Nokidding

Moderovaná diskuze | Kategorie: Společnost
monkei (2016-12-10 23:43:04)Nessy (2016-12-10 21:46:26)Nechcideti.cz (2016-12-10 21:31:08)kobylatko (2016-12-10 10:50:24)minoki (2016-12-09 14:40:17)KikissaMcKelly (2016-12-09 13:42:58)vlkovamarka (2016-12-09 11:41:43)Krysa (2016-12-09 10:06:22)beLIEve (2016-12-09 10:03:45)Saxana (2016-12-08 20:35:49)od10k5 (2016-12-08 20:31:30)Clementine (2016-12-08 19:30:21)amorek23 (2016-12-06 21:03:01)Ucik (2016-12-01 12:12:21)chenrezig777 (2016-08-26 14:52:29)Reagujici (2016-08-14 03:05:08)tssunami (2016-08-13 16:48:43)amour.et.paix (2016-05-30 12:15:06)VivianaS (2015-02-24 14:07:16)panhousenka (2015-01-27 17:51:40)Blizi (2013-12-14 03:32:11)pisstacia (2013-10-03 16:26:40)BlackMirror92 (2013-10-02 00:03:13)
Nokidding
Založeno: 26. 9. 2013 | Příspěvků: 4 492 | Členů: 24
Správci: beLIEve (hlavní)

"Chceš-li svůj život zabalit, rač si oplodňovače nabalit." "Ani života minimum nechci věnovat miminům." Diskuze pro dobrovolně bezdětné a jejich spřízněné dětné:) (Vulgarity, bezdůvodné napadání a podobné se okamžitě mažou!)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Nessy
    Nessy, 10.12.16 20:48:54  

Koukáte někdo na Doktora Martina? Dneska jsem koukala na 1/13 a to byl tak nechutnej díl!!! Matka se tam k němu chovala jak k nejhoršímu póvlu a vyčetla mu, že jí zkazil život, že se narodil. Myslím, že tohle by si měl pustit každý a nad tou scénou se zamyslet než si pořídí dítě a než bude někomu přikazovat pořídit si dítě. Ještě teď je mi z toho špatně, je to vtipný seriál, ale tenhle díl byl hodně smutnej. Zvlášť na Vánoce...

• monkei
    monkei, 8.12.16 14:30:34  

http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/jak-to-vidi-chlap/49848-jak-to-vidi-chlap-je-normalni-ze-partner-nechce-rodinu-a-deti Tak Hausmann nezklamal, jak jinak, ale co jsem vlezla do diskuze, tak ta je snad ještě "výživnější"... to se mi otevírá nůž v kapse...

• KikissaMcKelly
      KikissaMcKelly, 8.12.16 18:32:29  

Tak na to mám jediný slovo - kokot. Bez hvězdičky. :))

• Nechcideti.cz
      Nechcideti.cz, 8.12.16 19:28:23  

Nějak soudruhovi nedochází, že už není do výroby potřeba takový stádo tupounů, ale rovnocennou práci díky automatizaci a robotizaci zvládne třeba zrovna zmiňovaný "podvratný živel důchodového systému", který naprogramoval výrobní linku nahrazující desítky Hausmannových "lopat".

.. znám i šedesátníky, kteří v palici nemají nic jiného, než kolik toho dnes oběhli, navzpírali půllitrů, vylezli schodů, procestovali tramvají a nakoupili v „akci“.

