Sny - co se vám zdálo, co znamenají?

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Codex (2017-02-20 18:52:13)Magdalena.Katka (2017-02-20 16:42:49)Shierley (2017-02-20 16:38:06)Monicicinka (2017-02-20 13:38:12)KarelKeslly (2017-02-20 13:15:10)Giovanna (2017-02-20 12:49:49)Kamilka (2017-02-20 10:35:00)andie418 (2017-02-19 21:32:52)Dadenka (2017-02-15 20:19:30)zdeninka.budinska (2017-02-15 13:11:54)ala31 (2017-02-15 13:04:47)seth-mluvi (2017-02-15 08:08:44)pavucina.k (2017-02-11 21:46:49)jemi48 (2017-02-10 23:49:16)vlkovamarka (2017-02-08 23:59:48)MimVig123 (2017-02-08 16:22:55)krytterka (2017-01-15 01:45:10)jokycz (2017-01-07 12:46:53)12Mellissa12 (2016-12-05 06:54:12)BRODWAJ (2016-11-16 20:47:54)Johoney (2016-11-10 19:37:28)Deamon (2016-10-31 20:00:15)dixi-k (2016-10-24 23:57:01)
Sny - co se vám zdálo, co znamenají?
Založeno: 28. 9. 2013 | Příspěvků: 3 594 | Členů: 75
Správci: andie418 (hlavní), KarelKeslly

Něco se vám zdálo a nevíte, co to značí a chcete poradit? Někdy nám sny dokáží napovědět na naší cestě, někdy se sny proměňují ve skutečnost. Pojďme si tedy o nich povídat... (původní fórum z lide.cz)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Giovanna
    Giovanna, 18.2.17 13:40:37  

Zdálo se mi, ze se mi v dlani rozryla linie Marsu. Nejak samo se to rozrylo a prohloubilo, jako by nekdo udelal hlubsi rez v miste te linie. Ale ve snu nebyl zadny nastroj ani krev. Jen hlubsi trhlina v dlani v miste Marsovy linie. (Myslim, ze to je ta soubezna s linii zivota...) Diky za vyklad :-) PS ve snu me nic nebolelo ani jsem nebyla nijak v soku, spis me to udivilo, ze se to samo od sebe rozryva...

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 20.2.17 11:13:59  

linie marzu? to neznám... znám jen marsovskou ruku (taková lopata dělníka), pak marsův vrch (na pr. ruce její pravý bok), pak že malíček je merkurův prst... jinak rýhy, životní, hlavovou, osudovou a srdečí... ty tvoří ono M na ruce... sem tam se ještě dívám na žaludeční

• Giovanna
        Giovanna, 20.2.17 12:46:51  

Marsova linie lezi na Marsove vrchu :-) proto to je taky Marsova linie. A ja ji teda mam, soubeznou s linii zivotni. Ale ohledne chiromantie jsem nic vedet nechtela :-) chtela jsem vedet, co znamena ve snu jedna rozryta cara ve dlani :-)

• Giovanna
        Giovanna, 20.2.17 12:49:49  

Precti si knizku od Roz Levinove, Cteni z ruky :-)

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 20.2.17 13:15:09  

treď nemám dostatek času studovat i peníázky míří jinam... na vydání knihy... takže...

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 16.2.17 21:17:14  

tak jsem se pořádně nasral a su v pr...
    při editaci stránek světlonoše mě to odhlásilo a celý projekt zmizel nemám vůbec nic :11: celá moje 14-ti letá práce je v tahu... :12: už jsem psal adminům, snad se podaří najít na zálohách alespoň něco :9:

to znamená, že veškeré odkazy, co tu jsou (na světlonoše) teď nebudou nějakou dobu funkční... dokud se to nenavrátí do původního stavu :5:

• Giovanna
      Giovanna, 18.2.17 13:43:25  

No tak to by me taky pekne vytocilo... na druhou stranu, jak se to mohlo vubec stat? Byla nekde chyba? Anebo to tak vesmir zaridil, aby to zmizelo? Mozna to tak ma byt :-)

• Giovanna
        Giovanna, 18.2.17 13:44:40  

Protoze vsechno, co se deje, ma nejaky duvod :2: nezoufej :-)

• Magdalena.Katka
      Magdalena.Katka, 19.2.17 05:25:15  

Nechápu, jak se něco může jen tak ztratit, ale snad se to někde zálohuje, když ty jsi to nedělal? Tak hodně štěstí, ať se toho zachrání co nejvíc. Mně by asi v takovém případě kleplo.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 20.2.17 11:08:54  

tak jsem se dneska díval a je to celý obnovený, tedy i snář... huráááá :15: :15:

