Sny - co se vám zdálo, co znamenají?

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Giovanna (2017-04-29 04:59:12)Codex (2017-04-28 19:26:38)Dadenka (2017-04-28 17:01:39)Monicicinka (2017-04-28 01:28:22)Erika (2017-04-27 23:16:48)MimVig123 (2017-04-27 13:50:26)andie418 (2017-04-27 00:16:43)12Mellissa12 (2017-04-24 10:03:57)Kamilka (2017-04-23 20:16:42)seth-mluvi (2017-04-16 22:04:31)vlkovamarka (2017-04-11 19:22:56)jemi48 (2017-04-08 10:01:33)KarelKeslly (2017-04-05 17:42:51)pavucina.k (2017-03-22 22:37:22)veri (2017-03-10 21:36:58)ala31 (2017-03-07 14:41:08)chenrezig777 (2017-03-03 01:49:04)Shierley (2017-02-27 18:02:43)krytterka (2017-01-15 01:45:10)jokycz (2017-01-07 12:46:53)Johoney (2016-11-10 19:37:28)Deamon (2016-10-31 20:00:15)dixi-k (2016-10-24 23:57:01)
Sny - co se vám zdálo, co znamenají?
Založeno: 28. 9. 2013 | Příspěvků: 3 646 | Členů: 72
Správci: andie418 (hlavní), KarelKeslly

Něco se vám zdálo a nevíte, co to značí a chcete poradit? Někdy nám sny dokáží napovědět na naší cestě, někdy se sny proměňují ve skutečnost. Pojďme si tedy o nich povídat... (původní fórum z lide.cz)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• 12Mellissa12
    12Mellissa12, 23.4.17 07:02:25  

Dobrý den,zdálo se mi že ležím v posteli a pod peřinou jsou blechy a když na mě přiskočí a chce mě kousnout tak se ji snažím zabít peřinou, ale když pak vylezu z postele a sednu si na kraj, tak mi na rukách či nohách vylézají z kůže bílí červí hlavičky a Já se jich snažím zbavit,že je pinzetou vytahuji za hlavičky ven. Jsou tlustí a ti malincí ven nejdou a pak příjde mamka a vezme mě k doktorovi který mi dá na to injekci a oni sami vylézají a ty poslední jsem tahal pinzetou a ptal jsem se za jak dlouho to bude venku všechno,prý brzo.
    Nevím co to znamená a jak jsem červa vytáhl tak díra v pokožce se hned stáhla jako kdyby tam nic nebylo ale bylo to nechutné a nepříjemné

• Erika
      Erika, 27.4.17 23:16:47  

Nemusí to znamenat vůbec nic..
      Nebo to můžou být nějaké dotěrné myšlenky, které Tě trápí.?.

• Giovanna
    Giovanna, 15.4.17 22:15:35  

Dalsi sen z dneska: Ocitla jsem se nekde na konzultaci s psychologem, nebo nevim, kde to bylo :-) A rozebirali tam i grafologicky moje rucne psane texty a jedna mlada doktorka mi rekla, ze po precteni mych nekolika stranek si asi musi dat pauzu, ze ji toneuveritelne vycerpalo a musi ted nad tim vsim psanym strasne premyslet :-) Citila jsem se z toho nezdrave :-) myslela jsem si v tom snu, ze je lepsi odborník a nebude to na ni tak moc, ty moje texty haha. Asi to byl pro ni moc velky zahul haha. No a pak me z niceho nic do dalsi mistnosti zavolal nejaky vysoky doktor s brylemi, jake nosi nemecky politik Steinmeier :-) a v te mistnosti bylo nekolik lidi a taky jeden starsi muz. A ten doktor me oslovil prede vsemi celym jmenem a rekl, ze se muzu pokusit rozmluvit tomu starsimu panovi potrat jeho zeny. Oni spolu premysleli jestli potrat nebo ne a furt byli nerozhodni. Myslim, ze ta zena to chtela, ale v te mistnosti nebyla a zustal tam jen ten starsi
    Muz. Tak jsem mu zacala davat sve vymyslene argumenty, proc si dite nechat. Ale uplne jsem se z toho az zapotila, jak jsem mluvila. A mne samotne to ani nepripadalo vubec presvedcive. Sice jsem mela dost argumentu, ale ve skutecnosti bych jich urcite vymyslela vic. Ve snu se mi to nejak nedarilo premyslet. A ten posledni argument byl, ze to dite by se o ne ve stari postaralo. Jenze jak jsem to dorekla, tak jsem si v duchu uvedomila, ze ten muz uz tak trochu stary je :-) byl to pro me trapas, ale nevim, jak to vnimali ostatni, byli to cizi neznami lide. Sen skoncil tim, ze mi doktor podekoval za to presvedcovani a asi si myslel, ze to mohlo pomoct. Ale to jsem se uz nedozvedela, jestli si to nechali.

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 16.4.17 22:04:30  

Vzhledem k tomu, že jsem ve snářích nenašel slovo psycholog, které mi připadalo klíčové, tak to zase nějak tipnu :15:
      Myslím si, že to znamenalo, že z pohledu psychologa je lepší mluvit o této diskrétní problematice s tebou ve třetí osobě. Ptali se tě, co si myslíš o té ženě, ale vlastně ses ve snu ptala sama sebe jak to vidíš a chtěla sis ujasnit svůj postoj... asi...

