a 18 lety a nestárne. Nehledě na kiksy, které v posledních letech v seriálu jsou. Změna hlasu u Šíbala se tu už řešila a nevím jestli jste někdo postřehl, ale v dílu 1006 Důvěra za důvěru dokonce Zdendu překřtili na Otíka. Jediné, co se po návratu do rádia napevno ustálilo je bydliště Tlučhořů v Černé 8. I ve starších dílech byla tato adresa zmíněna nejčastěji, i když taky padly verze Černá 9, Černá 28 a jednou dokonce že bydlí v Bílé ulici.

• FromMontana
              FromMontana, 23.12.18 08:21:33  

S tím Patrikem a Vlastou si to matně pamatuju, taky jsem koulel očima.
              Ten původní dům si autoři už určitě nepamatují, protože si nepamatují ani dispozici současného bydliště. Když se do toho nového bytu nastěhovali, bylo řečeno, že má snad deset nebo kolik pokojů. Pozděj se vždy přece tvrdilo, že mají malý byt. Hele, kolik mají obydlených místností asi? Kuchyň, ložnici Božky a Páti, Hýl má svůj pokoj, Patrik asi taky, Růžka má svůj pokoj. Nevím z hlavy nic o obývacím pokoji a ani o pokoji Dominika. Ještě měli špajz, koupelnu, WC a na WC bidet.
              Kdy se mladý Kotek objevil naposledy? Nesedí už třeba ve vládě nebo tak nějak? :1:

• Kri-kri
                Kri-kri, 23.12.18 09:48:22  

Počet místností se neustále mění podle potřeb nových zápletek. Nejvíc pokojů padlo v dílu 72. Nezaměstnaný, tam dokonce hovořili o 13-ti pokojích.
                Největší sranda je, jak byli Tlučhořovi už tolikrát vykradeni (jejich vlastní iniciovaná loupež, Fučíny, firma Ježíšek) a přitom stále v bytě nalézají staré věci z dob před třiceti lety, např. rodinná alba, bony a dokonce hračky, co kupovali malému Patrikovi a Růženě.:1:

Teď mě napadá, dokázal by někdo udělat seznam všech sousedů, které Tlučhořovi od nastěhování do bytu v Černé 8 měli? Jediná stálá sousedka je Vlasta, ale z jiných pater se prostřídalo plno dalších sousedů, vesměs jedno či dvou epizodních postav. Namátkou mě napadá Julie Makrová, Pokorný z dílů Okno a Kukajda, Ing. Slánský (investor co dal Páťovi omylem bankovky z monopolů) a ještě ti manželé, co minimálně třikrát chodili pro vodu mezi díly 95 až 112. Vzpomněl by si ještě někdo na další sousedy?

• FromMontana
                  FromMontana, 27.12.18 19:46:12  

pak nějaký ten dědek, co sebou řízl na chodbě na nějakých korálech - tuším že se ten díl jmenoval Korále... A v díle, kdy má Páťa tajsnou schůzku s Mirkem (když Páťa chodil s Emou), tak nepotkali tam v parku také nějakého souseda nebo to byl jen známý? Takový ten dědek, co tvrdil že šel do parku, protože umírá, tak aby nesmrděl doma...

• Kri-kri
                    Kri-kri, 27.12.18 20:46:01  

Jo, dědek Hanák, na toho jsem zapomněl. U toho z parku nebylo ujasněno, jestli je od nich z domu nebo jenom někdo z okolí. Pak ještě nějací sousedé, co Páťa a Hýl potkávali na chodbě, když dělali kravál v dílu 554. Příchod. A jak byl v baráku ten nápis "Tlučhořovi jsou debilové", tak kromě Vlasty a Makrové jim to přišel oznámit taky nějaký bezejmenný soused. V prvních dílech v baráku bydlel taky nějaký filosof Hujer, v dílu Raul si přišel vypůjčit cukr. To už by myslím byli všichni.

• FromMontana
    FromMontana, 21.12.18 09:19:59  

Jinak přátelé, jak to bude s naší diskuzí vypadat po novém roku? Kdo zůstává s poplatky? Abych viděl, jestli má smysl si pořídit placený účet nebo se tu na to vykálet... Kdyby došlo k tomuto, chtěl bych se zeptat, komu můžu dát druhé správcovství skupiny? Kdo se hlásí dobrovolně? :13:

• annaffen
      annaffen, 21.12.18 09:54:19  

Otázka zní, kam se v případě nouze přesunout...

• FromMontana
        FromMontana, 22.12.18 10:58:37  

asi by nebyl problém udělat novou diskuzi pro případné zájemce na FB, ale je jasné, že větší část diskutujících je zde právě proto že nemá a nechce účet na FB. Druhá věc je, jak píše dole Kri-kri, že seriál je prakticky mrtvý a jeden vánoční díl na tom nic nezmění. Dal bych tomu tady čas do toho konce roku a pak se uvidí, jak se vyjádří víc členů. Já osobně bych si členství zaplatil jedině kvůli této diskuzi, pokud by měla pokračovat dál, o ty ostatní, co mám v oblíbených nestojím vůbec tak, abych za ně platil, snad jen diskuze Chřiby, ale tam si stejně povídáme občas ve dvou nebo třech lidech a ti stejně asi taky tady nezůstanou. Takže jak říkám, kdyby byl zájem se někam jinam přesunout, můžeme to probrat, krom FB mě ale nic nenapadá.

• Kri-kri
          Kri-kri, 22.12.18 12:51:06  

Účet na ksichtoknize jsem nikdy neměl a ani nadále na tom nehodlám nic měnit. Jednak proto, že je to tak strašně stádní a pak taky je to nejvíce špizovací síť. Já stále dávám přednost klasickým diskuzákům. Lapiduch, kde Tlučhořovi přes 10 let měli svoji diskusi nám zrušili, stejně tak diskusi na starých Lide.cz.:9: Pokud by se tedy i zdejší diskuse měla někam přemístit, ještě by v úvahu přicházel diskuzák Hofyland, ten je zatím nezpoplatněn. Akorát tam nikdy žádná diskuse o Tlučhořových nebyla, takže by se muselo začít zase od znova. Otázkou je, jestli vůbec má smysl o dohasínajícím seriálu někde začínat novou diskusi. Jestli Kaiser s Lábusem chtějí natáčet kolem osmi dílů za rok (dost možná, že jich příští rok bude ještě míň, rok od roku jejich počet stále klesá), pak na tohle nám bohatě stačí, když se na nový díl upozorní v již zaběhlém tématu v Knihovně do ucha.

• FromMontana
            FromMontana, 22.12.18 14:12:24  

samozřejmě k FB nikoho nenutím :14: mne tam donutilo chodit studium na výšce, bohužel veškerá komunikace a výměna materiálů šla přes FB... nefunguje nějak ještě forum Lopuch? Já tam občas koukám na diskuzi o Franku Zappovi, objevují se tam nové příspěvky, ale nevím, jak to je s případnými novými fóry...

• FromMontana
              FromMontana, 22.12.18 14:16:56  

na tom lopuchu zakládat nový diskuzní klub nejspíše jde... jenže to bychom se tam museli jedině přestěhovat všichni. Má někdo s tím lopuchem zkušenosti?

• Kri-kri
                Kri-kri, 22.12.18 14:39:37  

Na Lopuchu mám samozřejmě účet taky, snad už od roku 2004, tehdy jsem ho zakládal souběžně s Lapiduchem. Diskusi by tam sice založit šlo, ale v posledních letech to tam dost zpřísnili, schválení nového diskusního klubu musí projít administrátory. Pak je tam problém, že mrtvé kluby, kde se nediskutuje často mažou a nevím jak je to tam nyní, ale v minulosti starší příspěvky v některých klubech byly automaticky mazány, aby nezabíraly místo v databázi. Taky mám dojem, že Druh_5618, který zakládal lapiduší klub zkoušel týž klub o Tlučhořových zakládat i na Lopuchu, ale neujal se. Ostatně, celý Lopuch je víceméně už skoro mrtvý, jen pár klubů (k tomu soutěžních) se jen tak tak drží, takže by hrozilo, že Lopuch každou chvíli může postihnout stejná likvidace jako před dvěma roky Lapiduch (a ten byl přitom mnohem živější). Zkrátka bych to na Lopuchu neviděl moc optimisticky, spíš bych se přikláněl k tomu Hofylandu. A nebo taky můžete novou diskusi vytvořit na ČSFD, popř. v ní pokračovat přímo pod profilem záznamu U Tlučhořů.
                https://www.csfd.cz/film/297568-u-tluchoru/

• FromMontana
                  FromMontana, 22.12.18 16:52:35  

právě mě ten Lopuch zajímal, protože jak jsem psal, občas tam navštěvuji jen tu diskuzi o Zappovi, nemám tam účet, jen se dívám, co tam je nového - je to řádově několik až snad nějaká desítka příspěvků ročně, tak nevím, příspěvky tam jsou i několik let zpět. Jinak z Lopuchem ani Lapiduchem zkušenosti nemám, Lapiduch jsem sledoval v jeho konci, no jsem mladší asi, chytil jsem až lidi.cz.

• Kri-kri
      Kri-kri, 21.12.18 13:05:02  

Jelikož toto je jediná diskuse, kterou jsem na Diskutnících pravidelně navštěvoval a už ani ta nyní nemá význam, neboť budoucnost Tlučhořáků je přesně tam, kde Vlastina zelňačka, nemá pro mě cenu tu nadále setrvávat a ještě za to platit. Myslím, že to tu můžeme koncem roku zabalit všichni, udržovat diskusi o v podstatě mrtvém seriálu, z něhož se v rádiu objeví nový díl jednou za půl roku nemá smysl. DVD s živým natáčením z roku 2011 se rovněž nikdy nedočkáme, stejně tak před téměř dvěma lety Lábusem slibovaného vydání celého seriálu na mp3 a tudíž ani dosud nezveřejněného dílu 923. Evidentně už na nás, čtvrt století věrné fanoušky dlabou, tak o čem by jste tu ještě chtěli diskutovat? Proto za sebe jednoznačně říkám, úderem Nového roku zde končím.

• annaffen
    annaffen, 15.12.18 12:07:57  

Volejme sláva a třikrát se radujme, pže Oldřich s Jiřím si vzpomněli na Tlučhořovi... Díl 1069 Ježíšek se vrací
    https://dvojka.rozhlas.cz/tluchorovi-a-jezisek-se-vraci-7703023

• callix
      callix, 17.12.18 09:39:21  

wau :13: jdu stahovat :14:

• callix
        callix, 17.12.18 13:37:59  

Sranda je, jak se dohadují, jestli je Růžka panna, nějak nám zapomněli, že už má Dominika :2: Jinak tyhle hospodský díly moce nemusím, ale tenhle jsem poslouchal rád.

• FromMontana
      FromMontana, 21.12.18 09:18:24  

a další díl bude zase za rok?? Jo jinak díky, protože samotného by mě už nenapadlo nové díly shánět :4:

• FromMontana
    FromMontana, 24.10.18 15:17:34  

v těchto dnech zrovna poslouchám díly ze série Frk-sem a následující :4:

• callix
    callix, 5.10.18 14:10:41  

No jo, prý nekonečný seriál :9:

• FromMontana
      FromMontana, 7.10.18 21:11:51  

njn :11:

• notorickyMartin
      notorickyMartin, 22.10.18 20:38:37  

Nezapíchnem to tu?