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 5.2.17 10:20:27  

budu tu zítra a podívám se na vše

• MimVig123
    MimVig123, 27.1.17 08:40:43  

Hezký den všem. Dnes jsem měla také divný sen. Byla jsem na neznámém místě i s dcerou. Dcera tam odparkovala auto, já jsem měla pak autem jet asi domů. Když jsem do auta nasedla,tak jsem zjistila,že z něj nevidí nikam. Vedle u cesty bylo předpotopní kolo v dezolátním stavu. Já jsem to kolo zvedla naložila věci které jsem měla, šlo o nějaké krabice a dva staré plechy.Na kole se jet nedalo tak jsem to vezla a šla pěšky. Měla jsem projet malou brankou tam jsem se nevešla. Pak jsem uviděla široké vrata,vrátila jsem se a prošla jsem těmi vraty. Šla jsem hezký kus cesty,krásnou krajinou. Najednou jsem se rozhodla,že dál nepůjdu. Postavila kolo vedle cesty a posadila se vedle něj. Pak jel autobus,myslela jsem že nasednu,v tom jsem se probudila. :15: :15:

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 7.2.17 13:04:28  

vybírání cesty ... když to nejde tak ta to jde onak... to ukazuje, že si dokážeš poradit... že si všímáš i věcí okolo... myslím, že ted nejakou dobu budeš jednat sama za sebe...a co se týče toho, tak dle jednání se ti bude i dařit... a to z toho důvodu, že už nejsi v autě (ve vztahu - jakémkoli s kýmkoli), ale že máš kolo, tedy jednostopé vozidlo, tam řídíš ty sama a poháníš to svojí vnitřní silou... je jen na tobě, jak a kam dojedeš a jak to celé bude vypadat, nicméně, jelikož je staré, tak se bude asi jednat o to,co znáš ještě z drívějška... nějaké staré postupy, či jednání... můžeš se mrknout i sem, abys pochopila, proč si čekala na ten autobus a co on znamená (je možné, že pak už nepojedeš ama, že se někkam dík y své vlastní píli vypracuješ):
      http://svetlonos.webnode.cz/products/dopravni-prostredky/

• MimVig123
        MimVig123, 7.2.17 16:30:51  

Kájo děkují ti moc.

• ala31
    ala31, 24.1.17 14:13:41  

Dnes se mi zdálo, že jsem se přihlásila ke studiu na lékařskou fakultu. Ale to bylo asi tím, že jsem někde v televizi zaslechla, že lékařů je málo a budou přijímat více studentů na lékařskou fakultu. Ale ten sen byl moc hezký, ale jestli mě přijali, to jsem se nedověděla, i když jsem se 2 dny učila, jenže když jsem otevírala obálku, tak jsem se probudila. :13:

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 7.2.17 12:59:04  

asi brzo zabředneš do léčení...nemusí se jednat o léčení skutečné, nýbrž klidně i o duchovní, tedy psychiku... kdy se třeba s někým setkáš a budeš řešit jeho trable... otázkoou je zda na to jsi připravená nebo ne... ty dva dny naznačují, že bude potřeba jak logicky myslte, tak i používat imaginaci,jinak to vidím na to, že první den tro budeš oťukávat a druhý zkoušet a třetí den to prubneš... jestli k tomu něco chceš tak se jukni třebas sem: http://svetlonos.webnode.cz/psychologie/ a na podstránky, mohlo by ti to pomoci... otázkou ale je zda budeš léčit někoho, či se to týká přímo tebe a pomoci sama sobě...

• ala31
        ala31, 13.2.17 22:14:07  

Dík za odkaz, prostuduji si to. :13:

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 15.2.17 08:08:43  

Vypadá to ale, že tě to oslovilo, asi bych přemýšlel, jestli to nezkusit.

