Jste introvert?

Otevřená diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
MatrinxDarko (2016-12-10 11:25:06)cracicek (2016-12-09 15:03:51)Ryuuhei (2016-12-08 08:04:54)Zdebra (2016-11-30 20:50:38)Key.Maker (2016-11-30 20:26:57)Anie91 (2016-11-30 12:11:22)joff (2016-11-18 08:00:34)amerkel (2016-11-09 00:34:53)ala31 (2016-10-29 23:40:38)Dan4815 (2016-09-03 01:51:15)annaffen (2016-08-02 14:29:15)iica (2016-06-27 15:35:23)TomToman (2016-06-26 12:10:38)vveri (2016-06-22 21:19:57)veri (2016-06-22 10:28:49)dmatej (2016-02-20 16:48:49)jih33 (2016-02-04 17:38:13)Walker87 (2016-01-25 21:54:01)andie418 (2016-01-05 13:16:09)Falkon.Nightsdale (2015-12-18 13:40:53)pixie83 (2015-10-27 09:05:36)Szellem (2015-09-30 19:55:01)sicilius (2015-09-20 13:28:23)
Jste introvert?
Založeno: 27. 9. 2013 | Příspěvků: 1 979 | Členů: 54
Správci: Ryuuhei (hlavní)

Jsi přemýšlivější, než tvé okolí? Všímáš si více detailů, které ostatní přehlíží? Jsi preciznější a zodpovědnější, než lidé kolo tebe? Máš spíše méně, za to bližších přátel? Máš raději plánování, klid a pohodu s bezpečnou improvizací, než horečnou aktivitu? Potom vítej mezi sobě podobnými. :)
(Původní komunitní fórum z Lide.cz)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• MatrinxDarko
    MatrinxDarko, 25.11.16 21:24:32  

Nějak si každý podzim/zimu přeji, aby se i lidé ukládali k zimnímu spánku. Tohle období bych milerád klidně prospal, stejně jsem jak zombie a každým rokem jsem víc a víc v háji. Přijde mi, že jsem byl naposled naživu před měsícem na tantra masáži...

Mimochodem, narazil jsem na jeden takový testík. Sdílel to jeden psycholog (autor toho self-compassion.cz), takže by to neměla být kravina. Pokud jste zrovna koukali na nějaký horor, nechte si to, až vychladněte... http://www.pronaladu.cz/test-kam-byste-se-bali-vejit/
    Když jsem na to koukal poprvé (po probdělé noci) hned jsem si všiml pětky. Nyní mě zaujala i jednička... Asi to bude nějaká kombinace obou obrázků a řekl bych, že to tak nějak sedí...

• cracicek
      cracicek, 25.11.16 21:28:40  

Je to moc malé. :2:

• MatrinxDarko
        MatrinxDarko, 25.11.16 21:32:58  

To jsem si taky říkal, že by to mohlo být větší... ale zkus si to aspoň zvětšit v prohlížeči :)

• cracicek
          cracicek, 25.11.16 21:44:26  

Tak mě trknul trojec, tedy 3.
          Paradoxně ty dvě, co jsi uvedl, by mě snad i lákaly.
          Do jeskyní rád nahlížím. A to druhé mi připadlo spíš jak matrix, než studna v té velikosti. To jsem se dozvěděl až pak, že je to studna. :2:
          Však možná jsem ovlivněn právě tou velikostí. :4:

• MatrinxDarko
          MatrinxDarko, 25.11.16 22:05:20  

Někdy asi na velikosti vážně záleží :D
          Co myslíš, sedí to na Tebe? :)
          Mě ta studna spíš připomněla průchod červí dírou ve Stargate (Hvězdné bráně), ale ono to je svým způsobem taková zvláštní studna. Možná, že když projdu Hvězdnou bránou, dostanu se na lepší svět :15:

• cracicek
            cracicek, 30.11.16 12:08:18  

Asi už to tak nějak bude.

