World of Tanks

Otevřená diskuze | Kategorie: Počítačové a mobilní hry
zakletyprdvlucerne (2018-04-22 01:15:33)Paia (2018-04-22 00:41:15)Divobyj (2018-04-19 22:08:43)Ludwig.Mies.van.der.Rohe (2018-04-18 13:40:20)quashak (2018-04-18 13:13:49)Khelgar (2018-03-19 15:57:24)deserteagle14 (2018-03-01 10:53:25)Flowerpunkt (2018-01-21 10:01:09)plachej.d (2017-11-23 09:04:25)Longnose190 (2017-09-29 08:01:13)Smrtka_gt (2017-02-18 12:49:07)DDFBustyTank (2016-10-17 14:50:11)Dr.Sid (2015-10-12 14:53:50)sedlyboy352 (2015-06-24 07:57:11)Markyperla (2014-06-13 18:12:42)
World of Tanks
Založeno: 26. 9. 2013 | Příspěvků: 2 042 | Členů: 15
Správci: quashak (hlavní)

Povídání o Wotku.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• zakletyprdvlucerne
    zakletyprdvlucerne, 18.4.18 12:03:58  

:7: nikdy se to nenaučím hrát. Do prdele...do hajzlu. :8:

• Ludwig.Mies.van.der.Rohe
      Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 18.4.18 13:40:19  

Change your attitude.

Completely.

• zakletyprdvlucerne
        zakletyprdvlucerne, 18.4.18 16:41:06  

:8: nevím jak. Zkouším se schovávat, zkouším útočit, bráním, žádám o pomoc při útoku, každý na to sere, jediný debil, který na to nesere jsem asi jen já, protože pokud někdo volá o pomoc, jedu tam. :8: Včera jsem s Matildou hrál celkem dobře, ale nakonec jsem zůstal stejně sám proti 5 šuldům. Podařilo se mě je vystřílet, takže jsem měl 7 zabitých tanků, ale to je jen kapka v moři. Nevím jak mám změnit přístup, abych se odpoutal ode dna. Ludwo, ani tvé rady mě nepomohly. Mám spoustu ocenění jako třeba Kamarád v bitvě a pod, ale můj známý hraje jen nízké tiery a ocěnění nemá zdaleka tolik jako já, ale jeho osobní hodnocení je o 1000 bodů lepší. Zkrátka na to nestačím inteligenčně. :7:

• Pauleo
          Pauleo, 21.4.18 14:36:19  

Tak to nehraj a dělej něco jiného, v tomhle ti nikdo nepomůže. Tahle hra je především o tom se naučit určitá pravidla co si v jaké situaci (mapa, úrovně tanků na bojišti, složení tanků a hráčů, především tvůj tank) můžeš dovolit a co ne. Je mnoho her, kdy si někdo málo zkušený zažádá o pomoc a jede na smrt, pak se toho nesmíš chytit.

• zakletyprdvlucerne
            zakletyprdvlucerne, 21.4.18 16:50:51  

:1: ok, díky za radu, ale budu to hrát dál. Nebudu jako ty, superhrdina, budu jen takový normální troškař. :1:

• Pauleo
              Pauleo, 21.4.18 17:18:26  

Tak ty tady tvrdíš že na to nemáš :-))), tady to skoro vypadá, že ti to přináší víc neštěstí než užitku :-D.

• zakletyprdvlucerne
              zakletyprdvlucerne, 21.4.18 17:45:33  

:8: jasně, někdy jsem zklamaný a nasraný. Nasraný bývám, když mě to nalosuje 7x z deseti her do dolní části tieru. Tedy, že mám třeba 6ku a jsou tam tiery 8, takže moje šance je dost malá, hlavně když je tam víc poláků, kteří většinou jebou hru. Ale nestěžuju si na tuto hru jako na zábavu. :1:

• Paia
        Paia, 21.4.18 21:04:47  

to je u tebe takovej problém používat češtinu???