• ala31
        ala31, 15.2.17 13:04:46  

Kdybych byla mladší, tak určitě. Ale studuji pořád něco, teď chodím na Akademii. :13:

• Giovanna
    Giovanna, 21.1.17 08:27:01  

Dobrý den :-) dnes se mi zdálo, že jsem sla na svatbu sve mladsi sestre. Ona uz ve skutečnosti neni zas tak mlada, ma 30 :-) a taky si myslim, ze ve skutečnosti jeste nikoho nema :-) ale ve snu jsme se chystaly, nejdriv jsme nekam musely s matkou, asi koupit kvetiny, ale to nevim. A pak taky jdme mely jit pogratulovat bratranci, asi k narozeninám, ale to taky nevím. Proste se to nevyvijelo normalne, ale spis ve spechu, ze to nestihneme. Ale k tomu bratranci jsem nesla, nebyl cas. Ony tam asi sly. A pak se ve snu vidim pred zrcadlem, jak se maluju a jak to nestiham, ze to nebude dokonale. O to, co budu mit na sobe, tam neslo, ale o ten make-up ano :-) a udelala jsem v tom snu chybu, ve skutečnosti jsem chtela nanest nejdriv jiny pripravek a pak jsem to chtela zaretusovat, ale ve snu to bylo opacne a vubec se nedalo zaretusovat nic. Tak jsem to musela zas odlicit a nanest spravne. A cas bezel a ja uz byla ve spechu a z toho stresu se mi pak i dostal ten kremovy make-up do vlasu. A jeste jsem pak nemela nalicine nic, ani oci, oboci... a cas ubihal. A taky jsem vubec nevedela, koho si ta sestra vubec bere. Nikdy v zivote jsem ho nevidela. Ani jeji svatebni saty v tom snu nebyly. Byl to jen spech :-) ted uz ani nevim, jestli jsem to v tom snu vubec stihla. Ale nakonec mi zbyvalo vic jak 20 minut, a to ja normalne stíhám. Ve snu uz nevim, jak to dopadlo. Probudila jsem se. Predem diky za vylozeni

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 7.2.17 12:54:41  

spěch , stres atd... to odráží současnou situaci nejspíš... ten make-up mi přijde jako by sis chtěla nasadit nějakou masku, jinou tvář, chovat se jinak... ale nějak se ti nedaří... asi je důvodem to, že na to nejsi až tak moc zvyklá... nečeká tě třeba nějaký pohovor? či něco podobného? přijde mi, jako by jsi se před zrcadlem žkoušela mluvit a nahazovat správný grimasy k tomu :4:

• Giovanna
        Giovanna, 7.2.17 23:54:59  

Ne, na zadny pohovor se nechystam a ani nebyl. Snazim se byt lepsi :-)

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 8.2.17 03:40:26  

v tom případě se jukni sem a na podstránky... :-)ja tam mnoho užitečných věcí, jak postoupit zas něco víc nahoru a vážit si jak sebe, tak i lidí kolem sebe věcí a tak... především trénink radosti... :-)
          http://svetlonos.webnode.cz/psychologie/
          ale klidně si můžeš udělat i sebeanalytický testík v záložce testy, vyhodnocení je na tobě... já ho dělám každý rok a vždy tam najdu něco zajímavého, co chci změnit... je to 80 otázek na tělo :-)

• Giovanna
            Giovanna, 8.2.17 10:00:48  

Ten článek mi moc nedal, promin. Ale jak souvisi to, ze nekoho znam dlouho, nebo mi to tak pripada, s tim, jak si mam vazit lidi? A ohledne toho snu jeste: to s tim make-upem bylo na konci, ale hlavne se cely ten sen tocil ohledne svatby. Byl to sice spech, ale nevim, co vubec znamenala ta segrina svatba ve snu. Mne se totiz o ni vubec nezda haha.

• KarelKeslly
              KarelKeslly, 9.2.17 22:45:48  

ne článek co tam je, ale to co je na podstránkách... tam jsou návody... a různé další čtení :4:
              co se svatby týče tak to souvisí s plánováním, kdy se plán začíná teprve utvářet, aby z toho vzniklo něco... (dítě - projekt)

• Giovanna
                Giovanna, 10.2.17 14:05:44  

Bohužel jsem ted v zahranici a ty clanky se asi pomalu nacitaji a radsi si to necham na pozdeji, az budu v ČR. Ted muzu jen odpovidat. Tak diky, doufam, ze to planuju dobre :-)

• seth-mluvi
          seth-mluvi, 15.2.17 08:05:06  

Podle mě když se snažíš být lepší, tak asi v něčem nejseš spokojená sama se sebou, logicky...

• Giovanna
            Giovanna, 18.2.17 13:35:39  

No samozřejme, ze me nektere veci na sobe stvou. Nikdo neni bez chyby. Hlavne ze vim, co to je, abych proti tomu mohla bojovat :-)

• ala31
    ala31, 20.1.17 19:56:43  

Dnes se mi zdálo, že jsem byla na poradě, ale nepracovala jsem tam dlouho a zaslechla jsem své jméno, tak jsem se ozvala a dostala jsem dárek k svátku, myslím že peníze, ale nedívala jsem se. Překvapilo mě to.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 7.2.17 12:50:04  

kdo se ozve ten dostane... přijde mi tro jako dobrá poučka na to, že je třeba se vesmíru připomenout se svými přáními, jistě tam něco hezkého pro tebe najde...

