Sny - co se vám zdálo, co znamenají?

Moderovaná diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Codex (2016-12-09 18:57:40)Dadenka (2016-12-09 15:54:55)vlkovamarka (2016-12-08 15:57:23)KarelKeslly (2016-12-07 10:50:52)Monicicinka (2016-12-05 18:51:08)taknapovez (2016-12-05 18:06:44)Magdalena.Katka (2016-12-05 15:48:10)12Mellissa12 (2016-12-05 06:54:12)seth-mluvi (2016-12-01 12:36:35)Kamilka (2016-12-01 10:07:22)Giovanna (2016-11-22 14:03:50)MimVig123 (2016-11-13 20:10:05)jemi48 (2016-11-12 11:46:18)Johoney (2016-11-10 19:37:28)dixi-k (2016-10-24 23:57:01)BRITSKY.SLECHTIC (2016-09-24 18:17:00)mat.yz (2016-09-22 00:54:41)pavucina.k (2016-09-15 21:53:07)Shierley (2016-09-06 15:59:54)Dvanactboduvridicaku (2016-08-09 20:39:08)Jackie0004 (2016-06-20 18:06:02)Kiri (2016-05-26 22:04:17)Anna85 (2016-05-24 02:21:46)
Sny - co se vám zdálo, co znamenají?
Založeno: 28. 9. 2013 | Příspěvků: 3 547 | Členů: 71
Správci: andie418 (hlavní)

Něco se vám zdálo a nevíte, co to značí a chcete poradit? Někdy nám sny dokáží napovědět na naší cestě, někdy se sny proměňují ve skutečnost. Pojďme si tedy o nich povídat... (původní fórum z lide.cz)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• 12Mellissa12
    12Mellissa12, 4.12.16 11:52:07  

Mívám dost často sny kdy mě někdo pronásleduje. Začátek snu je pěkný,třeba že se učím létat levitací a když mi to začne jít tak mě začnou honit ani nevím kdo,ten pocit pronásledování a utíkám až do konce snu.
    Nebo jsem na místě na které mám špatné vzpomínky a snažím se dělat všechno dobře,ale je z toho opak a pak se mě za to snaží zabít a zase utíkám :9:
    A jednou se mi zdálo ve snu že jsem si šel lehnout a měl jsem sen. Divné
    Doktor mi říkal že to pronásledování je strach z lidí,jsou mi tyhle sny dost nepříjemné :9:

• 12Mellissa12
      12Mellissa12, 4.12.16 11:53:14  

pronásledování a strach o život je základ skoro více jak 80% snů :9:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 4.12.16 22:25:22  

to, že předněčím utíkáš ve snech je odrazem reality... taky tak asi před něčím utíkáš... zkus zapracovat na svém strachu...

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 4.12.16 22:26:07  

chce to podmanit si ego, abyhrálotobědo noty a také zvýšit sebevědomí...

• 12Mellissa12
          12Mellissa12, 5.12.16 06:21:29  

Děkuji za odpověď :)

• Monicicinka
    Monicicinka, 1.12.16 23:29:26  

Ahoj, dneska mám dotaz i já :) Co znamená, když se mi zdá(2x teď během týdne), že jsem v místnosti, v které je nějaký duch. Normálně za dne-jednou se mi zdálo, že se otevřel šuplík od skříňky a sem tam se přenesla nějaká věc, dneska se mi zdálo jen to, že se najednou otevřely dveře. Já jsem ve snu v klidu, nebojím se, beru to jako samozřejmost.
    Děkuju :)

• Magdalena.Katka
      Magdalena.Katka, 2.12.16 05:00:32  

Třeba tě- ve snu- navštěvuje někdo, kdo už tě nemůže navštívit ve skutečnosti? A když se nebojíš, je to někdo, kdo ti nechce ublížit, spíš naopak. Ale Karel ti to určitě vysvětlí líp.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 2.12.16 06:55:44  

Duchové a vůbec nadpřirozeno ve snech je spíš odrazem toho,co se skrývá v naší duši... něco jako tajné sny zažít něco takového,které se ti takto projektují do snu...

