Setkání příznivců zrušeného HF

Moderovaná diskuze | Kategorie: Komunity
Cestmir-D (2018-12-05 04:08:05)jirka.r53 (2018-11-20 13:35:18)petr. (2018-11-20 12:49:02)Alfons (2018-11-19 21:17:04)lucie.prih (2018-11-17 18:17:38)rudolf.miroslav (2018-05-23 11:29:03)Marek (2017-11-08 21:49:22)BOB.vojak (2016-09-06 23:44:19)Krasny.den (2016-05-08 19:47:53)Basset (2016-02-29 20:04:22)Marylou (2016-02-24 23:15:14)notiicka (2014-12-28 16:41:19)
Setkání příznivců zrušeného HF
Založeno: 29. 9. 2013 | Příspěvků: 26 761 | Členů: 12
Správci: petr. (hlavní), cernej.baron

Kdo byl automatickým skriptem odebrán, ať si podá neformální žádost :2:...
Setkání příznivců zrušeného Help fóra – Spolužáci.cz a Lide.cz
========================================
Prosíme, dodržujte pravidla a NETiketu
Motto: „Vzpomínky jsou sice jediným rájem, ze kterého člověka nikdo nemůže vyhnat, ale nejen vzpomínkami živ je člověk“

https://www.diskutnici.cz/forum/1981-setkani-priznivcu-zruseneho-hf/tree/27953

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• jirka.r53
    jirka.r53, 2.11.18 16:03:45  

Vzpomínka na ty co již nejsou mezi námi: http://www.imagehosting.cz/?v=vzpomnme.jpg

• petr.
      petr., 3.11.18 18:40:36  

JoJo...

• Alfons
      Alfons, 19.11.18 21:06:54  

PN

• jirka.r53
    jirka.r53, 3.9.18 13:26:33  

Zazvonil zvonec a spolužáků je konec :

Spolužákům nadobro odzvonilo

Mrzí nás to, ale služba Spolužáci.cz byla 2. 9. 2018 ukončena.

Přejít na Seznam.cz :9: :9: :9: :9: :9: :9:

• Buddy
      Buddy, 3.9.18 17:18:06  

Oslavuji opět získanou svobodu... :15:
      Takže: I'm Free (The Rolling Stones) > https://www.youtube.com/watch?v=_UKh9zszngc
      "... jsem svobodný, mohu si dělat co chci..." :1: :1: :1:

• jirka.r53
        jirka.r53, 4.9.18 10:13:45  

Budy tomu snad ani ty sám nevěříš a neříkej že se ti nebude stýskat. Mě se již stýská po spolužácích kteří chodily do třídy ( i když jich bylo jen pár ) ale mohly jsme si poklábosit a jedna spolužačka nám co jsme s odstěhovali posílala zprávy co je u nás nového: :4: :4:

• Sharcat
          Sharcat, 4.9.18 19:17:53  

Od zavedení nového fóra nápovědy to u něj byla jen setrvačnost. Prostě s tím nedokázal praštit jako jeho dřívější kolegové a mít pak pocit, že nechal uživatele ve štychu. :4:

• Buddy
          Buddy, 5.9.18 18:30:24  

Tož to upřesním. Pochopitelně mi bude chybět to, čemu server „Spolužáci“ sloužil. Pokecy na nástěnce, očumování nejnovějších fotek a pochopitelně všechny ty nejnovější drby. Také budu postrádat různé ty amatérské politicko- filozofické pokecy, atd. Také budu možná postrádat řešení všelijakých záludností, kterými mne uživatelé častovali a co u mne mělo označení „sousedská výpomoc“. To bylo pro mne něco jako řešení rébusů a hádanek. V žádném případě ale nebudu postrádat ten neklid, který mi seděl neustále za krkem, když jsem už nějakou dobu nenakouknul na fórum nápovědy a třeba tam někdo přišel s dotazem či žádostí o pomoc.
          Takže to je pravda, když jsem sem napsal I'm Free ... :4:

• lucie.prih
            lucie.prih, 5.9.18 22:35:36  

A Buddy, co teď uděláš s tou spoustou volného času :4: :1: ?

• petr.
              petr., 5.9.18 22:42:21  

Bude zaslouženě odpočívat a okukovat kde by se dalo něco zařídit ;).

• jirka.r53
              jirka.r53, 6.9.18 14:21:59  

Já myslím že nám bude nápomocen i nadále když budeme potřebovat s něčím poradit že Buddy :4: :4: :4:

• Buddy
                Buddy, 6.9.18 18:11:12  

To je naprosto jasný, na tom se nic nemění. Každý má moji mailovou adresu a pokud budu moci a hlavně vědět jak, tak píchnu. Navíc je „Baron“ nadále v „Poradně“, takže se všeobecné záludnosti dají řešit i tam. Má to tam navíc tu výhodu, že víc hlav – víc rozumu....

