Sny - co se vám zdálo, co znamenají?

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
jemi48 (2017-03-24 12:38:45)Monicicinka (2017-03-24 10:10:38)KarelKeslly (2017-03-24 06:17:23)Giovanna (2017-03-24 03:16:15)Dadenka (2017-03-23 21:05:11)pavucina.k (2017-03-22 22:37:22)Codex (2017-03-20 22:18:21)Erika (2017-03-19 23:11:12)seth-mluvi (2017-03-18 20:46:58)vlkovamarka (2017-03-14 18:33:30)veri (2017-03-10 21:36:58)ala31 (2017-03-07 14:41:08)andie418 (2017-03-04 12:20:01)chenrezig777 (2017-03-03 01:49:04)Kamilka (2017-03-01 16:33:03)Shierley (2017-02-27 18:02:43)zdeninka.budinska (2017-02-15 13:11:54)MimVig123 (2017-02-08 16:22:55)krytterka (2017-01-15 01:45:10)jokycz (2017-01-07 12:46:53)12Mellissa12 (2016-12-05 06:54:12)BRODWAJ (2016-11-16 20:47:54)Johoney (2016-11-10 19:37:28)
Sny - co se vám zdálo, co znamenají?
Založeno: 28. 9. 2013 | Příspěvků: 3 624 | Členů: 74
Správci: andie418 (hlavní), KarelKeslly

Něco se vám zdálo a nevíte, co to značí a chcete poradit? Někdy nám sny dokáží napovědět na naší cestě, někdy se sny proměňují ve skutečnost. Pojďme si tedy o nich povídat... (původní fórum z lide.cz)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Giovanna
    Giovanna, 10.3.17 10:02:02  

Divry den, momentalne jsem pracovne v zahranici a dnes rano se mi zdal tento sen: Nevim, jestli jsem se vracela domu, ale ocitla jsem se s nejakou skupinou lidi na nejakem zajezde do Prahy. Jenze ten zajezd jel do te Prahy pres nesmyslna mista. Prvnim mistem si myslim, ze bylo nejake misto v Anglii. Bylo to neco historickeho, mozna nejaky pristav... Nase skupina stala na utesu a koukala na nadhernou azurovou vodu pod nama.. a byly tam u toho utesu nejake betonove bloky a jedna starsi zena svou silou ten blok nejak posunula smerem do te vody, ty bloky vypadaly jako nahrobni podlouhle kameny a kdyz to udelala, tak se zdalo, ze by se z tech bloku mohla vytvorit cesta do te vody, abychom mohli byt bliz te azurove krase... potom, co tam ten blok byl ve vode, objevilo se syte ruzove auto a projelo tam. Mozna v nem byla nejaka vyznamna osobnost, ale to jsme nevedeli. A pak se nekteri jedinci rozhodli, ze skoci z toho utesu a v te vode si zaplavaji. Jenze primo pod tim utesem nebyla dostatecka hloubka. Videla jsem ve snu, jak skocil jeden, zranil si nohu, asi zlomil a uz nedokazal plavat, takze tam zahynul. Mozna par lidi chtelo někoho zachranit, taky tam skocili a bohužel se zranili a taky zemreli. Videla jsem tam 3 mrtve v te vode. Ale jedna zena, co skocila uplne jako prvni a daleko od utesu, ta si normalne plavala... zpocatku se rikalo v te nasi skupine, jak jsme tu zenu pozorovali, ze ta voda je jedovata, ze ty mineraly v ni jsou jedovate, ale ja jsem rekla, ze ty mineraly jsou normalni vapenec, mozna piskovec a dolomit, takze jim urcite nic nehrozi. Ale nevarovala jsem je pred tou nizkou hloubkou pred utesem. Takze mozna to byla moje vina, ze se tam ti 3 zabili... ale byli to kluci nebo chlapi, tak jsem predpokladala, ze to vidi a ze nejsou blbi... bohuzel. Museli jsme je tam nechat a jeli jsme dal... ocitli jsme se pak na nejakem neznamem miste, kde byly kopecky porostle cerstve zelenou travou.. a najednou se mezi temi kopecky vynorila ozbrojena skupina Hamas a zacala to do nnas palit. Vedle me byl porad GH a rekl mi, ze si nemam lehat a nedam dat najevo svou slabost. On chtel utikat tak daleko, skrz ten Hamas a chtel doufat, ze kdyz bude utikat, tak nastaci zamirit, nebo ze ta kulka proleti vedle a netrefi se. Nejsem si jista, alr ja si myslim, ze prave zemrel hned. A ja jsem si zprvu lehla a videla jsem ty utocniky jak se na nas riti a videla jsem jim do tvare. Byla jsem ten den hezky nalicena a v tom snu jsem byla za opravdovou krasku :-) a kdyz jsem par tem utocnikum pohledla do tvare, rozhodli se me nezabit :-) vzdycky jsem se jim koukla i do oci, meli prevazne hnede oci a oni me nezabili. Tak po te zkusenosti jsem vstala ze zeme a normalne jsem kracela mezi temi vystrelenymi kulkami, ale ani jedna me nestrefila. Par temchlapum od Hamasu jsem se proste libila, mozna me chteli za zenu. A pak uz ke konci, jak uz byli asi vsichni zastreleni krome me, nevim jestli nekdo z te skupiny prezil... ale ani jsem nevidela mrtve. Pokracovani v dalsi zpr.