• MatrinxDarko
    MatrinxDarko, 9.9.16 18:29:23  

Když ta týpka psala o nízkém sebevědomí... vzpomněl jsem si na tenhle psychotest - http://www.self-compassion.cz/ Znáte? :) Autora znám osobně...
    Vyšlo mi tohle - http://www.self-compassion.cz/vysledek/?id=8529

• cracicek
      cracicek, 9.9.16 20:13:56  

Tam to taky ch(č)eckuješ? :2:
      Neznám.

• Ryuuhei
      Ryuuhei, 10.9.16 11:28:36  

Neznám, udělal jsem si a ta čísla mám až nějak moc nízká. Ale to se dalo očekávat. :2:
      http://www.self-compassion.cz/vysledek/?id=8583

• cracicek
        cracicek, 10.9.16 11:32:09  

:1: Si ho snad taky udělám.

• cracicek
      cracicek, 10.9.16 12:15:32  

Takže, už je to na světě.: http://www.self-compassion.cz/vysledek/?id=8584
      Můžeme srovnávat a porovnávat. :2:

• Zdebra
      Zdebra, 10.9.16 14:28:32  

http://www.self-compassion.cz/vysledek/?id=8582
      Trochu mě děsí to číslo u narcismu. :D Ale u některých otázek jsem vůbec nevěděla, co odpovědět. To tak mám v takových testech často.

• Zdebra
        Zdebra, 9.11.16 15:52:52  

Udělala jsem si ten test znovu a nějaký rozdíl se tam najde. Něco stouplo, něco kleslo, něco je stejné. Známky úzkosti a deprese nebyly zaznamenány.
        http://www.self-compassion.cz/vysledek/?id=8643

• cracicek
          cracicek, 10.11.16 13:26:48  

Skvěle, tak už jsi se dostala z deprese. :15:

• MatrinxDarko
            MatrinxDarko, 10.11.16 17:31:45  

To je trochu zvláštní. Na podzim bych naopak očekával, že se "trochu" zhorší :)

• Zdebra
              Zdebra, 10.11.16 19:40:26  

Ono stačí tomu předcházet a vyhýbat se "spouštěčům" špatné nálady a stresu, což u mě jsou často kuřáci nebo lidi s negativní energií (nebo jak to nazvat). Jsou lidi, co mi hned sednou, ale jsou i lidi, ze kterých nemám dobrý pocit a i když jsou fajn, necítím se vedle nich dobře. A pak taky jisté období v měsíci může taky dělat divy. Navíc když nemám co dělat, jsem taková skleslá a v té době, kdy jsem si dělala ten test předtím, to bylo podobné, navíc jsem se upnula na fb konverzaci s kamarádkama (z různých koutů republiky), které v tu dobu moc nepsaly, takže jsem se i cítila taková osamocená. Ale hodně mi pomohly procházky a různé výlety.
              A jídlo taky má velký vliv snad na všechno. Někdy mám pocit, že zdravý životní styl ze mě začíná dělat extroverta. :1:
              Sakra, to jsem se nějak rozepsala. Snad to nejsou bláboly.

• Anie91
      Anie91, 10.9.16 14:52:21  

http://www.self-compassion.cz/vysledek/?id=8585 :2:

• cracicek
      cracicek, 12.9.16 10:00:30  

Teda ženy. Jedna známy úzkosti, druhá deprese. Jak jste k tomu došli? Se divím, že při Ryuuheiho nízkých číslech nemá ani jedno z toho.
      Jak na to koukám, tak se svým výsledkem můžu být spokojen.

• Zdebra
        Zdebra, 12.9.16 12:51:35  

Jen špatná nálada, kdy mě nic nebavilo. Ale to mám vždycky, když na mě nikdo nemá čas. A kdybych se za ty poslední dva týdny vyskytovala mezi hromadou kuřáků nebo v nějakým narvaným prostoru, kde se nedá dýchat, tak by byly i ty známky úzkosti. :15:

• Ryuuhei
        Ryuuhei, 13.9.16 23:03:17  

Taky se divím. Přitom se u mě normálně střídá období, kdy mám dobrou, někdy i jeden den doslova euforickou náladu a všechno je najednou parádní, i je mi do řeči a pak to padne třeba do nynějšího stavu, kdy totálně pochybuju o životě a jak co bude dál. A úzkostí mám taky hromadu, že se ještě divím, že dokážu vyjít ven z baráku (ačkoliv holt musím). Takže výsledky testu nejsou zcela přesné, ale to se dalo očekávat.

• cracicek
          cracicek, 14.9.16 09:44:21  

Takové velké výkyvy máš, jo? A způsobuje to něco?
          To je skoro, jako bys bral drogy. Myslím, že ty většinou způsobují takovýto propad a velké rozkolísání.

• Ryuuhei
            Ryuuhei, 14.9.16 13:05:10  

Nic, o čem bych věděl, to nezpůsobuje. Drogy neberu, celkově nepožívám žádné omamné látky. Jen to mám holt těžký. :2:

• Anie91
              Anie91, 14.9.16 13:25:50  

Máme to podobně. Jednou jsi dole,jednou nahoře. A když už si člověk myslí,že bude jednou provždy (relativně) dobře,tak ho život krásně vyvede z omylu..:D Aspoň takhle je to u mě.

• Ryuuhei
                Ryuuhei, 14.9.16 17:45:31  

Vůbec mi to, co říkáš, není cizí. Asi takhle. :2:

• cracicek
                cracicek, 14.9.16 22:12:20  

To už jsi sem mohla hodit rovnou tu písničku. :2:
                Taky znám, když si o něčem něco myslím, třeba jak je fajn - stane se pravý opak a i naopak to funguje. Když si myslím, jaká je to hrůza, najednou cink - ona to zas taková hrůza nebyla, ba dokonce naopak.

• cracicek
              cracicek, 14.9.16 22:07:48  

Když to máš těžký, tak tě to zocelí. :4:
              Neříkám, že já nejsem náladový, ale asi to nemám až takové extrémy.

• zmoranzova
            zmoranzova, 17.9.16 14:52:14  

Drogy nejsou třeba, stačí emocionální traumata.

• Dopaminka
      Dopaminka, 16.10.16 12:48:09  

Moc hezký dotazníček!!
      Vyplnila jsem si ho, a odráží můj současný stav
      http://www.self-compassion.cz/vysledek/?id=8603

V dlouhodobém horizontu jsme na tom o něco lépe.

• MatrinxDarko
    MatrinxDarko, 9.9.16 18:12:48  

Co vy a fenomén mladých lidí jménem spolubydlení? :) Přežili byste to? :)
    Pravděpodobně se budu stěhovat do Prahy. Potřebuji to udělat. Říkám si, že pokud bych měl bydlet někde sám, tak by se mi rovnou vyplatilo se ubytovat někde poblíž Bohnic - abych to neměl daleko, až se z toho zblázním. Ani se to nevyplatí finančně. Spolubydlení mi přijde jako mnohem lepší možnost, potřebuji, aby v tom bytě byl nějaký život... nejradši bych bral nějakou ženu, ženy... i za cenu, že by byl někdy problém se dostat do koupelny :D Rád bych tím získal i nějaké nové kamarádky... bydlet s chlapem mi přijde nějak nepřirozené...

Jinak... rozhlížel jsem se po holkách v Praze... a kromě jiných (mnohem lepších) jsem našel i tuhle - http://www.rande.cz/uzivatel-3020455/zixisek.aspx Tak pokud by někdo měl zájem. Má dost unikátní představu ideálního kluka...

• cracicek
      cracicek, 9.9.16 20:12:40  

V rámci spolužití, beru! :2:
      Jinak dost záleží na spolubydlícím mno, na koho kápneš. :4:

• zmoranzova
      zmoranzova, 17.9.16 14:32:26  

Ani náhodou bych do toho nešla. :) Pokud nepočítám blízké lidi se kterými je mi dobře, to by, myslím, bylo pro mě velmi dobré.