• Paia
      Paia, 21.4.18 21:04:04  

chceš se to naučit?

tak zapomeň na nějakej rychlej postup jednou až třema lajnama nahoru (každej ho sice provozuje a každýho kolem sebe do toho nutí, ale není to pro všechny, jen pro opravdový borce nebo resetlý účty)
      prodej nebo schovej vyšší tiery od IV včetně a věnuj se I-III, vyexpi si do elity hezky postivě bez volnejch xp všechny I (ty jsou jen jeden od každýho náhroda), pak všechny II všech národů, pak všechny III všech národů a tak dále - nekupuj ale vždy nový a nový posádky, používej ty, co už máš!
      stačí ti mít v jednu chvíli 1 max 2 tanky každýho národa, ani není potřeba mít naráz všechny národy, je zbytečný mít v garáži 10 a víc tanků... zelitněnej tank prostě prodej a kup sousední (bez posádky) atd.

blbý je jen to, že expit tanky I-III je několikanásobně rychlejší než expit posádky, když jí přeškolím za stříbro na 75%, tak jí zvednu sotva na 78% a tank je už elitní, takže na dalším jí přeškolím zase jen na 75% a tak furt dokola...

protože se mi to osvědčilo v Blitzu, začal jsem tenhle systém provozovat i ve velkým WoT, kde jsem s velkejma problémama došel rychlým lajnovým způsobem v ČSSR a SSSR k V. tieru a stálo to tam za vyližprdel, takže teď jedu tenhle patrovej postup a nemůžu si ho vynachválit, má to jednu obrovskou výhodu - kredity přibejvaj neuvěřitelně rychle!

• zakletyprdvlucerne
        zakletyprdvlucerne, 21.4.18 23:59:00  

:6: napsal jsi to pěkně. Ale problém je ve mně. Mám přes 35 tisíc her, začal jsem s malýma tierama, jel jsem až na desátý, kde jsem měl IS-4. Mám teď asi 15 tanků, jinak jsem všechno prodal. Asi mám blbou povahu a hraju to fakt jako samaritán. :1:

• Paia
          Paia, 22.4.18 00:41:14  

to asi fakt je

v Blitzu mám 6862 s WR těsně nad 50% a ve velkým jen 4307 s WR těsně pod 50%

můj cíl nejsou kdovíjaký fialový statistiky, můj cíl je mít zelitněný všechny dostupný vozidla a užívat si zábavu a pořádně si zanadávat na ty vopičáky, co se tam motaj...

• zakletyprdvlucerne
    zakletyprdvlucerne, 11.4.18 00:34:21  

Ludwo, proč jsi mě nazval na WoT zkurveným rajčetem? :8:

Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 12.4.18 10:25:43  

Jen jestli nekecáš, prde.

• zakletyprdvlucerne
        zakletyprdvlucerne, 12.4.18 10:30:00  

:1: jasně, nikdo jiný mě tam nezná. Ty hnusse. :1:

Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 12.4.18 10:32:27  

Zdá se tedy, že pověst tvá předchází tvou slávu...

• zakletyprdvlucerne
            zakletyprdvlucerne, 12.4.18 10:37:56  

:8: to se nezdá, ale když vím kdo jediný mě zná, tak jelikož má inteligence přesahuje zapnutou automatickou pračku, dokázal jsem výtržníka identifikovat. Nějaký cleaner, nebo co to bylo. :1:

Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 12.4.18 10:39:52  

No jo no, rajče má červenou barvu, což je ve WoT ratingu barva špatných hráčů.

Může tě hřát vědmomí toho, že jsi se predestinoval ještě před započetím hraní.

• zakletyprdvlucerne
                zakletyprdvlucerne, 12.4.18 10:40:56  

:8: čím?

• zakletyprdvlucerne
                zakletyprdvlucerne, 12.4.18 10:43:18  

:8: a já tam žádnou barvu nemám. A jsem hráč na hovno a ani tvé rady mě nepomohly. Nevím co mám hrát, když mě losují mezi idioty, kteří nic nestřelí, ale schovaní jsou pořádně. No a čekají, až na ně přijde řada..... :8:

Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 12.4.18 11:03:13  

Máš naučené špatné návyky, toho už se nezbavíš. Svádět všechno na ostatní je moc jednoduché. Mnohdy je to pravda, ale vždycky je třeba vědět, jestli to nešlo zahrát líp, jestli nešlo jet jinam, jindy, střílet na jiného jako na prvního a podobně.

To bys měl po každé bitvě analyzovat a zamyslet se nad tím.

Pokud si jenom řekneš, že to ostatní zahráli blbě, tak sice můžeš mít pravdu, ale nikam tě to neposune.

• Paia
    Paia, 2.4.18 21:03:04  

dělal jsem misi...

cíl: 16 postelí v kasárnách (+ nějaký osobní zálohy a další breberky v balíku)
    požadavky: získat 6 manuálů
    požadavky na 1 manuál: vyhrát 5 bitev s daným vozidlem a současně se umístit do 10. pozice podle zkušeností (mohl jsem to dělat s ST vz. 39), tedy celkem 30 vítěznejch s umístěním

cena: cca 110 bitev celkem, 3 dny mnohahodinovýho hraní, bolavý záda a prdel

vedlejší produkt: konečně první žárovka u velitele vůbec (a to mám víc ježděný tanky než zrovna 39), dodělaný první spec. u zbytku posádky a 50% druhý spec. u všech, o milion kreditů víc

• Divobyj
      Divobyj, 7.4.18 19:56:57  

:1: :1: :1: :1: :1:

• Divobyj
        Divobyj, 7.4.18 20:00:33  

No nekup to,že?
        Zase jsi o něco zkušenější,a až budeš časem zkušenej(třeba jako já :1: ),tak se na to definitivně vysereš :6: :13: :14:

• zakletyprdvlucerne
          zakletyprdvlucerne, 7.4.18 20:34:41  

:8: já už jsem se na to chtěl vysrat několikrát, ale nějak mě to nedá........furt jedu dál. Ale sere mě to. :1:

• Paia
          Paia, 7.4.18 20:55:06  

ty místa jsem potřeboval, abych mohl prodat vyelitněnej britskej tank (s 6 lidma) a koupit ještě nehranýho souseda (a nejdřív koupit nehranej tank nešlo, páč ani volno v garáži nebylo)

• Pauleo
          Pauleo, 8.4.18 19:33:14  

Já se na to už taky vytento, ale po nové aktualizaci se mi to zase trochu zalíbilo, takže občas proženu pár stíhačů. Ale hraju jen tak pro zábavu. Jen jsem musel brzo vypnout tu hudbu v bitvách, na spoustu map mi nesedí a nebo to rozčiluje.

• Paia
            Paia, 8.4.18 22:47:22  

já bych se na to ani dřív nevytento, ale komp to od 0.9.16 nezvládal a poo 0.9.17 jsem na víc jak rok přestal, z 1.0 jsem měl po vyzkoušení enCore strach, ale chodí mi to a líp než 0.9.16-21, přirovnal bych funkčnost k mým začátkům na 0.9.12

a s muzikou to vidím podobně, obvykle ji ve hrách vypínám (nechal jsem jí hrát jen v Oblivionu a Skyrimu, páč tam je skvělá), protože mě to ruší, mám dojem, že ti lidi, co ke hrám vyžadujícím určitou dávku soustředění si pouštěj dokonce externí věci (a podle videí většinou tuc-tuc-tuc sračky), že ti lidi trpěj nějakou psychickou poruchou, že prostě nemůže bejt normální vyžadovat kravál v momentech zvýšený pozornosti na něco...

Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 9.4.18 22:27:48  

Tak třeba ta hudba na El Hallufu je naprostá bomba. A hlavně na každé mapě je nějaký zvuk, který až po čase rozklíčuješ jako něco hrané smyčci, přičemž je to na první poslech nějaká šílená dancefloorovina.

A propos, nahrávali to myslím Češi.

• Pauleo
              Pauleo, 14.4.18 12:35:59  

Tak ono na spoustě mapách je to bomba, ale třeba na RedShire mě to ruší od začátku až do konce. El Halluf se mi líbil už ten původní ;-). A nebo mi to jinde k mapě moc nesedí, sic se mi může líbit sebevíc, a když se to furt opakuje. Tak ono zpracování je třeba výborné, ale přijde mi že to až příliš často spadá do asi oné stejné danceflooroviny jak popisuješ. Tak to mě nepřekvapuje, Češi jsou v tomhle machři, o tom žádná. Já to řeším tak, že jsem hudbu zatím vypnul a pusím si kdyžtak na pozadí něco svého, a když jim chci řádně nakompat zadele, tak kolikrát radši ticho.

Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 18.4.18 06:51:34  

Tak na nakopani zadku používám Sabatony a Rammsteiny. Je uklidňující, když za zvuku Sonne ničím nejeden dětský sen.

Ale hudbu u map nyní považuji za lepší než byla.

• Paia
    Paia, 31.3.18 18:17:32  

jak je to teď (prakticky rok jsem velký WOT nehrál) s nákupem český vlajky na nečeský tanky?
    vím, že dřív se dala na tejden či na měsíc koupit za kredity, dnes jsem čuměl, že je tam cena 50 goldů, ale na "pokračovat k nákupu" jsem už neklikal, tak nevím, jestli to tam třeba nejde změnit na kredity...

• Pauleo
      Pauleo, 31.3.18 18:57:45  

Pokud vím, tak teď je vše spešl za goldy, pouze nějaké přednastavené trojkamo na jeden tank je na nevim jak dlouho za kredity, ostatní volitelné taky za goldy.

• Paia
    Paia, 28.3.18 00:37:38  

tak jsem po dlouhý době (a taky dlouhým upgradu) pustil velký WoT, dal jsem 2 bitvy s oblíbenou kolohousenkou a jsem z 1.0 mile překvapenej
    nejen, že mi to na mým šrotu chodí o ždibec líp, než 0.9.17 (to jsem poslední aktivně hrál), ale ty nový mapy, to je teda něco! čuměl jsem jak puk na tramvajový tratě v himlhergotdorfu :1: :1: :1:

škoda, že nejde založit si tréninkovou místnost sám pro sebe jako v Blitzu a projet si mapy v klidu bez nikoho (nebo to snad už jde? dřív rozhodopádně nešlo...)

• zakletyprdvlucerne
      zakletyprdvlucerne, 28.3.18 01:13:20  

:1: já mám PC super. Jedu v HD, ale jsem z těch map zmatený a to pořádně.

• Paia
        Paia, 28.3.18 07:48:09  

mám postarší nízkej desktop HP dc5750, Athlon64x2 6000+, 8 GB DDR2@800 MHz, Radeon HD6350 512 MB, HDD SATA 320 + 750 GB, SATA DVD+-RW/RAM, 22" 1400×1050 + 19" 1280×1024, Win7x64

klient ne v SD, ale v HD, ale grafika na Standard (ne vylepšená), ty 0.9 verze byly co do FPS kupodivu lepší v HD než v SD

chtělo by to sponzora na novej nabušenej komp s pořádně širokým prohnutým displejem :15: :15: :15:

• Pauleo
      Pauleo, 31.3.18 15:28:03  

Taky jsem to minulý týden zaregistroval a zkusil si vše, sic dlouze nainstalovat. Klienta jsem měl po HDčku jen zkusmo SD (přece jen je každou chvíli aktualizace a tahání těch mnoho GB dat v HD klientu mi lepší požitek ze hry nijak nezlepšilo), ale tady jsem si řekl, že si to zkusím rozjet opět v HD. A musím říct, že velmi překvapivá změna. Celou aktualizaci hodnotím jako velmi kladně, až na pár nevyladěností a možná zmrvení pár map. Načítání bitev o mnoho pomalejší, ale asi pomůže jako dřív SSD disk, jen já to mám na magnetickém, SSD mám na systém, takže mě se ty nové načtou vždy těsne před startem až mnohdy zárověň. Na druhou stranu, předtím jsem měl vše na max, teď opět vše na max, a hra jede snad ještě lépe jak předtím. Před týdnem jsem zaznamenal po začátku nějaký sek a pak už naprosto plynule, to už bylo asi odstraněno. Po skončení bitvy se to nějak chvíli posekává v tabulce s výsledky, tam by to určitě chtělo ještě optimalizovat, zdržuje to. Graficky o mnoho lepší, moho map bylo předěláno, což ale dává dle mě nový náboj do hry. Hudba proč ne, až na některé nehodící se klad, efekty v hudbě nebo pozadí během misí dost rušivé nebo nehodící se (přece jen celou misi poslouchat nahlas hlučící motory letadel), to mě moc nenadchlo, zbytečné. Ne všechny mise jsem hrál, ale např. Fjordy zcela předělané, celkem zprasené oproti předchozí verzi, ale moc jsem to nehrál. Dokonce mě to chytlo natolik, že ač jsem původně kvůli jisté předchozí aktualizaci, kdy čistili věci z garáží a zpoplatňovali zajeté kamufláže, přestal hru hrát, a začal hrát jen arty na novém účtu, musel zkusit hru spustit i na předchozím a vyzkoušet si, jak se to vlastně hraje. Jinak co se arty týče, nějak zmizel náhled přes G a nějak to občas hapruje v místech, kde po aktualizaci přibyly některé vysoké objekty, které někde ruší pohled nebo zaclání, apod. Tréningová místnost pokud vím nejde, jedině když se dohodneš ještě s druhým hráčem a založíte vlastní bitvu 1 vs 1.

• zakletyprdvlucerne
        zakletyprdvlucerne, 31.3.18 15:42:41  

pěkně napsáno, ale žádné tebou jmenované problémy jsem nezaznamenal. Třeba tréning, to nevím, tam jsem nebyl, ale mrknu na to. Mě neseká nic, G na arti jde normálně, tedy žádný problém. :15:

• Pauleo
          Pauleo, 31.3.18 16:54:32  

Tak ono jde možná o to, že se tam prostě z nějakého důvodu načítá víc dat a můj WD Black edice nestíhá, kdybych to měl na SSD, tak to možná pojede dobře. Já mám celý disk šifrovaný serpent metodou v TrueCrypt, takže možná je to taky trochu znát, ale v předchozích verzích to nedělalo, proto to píšu. Podle mě za to může načítání garáže v pozadí tabulky, která je teď živější. Jinak na to G-čko se budu muset podívat, mě to prvně nefungovalo, a pak už jsem to nezkoušel. A co se týče vysokých objektů, tak jsem myslel třeba mapu ledovec někde dole je myslím nějaký cíp hory, která zaclání (i se tam ten pohled na ní nějak oddaluje), popř. mapa RedShire, kde je vzducholoď, kde ten pohled taky nějak kmital a nebylo dobře vidět za ní, takže jsem mohl vystřelit jen nějak na blind.

• Paia
        Paia, 31.3.18 18:14:52  

SSD nemám, HDD jsou starý cirka 10-15 let, systém je na mladším C: 320 GB samsungu a druhej disk D: 750 GB seagate barracuda (ten je starší a i ždibec pomalejší podle testů) a v bitvě jsem s pravidelnou přesností 30-26 sekund předem, aspoň je čas na rozbor týmů (s XVMkem, vlajkama států hráčů a barevnejma contour ikonama tanků)

možná pomáhá to, že už kdysi dávno jsem jak adresář s nainstalovanou hrou (D:\Program Files\Tanky, takže na tom pomalejším disku) tak i pracovní složku na C: v %homepath%/appdata/roaming/wargaming.net dal do výjimek v Mrkvo$hit Security Essentials, aby je neustále nekontroloval na viry při přístupu k souborům

takže doporučuju vyjmout ty dvě složky ze online realtime skenování jakýmkoli antivirákem a bude to v bitvách včas!

celej den drandím s českým vz. 39 a snažím se vyjezdit si misi s odměnou 16 míst v kasárnách, celkem to chce 6x5 tedy 30 vítěznejch bitev s umístěním v 1-10 ve zkušenostech, první pětici jsem dal rychle, s druhou se už trápím, bo samý prohry...

• Pauleo
          Pauleo, 31.3.18 19:09:44  

Já s tím SSD začal kvůli tomu, že na starém kompu to na SSD naskakovalo hned, kdežto z jiného mag. disku to načítalo taky pozdě. Na novém poči mi to ve staré verzi načetlo z mag. poprvé s nějakým, ale ne zcela velkým zpožděním, a potom už jen s minimálním zpožděním, o něco později než na starém poči s SSD. Teď jsem zkoušel vypnout to, o čem jsem neměl ani páru že tam běží, a sice Windows Defender (nějak jsem bral, že to nic neumí a tak to ani moc nebrzdí), a nepomohlo to. Napřed jsem zkusil přidat tu výjimku, nic, 8s do začátku bitvy naběhlo. Pak jsem zkusil vypnout celkově ochranu v reálném čase, nic po skončení bitvy opět se chvíli potrhává kurzor a poblikává okolí okna s výsledky s garáží, po načtení (asi 4s) se vše dá do provozu jak má. Jinak já tabulku s tanky při startu vidím, akorát přes to je uprostřed trochu takové to okno s tipy, ale odpočet začne až pozdě.

Jinak ještě bych chtěl poznamenat k nové verzi, což je zajímavé, a sice změna MM v mapách. Teď padá spousta map už od dvojek např., a to nepadaly vůbec mapy ani pro střední tiery, teď padá pro čtyřky i třeba overlord, pro jedničky opatství, a ač tyhle tiery asi nikdo moc nehraje, tak je zajímavé, jak např. TD dostali novou živnou půdu, přece jen s AT-1 se nehrálo dobře jen na dolech, mittengard byl téměř nepoužitelný.

• Paia
    Paia, 18.3.18 20:34:42  

přehmatem se mi povedlo omylem spustit nějakou fíčuru steamu a je tam vlevo nahoře pod hodinama statistika o stráveným čase ve hře :-D

https://www.imgup.cz/images/2018/03/18/20180318195139_1.jpg

• zakletyprdvlucerne
    zakletyprdvlucerne, 17.1.18 13:34:54  

Napadla mě taková myšlenka. Vzhledem k tomu, že mě už delší dobu losují, nebo přiřaďují pořád k tankům s vyšším tierem, možná je to tím, že jsem jim nikdy za celou dobu nic nezaplatil. Je to možné? :7:

Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 17.1.18 17:02:28  

Určitě. Musíš taky obětovat jehně. Pak máš hned lepší matchmaking.

• zakletyprdvlucerne
        zakletyprdvlucerne, 17.1.18 17:34:02  

:8: nedělej si srandu. Není přece možné, abych byl do prdele nalosován třeba 15x do manšaftu, kde hrají dementi a to tak, že se schovávají jako cocoti a to mají silné tanky. Ale platit jim nic nebudu, asi to odinstaluju, protože do prdele toto už není ani hra. Jak můžu uspět s Matildou, když na mně vypálí blb se šestkou tierem? Bum a jsem v hujslu. :7:

• Pauleo
          Pauleo, 17.1.18 20:14:13  

Matynka proti šestkám nic moc, ale to máš asi cokoliv o 2T, miluji T-28, a proti šestkám je Zis-4 už flusátko, ale furt se dá nepřítel celkem prudit. Ono jde asi o to, že kvalita týmů ve WoT s jejich směrem vývoje hry rapidně klesla, kvalitní hráči odešli, a zbyly jak píšeš dementi a nebo kulehoniči.

• quashak
            quashak, 27.1.18 12:29:27  

jo, s to poslední větou souhlas. Já už jedu takřka výhradně lodě. Sice nic moc výsledky, ale není to tak hektické a nervní jako WoT...

• zakletyprdvlucerne
              zakletyprdvlucerne, 27.1.18 13:10:06  

:6: mě lodě sice lákají, ale připadají mě takové neslané, nemastné a asi i těžké.

Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 17.1.18 22:16:23  

Nevím, jaký máš staty, musel bych se na tebe zevrubně podívat a řeknu ti, v čem je asi problém. Ale jinak ano, je to možné, můj nejhorší losing streak byl cca 26 bitev. A to prosím v četě s klukama, co tu hru mají totálně v malíčku (já su proti nim žabař).

Na konci jsme se už jenom smáli a jeden prohlásil, že pamatuje i horší dny. Ti borci mají 40k+ bitev a 60 % WR...

Premium nepremium, je to úplně jedno.

• Khelgar
      Khelgar, 17.1.18 17:44:33  

to napadlo asi hodně lidí :D

já si to nemyslím. mám nahráno dost s premium účtem i bez něj a zdá se mi, že mě matchmaking vojebává v obou případech stejně. RNG taky. viděl jsem i jak na tohle někdo dělal statistiku (z hodně bitev, v řádu tisíců) a vyšlo to taky na stejno. premium účet by měl mít vliv fakt jen na expy a kredity.

• zakletyprdvlucerne
        zakletyprdvlucerne, 17.1.18 18:26:31  

:6: dík za reakci, snažím se zjistit, jestli v tom fakt není zakopaný pes. Nepochopím, jak může být někdo tak dobrý a mít desítky tisíc her a osobní hodnocení 6,7,8 tisíc. To mě připadá jako utopie. :8:

• Khelgar
          Khelgar, 17.1.18 20:32:29  

no, já mám desítky tisíc bitev a osobní hodnocení přes 8 tisíc. (osobní hodnocení podle mě úplně neodpovídá skillu hráče, ale to je jiný téma).

hodně odehraných bitev a dobrej skill taky nemusí souviset s premium účtem, i když se dá předpokládat, že hráč, co u toho stráví spoustu času a má kladný staty, už do hry něco investoval. premium ovlivňuje hlavně to, jak rychle něco vyzkoumáš a jak rychle na to ušetříš kredity, aby sis to koupil, toť vše.

mě to jako utopie nepřipadá, hra už je tu nějakých sedm let a tak měla spousta lidí čas se hru naučit a odehrát hodně bitev. v podstatě jde jen o pár věcí

1) hrát to na dobrým PC, když to bude čovek hrát na kalkulačce, tak se dobrovolně znevýhodňuje oproti lidem, co hrajou na dobrým PC
          2) znát svůj tank, jak se chová a v čem je silnější / slabší než nepřátelskej tank
          3) znát mapy, kam s kterým tankem jet
          4) reagovat na to, jak se chová tvůj tým a nepřátelskej tým
          5) brát to jako výzvu, ne nutně jen jako zábavu, zkrátka chtít se zlepšovat
          6) učit se od lepších
          7) věnovat tomu čas, bez toho to zkrátka nejde i když budeš extra talentovanej hráč

Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 17.1.18 22:20:46  

Personal rating je naprd, WN8 ti nejspíš řekne víc - navštiv noobmeter.com a dozvíš se víc.

• Pauleo
        Pauleo, 17.1.18 19:56:19  

Faktor náhody je někdy na zabití. Nejednou mě hra rozčílila i rozesmála zároveň. Nejednou mi přišlo, že jak se s* pár bitev po sobě, nemá cenu další spouštět, protože to bude pokračovat. Má to smysl až jindy nebo až se to zlomí.

• zakletyprdvlucerne
          zakletyprdvlucerne, 17.1.18 21:14:29  

:6: toto je přesně to, co tak vnímám i já. Jo!!

Ludwig.Mies.van.der.Rohe, 17.1.18 22:20:05  

No, tyhle streaky jsou téma - skvido například tvrdíval, že nemá cenu odcházet, že se to vždy zlomí a nastanou ty nejlepší bitvy. Jako míval snad 70 % WR, tu hru celkem dával.

• Pauleo
              Pauleo, 20.1.18 19:40:47  

Tak to je každého přístup, ono vždy by se to mělo někdy zlomit, jenže mě to pak už ani nebaví, když vidim jak se to s*. To není jen výběr týmu, ale třeba přesnost děla najednou vykazuje neskutečné fyzikální zážitky, jako když je střelec po dvou flaškách a nemá to konce. Čím víc se snažíš, tím je to ještě horší, tak to jsem neměl náladu dál něco lámat.

• Flowerpunkt
      Flowerpunkt, 21.1.18 09:39:54  

Nad tímhle jsem nikdy neuvažoval, snad proto, že je to naprostá volovina. :4:

• zakletyprdvlucerne
        zakletyprdvlucerne, 21.1.18 18:37:09  

:1: byl to jen nápad. Zdálo se mě, že kdo neplatí, ten nemá takové výhody, jako ti, co si kupují prémiové účty a tanky za zlaťáky. Nebylo by to nic divného, protože z toho provozovatelé této hry žijí. Nebo máš jiný názor? :7:

• Pauleo
          Pauleo, 21.1.18 19:40:16  

Tohle se už někde nejednou psalo, ale všiml jsem si, že u mě to neplatí. Nejednou mi, když jsem ještě hrál, nastartovali na jeden den prémiový účet, někdy to bylo v pohodě, jindy to stálo za prd, prostě asi jako bez něj. Takže tohle snad zmanipulované není.

• zakletyprdvlucerne
            zakletyprdvlucerne, 21.1.18 21:15:19  

:4: asi ano, byl to jen dojem. Ale stejně se mě nelíbí, že bývám nalosovaný mezi sráče, kteří se sice přihlásí, ale pak nehrají, nebo mezi alibisty, kteří se schovávají a čekají, jak to dopadne. Nejhorší to je, když to dělají šuldové se silnýma tankama. Jako by nevěděli, že je potom soupeř stejně rozstřílí. A nejhorší je, když se tam sejde moc poláků. :8: