Čumící fórum

Otevřená diskuze | Kategorie: Nezařazeno
sorgeto (2016-12-04 21:33:23)poko (2016-12-03 13:45:17)MimVig123 (2016-11-14 05:17:00)oovenka (2016-09-27 22:14:16)tank (2016-08-30 12:58:52)czjhdlkjhbfdhndjgbdhsdgcj (2015-06-21 08:10:12)xxxxxxx777 (2014-06-16 11:00:11)drobek (2012-04-12 08:58:32)
Čumící fórum
Založeno: 30. 10. 2009 | Příspěvků: 6 048 | Členů: 8
Správci: poko (hlavní)

Vítejte na tomto foru, není můj nápad tento název,
( nerad bych pravému zakladateli sebral jeho autorská práva a slávu)
a přesto zde ode dneška už můžete čumět úplně na všechno i na to, že jsem sem byl přidělen jako správce.

Protože tady nelze jednoznačně říci o čem to tady je, o čem je ten guláš o to více pak na to všechno můžete jen čumět

pokorný

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• jo_toto
    jo_toto, 10.11.16 22:03:51  

čus
    č umíte
    čumte :4:

• sorgeto
    sorgeto, 26.10.16 14:28:22  

:7:

• oovenka
    oovenka, 27.9.16 22:14:16  

:15:

• gombur
    gombur, 26.9.16 01:41:51  

:7:

• tank
    tank, 30.8.16 12:57:08  

Cíl = uzdravení
    Naděje = řada lékaře použít správný lék
    Vira = začít uživať ten lék

CÍL = návštěva msta
    Naděje = nápad použít vlak
    Víra = nastoupit a cestovat

Cíl = obecenstvo s Otcem
    Naděje = učení Ježíše
    Víra = uvádění učení do života.

Víra bez skutků je mrtvá
    Naděje nikoho do cíle nepřivede je potřeba víra / živá
    Člověk s nadějí bez víry je jenom snílek.
    Člověk s vírou bez naděje bloudi, zkouší všechno možné ale nemá pravdivou vizi, nápad, vnuknuti

Každá nevyhraná loterie je důsledek falešné naděje věří ze vyhraje a víry ze si koupil falešný los.
    tank
    tank, 30.8.16 03:27:33 smazat@!!!
    Cíle jsou různé
    Naděje je oblast vize, vnuknuti, nápadů, snu, rad, poučení,

Víra je oblast uskutečnění a uvedení naděje do života.

Víra je podstata základ pro naději.
    tank
    tank, 30.8.16 03:29:06 smazat@!!!
    Židům 11:1
    Víra pak jest nadějných věcí podstata, a důvod neviditelných.
    tank
    tank, 30.8.16 03:34:53 smazat@!!!
    Naděje jen doufá ze to je.
    Víra i když to ještě nevidí, tak tu naději naplňuje.
    radkojaga
    radkojaga, 30.8.16 09:47:00 @!!!
    poko(tanku), ta trojice jak jsi ji představil (cíl, naděje, víra) je zajímavý koncept...dá se sním pracovat i zdůvodnit proč nás dovede naše víra k jinému cíli než se upínala naděje

cíl chápu jako něco kam se ti upírá pozornost... kam míří tvoje vnitřní puzení (kde je tvoje pozornost, tužby, poklady tam je tvoje srdce)

naděje? to je představa ...jaké to "tam" je

víra...je rozhodnutí následovat toto puzení, je to ANO výzvě srdce v činu
    tank
    tank, 30.8.16 11:32:25 smazat@!!!
    Poko tady není, poko odpočívá na BL = ČRNÉ LISTINĚ

K cíli je potřeba aby jak naděje, tak víra byla pravdivá, nefunguje falešná naděje s pravdivou vírou a stejně tak falešná víra s pravdivou naději. To co cíle nikoho nepřivede.

je potřeba aby jak naděje i víra byla ještě GARANTOVANÁ někým, kdo má moc a dá na to svoje slovo které dodržuje.
    Aby to nebylo jen něco vysněného co by si musel pak snílek sám garantovat.

Pžíklad. K čemu Ti bude např, falešná víra a naděje u výroku uklizečky nebo vrátného že se Ti zvedne plat, když ani jeden na to nemá moc aby to mohl garantovat.