• ala31
    ala31, 14.1.17 17:02:53  

Zdravím, nyní sny rychle zapomínám, ale dnes si pamatuji, že jsem viděla v rohu na parapetu hodně drobných brouků. Okna se mi teď dost potí, tak je každý den otírám, mohlo by to být tím, nebo to něco znamená? Děkuji.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 15.1.17 11:21:27  

okno si lze představit jako pohled do reality, je to takový předěl mezi tvým myšlením a realitou, dle čistoty se pak dá usuzovat, jak na realitu pohlížíš (zda vidíš skutečnost, nebo si ji krášlíš či naopak přivíráš nad něčím oči ), oni brouci zde znamenají asi myšlenky, které máš v sobě, nevidíš tedy úplně vše tak jak je běžné - něco ti brouci zakrývají a současně také to znamená, že tě jakoby něco hlodá uvnitř tebe, ale nedáváš to ven najevo, je to jen v tobě, víc z toho nevytáhnu, je to moc krátké... dle popisu těch brouků by se dalo poznat o co jde o jaké myšlenky (vlastnosti brouků, vzhled a td.)

• vlkovamarka
    vlkovamarka, 6.1.17 13:43:45  

Tak první letošní sen k výkladu budu mít asi já :))

Začala bych tím, že nechci mít děti (zdravotní důvody...) a možná by s tím snem mohlo souviset i to, že se mi i teď nějak rozházel menstruační systém...

V tom snu jsem se procházela s nějakými ženami, bavily se o jménech pro holčičku, braly si z regálů něco, co vypadalo jako staré egyptské desky... A já si hladila bříško. Cítila jsem, že je uvnitř mě miminko, jak mu bije srdíčko. Byl to hezký pocit, pořád jsem měla ruku na bříšku :))
    Pak mi došlo, že je to asi nějaká sekta, přišly jsme do místnosti, něco jako kostel, ale "méně formální", lidé zpívali a vypadali prostě jak při mši... Tak jsem si také sedla a poslouchala je...
    Až mše skončila, vzala si mě "šéfová", se kterou se bavila ta kolegyně o jménu pro holčičku, někam do kanceláře a mluvila se mnou o podmínkách. Vůbec jsem jí nerozuměla, co se mi snaží říct. Něco jak když vám bankovní poradce vysvětluje podmínky půjčky a vy se už ve třetí větě ztrácíte, co vám chce sdělit :1: Dala mi nějaké dokumenty, ať si to pročtu, zmínila i nějakou částku... Pak přišel pár a mně bylo tak nějak jasné, že jim mám asi odnosit dítě. Vypadali příjemně a říkali, že když bych chtěla, že mi rozhodně nebudou bránit se s malou stýkat a občas ji vídat...
    Tak jsem vzala papíry, se všemi se rozloučila a šla. A vůbec jsem nevěděla, co dělat. Nechat si dítě, jít na potrat? K tomu ta suma, která asi nebyla malá (kdysi jsem četla rozhovor a tyhle ženy, co odnosí jinému páru děti, dostávají tak 300 - 500 000,-), dát svoje dítě cizím, byť milým lidem, do toho ta sekta...
    No šílenost.

A teď mi řekněte, co mi chce můj chorý mozek říci! :))

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 6.1.17 14:52:47  

zkus si přečíst ve snáři o dětech... http://svetlonos.webnode.cz/products/deti/
      dítě povětšinou zobrazuje nějaký plán, z čehož usuzuju, že je na tobě něco vymyslet a pak za to dostaneš honorář (zamyšlenku), ale realizace bude na někom jiném, tedy spíše další rozvíjení toho plánu...
      kostel a zpěv pak může naznačovat na mantry použité pro zrození myšlenky (používají se v hodně knížkách na získání peněz-lze je převést na to,co potřebuješ a upravit si je)... je to to samé= co dělalnapř. Ford, sedl si do černé místnosti a čekal na nápad (od vesmíru), jakmile nápad přišel rožl světlo a začal psát/kreslit

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 24.12.16 11:52:13  

stromeček už stojí,
    na stole chvojí,
    přeji hezký štědrý den,
    ať se máte dobře jen,
    ať vás vede hvězda,
    ať je dobrá vaše cesta,
    ať jsou kroky rozvážné,
    ať nejste tak moc holky vážné,
    a vy muži otevřená srdce mějte,
    na holky se smějte
    užívejte si ten vánoční čas,
    kdy vše krásné přichází mezi nás.