• Giovanna
      Giovanna, 10.3.17 10:08:58  

Nedivala jsem se proste dozadu na ty mrtve. Ani jednu mrtvolu jsem nevidela. Divala jsem se jen dopredu na ty utocniky. A pozdeji se tam objevil asi jejich sef. A sel ke mne a pohladil me to spodnim brise. Asi to melo byt znameni, ze uz patrim jen jemu a ostatni me maji nechat. Takze jsem prezila. Byl to po dlouhe dobe velmi zajimavy sen. Jeste nikdy jsem nemela sen, ze bych se v nem citila jako hrdina. Nezustala jsem lezet, ale sla jsem mezi vystrely dal a oni mi darovali zivot :-) i kdyz to mozna bylo jen kvuli memu hezkemu ksichtu. Tak sen skoncil :-) Predem diky za analyzu :-)

• seth-mluvi
        seth-mluvi, 11.3.17 21:10:16  

Napíšu, co si o tom myslím, s nějakým odborným výkladem to nemá nic společnýho:
        Na těch zahraničních cestách něco hledáš. Řekněme ideál krásy. Ale uvědomuješ si, že kdekoliv bys ho našla můžeš se tam dopravit z domova. To je podle ten výlet do Prahy. A následně zmatená místa v různých destinacích. Připojila ses ve snu ke skupince lidí, kteří hledají to samé. Dostali jste se až na místo. Ale ke kráse se nelze jen tak přiblížit, silou a agresivitou to nejde, můžou to být muži na útesu. Stařenka posunuje betonový blok - moudrost ukazuje cestu.
        Se znalostí tohoto kódu, který vede ke znalosti a kráse jsi se stala nezranitelnou. Ani v nejhorších situacích /Hamas/ tě pak nezraní nepřátelské myšlenky /kulky/ a vždy bude vidět tvá vnitřní krása / pěkně nalíčená ve snu/.
        Takže tak nějak bych to tipl. :)

• Giovanna
          Giovanna, 12.3.17 14:17:29  

Neco na tom pravdy bude. Ale ja nehledam krasu, ale neco jineho :-) A to s tou starenkou a bloky urcite pasuje, musim zjistit ten klic... Diky :-)

• seth-mluvi
            seth-mluvi, 15.3.17 20:59:01  

Myslím, že stařenka stavěla most do jiné reality.
            A taky si myslím, že je to podobná situace jak jsme se bavili o kódu pyramid..

• Giovanna
              Giovanna, 16.3.17 04:00:08  

Jaky kod pyramid? To jste si asi spletl, o zadnem kodu jsme si nepsali.