• Giovanna
        Giovanna, 16.4.17 23:59:24  

No tak to je fakt tezke haha. Protoze jsem ty lidi neznala, tak jak jsem jim mohla vubec poradit? Mozna, ze oba chteli ve skutecnisti potrat a nedokazali si to priznat, srabi haha. Rozhodne ten doktor byl dement :-) takova rozhodnuti se maji nechat jen tem, kterych se to tyka a nema se ovlivnovat a manipulovat. Zase jsem byla ve snu za blbku, kdyz jsem vubec na tu hru pristoupila. Ten doktor ve snu byl fakt dement. A to sama jsem si rikala pri sledovani zahranicnich zprav ohledne toho nemeckeho politika, kdyz jsem ho v TV vudela. Kdyby se mi ten samy sen zdal z ted znovu, vubec bych toho doktora neposlechla. Ale jinak mas asi pravdu, ze jsem se ptala sama sebe :-)

• Erika
          Erika, 17.4.17 10:21:58  

Giovanno, doktor byl ve snu jen symbolicky..nebyl vůbec důležitej, jde o Tebe. Souhlasím se Sethem, že si to máš ujasnit a v podstatě to sama víš :2:
          Máš tam nerozhodnost ve vztazích, která se promítá skrze snové příběhy. Je možné, že sama sebe přesvědčuješ, proč v tom pokračovat i když vnitřně to tak necítíš. A to nitro se bude projevovat tak dlouho, dokud se jím nedáš vést. Mozek do toho nemá co kecat..a věř mi, že to znám :15:

• Giovanna
    Giovanna, 11.4.17 18:50:20  

Dnesni sen, ktery se mi zdal pote, co jsem GH rekla, ze odjedu a nevim, kdy se vratim:

Byli jsme s GH na nejakem vylete nebo dovolene a sli jsme spolu na turu. On na me vsak necekal, i kdyz to tam podle me bylo dost nebezpecne. Proste GH sel dal a neohlizel se. A ja jsem se sama ocitla nekde, odkud jsem nemohla vyjit, byla jsem jakoby v pasti a kolem me hodne papousku a dostala jsem strach, ze me tam uklovaji... zacala jsem volat na GH, ktery uz byl dal, ale ja jsem vedela, ze me slysi. Volala jsem furt, at me vysvobodi a on se k tomu nemel. Zacal mi uz selhavat hlas a ani jsem nedokazala kricet tak moc, jak bych chtela. Byl to des. A po kazdem mem pohybu se ti papousci nejak na me osopili a ukazali mi otevrene zobaky. Byla jsem uplne bezmocna. GH mi nepomohl a ja jsem se s hruzou probudila. Predem dekuji za vyklad. Doufam, ze toho neni na vas moc :-)

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 13.4.17 07:24:27  

GH - to je zas ten pan Bezchybný?

• Giovanna
        Giovanna, 13.4.17 14:38:02  

Ne, GH ma spoustu chyb :-) Jsme velmi dobri pratele a chodime spolu na vylety. Ja nikoho nepovazuju za bezchybneho, ani Maria, ktereho furt miluju, inicialy MA. Ale MA nechce nic. GH me pravdepodobne miluje, ale z me strany to neni takova laska, kterou bych chtela prozivat.

• seth-mluvi
          seth-mluvi, 13.4.17 15:04:07  

Papousek by měl podle snáře znamenat pomluvy a klevety. Možná to ale znamená prostě nějaký psychický tlak a zkoušku GH zda by ti byl psychickou oporou... podle vývoje snu by asi nebyl..
          Znovu ale opakuji - je to jen můj pohled.

• Giovanna
            Giovanna, 14.4.17 01:10:45  

Je to taky i muj nazor, ze mi GH nemuze byt nikdy oporou. Uz jsem to jednou zazila a selhal. Spis jsem mu oporou ja nez on me. Nepripadam si vedle neho jako zena. A PS: GH kouri a vycitam mu to :-) Mario, MA, taky kouri, ale jemu to promijim, on si mmuze obcas dat, protoze u neho to toleruju, hlavne z toho duvodu, aby se prodlouzila doba, kdy bych mohla byt v jeho blizkosti. (V duchu to samozrejme odsuzuju a doufam, ze s tim jednou sekne).

