Potraty souhlas - nesouhlas

Otevřená diskuze | Kategorie: Společnost
visitor77 (2017-11-21 17:55:40)Dopaminka (2017-11-21 17:21:18)beLIEve (2017-11-21 17:14:33)Codex (2017-11-21 17:13:05)pvdmk (2017-11-21 17:02:59)amorek23 (2017-11-20 18:51:15)p.jojo (2017-11-20 13:31:02)Saxana (2017-11-18 10:15:56)ElenaJakub (2017-11-16 00:01:20)Rusalka (2017-11-15 15:43:04)radeksaman (2017-11-05 15:44:13)Braddock (2017-11-03 18:41:09)janko.luptak (2017-10-05 09:03:14)slavidan (2017-08-03 20:27:11)Dextra (2017-07-12 20:08:15)shalom.telaviv (2017-06-30 15:23:45)osoba (2017-05-28 21:12:36)tssunami (2016-08-13 16:47:06)Reagujici (2016-08-06 21:45:48)Derewi (2016-02-15 17:07:45)doremila (2015-07-13 22:54:58)AYA12 (2015-07-06 08:43:45)liyliyth (2015-06-25 12:50:58)
Potraty souhlas - nesouhlas
Založeno: 25. 9. 2013 | Příspěvků: 7 435 | Členů: 25
Správci: radeksaman (hlavní)

Taky přemýšlíte a snažíte se, aby se lidé zřekli práva zabít své dítě před narozením. Chcete aby byly děti v naší zemi zákonem chráněny od početí. Napište nám své názory. Prosím o slušnou a věcnou výměnu názorů. Vulgární útoky mezi diskutujícími budou mazány.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Dopaminka
    Dopaminka, 9.11.17 12:09:40  

Ty mě nevnimas. Jednou jsem psala o roční abstinenci, ale nebyla z mé strany.
    Spojil sis to s mým obdobím deprese, se kterým se to vubec nekryje

• Dopaminka
      Dopaminka, 9.11.17 12:10:42  

To je odpověď na:

https://www.diskutnici.cz/forum/1932-potraty-souhlas-nesouhlas/post/7863

• p.jojo
      p.jojo, 9.11.17 23:41:17  

Je lhostejne cim jsi si celibat omluvila :1: a kdo byl vinikem. Dop pochop ze tohle atraktivni muz nevydrzi pokud okolo nej jsou jine zeny. Podobne pribehy jsem slysel nescetnekrat a vydrzeli jen chlapy kteri byli nesukajici od prirody nebo takove trosky o ktere si neoprela kolo ani bezdomovkyne.

• Dopaminka
        Dopaminka, 10.11.17 04:54:15  

Jojo, pochop, ze ten celibat jsem musela vydrzet já, ne on. :15: píšu že to bylo z jeho strany.
        A fakt jsem mu v té době nezahnula.
        :15:
        Ty jsi fakt nejak chorobne hluchý na tyhle informace, co nezapadaji do tvé sablony.

• p.jojo
          p.jojo, 11.11.17 00:00:09  

"Jojo, pochop, ze ten celibat jsem musela vydrzet já, ne on" ...
          Ale na tom se preci shodnu :1:
          Rikam byl ti neverny o tebe v tomhle pripade primarne nejde :1:

• Dopaminka
            Dopaminka, 11.11.17 06:51:49  

Hm, tak když já bych nemohla spát se svým mužem, je to moje chyba. Když on nemohl,prostě mi zahybal, ty to máš hezky černobílé.vubec tě nenapadlo, že nemogl spát ani s jinymi. Ty máš prostě jasno.
            Za vše může žena. A o ni v důsledku vubec nejde.
            S takovým nastavenim se nedivim,že ti to s žádnou nemůže dlouho klapat. Že tě chtějí jen trosky,jak jsi sám psal.

Problém nebude nejspíše v ženách.

• p.jojo
              p.jojo, 14.11.17 00:28:16  

Dop tvuj muz neni preci kastrat :1: a i kdyby byl na vojenske missi tak i tam jeho kolegine vojacky si vydelavaji docela dobre prachy za sex na izolovanych zakladnach.

• Dopaminka
                Dopaminka, 14.11.17 02:51:39  

Jsi jen malý zatrpkly zoufalec.
                Možná je dobře, ze nevnimas co skutečně píšu.
                Zřejmě by u tebe tyto informace nebyly v bezpečí.

• p.jojo
                  p.jojo, 14.11.17 08:41:03  

Dop muj vrstevnik vzpomina na zenu kteremu ve vrcholovem sportu zranily koule byl rok bez sexu protoze ho nebyl fyzicky schopen protoze postoupil nejake operace.
                  Jeho zena byla na sexualnim vrcholu asi 38 let tehdy byla pracovne v kontaktu se 17 letym nehezkym ale charizmatickym ucnem se kterym to na pracovisti jiskrilo.
                  Ta zena ho svedla a i kdyz milenecky romanek trval pul roku dodnes na ni vzpomina s laskou a uctou a citi k ni vdek ale to je jiny pribeh.
                  Dop ja si dovedu predstavit celibat muze kde ten chlap nepodvadi navic prapuvodne jsi spojovala celibat s obdobim tveho silenstvi stejne jako tvou frigiditu pri leceni pomoci AD.
                  Jsem zvykly ze tady lidi meni sve zpovedi v prubehu casu jak zde nachazeji zname a kamarady pred kterymi se uz stydi otevrene priznat to co resily pred lety.
                  Navic jsem se nekolikrat ptal zda tvuj muz je sexualne aktivni jedinec nebo asexual nebo zda mate sexualne otevrene manzelstvi ci je bisexual atd.
                  Me rypani se tykalo faktu ze neudychas fakt ze rocni celibat nevydrzi temer zadny sexualne aktivni muz ktery stoji alespon za petnik. Ja podobnou "zkouskou" s byvalkou prosel a nebyt v te dobe zamilovany blazen + to ze dvakrat jsme se na tyden stretli v prubehu roku zcela jiste bych ji zahnul ona me zahnula jen parkrat :1: protoze to byla mlada holka.

• Dopaminka
                    Dopaminka, 14.11.17 08:52:49  

Spojil sis to ty sám, nikoliv já. Tohle nechceš vidět.

Jinak jsi opět nezklamal příběhem "svého vrstevnika".
                    Kdybys nepoužil příběh někoho druhého, byla bych celá nesva.

• beLIEve
                beLIEve, 14.11.17 07:38:58  

Už pojmenovali tvoji chorobu?

• pvdmk
                  pvdmk, 20.11.17 09:24:42  

Docela mne láká představa s ním sedět u piva jeden večer , poslouchat ho a mít možnost reagovat z očí do očí. Už jsem potkal všeliké "tragédy", ale jojo by byl "hvězdou oslňující" - soudím. Nu, možná bych to dlouho nevydržel neb jeden očekává, že druhý chápe co říká. :15:

• p.jojo
                    p.jojo, 20.11.17 13:31:01  

PVecko ale to by tak neprobihalo kdybys nahodne se stretl se mnou.
                    Jde o to ze mas predstavu ze ja nejak dominantne vnucuju rozpravu u piva ze nejak hlasam sve "pravdy".
                    Ne ono je to uplne jinak, iniciatorem a strujcem dotazu bys byl ty. Ja bych byl jen oponent ktery by bavil okoli tim jak bych te do nekolika minut rozhodil a rozvzteklil ale tam by moji znamy fungovali jako rozhodci ci moderatori a se smichem by ti rikali ze jsi do role blbce pasoval ty tim ze jsi pristoupil na debatu se mnou.
                    Problem je ze oni mou "hru" znaji a ze dokazu videt jakykoli problem z mnoha uhlu pohledu ktery oni neudychaji stejne jako ty a to ze oponuju neznamena ze sem pravy oponent ale jen se do tehle role v zajmu zabavy u stolu pasuju aniz bych ten nazor zastaval.

• pvdmk
                    pvdmk, 21.11.17 17:02:58  

No vidíš jojášku a Ty mi upíráš potěšení Tě moci obdivovat v reálu. Njn, zase nebudu moci spát této noci .....

• 69beran
        69beran, 20.11.17 07:58:55  

A neatraktivní muž to vydrží? Ten nemá stejný potřeby, jako onen atraktivní? :1: :1: :1:
        Aha...ty si to asi představuješ tak, že jde atraktivní /což je stejně velice relativní pojem/ muž po ulici a než ujde 500 m, musí odrazit sexuální útoky tak pěti žen minimálně :13: :15:
        Hele, takhle to nefunguje. Znám dost takových chlapů, kteří by možná zapadli do tvé škatulky atraktivních a ani si neškrtnou.
        Pak jsou ti méně atraktivní či neatraktivní, kteří jsou těmi atraktivními žádáni o rady :13:
        Máš naivní představy a vypadá to, že opravdu jsi jen teoretik.

• 69beran
          69beran, 20.11.17 08:16:15  

Nemluvě o tom, že jsou tací, co to vydrží rok i dýl. Nějak si holt pomůžou, pokud mají zdravé ruce :1:
          A ještě k ty atraktivitě:Znal jsem třeba jednoho /už zemřel na cyrhózu jater/, co vypadal jak vyložená troska a bezďák už někdy v 28 letech a ještě ve čtyřiceti ojížděl tak nádherný 16-30ky, že každá z nich mohla být z fleku modelkou. Vesměs šlo o baby kolem jeho country skupiny a z různých těch jejich slezin ať už někde u táboráku, nebo po hospodách. Byla mezi nimi i asi 28 letá zástupkyně ředitelky ZŠ, nebo několik studentek VŠ.
          Ten člověk uměl tak všechno okecávat, že ty buchty než se rozkoukaly, byly u něj v posteli, nebo s ním někde za stanem v trávě :1:
          Víš, tohle není o tělesné atraktivitě.

• 69beran
            69beran, 20.11.17 08:28:45  

A zapomeň na prachy! On je nikdy neměl :1: Dlužil kam se podíval, včetně těch jeho souložnic. Těm dlužil nejvíc :13:

• p.jojo
            p.jojo, 20.11.17 13:08:55  

K te fyzicke atraktivite:
            Psat ze fyzicky atraktivni muz nema obrovskou vyhodu od tech charizmatickych ci ukecacu je taky diskutabilni. :1:
            Nekdy bych ti pral slyset otevrene zpovedi zen a divek na tohle tema. :1:

• p.jojo
          p.jojo, 20.11.17 13:01:16  

Berane "atraktivni muz" neni spojen s fyzickou krasou naopak muze vypadat jako lidoop nebo neandrtalec ale ma charisma ci je uzasne zabavny do cehoz zapadaji tanecnici hudebnici ale to je zbytecne konkretizovat.
          Jde o muze na ktereho bezne pozitivne reaguje alespon mala cast zenske populace at vyberes nahodny vzorek zen.
          V me reakci slo o to ze tenhle typ muzu nema problem s poptavkou po svych sluzbach :1: Ziskani sexualni partnerky neni pro neho problem. Bezny sebevedomy chlap po odezneni zamilovanosti na sexualni nedostatek reaguje neverou a to skrytou pokud partnerku miluje nebo otevrenou pokud po ni slape ma ji jen za provozni sveho bytu a vychovatelku deti.

• p.jojo
    p.jojo, 9.11.17 08:27:21  

Jejda ale k tematu. Muj vlastni nazor na potrat.
    Chci aby nenarozene dite nebylo chraneno automaticky bez logiky veci.
    Chci aby matka ditete mela VZDY prednost pred nenarozenym ditetem a to i v pripade ze ona ma jiny nazor (otazka materskeho pudu kde zena ztraci pricetnost).
    Dale bych chtel aby nemela automaticky pravo jakakoli zena pravo otehotnet. Duvodu jsou spousty.
    Souhlasim s tim ze jen sama zena ma pravo trebas bezduvodne nebo z nesmyslnych duvodu do urciteho casu pozadat o potrat. Duvody jsou opet na sahodlouhou diskuzi.
    Po tomhle limitu by mel pravo ukoncit tehotenstvi jenom lekar z mnoha duvodu opet citajici sahodlouhou diskuzi.
    Mam marne prani aby potrat ci smrt nemocneho ditete byl v nasi spolecnosti oddemonizovan ale je to marna snaha diky dementnosti zurnalistu a hlavne dementnich zurnalistek.
    Vzdyt i prirozeny potrat je bran hystericky i kdyz telo timhle zpusobem resi problem s nefunkcnim zarodkem v zakladu. Obecna reakce je misto radosti z toho ze priroda resi problem tak deprese.
    A podobne je to z rozhodnutim zeny jit k potratu.

• Dopaminka
      Dopaminka, 9.11.17 09:06:55  

Na potraty mám podobný nazor, i když prožívat to není totéž, co to posuzovat u druhého. Nikomu nenaordinujes, jak se má cítit. A smutek je přirozenou reakcí organismu. Dokonce i když je to potrat umělý, plánovaný, rozumove vyhodnoceny jako dobré řešení.
      Jako velmi kontroverzní mi přijde věta,že by každá žena neměla mít dovoleno mít děti.
      To není úplně možné zařídit(kdo a jak určí kriteria?), a hlavně když už tedy bys chtěl v takovém nesvobodnem světě žít, proč jen ženy??
      Ty děláš, jak kdyby to decko v těhotenství a při porodu žena nějak "pokazila". Pritom je to potomek dvou lidí. Muže a ženy.

• p.jojo
        p.jojo, 9.11.17 09:48:53  

Pravdu mas v tom ze se to ma vztahovat i na muze to omezeni s tvorbou deti :1: (proto sem se vyradil z chovu :1:).
        Kdo a jak urci kriteria a kdo je bude prosazovat? To je otazka budoucnosti a melo by se zacit od tech nejkriklavejsich pripadu a to napriklad od zakazu prava rodit deti dusevne nemocnym a nesvepravnym osobam a pak by se to melo rozsirit o dalsi kriteria ale to je sci-fi.
        Dale je logicke ze sebrani prava na rozmnozeni by melo byt spojeno v prime souvislosti pri selhani vychovy stavajiciho potomka.
        K tem potratum ... smutek je prirozena vec a patri k fyzickemu prozitku ale to co ja kritizuju je medialne vybicovavana hysterie v souvislosti s umrtim ci potratem.
        Smrt k zivotu patri a to i v tak malem veku. Navic ne kazdy zdravy par je biologicky kompatibilni k tomu aby se mohl v danem paru rozmnozit aniz by jeden ci druhy meli jakoukoli vadu. Kult ditete ktery tu nezdrave uz desitky let pestujeme je na skodu samotnemu diteti ze ktereho vytvarime budouciho chcipaka svym gigantickym opecovavanim.

• Dopaminka
          Dopaminka, 9.11.17 10:02:43  

Jen poznámka k tomu, že ses, jak píšeš "vyřadil z chovu".

Nemyslím si, že bys to dělal ro blaho lidstva. Kdyby za tebou nějaká přišla, že chce s tebou dítě, a nikde neuvede kdo je otec, nic po tobě nebude chtít...fakt těžká představa, že bys odmítl z tak altruistickych důvodů, jakym je tvůj poškozený genofond. (Ostatně si nemyslím, že bys byl špatný otec i kdybys děti měl v normálním partnerství)
          Ja tě znám jen odtud. Ke svým dětem bys byl možná dost jiný.
          Kdyby měli mít děti jen lidé chytří, morální...tak vymreme.
          I ve špatných podmínkách se rodí hodnotni lidé.

• p.jojo
            p.jojo, 9.11.17 11:03:34  

Skoda ze reagujes na tu nejnudnejsi informaci.
            Drive sem to odmital z jinych duvodu dnes vim ze dite a o co hur dcera s moji povahou by to mela hodne tezke v zivote. Samozrejme na natlak zeny (jsem matriarchalni) pokud bych ji miloval a vedel ze ma minimalni schopnost plnit roli matky bych plozeni ditete nebranil ale rozhodne bych nebyl tim kdo tlaci na zenu.

• beLIEve
          beLIEve, 9.11.17 11:55:18  

S tím by se taky dalo souhlasit, hlavně s tím koncem. Ty pasáže o eugenice jsou už nacismus. Jistou logiku to samozřejmě má, ale jako všechny etické otázky, nemám na to vyhraněný názor, je to dost individuální. Jakýkoliv zavedený systém by v tomhle ohledu někoho bezdůvodně šikanoval. Proč by třeba vozíčkář (pokud je toho schopen) nemohl zplodit dítě. Brzy by se to začalo zneužívat rasisticky (sterilizace menšin) nebo šovinisticky (politika jednoho dítěte v Číně a vraždy holčiček a nucené potraty ženských embryí). To je totalita.

• p.jojo
            p.jojo, 9.11.17 20:17:00  

Beliv v prazske synagoze na sebe rvali dve frakce zidovskych vericich navzajem ze jsou nacisti :1:
            Trosku me je pripominas :1: dodam ze v obou frakcich byli potomci lidi kteri prezily holocaust. Tedy tve obvineni beru na tehle urovni.
            Jsi militantne uvazujici zena s detskym chapanim historie.
            Nacistou v tomhle smeru bych byl pokud bych se snazil dusevne chore ci nesvepravne likvidovat jak to v realu delali. Naciste by me za muj nazor povesily nebo by me nakopaly do prdele jako zmekcilci.
            Tobe vadi to ze spojuju porizeni ditete s odpovednosti ci v tomhle pripade s pochopenim co odpovednost za dite je?
            TOHLE NAZYVAS NACISMEM :1: Odpovednost je pro tebe nacismus? :-) Blondinko ted se chovam podle tve blondinkovske logiky.

• beLIEve
              beLIEve, 9.11.17 21:45:36  

Absolutně jsi nepochopil, o čem jsem psala. Žádnou logiku ani nemáš.

• p.jojo
                p.jojo, 9.11.17 23:29:38  

No pochopil jsem ze kdyz jse dostanes do uzkych tak sve soupere budes nazyvat nacisty xenofoby rasisty ...
                Blondinko mas o tyhle pojmech poeticke zjednodusene predstavy.
                Jsi krasna blondinka tedy musim to hloupost odpustit.

• beLIEve
                  beLIEve, 10.11.17 10:58:15  

To jen potvrzuje, co jsem napsala. Nechápeš, nechceš, navíc tě vede jen osobní antipatie. Prostě blbánek. Reaguješ na nick, ne na příspěvek.

• p.jojo
                    p.jojo, 10.11.17 18:22:51  

Naprosto chapu :1: pokud si natahnu kalhoty od Hugo Bosse jsem nacek, reknu ze ten cernoch tu penaltu kopl blbe jsem rasista, okomentuju ze ti nemci v hospode rvali jako by Hitler jeste zil jsem xenofob ...
                    Blondinko ty s temi pojmy zachazis jako orangutan s tabletem.
                    Kazdy kdo se neklani vasim slunickarkym idiociim je automaticky pro tebe jedno z toho, nezajima te realita nezajima te logika nezajimaji te dusledky mas sve dogmata ...

• beLIEve
                    beLIEve, 10.11.17 19:39:47  

Jak si vystačíš sám, magore :1:

• Dopaminka
                    Dopaminka, 10.11.17 20:58:30  

Dokolečka stejné naučné fráze. Lhostejno, kolik rozumných argumentů je mu předloženo, kolik logických nesmyslů vyvraceno.stale si jede svou.

• p.jojo
                    p.jojo, 11.11.17 00:02:57  

Zadny logicky argument jste mi Dop nedali, ma rodina mohla byt za urcitych okolnosti vyvrazdena diky smesnemu letakovemu odporu meho deda vcetne me matky. Jsem antifasista.
                    Proto asi tak proti soucasne nacisticko-muslimske politice pani nacistky Merkelove se ohrazuju.

• beLIEve
        beLIEve, 9.11.17 11:42:46  

Obávám se, že to prožívání, ty deprese a výčitky, o kterých mluví často lifeři, vznikají právě hlavně z vnějšího vlivu těch liferů, kteří ten potrat očerňují a tvrdí o tom, že to je vražda.

• p.jojo
          p.jojo, 11.11.17 00:06:55  

Genocida ta je pachana za ticheho souhlasu EU v Kosovu nebo za ticheho souhlasu ve vychodnim turecku u Kurdu. :1: Nejsi schopna si priznat ze "genocida" je beznym mocenskym nastrojem viteznych mocnosti lhostejno zda je to nacisticke nemecko, sovetsky svaz, nebo USA ci EU nebo rusko

• visitor77
      visitor77, 9.11.17 10:05:21  

p.jojo, je to diabolská rétorika, vedie ku genocíde - diabol sa dobre chichoce a myslí si ruky, akého má služobníka - len neviem, ako budete obhajovať svoje reči pred Bohom (a budete, aj keď ste neveriaci)...umele (cielene/zámerne) potratené deti budú pri poslednom Kristovom súde žalovať potratárov (všetci, ktorí sa pričinili o umelý, nie spontánny, potrat: genekológ/-ovia, zdravotný personál, rodičia, tí, ktorí s potratom súhlasili a mali v ňom prsty) z úkladnej vraždy, a potratári sa nebudú mať ako a čím obhajiť...

• p.jojo
        p.jojo, 9.11.17 11:09:08  

Uz jsem to tu mnohokrat psal verim v bozske bytosti ci jen jednu z nich ale myslim si ze jejich svet je od naseho tak vzdalen ze nase problemy jsou jim cizi a pohlizeji na nas jako na mravence v mravenisti. Pokud jim zkrizime cestu tak nas bud zaslapnou nebo naopak ochrani od ohne ktery se siri lesem.
        Mam dojem ze slusny verici by nemel otravovat bohy svymi pozemskymi problemy protoze nas svet je pro ne stejne nicotny a nepochopitelny jako ono mraveniste v lese pro sedlaka ktery obdelava pole v traktoru na vedlejsim poli.

• visitor77
          visitor77, 9.11.17 12:30:45  

hovorím o Bohu, našom nebeskom Otci, sudcovi i obhajcovi, nie o neskutočných/vymyslených "božských" bytostiach pohanov...

• beLIEve
            beLIEve, 9.11.17 12:36:22  

Proč zrovna ten tvůj Bůh je ten pravý?

• visitor77
              visitor77, 9.11.17 12:46:26  

lebo nám ho zjavil Ježiš Kristus, náš Pán - a jeho slovo je slovo pravdy, naprosto mu dôverujeme...Boh-Otec mu dal všetku moc na nebi i na zemi, a dal mu i moc na konci vekov (kedy všetci vstanú zmrtvých) aj súdiť národy - a verte mi, že (vedomí/chcení) potratári to pri jeho súde budú mať nesmierne ťažké, nebudú sa mať čím obhájiť, bude to hotová katastrofa v zmysle "nepoznám vás"...čím to obhájite?

• beLIEve
                beLIEve, 9.11.17 17:26:31  

To mi v podstatě říkáš, že tvůj Bůh je ten pravý jen proto, že tomu věříš. Stejně může argumentovat Žid, že přece Mojžíš přinesl přikázání a to se ví! Nebo muslim, že Mohamed přece prorokoval a to se ví! Nebo kdokoliv jiný, i ti "pohani". Takže milej zlatej, jakto, že zrovna ty věříš v toho správného Boha. Jakto, že ze všech možností jsi měl zrovna kliku a narodil si se do rodiny, kde to tak bylo? :1:

Jinak, co řekl Ježíš o potratech nebo homosexualitě?

• visitor77
                  visitor77, 10.11.17 11:54:31  

"nezabiješ" máme v Desatore; Ježiš miloval deti, a povedal (parafr.): kdo prijme dieťa, prijme aj mňa, kto by pohoršil malé dieťa, je odsúdený...a (umelý/vedomý/chcený) potrat je horší ako zabitie, dokonca ako ako vražda (v hneve, a pod.), lebo dieťa/plod sa nemôže brániť; - potrat je v kresťanskej morálke klasifikovaný ako úkladná vražda a vedie (bez pokánia pred Bohom) k zatrateniu...neviem si predstaviť obhajobu vedomého potratára pred Kristovým súdom - stratí reč, nebude mať čo povedať...

• beLIEve
                    beLIEve, 10.11.17 12:17:22  

To není o potratech... spíš o odkládání dětí, což podporujete.

• visitor77
                    visitor77, 10.11.17 13:47:54  

hovorím len a len o umelých/chcených potratoch...

• beLIEve
                    beLIEve, 10.11.17 14:30:32  

Ježiš miloval deti, a povedal (parafr.): kdo prijme dieťa, prijme aj mňa, kto by pohoršil malé dieťa, je odsúdený...

Nic o potratu.

• visitor77
                    visitor77, 10.11.17 15:15:29  

v Desatore je "nezabiješ!" (nepotrebobal konkretizovať)...

• beLIEve
                    beLIEve, 10.11.17 16:36:30  

Potom tedy, proč nejsou katolíci vegetariáni?

• visitor77
                    visitor77, 10.11.17 17:44:25  

"nezabiješ" platí len pre človeka...

• beLIEve
                    beLIEve, 10.11.17 19:40:28  

Pokrytectví.

• p.jojo
              p.jojo, 9.11.17 20:26:39  

Duvod je prosty, visitor jako spravny nabozensky fanatik je dogmatik. Pro nej neexistuje rozum a logika vse ma napsane v pismu.
              Je uzasne sledovat kdyz nechape jeden dogmatik druheho dogmatika :1:
              Bel ty mas preci taky jedno dogma :1:

• beLIEve
                beLIEve, 9.11.17 21:47:20  

Klidni svoje osobní antipatie. Že jsi blban, to není moje dogma...ale tvoje.

• beLIEve
                beLIEve, 9.11.17 21:59:21  

Ještě dodám, že vůbec nejde o to, že bych ho nechápala. Je jasné, že je to fanatik. A mě baví klást dotazy, ze kterých nedokáže vybruslit. To jsi asi ve své naivitě nepochopil.

• p.jojo
                  p.jojo, 9.11.17 23:36:41  

Ale ty jsi taky fanatik.
                  Slunickarska a feministicka fanaticka.
                  Priklad je tve dogma ohledne rasismu ci nabozenstvi.
                  Podle tveho dogmatu nesmis odsoudit priznivce jakehokoli nabozenstvi lhostejno co to nabozenstvi hlasa.

• beLIEve
        beLIEve, 9.11.17 11:43:10  

Neber si pořád do huby genocidu, znevažuješ tak tu skutečnou!

• beLIEve
      beLIEve, 9.11.17 11:40:26  

Dalo by se s tím souhlasit.

Až na tu blbost o žurnalistech. Nejsou to žurnalisti, kdo to démonizují.

• p.jojo
        p.jojo, 9.11.17 20:28:41  

Dobra nejsou to primarne zurnalisti ti preci stejne jako devky udelaji za prachy cokoli jsou majitele medii kteri tyhle informacni slapky zamestnavaji. :1:

• beLIEve
          beLIEve, 9.11.17 22:01:15  

To je v zemi, kde jsou potraty legální, a běžně se píše o Polsku jako utlačujícím ženská práva... prostě sranec, jojánku.

• p.jojo
            p.jojo, 9.11.17 23:50:36  

Beliv nasim majitelum medii jsou u prdele potraty ale jako nastroj manipulace s masami vyuzivaji tema trpicich deti zen ci starcu. Na tyhle "trpici" tve zenske podvedomi reaguje jako psici na Pavlovuv reflex.
            Staci pri komentari cehokoli zamontovat do informace tohle utrpeni a zblbnes vetsinu naroda jako v Capkove romanu "Matka", lidi k souhlasu se zabijenim. Okrajovou zalezitosti je ze pokud tuhle medialni sekeru vyuzivas musis medialne "palakat" nad jakymkoli urpenim tedy i tehotnych zen a deti ktere umiraji prirozenou cestou diky vrozenym vadam a nemocem.

• beLIEve
              beLIEve, 10.11.17 10:55:50  

"Mam marne prani aby potrat ci smrt nemocneho ditete byl v nasi spolecnosti oddemonizovan ale je to marna snaha diky dementnosti zurnalistu a hlavne dementnich zurnalistek."

"Beliv nasim majitelum medii jsou u prdele potraty ..."

No, takže mám zase pravdu.