• seth-mluvi
                seth-mluvi, 16.3.17 18:07:05  

Jo omlouvám se. Napsal jsem to blbě. Bylo to v této diskuzi, myslím Karlův sen .. :15:

• seth-mluvi
                  seth-mluvi, 18.3.17 20:36:22  

Na formality si nepotrpím. Možná bychom si mohli tykat..
                  Ve snu se někdy stává, že je naznačen přechod do jiné reality. Pokud je to pochopeno, pak může dojít k libovolné změně snové reality.
                  Uvedu příklad. Zdál se mi kdysi sen, kdy jsem se snažil dokázat blízkým lidem z mého okolí, že lze ve snu cokoliv. Skočil jsem, v tom snu do vody a zatajil jsem dech. Dech jsem zatajil i skutečně a asi na dvě tři sekundy jsem se probudil. Potom jsem zase usnul a vrátil jsem se do toho samého snu, ale přišel jsem normálně po břehu. Viděl jsem ty stejné lidi, jak hledí do vody a čekají až se vynořím...
                  Sen byl změněn, došlo ke změně reality. Nevím, jestli je to srozumitelné... ?

• Giovanna
                    Giovanna, 19.3.17 14:36:12  

Jo, jenze ja jsem se behem snu neprobudila :-) vsechno se mi zdalo najednou. Doufam, ze mi k tomu snu neco rekne i KK :-)

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 23.3.17 23:57:51  

jak moc to chceš rozebrat stručně,nebo podrobně?

• Giovanna
                    Giovanna, 24.3.17 03:16:14  

Podrobně :-)

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 24.3.17 06:17:22  

že sem se vůbec ptal... :8: :1: :1: tak vydrž... sice jsem to četl, ale musím si to osvěžit a nějak si to sesumírovat... dej mi den dva... teď jdu spát... :4:

• Giovanna
    Giovanna, 28.2.17 09:54:31  

Dnes se mi zdalo, ze mi konecne napsal muz, ktery me ve skutecnosti jen ignoruje, je to ten Mario, ktery se meho srdce drzi uz nekolik let :-) ve skutečnosti mu pisu zpravy jen ja a on ignoruje. Ale ve snu napsal :-) (nedavno ve skutečnosti jsem mu napsala, ze i presto, ze ma zidovsky nos, tak ho miluju). No a ve snu zacal on :-) nejdriv napsal neco o tom, kde prave je, myslim ze to bylo u zubare a cekal tam, tak proto psal. Ale tim zubarem si nejsem jista. A zacal me ve snu ve svych zpravach taky kritizovat :-) napsal mi, ze si myslel, ze mam styl, ale te pry barvy meho satniku by se vesly do jedine pidi malinke krabicky, asi od cigaret haha. A pak v tom snu prichazely stale dalsi a dalsi zpravy od od nej a ja jsem nestacila ani reagovat. A vubec nic jsem mu nepsala, jen jsem to v tom snu blazene vsechno cetla. A byla jsem stestim bez sebe, ze mi pise :-) a vubec nevim, proc jsem se probudila z toho snu tak vcas, dnes mam volno a nikam nemusim a desne me ted stve, ze jsem si nestihla precist vsechno v tom snu... byly to stale dalsi a dalsi zpravy a ja to nestihala cist, jak to bylo rychle. Myslim si ale, ze asi vsechny ty zpravy by se tykaly kritiky, ze me jen kritizoval. Ale me se to v tom snu libilo, protoze jsem uz vedela, co mu na to odepisu, ze prece nebudu jezdit po Evrope s megakuframa, ktere bych ani neunesla. To jsem mu chtela odepsat na ten muj styl :-) jenze jsem si neprecetla vsechny zpravy a tak sen skoncil. Ted lituju, ze tak predcasne skoncil. Chtela jsem precist vsechny jeho zpravy.. protoze ve skutecnosti nepise nic. Tak aspon ve snu jsem chtela vedet vsechno... a dozvedela jsem se jen, ze nemam styl haha. Predem diky za analyzu.

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 2.3.17 12:03:51  

Myslím, že ty sny mají vesměs stejný průběh. Ty ho chceš sbalit a on nechce.
      Podle mě když se kluk nechá sbalit, tak utrpí jeho ego a to přece žádnej chlap nemůže chtít. Existují určité archetypy, tak je to naprogramováno.
      Pokud nezměníš svůj přístup, svoje myšlení, budou se ti zdát tyto sny pořád dokola. A pointa bude vždy stejná - on mě nechce, já ho ano, proč?

• Dadenka
    Dadenka, 26.2.17 12:15:09  

Před pár dny se mi zdálo, že jsem měla jet se svou mámou na nějaký koncert do Prahy. Myslím, že jsme jely vlakem a taky metrem. Měla jsem na sobě bílé kalhoty a dostala jsem to. Takže jsem se na koncert nedostala, protože jsem pořád jen hledala záchody. Nemluvě o tom, že ty záchody byly na úplně nelogických místech. Například v restauraci byly tajné dveře na záchod hned za stolem pro dva. :8:

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 27.2.17 22:04:46  

Já bych to shrnul, že se ti zdálo, jak očekáváš příjemný zážitek, ale stres, panika nebo nepříjemné okolnosti mohou tento zážitek znepříjemnit. Asi bych přemýšlel, co by to mohlo být za zážitek, který vyžaduje opatrnost.
      Tak bych to asi zkoumal já, ale je možný, že ve snářích existuje vysvětlení, co jsou měsíčky, to nevím.

• Dadenka
        Dadenka, 2.3.17 14:50:42  

Děkuji

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 12.3.17 11:56:32  

jen doplním...

Krev ve snu je naší životodárnou energií a tedy je na snadě, že když ve snu stříká z nás, tak tuto energii v životě ztrácíme... Dle toho, odkud teče (z jaké části těla) se dá usuzovat, co nám takto způsobuje starosti a kde je "jádro pudla". Pokud ve snu teče krev z nohou, tak se jedná o naše základy, které se vytrácejí (pozbýváme dobré vlastnosti). Pokud krev teče z rukou, tak to jsou naše činnosti, které pozbýváme. Může to také značit počínající lenivost. Když teče krev ve snu z prostředka těla (kolem žaludku), tak se jedná o trávící problémy a to buď přímo spojené s trávením, nebo se může jednat o přemýšlení (ve smyslu strávit nějakou myšlenku). Když krev teče z krku, tak to působí na naše vyjadřování (hrtan), případně na rozhled (když máme pořezaný krk kolem dokola). Krev vytékající z hlavy souvisí s naším přemýšlením a logikou. Pokud krev teče z ucha, tak ztrácíme schopnost naslouchat druhým. Když nám krev ve snu teče z nosu, tak to souvisí s naší náladou, jelikož čich ovlivňuje naše pocity. Mohou též nastat dýchací problémy. Pokud krev stříká ze srdce, tak nás něco trápí na duši, máme problémy s naší láskou k někomu. Může se jednat i o neopětovanou lásku, která nás bolí. Pokud stříká z prstů, tak to souvisí s naším citem pro něco, který ztrácíme. Pokud z dlaně, tak se může jednat o ztrátu zaměstnání, či nějaké práce, či koníčka, kterého máme rádi.

Dle toho, jak stříká, či kape můžeme poznat jak moc nám této energie ubývá. Pokud tedy krev ve snu stříká, tak nám tato energie ubívá hodně a nekontrolovatelně. Pokud jen kape, tak nás spíš něco sžírá.

Barva krve určuje, jací jsme uvnitř sebe a co vlastně ztrácíme. Čím více je rudá, tím více ztrácíme lásku k něčemu, nebo k někomu (může jít i o to, že se přestáváme míti rádi), pokud je spíše do modra, tak to ukazue na vznešené (vysoké) postavení, které nám dělá problémy. Někdy se také místo krve objevuje voda nebo různý sliz. Voda místo krve značí, že jsme spíše zaměřeni v duchovním směru. Sliz je pak obrazem toho, jak moc je náš život "slizký", či nehezký. Ukazuje to také na naše myšlenky jaké jsou. Tedy, že jsou nízké.

Také i zde působí to, jak se na krev která z nás teče ve snu díváme, zda je nám to jedno či ne, to samé platí pro realitu. Pokud je nám to jedno, tak nás to nijak neovlivní, pokud nám to jedno není, tak nejspíš se tímto i v reálu zabýváme a působí to na nás.

Pokud vidíme zaschlou krev ve snu, tak v reálu může dojít k tomu, že od někoho uslyšíme, či si přečteme, o nějakém trápení, nicméně je to už dlouho, co se to stalo.

Závěrem:
          co se tebe týče, tak tam je třeba přihlédnout, zda jsi to měl dostat či ne... pokud ano, tak o nic nejde, jen běžné trable s tím spojené, pokud ne, tak se nejspíš objeví problémy nečekaně v době, kdy se k něčemu chystáš (koncert - slavnost)

• Dadenka
            Dadenka, 12.3.17 20:32:58  

No, asi to opravdu nic nebude. Mám teď starosti, protože už se dlouho hormonálně lečím a to má za následek bohužel i to, že v jistých dnech jsem absolutně vyřazená z běžného života. Asi jsem jen byla vystresovaná z toho, že to zase mělo přijít...

• Giovanna
    Giovanna, 18.2.17 13:40:37  

Zdálo se mi, ze se mi v dlani rozryla linie Marsu. Nejak samo se to rozrylo a prohloubilo, jako by nekdo udelal hlubsi rez v miste te linie. Ale ve snu nebyl zadny nastroj ani krev. Jen hlubsi trhlina v dlani v miste Marsovy linie. (Myslim, ze to je ta soubezna s linii zivota...) Diky za vyklad :-) PS ve snu me nic nebolelo ani jsem nebyla nijak v soku, spis me to udivilo, ze se to samo od sebe rozryva...

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 20.2.17 11:13:59  

linie marzu? to neznám... znám jen marsovskou ruku (taková lopata dělníka), pak marsův vrch (na pr. ruce její pravý bok), pak že malíček je merkurův prst... jinak rýhy, životní, hlavovou, osudovou a srdečí... ty tvoří ono M na ruce... sem tam se ještě dívám na žaludeční

• Giovanna
        Giovanna, 20.2.17 12:46:51  

Marsova linie lezi na Marsove vrchu :-) proto to je taky Marsova linie. A ja ji teda mam, soubeznou s linii zivotni. Ale ohledne chiromantie jsem nic vedet nechtela :-) chtela jsem vedet, co znamena ve snu jedna rozryta cara ve dlani :-)

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 20.2.17 13:14:23  

netuším..

• KarelKeslly
            KarelKeslly, 21.2.17 13:21:46  

sen je vždy alegorie na něco, tak pokud víáš oč se jedná tak si to zkus převést, zda se to k něčemu přibližuje... a z toho to vyvodit :4:

• seth-mluvi
          seth-mluvi, 21.2.17 10:19:37  

Podle mě, neznám vykládání z ruky, je pro tebe ta čára symbolem nějakých určitých vlastností, které jsi řešila ve snu.

• Giovanna
            Giovanna, 22.2.17 07:16:15  

To si myslim taky. Ale co znamena ze se ta cara v dlani rozryla? Ze ty urcite vlastnosti chci mit, nebo je nikdy mit nebudu?

• seth-mluvi
              seth-mluvi, 22.2.17 09:24:04  

Nemyslím si, že by sny předurčovaly to co nás čeká a nemine. Spíš si myslím, že ve snu můžeme zkoušet co by se stalo kdyby.. a pak se rozhodnout.
              Možná ta rýha zmanená zesílení těch vlastností, ale nevím o co jde, hlavně celý kontext snu dává smysl především tomu, komu se zdá. :15:

• Giovanna
                Giovanna, 22.2.17 12:57:13  

No tak diky :-) pomohlo mi to moc :-) je to zajimave haha.

• Erika
                Erika, 11.3.17 15:23:02  

Někdy předurčují..
                Kdysi, byla jsem ještě děvče ve vývinu, se mi zdávaly sny, které se opakovaly v různých časových intervalech, v podstatě stále stejné. Nerozuměla jsem tomu. Později jsem si sny zapisovala..i v noci - to pak byla legrace to ráno číst :D a jak šel čas, někdy i utíkal, div si nohy nezpřerážel, stalo se přesně to, co se mi zdávalo a okamžitě jsem si vzpomněla na ty sny. A nebylo to jednou, co se vyplnily naprosto přesně.

