Indigové děti

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
KikissaMcKelly (2016-12-04 13:56:09)9marie04 (2016-11-22 22:56:53)KarelKeslly (2016-11-22 03:52:57)andie418 (2016-10-21 18:35:45)dixi-k (2016-08-23 22:00:08)chenrezig777 (2015-10-25 03:57:56)evelmuta (2015-03-18 21:05:57)primulka (2015-03-02 23:18:06)Gee (2015-01-19 13:57:35)asa (2014-11-19 22:17:06)Vesna (2014-05-25 02:49:09)xxxxxxx777 (2014-04-30 00:59:23)anamorka (2014-03-24 10:59:17)Ravabi (2013-11-03 12:03:06)
Indigové děti
Založeno: 29. 9. 2013 | Příspěvků: 190 | Členů: 14
Správci: KarelKeslly (hlavní)

Rodí se jich stále víc a patří mezi ně i někteří dospělí.
Jací jsou? Proč tu jsou? Jsi jím i třeba ty?
http://svetlonos.webnode.cz/metafyzika/indigove-deti/

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 22.11.16 03:37:25  

chcete se zase posunout o něco dál v komunikaci sami se sebou i vesmírem /tím, co je nahoře? tak zkuste ze své mluvy i mysly odstranit tato slova a všemožnéjejich varianty "bych" a "to"

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 21.11.16 00:05:11  

Vánoční strom pro zvířátka a ptáky

místo konání: kdekoli
    čas: 23.12.-24.12.2016

Jak se asi mají zvířátka a ptáci o vánocích?
    Mají dostatek potrvy pro přežití?

Pojďme společně nazdobit vánoční stom pro ně (pokud chcete)

Jak má vypadat?
    Pod stromem kaštany, trocha sena, sůl, oříšky atd.
    Na sromě rozkrájené kousky jablek,mrkev, lůj atd. (přivázané provázkem nikoli na kovových háčcích!!! - mohli by se píchnout)

Proč to?
    Aby se nás přeci zvířátka nebála a taky proto, že v zimě je pro ně sehnat potravu nesnadné.

Heslo: Ladovská zima

p.s. prosím o sdílení, pokud budete tak laskaví. Děkuji mnohokrát.
    pss. pokud se vám to zdá jako všednost, tak budiž, ale každý, kdo se rozhodne proto tohle udělat vlastně udělá malý zázrak... uvidíme, kolik lidí se připojí...

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 7.11.16 18:06:38  

https://www.diskutnici.cz/forum/3743-kazdy-den-jeden-zazrak/ zvačka :4:

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 7.11.16 17:47:38  

jaká je tvá víra? věříš nebone? a věřiljsi někdy? já ti odpovím, že ano,kdo tě asi postavil na nohy? kdo měl v sobě odhodlání? kdo měl víru, že todá? kdo věřil že budeš chodit po svých? zamysli se... tehdy jsi udělal malý krok, ale byl to krok nebo skok? a kde jsi teď taky máš tak silnou víru, takjako tehdy?

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 20.10.15 03:17:34  

nějak se tu mlčí... co je s vámi lidi, to nemáte žádné otázky, nic vás netrápí, život je pohodička?

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 13.8.15 22:21:42  

všimněte si toho.. mění se podnebí... na západě je zima, na východě povodně... vše je vyvážené.. zěmnilo se jen naklonění zemské osy, nic víc... a je na nás, jak se s tím vyrovnáme... příroda si vždy věděla rady... druhy se stěhují do mírnějšího podnebí a ty co jsou tu, tak buď hynou, nebo se přizpůsobí... je to koloběh života a děje se tak co je planeta stará... jednou za čas se takl stane, dojdou změny v atmosféře a změní se životní podmínky a ty druhy, které mají přežít a jsou důležité v potravním řetězci, ty přežijí... nechte to na vesmíru... on ví, co dělá... nic se neděje bezdůvodně... třeba to tak má být aby se jedn či více druhů nepřemnožilo a zase naopak některé druhy posílily... víte, co bude za deset, či sto let a jak to bude pak vypadat? my lidé se s tím celkem dobře srovnáme, máme na to prostředky, ale co zvířata a přídoda? ano mohli bychom zasáhnout, aby se z evropy nestala druhá sahara, ale k čemu to bude, když se změní globálně podmínky? uvažujte... bude to jak v egyptě... jen u velkých řek bude život... dál už jen poušť... a i ta je důležitá... tam vznikají větry díky změně teplot... nechte přírodu být, ať si to zařídí po svém... nic netrvá věčně, ani krása a život... a uměle to udržovat, dejte pokoj... pak můžou vzniknout mutace a další věci... prostě se přizpůsobme novým podmínkám a věřme, že tohle je náš krásný život, že nám to bylo shůry dáno, abychom prožili změnu a zažili to a začali si všeho vážit... v tomto přetechnizovaném a nenáviděném světě... třeba pak budeme na okolí více milí a pozornější než jsme byli předím.... i to může být důvod a budeme si pak více pomáhat... kdo ví, co to všechno má za účel a proč se tak děje, jen věřte, že váš život zatratit nikdo nechce... jednejte tedy tak, ak uznáte za vhodné a věřete vesmíru, že se o vás postará, když se i vy budete starat o sebe, své blízké, okolí a nebude vám jedno, co se se světem děje... jen to přijměte jako svůj osud..... však co... nějak bylo, nějak bude, nač si s tím lámat hlavu... a když už myslíte na boha, tak vězte, že je vševědoucí a vidí t, co se zde děje... a je na vás, zda se k němu přiblížíte... tedy budete jeh hůlkou, kterou on kouzlí... pokud tedy někdo potřebuje vodu, tak mu jidejte... postavte misku s vodou za okno, postavte krmítka, jelikož i mouchy už moc nelétají a buďte takoví, jaký je bůh.... tedy, že myslí na vše kolem sebe... a nic mu není lhostejné a pokud máte možnost udělat něco velkého a stmelit v něčem lidi, tak to udělejte... každáý myšlenka i čin je dobrý v jakékoli době, když je konaná s láskou a porozuměním tomu všemu... možná to vnímáte celé jako zlo, ale to se jen tak jeví... znova si to přečtěte a uvisíte, že při druhé, či třetím, čtvrtém pátém a td. čtení dospějete ke stejnému názoru jako já, ... že ve je zařízeno tak jak má být a že se vyvíjíme vším co je v nás i kolem nás a že vše je pro nás i přírodu důležité.... proto na počasí a dnešní dobu nežehrejte a nechte věci plynout... vše je jak má být... nic víc, nic míň...

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 13.8.15 22:22:08  

prostě to nechte prostoupit celou svou myslí i tělem a věřete, že právě vy jste důležití v tomto koloběhu vesmíru, že ta vaše činost, ať již se jedná o práci , či myšlenky je prospěšná vyšším cílům, ale ne vašim, ale cílům vesmíru... boha... vyždť on vás stvořil, dal vám duši, což je božský dar... tak to celé vnímejte jako on... udělal vás k obrazu svému, jak je to psáno v Bibli... takže jste tedy také bozi... máte tu moc tvořit, měnit, ničit... važte tedy proto každý svůj čin a každičkou svoji myšlenku... nevíte, jak zapůsobí za den, týden, měsíc rok, sotoletí atd. uvědomte si, že vše je důležité, i ty "třísky" které lítají z lesa, když se kácí... vše má svůj důvod... a nic není bez příčiny a bez následku... je to věčný koloběh, který však postupuje jak výš, tak i hloub, rozpíná se, aby se posléze zase smrštil, jako vesmír... a pak znova a znova... buťde tedy tím nejlepším, co ve vás je a sami utvářejte tento božský výtvor... k obrazu svému, okolí, světu, přírodě vesmíru... dimenzím...

• primulka
    primulka, 2.3.15 23:18:06  

dlouho jsem tu nebyla, nakoukla jsem... těší mě, že tu jsou některé známé tváře :2: ... tož zdárec, děcka!!

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 3.3.15 08:34:16  

no to je dost, že se sem za náma taky podíváš :15: docela mi chybělas :4:

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 23.12.14 17:05:02  

Šťastné a veselé vánoce přeji každý rok,
    už by se z toho jeden zcvok.
    opakuje se to všechno rok co rok,
    ale víme, co bude na přesrok?
    Budem ty svátky zase slavit spolu,
    nebo půjdem fárat někam do dolů?
    Ten, kdo zlobil nedostane nic,
    a tan kdo ne, dostane pusu na líc.
    Každý v tento vánoční čas,
    blbne rok co rok zas...
    Samý nákup, plný vozík,
    liška si hrabe ten svůj ďolík.
    Liška ta se nákupů neúčastní,
    její liščata jsou proto šťastný.
    Jen my lidé blbneme,
    na svátky si půjčky bereme.
    Vysoký úrok nezastaví nás,
    ale po vánocích zjistíme, jak drahý to byl špás.
    Co jen popřát vám?
    Snad že jsem rád za to, že vás znám.
    Že jste mi k srdci přirostli,
    že jste v lepší lidi dorostli.
    Toš, úsmějem se na sebe,
    usmějem se na nebe.
    I příroda nám dává vědět, že tu je,
    že ona těmto svátkům panuje.
    Sluníčko praží jako v létě
    a vy tchýně mějte rády zeťe.
    Není nad to, když rodina je v klidu,
    to má pak jeden hodně radosti a do života sílu.
    Tak tedy klidné svátky
    a žádné hádky,
    vždyť je to vánoční čas,
    přišel letos, přijde zas.

:4: :4: :4:

• 9marie04
    9marie04, 3.9.14 14:02:22  

KK...ano, doplnil jsi mne...jiná ne-hned, dík :2:

• pikeman
    pikeman, 3.9.14 11:57:24  

Karel popisuje na svých webových stránkách zákon přitažlivosti -- co chceš, to se stane.
    Je tu někdo, kdo si tímto způsobem plní svá přání? Někdo, komu se tento zákon podařilo převést do praxe?

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 3.9.14 12:00:21  

zavítej sem...
      https://www.diskutnici.cz/forum/1971-zadne-setkani-neni-nahoda/
      nebo sem...
      https://www.diskutnici.cz/forum/2138-sila-mysli/
      tam potkáš jistě plno těch, kteří mají podobné zkušenosti

• 9marie04
      9marie04, 3.9.14 13:38:09  

Pikeman....KK poznal mimo jiné také zákon karmy a sílu naší myšlenky /programování mysli/ a to vyžaduje hodně času.Pochopil a proto zkráceně napsal o zákonu přitažlivosti.Také pochopil, jak to s těmi přáními je. Co všechno musí člověk , kterému se některá přání mohou plnit téměř hned a jiná zatím ne, vědět. :2:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 3.9.14 13:57:08  

ano, na některá přání se čeká i roky, než se vyplní... někdy na ně i zapomeneme... a pak až teprve se splní... ale jedno platí, pokud budeš na to usilobvně myslet, tak to přitáhneš, jelikož podobné věci se přitahují...

• 9marie04
          9marie04, 3.9.14 14:01:15  

:2:

• pikeman
          pikeman, 3.9.14 21:52:39  

Ano to se mi stalo - splnilo se mi přání po tolika letech, že jsem na to za tu dobu zapoměl. A ani potom jsem si nedokázal vzpomenout, že jsem to chtěl. Nebo lépe řečeno - nedokázal jsem to poznat, že je to právě to ono a že už to připlavalo a stačí po tom sáhnout. Člověk si něco přeje a později své přání neumí ani rozpoznat.

• senja
      senja, 13.9.14 19:31:26  

A také se bohužel splní to, co vůbec nechceme, ale přesto na to intenzivně myslíme.

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 14.9.14 06:27:36  

ano... je jedno, zda to chceme nebo ne, ale jaká energie proudí z nás, tedy na co právě myslíme, to přitahujeme :2: chce to trénink, nemyslet na špatné a na to, co nechceme... dá to docela zabrat, než se naučíme nemyslet na to špatné... je to vlastně o strachu, který nás neustále ovládá... když se ho zbavíme, či když ho dokážeme správně regulovat ke své potřebě, tak se s ním změní i naše myšlení :15:

• pikeman
    pikeman, 31.8.14 15:01:25  

Má tu někdo telekinetické a telepatické schopnosti?

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 1.9.14 08:12:52  

to s tím větrníkem jsem párkrát zkoušel, ale bez sklenice, se sklenicí mi to stále nejde... nicméně to chce trénink a to alespoň jednou denně tak na půl hodiny, či hodinu a to já nedělám...

• 9marie04
        9marie04, 1.9.14 17:13:40  

KK...ano, aby člověk něco zvládal mistrovsky, musí tomu denně věnovat i několik hod. Myslím ale, že ty toto k životu nepotřebuješ ovládat kvůli dokazování, že něco takového existuje. Byla jsem kdysi na kurzu, kde nám mimo jiné bylo ukazováno, jak myslí pohybovat předměty, či ohýbat lžičky. Já to nezkoušela, protože to zabere mnoho času a procvičování a nepřináší to žádný efekt pro duch. studium. :2:

• pikeman
          pikeman, 2.9.14 07:38:42  

Obecně lze říci, že cokoliv chce člověk umět, tak musí nejprve hodně trénovat. Akorátže když vystřelí z luku, tak každý vidí, že vystřelil, že letí šíp vzduchem, ač nakonec nedopadne do terče. V případě telekineze nikdo neúspěšný výstřel nevidí.

Nevěděl jsem, že hledáte efekt pro duchovní studium. Ale když už jsme u toho - slovo duchovní má neuvěřitelně vysoký počet různých významů! To znamená, že když ho někdo použije, tak jsem z toho jelen!

• 9marie04
            9marie04, 2.9.14 17:34:38  

Pike..tak to jsem ti svým příspěvkem pěkně zavařila, že se cítíš jelenem, jak to mohu napravit? :2:

• MaestroBeduin
    MaestroBeduin, 27.8.14 11:38:15  

Bylo by dobré, kdyby někdo fyzikálně či meta fyzikálně popsal, k čemu vlastně dochází.

Jsem náročný člověk - nestačí mi vědět, že někdo má telepatické a někdo telekinetické schopnosti a někdo ještě něco. Chci vědět, jak ty telepatické a telekinetické schopnosti fungují.

Tak jako mi fyzik vysvětlí, jak funguje telefon, tak bych chtěl někoho, kdo vysvětlí, jak funguje třeba ta telepatie.

A to tady chybí -- vysvětlení funkce fungování.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 28.8.14 02:13:17  

http://mazil.zaridi.to/metafyzika/telepatie.html jen takovej náčrt :4:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 28.8.14 02:24:07  

jinak jistě víš o používání alfavln v běžné praxi, například při mimosmyslovém ovládání závodní hry... dělalo se již několik takových pokusů a vždy to danému člověku trvalo nějakou dobu, než se "naučil" tyto alfa vlny ovládat a usměrnit je tak, aby měly vliv na daný předmět... s telepatií je to myslím podobné... je třeba se učit a zkoušet... mozek je totiž generátorem i přijímačem magnetických vln a o těch víme zatím jen pramálo, jak působí... je známo, že magnetické pole na mozek působí, je známo, zvláště na ponorkách, že když byl některý námořník vystaven magnetickému poli nějakého motoru při poruše, tak se celá jeho paměť vymazala, včetně reflexů... a naopak, bylo-li na mozek působeno tak, že byly tyto vlny usměrněny a cíleně zaměřeny, tak se některá ze schopností vyvinula více... nicméně je to stále ve stádiu studií... právě proto, že to nelze ohmatat, či nějak lépe změřit... vždyť v běžném životě dochází k tomu, že se prolínají magnetická pole a ty jimi procházíš a nic necítíš, max. tak změnu nálady, díky tomu, že jsi k tomu už přivykl a vytvořil si přirozený štít... je tedy třeba tento štít odbourat v určitém směru a udělat jej propustným, aby jsi slyšel myšlenky toho druhého...

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 28.8.14 02:33:17  

možná, že zde působí i jiné vlivy, které doposud neznáme...

u telekineze je tomu myslím podobně... jistě znáš hračku "větrník", který se při počátečních zkouškách telekineze používá... je to dobré na cvičení a ovládání rychlosti i směru točení... určitě to zkus, je to zajímavý pokus... nicméně ani tu není jistota, že se ti to povede, ne každý na to má vlohy (není tak citlivý, neumí využívat svého potenciálu mysli)

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 22.11.16 03:36:01  

jen doplním, že rusové ještě stále dělají pokusy s delfíny/kytovci a těhotnými matkami... kdy je žena spuštěna do nádrže a delfíni předávají plodu svoji moudrost za pomoci zvuku, který ve vodě vydávají i tím,jak se třou o břicho ženy... jaké je pokračování netuším, už uplynulo dost let od toho, co jsem se tyhle věci zajímal.

• MaestroBeduin
    MaestroBeduin, 25.8.14 11:56:47  

KDYŽ TADY TA MARIE PROPAGUJE DESATERO, TAK JÁ MUSÍM PŘED NÍM DŮRAZNĚ VAROVAT!

TAKOVÉ -- NEZABIJEŠ

CO TO ZNAMENÁ V PRAXI?

TO ZNAMENÁ, ŽE KDYŽ SE NARODÍ ZRŮDA, KTERÁ JEN TRPÍ A TRPÍ A TRPÍ A TRPÍ A TRPÍ, TAK JI MI UDRŽUJEME UMĚLE PŘI ŽIVOTĚ A PRODLUŽUJEME DÁL A DÁL A DÁL JEJÍ UTRPENÍ.

KDYBY LIDÉ KONEČNĚ PŘESTALI DODRŽOVAT TO ZKURVENÉ DESATERO, TAK JE SVĚT STOKRÁT LEPŠÍ!

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/57279/jiri-x-dolezal-dovolte-tomu-diteti-umrit.html

DOUFÁM, ŽE SI NEVYSLOUŽÍM BAN ZA TO ROUHÁNÍ PROTI BOHU!

• 9marie04
      9marie04, 25.8.14 18:59:16  

Když život vztahujeme jen na jedno bytí, pak ano, jenže , tak tomu není i když tomu nevěříme, popíráme duši i odpovědnost za své činy,popíráme předešlé i následující životy. Jsou-li negativní, budeme je nejdříve muset vyčistit-sklidit zasetou negaci a už nevracet stejným, tedy nezasévat negací. Pak sejeme lásku a budeme sklízet lásku a vyšli jsme z kruhu negativní karmy. To znamená, nebudeme již např. muset mít rodiče, kteří nám moc lásky nedávají, nebudeme sourozenci, kteří se spolu nebaví, nebudeme manželem/manželkou, který/á je podváděn/a, nebudeme mít děti, které trápí rodiče a tak mohu jmenovat další příklady. Když jsme si vybrali za 1.,tedy odejít od nepříjemného, nesklidili jsme nic a až se znovu narodíme / až přijmeme, že to tak je/, budeme dostávat znovu ty věci, které jsme odmítli, tak dlouho, až už přestaneme vzdorovat. Navíc jsme na cestu rodinné karmy zavedli vzor utéct od problému. Tak potom naše děti v tomtéž problému utečou a budou utíkat i vnoučata. Když se na to potom člověk-duše dívá po tři generace a trpí s dětmi i vnoučaty, přemýšlí o tom, že utíkat nemá smysl. Tak to vidím a prožívám v naší početné rodině. Tři generace se rozvedly a ta první duše se trápí se svými dětmi, vnoučaty a pravnoučaty, která prožívají se s vými rozvedenými rodiči vše, co k rozvodu patří. Každé dítě si přeje mít oba rodiče a rodiče milující. :2:

• 9marie04
      9marie04, 25.8.14 19:18:23  

Duše se nenarodí postiženým člověkem/ nepojmenovávala bych to zrůdou/ jen tak. Má to příčinu. Co kdyby se ti narodilo postižené dítě a jiný by to považoval za zrůdu a chtěl by svět od těchto lidí očišťovat nebo by jsi to chtěl udělat sám? Kdo by to podle tebe měl dělat? To už tady bylo a je doposud v některá zemi. Ale o tom až není Nezabiješ. Proč např.voják bodne těhotnou ženu do břicha a zabije ji i dítě? Toto chování by se dalo nazvat zrůdným. Co je spravedlivé pro tohoto člověka-tedy jeho duši? V tomto životě to nemůže karmicky být dořešeno, protože muž nebude těhotný.Od toho je tu zákon karmy či zákon setí ...co zasejete -sklidíte stejným,...5. přik. /třída/ Nezabiješ. :2:

• MaestroBeduin
        MaestroBeduin, 27.8.14 11:28:44  

Tak sorry, nebudu ho nazývat zrůdou. Každopáně je to někdo, kdo hodně trpí. Ani se tak narodit nemusel, to lékaři zpackali porod, ale to teď stranou. Důležité je, že trpí trpí trpí trpí. Copak člověk žije proto, aby trpěl?
        Každému člověku by mělo být umožneno umřít, když řekne CHCI UMŘÍT!
        V případě tohoto chlapce, který nemluví, by to měli říct rodiče.
        A pokud rodiče nechtějí, aby umřel, tedy chtějí, aby trpěl, tak to má za rodiče hodně velké svině!!!!!!!!!

• 9marie04
          9marie04, 27.8.14 15:06:05  

Maestro...i kdyby o to rodiče žádali, kdo to má rozhodnout a provádět? Chtěl by jsi být rodičem, který nechá zabít nebo zabije své postižené dítě? Nebo lékařem, který rozhoduje o zabití a poté zabíjí postižené lidi? Podle jaké míry postižení? Co myslíš, mohli by rodiče do konce svého života srovnat se svým svědomím, že nechali zabít své dítě? Ty by jsi s tím ve svědomí neměl potíže? :2:

• pikeman
            pikeman, 2.9.14 21:08:56  

Zabít vlastní dítě je těžké, proto by to měl udělat lékař, ale měl by to udělat na rozhodnutí rodičů. A než by se rodiče rozhodly, tak by mělo být dítě uspané rajským plynem, aby necítilo bolest.

• MaestroBeduin
    MaestroBeduin, 25.8.14 11:48:15  

KARLE, MŮŽU POUŽÍVAT KAPITÁLKY?

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 25.8.14 13:17:43  

když chceš něco zdůraznit, tak proč ne, ale psát takto celý text je mi tak trochu proti srsti... blbě se to čte

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 25.8.14 13:30:03  

nebo máš nějaký závažný důvod, proč psát takto?

• MaestroBeduin
        MaestroBeduin, 27.8.14 11:31:15  

blbě se to čte - tento argument mám naopak proti malým písmenům

velké písmena se čtou mnohem lépe

když napíšu r n
        rn
        tak vidím na obrazovce m

musím se přilepit k obrazovce na vzdálenost pěti centimetrů, abych viděl, co tam skutečně je!

• goblin
    goblin, 24.8.14 14:17:06  

Budu bojovat za to, aby se lidé, kteří si to zaslouží, měli co nejlépe, a lidé, kteří si to zaslouží, měli co nejhůře. Dělám to v rámci spravedlnosti, nečekám žádnou odměnu. A budu to dělat dokonce i tehdy, pokud bych měl být za to potrestán peklem.

Nesnesl bych, kdybych si užíval nebe a koketoval s Bohem za to, že jsem pomáhal zlu. Proto nemohu pomáhat svým nepřátelům.
    Hlupácké výkřiky do tmy "kdo je ukamenuje, tomu dej chleba" si strčte za klobouk!

• goblin
    goblin, 24.8.14 13:54:36  

Co potřebuji, abych auru vyfotografoval?

• cavalier
    cavalier, 23.8.14 22:10:08  

Jestli může mít aura barvy.....
    Co tak ultrafialová aura, má někdo?

• 9marie04
      9marie04, 23.8.14 23:44:57  

Ultrafialová aura určitě může být, ale jak musí být dodržováno vše ze SZ-Desatero a z NZ, rady JK..v Pravdě myslet, mluvit, jednat, nastavovat druhou tvář, milovat nepřátele..tedy Milovat Boha nadevše a Milovat Bližního svého, jako sebe sama, toto dodržovat alespoň na 99 % si myslím, že ani u :2: těch, kteří po Cestě JK jdou není tak snadné docílit.

• goblin
        goblin, 24.8.14 13:52:13  

milovat nepřátele - tímto způsobem si zkracovat život nehodlám!

• 9marie04
          9marie04, 24.8.14 23:09:47  

Go..je to každého svobodná volba, jestli chce vyjít z kruhu negativní karmy nebo se v tom kruhu znovu točit v negaci. :2:

• MaestroBeduin
            MaestroBeduin, 25.8.14 11:45:40  

NEVÍM JAK TY, ALE JÁ OSOBNĚ, KDYŽ BYCH SI MOHL VYBRAT

1. BUDU MÍT SPOUSTU NEPŘÁTEL, KTEŘÍ PO MĚ BUDOU HÁZET KAMENÍ, ALE BUDU MÍT ČISTOU A POZITIVNÍ KARMU

2. NIKDO PO MĚ NEBUDE HÁZET KAMENÍ, ALE BUDU MÍT NEGATIVNÍ AURU

TAK SI JEDNOZNAČNĚ VYBERU MOŽNOST 2.

NEPŘÁTELÉ JSOU TI, KTEŘÍ MI DĚLAJÍ Z ŽIVOTA PEKLO!!!!!!!!!!!!!!!

• goblin
        goblin, 24.8.14 13:53:16  

krom toho

Každý by měl dostat to, co si zaslouží!
        Jen pitomec může dávat chleba někomu, kdo po něm před vteřinou hodil kamenem!

• 9marie04
          9marie04, 24.8.14 23:05:31  

KK...Souhlasím, barva se mění v souvislosti s naším rozpoložením a chováním. Vidím barvy u sebe a mohu to konfrontovat v tu chvíli, v jakém rozpoložení se nacházím. Jakmile se zklidním, změní se i barva. :2:

• 9marie04
          9marie04, 24.8.14 23:06:28  

GO..promiň, špatně jsem to zavěsila

• 9marie04
          9marie04, 24.8.14 23:14:46  

Go..to je myšleno symbolicky....kdo po tobě kamenem /zlem/, ty po něm chlebem /dobrem, láskou/, nevracet stejným, což doporučoval JK právě pro to vyjítí z kruhu životů negativní karmy, nevrací-me li stejným, už jsme negaci nezaseli a nebudeme ji v budoucnu muset sklízet. :2:

• 9marie04
          9marie04, 24.8.14 23:23:57  

Go..opravdu každý pitomec dostane, co si zasloužil, jen to mnohdy nejde v jednom životě, o tom je toto forum, život po životě-karma, příčina-důsledek, setí a sklízení. :2:

• MaestroBeduin
            MaestroBeduin, 25.8.14 11:46:26  

PROMIŇ, ALE PÍŠEŠ JAKO ROBOT.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 24.8.14 10:38:05  

není důležitá barva aury, ale činy... činy jsou hned vidět a s nimi se mění i aura... ta se také mění s naším myšlením...

• goblin
        goblin, 24.8.14 14:10:57  

Jistě činy jsou důležité, což však nebylo v otázce.
        A pitomec by měl být nečinný, protože když začne být činný, tak vykoná zlo, bez ohledu na to, jestli chtěl či nechtěl vykonat zlo.

• 9marie04
          9marie04, 24.8.14 23:18:48  

Go..nečinnost snad nemůže ani existovat, i myšlení je činnost, zastavit mysl je velmi těžké , když to začneš zkoušet, poznáš to. :2:

• MaestroBeduin
            MaestroBeduin, 25.8.14 11:47:26  

DOKUD ČLOVĚK ŽIJE, TAK I PŘEMÝŠLÍ, ALE TO PŘEMÝŠLENÍ DRUHÉ NEBOLÍ. BOLEST ZPŮSOBUJÍ ČINNY.