Jestli je pro tebe spolubydlení lepší finančně i psychicky, tak je to jasné...

• MatrinxDarko
    MatrinxDarko, 21.8.16 03:50:11  

Tohle je docela dost zvláštně zajímavý týden... Poprvé jsem hulil trávu (v Brně, pod "penis koněm"), poprvé jsem na veřejnosti na sebe upoutával pozornost (samolepkou Monster Energy na čele, s vyholenou hlavou, v Praze) a bylo mi upřímně jedno, co si o mě normální pozemšťané myslí - dřív jsem se považoval za sociálního fobika, takže tohle je asi celkem slušný progres. Poprvé jsem se mučil pod stanem (Bratislava a Chlum u Třeboně). Poprvé jsem měl na pláži štěstí na holku nahoře bez (také Bratislava) :D. Poprvé jsem řekl holce do očí "Miluju Tě" - po čtrnácti měsících mučení, nikdy nezapomenu na ty dramatické zvuky klavíru, které jsem slyšel, když odcházela nádražní halou. Poprvé jsem jel Pendolínem, když jsem od ní prchal z Plzně. Poprvé sám metrem v Praze, poprvé jsem řekl někomu snad všechno o své rodině. Snad poprvé jsem byl vážně rád za ty lidi kolem, jejíž přítomnost mě nenechala samotného v hlavě. Poprvé jsem testoval cigaretu, protože... I Dont Care... a samozřejmě jsem byl poprvé na Slovensku a v Maďarsku...

• cracicek
      cracicek, 21.8.16 09:50:38  

Není to příjemná úleva, když se takto otevřeš (málem bych napsal až světu) a nic strašného se nestane, ba naopak? :)
      Heh a to všechno během tohoto jednoho týdne ? :D

• MatrinxDarko
        MatrinxDarko, 21.8.16 22:04:49  

Málem jsem ale zapomněl vystoupit z vlaku a jel někam do Mostu nebo tak někam. Spojení žen, alkoholu a sluchátek v uších je nebezpečná kombinace... :D
        Ale vážně. Neřekl bych, že se nic strašného nestalo. Přece jenom tohle říct přítelkyni svého velkolepě úžasného kamaráda je poměrně hardcore čin. Nečekal jsem, že její reakce bude taková, jakou bych býval chtěl... ale... měl jsem už všeho dost, nevěděl jsem jak dál, pomalu mě to ničilo. Definitivně jsem se rozhodl na jednom z mála míst, na kterém jsem byl v životě šťastný, kdysi v dětství... a viděl jsem kontrast mezi tou minulostí a hororovou přítomností, a to mě dostalo... Vyhlásil jsem Hejtmanskou deklaraci: S touhle dneska musím něco udělat, abych sem mohl někdy přivést nějakou, se kterou to bude mít smysl...
        Vylezlo z ní, že jsem pro ní něco jako bratr a že mě kvůli tomu nehodlá hodit přes palubu... ale stejně mě to zrovna jistotou nenaplnilo, stejně to nic nemění na tom, že tohle jsou brutální dny a další brutální dny budou následovat. Doufám, že to nějak přežijem a nakonec jí vážně netratím úplně...
        https://goo.gl/photos/huUZN5KvYftvDEy98

Jop, od úterý. Takže vlastně mám do úterý čas, abych ještě něco vyvedl... aby to teda byl ještě víc zvláštně zajímavý týden...
        Měli jsme takový road trip střední Evropou a nějak se to našmoulilo...

• cracicek
          cracicek, 23.8.16 09:30:00  

Byl to ale hodně odvážný čin. Hádám, že minimálně trochu ti nějaký ten kámen od srdce odpadnout musel. Ať už je výsledek jaký chce, dostal jsi ze sebe něco, co už si v sobě dusil jistě nějaký čas.
          Panečku to je jízda, užívej, dokud si rozjetý.
          Když jsem kouknul na fota, první mě napadlo: Hodíte se k sobě, sluší vám to spolu, sympatická dvojice.

• MatrinxDarko
            MatrinxDarko, 23.8.16 23:39:50  

Každopádně začíná nová kapitola, no... tohle by stejně jednou prasklo. Aspon se už nemusím strachovat, že náhodou najde tohleto forum a rozhodne se překonat svojí fobii na dlouhé texty a rozhodne si to všechno přečíst. Ted je mi to už jaksi jedno, cítím se nějak volněji.
            Každopádně tohle moje rozhodnutí má ještě jednu nevýhodu - zasáhlo to i mého bratra, protože patří do té naší malé sevřené partičky a... blbne z toho ještě on...
            Hele kámoš mluvil o strip baru... Mohla by to být prdel :D
            Fotky... Yeah, možná ted v nějaké alternativní realitě spolu spokojeně souložíme... kdo ví...

• cracicek
              cracicek, 25.8.16 14:07:37  

Přesně. Myslím, že aspoň z poloviny ti muselo odlehnout.
              Proč z toho blbne bratr, je snad do ní taky zabouchnutý? :2:
              To teda, jen do toho. :4: Jen do toho, okořeň si trošku ten život. :2:
              PS.: Co je myšleno pod pojmem "alternativní realita"?

• MatrinxDarko
                MatrinxDarko, 25.8.16 14:38:36  

Většina přátel mi radilo, abych jí to neříkal... ale já prostě věděl, že to musím udělat. Položil jsem i základy pro budoucí korektní fungování našich vztahů - bez lží, bez skrývání, s lepší komunikací. Nebyl jsem vlastně ani její jedno - ani opravdový kámoš ani něco víc. Na lži a tak... se nic stavět nedá...
                Bratr se sice nechal slyšet, že je to skvělá holka a neměl by nic proti tomu jí dostat do postele... ale... ne... víš jak... My jsme něco jako Ted/Marshall/Lily/Robin/Barney z How I Met Your Mother, a to co jsem udělal, ovlivnilo celou tu skupinu. Není moc štastnej z toho, že to ted bude trochu jinak...
                Snad to k tomu strip baru dojde... Nemá ted úplně hodně času...
                Alternativní, respektive paralelní realita je pojem ze science fiction. Jde o to, že ve vesmíru probíhá nekonečně mnoho realit současně, které můžou být podobné té naší, nebo úplně rozdílné. Třeba tam někde bude realita, kdy jsem tu holku potkal dřív a jsem s ní ted já, ne on... Carterová by to asi vysvětlila lépe, ale tak...

• cracicek
                  cracicek, 26.8.16 13:14:06  

Tím jsi se také vytáhnul, že jsi šel na vzdory radám.
                  Sympatická jména, ale ten seriál neznám. I science fiction jde většinou kolem mě. Asi to moc dobře nechápu. Jeví se mi to jen jako představa. Ale dík za snahu mi to přiblížit.

• MatrinxDarko
                    MatrinxDarko, 26.8.16 14:53:06  

Já jsem prostě tvrdohlavej... Mám svojí hlavu a uvědomuji si, že i kdybych jim o té situaci napovídal miliony slabik, nikdy nebudou přesně vědět, jak to cítím a jak to je. Protože prožívání prostě nejde přesně popsat, mluva text a tak... je jen jeho hrubá komprese. Nejlepší informace k rozhodování budu mít vždycky jen já...
                    Na ten seriál bys měl kouknout :15:

• cracicek
                    cracicek, 26.8.16 17:08:54  

Tak, ale že ses nenechal ovlivnit.

Uvidím, jestli se k němu někdy dostanu.

• cracicek
          cracicek, 23.8.16 21:39:40  

https://youtu.be/ZvsYS2GD2lQ?t=2m39s

• MatrinxDarko
            MatrinxDarko, 23.8.16 23:54:11  

Když jsme jeli na nádraží do Plzně a chystal sem se jí to říct (to byla pěkně dlouhá cesta), hrálo mi v hlavě tohle - https://www.youtube.com/watch?v=6yRqLoJ1w5k Nějaká moje část to chtěla citovat, ale v té situaci jsem byl nakonec rád, že jsem to ze sebe vůbec nějak dostal a udržel klidný hluboký hlas (moje první věta "Hmm, tohle bude brutálně těžké") tyhle vyznání, přelomové okamžiky asi nikdy nedopadnou tak velkolepě, jak si je představujeme...

• cracicek
              cracicek, 25.8.16 14:14:22  

To věřím. :2:
              To jsi jí také říkal, že to bude brutálně těžké? :-D
              Kluse moc nemusím, až trochu na tu jeho jednu, co byla nejhranější v rádiu "demo demokracie".
              Člověk si kolikrát něco dopředu, maluje, jak by to chtěl, nebo udělal a když se ta chvíle blíží, je mu čimdál jasnější, že to takhle nedá, pak radši neudělá nic.
              Jsi dobrý, že si to dal, tak jak jsi to dal. :4:

• MatrinxDarko
                MatrinxDarko, 25.8.16 14:55:31  

Jo, to jsem jí opravdu řekl...
                Já nemusím toho "nového" Kluse, tahle jeho stará tvorba je dobrá. Touhle to poměrně přesně vystihl...
                Včera za mnou přišla. Vůbec jsem to nečekal. Otevřel jsem dveře a za nimi byla ona. Skoro jsem ztratil řeč :D Víš jak. Pět minut na nádraží je dost málo, aby se stihlo "vypovídat" těch čtrnáct měsíců... chtělo to nějak dokončit a znovu se obejmout...

• cracicek
                  cracicek, 26.8.16 13:14:25  

Přišla si to s tebou vyříkat, jo? :)

• MatrinxDarko
                    MatrinxDarko, 26.8.16 14:43:13  

Yeah, před několika dny jsem jí psal, že s ní potřebuji mluvit. Myslel jsem, že se setkáme někde venku, ale rozhodla se přijít....

• cracicek
                    cracicek, 26.8.16 17:09:08  

A dobře udělala, že? ;)

• MatrinxDarko
                    MatrinxDarko, 28.8.16 17:45:02  

Yeah... Dneska jsem u nich byl přes noc... a... na závěr jsem jí řekl, že se "pár" týdnů neuvidíme, že to jinak prostě nejde - kdybychom se stále viděli, žádná jiná by jí neměla šanci přezářit... Navíc ten včerejšek, noc bylo fakt divné... chovali se, jako by se vůbec nic nestalo... od toho kámoše si taky rád "odpočinu", pořád k němu cítím jakousi naštvanost, že jí našel dřív...

• cracicek
                    cracicek, 4.9.16 10:27:01  

Jo, vydechni taky trošku.

• MatrinxDarko
                MatrinxDarko, 25.8.16 22:35:26  

Co říkáš na Kryštofa? https://www.youtube.com/watch?v=roJIledv1r4

• cracicek
                  cracicek, 26.8.16 13:06:36  

Nemusím. Lepší: https://youtu.be/Sh1ITlfcD-Q

• MatrinxDarko
                    MatrinxDarko, 26.8.16 14:41:12  

Zdá se mi to strašně povrchní. Mám rád, když je hudba dělaná upřímně, ze srdce... a tomu Kryštofovi to věřím, částečně se v tom nacházím... akorát vím, že tu propast přemostím...

• cracicek
                    cracicek, 26.8.16 17:20:09  

To tak bývá, že se líbí, co se tě tak trochu týká, co ti něco říká.
                    Nějak celkově ho nemusim. Nepřišel jsem mu na chuť. Nemám ho zas tak naposlouchaného, tak nedovedu posoudit tu upřímnost. Připadne mi to takové uhlazené, "aáách aáách", ufňukané, monotóní. Nepůsobí to na mě moc dobře. Možná na to musí být jiná nálada.

• cracicek
                    cracicek, 27.8.16 10:09:35  

Mám rád Taksíky https://youtu.be/9WRc19-5kmI :))

• Ryuuhei
      Ryuuhei, 4.9.16 00:04:06  

Co na tohle říct... gratuluju? Či ti spíš závidím. Já zjistil, že moje nepotřeba mluvit se odráží i v diskomfortu ve společnosti jiných lidí, takže se nějaké velké změny dočkám skutečně těžko. Sociální fóbie je další věc. V tvém případě bych i řekl, že máš vyhráno a velice nakročeno spokojenému životu, pokud se samozřejmě něco nezvrtne, ale nemuselo by za každou cenu.

• MatrinxDarko
      MatrinxDarko, 15.9.16 15:35:35  

...když jsi tam dole v plechovém kočáře,
      a já nahoře.
      Když se Tě snažím zahlédnout a koukám tam dolů,
      rozevírá se mi v duši vnitřní nůž
      a řeže.. řeže... a říká, že bude hůř
      protože... jsi femme fatale temných praporů.
      Víš, mezi námi není jen tma a šepot můr,
      ale nesnesitelný prostor nenaplněných snů,
      láska... touha... strašáci dnešních dnů,
      stále mi bodáš do srdce kůl.
      Chtěl bych jít za Tebou a obejmout Tě,
      políbit a položit na kapotu... však víš.
      dal bych cokoliv, abych to udělat směl.
      Nemůžu, neměl bych... musím se dostat z Tvé sítě
      můžu jen křičet, prolít cizí krev... když ty o jiném sníš
      najít něco, co pozná mojí bolest... když on, sebral mi Tě...

• cracicek
        cracicek, 15.9.16 16:45:54  

:9:

Já se jí tenkrát spíš začal vyhýbat a stranit, místo toho, abych jí to řekl.
        I když plán, jak jí to říct byl docela velkolepý.
        Hlavně na mě příliš smělý.

• MatrinxDarko
          MatrinxDarko, 15.9.16 16:48:25  

Jak jsi to plánoval? :)

• cracicek
            cracicek, 15.9.16 17:23:20  

Nebyl jsem s ní v takovém blízkém kontaktu, jako ty, že bychom spolu v nějaké partě něco podnikali, jako nějací kámoši.
            Byli jsme čistě spolužáci, kteří na sebe vrhaly "vražedné" pohledy. Nikdy jsme si toho moc neřekli, ale v těch pohledech toho bylo snad víc, než bychom si v tu chvíli mohli říct.
            Už jsem tu o tom určitě někdy někde psal.
            Pak nastalo takových pár až jakoby osudových momentů, jako například ve vypjaté chvíli, kdy jsem měl být po škole, všichni to věděli a já prchal, tak jsem se s ní přitom téměř srazil na schodech. V tělocviku na nás vyšla dvojice, kde byly zrovna tak trochu cviky tělo na tělo. Při polední přestávce, kdy byla možnost jít ven a všichni toho samozřejmě velice využívali, jsme se sešli my dva sami ve třídě, bez toho, aby to bylo nějak domluvené.. atd. Prostě kolikrát žasnul člověk, co se to děje.
            Nejvíc jsme si toho asi řekli na rozlučáku.
            Plán byl na první pohled docela prostý:
            Pozvat ji poškole někam si sednout a tam jí to říct. Formulaci jsem také měl nějakou namyšlenou. Pak s nabídkou odvozu dom, kde by na zadním sedadle čekala pro ni květina, kterou bych jí předal nejspíš při rozloučení. Heh, no a z toho všeho se uskutečnila jen ta květina.
            Jsem psal velkolepý, asi jsi si představoval něco většího, ale to na mé poměry je až až a navíc za dané situace, která je značně odlišná od té tvojí.