• seth-mluvi
                  seth-mluvi, 11.3.17 20:33:46  

Ve snu sis vybrala příběh a potom jsi ho pouze realizovala. Ale kdybys nechtěla, tak se to nemuselo stát. Mluvíme o podvědomí - čili velmi velmi těžko se to vědomě uvědomuje..
                  Ale podstata je taková, že nic není předurčeno.

• Erika
                    Erika, 11.3.17 21:26:08  

Souhlasím, že nic není předurčeno.
                    Opravdu ale pochybuji o tom, že jsem si jako děvče vybrala příběhy, které jsem po xxx letech realizovala. Inklinuji k tomu, že jsem skrze ty sny, které se mi opakovaly nahlédla do možných realit, jež se naprosto přesně splnily. :4:

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 12.3.17 11:54:55  

Když jsi byla děvče, byla jsi stejnou duší jako teď. Ovšem duše není neměnná, neustále se rozvíjí.
                    Ano, vybrala sis z pravděpodobných realit, skvělé! Vynikající postřech a k tomu to uskutečnění - myslím, že jsi na tom z hlediska duševního rozvoje, jak o tom mluvil Seth, velmi dobře.
                    Velmi mě to potěšilo, tato snaha spojit sny a "skutečnost". Píšu uvozovky, protože ve snu je skutečnost zase jiná, snová.
                    Tyto reality jsou neoddělitelně propojeny.

• Giovanna
        Giovanna, 20.2.17 12:49:49  

Precti si knizku od Roz Levinove, Cteni z ruky :-)

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 20.2.17 13:15:09  

treď nemám dostatek času studovat i peníázky míří jinam... na vydání knihy... takže...

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 16.2.17 21:17:14  

tak jsem se pořádně nasral a su v pr...
    při editaci stránek světlonoše mě to odhlásilo a celý projekt zmizel nemám vůbec nic :11: celá moje 14-ti letá práce je v tahu... :12: už jsem psal adminům, snad se podaří najít na zálohách alespoň něco :9:

to znamená, že veškeré odkazy, co tu jsou (na světlonoše) teď nebudou nějakou dobu funkční... dokud se to nenavrátí do původního stavu :5:

• Giovanna
      Giovanna, 18.2.17 13:43:25  

No tak to by me taky pekne vytocilo... na druhou stranu, jak se to mohlo vubec stat? Byla nekde chyba? Anebo to tak vesmir zaridil, aby to zmizelo? Mozna to tak ma byt :-)

• Giovanna
        Giovanna, 18.2.17 13:44:40  

Protoze vsechno, co se deje, ma nejaky duvod :2: nezoufej :-)

• Magdalena.Katka
      Magdalena.Katka, 19.2.17 05:25:15  

Nechápu, jak se něco může jen tak ztratit, ale snad se to někde zálohuje, když ty jsi to nedělal? Tak hodně štěstí, ať se toho zachrání co nejvíc. Mně by asi v takovém případě kleplo.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 20.2.17 11:08:54  

tak jsem se dneska díval a je to celý obnovený, tedy i snář... huráááá :15: :15:

• Erika
        Erika, 12.3.17 13:27:37  

jo to lpění :1:

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 5.2.17 10:20:27  

budu tu zítra a podívám se na vše

• MimVig123
    MimVig123, 27.1.17 08:40:43  

Hezký den všem. Dnes jsem měla také divný sen. Byla jsem na neznámém místě i s dcerou. Dcera tam odparkovala auto, já jsem měla pak autem jet asi domů. Když jsem do auta nasedla,tak jsem zjistila,že z něj nevidí nikam. Vedle u cesty bylo předpotopní kolo v dezolátním stavu. Já jsem to kolo zvedla naložila věci které jsem měla, šlo o nějaké krabice a dva staré plechy.Na kole se jet nedalo tak jsem to vezla a šla pěšky. Měla jsem projet malou brankou tam jsem se nevešla. Pak jsem uviděla široké vrata,vrátila jsem se a prošla jsem těmi vraty. Šla jsem hezký kus cesty,krásnou krajinou. Najednou jsem se rozhodla,že dál nepůjdu. Postavila kolo vedle cesty a posadila se vedle něj. Pak jel autobus,myslela jsem že nasednu,v tom jsem se probudila. :15: :15:

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 7.2.17 13:04:28  

vybírání cesty ... když to nejde tak ta to jde onak... to ukazuje, že si dokážeš poradit... že si všímáš i věcí okolo... myslím, že ted nejakou dobu budeš jednat sama za sebe...a co se týče toho, tak dle jednání se ti bude i dařit... a to z toho důvodu, že už nejsi v autě (ve vztahu - jakémkoli s kýmkoli), ale že máš kolo, tedy jednostopé vozidlo, tam řídíš ty sama a poháníš to svojí vnitřní silou... je jen na tobě, jak a kam dojedeš a jak to celé bude vypadat, nicméně, jelikož je staré, tak se bude asi jednat o to,co znáš ještě z drívějška... nějaké staré postupy, či jednání... můžeš se mrknout i sem, abys pochopila, proč si čekala na ten autobus a co on znamená (je možné, že pak už nepojedeš ama, že se někkam dík y své vlastní píli vypracuješ):
      http://svetlonos.webnode.cz/products/dopravni-prostredky/

• MimVig123
        MimVig123, 7.2.17 16:30:51  

Kájo děkují ti moc.

• ala31
    ala31, 24.1.17 14:13:41  

Dnes se mi zdálo, že jsem se přihlásila ke studiu na lékařskou fakultu. Ale to bylo asi tím, že jsem někde v televizi zaslechla, že lékařů je málo a budou přijímat více studentů na lékařskou fakultu. Ale ten sen byl moc hezký, ale jestli mě přijali, to jsem se nedověděla, i když jsem se 2 dny učila, jenže když jsem otevírala obálku, tak jsem se probudila. :13:

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 7.2.17 12:59:04  

asi brzo zabředneš do léčení...nemusí se jednat o léčení skutečné, nýbrž klidně i o duchovní, tedy psychiku... kdy se třeba s někým setkáš a budeš řešit jeho trable... otázkoou je zda na to jsi připravená nebo ne... ty dva dny naznačují, že bude potřeba jak logicky myslte, tak i používat imaginaci,jinak to vidím na to, že první den tro budeš oťukávat a druhý zkoušet a třetí den to prubneš... jestli k tomu něco chceš tak se jukni třebas sem: http://svetlonos.webnode.cz/psychologie/ a na podstránky, mohlo by ti to pomoci... otázkou ale je zda budeš léčit někoho, či se to týká přímo tebe a pomoci sama sobě...

• ala31
        ala31, 13.2.17 22:14:07  

Dík za odkaz, prostuduji si to. :13:

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 15.2.17 08:08:43  

Vypadá to ale, že tě to oslovilo, asi bych přemýšlel, jestli to nezkusit.

• ala31
        ala31, 15.2.17 13:04:46  

Kdybych byla mladší, tak určitě. Ale studuji pořád něco, teď chodím na Akademii. :13:

• Giovanna
    Giovanna, 21.1.17 08:27:01  

Dobrý den :-) dnes se mi zdálo, že jsem sla na svatbu sve mladsi sestre. Ona uz ve skutečnosti neni zas tak mlada, ma 30 :-) a taky si myslim, ze ve skutečnosti jeste nikoho nema :-) ale ve snu jsme se chystaly, nejdriv jsme nekam musely s matkou, asi koupit kvetiny, ale to nevim. A pak taky jdme mely jit pogratulovat bratranci, asi k narozeninám, ale to taky nevím. Proste se to nevyvijelo normalne, ale spis ve spechu, ze to nestihneme. Ale k tomu bratranci jsem nesla, nebyl cas. Ony tam asi sly. A pak se ve snu vidim pred zrcadlem, jak se maluju a jak to nestiham, ze to nebude dokonale. O to, co budu mit na sobe, tam neslo, ale o ten make-up ano :-) a udelala jsem v tom snu chybu, ve skutečnosti jsem chtela nanest nejdriv jiny pripravek a pak jsem to chtela zaretusovat, ale ve snu to bylo opacne a vubec se nedalo zaretusovat nic. Tak jsem to musela zas odlicit a nanest spravne. A cas bezel a ja uz byla ve spechu a z toho stresu se mi pak i dostal ten kremovy make-up do vlasu. A jeste jsem pak nemela nalicine nic, ani oci, oboci... a cas ubihal. A taky jsem vubec nevedela, koho si ta sestra vubec bere. Nikdy v zivote jsem ho nevidela. Ani jeji svatebni saty v tom snu nebyly. Byl to jen spech :-) ted uz ani nevim, jestli jsem to v tom snu vubec stihla. Ale nakonec mi zbyvalo vic jak 20 minut, a to ja normalne stíhám. Ve snu uz nevim, jak to dopadlo. Probudila jsem se. Predem diky za vylozeni

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 7.2.17 12:54:41  

spěch , stres atd... to odráží současnou situaci nejspíš... ten make-up mi přijde jako by sis chtěla nasadit nějakou masku, jinou tvář, chovat se jinak... ale nějak se ti nedaří... asi je důvodem to, že na to nejsi až tak moc zvyklá... nečeká tě třeba nějaký pohovor? či něco podobného? přijde mi, jako by jsi se před zrcadlem žkoušela mluvit a nahazovat správný grimasy k tomu :4:

• Giovanna
        Giovanna, 7.2.17 23:54:59  

Ne, na zadny pohovor se nechystam a ani nebyl. Snazim se byt lepsi :-)

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 8.2.17 03:40:26  

v tom případě se jukni sem a na podstránky... :-)ja tam mnoho užitečných věcí, jak postoupit zas něco víc nahoru a vážit si jak sebe, tak i lidí kolem sebe věcí a tak... především trénink radosti... :-)
          http://svetlonos.webnode.cz/psychologie/
          ale klidně si můžeš udělat i sebeanalytický testík v záložce testy, vyhodnocení je na tobě... já ho dělám každý rok a vždy tam najdu něco zajímavého, co chci změnit... je to 80 otázek na tělo :-)

• Giovanna
            Giovanna, 8.2.17 10:00:48  

Ten článek mi moc nedal, promin. Ale jak souvisi to, ze nekoho znam dlouho, nebo mi to tak pripada, s tim, jak si mam vazit lidi? A ohledne toho snu jeste: to s tim make-upem bylo na konci, ale hlavne se cely ten sen tocil ohledne svatby. Byl to sice spech, ale nevim, co vubec znamenala ta segrina svatba ve snu. Mne se totiz o ni vubec nezda haha.

• KarelKeslly
              KarelKeslly, 9.2.17 22:45:48  

ne článek co tam je, ale to co je na podstránkách... tam jsou návody... a různé další čtení :4:
              co se svatby týče tak to souvisí s plánováním, kdy se plán začíná teprve utvářet, aby z toho vzniklo něco... (dítě - projekt)

• Giovanna
                Giovanna, 10.2.17 14:05:44  

Bohužel jsem ted v zahranici a ty clanky se asi pomalu nacitaji a radsi si to necham na pozdeji, az budu v ČR. Ted muzu jen odpovidat. Tak diky, doufam, ze to planuju dobre :-)

• seth-mluvi
          seth-mluvi, 15.2.17 08:05:06  

Podle mě když se snažíš být lepší, tak asi v něčem nejseš spokojená sama se sebou, logicky...

• Giovanna
            Giovanna, 18.2.17 13:35:39  

No samozřejme, ze me nektere veci na sobe stvou. Nikdo neni bez chyby. Hlavne ze vim, co to je, abych proti tomu mohla bojovat :-)

• Erika
              Erika, 12.3.17 13:25:42  

Boj asi nebude nejlepší řešení. To je člověk v opozici. Možná bude lepší to přijmout a pochopit - tím se dostaneš k jádru spíš, nemyslíš?