• Krysa
      Krysa, 9.12.16 09:14:06  

Je mi na blití z lidí, co se povyšují jenom kvůli tomu, že mají plodící pud. Prej, že ostatní jsou sobci. Ha ha. Kdyby oni neměli plodící pud, na 100% by si taky dítě nepořizovali. Chtěla bych vidět někoho, kdo si udělá bez plodícího pudu dítě se zdůvodněním, že sice děti nechce, ale že je to přece nutnost pro lidstvo a ble ble bla bla. Pěkný hovno, přátelé. :15: :4: Opravdu není žádnej rozdíl co do sobeckosti v tom, jestli dítě chci a udělám si ho, anebo nechi a neudělám si ho. Spíš je mnohem častější ta varianta, že vím, že bych asi neměl, ale protože CHCI, tak si ho prostě UDĚLÁM, a ono to nějak dopadne. Vůči tomu dítěti zodpovědnost veškerá žádná. A pak budeme poslouchat něco o sobcích.. :14:

• beLIEve
      beLIEve, 9.12.16 10:03:44  

Nechpu, jak něco nechtít může být sobecké. Sobecký je opak já chci, jš chci, já chci...dítě, i když na něj nemám, aby se o mě staralo, abych já se měl dobře, a když ho nemůžu mít, tak chci jedině na umělé oplodnění, protože se přeci nebudu starat o cizí (viz i ten blb v diskusi, co nemůže sehnat ženu, pač už děcka maj a on se nebude starat o cizí krev)já...já...moje.

Tak kdo je sobec...

• minoki
    minoki, 4.12.16 13:12:58  

Kdyz jsou ty vanoce....

http://www.reflex.cz/clanek/causy/73652/herodes-veliky.html

jeste vetsi hajzl,nez jsme cekali :1:

• Nessy
    Nessy, 25.11.16 19:30:39  

Dneska vysvětluji ženský na kapačce co a jak a ona vytáhne kozu a začne kojit :7: Nemohla počkat, až to dopovím a odejdu... Tak ošklivou a obrovskou bradavku jsem ještě neviděla...

• Saxana
      Saxana, 26.11.16 19:40:31  

:1: :1: :1: :1: :1: :1:

• beLIEve
      beLIEve, 26.11.16 22:15:27  

Já myslela, že děláš na veterině? :7:

• Nessy
        Nessy, 27.11.16 10:10:28  

Bohužel, pacienti se ještě nenaučili k nám chodit bez doprovodu...

• beLIEve
          beLIEve, 27.11.16 15:02:34  

Ale že to zní, jakoby ona byla na kapačce.

• Nessy
            Nessy, 27.11.16 15:40:45  

Kočku měla na kapačce.

• Krysa
            Krysa, 28.11.16 08:05:57  

Já jsem si řikala, že je madam hustá, jakým způsobem řeší přívod tekutin do těla.. :1: :1: Ale plně tě chápu. Nic proti kojení, naopak, ale podle mě je to prostě intimní věc.

• Nessy
              Nessy, 28.11.16 17:53:05  

Jako já nechci ty kojící vyhánět na záchodky, ale myslím si, že není nic proti ničemu, když si tu kozu s děckem přikryje plenou. Kdyby nekojila, tak by ji přeci nevytahovala a veřejně neukazovala, takže jaktože teď najednou je to v pohodě?!

• Krysa
                Krysa, 29.11.16 08:45:23  

No jasně, dá se minimálně otočit zády k ostatním nebo se přikrýt..

• Ucik
                Ucik, 1.12.16 12:12:21  

To víš to ony dělat nebudou a obhajujou se tím že dítě jíst musí a že ty se při jídle přece taky nepřikryješ plenou. Je to přirozené to beru, ale proboha přece jejich kozy nemusí vidět celý svět. dá se sednout do ústraní nebo tak aby to nikdo neviděl. A navíc souhlasím že mít sex je taky přirozené a neděláme to všude.

• Nessy
                  Nessy, 1.12.16 13:31:36  

To bys při tom jídle musela vyndat kozy, aby to bylo srovnatelné. Proti dítěti s flaškou v ruce nic nenamítám...

• minoki
                    minoki, 4.12.16 13:10:42  

A chlap ptaka :1: :1:

• beLIEve
                    beLIEve, 4.12.16 22:01:06  

Ženská a mužská bradavka jsou totéž. :6:

• Nessy
                    Nessy, 5.12.16 08:51:13  

Ještě jsem neviděla chlapa s bradavkama přes půlku hrudníku...