• MatrinxDarko
              MatrinxDarko, 15.9.16 19:01:39  

Máš pravdu v tom, že tohle je úplně jiná situace. Já jí to řekl kvůli tomu, že jsem se chtěl vysvobodit a hodit náš vztah do pravdivější formy, nečekal jsem, že by na mě skočila. Kdybych jí chtěl získat, musel bych se o to pokusit už mnohem dřív a jinak. V tomhle případě... myslím, žes jí měl vytáhnout někam ven, obzvlášť, když jsi cítil, že Tě taky chce. Ale... bez vyznání, bez žádného "Miluju Tě", bez kytky, bez nějakého super plánu - bez velkolepého vyznání v jejím bytě při hudbě modrého orchestru... To je prostě na první rande... spíš zní lépe "setkání"... zkrátka moc. Balení, dobývání je právě o tom svým chováním donutit ženu, aby se bláznivě začala chovat ona. Přitom ty se musíš držet zpátky...
              Nemohl bys s ní ještě nějak navázat kontakt? :)

• cracicek
                cracicek, 15.9.16 20:37:49  

My jsem se setkávali téměř každý den a pokud by to cítila stejně, jako já, tak by to měla vzít, nebo ne? I tak se to dle tebe nehodí?
                Jenže jedno měla společného, co ta tvoje a dost zásadního, že byla zadaná.

• MatrinxDarko
                  MatrinxDarko, 15.9.16 21:22:32  

Ztratil bys tím svojí získanou přitažlivost... zkrátka je lepší postupovat méně "násilně". Klidně by stačilo jenom někam zajít na Kofolu a normálně s ní mluvit...
                  Hele... jestli to není Tvůj kámoš, kterého znáš už od pískoviště... tak to zásadní není. Já prostě nemám nějaký morální problém přebalit cizímu klukovi holku - pokud "šťáva stojí za vymačkání", jistě, bylo by to těžší a zdlouhavější, ale jestli za to ta holka fakt stojí... a láska je zjevně prostě boj a říká se, že v lásce a ve válce je dovoleno všechno, ne?
                  Samozřejmě... je rozdíl mezi rozvrácením vztahu a přebalením. Holku, která je v tom vztahu šťastná, řádně emocionálně zásobená, prostě nepřebalíš, nemá důvod měnit. Mám dojem, že to nebyl případ té Tvojí - když koukala po Tobě...
                  a prostě... ten její kluk by mě nezajímal. Ten at si klidně... jsem zkrátka vyčerpaný braním ohledů na tamtoho kámoše... tak, že necítím žádnou solidaritu k cizím chlapům, je to jen konkurence, nic víc... Tebe za cizího nepovažuji :)

• cracicek
                    cracicek, 16.9.16 00:30:57  

Tak já s tím asi mám morální problém. Protože pro mě je vztah něco posvátného a převedu si to na sebe, jak by se mi asi líbilo, kdyby mi někdo lezl do vztahu.
                    Měl bych chuť smést ho ze stolu, jako skleničku.
                    Pak taky, kdyby se rozešla s ním, kvůli mně. Hlodalo by mě, jestli po čase se nerozejde se mnou, kvůli někomu dalšímu.

• MatrinxDarko
                    MatrinxDarko, 16.9.16 02:06:25  

Asi mám prostě vyšší grázl score :D a tak nějak mi nepřijde, že by to bylo špatně. Víš jak, být moc hodnej se nevyplácí...
                    Možná jsem naivní nebo něco takového, ale... jak už jsem vlastně říkal... když tu holku nebudeš zanedbávat, nikdo další by neměl mít šanci. Ten nejlepší antivir je, snažit se jí dělat šťastnou...

• cracicek
                    cracicek, 16.9.16 18:11:40  

Jo.
                    Tak dík za radu.

• zmoranzova
      zmoranzova, 17.9.16 14:37:20  

Nějaká mánie, ne? :)