co se týče toho přemisťování věcí, tak to asi souvisí s tvým uvažováním, jak se jedna věc postupně přemisťuje někam jinam (v mozku), či jak to říci... prostě jako by se např. láska k něčemu stala láskou k materiálnu... nebo podobně...

co se dveří týče, tak to záleží co se dělo dál... bylo tam světlo, nebo ne? Co se za nimi skrývalo? Pokud ty dveřevedli jen dodalší místnosti, tak to může být odrazem toho, že se před tebou otevřely další možnosti napostup v životě někam dál a je na tobě, zda je využiješ nebo ne... Pokudby se však jednalo o dveře tzv.ke Světlu, tak to může značit, že kdosi má zájem na tom, aby jsi pochopila něco z toho duchovna, co je tak říkajíc mezi nebem a zemí...

• seth-mluvi
    seth-mluvi, 28.11.16 19:53:20  

Čau Karle, občas se mi zdají sny, že jsem v lese. Máš na to nějaký vysvětlivky?? :15:

• Magdalena.Katka
      Magdalena.Katka, 29.11.16 12:38:10  

Karel tu zatím není, tak se zeptám já: vzpomínáš si, jak se v tom lese ve smnu cítíš? Bloudíš? Máš strach? Nebo naopak se cítíš dobře? Co pro tebe les znamená v realitě? Mně se zdá o lese zpravidla ve vypjatých chvílích, kdy cítím potřebu odpočinku. Ale ono to může být u každého jiné.

• seth-mluvi
        seth-mluvi, 29.11.16 16:53:50  

Jj bylo to tak. V jednom snu se mě snažil zastřelit nějakej chlápek, ale schovával jsem se za stromy, takže mě netrefil. Vždycky jsem počkal až mu dojdou náboje a pak jsem se k němu začal přibližovat abych zjistil, co je zač. Několikrát se to opakovalo a pak jsem se ho nějak zbavil už nevím jak.
        A předevčírem zase les, ale bylo to klidnější, bydlel jsem ve srubu, ale pak se mě ztratil pes, tak jsem ho začal hledat a pak se něco odehrávalo, potkal jsem nějaký lidi, projížděl jsem lesní cesty a dost dlouho to trvalo než jsem ho našel.
        Asi fakt hledám trochu klidu, poslední dobou je to makačka jak v práci tak doma na baráku... Dík moc. :15:

• Magdalena.Katka
          Magdalena.Katka, 29.11.16 17:00:15  

Ano, v tom je úplně cítit ten stres a vyčerpání. snad budeš mít možnost si brzy trochu odpočinout. :15:

• seth-mluvi
            seth-mluvi, 29.11.16 17:29:06  

Tak snad, vánoce blíží.. přeju tak nějak dopředu pěkný svátky všem :4:

• seth-mluvi
            seth-mluvi, 30.11.16 17:42:41  

Zas takový stres to nebyl - já vím, že jsem ve snu nezranitelný .. :15:

• Dadenka
        Dadenka, 29.11.16 20:59:07  

Co je s Karlem?

• Magdalena.Katka
          Magdalena.Katka, 30.11.16 05:26:48  

Podle účtu je aktivní, ale má těch oblíbených fór hodně. Tak sny nestíhá. :15:

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 1.12.16 04:25:57  

cose lesu týče, tak suhlasím s katkou... co se odpočinku týče, nicméně, to honění a skrývání se za sromy zobrazuje,že něco podobného se děje i v reálu, tady, že před někým/něčím utíkáš,to střílení zde zobrazuje že se tě někdo snaží vyvést z rovnováhy... nonení se čemu divit, za chvíli vánoce, tak se všechno urychluje, tedy i spotřeba peněz,jež zde ty kulky zobrazují, možná na tebe útočí všelijaké půjčky a možná, že je i zvažuješ ale jsou skutečně třeba,co je o vánocích důležité je aby bylarodina phromadě... dárky jsou jen třešnička na dortu... ne tohlavní... i pouhý úsměv udělá dost...

ten druhý sen ukazuje na tvétoužebné přání, kdy chceš mít tak říkajíc od všeho klid... nicméně i zde toužíš najít nějakého fakt dobrého přítele (či sebe - svůj klid - harmoniii) - to je ten pes... ale vypadá to, že najdeš... alenebude tolehké,asi se budeš muset hodně snažit... a pátrat...

http://svetlonos.webnode.cz/products/zbrane/

• seth-mluvi
        seth-mluvi, 1.12.16 12:36:34  

Jo les je klid. To že mě chtěl někdo zabít byli nepříjemní zákazníci. Měl jsem v té době nějak službu a to musím být celej týden nonstop na telefonu a pokud někdo chce tak okamžitě vyjet, no nic moc. Snažím se to brát s nadhledem, ale někdy je to až za...