• Buddy
              Buddy, 6.9.18 18:17:03  

Njn, ... co budu s volným časem dělat? Nejdříve bych měl vyřídit všechny moje resty, prostě už konečně udělat všechno to, o čem stále jen říkám „To až jednou...“. No a kdyby bylo nejhůř a já si okousal nudou nehty až k loktům, tak si mohu pořídit např. milenku. Pak bych si konečně mohl připít s těmi, kteří pijí na zdraví manželek a milenek a hlavně na to, aby se nikde náhodou nepotkaly... :14:

• petr.
                petr., 6.9.18 18:28:38  

:14: i ty jeden svůdníku....

• jirka.r53
                  jirka.r53, 6.9.18 19:56:40  

Ty jo to je ale proutník :1: :1: :1:

• lucie.prih
                lucie.prih, 9.9.18 22:00:22  

Tak tos mě překvapil, že něco tak přízemního jako milenka :1:. Čekala jsem několikaměsíční cestu kolem světa, psaní Spolužáckých pamětí nebo něco podobného povznášejícího :1: :1:

• petr.
                  petr., 9.9.18 22:43:58  

I my máme slabé chvilky :4: .

• Buddy
                  Buddy, 10.9.18 20:59:18  

Milenku jsem si rozmyslel a nakonec zavrhnul. To bych o můj získaný klid opět přišel a navíc si nejsem jistý, jestli by pro mne taková eskapáda nebyla finančně příliš náročná.
                  Sepisovat spolužácké paměti nebudu, na to jsou zde povolanější a navíc ani dost dobře nevím, jak bych to měl udělat. Kdybych nenapsal všechno, tak by to nebylo ono a kdybych napsal opravdu úplně všechno, tak .... njn, .... spící vlky je lepší nebudit... :1:
                  Takže zbývá už jen cesta kolem světa, ale to už sepsal před víc jak 100 lety Jan Havlasa >
                  https://www.databazeknih.cz/knihy/cesta-kolem-sveta-60532
                  Ta kniha stála u dědy v knihovně a pro mne to bylo něco tak fantastického a nedosažitelného, jako kdyby to napsal Jules Verne. Ale ani takové cesta není řešením, protože jsem už v roce 2006 táhnul pingl tak daleko na západ, až jsem se z východu zase vrátil domů. Tenkrát jsem se s mojí cestovní registrací „Buddy.Travel“ ohlašoval na helpíku odkud to jen šlo, tím jsem vzal všechny tak trochu „na špačka“ a nakonec jsem vše sepsal pro rodiče a tím je také vzal „na špačka“. Ted' jen doufám, že to tady nikdo nevezme jako vytahování, když ted' vezmu na špačka i zdejší osazenstvo > http://buddy.travel.sweb.cz/_27_2006_TS%20Maxim%20Gorkyi.pdf
                  P.S. Můj nejnovější nápad je ten, že si koupím koloběžku a vydám se na Sicílii... :13:

• Stonehenge
                    Stonehenge, 12.9.18 09:33:00  

POUZE písmenka KE SPISU.
                    *
                    Čas uložení tohoto spisu mi dost pasoval, s velkým zájmem jsem si ho pročítala – perfektní, čtivý, hodně, hodně zajímavý. Chvilkami jsem měla pocit, že „tam jsem“ …
                    *
                    „Ted' jen doufám, že to tady nikdo nevezme jako vytahování, když ted' vezmu na špačka i zdejší osazenstvo“ > http://buddy.travel.sweb.cz/_27_2006_TS%20Maxim%20Gorkyi.pdf
                    *
                    Vrátila jsem se včera z Terénu, abych na webu sledovala let jedné vnučky - z NY do Londýna, následně domů. Letos si zopakovala cestu „za dobrodružstvím – USA“ – opět 3 měsíce. Brigáda tam, následně lety do míst, kde ještě nebyla vloni. 4 holčiny (studentky) si opět zapůjčily i autíčko a drandily promyšleně křížem krážem, já jsem ze zaslaných fot jen kulila očka.
                    Např. i fota „Plavba z Miami na Bahami“
                    11. září – děsivé datum.
                    Ptáčková včera dorazila domů v pořádku a vnuk Výrostek (mám jen náznakové echo), že včera snad do té Gruzie doletěl. Nechápu, jak se partě kluků vešlo vše na toulání se tam do zavazadla – asi 14 kg, či kolik. Mají v plánu – raději nepomyslet – „kde co“. Pro mne asi velká bude výhoda, že Výrostek neřeší zasílání jakýchkoliv informací … 3 týdny bude ticho …
                    … a co já? Na kafíčku ve Vatikánu jsem byla, papež mi požehnal, v Římě a na Kavkaze bylo vždy zemětřesení (jo, v Ŕímě ještě hořelo), atp. Klasika, kde jsem se všude ukázala „tráva nerostla“.
                    Před lety jsem hekala, že bych se chtěla dožít :
                    „Ke stoletému výročí roku 1918 vzniká nová inscenace Smetanovy Libuše. V režii ředitele Národního divadla Jana Buriana otevře 14. září příští sezonu.“
                    https://operaplus.cz/narodni-divadlo-oslavi-nekolik-vyroci-vznik-republiky-i-videomappingem/
                    Někdy je dobré mít sny, plány, ještě lepší se jich dožít a dojít k jejich realizaci.
                    Děkuji „za Špačka“, jsem vstřícná - „Libuši“ budu pozdravovat s kapesníkem u papuly, kterým si budu utírat „slzičky štěstí“ …

• Stonehenge
                    Stonehenge, 14.9.18 23:57:11  

Plním slib, pozdrav Libuši jsem vyřídila:
                    *
                    Opera Libuše_Bedřich Smetana_pracovní záznam
                    https://youtu.be/LBcj1Bn24VE

• Stonehenge
    Stonehenge, 3.9.18 11:12:36  

Spolužákům nadobro odzvonilo
    Mrzí nás to, ale služba Spolužáci.cz byla 2. 9. 2018 ukončena.

• Stonehenge
      Stonehenge, 3.9.18 11:26:39  

Pindaj jako v minulosti!!!
      Před krátkým časem (DNES, t,. j. 3. 8. 2018!!!) jsem do tříd jukala a stránky byly funkční. Jak jsem tak jukala, napadlo mne, že ve "fofru" udělám JEŠTÉ video. To se stalo ...

Spoluzaci cz dne 3. 9. 2018_před likvidací
      https://youtu.be/YU8NBGIIrr4

Nastala ale zrada, videjko je zablokované. Někde jsem viděla Kuchařku, jak se k videjku dostat, jenže ji nemohu nalézt. Unblok, nebo kýho šlaka se ten odkaz jmenoval.
      Nechám to ale na "moudrých" ZDE, Ti jistě pomohou.
      Potom bude záležet na tom, zda NĚKDO z Vás - přes kopce, balvany - se k němu bude chtít dostat :13:

• Buddy
        Buddy, 5.9.18 18:36:01  

Lituji, ale s tím nehnu, tam mi to blokuje „Pathe“. Online to neotevřu a něco instalovat nechci. Vycházím z toho, že to krachuje na hudebním doprovodu a doporučuji ve videu vyměnit hudbu za něco, co bylo použito už dříve a co video neblokuje.

• petr.
        petr., 5.9.18 21:55:35  

Video obsahuje obsah partnera Pathe, který ho ve vaší zemi zablokoval na základě autorských práv.

Vyměň skladbu nebo nech odstranit zvuk?

• Stonehenge
      Stonehenge, 11.9.18 19:46:51  

Co se mělo stát, to se stalo – videjko je zablokované a to je vlastně moc dobře – HOWGH!!!
      P-S-T
      Nepřiměřené emoce, zlost, smutek, všelijaká to oslavná písmenka navíc, to vše mi zůstane vzpomínkou v srdíčku.
      *
      Václav Vladivoj Tomek:
      „...aby nás Bůh při zdravém rozumu zachovati ráčil.“
      *
      V.

• jirka.r53
    jirka.r53, 2.9.18 16:15:53  

Tak na Euroclassmatu to zavřeli dříve jak na spolužácích :8: :8: :8: :8:

• Stonehenge
      Stonehenge, 2.9.18 18:36:01  

Koukám ... ani se nezaprášilo. Jednalo se "pouze"o desítky (stovky?) hodin práce. Víc to bude bolet za chvilku, skoro 13 let ... no nic...
      Raději si zahraju :13:
      starci na chmelu poslední píseň
      https://www.youtube.com/watch?v=CgBV2xWoTro

• Stonehenge
      Stonehenge, 15.9.18 07:57:38  

Dne 09. 09. 2018 jsem obdržela e-mail:
      News in the classroom
      Euroclassmates
      Třída:
      XXXXXXXXXXXX.D, year end … XXX2, Praha Praha [PHA]
      „Dnes má svátek – jméno XXX, pošlete gratulaci“
      *
      Jeví se, že ono sdělené „smazání“ je dost zavádějící.
      Ano,“zavřeli“, ale DATA jsou někde uložena!!!!!
      :8: :10:
      Jak tomu zamezit, to nevím ...

• petr.
        petr., 15.9.18 13:29:09  

Možná něco připravují, nebo to neodřízl úplně.

• Sharcat
          Sharcat, 16.9.18 18:18:50  

Spíš to druhý. Prostě zablokovali lidem přístup, ale asi zabudli vypnout všechny automatické skripty. U Seznamu a ECM nepadlo ani slovo o mazání. Ještě jsem nezažil, že by nějaký server smazal všechno, co si kdy nakřečkoval. Na Spolužáky se sice nikdo nedostane, ale když prubnu otevřít odkaz na fotky ve třídě, tak to furt funguje. Takže šli pro uživatele Spolužáci sice do kytek, na serveru se na všecko ještě dostanou. Na to dám krk, jako že mám jeden!!!!! Fotka z mojí třídy důkaz!!!!! :14: https://d45-a.sdn.szn.cz/d_45/c_img_H_z/gDpP.jpeg

• petr.
            petr., 16.9.18 23:12:09  

Hezký kočičí společník :).

• Buddy
    Buddy, 31.8.18 18:38:55  

Přátelé,
    když jsem dříve odjížděl na nějakou cestu a opouštěl server „Spolužáci“, tak jsem se loučil písničkou: Wonderful Life, Black > https://www.youtube.com/watch?v=1FE_dxZi9pE
    Dnes neopouštím server já, ale server „Spolužáci“ opouští mne.
    Cest la vie, c'est la guerre...
    Že by to bylo tím, že jsem na serveru již 13 let a „13“ nemá být šťastné číslo???
    Vzpomínám na všechny, kteří odešli přede mnou. Ať už to byli admini nebo pomocníčkové. Ne vždycky se k nám server zachoval hezky, ale my jsme to nedělali pro server, všichni jsme to dělali pouze pro uživatele a udělali jsme toho opravdu hodně. Jednu věc jsem vedení serveru ale nikdy neodpustil. Způsob, jakým zlikvidovali pomocníčky a že - pokud je mi známo, si nikdo z Olympu nenašel chvilku, aby jim za udělanou práci poděkoval. To bylo to jediné, co jsem nikdy nepřekousnul, protože se v dnešní době s takovou ochotou a nezištností člověk už prakticky nesetká.
    Takže zbývají jen vzpomínky a to je jediný ráj, ze kterého nás nikdo nemůže vyhnat.
    Na to nestačí ani GDPR ....
    Čím a jak se rozloučit? Slova vynechám, pomohu si opět písničkou...
    Now Is The Hour, Pat & Shirley Boone >
    https://www.youtube.com/watch?v=8my_n_AqXOA
    Tož asi tak...

• Cestmir-D
      Cestmir-D, 31.8.18 20:57:18  

Souhlasím osobně nikdy nezapomenu

• petr.
      petr., 2.9.18 16:33:30  

Máš pravdu, někdo rozhodne....

• lucie.prih
      lucie.prih, 3.9.18 16:34:21  

:8:

• jirka.r53
    jirka.r53, 18.8.18 17:53:52  

Ahoj Barone děkuji za upozornění ale již jsem to opět skryl a jet o opět vedené jako skryté :4:

• malyholice
    malyholice, 18.6.18 22:46:32  

G D P R ?
    https://pbs.twimg.com/media/Deg6vCiUwAAixBG.jpg
    . . .
    „Než napíšu své jméno na tabuli, chci vědět, jak s mými daty naložíte.“

• Sharcat
    Sharcat, 26.5.18 18:19:17  

Nové nařízení od GDPR týkající se vycházení na ulici.
    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b3/Woman_wearing_burqa_Balkh_Afghanistan.jpg
    Výhoda je v tom, že je pak focení dovoleno...

• cernej.baron
      cernej.baron, 26.5.18 20:26:59  

GDPR – od 25.5.2018 jediná dovolená forma smutečního oznámení.
      http://cernej.baron.sweb.cz/Parte_GDPR.jpg

• Alfons
        Alfons, 27.5.18 20:14:29  

:1:

• Alfons
      Alfons, 27.5.18 20:14:17  

• Stonehenge
        Stonehenge, 29.5.18 08:58:59  

Lojzíku, Ty se máš - tlemíš se. Z toho usuzuji, že jsi od Sharcat dostal "specka přístupové heslo" k fotečce stejně tak, jako rodiče ve školách :8: .

• Alfons
          Alfons, 25.8.18 20:09:47  

Smích je kořením života :4: (tedy napřed je to láska, ale ta nikdy nevydrží věčně :1: ).

• malyholice
      malyholice, 27.5.18 22:18:45  

Ukradeno odjinud ...
      "Ode dnešního dne 25.05.2018 platí ustanovení o GDPR,ve smyslu zákona 48/2004,a proto Vám znovu posilám moje tel.číslo v upraveném formátu. Pro zobrazeni, prosím jednoduše seškrabejte ochrannou vrstvu např. šroubovákem
      +420/▓▓▓▓▓▓▓"

• Alfons
        Alfons, 30.5.18 18:24:04