• vlkovamarka
              vlkovamarka, 1.12.16 18:05:48  

My se jednou byli najít s Ikee... A taky tam paní jen tak vytáhla kozu a začala kojit. Byla sice v rohu, ale vidět na ni bylo asi z dost stran...
              A jak píšete - kojení ano, je to pro dítě určitě to nejlepší, ale takhle se obnažovat na veřejnosti?

• beLIEve
              beLIEve, 1.12.16 18:09:16  

Já děti moc nemusím, však to víte. Ale jsem za free the nipple, takže tohle je mi fakt buřt. Ty kozy jsou primárně na to kojení. Že se z nich udělala erotická pomůcka není jejich problém. To je problém jenom té společnosti.

• Nechcideti.cz
                Nechcideti.cz, 1.12.16 18:54:28  

Kojení je čajíček. Nikdo mě nenutí na to koukat. Ječící nenakrmený dítě je naopak obtěžující, zvlášť když není kam utéct.

• Nessy
                  Nessy, 2.12.16 21:01:04  

Tebe možná ne, já nucená byla.

• Krysa
                Krysa, 2.12.16 09:17:38  

No jasně, máš v tomhle pravdu. Na druhou stranu frnda a pinďour jsou taky na to dělání dětí, je to úplně normální, přirozený a co z toho udělala společnost je jiná věc. I tak mi prostě připadá nevhodný roztáhnout v tramvaji na toho svýho nohy a skočit na to. :4:

• beLIEve
                  beLIEve, 2.12.16 18:14:40  

No...jenže kozy s frndou nesouvisí, nejsou to pohlavní orgány. :2:

• Krysa
                    Krysa, 5.12.16 09:04:58  

To nejsou, ale vnímám je v podstatě stejně - jako něco, co souvisí s rozmnožováním. :4:

• Nechcideti.cz
                    Nechcideti.cz, 5.12.16 14:57:51  

Mozek taky souvisí s rozmnožováním.

• Krysa
                    Krysa, 5.12.16 15:05:34  

No vidíš, a ten kojící matky neukazují.. :14: :14:

• Nessy
                Nessy, 2.12.16 21:00:24  

Kdyby na mě vyvalila stejně nechutnej špek na břiše, jako byla ta koza, tak by se mi to taky nelíbilo.

• beLIEve
                  beLIEve, 2.12.16 23:13:36  

No jo, ale to se děje běžně, třeba na plavečáku.

• Nessy
                    Nessy, 3.12.16 03:43:36  

Na plavečák jdu s tím, že to tam uvidím. Pokud ale půjdu na "poštu", tak to tam čekat nebudu.
                    Taky chodím na nudu, kde je spousta starých dam s vytahanýma kozama. Ale nervou mi je před ksicht!!!

• minoki
                minoki, 4.12.16 13:11:34  

Nektere chlapy to prej rajcuje! A mozna ony damy z toho take vlhnou,kdyz se ukazuji.je to zaminka :1: :1:

• beLIEve
    beLIEve, 9.8.16 21:48:47  

http://www.independent.co.uk/voices/people-who-dont-have-children-benefit-our-environment-more-than-any-campaign-its-time-to-celebrate-a7178951.html

• Krysa
      Krysa, 10.8.16 09:56:34  

:7: pěkný

• kobylatko
      kobylatko, 11.8.16 18:45:40  

Co že se tam píše :1: ?

• Nessy
        Nessy, 11.8.16 22:06:04  

Asi tak... :6:

• Nessy
    Nessy, 21.7.16 12:57:58  

Myslím, že jsem se pobavila i díky tomu, že mně se to nestane :4:
    Trapasy s dětmi ve veřejné dopravě jsou jedny z nejhorších situací, které se rodičům mohou přihodit. Protože není kam utéct. Vždycky si vzpomenu na toho prcka, co viděl starou babičku natřenou jak plakát a na celý vagón zaječel: "Tátí, proč je ta pani taková zmalovaná?" Tatík jej odtáhl na druhou stranu tramvaje, něco do něj chvíli hučel, kluk zmlkl, ale po chvíli zase zakřičel: "A tatí, co je to ta stará rašple?"
    Tak my bychom rádi, aby se nám stalo jenom tohle...
    Tramvaj přijela skoro prázdná, Viki se nám vytrhla, prosmykla se návalem a hned vylezla na jednu volnou sedačku. Snažili jsme se k ní postupně prodrat, ale šlo to těžce, tak jsme čekali, až si lidé označí lístky.
    Nad Viki se postavila slečna, která se na ní usmívala a Viki se hned začala culit. To je stádium seznamování. Pokud Viki uzná, že se s danou bytostí dá mluvit, naváže občas konverzaci sama. Svým způsobem. Její první seznamovací větu bych označil za jednu z nejhorších, co se snad dá ve veřejné dopravě zvolit:
    "Máte holej ZADEK!" vyprskla na celou tramvaj s důrazem na poslední slovo a začala se děsně hihňat. Slečna měla prostě nějaké kalhoty se sníženým pasem nebo jak se jim říká a ano, část pozadí byla vidět. Do jisté míry to bylo tím, že se držela stropních madel, takže se jí bunda vysunula nahoru a tím se "holost" zvýraznila. I v této zimě. Ne, že bych si toho všímal, ale když už na to dcera upozornila... Slečna zrudla. Všichni v tramvaji se začali uculovat a několik puberťáků u dveří se svalilo na schůdky. Kéž by to skončilo jen tímhle... Zatímco si slečna snažila stáhnout bundu, Viki svým hláskem, co dokáže překovat jakýkoli hluk veřejné dopravy zase vyprskla:
    "Nastydne a bude vám kejchat!"
    Manželka na mne vrhla vražedný pohled. Jako kdybych za to mohl!
    "To jí říkáš vždycky ty!" sykl jsem nenápadně. To musela uznat a hned zrudla. Maminka vždycky dbá na to, aby bylo dítě zakasané a nikde mu nic nečouhalo, tak jí přesně tohle vždycky říká: "Nastydne ti zadek a bude ti kejchat!" Jsem z obliga! Super. To se mi často nestává. Vlastně vůbec. Pár lidí v tramvaji vyprsklo taky, slečna byla celá červená a nervózně se smála. My už se k Viki nesnažili dostat. Jen jsme tak stáli v tlačenici a vezli jsme se, jako bychom k nikomu nepatřili.
    Viki se pak dívala z okýnka a byla ticho. Slečna několikrát málem spadla, protože se už neodvážila držet nahoře. Potom Viki s pohledem ven a poučně vztyčeným prstíkem hlasitě zadeklamovala, jako by si vzpomínala na nějakou poučku:
    "Hlavní problém zítřka: nastydnou ti střívka!"
    Dva vysokoškoláci kousek od ní se začali nepokrytě řehtat, jeden mlátil hlavou do tyče. Puberťáci u dveří se na schůdkách jen klepali jako hromada rosolu. Manželka znovu vrhla vražedný pohled.
    Ok, tak za to jsem již mohl já. Kdo by čekal, že si na to zrovna vzpomene, zas tak často jí to neříkám, já jsem otec, mně je fuk, jestli je zakasaná. Já to hlídám, jen když mi řekne maminka. Pak ji upravím a občas to doprovo

• Nessy
      Nessy, 21.7.16 12:58:57  

Pak ji upravím a občas to doprovodím nějakou replikou s varováním ministerstva zdravotnictví.
      Viki se otočila ke slečně a potřetí vyprskla:
      "Budete KADIT sněhuláky!"
      Slečna i my měli jedinou touhu: být úplně někde jinde. Byla tak červená, jako by jí prosakovala krev. Jeden pán naproti začal proti své vůli chrochtat, nějak to nemohl udržet. Jeden vysokoškolák si to začal psát do mobilu. Puberťáci na schůdkách měli smrtelné křeče. Slečna se otočila po chrochtajícím pánovi, což neměla dělat, protože Viki ukázala svůj lehce odhalený zadeček, ta to chápala jako hru, ukázala na její pozadí a s hysterickým chechotem zavýskla:
      "BUTTCOIN!"
      V angličtině se ten výraz používá pro půlky zadku, protože připomínají otvor na vhazování mincí. No ano, teď už vím, že jsem jí to neměl učit. Stále v tramvaji bylo několik cizinců, kteří netušili, o co jde. Takže teď se začali řezat všichni. Vysokoškolákovi z toho vypadl mobil. My s manželkou jsme se začali přesouvat na druhou stranu vagónu.
      Zase pohled ven a zamyšlené deklamování se vztyčeným ukazováčkem:
      "K nemoci nás přivádí - odhalené pozadí."
      Budu muset navrhnout mamince, aby s nezakasaným dítětem nebyl dělány takové cavyky, sám jsem netušil, kolik průpovídek se k tomu pojí. A že si je Viki všechny pamatuje.
      Najednou Viki začala poskakovat na sedadle a vůbec nedbala na slečnu, která jí zuřivě naznačovala, ať už nic neříká nebo jen potichu. Zřejmě si vzpomněla na nějakou obzvlášť dobrou věc. A opravdu zakřičela:
      "VE TMĚ SVÍTÍ - HOLOU ŘITÍ!"
      Tramvaj se rozeřvala tak, že řidič začal brzdit. Vysokoškolák myslím svůj mobil spolkl. Puberťáci se drželi dveří a klepali se, jako by probíjely. Chrochtající pán několik lidí okolo poprskal. Slečna se již smála taky, ovšem celá její pokožka vykazovala známky, že jí brzo vyrazí ještě srp a kladivo.
      Z toho plyne poučení tzv. Miranda warning: buďte obezřetní, když napomínáte své dítě, protože všechno, cokoli řeknete, může být - a bude - použito proti vám.

• amorek23
      amorek23, 21.7.16 23:23:21  

jako jestli to není vymyšlené, tak to musela být slušná scénka :1:

• Nechcideti.cz
        Nechcideti.cz, 22.7.16 09:00:49  

Vypravěči přikrášlují, zveličují. Proto se tak krásně poslouchají.
        Očitý svědek, jestli tam nějaký byl, by tu scénku nepoznal.

• amorek23
          amorek23, 25.7.16 22:16:16  

také si myslím... i když máme takhle živé a upřímné dítě v rodině je to fakt peklo :1:

• minoki
    minoki, 18.5.16 19:53:07  

http://www.novinky.cz/krimi/403863-psa-deti-z-blanska-ziravinou-nenapadly-oznamovatelka-si-vse-vymyslela.html

• Nechcideti.cz
    Nechcideti.cz, 29.4.16 22:59:56  

Podle zadku poznáš matku
    http://tinyurl.com/gtm6fne

• amorek23
      amorek23, 29.5.16 12:06:41  

u dicapria jsem umřela :1:

• Nechcideti.cz
        Nechcideti.cz, 29.5.16 14:10:07  

To jsi o nic nepřišla, bylo to až na konci.

• amorek23
          amorek23, 30.5.16 21:50:00  

myslím smíchy a velryba v zácloně taky super

• Krysa
      Krysa, 30.5.16 08:53:23  

2,5 minuty a dál to nejde. Je tam něco vtipnýho?

• Nechcideti.cz
        Nechcideti.cz, 30.5.16 10:24:16  

Celý je to dobrý.
        "Já mám jakože skoro ráda děti.
        A protože ty zví zvířa TY DĚTI to vycítí, když je nemáte rádi."

• vlkovamarka
          vlkovamarka, 30.5.16 12:33:23  

"A kdy už to vyhodíme???" :15: :12:
          Zabila bych to.