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 21.11.16 00:10:56  

Snad nebude vadit malé OT, ale jde o dobrou věc :4:

Vánoční strom pro zvířátka a ptáky

místo konání: kdekoli
    čas: 23.12.-24.12.2016

Jak se asi mají zvířátka a ptáci o vánocích?
    Mají dostatek potrvy pro přežití?

Pojďme společně nazdobit vánoční stom pro ně (pokud chcete)

Jak má vypadat?
    Pod stromem kaštany, trocha sena, sůl, oříšky atd.
    Na sromě rozkrájené kousky jablek,mrkev, lůj atd. (přivázané provázkem nikoli na kovových háčcích!!! - mohli by se píchnout)

Proč to?
    Aby se nás přeci zvířátka nebála a taky proto, že v zimě je pro ně sehnat potravu nesnadné.

Heslo: Ladovská zima

p.s. prosím o sdílení, pokud budete tak laskaví. Děkuji mnohokrát.
    pss. pokud se vám to zdá jako všednost, tak budiž, ale každý, kdo se rozhodne proto tohle udělat vlastně udělá malý zázrak... uvidíme, kolik lidí se připojí...

• Magdalena.Katka
      Magdalena.Katka, 21.11.16 05:13:35  

Hezký nápad, ale ve městě to asi nepůjde. Aspoň krmíme ptáčky, to snad každý, kdo má možnost. :15:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 21.11.16 11:16:38  

tak vyjet za město... hezký výlet... :4: nebo máš snad jiný názor?

• Magdalena.Katka
          Magdalena.Katka, 21.11.16 15:33:58  

Názor ne. Ale možnost taky ne, bohužel. Aspoň dám zvířátkům něco za plot zahrady.

• Giovanna
    Giovanna, 15.11.16 22:59:14  

Dobry vecer. Uz je to nejaky cas, co jsem tu psala, ze chci jet za M., tim chlapem, ktereho miluju. Uz to probehlo a skoncilo to fiaskem. On normalne zdrhnul, proste odjel autem a me tam nechal samotnou stat... podrobnosti nechci psat, je to jeste krutejsi, nez jsem si mohla kdy predstavit... stalo se to 31.10., bylo to otresne... M.mi dal primo najevo, ze pro neho nic neznamenam. Za par dnu jsem musela podstoupit terapii, jinak bych se z toho asi tak rychle nevyhrabala. A vcera na dnesek jsem o M.stejne mela sen. Ale nebylo to vlastne o nem, on se v tom snu jen na okamzik mihnul a pak zdrhnul. Ve snu jsem stala pred jeho dverma, kde bydli (to ale ve skutecnosti nevim, navstivila jsem ho v praci po smene). Ve snu se ty dvere otevrely, myslim, ze byly hnede, nebo nejake tmave... a v otevrenych dverich stal M.naproti me. Jsem stastna za kazdou sekundu, kdy ho vidim!!! I kdyz to byly jen sekundy. On hned jak me spatril, snazil se zdrhnout, jakoby prede mnou dostal strach, nebo me proste nesnasi a chce se mi radsi vyhnout. Tak kdyz me v tom snu uvidel, stali jsem naproti sobe, proste odesel a zmizel. Asi ani ty dvere nezavrel. A ja tam opet stala sama... ale pak slysim, ze nekdo zavira zevnitr ty jeho dvere. Tak jsem tam zaklepala a otevrel mi jiny muz s brylemi, cerne vlasy, takovy spis intelektual. Hned jsem ho nazvala homousem a ze asi zije s M. On to bral jako nadavku a chtel byt zly, ale ja jsem to dokazala nejak zvratit jeste, hlavne proto, aby me treba pozval dal do toho bytu, protoze jsem chtela videt vsechno, co se vubec tyka M. Jsem tim M.asi furt posedla... ale ten kluk intelektual v brylickach mi dokonce dal pusu. Ale ja jsem mu rekla, ze neni M., a proto jsou jeho sance u me nulove... z toho bytu nic nevim, mozna se to vsechno odehralo jen na chodbe. Bylo mi strasne lito, ze M.proste zdrhnul. Mel nejaky hnedy plast. Ale jsem stastna, ze se v tom snu vubec zjevil a stal prede mnou. Takovy, jako toho 31.10., akorat mel hnedy plast. Miluju kazdou sekundu, kdy ho muzu videt!!! Preju si dalsi sny o nem, i kdyz to bylo vsechno fiasko... ted mi to zanalyzujte :-) Diky.