• Magdalena.Katka
    Magdalena.Katka, 21.12.16 05:05:30  

https://i.nahraj.to/f/1ByU.jpg

• Codex
    Codex, 12.12.16 20:04:30  

zdálo se mi, že mě můj kamarád (potencionální budoucí přítel) a dva mý bývalí spolužáci, vzali na podivný fantasy sraz, jakýsi Larp. Kde sme spali ve stanu.
    Zdálo se mi, že sme šli pro vodu k pumpě, a jak tam tak pumpovali, já se opřela o dřevěnou zeď, a zavřela oči, pak ke mě přišel přítel, a začal mě líbat.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 13.12.16 13:06:00  

nemáš to z těch her? :15:
      jinak čerpání vodynaznačuje na energii ze země... tedy že je třeba se věnovat těm všedním starostem a posílit je v životě... to ti může dopomoci k tomu, aby se tvá jangová část spojila s jingovou... chce to pořádně se uzemnit,nejlépe tímto cvičením: stoupneš si rovně a budeš jakoby rukama trhat jablíčka (natahovat se pro ně), ale jen tak, aby šlapky zůstaly na zemi...stačí 2-3 min. tím se spojíš s matkou zemí, případněobejmout nějaký silný strom nejlépe statný dub a čerpat energii která z něj proudí - je třeba o to ten strom požádat, tedy o dovolení, že bude průchozím kanálem...

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 13.12.16 13:06:55  

jinak ten sraz může znamenat určitou skupinu lidí, se stejným zaměřením... zkus to popsat víc, co se tam dělo...

• Codex
        Codex, 13.12.16 20:03:53  

já tyhle hry už dlouho nehraju, ačkoliv je pravda, že jsem teď během týdne přečetla Černokněžníka a Bivoje od Juraje Červenáka.
        Jinak, pamatuju si, že sme tam přišli skrze zelenou pletivovou bránu, celý areál byl obehnán zeleným pletivem. Pak sme postavili stan z bílého plátna, celé to bylo jako stanová vesnička z těch stanů jko jsou na takovýhle místech. Pak sme šli pro tu vodu s tou událostí, A ještě si pak pamatuju, že sme šli do stanu, ale zrovna mezitím začala bitva. Pak sem se probudila kvůli budíku.

• Kansasska
    Kansasska, 11.12.16 18:52:14  

Poslední dobou se mi zdály sny o přičmoudlých mužích....Nic hezkýho :1: V jednom snu mě jeden zapíchl jehlu s nějakou drogou do krku a v druhým snu mě dva vlezli do mýho auta a ujeli, s tím, že mi ho vratili v dezolátním stavu :1:

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 12.12.16 17:18:27  

nomě to evokuje načernalé myšlenky před vánoci... a to buď vpráci,nebo přímo v rodině, že ti někdo pije krev /viz ta jehla) a co se auta týče, tak to zobrazuje vztah, tak si dej bacha, ať se něco nepotentíá...

• 12Mellissa12
    12Mellissa12, 4.12.16 11:52:07  

Mívám dost často sny kdy mě někdo pronásleduje. Začátek snu je pěkný,třeba že se učím létat levitací a když mi to začne jít tak mě začnou honit ani nevím kdo,ten pocit pronásledování a utíkám až do konce snu.
    Nebo jsem na místě na které mám špatné vzpomínky a snažím se dělat všechno dobře,ale je z toho opak a pak se mě za to snaží zabít a zase utíkám :9:
    A jednou se mi zdálo ve snu že jsem si šel lehnout a měl jsem sen. Divné
    Doktor mi říkal že to pronásledování je strach z lidí,jsou mi tyhle sny dost nepříjemné :9:

• 12Mellissa12
      12Mellissa12, 4.12.16 11:53:14  

pronásledování a strach o život je základ skoro více jak 80% snů :9:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 4.12.16 22:25:22  

to, že předněčím utíkáš ve snech je odrazem reality... taky tak asi před něčím utíkáš... zkus zapracovat na svém strachu...

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 4.12.16 22:26:07  

chce to podmanit si ego, abyhrálotobědo noty a také zvýšit sebevědomí...

• 12Mellissa12
          12Mellissa12, 5.12.16 06:21:29  

Děkuji za odpověď :)