Když to stejné udělá ředitel o kterém se ví, že svoje slovo dodržuje, pak i když peníze ještě nevidíš, můžeš být v naději a mít takovou víru garantovanou, protože ředitel má na to tu moc.
    tank
    tank, 30.8.16 11:36:48 smazat@!!!
    cílů ,nadějí a vír jsou celé řady, ale jde o to, aby všechno bylo PRAVDIVÉ a GARANTOVANÉ jinak je vysněný cíl, naděje a víra o ničem.
    Je třeba aby na to někdo kdo má autoritu a moc dal svoje slovo.
    tank
    tank, 30.8.16 11:49:32 smazat@!!!
    Pokud není naděje a víra garantovaná, nikdo na ni nedal svoje slovo, tak je maximálně vysněná a tu si pak musí snílek sám garantrovat, jestli na to má ještě nějaký vliv a moc. Mít naději a víru jenom pro doufání a věření je o ničem.

• tank
      tank, 30.8.16 12:58:51  

Pokud není naděje a víra garantovaná, nikdo na ni nedal svoje slovo, tak je maximálně vysněná a tu si pak musí snílek sám garantrovat, jestli na to má ještě nějaký vliv a moc. Mít naději a víru jenom pro doufání a věření je o ničem.

Já si například mohu garantovat naději a víru maximálně na záchodě, kdy si místo toaletním papírem nevytřu zadek smirkovým a to tak asi všechno, jinak na to co si nemohu garantovat potřebuji mít garantované od toho, kdo má autoritu a moc a nejen to, ještě na to dá svoje slovo.

• Carbon.de.Castel-Jaloux
        Carbon.de.Castel-Jaloux, 30.9.16 09:03:02  

Garantovaná! :1: :1: VĚŘÍM například urychluje u některých nemocí léčbu. Jistě jsi četl někde něco o někom, kdo "bojoval se svou nemocí". Má to pozitivní účinky.

Garance? "Garantujeme vrácení peněz" slibují kupčíci :))) To je ovšem o něčem jiném. Oni navíc nic nevrátí :14: Tam je to vždycky tvoje vina - už že jsi si ten šmejd koupil. To je prostě něco jiného.

• poko
          poko, 24.10.16 01:54:06  

Garantována ředitelem ne nějakou uklízečkou tím kdo má autoritu a moc a svoje slovo umí dodržet, podvodník tam nepatří, jeho garance jsou k ničemu.

• poko
          poko, 24.10.16 01:57:04  

Vysněnou na kterou Ti nikdo ani nedal svoje slovo, je o ničem. To se můžeš klidně I uvěřit do samého úvěření.

• poko
    poko, 10.8.16 22:55:32  

přesun z jiného fora kde je to mimo téma.
    Tady můžete pokračovat vesele dál, nebo na to čumět od rána do večera

• nikdoinic
      nikdoinic, 11.8.16 05:05:40  

Ono jde o to aby už víckrát "o mně" a.l.tereza nelhala:-)o nic víc asi že nejde..
      Falešné učení ať si šíří na někoho jiného účet, třeba na svůj, to je mi fuk.. :15:

A svoji zlobu na svoji nedostatečnost si taky může vylévat jakýmkoliv zbůsobem, třebas i blokacema a nebo blajklistama na můj nick:-), je to jen a jenom její profil, je to zase jenom o tom, jaká je:-).

• poko
    poko, 10.8.16 22:52:59  

nikdoinic, 1.8.16 05:49:00 reagovatsmazat@!!!
    Aby v tom bylo jasno za co jsem měla několik hodin ban, dodávám k přečtení okopírovanou zprávu:

"Váš účet byl zablokován. : Opakované nahlašování příspěvků, které pravidla neporušují.. Konec banu: 2016-07-24
    nikdoinic
    žena
    Informace o účtu
    Datum založení: 22. 10. 2013 18:03:57
    Naposled aktivní: 23. 7. 2016 12:54:04
    Stav účtu: Blokován do 24. 7. 2016 00:00:00"

Stěžovala jsem si totiž příliš často na chování některých zdejších křesťanů, což by se tedy měli a nebo mohli již začít lépe chovat a spoludiskutérka a.l.tereza by měla přestat vůči moji osobě lhát, v lepčím případě omluvit se za svoje dosavadní lhaní ve veřejných diskuzích o mně.
    a.l.tereza lže a když její lži chci řešit tak mne celá uražená všude zablajklistuje?
    To neumí své lži jinak řešit?

a.l.terezy lež:
    a.l.tereza, 20.7.16 13:05:51
    "Psala jsi že Ježíš Kristus jsou mnozí, tak co s tím?"

nikdoinic: Ja takovéto hlouposti nepíšu, ni nikdy jsem nic takovéhoto hloupého nenapsala.
    a.l.tereza by neměla o mně lhát.