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 16.11.16 09:57:58  

no... posedlost je posedlost... a čím to, že jsi tak posedlá? co tě k němu táhne? zkus si vzpomenout na tto, jak reagoval, když tě opouštěl, tak jakove snu, tak i v reálu... má to mnohé společné... může to být jak strach, tak i něco jiného... je třeba se bát tebe, jaká jsi?

svoboda je svoboda,nech tedy na svobodné vůliprotějšku, jak to budepokračovat dál, tedy pokud chceš... a pro příště nabídni možnosti,nebo popros... byť jsi poděkovalůa, takjsi použila příkaz k vyložení a to svobodanení... dávej si na to prosím pozor, pokud chceš...

http://svetlonos.webnode.cz/psychologie/vztahy/
      http://pokorna-vrba.webnode.cz/zijes-zivot-jaky-chces/

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 18.11.16 10:19:34  

Čau. Myslím, že na něho projektuješ svoje představy o něm, které jsou pouze TVOJE, a jseš přesvědčená že život s ním ti zajistí ráj na Zemi. Vystřízlivění je bolestné, to je jasné.
      Už Osho říkal, že milovat a být zamilovaný jsou dvě různé věci. Zamilovanost podmiňuje, omezuje a snaží se ze dvou osobností vyrobit jeden celek, což z principu nejde.
      Přeji pěkný den :)

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 18.11.16 17:14:38  

:2:

• Giovanna
        Giovanna, 20.11.16 02:45:29  

To s tou projekcí tak vubec neni. Vidim ho takového, jaky je :-) akorat o nem nevim vsechno, i kdybych chtela. Proto jsem tak taky za nim jela, tak daleko, ze jsem chtela vedet vic. Samozrejme, ze jsem si to predstavovala jinak, ale kdyz uz to blbe zacinalo, tak to i blbe skoncilo. A samozrejme, ze jsem mu polozila vic otazek, ale zpetne vidim, ze jsem se ptala malo :-) a na neco mi vubec neodpovedel, treba na otazku jestli neni nahodou homous :-) dnes si muzu akorat domyslet, proc na to neodpovedel. Je mozne, ze se mu nechtelo odpovidat :-) i kdyz si ho ale nedokazu s chlapem predstavit, je to nejak nemyslitelne, vubrc mi to k nemu nesedi. Ale to vsechno jsou jen moje domnenky. O raji na Zemi nejsem presvedcena vubec!!! Myslela jsem si jen, ze by to s nim po mnoha jinych nezdarech mohlo aspon trochu vyjit. Nejsem narocna a raj ani nehledam :-) chtela jsem po nem aspon posledni pusu a on mi ji nedal!!! Miluju ho ale jeste porad. Platonicky, ale jeste ano. Jeste neodstoupila z meho tela posledni kapka nadeje. Muzete se mi smat, mne to je jedno. Hlavne, ze ON existuje. ON M.

• seth-mluvi
          seth-mluvi, 20.11.16 20:11:40  

Pro mě za mě, když myslíš, že je v pořádku kvůli tomu chodit na terapie... Vůbec netvrdím, že mám vždycky pravdu, jenom jsem napsal, co si o tom myslím. Taky jsem byl bezhlavě bláznivě zamilovaný do nejúžasnější holky na světě. Je ale fakt, že mi bylo tenkrát šestnáct..

• Dadenka
    Dadenka, 8.11.16 18:36:36  

V poslední době extrémně často prožívám dejavu. Skoro denně, to je zvláštní

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 8.11.16 20:33:05  

Adrina Thorpe - Coming Home

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 8.11.16 20:34:20  

vítám tě ve skutečné rodině.. vyhrála jsi... teď to jen nepokaž... slzy mi tečou radostí... máš vánoce tak je oslav

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 8.11.16 20:35:01  

vedla sis dobře jako pravý štír...

• Dadenka
        Dadenka, 9.11.16 17:45:48  

Nezapomněl sis dneska vzít prášky? :8:

• Magdalena.Katka
        Magdalena.Katka, 10.11.16 13:09:04  

Proč myslíš, že je štír?

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 10.11.16 15:28:44  

má to v sobě... ty dejavu se nedějí jen tak

• Magdalena.Katka
            Magdalena.Katka, 10.11.16 16:48:06  

Taky jsem ho zažila, a hodně silně - ale jako zrozenkyně v Býku bych měla stát oběma nohama na zemi...takže ono to s tím znamením zvěrokruhu nebude tak jednoznačné.

• KarelKeslly
              KarelKeslly, 10.11.16 16:52:59  

máš štěsí proto i ten čtyřlístek tu.. takže taknějak... je to poselství, tak jej vždy dobře zkoumej a zamysli se nad ním

• Magdalena.Katka
                Magdalena.Katka, 10.11.16 16:55:52  

Myslím, že to nějak souviselo s regresí - vnímala jsem to jako "návrat zpátky".Už je to hodně let, ale ten pocit si umím dodneška vybavit. Jsou věci mezi nebem a zemí, které mysl lidská nikdy nepochopí, jak pravil pan Shakespeare ústy Hamleta ...

• KarelKeslly
                  KarelKeslly, 10.11.16 16:57:29  

já ano... pojď na noční proud, vysvětlím.. :4:

• Magdalena.Katka
                    Magdalena.Katka, 13.11.16 15:26:11  

Byla jsem se podívat na tom nočním proudu, jistě jsou tam pěkné písničky, ale taky na ně nemám čas. Zůstanu u snů, to mi říká víc! :15:

• Dadenka
            Dadenka, 10.11.16 20:32:16  

Změnila jsem práci a od té doby se to děje. Pořád a čím dál častěji. Jako bych tu práci už někdy dělala.

• KarelKeslly
              KarelKeslly, 10.11.16 20:34:55  

:1: :1: :1: :1: :1: :1:

• KarelKeslly
                KarelKeslly, 10.11.16 20:36:07  

a líbí se ta práce? a co jinak? jak teď pohlížíš na dejavu? co si o realitě myslíš? je reálná nebo ne? atd.

• Dadenka
                  Dadenka, 12.11.16 17:12:25  

Nevím, jsem z toho zmatená. Ale ta nová práce je skvělá. Jsem úplně nadšená, ale prostě ty lidi tam jako bych znala. Občas se na mě někdo podívá a já mám pocit, jakoby se ten okamžik už stal. Občas třeba něco rovnám do krabice a já vím, že přesně tohle jsem do krabice už rovnala a vím, že přesně s tímhle materiálem jsem pracovala. Podívám se do peněženky a to co vidím je jako fotka kterou už jsem viděla. A ty lidi co tam pracují, vůbec je neznám, ale přijde mi, jako bych je už někde viděla, jako bych je znala. Je to zvláštní.

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 13.11.16 06:01:02  

tohle jsemkdysi prožívalpřed lety...

• KarelKeslly
              KarelKeslly, 10.11.16 20:37:18  

máme společného přítele... je u mě na muzice tak se stav... mnohé pochopíš... vysvtlím ti to tam, ne zde...

• Dadenka
                Dadenka, 13.11.16 11:07:10  

Společného přítele?

• KarelKeslly
                  KarelKeslly, 13.11.16 11:25:35  

no už to šlo... ale to nevadí, stav se klidně i tak :4:

• Dadenka
                    Dadenka, 13.11.16 11:30:38  

Neber si to osobně, ale i kdybych na tohle měla čas, tak ty bys byl asi poslední, ke komu bych šla dobrovolně na návštěvu

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 13.11.16 11:43:34  

tvá volba :4: