Nokidding

Otevřená diskuze | Kategorie: Společnost
Malahan (2019-10-28 21:33:54)Ucik (2019-08-27 18:49:21)Zidane (2019-08-10 15:02:34)Nechcideti.cz (2019-03-26 13:55:01)monkei (2019-01-06 15:53:23)amorek23 (2018-12-28 18:55:40)chenrezig777 (2018-12-16 02:58:45)Saxana (2018-12-11 20:54:51)Krysa (2018-12-05 11:37:25)Nessy (2018-09-21 11:59:01)beLIEve (2018-08-21 00:12:34)od10k5 (2018-08-01 17:24:34)Clementine (2018-06-09 23:15:14)Reagujici (2018-06-05 18:11:13)KikissaMcKelly (2017-03-25 11:46:35)tssunami (2016-08-13 16:48:43)amour.et.paix (2016-05-30 12:15:06)VivianaS (2015-02-24 14:07:16)panhousenka (2015-01-27 17:51:40)
Nokidding
Založeno: 26. 9. 2013 | Příspěvků: 5 750 | Členů: 19

"Chceš-li svůj život zabalit, rač si oplodňovače nabalit." "Ani života minimum nechci věnovat miminům." Diskuze pro dobrovolně bezdětné a jejich spřízněné dětné:) (Vulgarity, bezdůvodné napadání a podobné se okamžitě mažou!)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Zidane
    Zidane, 29.6.18 16:58:51  

Přesně tak - říkám si, že půjdu na sterilku a budu mít krámy každý měsíc? Hrozný.

Jsem teda chlap, takže tomu moc nerozumím, ale pokud je ženská sterilní, tak jaké krámy? Nevylučuje se vajíčko, děloha se nepřipravuje na ev. těhotenství, tak pak není potřeba vylučovat to, co neotěhotněním nesplnilo účel a musí to pryč, ne? :8:

Nebo se v něčem pletu a tohle platí jen po hysterektomii?

• beLIEve
      beLIEve, 29.6.18 17:11:06  

Ciwe... ta biologie se asi vyučovala fakt nějak hodně špatně. A myslím, že už jsem ti to několikrát vysvětlovala.

• Zidane
        Zidane, 29.6.18 18:51:38  

Tak já měl bižuli (nazvanou Přírodopis) ohledně člověka jen v sedmé třídě základky a pak v devítce, to jsme byli začátkem devadesátých ten první rok, kdy devítka vznikla a ještě nebyla povinná, šli tam neúspěšní z přijímaček z osmičky. Takže nebyly osnovy pro devítku a učitel na příroďák nám dal vybrat, jestli chceme rostliny (pátá třída), živočichy (šestá), člověka (sedmá) nebo minerály (osmá) a my si vybrali člověka.
        No a tam se rozmnožování vzalo dost šmahem, jen jak to funguje, jak vypadají pohlavní orgány mužské a jak ženské, jak dochází k oplodnění, co je to menstruace a tyhle základy, nijak zvlášť dopodrobna se tím nezabejvali ani v sedmičce ani v devítce.

Akorát jsem si teď vzpomněl, jak se učitel nádherně ubrept, respektive neubrept, ale v tu chvíli ho nenapadlo, jak to zní. Vytáhl dvě spolužačky k tabuli, jednu začal zkoušet hned a druhé předtím řekl "připravte si pohlavní orgány" a až když třída lehla pod lavice (inu patnáctiletí puberťáci, ale myslím, že tady by dusil smích či se rovnou řehtal i dospělej), došlo mu, jak vyzněl :1: :1: :1:

• beLIEve
          beLIEve, 29.6.18 18:52:52  

Nevím, jak můžeš bez takových vědomostí žít.

• Zidane
            Zidane, 2.7.18 12:41:34  

Dá se to :1: Sám děti beztak neplánuju, tak co... sterilizace je tak nějak nejspolehlivější antikoncepce, ač samozřejmě selhat může všechno (i když tady asi bude šance na selhání v řádu promile, ale možné je všechno), akorát je potíž v tom, že pro tu praktickou nevratnost (umělé oplodnění pomíjím) to žádnej doktor jen tak na přání neudělá :1:

• beLIEve
              beLIEve, 2.7.18 13:05:54  

To je snad jedno, jestli plánuješ nebo neplánuješ. Nevědět nic o těle opačného pohlaví je tak trochu na prd.

• Krysa
                Krysa, 6.7.18 16:52:38  

Hmmm.. já jsem ženská a chápu to podobně jako Zidane.. Měla jsem za to, že když sterilka, tak neovoluju a proto nemenstruuju.. Ale je fakt, že jsem to nikdy neřešila.

• Zidane
                  Zidane, 6.7.18 17:20:42  

Děkuji ti, náčelnice, že ses mě zastala :6:

• beLIEve
                  beLIEve, 9.7.18 13:07:16  

Při ha taky neovuluješ. A krvácíš.

• Krysa
                    Krysa, 9.7.18 15:39:33  

Při HA krvácíš, když jí přestaneš na týden užívat.

• beLIEve
                    beLIEve, 9.7.18 17:38:37  

No prostě krvácíš, když ji bereš tak, jak máš.

A klidně i mimo, když ji bereš už dlouho a ty hormony to neudrží.

• Zidane
                    Zidane, 9.7.18 20:13:40  

"když ji bereš tak jak máš" - slyšel jsem, že existují HA, které se berou pořád a tím pádem technicky žena nemusí menstruovat třeba rok, že už není jen taková ta "tři týdny brát, pak týden vynechat a odmenstruovat a pak zase tři týdny brát"... ale slyšel jsem od jedné, že tuhle "HA nafurt" by si ani bohovi nevzala, protože to může udělat v těle dost velkou paseku, kdyby několik měsíců nemenstruovala, že kdo ví, co by ty hormony v dlouhodobém horizontu v těle nadělaly... je to možné. Neříkám, že má pravdu ani že strach má velký oči, ale něco na tom může bejt.

• beLIEve
                    beLIEve, 9.7.18 22:59:32  

Jenže to si pleteš s hormonálkou, která má týden placebo pilulky. A nebo s injekcí, náplastí a podobně. Jakákoliv se jinak dá brát bez vysazení. Taky beru tři měsíce vkuse, protože se s tím nechci srát. Ale z "výroby" nastavených je 21+7.

• beLIEve
                    beLIEve, 9.7.18 23:00:33  

Představ si, jakou velkou paseku nadělá být furt březí, to taky dlouho nemenstruuješ. :1:

• beLIEve
                  beLIEve, 9.7.18 13:07:35  

Já už jsem ovulaci neměla asi osm let.

• beLIEve
              beLIEve, 2.7.18 13:06:40  

A vasektomii ti na přání udělají, ne?

• Zidane
                Zidane, 3.7.18 14:41:42  

Jo, tam jsem tušil, že už to jde.

Dřív to nešlo, musela to schválit sterilizační komise (tyvolenakole, člověk by řekl, že interrupční komise už dávno vyšuměly a ona "interrupční komise pro muže" existovala do roku 2012...), teď už to naštěstí jde.
                Je to sice mírně omezeno věkem, ale nijak zásadně, 21 let a pak po poučení čtrnáct dní "na rozmyšlenou", což taky chápu. Aby si takovouhle věc chlap důkladně rozmyslel, protože i když je to vratné, nemusí se to podařit.

A není to (jen na přání, tedy ne ze zdravotních důvodů) hrazené, musel by si to chlap platit sám, ale s tím souhlasím. Je to jen přání, nemusí to být kvůli zdraví, tak ať si to zaplatí sám, zdravotní pojištění by mělo být na důležité zákroky.

Takže aspoň tohle že jde, aspoň nějaké řešení máme.

• Zidane
                  Zidane, 3.7.18 14:42:51  

A připomnělo mi to čtené na netu, nevím, zda se to stalo, ale nedivil bych se.
                  Chlap si nechal udělat vazektomii a té své to neřekl. No a ona za nějakou dobu přišla se "skvělou zprávou". Tak se prý beze slova zvedl, přinesl doklad o vazektomii a prý následně dotyčnou okamžitě vyrazil z bytu s tím, že "táhni si za tím, s kým to máš, se mnou určitě ne, tak se aspoň přiznej, čí to je!".

Nebylo to od něj sice zrovna fér, neříct jí to (aspoň že tu vazektomii má, nevím už zda ji měl ještě před vztahem nebo si to nechal udělat až když byl s dotyčnou), ale tam si nemají co vyčítat. Ona se dle všeho kujvila a myslela si, že to hodí na partnera - no a nevyšlo jí to.
                  Aspoň jednou si vypečená madam, co si někde odskočila a myslela si, že kukačku hodí na toho svýho, naběhla na vidle :14: :14: :14: A pokud si sama nebyla jistá, čí to je, tak tím hůř, tím hůř :14: :14: :14:

• beLIEve
      beLIEve, 29.6.18 17:14:04  

A vědět by to měl i chlap.

• Zidane
        Zidane, 29.6.18 17:20:27  

No tak jestli to neplatí, tak to mi přijde místo sterilizace lepší kompletní hysterka právě pro následnou absenci krámů, ale do toho asi jen tak nějakej doktor nepude, "vybrat" ženskou jen proto, že si to přeje... možná na nějaké soukromé klinice, kde člověku třeba upravěj uši na elfí, když dostatečně zaplatí...

• beLIEve
          beLIEve, 29.6.18 17:21:40  

To ti nikdo bez důvodu neudělá.

• Zidane
            Zidane, 29.6.18 17:22:32  

No to mi je jasný, leda fakt nějakej šaman, co za peníze udělá cokoliv (a pak se k tomu v případě problémů nebude znát, pač by měl průser).

• beLIEve
              beLIEve, 29.6.18 17:23:26  

Ono ta inkontinence potom za to možná ani nestojí.

• Zidane
                Zidane, 29.6.18 17:27:37  

Inkontinence po hysterce? Tak to by mě nenapadlo, že může bejt, člověk by řekl "co mají ženské orgány společného s močením", ale evidentně se něco stát může, je to tam blízko sebe... to by za to asi fakt nestálo, byť ségra prý "vybraná" je (dva císaře, tak jí prý řekli, že třetí už by byl nebezpečnej, ona na to, že už třetí dítě stejně nechce, tak ji prý "vybrali". Ale teď tak doufám, že jsem to blbě nepochopil a není jen sterilizovaná, ptát se dopodrobna mi je pitomý a ono je to vlastně jedno :6:

• Zidane
                  Zidane, 29.6.18 17:30:15  

Ono totiž když teď tak vzpomínám, tak jsem si před pár lety rýpl, kdy bude třetí dítko a co by chtěla, když má kluka i holku a prý už nebude, už nemůže a mám sice pocit, že jsem se zeptal, co tím myslí, jestli ji vybrali a že to potvrdila, ale ruku do ohně za to teď nedám... a jestli si stěžuje na inkontinenci, to taky nevím a bylo by to ve třiatřiceti dost mrzuté :11:

• beLIEve
                  beLIEve, 29.6.18 18:35:24  

Když se vyndá děloha, močák povolí a sesune se.

• Zidane
                    Zidane, 2.7.18 12:43:26  

Může bejt, takže další důvod, proč to rozumnej doktor prostě neudělá.

• Krysa
            Krysa, 6.7.18 16:54:41  

A to je chyba. Tohle by si měla mít ženská právo rozhodnout. Já bych do toho šla hned, kdyby to neneslo s sebou některý negativní následky. Kéž by někdo vymyslel, jak se zbavit menstruace, když člověk nechce děti..

• Zidane
              Zidane, 6.7.18 17:20:07  

Krom HA brané neustále - vím, že teď už i taková existuje, že to není jako dřív tři neděle brát, týden menstruovat a zase tři neděle brát atd. - tu asi jiné řešení není. A cpát do sebe kolik desítek let hormony jen kvůli nemenstruování, to asi taky není zrovna ideál.

• Krysa
                Krysa, 6.7.18 17:22:26  

No právě, navíc při braní HA by se nemělo kouřit, což je moje velká vášeň.. A taky bych za to určitě musela platit. Z dřívějších dob, kdy jsem ještě brala HA, pamatuju, že to nebyla nejlevnější záležitost.

• Zidane
                  Zidane, 6.7.18 17:31:09  

Tak. To už by bylo pomalu lepší si třeba zaplatit tu sterilizaci, když by se řeklo "není to ze zdravotních důvodů, jen to chcete, tak si to zaplaťte" a pak už by byl pokoj než kupovat co chvíli prášky.
                  I kdyby stálo každé balení "jen" pár stovek a nešlo to do tisíců, myslím, že v důsledku za třeba dvacet let zaručeného "nebudou děti", než přijde přechod, by se ta sterilka cenově vyplatila... nehledě na to, že prý častý vedlejší účinek HA je přibírání na váze.

• beLIEve
              beLIEve, 7.7.18 13:09:08  

Některá tělíska to někdy zastaví. Ale mít v sobě kus drátu...

• Zidane
                Zidane, 7.7.18 16:15:02  

To už pak je o tom, s čím se žena líp smíří - s kusem drátu v těle nebo s menstruací, pokud by teda to "tělísko to zastaví" bylo velmi pravděpodobné či prakticky jisté.

• beLIEve
                  beLIEve, 7.7.18 17:50:38  

Může taky způsobit pravý opak.

• Zidane
                    Zidane, 7.7.18 17:55:40  

Ovšem v tom případě je tělísko jednoduše vyndatelné a tím pádem je relativně v pohodě navrátitelný původní stav, na rozdíl od sterilky či podobných věcí, nehledě k tomu, že jak zde řečeno, sterilka bohužel menstruaci nezastaví...

• beLIEve
                    beLIEve, 9.7.18 13:08:35  

Tak zrovna jednoduše vyndatelné teda není. Spíš je jen vyndatelné.

• beLIEve
              beLIEve, 7.7.18 13:10:49  

Kdyby menstruovali chlapi, už by to dávno někdo vyřešil.

• Krysa
                Krysa, 9.7.18 12:36:27  

Nepochybuju. :15: :15: :15:

• Zidane
                Zidane, 9.7.18 20:15:24  

A proč už to dávno nevyřešily samy ženy? Máme tu přece taky významné lékařky, vědkyně atp. atp., proč už se do toho dávno některé nepustily, mohly už kdy k něčemu dospět? :4: Protože mají za šéfa chlapa a ten jim řekl "budeš zkoumat něco důležitějšího a ne takovéhle ptákoviny"? :1: :1: :1:

• Krysa
                  Krysa, 10.7.18 08:41:01  

Spíš bych řekla, že ženský zatnou zuby a řeší podstatnější věci (myslím ty vědkyně). :15:

• Zidane
                    Zidane, 12.7.18 05:03:12  

Jo, například jako jsem četl tuhle jako příklad vtipného výzkumu - že prý opilý mravenec padá vždy na pravou stranu :1: To by mě zajímalo, kdo to zkoumal a z jakého důvodu, pokud to teda mělo jiný důvod než "nevím, co s časem a penězma, tak vyzkoumám nějakou ptákovinu... třeba jak se chová opilý mravenec" :1:

Samozřejmě neříkám, že to dělají všichni nebo většina vědců, ale že občas jsou výzkumy, nad kterými zůstává rozum stát, to jsou :1:

• Nessy
                    Nessy, 12.7.18 07:35:16  

To by toho mravence musela zkoumat ženská, aby to byl argument.

A mimochodem - opít mravence bude asi mnohem jednodušší než zastavit krámy.

• Zidane
                    Zidane, 12.7.18 08:23:47  

Tak to u toho nepsali, kdo to zkoumal, zda muž či žena. Nehledě na to, že být to v USA, tak to kolikrát ani ze jména nepoznáš - odhadni, jestli třeba Kim Smith je ten nebo ta, neodhadneš :1: Ale to je fuk, to už se dostáváme mírně mimo téma.

• beLIEve
                  beLIEve, 10.7.18 10:08:35  

Protože v případě žen se vytáhnou všichni velkohubí moralisti s penisem a budou nám tvrdit, že to je proti přírodě.

• Krysa
                    Krysa, 10.7.18 10:56:51  

Já se obávám, že by se s tímhle argumentem vytáhlo paradoxně i dost ženských. Víš jak je v poslední době v módě se samopřesvědčovat, že si všechno užíváme.. některé si užívají i porod, tak se určitě najde i dost takových, co budou tvrdit, že menstruace je krásná a že si jí užívají, protože jsou ženy.. :4:

• Nessy
                    Nessy, 10.7.18 17:52:48  

No, už jsem párkrát na FB četla něco o oslavě první menstruace... :7: :1:

• Krysa
                    Krysa, 10.7.18 20:06:24  

Kristepane.. Já si pamatuju svojí první menstruaci velmi dobře. V Německu na táboře, mamka to tehdy výborně odhadla, takže jsem byla vybavena, ale už když mi dávala ty potřeby (ty příšerný obří pešky co byly za komárů), připadalo mi to strašně nechutý. A vlastně mi to připadá nechutný dodnes. :11: :11:

• beLIEve
                    beLIEve, 10.7.18 21:13:23  

To, že se k šovinistům přidávají i ženy, je vcelku normální. Však když se poprvé volilo v jednom z posltšvýcarských kantonů...tedy když poprvé volily ženy...byly to jiné ženy, které jim v tom bránily.

• Nessy
                    Nessy, 11.7.18 08:59:48  

Já prvně na horách. Pamatuju si, jak jsem říkala mámě "tys to poprvé dostala až ve 14,tak já to přeci nedostanu v sedmičce, ty vložky si brát nebudu".
                    A ejhle... A spolužačka z pokoje mi nechtěla dát, protože "by si máma myslela, že menstruuje ona".
                    Takže jsem šla takové za učitelkou...

• Krysa
                    Krysa, 11.7.18 09:02:01  

:1: :1: Jsou prostě věci, co se nezapomínají.

• beLIEve
                    beLIEve, 11.7.18 10:01:03  

Taky mi bylo 12 čerstvě. Bylo to ale o prázdninách s mamkou na chalupě a ta měla zásoby. Tu spolužačku nechápu, ale je to jeden z příkladů hysterie, co se kolem menstruace dělá...a proto ji taky zatím nikdo nevyřešil jako nepotřebnou. Jsi ženská, tak máš prostě zatnout zuby, jsme v tom všichni vychovávaní. Proto si myslím, že kdyby to měli chlapi, bude k tomu úplně jiný přístup.

• Zidane
                    Zidane, 12.7.18 05:04:44  

Souhlas s Krysou. Vsadím se, že by se našla hromada bab řvoucích, že si menstruaci "užívají" a jen díky tomu že jsou ženami a proto jsou proti jakýmkoliv možnostem menstruaci "zrušit" - to je totiž taky krásná součást lidské povahy - já to nepotřebuju, já to nechci, tak to je potřeba zakázat, protože když to nepotřebuju já, je to přece k ničemu a proč by to měl někdo mít? Já to nepotřebuju, tak to nepotřebuje nikdo :4: :4: :4:

• Nechcideti.cz
                Nechcideti.cz, 11.7.18 07:22:06  

Menstruace omezuje i chlapy, takže kdyby to bylo snadné, už by to bylo vyřešené ke spokojenosti všech.

• beLIEve
                  beLIEve, 11.7.18 08:18:14  

Jak? Že jsou někteří týden bez sexu? :1:

• Zidane
                    Zidane, 12.7.18 05:06:01  

To je ještě ten menší problém. Ono když se jinak milé a hodné stvoření vždycky na týden změní v nesnesitelnou fúrii, kterou vytočí to, co jí jindy nevadí či se tomu ještě směje... jak k tomu my chlapi přijdeme? :14:

• Zidane
                    Zidane, 12.7.18 05:07:24  

Kdyby šlo jen o sex, tak existují i aktivity, ke kterým není vagína potřeba, takže v tomhle problém nevidím. To spíš ta psychika, kdy menstruace, hormony a kdovíco ještě se ženskou mává a odnášej to všichni okolo... :4:

• Nessy
                    Nessy, 12.7.18 07:36:55  

Jo a že těch ženských s takhle výrazně změněnou psychikou znám :8: (ironie)
                    Se někdy podívej i na reálný svět, nejen na vtipy.

• beLIEve
                    beLIEve, 12.7.18 10:53:28  

No, ono když člověka něco kurva bolí, tak je tak trochu nasraný. To tak prostě je, to není o změněné psychice.

• Nessy
                    Nessy, 12.7.18 21:14:59  

Jenže spoustu ženských to ani nebolí a není na nich nic poznat, jenže tady se zase generalizuje jak se to komu hodí do krámu.

• Zidane
                    Zidane, 13.7.18 04:51:14  

Já jsem taky neřekl, že všechny ženské jsou ten týden v měsíci "nesnesitelné fúrie", protože s nima tříská menses. Některé to mají bolestivé a nepříjemné, některé, když to přeženu, kdyby nekrvácely, tak ani nevědí, že se něco děje :1:

• Krysa
                  Krysa, 11.7.18 10:10:24  

Chudáci chlapi.. ti musí vyloženě trpět.. :14:

• Nessy
      Nessy, 29.6.18 17:36:48  

Kdyby ses zeptal normálně, tak ti to klidně vysvětlím.
      Ale za ty oči v sloup si to vygoogli chytráku :4:

• Krysa
        Krysa, 6.7.18 16:56:13  

Vysvětli to mně, já to taky evidentně chápu špatně a googlit se mi nechce. A koukám normálně, neobracím oči vsloup. :15: :4:

• Nessy
          Nessy, 7.7.18 00:40:05  

Nevezmou ti vaječníky, protože by ses dostala do přechodu spolu se všemi negativními následky. Pouze ti zneprůchodní vejcovody, takže stále ovuluješ. Děloha neví, že jsou neprůchodné, takže se připravuje na vajíčko a po neuhnízdění odlučuje připravenou výstelku. A to je normální menstruace.
          Museli by ti vzít dělohu a nechat vaječníky, ale to ti nikdo neudělá.

• Zidane
            Zidane, 7.7.18 06:29:11  

Původně jsem si říkal, proč, ale to už tu vlastně řekla bel, že "když se vyndá děloha, močák povolí a sesune se" a tohle tím pádem rozumnej doktor těžko udělá, protože na kom by se pak pacientka, až by měla potíže s inkontinencí, zřejmě hojila?
            Leda najít nějakého šamana, co za prachy udělá cokoliv... minimálně v Itálii by takoví doktoři být k sehnání mohli, tam jsou někteří zvyklí se neptat, kde Luigi Corleone přišel k tomu průstřelu čehokoliv a za patřičný obolus bez řečí operovat :1: :1: :1:

• Krysa
            Krysa, 13.7.18 10:20:27  

A já jsem si myslela, že ti vezmou vaječníky.. :7:

• amorek23
      amorek23, 4.7.18 08:13:57  

a to jsi věděl, že když ženský usekneš hlavu, nerostou jí dvě další?

• beLIEve
        beLIEve, 4.7.18 10:59:24  

:1: :1:

• beLIEve
        beLIEve, 4.7.18 10:59:39  

Nebo že vagína neumí ukousnout penis? :1:

• amorek23
          amorek23, 4.7.18 14:28:58  

já myslím, že ta moje to zvládne :1:

• Zidane
        Zidane, 4.7.18 16:24:39  

U některých jedubab bych se nedivil, tam by člověk řekl, že to je hydra v lidském přestrojení a pokud vím, tak právě Hydře narůstaly za useknutou hlavu dvě nové, dokud to Héraklés nevyřešil tak, že hned po useknutí Hydře pálil ránu pochodní, aby hlavy nemohly vyrůst :1:

• amorek23
          amorek23, 4.7.18 18:14:55  

jj, tak nějak to bylo...

• Nechcideti.cz
    Nechcideti.cz, 22.5.18 23:21:02  

Koukám, jen 5 tisíc příspěvků. To nějak zkrouhli. I spoustu ostatních témat promazali.

• Nessy
      Nessy, 25.5.18 10:50:27  

Já teda nevím, kolik jich tu bylo. Ale předpokládám, že nikdo nemá v úmyslu se vracet k šestitisícímu příspěvku...

• Nechcideti.cz
        Nechcideti.cz, 19.6.18 09:08:21  

- slouží k utvoření si obrázku o názorech zajímavé osoby
        - odkazují sem vyhledávače na témata, která někoho zajímají a najednou jsou fuč
        - je to studijní materiál pro diplomanty píšící o bezdětných
        - ....

• Zidane
      Zidane, 24.6.18 13:39:05  

Ovšem nevyznám se v systému, co promazali a co ne... třeba Vtipy, fórky, kameňáky začínají rokem 2008, takže tam se nemazalo... a pokud by chtěli ulevovat databázi, co se počtu příspěvků týče, ať promažou Svazáka, tam je osm milionů příspěvků :1: