KDU-ČSL

Otevřená diskuze | Kategorie: Politika
radeksaman (2018-10-18 23:31:46)58ne-4.l (2018-10-13 18:35:21)nickdo (2018-10-02 15:20:29)profesorateista (2018-03-26 16:42:29)
KDU-ČSL
Založeno: 25. 9. 2013 | Příspěvků: 610 | Členů: 4
Správci: radeksaman (hlavní)

Vše o sociálně tržní politice u nás prosazovanou konzervativní KDU-ČSL.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• 58ne-4.l
    58ne-4.l, 13.10.18 14:59:09  

Najde KDU vhodného předsedu pro ČSL?

Kdopak to asi bude? :4:

• radeksaman
      radeksaman, 13.10.18 18:28:03  

Myslim, ze uz je rozhodnuto. Bude to pan poslanec Výborný.

• radeksaman
    radeksaman, 5.10.18 16:29:19  

Já už mám splněno. Udělal jsem vše pro to, aby Praha měla šanci stát se moderní metropolí v srdci Evropy. Teď už je to na vás milí voliči, vyndejte hlavu ze zadku , začněte myslet a jděte k volbám!!

Já jen doufám, že po víkendu dohodneme prvního primátora z řad KDU- ČSL a pak už na politiku kašlu. Slibuji.......alespon do dalších voleb :6:

• radeksaman
    radeksaman, 24.9.18 01:11:46  

Dva týdny do voleb. To je období, kdy kandidát a jeho štáby rejou únavou nosem v zemi a nerozhodnutý volič se začíná velmi zvolna rozhlížet, komu by to hodil. A je v klidu, má na to ještě celý dva týdny. Období, kdy se dá hodně udělat dobře a hodně pokazit. Klidnou hlavu, dámy a pánové.

• radeksaman
    radeksaman, 22.8.18 16:34:12  

Líbí se mi, jak mnozí lidé (a některé z nich mám docela rád) brečí nad tím pískotem na Babiše. Že prý je to znectění piety, památky mrtvých a že tam byl jako demokraticky zvolený předseda vlády...... Tak koťátka moje:

Za prvé) Funkce neimplikuje morální kredit. To, že jsem koblihou zacpal hubu dostatku lidí na to, aby mě to vyneslo do veřejnýho úřadu, ještě neznamená, že je zapomenuto vše, co jsem v minulosti dělal.

Za druhé) Babišovi nejde a nešlo o žádnou pietu. Šel na to shromáždění, protože se to od něj čekalo a proto, aby měl Mára Prchal nějaký střelivo pro tesklivej PR článeček. Člověk kterej kvůli tomu, aby byl premiér radostně kolaboruje s otevřenejma stalinistama, má nějakou invazi vojsk Varšavský smlouvy a udušení Pražskýho jara úplně u prdele. Kdyby dostal správnou cenu, klidně by Vinohradskou třídu nechal u rozhlasu vybagrovat a zasadil tam řepku. Řídit stát jako firmu voe....

Za třetí) Karel Kryl v jedný svý písničce zpívá "kašlu vám na fangle, já jsem chtěl kněze". Myslíte si, že ty mrtvý zajímá nějaká ukázněná pieta? Že čekaj na to, až jim pár panáků v nažehlenejch oblecích bude cintat předem připravený proslovy nad hrobem? Ani hovno! Jestli chcete nějak uctít ty, který položili svůj život v boji s okupantama z 68, tak je pískot na normalizačního vychcánka, co byl pro kus žvance ochotnej udávat lidi fízlům, poměrně dobrej nápad.

Tak...a teď teprve můžete plakat

• radeksaman
    radeksaman, 28.7.18 17:53:09  

TENHLE HON NA ČARODĚJNICE MUSÍ OKAMŽITĚ PŘESTAT!!!!
    Legenda světové reportážní fotografie Antonín Kratochvíl čelí nařčení ze sexuálního obtěžování, a stal se tak prvním Čechem zataženým do kauzy #MeToo. Stačily dva výkřiky. Žádný soud, žádné důkazy, žádná porota, a přesto už se trestá. Na základě výpovědí dvou bývalých kolegyň, které popsaly jeho nevhodné chování před mnoha lety, vyloučili slavného fotografa z agentury Sedm, již spoluzakládal. Vymazali ho z webových stránek a zrušili jeho profil. Padesátileté poctivě budované renomé ve Spojených státech je najednou v ohrožení.

• 58ne-4.l
      58ne-4.l, 28.7.18 23:20:37  

Uvědom si, že hony na čarodějnice přestávají tradičně až po mnoha, mnoha desetiletích.. Takže sorry ako, ty už se toho nemusíš dožít.. :3: :6:

• jonatan
      jonatan, 29.7.18 12:47:19  

Fotografka Anastasia Taylor-Lind třeba tvrdí, že jí Kratochvíl v hloučku kolegů bez varování vsunul ruku mezi hýždě a přes oblečení se dotkl její vaginy.

• radeksaman
    radeksaman, 23.7.18 11:08:39  

Starší lidi, jako já, jsou v pohodě. Za nás se psala diplomka ještě na psacím stroji. Odevzdávaly se dva kusy. Čert ví, kde je jim konec. Každopádně žádný dobrák nemůže za deset sekund na internetu nic najít, za deset minut softwarem přezkoumat a začít vás v novinách nahánět.

Především pak, tenkrát ještě neexistovaly obskurní vysoké školy a ty stávající měly jistou úroveň. To bude ten problém.

Víte, aby společnost vynikala vzdělaností – potřebuje především dvě věci. Zaprvé plošnou a kvalitní výuku na základních školách. Důslednost. Neboli takřka každého žáka v populaci dostat na jistou (slušnou) úroveň.

A pak, přesně obráceně, zachovat exkluzivitu vysokoškolského vzdělávání. Tedy, že dlouho studují jen ti nejnadanější a nejpracovitější a věnují se jim skutečné špičky svých oborů na univerzitách.

My to máme přesně opačně a trend se zhoršuje. Nejlepší čtvrtina patnáctiletých se dramaticky liší od té nejslabší (více než v jiných zemích). Ti nejlepší jsou takřka vždy z rodin, kde vzdělání stojí v popředí žebříčku hodnot. Tj. naprostá sociální determinace a malá prostupnost.

A naopak na vysokou jde již skoro každý. Hyperinflace, žádná exkluzivita. No jo, ale 80 procent populace tak nemá mentální předpoklady vystudovat jakýkoli reálný vědní obor. Tak studují něco „lehčího“ na podivných školách. Nebo na podivných katedrách starých kamenných škol.

Když nutíte normálního policajta (nechápu proč, policajt má být spravedlivý, pracovitý, upravený a fyzicky zdatný) studovat vysokou školu, tak on prostě nezvládne vystudovat v Praze nebo Brně práva. Je to těžký. Tak studuje třeba „Bezpečnostní studia“. Nemá na výběr.

Když nutíte úředníka udělat si vysokou, taky nezvládne VŠE nebo ho tam nevezmou. Tak studuje „veřejnou správu a regionální rozvoj“.

Ředitele škol nutíte studovat „školský management“.

Množí se různé paobory, které nemají žádnou vědní podstatu. Učí to tam lidi, kteří by za normálních časů s bídou učili na střední.

A teď ještě ti chudáci musejí na závěr napsat diplomovou práci.

Název diplomky u toho druhého ex-ministra (jméno jsem zapomněl) byl „Dítě a volný čas“. Co dodat.

Takovýhle šíleností jsou tisíce a desetitisíce. Co o tom chcete jako psát a neopisovat? Sledujeme rozvrat hodnot na univerzitách. Osmdesát procent prací bude takhle strašných aneb opsaných. Ti lidé na té škole vůbec neměli být. Ten obor vůbec nemá existovat, ani ta škola.

A teď se po nich chce 40 až 60 stran práce. Udělat si hypotézu, sesbírat fakta a prameny. Analytické dovednosti, syntéza. Napsat smysluplný text. Závěr. Oni toho ale nejsou schopní. Jejich učitelům je to jedno, nějak je vedou k cíli. Vychrlíme další formální vysokoškoláky.

To mi je až skoro těch několikadenních ministrů líto, že to odnesou jen oni, a celá karavana potáhne dál.

• Reckdyna
    Reckdyna, 10.7.18 20:59:13  

Doufám,že se toto sdružení,které se nikdy nemělo stát politickou stranou už NIKDY nedostane do vlády.
    Je to banda alibistů,bez vlastního názoru.Nikdy jsem nikoho z této strany neslyšela,za celé vládní minulé období prosadit,či navrhnout jakýkoliv zákon,či novelu.Všechno vždy papouškovali a kradli stranám jiným.Bělobrádek-samozvanec,kterého téměř ještě před pěti lety nikdo nezval,se teď snaží vystrkovat růžky a dělat ze sebe,,chytrého,,-Že ho hanba neliská!Stačil chloupek a nemuseli,včetně něho,,ve vládě vůbec existovat...KDU-ČSL nepatří do politiky!!Je to ostuda!a při jejich vystupování a relacích,je mi trapně za ně :10: :10: :10: :10:

• radeksaman
    radeksaman, 29.6.18 04:19:40  

Nebuďme lhostejní.
    http://podporamanzelstvi.cz/wordpress/index.php/petice/

• 58ne-4.l
    58ne-4.l, 23.6.18 13:45:44  

„Uvažovali jsme, že bychom nejpostiženější místa kropili svěcenou vodou z vrtulníku, ovšem toto opatření se na základě předběžných propočtů ukázalo jako ne právě nejhospodárnější,“ říká Tomáš Holub, biskup plzeňský. „Věřící tak v nejbližších dnech mohou očekávat pastýřský list s výčtem možných způsobů, jak lze proti kůrovci bojovat,“ dodává..
    https://tisickrate.cz/proti-kurovci-se-v-cirkevnich-lesich-bojuje-ruzencem-i-svecenou-vodou-z-vrtulniku/
    :6:

A jaký receptík na lýkožrouty má KDU-ČSL? :4:

• radeksaman
    radeksaman, 21.6.18 23:01:39  

Milí přátelé!
    Můj návrh vzbudil v poslední době velkou diskuzi. Proto se s vámi rád podělím o svůj pohled. Možná mě někteří špatně pochopili
    Manželství pro mě není nějaký socioekonomický konstrukt, ale HODNOTA, které vychází z naší křesťanské evropské kultury. Pouze svazek ženy a muže může naplnit všechny hlavní funkce rodiny Proto chci, aby tento svazek byl chráněn i naší ústavou
    Já rozhodně neútočím na jiné formy soužití, neútočím na samoživitelky, neútočím na vdovy. Naopak - pro ty děláme i naši lidoveckou politiku. Neútočíme ani na homosexuály, jak mi mnozí nyní předhazují. Já jsem přišel s pozitivním návrhem a doufám, že to takto bude vnímáno. Ostatně ústavní ochrana rodiny a manželství je běžná i u našich sousedů

Budu rád za diskuzi s vámi, ale prosím bez urážek a slušně I lidé, co se neshodnou, se k sobě mohou chovat hezky. Děkuji! Marek Výborný

• jonatan
      jonatan, 17.7.18 22:00:27  

Ahoj Radku tvoje představy jsou diskriminující a elitářské.Nejhorší je ,že toto myšlení postihuje ty nejslabší lidi ve společnosti. Tu nejde o to zvýhodňovat ty, co na tom nejsou tak špatně ,ale zvýhodňovat ty ,co na tom opravdu jsou špatně.Tvoje morálka není křesťanská nepatří do myšlení křesťanské strany. Aby jsi věděl o co jde. Představ si matku samoživitelku která vychovává 4 děti. Ta určitě potřebuje víc ochrany než rodina ,která má dva rodiče ,kteří chodí do práce.A ty jen cynicky řekneš že na ni neutočíš ,to jsi opravdu hodný.Přesto nemluvíš pravdu ,ty na ni tou peticí útočíš.

• radeksaman
        radeksaman, 23.7.18 11:10:11  

Matku samoživitelku.....otázkou je, proč je samoživitelka.

• jonatan
          jonatan, 23.7.18 23:30:43  

Je to irelevantní proč je samoživitelka to tu budeš kádrovat jako komunisti. Je samoživitelka protože ji katolíci zakázali jiného hodného muže, pod hrozbou, že se dostane do pekla.

• radeksaman
    radeksaman, 12.6.18 16:10:30  

Bývalá poslankyně Jitka Chalánková se po rozporech s vedením TOP 09 rozhodla ve straně skončit. Důvodem je odklon strany od konzervativních hodnot. Chalánková bude v politice nadále aktivní a bude kandidovat na podzim do Senátu jako nezávislá. „Obávám se, že v TOP 09 nemůže dojít k žádné správné změně,“
    Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/jitka-chalankova-rozhovor-konci-v-top-09-kandidatura-do-senatu-pui-/domaci.aspx?c=A180612_101354_domaci_fer

• radeksaman
      radeksaman, 12.6.18 16:10:36  

TOP 09 je příkladem nepovedeného přepólování. Občas se nějaké straně podaří uspět srovnatelně nebo lépe s novým elektorátem; příkladem může být v Maďarsku Fidesz, kde prudký obrat doprava pomohl. Ale mnohem více je stran, kterým se to nepodaří. TOP 09 vznikla jako konzervativní, pravicová strana hlásící se k tradicím thatcherismu, cílící na dosavadní voliče KDU a ODS. Dnes má paradoxně nejblíže k tomu křídlu ČSSD, které reprezentovala Marksová a Dienstbier. Jenže v tomhle koutě moc voličů nebloudí a je tam narváno, pokud jde o naháněče (teď tam vládnou Piráti).

• 58ne-4.l
      58ne-4.l, 16.6.18 10:29:01  

Chalánková podle mě trošku zapomněla, že TOP krom tradice vyznává také odpovědnost..

• 58ne-4.l
    58ne-4.l, 23.5.18 15:22:45  

...(o cítění církví)...
    Jiné je to, když se proti stavěl i lidovecký náměstek brněnského primátora Petr Hladík a požadoval na zastupitelstvu odhlasovat zákaz uvedení. Zaznívala i slova, že by se měl festivalu o patřičnou částku snížit rozpočet. Ukazuje se, že touha rozhodovat, co se hodí uvádět a co ne, jako to dělali komunističtí kulturtrégři, je věčná. A to samozřejmě ze strany lidí, kteří dílo neviděli. Přímo symbolické přitom je, že tématem letošního ročníku Divadelního světa je „Svoboda?!“.

https://www.novinky.cz/komentare/472276-komentar-nekomu-chybi-cenzura-ukazuje-kauza-s-hrou-kde-jezis-znasilnuje-muslimku-alex-svamberk.html

• radeksaman
      radeksaman, 29.5.18 17:20:36  

Slušní lidé z Brna, udělali to, co bylo správné, tak jako Ježíš vyhnal z chrámu kupčíky a podvodníky..

• 58ne-4.l
        58ne-4.l, 1.6.18 23:27:35  

:1:
        "Slušní" lidé se vrhly na divadelníky - v divadle :3: - a vytlačili je svými zadnicemi - a tak je to správně, ako?

• 58ne-4.l
    58ne-4.l, 17.5.18 17:58:34  

Co si zaslouží Češi? :6:
    https://twitter.com/TomZdechovskyEP/status/997091835813224450

• 58ne-4.l
    58ne-4.l, 15.5.18 17:07:00  

Dobré od pole dne.

Znáte ten o hodu lidovcem, ako?! :3:
    https://www.novinky.cz/domaci/472102-babis-hodil-kurovcovou-kalamitu-na-lidovce.html

• radeksaman
      radeksaman, 16.5.18 22:22:37  

Dobre mu tak celou dobu lezl Babišovi do prdele a on mu to ded vraci.

• radeksaman
    radeksaman, 14.5.18 15:26:55  

Poslanec a starosta Prahy 7 Jan Čižinský pozastaví své členství v KDU-ČSL. K přerušení členství jej vyzvalo celostátní vedení strany. Důvodem je založení sdružení Praha sobě, se kterým chce na podzim kandidovat v komunálních volbách. Členem koalice na magistrátu chce Čižinský zůstat.
    Zdroj: https://praha.idnes.cz/jan-cizinsky-clenstvi-kducsl-djn-/praha-zpravy.aspx?c=A180514_103454_praha-zpravy_rsr

• radeksaman
    radeksaman, 14.5.18 14:33:46  

I letos si 4.8. připomeneme důležitost a potřebu rodiny. Přijďte s námi oslavit rodinu, kde tátové a mámy milují své děti, a to napříč všemi generacemi. Začínáme letos modlitbou v 11 hodin u sv. Martina ve zdi, pokračujeme veřejným shromážděním na Ovocném trhu ve 14 hodin a následným pochodem na Střelecký ostrov, kde od 15 hodin bude připraven zábavný a edukační program pro celou rodinu.

• radeksaman
    radeksaman, 2.5.18 16:55:28  

Přečetl jsem si v sobotní MF DNES komentář spisovatelky Kateřiny Janouchové Švédské školy v potížích a mohu s ní souhlasit. Před tristním stavem, ve kterém se tento skandinávský stát nachází, jsem varoval už v roce 2014...
    Jednou z hlavních příčin je falešná politická korektnost, kdy je pomalu zakázané mluvit o problémech s migranty, jež se bagatelizují a člověk, který upozorní na to, že jsou bezpečnostním rizikem, bývá nálepkován jako neonacista. Logicky pak tito přistěhovalci nabývají pocitu beztrestnosti, ve švédských městech vznikají zóny, kde bují kriminalita a kam se bojí chodit i policisté.

To, co lidem ve Švédsku podle posledních výzkumů nejvíce vadí, je tzv. malá zločinnost do 500 EUR. Každodenní krádeže kol, slovní útoky na ulici, útok v metru, vandalství, zničené veřejné značení, lavičky, nebo popelnice. Prostě strach z chování těch, kteří odmítají přijmout standardy chování jedné z nejbohatších zemí na světě.

Budeme tolerovat střílení do Židů?

Na druhé straně je ovšem skandální, když se nedávno v centru Malmö sešlo několik set demonstrantů, kteří arabsky vykřikovali: „Budeme střílet Židy!“ a policie nezasáhla. To je pokrytecký dvojí metr, jestliže se radikálním islamistům tolerují výzvy k vraždění, ale jejich kritici jsou stíháni za to, že varují před jejich nebezpečností. Rétorika radikálních muslimů často připomíná oficiální propagandu v některých zemích blízkého východu.

Ze Švédska odešlo z důvodu bezpečnosti za posledních sedm let několik tisíc obyvatel židovského původu do USA nebo do Izraele s tím, že se přestávají cítit v zemi bezpečně. Podobně se tomu děje ve Francii, Německu nebo ve Velké Británii. Švédsko a západní Evropu zasáhla největší vlna antisemitismu od konce druhé světové války. A většina švédských politiků stále mlčí a bojí se proti těmto lidem cokoliv pronést.

Jsou to politici demokratických stran, kteří musí říci jasně, že nechceme Evropu plnou nepřizpůsobivých imigrantů, kteří na předměstích pálí auta, prodávají drogy a zanášejí k nám mj. radikální islamismus. Jsem pro pomoc skutečným uprchlíkům, ale přísně trestejme ty, kteří nerespektují zákony, hlásají nenávist a ohrožují samou podstatu západní civilizace. Jinak se dostaneme do situace, že i nám se tu nebude líbit a budeme chtít odejít. Jen největším problémem bude to, že už zřejmě nebude kam.​

Přeji hezký den a veselou mysl!

Zdroj: https://zdechovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=661045

• radeksaman
    radeksaman, 28.3.18 20:49:32  

Turecko páchá v Sýrii válečné zločiny. Turecko porušuje mezinárodní právo. Turecko vraždí Kurdy. Turecko se dopouští genocidy a etnických čistek. Turecko podporuje islamisty. Turecko se pod vládou Erdogana rychle vzdaluje ideálům a myšlení západního světa. Jak dlouho můžeme mít takového spojence v NATO? Je taková situace udržitelná? Budeme mlčet?

• 58ne-4.l
      58ne-4.l, 15.5.18 17:18:13  

Připisuji do seznamu:

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan obvinil Izrael kvůli chování vůči demonstrantům z Pásma Gazy z genocidy a ze „státního terorismu“. „Co Izrael udělal, to je genocida, odsuzuji tuto humanitární tragédii,“ řekl Erdogan. Turecké ministerstvo zahraničí zároveň uvedlo, že rozhodnutí USA přesunout svou ambasádu do Jeruzaléma povzbudilo izraelské bezpečnostní složky k masakrování Palestinců.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2479396-osn-nevyzve-k-nezavislemu-a-transparentnimu-vysetrovani-nasili-v-izraeli-vyzvu

• radeksaman
        radeksaman, 16.5.18 22:26:39  

To prohlaseni mne prekvapilo, spise bych rekl, ze je spojuje odpor k Iranu......pripisoval bych ho spis blizicim se volnam v Turecku.

• radeksaman
    radeksaman, 16.2.18 13:58:49  

"Na cause "arcibiskup Duka" mě nepřestává fascinovat jedno: zatímco o denunciačním dopisu, který to vše vyvolal a pod nímž je podepsáno katolíků sotva tak do mariáše, jinak jde vesměs o známé firmy z Kliniky a spol., ochotné se z roupů připojit k jakémukoli boji proti "neoliberalismu", patriarchátu, čecháčkovství a tak podobně, se v médiích již několik dní hovoří způsobem vyvolávající dojem jakéhosi masového hnutí českých křesťanů, o reakci, která se Dominika Duky zastává a jíž podepsalo více než šestkrát více lidí, včetně jednoho bývalého předsedy a jednoho bývalého místopředsedy vlády, několika poslanců, vícero publicistů a několika desítek katolických duchovních, není téměř na žádném zpravodajském portálu ani zmínky."
    http://duka2018.cz/

• radeksaman
    radeksaman, 7.2.18 02:47:17  

13 hod ·
    VÝBORNĚ. Jan Bartošek (místopředseda KDU): "V praxi se ukazuje, že zlo vítězilo vždy, když slušní lidé mlčeli. A my jsme se rozhodli, že nebudeme mlčet k výrokům zástupců SPD. Jsme přesvědčeni, že není možné, aby v tak vysoké ústavní pozici byl člověk, který říká, že v Letech nebyl koncentrační tábor, že tam lidi neumírali, že nebyli mučeni".

• eremir
    eremir, 24.1.18 13:36:58  

Věřící v Boha budou volit pana Zemana když jim vyznamenal Ježíše Krista viz.

http://tisickrate.cz/milos-zeman-udelil-vyznamenani-jezisi-kristu-prevzal-jej-za-nej-dominik-duka/

• radeksaman
    radeksaman, 26.12.17 04:31:28  

Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný.

Požehnané Vánoce všem!

• radeksaman
    radeksaman, 12.10.17 19:19:43  

Čunek opět jako zlý muž

Proti adopci dětí homosexuálními páry se vyslovil zlínský hejtman a senátor Jiří Čunek. Lidovci mají podle něho zastávat konzervativní názory. Osvědčil tedy opět svoji věrnost principům, které donedávna tvořily ideovou kostru toho, čemu říkáme západní civilizace.

Doba ovšem je taková, že Čunek stojí takříkajíc na ztracené vartě. Trend doby jde jinudy. Jakmile se vyskytne ve veřejném prostoru něco, co je očividně proti zdravému rozumu, hned se vyrojí jednotlivci a skupiny a začnou to velebit a hlásat a podporovat.

Oficiální lidovecká pozice je ovšem jiná. V souvislosti s Čunkovým vystoupením jsou citováni jak ministr Daniel Herman, tak i předseda strany Pavel Bělobrádek. Zaklínadlem je diskuse. Když prohlásíte, jako Herman, že je lépe, když spolu lidé mluví než když nemluví, pak už nepotřebujete baterku, protože vám svítí svatozář nad hlavou. Je třeba si vzájemně vysvětlovat argumenty, to je zaklínadlo nové doby.

Vtip ovšem spočívá v tom, že zde nejde o diskusi jako takovou, ale o to, co kdo chce a co kdo nechce. Před patnácti, neřkuli dvaceti lety nebylo o adopci ani řeči. Tím spíš, že adopcím odložených dětí z dětských domovů brání předpisy údajně opřené o principy ochrany rodiny. Té rodiny, ze které se zvolna stává jakýsi podezřelý, samozřejmě že diskriminační útvar. Už ne registrované partnerství, už to má být manželství. Už ne manželství dvou, ale i tří a více osob, všichni se přece milují a jsou rodina. Zatím nesměle, zajisté že v rámci dialogu a diskuse a výměny argumentů, se nastoluje téma pedofilie. Poučení získáte na webu pedofilie-info.cz spravovaném organizací pedofilů ČEPEK, která naprosto nemá za cíl legalizaci sexuálních aktivit s dětmi.

Co bude dál?

Těžko říct, skoro jisté ale je, že Čunek to schytá.

• radeksaman
    radeksaman, 9.10.17 00:29:56  

Hele, pokud taky patříte ke skupině lidovce bych volil, ale....
    tak nabízím jednoduchý klíč k pochopení jejich černoprdelnických názorů, které vám brání jim to hodit. Když si odmyslíte ten zatouchající církevní odér a ponecháte jen jádro sdělení, vyjde vám toto:
    1. Malým miminkám se neubližuje ani když jejich dlaň měří pod 1mm.
    2. Když opustíme i ten nejmenší společenský tlak na založení rodiny a výchovu dětí, budeme jako penzisti žrát kobylky, protože na naše penze už nikdo nevydělá a vyklidíme terén dětnějším národům. Prostě vymřem, no.
    3. Model Kluk+Holka=Láska=Dítě se na planetě jaksi nejlépe osvědčil.
    Víc v tom fakt nehledejte. V tom ostatním jsou programově super. Tak proč ne?

• Jarka68
    Jarka68, 4.10.17 08:41:37  

to já letos vůbec nevím koho podpořím .. Jsem celkem znechucená z toho, co se teď děje

• eremir
      eremir, 12.1.18 16:09:22  

Kdo nechápe svět bývá znechucen.

• SoniaCer
    SoniaCer, 4.10.17 08:40:28  

No když se podívám na to, co se aktuálně děje, tak ano, ods ani ksčm nepřipadají v úvahu. Jediní, na které se nekydá hnůj jsou lidovci. Vystupují docela slušně, tak proč bych jim ten hlas nedala.

• SoniaCer
    SoniaCer, 4.10.17 08:34:49  

A kde se dočtu víc, jako o jejich programu a co se pro nás snaží udělat atd ?

• Market636
      Market636, 4.10.17 08:36:59  

víc se dočetete tady www.kdu.cz

• Market636
    Market636, 2.10.17 12:40:58  

Taky jsem nad kdu-čsl přemýšlela. No váhám mezi ano a lidvoci.

• Sima01
      Sima01, 3.10.17 22:08:39  

Mně jako matce se líbí jejich názory na problematiku rodiny, takže já mám v tomto jasno :)

• Sima01
    Sima01, 2.10.17 12:40:01  

Já určitě, volila jsem je v roce 2013 a teď jim dám hlas zase.

• Market636
    Market636, 2.10.17 12:33:37  

Půjde je tu letos někdo podpořit ? :)

• eremir
    eremir, 22.9.17 10:56:40  

Největší chybou v myšlení u lidí je tohle
    náboženství je špatné když se tam najdou špatní jedinci,křestanství je špatné když se tam najdou špatní jedinci,
    církev je špatná když se tam najdou špatní jedinci,sociální demokracie je špatná když se tam najdou špatní jedinci,
    lidé takto uvažující by ale tak uvažovali ve všem stejně,
    česká repuplika je špatná protože se tam najdou špatní lidé a tak by se dalo pokračovat do nekonečna,
    svět je špatný protože se tam najdou špatní lidé
    a co vesmír je špatný když se tam najdou špatní lidé.
    Z toho se dá snadno poznat kdo taklhe uvažuje
    že má chybné myšlení a nemusí to být jen ateista ale i věřící.

A teď si představte že s takovým chybným myšlením
    někdo řídí celou zemi a politiku jak to asi bude vypadat?

• profesorateista
      profesorateista, 24.9.17 10:49:27  

Ano uznávám že jsme se mi ateisté mýlily.