Sny - co se vám zdálo, co znamenají?

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Dadenka (2017-07-26 08:38:04)Giovanna (2017-07-26 07:46:48)Monicicinka (2017-07-25 16:50:02)Erika (2017-07-25 06:45:13)KarelKeslly (2017-07-25 00:52:45)Codex (2017-07-24 22:51:25)sarka732 (2017-07-24 19:59:56)Kamilka (2017-07-22 18:23:46)andie418 (2017-07-17 11:20:03)korloid (2017-07-15 10:04:20)jemi48 (2017-06-30 17:22:07)seth-mluvi (2017-06-19 09:30:47)Shierley (2017-06-12 22:04:07)Dvanactboduvridicaku (2017-06-09 21:25:29)vlkovamarka (2017-06-06 18:54:01)pavucina.k (2017-05-20 22:11:33)MimVig123 (2017-05-08 17:39:49)12Mellissa12 (2017-04-24 10:03:57)veri (2017-03-10 21:36:58)ala31 (2017-03-07 14:41:08)taknapovez (2017-02-10 14:05:01)krytterka (2017-01-15 01:45:10)jokycz (2017-01-07 12:46:53)
Sny - co se vám zdálo, co znamenají?
Založeno: 28. 9. 2013 | Příspěvků: 3 729 | Členů: 74
Správci: andie418 (hlavní), KarelKeslly

Něco se vám zdálo a nevíte, co to značí a chcete poradit? Někdy nám sny dokáží napovědět na naší cestě, někdy se sny proměňují ve skutečnost. Pojďme si tedy o nich povídat... (původní fórum z lide.cz)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Codex
    Codex, 24.7.17 22:51:25  

zdravím... jako, pochybuju, že mi tohle někdo vyloží.
    Je to strašně komplikovaný, protože hádám, že se mi těch snů do toho zamotalo asi tak milion, ale bylo to porpvé po hoodně dlouhé době, kdy sem se vyděšeně probudila a měla problém znova usnout.
    Občas mívám zlé sny, ale tohle bylo vysloveně creepy jako prase.

Zdálo se mi přeskakovaně o dvou rodinách a mě, přičemž já tam vystupovala mým pohledem, tedy věděla jsem, že jsem to já, a tuším že jsem si uvědomovala, že jde o sen. Pohledy na rodiny byly skrze mě, ale jakobych se na ně koukala jako pozorovatel, divák v televizi, nebo tak, sama jsem do toho prakticky nezasahovala. První rodina pracovala ve skleněných kancelářích, celý vysoký dům s kancelářema měl veliká okna, a bylo tam hodně světla. Pracoval tam muž, žena i jejich dvě děti. Víc o téhle rodině si ze snu nevybavuji.
    Druhá rodina byla ta creepy rodina. Otec tam nebyl, ale matka byla velmi nezodpovědná. Měla dospělého syna a pět malých kluků ve věku cca 8-12 let.
    Tady jsem se vyskytla jako osoba, tedy nebyla jsem jen nečinný divák, který tam vlastně není. Jednou mi matka zazvonila na dveře, a oznámila mi, že tři její kluci jsou v kómatu, a že se na ně mám jít podívat. Pak jsem se opět ocitla v pozici diváka, kdy matka dávala proslov do televize, kde chladným hlasem vyprávěla, co se stalo, že všichni kluci uvízli pod vodou a nedýchali, a že zatímco dva z nich že už jenom spí, ten jeden je stále v hlubokém kómatu. Pak byl přeskok na lidi kteří si o téhle ženě povídali a pomlouvali jí, že posílá své děti do lesa, a že její nejstarší syn je vlastně z dvojčat, ale to jedno dvojče se nikdy nenašlo, když je jako malé nechala v lese.
    (to byla ta divná zamotaná část, teď ta creepy část)
    Přeskok na místo v lese, hluboká průzračná řeka, na vodě byl vor, a dva malí kluci se potápěli pod vodu. Dospělý bratr na ně čekal na voru. Zničehonic se všude potemělo, rychle na ně začal volat aby vylezli. Hned poté se na břehu objelil houf medvědů, začali na ně bručet a natahovat se po nich ,měli dlouhé krky, ale do vody nešli. Kuci po nich máchali pádly, aby se bránili. A zničehonic se mezi medvědy objevila lidská postava, razostlý muž, shrbený, vypadal hodně zdeformovaně, ale hlavně hodně v obličeji podobně jako ten dospělý syn.
    Kluci odpluli na voru pryč, a jinde v lese si udělali tábořiště. V noci se k nim přikradl ten zdeformovaný muž a na všechny zaútočil a rozrhal je.
    Jenže potom se otočil směrem jako že ke mě a vrhl se i na mě.... Pak jsem se probudila...

A říkám vám, fakt, zažila sem hodně snů, hodně divných snů (kde Kit Harington coby Jon Snow zpíval "Violetta- En mi mundo" na eskalátorech obchoďáku), ale nikdy takhle divně creepy sen.

• Giovanna
    Giovanna, 24.7.17 09:25:33  

Dnes se mi zdal tento sen: ve sve nynejsi praci jsem objevila vizitky MA. Meli je v praci dokonce nekde ulozene, bylo jich spousta. A na te vizitce stalo jeho jmeno MA a pod tim nejaka firma ABG a bar-neco-lounge. (Ve skutečnosti pracuje na finančním urade), ale ve snu to bylo takhle :-) a byla jsem uplne stastna, ze zanechal v nasem podniku ty vizitky. I kdyz jsem se ptala sama sebe, proc jich tam nechal tolik :-) (ja MA asi porad miluju.)

• Giovanna
    Giovanna, 18.7.17 13:25:28  

Dnes se mi zdal eroticky sen :-) Ocitla jsem se v mistnosti, kde byl muj byvaly rakousky sef (u neho jsem podala kdysi vypoved diky tomu, ze to byl arogantni namysleny fracek a buzeroval) a jeste tam bylo v mistnosti asi nekolik znamych holek, ale uz nevim, kdo to presne byl. A ten byvaly sef sel ke mne, ja jsem lezela, on se na me podival a lehnul si ke mne. A behem toho lezeni se vzrusil a chtel me :-) v tom snu vubec nebyl arogantni, ale milujici :-) chvili jsme se spolu mazlili a tiskli se k sobe a libilo se mi, jak me hezky choval :-) no a pak to chtel a rozepnul si kalhoty a ja jsem v tom snu zrovna mela kramy :-) ale nerekla jsem mu to, protoze jsem to taky chtela. (Ve skutecnosti kramy zrovna nemam.) Tak jsme se v te jedne mistnosti milovali a on si vsimnul, ze jsem cela vlhka, ale to byly ty kramy :-) a ostatni holky tam zustaly a asi nas pozorovaly. Ale mne to neprislo blbe a pro tu chvili milovsni jsem na ne uplne zapomnela. Mela jsem slastne pocity. A on se v jednu chvili odtrhnul a videl, ze ma spodek tricka cely zakrvaceny, protoze si ho behem toho nevyhrnul ani nesvleknul. Pak uz nevim presne, co bylo dal. Ale myslim si, ze me chtel az do konce snu. Ale uz si nejsem jista. Pak sen skoncil :-) vysvetlete mi to prosim :-)

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 18.7.17 18:58:33  

viděl by jsem to na skloubení něčeho, co bylo kdysi v nepořádku a nešlo skloubit, červená barva pak znamená akci i lásku (něco, co máš ráda) zároveň...takže něco s tím :15:

• Giovanna
        Giovanna, 22.7.17 02:21:03  

No je mozne, ze jsem tomu sefovi ve snu odpustila, jaky kdysi byl :-)

• Giovanna
    Giovanna, 15.7.17 08:36:06  

Dnes rano se mi zdal tento sen: dostala jsem od GH bile svatebni saty, vzadu mely pruhledne zada z bile sitoviny a mely tam i snerovani. Ale sly mi videt bile string tanga pres ne :-) ja moc tanga nenosim, nemam je rada. Ale v tom snu jsem uplne zarila a byla stastna. Kdyz jsem se podivala do zrcadla, libila jsem se sama sobe a moc mi to sluselo. (Ocekavam od GH balik, co mi poslal do Svycarska, je to specialni mleko, tak mozna to s tim souvisi... A v praci nosim bilou bluzku.) No a pak se v tom snu i GH zjevil, ale nebyli jsme ve Svycarsku, bylo to nekde jinde. Byla jsem nadrzena a v tech satech jsem chtela sex. Asi ani ne s GH, ale potrebovala jsem to a on byl jediny pobliz :-) tak se snazil, kdyz vedel, ze ja chci sex, ale jeho pohl.ud byl mizerny, mekky, vubec se nepostavil, takze me zklamal a neuspokojil me. (Vcera vecer jsem jeste kamosce psala o jednom svycarskem hostu, ze neco na nem je podobne jako na MA, ze vypadaji oba nespokojeni se zivotem a nestastni a ze bych je nejradsi z toho vysvobodila a vzala si je :-) to mozna s tim snem taky souvisi). Ty svatebni saty mi moc slusely, byla jsem nadsena a krasna ve snu, tak krasna ve skutecnosti nejsem, nemam dokonalou postavu, ale v tom snu v tech satech jsem byla dokonala :)) predem diky za vysvetleni :-)

• Giovanna
      Giovanna, 15.7.17 08:48:41  

Ve snari online jsem si nasla tento vyklad: Toužíte po manželství, snít o svatebních šatech, podobně jako třeba o svatebním prstenu, o vás vypovídá, že se cítíte na změnu. Stálou změnu jako je svazek manželství. Něco vás k této situaci stále popohání, a proto na to nedokážete nemyslet. To by mozna souhlasilo, uz mi je 32 a bylo by na case. Jenze MA me ignoruje a nikdo jiny neni... A jeste jsem nasla jeden vyklad, ze se pry nachazim v dobre situaci, kdyz jsem ty saty mela na sobe. Tak uvidime.. Zajimaji me Vase vyklady tady :-)

• Erika
      Erika, 18.7.17 22:39:06  

Svatební šaty mohou být vnitřní čistota - proto se cítíš krásná a dokonalá (protože ve své Podstatě taková JSI)
      Prosím Tebe, kam se to ženeš? Kdo určuje čas?
      Nemáš ovládnuté pudy, je to šílený, jak to z Tebe čiší..vzpomeň si, že Ti to nepřináší nic pozitivního.

• Giovanna
        Giovanna, 22.7.17 02:48:29  

Je pravdou, ze mi to nic pozitivniho nikdy neprineslo. Vzdycky to byl jen nezdar :-) je pravda, ze si radsi mam dat pozor. Dekuji.

• Erika
          Erika, 22.7.17 08:52:40  

• Giovanna
        Giovanna, 22.7.17 02:48:29  

Je pravdou, ze mi to nic pozitivniho nikdy neprineslo. Vzdycky to byl jen nezdar :-) je pravda, ze si radsi mam dat pozor. Dekuji.

• Dadenka
    Dadenka, 13.7.17 18:33:37  

Zdravím.
    Mám tu dnes další sen. Dnes se mi zdálo, že jsem byla těhotná (v reálu se snažíme, ale nejde nám to). Přítel mě požádal o ruku. Dal mi prsten s velkým zeleným kamenem. Hodně netypickým k takové příležitosti. Nosila jsem ho a byla jsem happy, že jsem zasnoubená, ale pak mi někdo řekl, že ten prsten vypadá levně. Myslela jsem, že mi přítel koupil nějakou atrapu a tak jsem si prsten začala prohlížet. Ten prsten se začal měnit, jakoby rostl. Hledala jsem v tom snu účtenku od toho prstenu, protože jsem najednou měla pocit, že je to plastová hračka. Ale účtenku jsem našla a ten prsten stál 7500 Kč, takže to nemohl být šmuk. Ale i tak se prsten změnil. Zvětšil objem, byl hodně široký a opravdu působil jako by byl plastový.

• Erika
      Erika, 18.7.17 22:24:07  

Ahoj Dadenko..ono to tak bývá, když se člověk o něco snaží, tak to někdy nejde. Až když to odevzdá a přijme vše tak, jak to je s vírou a vděčností, pak to teprve může přijít.
      Prsten symbolizuje Tvůj postoj v životě.?. Popřemýšlej, jak to máš, jestli jsi sama v sobě pevně ukotvena nebo se občas odkloníš ze svého Středu jen pro řeči druhých.

• Dadenka
        Dadenka, 23.7.17 06:57:20  

díky

• Giovanna
    Giovanna, 12.7.17 23:29:13  

Zdravim :-) Momentalne jsem pracovne ve Svycarsku a bydlim tady ve velkem byte i s vybavenou kuchyni se svou slovenskou kolegyni. A vcera se ji zdal tento sen: Prisla odnekud zpatky domu (do naseho bytu) a uvidela na pohovce u nas sedet naseho sefa :-) a to je konec snu :-) vim jen, ze nechapala, co on v nasem byte pohledava :-) predem diky za vysvetleni :-)

• Erika
      Erika, 24.7.17 11:17:30  

Napadá mě, jestli kolegyně nemyslí na práci přespříliš..(v čase, kdy nepracujuje) dokáže-li být v každém okamžiku plně přítomna nebo se její mysl toulá.?.

• Dadenka
    Dadenka, 2.7.17 22:03:53  

Ahoj.
    Dnes se mi zdálo, že jsem společně s dalšími lidmi jela autobusem někam na výlet. Jeli jsme do nějakého centra kdesi v přírodě. Myslím, že tam byla farma, nějaké místnosti s uměním i vědou a narazila jsem tam i na sál, kde zpívaly jeptišky. Potíž byla v tom, že nás na tom místě drželi proti naší vůli. Občas někdo zkusil utéct, ale vždycky toho člověka velice brzy chytili.
    Vzpomínám si, jak jsem se procházela po místnosti, která vypadala jako by byla osvícená jen ohněm nebo světlem svíček. Uprostřed stála nějaká konstrukce ze zlata. Nevybavuji si, co přesně to bylo, ale vím, že to mělo co dělat s astronomií. Měla jsem tam nějaký úkol, ale už si nevzpomínám jaký. Vím jen, že se tam objevil i můj nejlepší kamarád a taky to tam řešil.
    Věděla jsem, že musím utéct, ale hlídali mě. Hlídali nás všechny. Nevím, jak se mi to podařilo, ale pronikla jsem ven právě tou místností, kde zpívaly jeptišky. Byla jsem venku a musela jsem se dostat přes bránu. Nějak se mi to podařilo a tak jsem běžela pryč od toho místa. Musela jsem se schovávat, věděla jsem, že mě hledají a měla jsem je neustále v patách.
    Schovávala jsem se v kukuřičném poli.
    Z pole jsem viděla malý domek, postavený na stromě. Žila tam stará paní a pán. Dali mi najíst, mohla jsem se tam umýt a vyspat. Jenže pak tam přišla nějaká mladá holka z toho ústavu a chtěla mě odvést zpět. Ti staří lidé ji zabili, abych mohla utéct. Víc si nepamatuji....

Budu vděčná za výklad, už dlouho mí žádný sen tolik nevrtal hlavou.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 4.7.17 06:45:46  

pro oči nevidíš, co je zřejmé... :15:

především ta místonost s tím zlatem a světlem za svíček... to se týká tebe, tvého vnitřního smýšlení... jsi lapena přestupem do vyšší dimenze vnímání tak, jak i ostatní co o tom uvažují... nejde ani tak o přechod, jako porozumění... zkus se zajímat o duchovní písně co se zpívají (a vše co s tím souvisí)... staré i nové... to je cesta, tam nalezneš, ten únik z toho všeho (a nejen to, je tam ukryta moudrost věků)... kdy si si třeba naposledy pustila Bacha, či Mozarta? hm? třeba teď je vhodný čas...

ad pole: systém nepozná co víš a co ne, když nebudeš vybočovat z řady... to pole je zobrazením toho, co vše se v tobě ukrývá, jaká semena a kolik jich je...

ad domek: moudrost hledej u starších :4: zkušenějších...

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 4.7.17 06:47:25  

z kukuřice se dělá chleba, nebo tomu tak kdysi bylo, dělal se kukuřičná mouka a z ní placky... tím se živili obyčenjní lidé... počítám tedy, že až bude sklizeň, tak nasytíš jejich hladové krky :4: obrazně řečeno...

• Dadenka
        Dadenka, 5.7.17 11:33:14  

Nějak tvůj výklad nechápu. Přestup do vyšší dimenze? Ne, o tohle se vážně nezajímám. A ani se nechci zajímat o duchovní věci a nechci poslouchat duchovní hudbu. Kdysi mě to zajímalo a věřila jsem tomu, ale to už je pryč. Fakt nechci ztrácet čas s Bachem, když za týden u nás koncertuje Dymytry :14:
        Ale to by byla diskuse na delší dobu.
        Nicméně zbytek tvého výkladu je zajímavý a něco mi dal. Díky.

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 5.7.17 11:39:09  

nejde ani tak o bacha či mozarta, ale o to, že v písních můžeš najít ten únik co hledáš (třebas podvědomě) :4: nebo nějaký nápad na realizaci něčeho :4:

• Dadenka
            Dadenka, 5.7.17 11:46:41  

Já unikám s trochu jiným stylem hudby :1:

• KarelKeslly
              KarelKeslly, 5.7.17 11:51:27  

ani tak asi nepůjde o to s jakým stylem, ale o to, co ti ty písně dají svými slovy :2:

• Dadenka
                Dadenka, 5.7.17 11:53:42  

Jo, to už jsem někde slyšela, ale myslím, že je to kravina.

• KarelKeslly
                  KarelKeslly, 5.7.17 12:04:22  

možná by stálo za to ty jeptišky rozebrat víc...
                  co pro tebe znamenají, jaký k nim máš vztah?
                  dle toho by se pak snad dalo něco určit...

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 5.7.17 12:06:19  

Bílá - čistota, nevinnost, dobré myšlenky/činy (posiluje "kladný" výklad)
                    Černá - je nejen barvou smutku, ztráty, špatných věcí, temnoty (neschopnosti), konce, smrti, ale také je barvu absolutní víry!

tedy když se juknu na ty barvy a jejich hábity

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 5.7.17 12:08:00  

ta smrt symbolitovaná černou barvou též může znamenat přerod... což by s tím únikem už jaksi šlo dohromady... naznačovalo by to na změnu stavu...

• Dadenka
                    Dadenka, 5.7.17 12:24:44  

Jeptišky mám spojené s knihou, co jsem nedávno četla. Slyšel jsi o prádelnách Máří Magdalény?

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 5.7.17 14:02:30  

to mi nic neříká... :8: :2:

• Dadenka
                    Dadenka, 6.7.17 08:27:40  

Byla to místa v Irsku, kam se posílali "zavržené" ženy. A jeptišky i kněží je tam mučili a zneužívali.

• Giovanna
      Giovanna, 5.7.17 12:14:11  

Jeste nikdy jsem nezkusila nikomu cizimu neco vylozit a jsem laik, ale chtela bych to zkusit, takze se do toho poustim:

Jen jeste k tomu par otazek: Mel v tom snu kazdy nejaky specialni ukol nebo jsi to byla jen ty a tvuj kamos? Mne to pripada, jako by ti to ani moc nevadilo, ze tam jsi, az tak hrozne to nebylo... Mozna kdybych to srovnala s realitou, tak mi prijde, ze ten svet, kulturu, nabozenstvi (jeptisky) a vsechno, co se nabizi nejak beres a prijimas, ale mozna bys chtela neco jineho, nejak jinak zit. Asi by te nenaplnovalo byt nekde nesvobodna se zavazky.

Utekla jsi a co ten tvuj kamos, ten tam zustal? Chtel tam zustat? Sla jsi do toho sama na vlastni riziko, ale objevili se lide, kteri ti pomohli (stari lide). Mozna ti chtel sen rict, ze nejsi sama a objevi se vzdy nekdo, kdo ti muze jakkoliv pomoct.

Jinak mi chybi tvoje pocity u toho. Jak ses citila nesvobodna a jak ses citila na konci snu, kdyz jsi vedela, ze stari lide kvuli tobe zabili mladou holku, abys mohla byt na svobode.

Je to dlouhy sen, chtelo by to vice konkretne rozebrat. Ty detaily v tech pokojich asi nebyly ani tak podstatne jako ten dej a tvoje pocity nebo lhostejnost. Napis, prosim, vice o tom :-) zajima me to :-)

A co skupina Ortel, tu by sis pustila? Haha. Ja ted hodne posloucham Ortel, pisen Postel, stolek a skříň žeru :-)

• Dadenka
        Dadenka, 5.7.17 16:03:54  

Páni. Na to že sny běžně nevykládáš seš fakt dobrá. Ten první odstavec je naprosto přesný.
        Pokud jde o toho kamaráda, myslím, že tam zůstal, ale jistá si nejsem. Ve snu jsem ho jen krátce potkala a to bylo vše. Ale myslím, že on se taky snažil dostat pryč, ale měl jiný úkol než já.
        O svých pocitech už ti moc nepovím, nepamatuji se. Ale myslím, že v tom místě kde jsem byla to nebylo nějak zlé, ale věděla jsem, že když tam zůstanu, tak se mi později něco zlého stane. Asi proto jsem utíkala.

A Ortel nevyhledávám, ale nevadí mi. Poslouchám všechno možné. Rybičky 48, Krucipusk, Škwor......Ale moje srdcovka je Dymytry :2:

• Giovanna
          Giovanna, 5.7.17 18:04:12  

Jeste me k tomu napadla jedna vec: Svoboda je pro tebe prioritni, pro tu neberes ohled na nic jineho. Chces utect od vsech zavazku, ustav, pravidel. Mozna proste mas strach, ze kdybys tam zustala, ze bys tam shnila :-) Nebo jsi tam nechtela zustat, protoze ses bala, ze nakonec budes stejna jako ti ostatni, co tam byli :-) Napsala jsi, ze ses bala, ze by se ti tam neco stalo. To mi prijde taky klicove. Ale co? Nikdo ti tam zadnym nozem nebo zbrani pred ocima nemaval. Videla bych to jen na ten strach. Mozna mas strach nekde zapustit koreny :-) Protoze ty chces vsechno jinak.

Jinak diky za kompliment, jsi muj prvni vyklad snu u cloveka, ktereho neznam. Rada se bavim o snech, ale nejlepsi by to bylo online, aby clovek hned odpovidal na otazky. Protoze ne vsechno muze souhlasit.

PS jeste poznamka, jak jsi byla v te mistnosti ozarene svickami nebo ohnem a bylo tam neco zlateho, to te taky moc nevzalo, brala jsi to jako jen, ze to tak ma byt nebo ze to je ok, ale nijak te to nenadchlo? Mozna, ze existuje spousta veci, ktere nepotrebujes k zivotu a nemusis je mit. Nebo citila jsi nejakou zodpovednost za to, ze tam jsi? Jestli se uz o tom nechces bavit, nemusis psat, ale me to zajima :-)

• Giovanna
            Giovanna, 5.7.17 18:32:19  

Jo, jeste me napadly otazky: co by v tom snu muselo byt, nebo muselo byt jinak, abys rekla, wow, tady chci zustat? A aby se ti tam libilo? Co tam chybelo nebo prebyvalo? A z tech starych lidi na konci snu jsi nemela strach, kdyz jsi vedela, ze nekoho na konci zabili? Zustala jsi u nich, protoze ti pripadali neskodni a pomohli ti, ale co pak? Skoda, ze si nepamatujes vic, chtela jsi v tom snu u nich zustat, nebo jit zas dal?

• Dadenka
              Dadenka, 5.7.17 19:49:33  

Myslím, že jsem jim ze začátku moc nedůvěřovala, ale nakonec se mě získali, protože kdyby mě chtěli prásknout, mohli to udělat hned. Když zabili tu holku, byla jsem v šoku, ale víc nevím, protože si myslím, že v tu chvíli jsem se vzbudila. A vím, že jsem u nich zůstat nechtěla, chtěla jsem jít dál a vrátit se domů. Za přítelem a synem.

• Dadenka
            Dadenka, 5.7.17 19:47:20  

S tou svobodou nevím. Jsem zadaná, zavrtaná v rodině a spokojená. Navíc jsem dost zásadová a svým způsobem narušená tím, že se striktně držím určitých pravidel, někdy i nesmyslných.

Jinak v té místnosti jsem měla spíš pocit, jako bych byla někde v muzeu.

Jo a abych nezapomněla- věděla jsem, že se mi tam něco stane, protože jsem věděla, že tam lidi zabíjejí. Teď mi došlo, že už se mi podobné věci zdály vícekrát- že jsem se dostala na nějaké místo s více lidmi, kde nám hrozila smrt. Ale přitom na tom místě by to nebylo špatné, kdyby tam nebyla vyhlídka na smrt.

• Giovanna
              Giovanna, 5.7.17 21:45:16  

Aha, no tak to je podstatne, vedet, ze se ti ten sen tak nejak opakuje s tou hrozici smrti. To prave znamena, ze neco furt nechapes, kdyz se to opakuje. Prave kdybych ti ty otazky pokladala postupne a online, mozna bychom se spolu dobraly k podstate te nocni mury a pak by zmizela. Jednou jsem to uz u znameho dokazala :-) ale tebe neznam, proto je treba pokladat vic otazek... Je treba se k tomu dobrat, aby se ti ta mura uz neopakovala. Ona se muze opakovat v ruznych formach a nametech snu, ale porad ukazuje na neco, co nechapes nebo ti to neni znamo a nevidis to. Kdyz si rikala o tech pravidlech, jak je striktne dodrzujes, tak mozna prave ty sny upozornuji na neco, co nemas brat az tak vazne a mohla bys povolit. Kdyz to bylo jako muzeum, je tam taky vsechno dane a ma tam vsechno svoje misto a popis. Je to tam vsechno presne dane a ma to tam jakysi rad. A ty jsi utekla, protoze se tomu v podvedomi branis, te striktnosti. Mozna to jeste nevis, ale v podvedomi to je a ukazuje se to jako ta nocni mura. Diky za tvuj skvely sen :-)

• Giovanna
                Giovanna, 5.7.17 22:00:25  

Jeste me nadchnul ten domek ve strome. To je takove ulitle a ve vzduchu, bylo to urcite neco jine, nez to muzeum. Mozna ten domek naznacuje, ze by ses mela na neco povznest, jako v tom luftu :-)

Vsechno by se muselo konkretne vysvetlit, aby ses te mury zbavila. Kdyz se ti chce, napis dal, jestli to muzeum a domek podle meho vykladu ted se uz vice shoduji s tim, jak to citis. Chtela bych se dobrat podstaty te mury, ale neznam te :-)

• Giovanna
                  Giovanna, 5.7.17 22:18:29  

Jo a jeste jedna velice podstatna otazka: proc vam v tom snu hrozi smrt? Za co? To nikdy v tom snu netusis? Nebo co si myslis, proc vam to hrozi? Hrozi to cele skupine tech lidi? Nebo jen tobe? Kdyz cele sk., tak co je na vas tak divneho nebo spatneho, ze vam hrozi smrt? A ty zabijaky tam nikdy nevidis ani nezahlidnes, ale vis o nich? To bych chtela vedet :-) Predem diky, bavi me to :-)

• Giovanna
                    Giovanna, 5.7.17 22:32:10  

Ti zabijaci jsou nekde skryti a vzdycky vas nejak dozenou? Kdo jsou ti zabijaci? A ta divka v tom snu, co te mela dostat zpatky, ona taky byla ten zabijak, nebo byla jen poverena, aby te privedla zpatky?

• Dadenka
                    Dadenka, 5.7.17 23:03:31  

Myslím, že ve snu jsem je nikdy přímo neviděla. Ta holka mě měla jen přivést zpět. Trochu mi připomínala dvě mé skvělé kamarádky, co mi kdysi bodly kudlu do zad.... Měla jsem je strašně ráda, ale když jsem si našla současného přítele, daly mi to sežrat, protože nemohly rozdýchat, že ta jejich tlustá kámoška narazila na někoho tak úžasnýho...
                    Jedna z těch dvou mě nenávidí do dneška. A nejen mě, ale i syna a přítele (na kterého si kdysi dělala zálusk)

• Dadenka
                  Dadenka, 5.7.17 22:59:13  

Mě teď napadlo, že ten domek na stromě by mohl znamenat, že můj sen není tak nedosažitelný, jak si myslím. Kdybych měla odvahu si ho splnit, pomohlo by mi to i finančně.... Myslím, že ten sen hodně poukazuje na můj život po finanční stránce. Prostě- mám se dobře, nic mi nechybí a nemusím se nějak extra omezovat, ale i tak bych chtěla něco lepšího- chtěla bych lepší práci a chtěla bych méně počítat, když třeba nakupuju v obchodě nebo se dívám po oblečení.... Hodně nad tím v poslední době přemýšlím, protože se chystám dát v práci výpověď a najít si něco, co by mě víc bavilo.

• Giovanna
                    Giovanna, 6.7.17 09:30:04  

Jo, to taky muze byt, mozna te ale sen muze varovat tou vyhlidkou smrti, ze ti neco hrozi, muze to byt i financni stranka.

• Dadenka
                Dadenka, 5.7.17 22:54:15  

Neeeeee, já nechci utíkat z muzea :1: :1: :1: :1:
                Vyrostla jsem v rodině, kde se neuklízelo, neřešila se hygiena, ani vzdělání, prostě nic. A teď když mám konečně svou domácnost, udržuju pořádek a celkově se o sebe i rodinu starám úplně jinak než moji rodiče. Muzeum je fájn, muzeum my rádi :1: :1: :1:
                Myslím, že v mé rodině vznikla moje posedlost úklidem, protože jako malá jsem si nemohla pozvat ani kamarádku. Ale moje posedlost úklidem mi nevadí, nijak mě to neomezuje a nevěnuju tomu extrémní množství času.

• Giovanna
                  Giovanna, 6.7.17 01:14:53  

Ale hlavni duvod tech snu jsou asi ti skryti zabijaci. Ty o nich nic nevis? Proc pronasleduji?

• Dadenka
                    Dadenka, 6.7.17 08:26:19  

Nevím, toho může být spousta. Ale určitě nad tím budu přemýšlet. První věc, co mě napadla, jsou mé "skvělé kamarádky", ale ještě se nad tím zamyslím, to asi nebude to pravé.

• Giovanna
                    Giovanna, 6.7.17 09:40:47  

No prave ze se nezname, tak vic ti k tomu uz asi nemuzu napsat. Ty "kamaradky" by to mohly byt, kdyz te nejakym zpusobem pronasleduji a vstupuji a zasahuji ti do zivota, tak se to takhle muze odrazit ve snu... Ale muze toho byt jeste vic, co te chce nekde hlidat a skodit ti. Snad na to jednou prijdes, ve snu mas vyhlidku smrti, nekdo nebo neco chce tvuj zivot ridit a hlida te. Proto jsem taky psala, ze svoboda je prioritni, mozna to znamena ztratu tveho intimniho prostoru, soukromi. Utikas pred tim, protoze nemuzes zit, jak chces, furt te nekdo hlida. Nebo jsi to ty sama, skryta, jak furt hlidas ty finance a svoje vydaje. A ve skutecnosti bys to hlidat nechtela. Ti tvi zabijaci ti mozna chteji rict, ze si to musis hlidat, jinak ti hrozi smrt :-)

• Giovanna
                    Giovanna, 6.7.17 13:17:31  

Smrt jako obrazne konec :-) chteji te proste strasit. Az jednou na to prijdes, co to je, dej vedet. Znamenu jsem s nocni murou pomohla a prisli jsme na to spolu a pak mel sen, ve kterem tu nocni muru ukoncil :-) a od te doby se mu nic takoveho uz nezda :-) Co by se stalo, kdyby sis na ty zabijaky schvalne nekde v tom snu pockala a uvidela je tvari v tvar a vsechno by sis mohla objasnit :-) v pristim snu se na ne nejak priprav a neutikej. Ale chapu, ze to nejde takhle ovlivnit :-)

• Ginger
    Ginger, 28.6.17 13:43:38  

Zdravím zdál se mi sen o mě. Šla jsem dobrovolně na potrat a nějaká stará paní mi to udělala v hrozném škaredém pokoji. Neměla jsem strach. Všude na zemi bylo trochu krve. Pak jsem si do dělohy dala nějakou zelenou plastelínu a přitom jsem našla ve vnitř malou měkkou kuličku, která byla živá. A ptala jsem se té paní co to je a ona mi řekla, že je to malý člověk a já se usmála. Embryo jsem pak zasunula zpátky do dělohy aby ve mě rostlo ale držela jsem to v tajnosti. Potom jsme pokoj uklidily a vystavěly nové stěny a vymalovaly. Můžete mi prosím poradit co to znamená? Děkuji :)

• Erika
      Erika, 30.6.17 22:22:04  

Je možné, že jsi se něčeho vzdala (vztahu, nápadu, projektu, přátelství...) a svým způsobem Ti to vzalo trochu energie.
      Zelená barva symbolizuje regeneraci, klid a naději..jakoby jsi opět uvěřila v lepší zítřky. A také je to živé, tzn., že skutečně je v Tobě počátek čehosi NOVÉHO. Proč to držíš v tajmosti, víš sama :2:

• Giovanna
    Giovanna, 25.6.17 23:24:48  

Sen z dneska: Ocitla jsem se doma a spolu s matkou a sestrou jsme byly v garazi a nalezaly jsme tam obrovske cennosti. Jakoby ten nas dum byl drive nejaky hrad nebo zamek a my nachazely zelezo a predmety z te stare doby. Byl tam i nejaky drahy cerveny koberec a na nem bylo napsano Mlynar :-) Pripadala jsem si v tom snu, ze pochazim z nejake kralovske rodiny :-) Byl to dobry pocit :-)

• Erika
      Erika, 26.6.17 23:46:33  

Dobrý pocit je klíčový :2:
      Dům představuje Tebe, sama v sobě nalézáš postupně vnitřní hodnoty, o kterých jsi dřív netušila. Království nebeské je v Tobě Giovanno :2:
      Super!