• Giovanna
    Giovanna, 31.3.17 10:02:58  

Tak a pridavam dalsi sny navic :-)
    1) zdal se mi asi předevčírem, pred usnutim jsem bavila na tema muzi a debata skoncila tak, ze jsem rekla, ze pokud me odnekud muj zemrely otec vidi, tak mi jednoho dne do cesty postavi urcite opravdoveho chlapa :-) ze to nejak zaridi, abych konecne potkala toho praveho... Nato se mi zdal sen, kdy jsem nekam musela jit, ale nevim, jestli to byly zachody, nebo sauna nebo co. Proste jsem v tom snu mela okamzite nekam jit a najednou se tam vynoril muj zemrely otec a zacal mi rikat, co si mam vzit na sebe. Ve snu jsem mela i v ruce i nejake vlnene kamase a ze si je oblecu, ale otec rovnou rekl, ze to ne, ze jsou hnusne haha. No hnusne fakt byly a ja ve sskutečnosti ani takove kamase vubec nemam, nevim, jak se vzaly v tom snu :-) Pak jsem teda sahla po bilych latkovych kalhotach. Ty doopravdy mam. Ale otec opet rekl, ze se mu nelibi. Pak uz nevim, kolik dalsich veci v tom snu jsem na sebe chtela vzit, ale nic se mu nelibilo. Sen skoncil asi tak, ze mi zkritizoval vsechno a nemela jsem proste nic, v cem bych sla :-) a vubec nevim, jestli jsem nakonec nekam sla :-)
    2) zdal se mi dnes rano. O otci nebyla pred usnutim ani zminka a ani jsem na neho nemyslela. Ve snu jsem se ocitla v lete na krasne zelene travnatem okoli, pobliz domu, odkud pochazim. Vedle naseho domu bydli ještě babiččina sestra a kdysi tam bydlel i jeji bratr Tonda, ale ten uz zemrel. Ted tam bydli jen babiccina sestra se svym synem a jeho manzelkou. Meli jsme s nimi po smrti meho otce pozemkove spory. A nejak v hloubi duse ji pricitam vinu na smrti jejiho bratra. Ve snu jsem sedela na krasnem zelenem pozemku mezi jejim a nasim domem. Ve skutečnosti tam ted je plot. Ale ve snu tam nebyl a bylo jeste vsechno spolecne. Jenze ta babiccina sestra ani jeji syn tam vubec nebyli :-) Bylo tam na tom miste vic lidi z me rodiny a povidali jsme si.. A objevila se tam i moje byvala ucitelka cestiny ze zakladky a sdelila mi, ze nekdo umrel, co bydlel u te skoly a ze pry ted ten pozemek asi pripadne skole a ze je tam krasna jedle a je to docela velke a mela radost. A bavila jsem se s ni asi i o jinych vecech, to uz nevim, do te doby, nez se v okne toho tetcina domu objevila otcova hlava. A rekl: Jana! A ukazal mi hlavou, ze mam za nim prijit. Sla jsem ke vchodovym dverim a u nich je taky okno a nemusela jsem ani jit dal a ukazal se v tom okne, jeste s Tondou, ktery tam kdysi zil. Oba tam tak silene kourili, ze tam byl strasny vzduch. Opravdu nesnasim koureni. A otec mi ve snu rekl, ze se s tou kravou vubec nemam bavit (myslel tu ucitelku), ze to pry po cele vesnici vsechno vzdycky vyzvoni, co ji kdo rekne. A ja jsem se jen usmala a sla jsem zpatky. V tom snu byla proste pohoda, protoze misto te babicciny sestry v tom dome zil muj otec s babiccinym bratrem. A kazdy si s kazdym rozumel a nikde nebyl plot. Byla to idylka. Predevcirem bych to tu jeste nepsala, nezdalo se mi to podstatne, ten sen s mym uz zemrelym otcem. Ale mozna mi chce neco rict? Mozna to je dulezite?

• Giovanna
    Giovanna, 10.3.17 10:02:02  

Divry den, momentalne jsem pracovne v zahranici a dnes rano se mi zdal tento sen: Nevim, jestli jsem se vracela domu, ale ocitla jsem se s nejakou skupinou lidi na nejakem zajezde do Prahy. Jenze ten zajezd jel do te Prahy pres nesmyslna mista. Prvnim mistem si myslim, ze bylo nejake misto v Anglii. Bylo to neco historickeho, mozna nejaky pristav... Nase skupina stala na utesu a koukala na nadhernou azurovou vodu pod nama.. a byly tam u toho utesu nejake betonove bloky a jedna starsi zena svou silou ten blok nejak posunula smerem do te vody, ty bloky vypadaly jako nahrobni podlouhle kameny a kdyz to udelala, tak se zdalo, ze by se z tech bloku mohla vytvorit cesta do te vody, abychom mohli byt bliz te azurove krase... potom, co tam ten blok byl ve vode, objevilo se syte ruzove auto a projelo tam. Mozna v nem byla nejaka vyznamna osobnost, ale to jsme nevedeli. A pak se nekteri jedinci rozhodli, ze skoci z toho utesu a v te vode si zaplavaji. Jenze primo pod tim utesem nebyla dostatecka hloubka. Videla jsem ve snu, jak skocil jeden, zranil si nohu, asi zlomil a uz nedokazal plavat, takze tam zahynul. Mozna par lidi chtelo někoho zachranit, taky tam skocili a bohužel se zranili a taky zemreli. Videla jsem tam 3 mrtve v te vode. Ale jedna zena, co skocila uplne jako prvni a daleko od utesu, ta si normalne plavala... zpocatku se rikalo v te nasi skupine, jak jsme tu zenu pozorovali, ze ta voda je jedovata, ze ty mineraly v ni jsou jedovate, ale ja jsem rekla, ze ty mineraly jsou normalni vapenec, mozna piskovec a dolomit, takze jim urcite nic nehrozi. Ale nevarovala jsem je pred tou nizkou hloubkou pred utesem. Takze mozna to byla moje vina, ze se tam ti 3 zabili... ale byli to kluci nebo chlapi, tak jsem predpokladala, ze to vidi a ze nejsou blbi... bohuzel. Museli jsme je tam nechat a jeli jsme dal... ocitli jsme se pak na nejakem neznamem miste, kde byly kopecky porostle cerstve zelenou travou.. a najednou se mezi temi kopecky vynorila ozbrojena skupina Hamas a zacala to do nnas palit. Vedle me byl porad GH a rekl mi, ze si nemam lehat a nedam dat najevo svou slabost. On chtel utikat tak daleko, skrz ten Hamas a chtel doufat, ze kdyz bude utikat, tak nastaci zamirit, nebo ze ta kulka proleti vedle a netrefi se. Nejsem si jista, alr ja si myslim, ze prave zemrel hned. A ja jsem si zprvu lehla a videla jsem ty utocniky jak se na nas riti a videla jsem jim do tvare. Byla jsem ten den hezky nalicena a v tom snu jsem byla za opravdovou krasku :-) a kdyz jsem par tem utocnikum pohledla do tvare, rozhodli se me nezabit :-) vzdycky jsem se jim koukla i do oci, meli prevazne hnede oci a oni me nezabili. Tak po te zkusenosti jsem vstala ze zeme a normalne jsem kracela mezi temi vystrelenymi kulkami, ale ani jedna me nestrefila. Par temchlapum od Hamasu jsem se proste libila, mozna me chteli za zenu. A pak uz ke konci, jak uz byli asi vsichni zastreleni krome me, nevim jestli nekdo z te skupiny prezil... ale ani jsem nevidela mrtve. Pokracovani v dalsi zpr.

• Giovanna
      Giovanna, 10.3.17 10:08:58  

Nedivala jsem se proste dozadu na ty mrtve. Ani jednu mrtvolu jsem nevidela. Divala jsem se jen dopredu na ty utocniky. A pozdeji se tam objevil asi jejich sef. A sel ke mne a pohladil me to spodnim brise. Asi to melo byt znameni, ze uz patrim jen jemu a ostatni me maji nechat. Takze jsem prezila. Byl to po dlouhe dobe velmi zajimavy sen. Jeste nikdy jsem nemela sen, ze bych se v nem citila jako hrdina. Nezustala jsem lezet, ale sla jsem mezi vystrely dal a oni mi darovali zivot :-) i kdyz to mozna bylo jen kvuli memu hezkemu ksichtu. Tak sen skoncil :-) Predem diky za analyzu :-)

• seth-mluvi
        seth-mluvi, 11.3.17 21:10:16  

Napíšu, co si o tom myslím, s nějakým odborným výkladem to nemá nic společnýho:
        Na těch zahraničních cestách něco hledáš. Řekněme ideál krásy. Ale uvědomuješ si, že kdekoliv bys ho našla můžeš se tam dopravit z domova. To je podle ten výlet do Prahy. A následně zmatená místa v různých destinacích. Připojila ses ve snu ke skupince lidí, kteří hledají to samé. Dostali jste se až na místo. Ale ke kráse se nelze jen tak přiblížit, silou a agresivitou to nejde, můžou to být muži na útesu. Stařenka posunuje betonový blok - moudrost ukazuje cestu.
        Se znalostí tohoto kódu, který vede ke znalosti a kráse jsi se stala nezranitelnou. Ani v nejhorších situacích /Hamas/ tě pak nezraní nepřátelské myšlenky /kulky/ a vždy bude vidět tvá vnitřní krása / pěkně nalíčená ve snu/.
        Takže tak nějak bych to tipl. :)

• Giovanna
          Giovanna, 12.3.17 14:17:29  

Neco na tom pravdy bude. Ale ja nehledam krasu, ale neco jineho :-) A to s tou starenkou a bloky urcite pasuje, musim zjistit ten klic... Diky :-)

• seth-mluvi
            seth-mluvi, 15.3.17 20:59:01  

Myslím, že stařenka stavěla most do jiné reality.
            A taky si myslím, že je to podobná situace jak jsme se bavili o kódu pyramid..

• Giovanna
              Giovanna, 16.3.17 04:00:08  

Jaky kod pyramid? To jste si asi spletl, o zadnem kodu jsme si nepsali.

• seth-mluvi
                seth-mluvi, 16.3.17 18:07:05  

Jo omlouvám se. Napsal jsem to blbě. Bylo to v této diskuzi, myslím Karlův sen .. :15:

• seth-mluvi
                  seth-mluvi, 18.3.17 20:36:22  

Na formality si nepotrpím. Možná bychom si mohli tykat..
                  Ve snu se někdy stává, že je naznačen přechod do jiné reality. Pokud je to pochopeno, pak může dojít k libovolné změně snové reality.
                  Uvedu příklad. Zdál se mi kdysi sen, kdy jsem se snažil dokázat blízkým lidem z mého okolí, že lze ve snu cokoliv. Skočil jsem, v tom snu do vody a zatajil jsem dech. Dech jsem zatajil i skutečně a asi na dvě tři sekundy jsem se probudil. Potom jsem zase usnul a vrátil jsem se do toho samého snu, ale přišel jsem normálně po břehu. Viděl jsem ty stejné lidi, jak hledí do vody a čekají až se vynořím...
                  Sen byl změněn, došlo ke změně reality. Nevím, jestli je to srozumitelné... ?

• Giovanna
                    Giovanna, 19.3.17 14:36:12  

Jo, jenze ja jsem se behem snu neprobudila :-) vsechno se mi zdalo najednou. Doufam, ze mi k tomu snu neco rekne i KK :-)

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 23.3.17 23:57:51  

jak moc to chceš rozebrat stručně,nebo podrobně?

• Giovanna
                    Giovanna, 24.3.17 03:16:14  

Podrobně :-)

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 24.3.17 06:17:22  

že sem se vůbec ptal... :8: :1: :1: tak vydrž... sice jsem to četl, ale musím si to osvěžit a nějak si to sesumírovat... dej mi den dva... teď jdu spát... :4:

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 27.3.17 16:59:53  

výklad odkládám na víkend... není nejak čas... :8:

• KarelKeslly
                    KarelKeslly, 3.4.17 12:22:50  

zkusím se odpoledne na to juknout i na to další... večer tu nebudu, tak uvidím, co stihnu...

• seth-mluvi
                  seth-mluvi, 3.4.17 14:53:09  

Seth o tom mluví takto:
                  "Všechny symboly vycházejí z vnitřní reality, a manipulujete-li s nimi, pracujete tak se svými vnitřními realitami. Jakýkoli vnější pohyb, který uděláte, provádíte vlastně ve svém vnitřním prostředí, které je vaší součástí.
                  Symboly jsou velmi důležité částice vaší psychiky a zahrnují fyzické objekty charakteristické svou přitažlivostí a rozpínavostí a zastupující vnitřní uvědomění a reality, které nejste schopni vnímat přímým poznáním. (Tím myslím vnímání a chápání bez prostřednictví
                  symbolů.)
                  Dokonce i symboly se různí v souvislosti s rovinou vědomí, kde se objevují. Některé směřují ke stabilitě a stálosti jako vaše fyzické objekty, jiné se mění rychleji, jako ve snu. Takové zachycují věrněji
                  okamžitý pocit. Každé stadium vědomí je charakteristické prostředím, kde se symboly objevují, podobně jako objekty ve fyzickém prostředí.Zdánlivě nestabilní duševní objekty se objevují v určité fázi snu.
                  Symboly tedy v obou případech sledují pravidla. Jak již víte, snový svět je stejně „objektivní“ jako ten hmotný. Objekty a symboly jsou stejně věrnou reprezentací snového světa jako fyzické objekty každodenního života.
                  Charakter symbolu tedy slouží jako ukazatel nejen vašeho současného prostředí, ale také stavu vědomí. V rámci kontextu běžného snu se vám objekty zdají taktéž stálé a permanentní. Berete je
                  za samozřejmé. Do svých snových představ promítáte symboly svého každodenního bdělého života.
                  (23.10) V některých fázích snu, v určitých stavech vědomí však mohou známé symboly náhle zmizet. Moderní budovy mohou být
                  nahrazeny chatrčemi, dítě se může proměnit v květinu. Symboly se mění. V takovém prostředí není stabilita základním předpokladem.
                  Nelze uplatňovat vaše logické postupy.
                  Měnící se symboly jsou známkou ocitnutí se na jiné rovině vědomí, v rámci vnitřního prostředí naprosto odlišného od vašeho.
                  Vyjádření pocitu nebo zkušenosti není omezeno na symboly zasazené do určitého momentu. Pocity jsou okamžitě vyjádřeny novým způsobem. Vědomí se rychleji přelaďuje.
                  Uvědomění netrvá hodiny ani dny. Zkušenost se vymaňuje z časového kontextu. V tomto stavu vědomí můžete napsat celou knihu nebo znovuprožít celý život. Vaše současnost je jen jedna z dimenzí, které formují tato stadia vědomí. Vaše minulost,
                  přítomnost i budoucnost existují najednou jako součásti vnitřního prostředí. Musíte se naučit v něm cestovat, protože stavy vědomí a jejich prostředí se svým způsobem rozpínají, stejně tak jako se fyzický
                  svět rozpíná do prostoru. Není těžké uvědomit si své já v tomto stadiu vědomí, zvláště pokud si to vsugerujete těsně před usnutím. Hodně štěstí do začátku…"

• Giovanna
                    Giovanna, 11.4.17 19:03:10  

Co tim vsim chtel basnik rici? Chtelo by to asi neco strucnejsiho pro me :-) Minulost uz mam za sebou a myslim, ze jsem s tim vyrovnana. Ziju v pritomnosti s ohledem na budoucnost :-) chybi mi vyklad toho sousedcina (babiccina sestra) domu, proc v tom snu tam nebyla a proc se tam zjevili ti zemreli? Co mi sen chtel rict?

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 13.4.17 07:03:08  

Prostě normálně jsi mluvila se zemřelým. Nemají hmotné tělo a ty ve snu taky ne. Můžete spolu komunikovat.

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 13.4.17 07:22:31  

Tou citací jsem chtěl naznačit, co by se v tom snu stalo pokud by ses věnovala staré ženě a stavění mostu. Pravděpodobně by se sen změnil na jiný, ve kterém by jsi byla blíže tomu, co hledáš..
                    Ještě něco napíšu k tomu nejnovějšímu snu. Já ty jednotlivé symboly nerozebírám dopodrobna, to nechávám na Karlovi. :15:

• Giovanna
                    Giovanna, 13.4.17 15:00:20  

To kdybych vedela, ze muzu komunikovat se zemrelym otcem, mozna bych se ho v tom snu taky na neco zeptala. Proc to v tom snu nedokazu a jenom mu vzdycky vsechno odkyvam? Pritom o nejakou ucitelku ze zakladky ani nejde, nevidela jsem ji mozna uz vic jak 10 let haha. Ale vzdy, kdyz se ve snu objevi muj zemrely otec, chovam se strasne, to proste uz nejsem ja, takova jako v tech snech, ja uz jsem davno jina a zajimaji me jine veci. A vubec nesnasim koureni a zahulene prostory, to jsem mu v tom snu mela vycist! Mela jsem se mu postavit a mozna jsem se mela i zastat te ucitelky, i kdyz mi to bylo fuk, co o ni rikal. Ale ja jsem v tom snu byla blba. Mela jsem se ho zeptat, co v tom dome dela a jak se ma a proc tam je. Ale v tom snu to bylo tak nejak jasne, v tom snu nebylo treba zadnych otazek, byl tam zas ten respekt. Uz bych se mu jednou konecne mela postavit :-) v nejakem snu :-) protoze ja jsem se s otcem nikdy v zivote nehadala :-) Hadam se akorat tak s GH :-) Asi bych mela.

• Giovanna
                    Giovanna, 13.4.17 15:12:24  

Mozna to bude tim, ze pokazde, kdyz se ve snu zjevi otec, tak to ani neni normalni sen. Chvili po jeho smrti se mi zdal uplne zivy sen, ve kterem tvrdil, ze on nezemrel a zije s nami dal :-) Jako by se tim snem vymazalo vsechno, co se tykalo pohrbu a vsech s tim spojenych veci. Uverila jsem tomu snu tehdy, ze to je skutecnost :-) Proste v tom snu byl zivy a ja si myslela, ze to je skutecnost. Pak jsem se probudila a nebylo to tak :-) a pokazde, kdyz se on v nejakem snu zjevi, tak je to tak nejak moc realne, ze tomu vzdy uverim a v tom snu se proste vzdycky ta realita ohledne jeho smrti vymaze. Nechapu, jak je to mozne... Mozna ze fakt nekde je s temi dalsimi zemrelymi a kouri s nimi jednu cigaretu za druhou a ja to vubec nemuzu zmenit! Ja nesnasim koureni, pomoc...

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 13.4.17 16:50:56  

Sakra, já taky kouřím. Ještě, že se nevídáme ve snu :15:
                    To, že uděláš čáru za minulostí sice může dočasně pomoct, ale celkově se minulosti jenom tak nejde zbavit, ovlivňuje naše přesvědčení. Nakonec budeš muset tu minulost přetvořit. Najít světlý okamžiky a myslet na ně víc než na ty nejčernější.
                    Pokud chceš něco ve snu, je obecný návod na to myslet před spaním. Musíš tomu dát nějakej emocionální náboj, chtít vyřešit něco intimního, co se tě hodně dotýká. A nemusí to samozřejmě vyjít hned napoprvé...
                    Dneska dobrej pokec :15:

• Giovanna
                    Giovanna, 14.4.17 01:34:26  

Ja nemusim minulost pretvaret :-) Vzdyt by to ani neslo :-) Proc by si mel nekdo lhat? Chtela jsem rict, ze minulost BYLA a ted ziju v pritomnosti. Byla to reakce na ten clanek o symbolech a realitach. PS: je hadka s otcem neco intimniho? Haha. Mela jsem mu ty cigarety v tom snu vyhodit, mela jsem tam vyluftovat a rict mu, ze s tim konci haha. Nebo jsem mu to minimalne nemela odkyvat a radsi jsem mela rict, ze se mnou muze mluvit jen ve svezim vzduchu haha. Ted si preju sen s otcem, abych ho mohla svymi argumenty ze zdravotniho prostredi presvedcit :-) i kdyz vim, ze je to droga a presvedceni moc nepomuze, ale on s tim kourenim jednou sam prestal a docela mu to dlouho slo. Nechapu, proc s tim zas zacal. Je to hnus.

• Giovanna
    Giovanna, 28.2.17 09:54:31  

Dnes se mi zdalo, ze mi konecne napsal muz, ktery me ve skutecnosti jen ignoruje, je to ten Mario, ktery se meho srdce drzi uz nekolik let :-) ve skutečnosti mu pisu zpravy jen ja a on ignoruje. Ale ve snu napsal :-) (nedavno ve skutečnosti jsem mu napsala, ze i presto, ze ma zidovsky nos, tak ho miluju). No a ve snu zacal on :-) nejdriv napsal neco o tom, kde prave je, myslim ze to bylo u zubare a cekal tam, tak proto psal. Ale tim zubarem si nejsem jista. A zacal me ve snu ve svych zpravach taky kritizovat :-) napsal mi, ze si myslel, ze mam styl, ale te pry barvy meho satniku by se vesly do jedine pidi malinke krabicky, asi od cigaret haha. A pak v tom snu prichazely stale dalsi a dalsi zpravy od od nej a ja jsem nestacila ani reagovat. A vubec nic jsem mu nepsala, jen jsem to v tom snu blazene vsechno cetla. A byla jsem stestim bez sebe, ze mi pise :-) a vubec nevim, proc jsem se probudila z toho snu tak vcas, dnes mam volno a nikam nemusim a desne me ted stve, ze jsem si nestihla precist vsechno v tom snu... byly to stale dalsi a dalsi zpravy a ja to nestihala cist, jak to bylo rychle. Myslim si ale, ze asi vsechny ty zpravy by se tykaly kritiky, ze me jen kritizoval. Ale me se to v tom snu libilo, protoze jsem uz vedela, co mu na to odepisu, ze prece nebudu jezdit po Evrope s megakuframa, ktere bych ani neunesla. To jsem mu chtela odepsat na ten muj styl :-) jenze jsem si neprecetla vsechny zpravy a tak sen skoncil. Ted lituju, ze tak predcasne skoncil. Chtela jsem precist vsechny jeho zpravy.. protoze ve skutecnosti nepise nic. Tak aspon ve snu jsem chtela vedet vsechno... a dozvedela jsem se jen, ze nemam styl haha. Predem diky za analyzu.

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 2.3.17 12:03:51  

Myslím, že ty sny mají vesměs stejný průběh. Ty ho chceš sbalit a on nechce.
      Podle mě když se kluk nechá sbalit, tak utrpí jeho ego a to přece žádnej chlap nemůže chtít. Existují určité archetypy, tak je to naprogramováno.
      Pokud nezměníš svůj přístup, svoje myšlení, budou se ti zdát tyto sny pořád dokola. A pointa bude vždy stejná - on mě nechce, já ho ano, proč?

• Dadenka
    Dadenka, 26.2.17 12:15:09  

Před pár dny se mi zdálo, že jsem měla jet se svou mámou na nějaký koncert do Prahy. Myslím, že jsme jely vlakem a taky metrem. Měla jsem na sobě bílé kalhoty a dostala jsem to. Takže jsem se na koncert nedostala, protože jsem pořád jen hledala záchody. Nemluvě o tom, že ty záchody byly na úplně nelogických místech. Například v restauraci byly tajné dveře na záchod hned za stolem pro dva. :8:

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 27.2.17 22:04:46  

Já bych to shrnul, že se ti zdálo, jak očekáváš příjemný zážitek, ale stres, panika nebo nepříjemné okolnosti mohou tento zážitek znepříjemnit. Asi bych přemýšlel, co by to mohlo být za zážitek, který vyžaduje opatrnost.
      Tak bych to asi zkoumal já, ale je možný, že ve snářích existuje vysvětlení, co jsou měsíčky, to nevím.

• Dadenka
        Dadenka, 2.3.17 14:50:42  

Děkuji

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 12.3.17 11:56:32  

jen doplním...

Krev ve snu je naší životodárnou energií a tedy je na snadě, že když ve snu stříká z nás, tak tuto energii v životě ztrácíme... Dle toho, odkud teče (z jaké části těla) se dá usuzovat, co nám takto způsobuje starosti a kde je "jádro pudla". Pokud ve snu teče krev z nohou, tak se jedná o naše základy, které se vytrácejí (pozbýváme dobré vlastnosti). Pokud krev teče z rukou, tak to jsou naše činnosti, které pozbýváme. Může to také značit počínající lenivost. Když teče krev ve snu z prostředka těla (kolem žaludku), tak se jedná o trávící problémy a to buď přímo spojené s trávením, nebo se může jednat o přemýšlení (ve smyslu strávit nějakou myšlenku). Když krev teče z krku, tak to působí na naše vyjadřování (hrtan), případně na rozhled (když máme pořezaný krk kolem dokola). Krev vytékající z hlavy souvisí s naším přemýšlením a logikou. Pokud krev teče z ucha, tak ztrácíme schopnost naslouchat druhým. Když nám krev ve snu teče z nosu, tak to souvisí s naší náladou, jelikož čich ovlivňuje naše pocity. Mohou též nastat dýchací problémy. Pokud krev stříká ze srdce, tak nás něco trápí na duši, máme problémy s naší láskou k někomu. Může se jednat i o neopětovanou lásku, která nás bolí. Pokud stříká z prstů, tak to souvisí s naším citem pro něco, který ztrácíme. Pokud z dlaně, tak se může jednat o ztrátu zaměstnání, či nějaké práce, či koníčka, kterého máme rádi.

Dle toho, jak stříká, či kape můžeme poznat jak moc nám této energie ubývá. Pokud tedy krev ve snu stříká, tak nám tato energie ubívá hodně a nekontrolovatelně. Pokud jen kape, tak nás spíš něco sžírá.

Barva krve určuje, jací jsme uvnitř sebe a co vlastně ztrácíme. Čím více je rudá, tím více ztrácíme lásku k něčemu, nebo k někomu (může jít i o to, že se přestáváme míti rádi), pokud je spíše do modra, tak to ukazue na vznešené (vysoké) postavení, které nám dělá problémy. Někdy se také místo krve objevuje voda nebo různý sliz. Voda místo krve značí, že jsme spíše zaměřeni v duchovním směru. Sliz je pak obrazem toho, jak moc je náš život "slizký", či nehezký. Ukazuje to také na naše myšlenky jaké jsou. Tedy, že jsou nízké.

Také i zde působí to, jak se na krev která z nás teče ve snu díváme, zda je nám to jedno či ne, to samé platí pro realitu. Pokud je nám to jedno, tak nás to nijak neovlivní, pokud nám to jedno není, tak nejspíš se tímto i v reálu zabýváme a působí to na nás.

Pokud vidíme zaschlou krev ve snu, tak v reálu může dojít k tomu, že od někoho uslyšíme, či si přečteme, o nějakém trápení, nicméně je to už dlouho, co se to stalo.

Závěrem:
          co se tebe týče, tak tam je třeba přihlédnout, zda jsi to měl dostat či ne... pokud ano, tak o nic nejde, jen běžné trable s tím spojené, pokud ne, tak se nejspíš objeví problémy nečekaně v době, kdy se k něčemu chystáš (koncert - slavnost)

• Dadenka
            Dadenka, 12.3.17 20:32:58  

No, asi to opravdu nic nebude. Mám teď starosti, protože už se dlouho hormonálně lečím a to má za následek bohužel i to, že v jistých dnech jsem absolutně vyřazená z běžného života. Asi jsem jen byla vystresovaná z toho, že to zase mělo přijít...

• Giovanna
    Giovanna, 18.2.17 13:40:37  

Zdálo se mi, ze se mi v dlani rozryla linie Marsu. Nejak samo se to rozrylo a prohloubilo, jako by nekdo udelal hlubsi rez v miste te linie. Ale ve snu nebyl zadny nastroj ani krev. Jen hlubsi trhlina v dlani v miste Marsovy linie. (Myslim, ze to je ta soubezna s linii zivota...) Diky za vyklad :-) PS ve snu me nic nebolelo ani jsem nebyla nijak v soku, spis me to udivilo, ze se to samo od sebe rozryva...

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 20.2.17 11:13:59  

linie marzu? to neznám... znám jen marsovskou ruku (taková lopata dělníka), pak marsův vrch (na pr. ruce její pravý bok), pak že malíček je merkurův prst... jinak rýhy, životní, hlavovou, osudovou a srdečí... ty tvoří ono M na ruce... sem tam se ještě dívám na žaludeční

• Giovanna
        Giovanna, 20.2.17 12:46:51  

Marsova linie lezi na Marsove vrchu :-) proto to je taky Marsova linie. A ja ji teda mam, soubeznou s linii zivotni. Ale ohledne chiromantie jsem nic vedet nechtela :-) chtela jsem vedet, co znamena ve snu jedna rozryta cara ve dlani :-)

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 20.2.17 13:14:23  

netuším..

• KarelKeslly
            KarelKeslly, 21.2.17 13:21:46  

sen je vždy alegorie na něco, tak pokud víáš oč se jedná tak si to zkus převést, zda se to k něčemu přibližuje... a z toho to vyvodit :4:

• seth-mluvi
          seth-mluvi, 21.2.17 10:19:37  

Podle mě, neznám vykládání z ruky, je pro tebe ta čára symbolem nějakých určitých vlastností, které jsi řešila ve snu.

• Giovanna
            Giovanna, 22.2.17 07:16:15  

To si myslim taky. Ale co znamena ze se ta cara v dlani rozryla? Ze ty urcite vlastnosti chci mit, nebo je nikdy mit nebudu?

• seth-mluvi
              seth-mluvi, 22.2.17 09:24:04  

Nemyslím si, že by sny předurčovaly to co nás čeká a nemine. Spíš si myslím, že ve snu můžeme zkoušet co by se stalo kdyby.. a pak se rozhodnout.
              Možná ta rýha zmanená zesílení těch vlastností, ale nevím o co jde, hlavně celý kontext snu dává smysl především tomu, komu se zdá. :15:

• Giovanna
                Giovanna, 22.2.17 12:57:13  

No tak diky :-) pomohlo mi to moc :-) je to zajimave haha.

• Erika
                Erika, 11.3.17 15:23:02  

Někdy předurčují..
                Kdysi, byla jsem ještě děvče ve vývinu, se mi zdávaly sny, které se opakovaly v různých časových intervalech, v podstatě stále stejné. Nerozuměla jsem tomu. Později jsem si sny zapisovala..i v noci - to pak byla legrace to ráno číst :D a jak šel čas, někdy i utíkal, div si nohy nezpřerážel, stalo se přesně to, co se mi zdávalo a okamžitě jsem si vzpomněla na ty sny. A nebylo to jednou, co se vyplnily naprosto přesně.

• seth-mluvi
                  seth-mluvi, 11.3.17 20:33:46  

Ve snu sis vybrala příběh a potom jsi ho pouze realizovala. Ale kdybys nechtěla, tak se to nemuselo stát. Mluvíme o podvědomí - čili velmi velmi těžko se to vědomě uvědomuje..
                  Ale podstata je taková, že nic není předurčeno.

• Erika
                    Erika, 11.3.17 21:26:08  

Souhlasím, že nic není předurčeno.
                    Opravdu ale pochybuji o tom, že jsem si jako děvče vybrala příběhy, které jsem po xxx letech realizovala. Inklinuji k tomu, že jsem skrze ty sny, které se mi opakovaly nahlédla do možných realit, jež se naprosto přesně splnily. :4:

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 12.3.17 11:54:55  

Když jsi byla děvče, byla jsi stejnou duší jako teď. Ovšem duše není neměnná, neustále se rozvíjí.
                    Ano, vybrala sis z pravděpodobných realit, skvělé! Vynikající postřech a k tomu to uskutečnění - myslím, že jsi na tom z hlediska duševního rozvoje, jak o tom mluvil Seth, velmi dobře.
                    Velmi mě to potěšilo, tato snaha spojit sny a "skutečnost". Píšu uvozovky, protože ve snu je skutečnost zase jiná, snová.
                    Tyto reality jsou neoddělitelně propojeny.

• Giovanna
        Giovanna, 20.2.17 12:49:49  

Precti si knizku od Roz Levinove, Cteni z ruky :-)

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 20.2.17 13:15:09  

treď nemám dostatek času studovat i peníázky míří jinam... na vydání knihy... takže...