Sárí

Otevřená diskuze | Kategorie: Móda a krása
Petjaa (2016-12-08 12:30:20)Millagros115 (2016-12-06 15:38:39)hrosikAhrosulka (2016-12-06 10:14:19)mbabaj (2016-10-24 23:48:21)amour.et.paix (2016-06-07 16:32:28)lewandule (2016-03-30 12:05:39)jana.goldova (2015-05-11 13:30:26)Kaumudi (2015-05-04 20:32:04)beruska111 (2015-04-29 22:08:49)Basilah (2015-04-18 20:59:18)v2e2rka (2015-04-15 17:22:42)kafiho (2015-03-26 20:48:48)Pindruse77 (2015-03-10 11:10:14)smmb (2015-02-18 18:01:09)Fretice (2015-02-14 11:24:54)blanka.uhlik (2014-12-10 20:45:14)Manjula (2014-11-26 16:38:09)Pella (2014-09-29 07:50:40)petra_slunicko (2014-08-16 23:40:27)kirscha (2014-05-05 21:46:51)nailah (2014-04-18 17:41:18)Dagomare (2014-04-16 09:29:42)katka.bzuk (2014-04-05 15:04:20)
Sárí
Založeno: 28. 9. 2013 | Příspěvků: 247 | Členů: 33
Správci: mbabaj (hlavní), hrosikAhrosulka

Pro všechny milovníky sárí, vítejte!

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• hrosikAhrosulka
    hrosikAhrosulka, 6.12.16 10:14:17  

Rok se s rokem sešel a je tu opět vánoční čas

Milé sárísestřičky,
    jak jistě tušíte, blíží se nám Vánoce a s nimi náš oblíbený Sáríšek.
    Jestli se chcete zúčastnit a obdarovat některou náhodně vybranou sestřičku, vyplňte prosím dotazník
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmi6HX3KA2PwjL4grTcpNHK2vtKTTRozfLuXqRv4kqNnj_SQ/viewform
    Uzávěrku nechám na neděli 11. prosince a hned v pondělí rozešlu adresy, abyste měly čas na nákup a odeslání.
    Jako vždy k adrese pro obdarování přidejte i oblíbenou barvu, usnadníte tím dárkyni či dárci výběr dárku.
    Pokud se přihlásí sestřičky ze Slovenska, budu se snažit nakombinovat navzájem, aby jste nemusely zbytečně platit zahraniční poštovné.
    Pokud navíc víte o někom, kdo by se chtěl také účastnit, dejte mu vědět, čím víc nás bude, tím líp.

A ještě něco málo, jak by měl dáreček vypadat:
    - cena: do 150 Kč
    - nic, co vám doma překáží (třeba vzorečky kosmetiky atp.)
    - vánoční balení s jmenovkou popř. krátkým přáním – to aby si mohla obdarovaná dárek otevřít až pod stromečkem a nevykoukl na ni přímo z obálky
    - snažte se respektovat oblíbenou barvu obdarované

• mbabaj
    mbabaj, 3.8.16 18:46:47  

kdysi jsme si na lidech psaly i o knížkách, které souvisejí se sárí nebo Indií... jedna taková se mi dostala do tlapek - romantická oddechovka Lásce na stopě od Alexandry Potter se v Indii z velké části odehrává... žádná velká poznávačka, ale pohodové čtení a pro ty, kdo mají vizuální představivost také spousta krásných sárí ;)

• mbabaj
    mbabaj, 19.12.15 22:16:40  

sáríšek už jistě roznáší dárečky a za chvíli tu jsou vánoce - přeju vám všem šťastné a veselé a do nového roku hlavně hodně zdraví

• hrosikAhrosulka
    hrosikAhrosulka, 2.11.15 17:46:16  

pro ty, které nejsou na FB :4:
    Milé sárísestřičky,
    Jestli se chcete zúčastnit a obdarovat některou náhodně vybranou sestřičku, pište na mail janaprausova1987@seznam.cz, uzávěrka je 30. listopadu, nejdéle 3. prosince rozesílám adresy, abyste měly čas na nákup a odeslání (všechny víme, jak je Česká pošta spolehlivá).
    Jako vždy k adrese pro obdarování přidejte i oblíbenou barvu, usnadníte tím dárkyni či dárci výběr dárku.
    Pokud se přihlásí sestřičky ze Slovenska, budu se snažit nakombinovat navzájem, aby jste nemusely zbytečně platit zahraniční poštovné.
    Pokud navíc víte o někom, kdo by se chtěl také účastnit, dejte mu vědět, čím víc nás bude, tím líp.

- cena: do 100 Kč
    - nic, co vám doma překáží (třeba vzorečky kosmetiky atp.)
    - vánoční balení s jmenovkou popř. krátkým přáním – to aby si mohla obdarovaná dárek otevřít až pod stromečkem a nevykoukl na ni přímo z obálky
    - snažte se respektovat oblíbenou barvu obdarované

• Petjaa
    Petjaa, 25.3.15 10:03:10  

Výroční sraz

Nezapomeňte, že 17.4. se uskuteční tradiční Výroční sraz, tentokrát již po 9. !

Program srazu bude upřesněn, ale vzhledem k mému rozšiřování rodiny navrhuji sraz někde venku, případně hernu Kulíškov na Praze 1 v Bílé labuti. Možno změnit :4:

Datum srazu je pevné, jde o výroční sraz...scházíme se vždy na výročí prvního sáríholického srazu... tento rok připadá na pátek.
    Pokud se vám nehodí přijet do Prahy, uspořádejte Výroční sraz ve svém městě :-))

Informovat budu zde i na FB.

• Ketaki
      Ketaki, 3.4.15 13:11:47  

Jdu to sem po velmi dlouhém čase zkontrolovat a koukám, že včas, takže posílám do Prahy mnoho pozdravů a přeji krásný výroční sraz.
      Mějte se krásně děvčata, nezapomeňte na staré dobré časy, užívejte si maximálně ty současné a do budoucích přeji jen to dobré!
      S vlečkou i bez vlečky, mávám vám, sestřičky :2:

• Kaumudi
      Kaumudi, 4.5.15 20:32:03  

Doufám, že jste si to užily. Já v dubnu jezdila do Phy 2x týdně na seminář/školení. Takže jsem s prominutím padla na hubu. :1:

• mbabaj
        mbabaj, 7.9.15 16:34:30  

co vím, tak oficiální srazík nevyšel :( jak dopadly ostatní sekce?

• Fretice
    Fretice, 14.2.15 11:24:53  

Moc to tu teda nežije :11:

Dřív se do fóra dávaly tipy na filmy z prostředí Indie.
    Jelikož jsem na tohle náhodou narazila, musím se podělit.
    "The Dead 2: India" (http://www.csfd.cz/film/290603-dead-2-india-the/)
    Znáte? :1:
    Sárí krásná,dokonce i trocha té romantiky :1: :15:

Sraz v Brně se na jaro stále žádný neplánuje? Pořád se stávkuje?

• Petjaa
      Petjaa, 1.3.15 22:25:59  

Nevyzerá to zle, ale na tuhle tématiku koukám po očku, když si muž něco pustí. Ted sleduje serial Walking dead http://www.csfd.cz/film/268090-zivi-mrtvi/ :1:

Naposled jsem viděla Cizí oběd, Láska na kari (holly) a Barfi :-))

Nějaký další tip (bez zombie)? :2:

• mbabaj
    mbabaj, 22.12.14 13:51:17  

všem vám přeju krásné vánoce se spoustou nového motání

p.s. kdyby někdo z těch, co sem chodí, chtěl vzít funkci správce pro případ, že se sem déle nedostanu, dejte vědět

• Petjaa
      Petjaa, 24.12.14 21:30:56  

Ahoj, Tobě také krásné svátky a stastny Novy rok!!!

• mbabaj
    mbabaj, 6.12.14 20:48:42  

pokud někdo čekal a nedočkal se schválení vsupu na fórum, omlouvám se - netušila jsem, že se všechna fóra stala moderovanými a že je tu má přítomnost žádoucí častěji... zkuste to prosím znovu, měla jsem u žádostí už jen možnost "zavřít"

• hrosikAhrosulka
    hrosikAhrosulka, 25.11.14 21:35:42  

Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek aneb Sáríšek 2014 je v plné polní (a taky jsem odevzdala dítě tatínkovi, ať si taky toho našeho lumpa užije )
    Milé sárísestřičky,
    Jestli se chcete zúčastnit a obdarovat některou náhodně vybranou sestřičku, pište na mail v2e2rka@email.cz, uzávěrka je 11.prosince ve 24.00h, 12. prosince rozesílám adresy.
    Pokud navíc víte o někom, kdo by se chtěl také účastnit, dejte mu vědět, čím víc nás bude, tím líp
    -cena: do 100 Kč
    -nic, co vám doma překáží (třeba vzorečky kosmetiky atp.)
    -vánoční balení s jmenovkou popř. krátkým přáním – to aby si mohla obdarovaná dárek otevřít až pod stromečkem a nevykoukl na ni přímo z obálky
    -snažte se respektovat oblíbenou barvu obdarované

• hrosikAhrosulka
      hrosikAhrosulka, 25.11.14 21:39:21  

děvčátka jen kopíruji z FB, aby i nefejsbůkářky mohly zase slavit Sáríška :-)
      nepořádám ho já, ale Katka (Kateřina Gergelová), která tu dlouho nebyla a založila si nový profil a čeká na schválení :2:

• mbabaj
        mbabaj, 6.12.14 20:47:14  

jsi zlatá, dík za překopírování

• Pella
    Pella, 31.8.14 21:07:01  

Milé sáríholičky, chtěla jsem poprosit, jestli nemáte některá střih nebo aspoň doporučení jak ušít kostýmy podobného střihu, jako jsou na následujících videích: https://www.youtube.com/watch?v=2LlUK27VH_k (tanečnice Madhuri Dixit - v oranžovém) a https://www.youtube.com/watch?v=G9cXCnxabOY
    Za jakýkoliv podnět děkuji :4:

• Merlinit
    Merlinit, 25.8.14 19:19:55  

Ahojda sárísestry,

tak jsem Vás konečně našla!!! :2: A hnedle by se mi hodila rada: vdává se mi dcerokámoška a já - jako dycky teda :11: - nemám co na sebe. (Uznejte, že z pětadvaceti sárí těžko nějaké vyberu, že jo. :8: ) Hodí se mi tedy každá dobrá rada, tož sem s nima! :6:

• mbabaj
      mbabaj, 25.8.14 22:12:22  

ahojky, jak to konečně našla? :)
      kdy že je ta veselka? že bys třeba vydržela počkat na úlovky z čerstvých nákupů..

• Merlinit
        Merlinit, 27.8.14 13:46:48  

Ále, bo sem nešika, tak proto sem vás nemohla objevit! :10:
        Svarba je 26.9., odjíždím na ni 22.tého a lautr nevím, v čem tam oslním. :8: Bavlnka mi přijde pro takovou událost příliš rurální, viskózky mám buď pro každodenní nošení, anebo už moc okoukané a z mých čtyř hedvábek je jedno bílé, tudíž nevhodné, jedno spravované, i když neviditelně, v jednom mne nevěsta viděla.... nu, vlastně zbývá jen temně zelené hedvábí s šanžánovým leskem a zlatými lemy, jímž si nejsem zcela jista a ke kterému nemám lautr nic: čolí, náušky, náhrdelník, náramky, boty, kabelku..... :9: Zkrátka jsme zasejc v koncích, no. :10:

• mbabaj
          mbabaj, 27.8.14 20:54:03  

:) to ještě vyřešíš, nebojím se... kdybys náhodou chtěla nahlédnout a případně vybrat k půjčení z mého sárníku, je ti k dispozici ;)

• Merlinit
            Merlinit, 28.8.14 16:16:38  

Pani, díky za nabídku, eslivá nic nevymyslím (a to není vyloučeno, v myšlení nepatřím k nejlepším :8: ), ještě Vás s vděčností oslovím. Zatím jsem vymyslela účes :2: , jistěže až poté, co jsem si, čistě cvičně, umotala na hlavě jeden svůj psychedelický nápad, zkoukla ho v zrcadle a po vytahání vlásenek nechala zkroucené vlasové hádky zknotit způsobem, který předem vylučuje jejich opětovné rozčesání. :10: Po několika marných pokusech jsem vlasy vzdala a prameny, které byly nejvíc v opozici, bez milosti ušmikla. :14: A to už jsem skorem věřila, že v mém věku jsou podobné eskapády takřka vyloučené. :8: No nic, člověk se pořád učí. :1:

• mbabaj
              mbabaj, 31.8.14 19:29:04  

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

• mbabaj
              mbabaj, 6.12.14 20:49:30  

zdá se, žes nakonec vymyslela... a mě by zajímalo co :D

• Kaumudi
    Kaumudi, 9.7.14 14:34:55  

Ahojky,

dlouho jsem tu nebyla, nějak to teď nestíhám. Tak Vás všechny tady zdravím a nechávám něco k počtení.

http://www.zahadyzivota.cz/?p=11985

:2:

• Ketaki
      Ketaki, 13.7.14 21:25:36  

Obávám se, že s ohledem na čas i přechod na FB je to tu téměř mrtvé. Nikdo nestíháme. Ale ještě chodím občas nahlédnout, takže vždy zde ráda uvidím známé přezdívky a ikonky.
      Šla jsem jen připomenout, že v Praze bude opět http://www.ratha-yatra.cz/
      a pokud tam někdo budete, užijte si to. A pozdravuji vás všechny, mějte se krásně, děvčata. Hezké léto ať již v sárí, polosárí nebo jen tak v civilu. :4: Mávám...

• tyrkysovaNina
        tyrkysovaNina, 17.7.14 15:46:48  

Jee a já se těšila, že se tam uvidíme:-(.
        Bohužel s FB tady diskuze zmizely, byly jsme zde ve spojení i se sestřičkami, které nemáme v přátelích a nějaké zajímavé téma se tady mohlo probírat i s ostatními. Škoda.

• mbabaj
          mbabaj, 20.7.14 17:18:35  

nemyslím si, že to spojení zmizelo s fb - citelný zásah dal našim diskusím až konec (respektive velká změna) na lidech. ve výsledku je to jedno - chodí nás sem málo...

• Ketaki
            Ketaki, 21.7.14 12:53:12  

A také vzniká otázka,jak a zda a co diskutovat a je-li ještě vůbec zájem.
            Myslím, že naprostá většina z nás je pohlcena (a nebojím se termín použít) "systémovým chaosem" a tak si člověk klade často klasickou otázku, komu ku prospěchu,že?
            Myslím na Vás děvčata, i když nesářím (otázka na tělo je, kdo i dnes sáří denně),čas strávený v reálu i na netu sesterskými diskusemi nezapomenu. A věřím, že není všem dnům konec.
            Takže zatím mávám,příjdu se občas kouknout.
            Na FB nelezu a přiznávám, nemám ho ráda :1:

• mbabaj
              mbabaj, 24.7.14 23:28:36  

pravdu díš, zapomenout se nedá.
              na fb lezu, ale jen občas (ostatně sem také)
              momentálně zrovna zas (tento týden) sářím již třetí den za sebou - jednou nutnost slavnostního oděvu, dvakrát lenost žehlit tričko aby bylo k sukni :D

• tyrkysovaNina
    tyrkysovaNina, 17.6.14 15:42:08  

Dupu si to ráno do práce a chlap na mě volá: ,,Koloběžka a vlající sukně!!!" Vystihl přesně podstatu a já byla šťastná, že i chlap, co na to nevypadá, dokáže ocenit :14: .

• tyrkysovaNina
    tyrkysovaNina, 16.5.14 15:50:39  

3. podorlický - už se těším, sraz bychom si daly na náměstí v 11.00 u koule, to je fontánka, poznáte. Jen přemýšlím, jestli ještě nedomluvit nějakou alternativu, kdyby lilo.

• Manjula
      Manjula, 29.5.14 09:49:59  

počasí snad vyjde, pro jistotu pláštěnky berem. Zatím přijedeme 4.

• Ketaki
        Ketaki, 31.5.14 21:13:17  

Bylo to milé malé a hravé setkání. Společné dupání světem je perfektní v jakékoliv podobě či oděvu. Takže "Peace not War" :4:

• Mora
    Mora, 1.5.14 20:56:23  

Ahoj všem, dříve jsem hodně tancovala, ale teď už nestíhám a tak prodávám svoji ''sbírku'' sárí, šperků a tak za zlomkové ceny.Zbylo mi ještě jedno nádherné velice bohaté moderní polosárí, jedno veselé pandžábí, klasické polosárí, čoli,spousta náramků velikosti 6cm, bindi a nějakých pár kousků šperků.Plus nějaké ty věcičky na orient a tak.Zájemcům pošlu fotky a rozměry.Dohoda o ceně jistá.Prosím pište na mail parova.martina@gmail.com, případně předejte dál.Děkuji moc.Ceny velice nízké, jde mi o to prodat.Díky.

• tyrkysovaNina
    tyrkysovaNina, 22.4.14 14:48:04  

Milé sestřičky, tak s předstihem pozvánka na 3. sáríholický sraz tentokrát hipísácký a na koloběžkách nebo na všem, co má kolečka v Dobrušce, termín někdy v červnu, mě je jedno kdy, tak navrhněte termíny!!! :14:

• hrosikAhrosulka
      hrosikAhrosulka, 23.4.14 08:11:04  

Budeme vám stačit s kočárkem, asi ne co? Vy budete rychlejší. :9:

• Ketaki
        Ketaki, 23.4.14 20:23:42  

Sestři,tak třeba za rok,koloběžka a sedátko,to zvládneš :4: , třeba Tě to také osloví, na netu občas vidím fotky matek s jedním děckem v šátku, druhé na stupátku a dupou jak o závod. To bych nezvládla.¨
        Nechci strašit,je to jako se sáríčky, zkusíš jednou, musíš stále. Takže asi jako když jsme dříve řešily,které bindi nejlépe ladí, tak nyní jsme se daly na "techniku". Manjula šije sukénky,Ketaki vyrábí různá blikající ověšovadla, kudy chodíme, tudy opět konáme osvětu,také nám z toho už pěkně hráblo :1: . Jo a k Tyrkysové Nině: Manjula jako FBářka má za úkol dát nástřel termínů, já již nyní vím, že termín 21.-22. června 2014 nelze, plánujeme každoroční Kutnou horu, kde si budeme hrát v kolovkách na pseudohistorii :6: .
        A pro ty,co nechápou,jak nám hráblo,malá ukázka toho,co bylo k vidění v sobotu v Perníkově:
        http://www.youtube.com/watch?v=xvM6kzXdTAs
        (a nezávodily jsme,pochopitelně :1: )

• tyrkysovaNina
          tyrkysovaNina, 28.4.14 15:46:14  

Hezký, pochopila jsem, že když ráno vyrazím pozdě do práce, musím víc šlápnout a lehnout na řidítka :14:

• Manjula
      Manjula, 2.5.14 07:34:00  

takže jsme se shodly na datum 31.5. pro Hrošíky : a kolečkové brusle nemáš? U nás tak jezdí maminy s kočárkem. Žádná dlouhá trasa to nebude.

• hrosikAhrosulka
        hrosikAhrosulka, 5.5.14 09:04:58  

Nadi brusle nemám a asi bych se i bála, když na ně nejsem zvyklá... leda bych běžela s kočárkem :1: a nebo že bych si malou dala do nosítka a běžela :1:

• Basilah
        Basilah, 5.5.14 22:31:06  

Tak to se bohužel nemohu přidat. Lituji, ale nejde to. 2.6. začínám závěrečné zkoušky ve škole takže každá minuta předem co se budu učit mi přijde vhod.

• smmb
    smmb, 21.4.14 14:31:25  

Nové nabídky zde: http://www.diskutnici.cz/forum/2563-indicky-bazar/ :)

• nailah
    nailah, 18.4.14 17:40:55  

Po delší době jsem se podívala na lide.cz a rovnou smazala veškeré informace co tam mám. dá se nějak zrušit profil úplně?

• kirscha
      kirscha, 18.4.14 18:48:58  

pokud máš jejich mail, tak ne. Jsem na tom stejně

• mbabaj
      mbabaj, 19.4.14 16:56:08  

profil se zrušit dá - jen pak musíš dát pozor, abys z mailu nevstoupila na lide - v tu chvíli se obnoví
      a k tomu mazání profilu - nevím úplně přesně cestu (už jsem se smazala, tak to nemám kde ověřit), ale je tam něco jako můj profil (takové zubaté kolečko) a když na něj klikneš, tak až úplně dole je smazat profil

• kirscha
        kirscha, 19.4.14 20:38:41  

aha...tak to je možný, že jsem udělala, abych si to zkontrolovala...pak mi to psalo, že nelze smazat, protože používám seznam.cz

• Mora
    Mora, 15.4.14 17:59:13  

Ahoj všem, dříve jsem hodně tancovala, ale teď už nestíhám a tak prodávám svoji ''sbírku'' sárí, šperků a tak za zlomkové ceny.Zbylo mi ještě jedno nádherné velice bohaté moderní polosárí, jedno veselé pandžábí, čoli,spousta náramků velikosti 6cm, bindi a nějakých pár kousků šperků.Plus nějaké ty věcičky na orient a tak.Zájemcům pošlu fotky a rozměry.Dohoda o ceně jistá.Prosím pište na mail parova.martina@gmail.com, případně předejte dál.Děkuji moc.

• nailah
      nailah, 18.4.14 17:41:18  

možná by bylo lepší udělat album fotek a rovnou nasdílet. podívá se ti na to víc lidí než takhle