Další lež a.l.terezy :
    a.l.tereza
    a.l.tereza, 23.7.16 18:15:32
    "Uživatelka nikdonic, včetně příspěvků, která porušují pravidla tohoto serveru, nahlášené adminovi, ...do jeho rozhodnutí všechny její pravidla porušující příspěvky.."

Svými příspěvkami jsem pravidla tohoto serveru neporušila!!!
    Lhát se nemá a.l.terezo!!

http://postoloprty.farnost.cz/duchovni-slovo/katecheze-mravoucne/8-bozi-prikazani/
    nikdoinic
    nikdoinic, 8.8.16 18:45:40 reagovatsmazat@!!!
    Na co je a.l.tereze křest když lže?
    nikdoinic
    nikdoinic, 8.8.16 18:52:17 reagovatsmazat@!!!
    Ani se neomluví, co to je za lidi ti křesťané?
    nikdoinic
    nikdoinic, 8.8.16 19:00:16 reagovatsmazat@!!!
    Ja už asi vím, vyučují nebiblické lži a tak sami lžou a ani jim to nepřijde být divné:-)..
    nikdoinic
    nikdoinic, 8.8.16 19:27:13 reagovatsmazat@!!!
    Co sem k tomu nenašla:
    1.Jan 3.
    8 Kdož činí hřích, z ďábla jest; nebo ďábel hned od počátku hřeší. Na toť jest zjeven Syn Boží, aby kazil skutky ďáblovy.
    9 Každý, kdož se narodil z Boha, hříchu nečiní; nebo símě jeho v něm zůstává, aniž může hřešiti, nebo z Boha narozen jest.
    10 Po tomtoť zjevní jsou synové Boží a synové ďáblovi. Každý, kdož nečiní spravedlnosti, neníť z Boha, a kdož nemiluje bratra svého.
    nikdoinic
    nikdoinic, 8.8.16 19:29:12 reagovatsmazat@!!!
    Jan 8
    44 Vy z otce ďábla jste, a žádosti otce vašeho chcete činiti. On abyl vražedník od počátku, a v pravdě nestál; nebo pravdy v něm není. Když mluví lež, z svého vlastního mluví; nebo lhář jest a otec lži.
    a.l.tereza
    a.l.tereza, 9.8.16 20:12:06 reagovatsmazat@!!!
    co je ti vůbec do a.l.terezy? udělala sis z ní evidentně terč a jen na její adresu troluješ to je celé a jasné jako na obloze slunce...
    nikdoinic
    nikdoinic, 9.8.16 20:36:47 reagovatsmazat@!!!
    Všechy poslední naše spory vznikli tak že jsi o mně napsala:

nikdoinic:
    Ja tako

• poko
      poko, 10.8.16 22:54:16  

nikdoinic, 8.8.16 18:45:40 reagovatsmazat@!!!
      Na co je a.l.tereze křest když lže?
      nikdoinic
      nikdoinic, 8.8.16 18:52:17 reagovatsmazat@!!!
      Ani se neomluví, co to je za lidi ti křesťané?
      nikdoinic
      nikdoinic, 8.8.16 19:00:16 reagovatsmazat@!!!
      Ja už asi vím, vyučují nebiblické lži a tak sami lžou a ani jim to nepřijde být divné:-)..
      nikdoinic
      nikdoinic, 8.8.16 19:27:13 reagovatsmazat@!!!
      Co sem k tomu nenašla:
      1.Jan 3.
      8 Kdož činí hřích, z ďábla jest; nebo ďábel hned od počátku hřeší. Na toť jest zjeven Syn Boží, aby kazil skutky ďáblovy.
      9 Každý, kdož se narodil z Boha, hříchu nečiní; nebo símě jeho v něm zůstává, aniž může hřešiti, nebo z Boha narozen jest.
      10 Po tomtoť zjevní jsou synové Boží a synové ďáblovi. Každý, kdož nečiní spravedlnosti, neníť z Boha, a kdož nemiluje bratra svého.
      nikdoinic
      nikdoinic, 8.8.16 19:29:12 reagovatsmazat@!!!
      Jan 8
      44 Vy z otce ďábla jste, a žádosti otce vašeho chcete činiti. On abyl vražedník od počátku, a v pravdě nestál; nebo pravdy v něm není. Když mluví lež, z svého vlastního mluví; nebo lhář jest a otec lži.
      a.l.tereza
      a.l.tereza, 9.8.16 20:12:06 reagovatsmazat@!!!
      co je ti vůbec do a.l.terezy? udělala sis z ní evidentně terč a jen na její adresu troluješ to je celé a jasné jako na obloze slunce...
      nikdoinic
      nikdoinic, 9.8.16 20:36:47 reagovatsmazat@!!!
      Všechy poslední naše spory vznikli tak že jsi o mně napsala:

nikdoinic:
      Ja takovéto věci nepíšu, nikdy jsem nic takovéhoto nenapsala, ani se s tímto názorem nestotožňuji, protože nemám takovouto víru, protože v Bibli nic takového není, tedy se cítím být tímto tvým výrokem hluboce uražena a do dnes ses mi ani neomluvila za toto svoje křivé svědectví o mně, to jsou zcela zásadní věci.
      nikdoinic
      nikdoinic, 9.8.16 20:41:53 reagovatsmazat@!!!
      V Bibli nás Ježíš varuje že se mnozí budou za něho vydávat, tak jak by mohl být mnozí?
      a.l.tereza
      a.l.tereza, 9.8.16 21:00:03 reagovatsmazat@!!!
      ..x krát to tu bylo vysvětlené, Krista oblékli mnozí, tak Ježíš Kristus jsou ti mnozí, chceš-li ještě jinak, ti mnozí jsou údy jeho Těla..., nemůžu za to, že to stále nechápeš a nenecháš si vysvětlit, spíše už mně to přijde že jsi se toho doslovného chytla abys měla důvod útočit a vést hašteřivé řeči proti a.l.tereze a ne a ne si klapky z očí sundat dolu...
      nikdoinic
      nikdoinic, 9.8.16 21:05:55 reagovatsmazat@!!!
      To že mnozí oblékli Krista není to samé co píšeš ty že Ježíš Kristus jsou mnozí..

Ale jde hlavně o to že ja jsem nikdy nenapsala:

Nemůžeš psát o mně že jsem napsala co jsem nikdy nenapsala.
      Ja takovouto tvoji víru že Ježíš Kristus jsou mnozí nezdílím.
      Dokonce jsem kategoricky proti něčemu takovémuto.
      Ježíš je jméno osobní a Ježíš Kristus je jenom jeden, o když si někdo obleče Krista tak porád jenom toho jednoho a ne mnohé..
      nikdoinic
      nikdo

• nikdoinic
        nikdoinic, 11.8.16 05:32:33  

Ježíš Kristus nejsou mnozí..
        To a.l.tereza napsala absolutní nebibličtinu a ještě se pokusila svádět to na mně, ale ja takové nebiblické hlouposti nepíšu ni nikdy jsem nenapsala!!
        Ježíš Kristus je jenom jeden.
        Kristovo tělo jsou mnozí, Kristovo tělo je církev i každej jednotlivec je údem Kristova těla, ale není mnoho Ježíšů Kristů, jsou leda tak podvodníci kteří se za něho vydávají, Ježíš Kristus je jenom jeden.

Tak například za Ježíše Krista se očividně vydává Jákob Lorber, jehož spisy do diskuzí už léta podstrkuje či podstrkoval josefzhor.
        Je to zcela zavádějící učení, vymyslel si dokonce i nějaké uplně jiné evangelium VEJ, kde jsou zcela falešné nauky o Bohu i náboženství..

To proto Ježíš Kristus nejsou mnozí, protože to by se potom mnozí mohli za Ježíše Krista vydávat, což je pravým Ježíšem Kristem i předpovězeno, že tomu tak bude a tomu nelze dávat zelenou...
        Ježíš Kristus je jenom jeden a Jeho Slovo máme v Bibli.

Ale ja vím že a.l.tereza velice ráda všelijakým falešným učením podléhá a proto tolik nemá ráda tu onu biblickou "doslovnost", ale ona je důležitá..ne že není..proto je dobré nahlédat i do různých překladů Bible pro srovnávání, ale nikdy ne do jiných evangeliíí které si někdo vymyslel aby svedl mnohé..a kdyby to bylo možné, tak i vyvolené..(Matouš 24/24).

• oovenka
    oovenka, 20.7.16 15:11:33  

ctím vlákno! :1: :1: :1:

• poko
    poko, 19.7.16 20:08:48  

abuka, 19.7.16 12:24:33 reagovat@!!!
    Vhledem k nárůstu počtu příspěvků vás všechny prosím, abyste, pokud je to možné a rozumné, "ctili vlákno". :4:
    Rovněž není bezpodmínečně nutné příspěvky, které nám připadají obzvlášť povedené, uváděli dvakrát. :11:
    poko
    poko, 19.7.16 12:36:28 reagovat@!!!
    Už vidím a umím si velice živě představit, jak Ty sám to dodržuješ a přestáváš zakládat nová vlákna.
    abuka
    abuka, 19.7.16 12:52:12 reagovat@!!!
    Zkus si to, prosím, přečíst ještě jednou a pomalu.
    Nepíšu nic o tom, že bychom neměli zakládat nová vlákna k novému tématu, nebo když je to z jiného důvodu rozumné.
    To ovšem není tvůj případ, když jsi svůj níže uvedený příspěvek nejprve umístil dole do vlákna, a poté "pro jistotu" ještě samostaně nahoru.
    poko
    poko, 19.7.16 14:01:45 reagovat@!!!
    Co kdyby jsi si, než něco napíšeš,raději všechno napřed pozorně přečetl a porovnal.

nevím nic o tom, že by se jednalo o dva naprosto stejné příspěvky počtem slov.

Copak Ti nedochází, že ne všechno, co tady píšeš platí jako realita? ? Copak Ti nedochází, že si to mohou lidi ověřovat??
    31.1.Marika
    31.1.Marika, 19.7.16 17:36:07 reagovat@!!!
    za trest by se měl abuka srolovat a hned! :1:
    poko
    poko, 19.7.16 18:04:11 reagovat@!!!
    Copak to není pro něho dostatečný trest, když si okolí ověří skutečnost a uvidí realitu? Tim ztraci důvěryhodnost Co chceš lepšího??
    abuka
    abuka, 19.7.16 18:16:40 reagovat@!!!
    To jsou úplně zbytečné řeči.
    Slušně jsem žádal o určitou kázeň při vkládání příspěvků. Ze tvé reakce je jasné, že moje žádost byla opodstatněná.

Samozřejmě, že toto jalové vlákno o ničem bude smazáno.
    Zůstane moje žádost, kterou budu čas od času přesouvat nahoru, a doufat, že alespoň někdo zareaguje.
    Ještě nějaké připomínky? :5:
    31.1.Marika
    31.1.Marika, 19.7.16 18:44:26 reagovat@!!!
    bez připomínek, klidně mazej, my to vydržíme
    poko
    poko, 19.7.16 20:01:21 smazat@!!!
    Musí přece zamést stopy.
    31.1.Marika
    31.1.Marika, 19.7.16 18:33:53 reagovat@!!!
    :1: okolí uvidí prdlajs, a ne realitu, protože v tom zmatku málokdo pozná, kdo co založil nebo nezaložil...
    abuka
    abuka, 19.7.16 19:04:22 reagovat@!!!
    Už se mi to sk

• poko
      poko, 19.7.16 20:16:03  

Žádal kázeň na zakladě něčeho, co se nekonalo a bylo účelově vymyšlené pro takové zdůvodnění cenzůry.

• oovenka
    oovenka, 17.7.16 23:01:35  

:10:

• poko
    poko, 17.7.16 21:15:31  

poko, 17.7.16 21:09:29 reagovatsmazat@!!!
    K diskusi zda by mohl byt stejná osoba Ježíš Kristus jako archanděl Michael, jak učí SJ.

Anděl jako posel je jedna věc a
    anděl jako duchovní bytost naprosto jiná.

Ježíš Kristus se nemůže počítat způsobem bytí,mezi anděla nebl archanděla co by duchovní bytost ,neměl by být po kom, ani jeden z Jeho rodičů neměl takový způsob bytí,
    po Otci je způsobem byti Bůh, po matce je způsobem byti. člověk.

Výklad SJ je faLešný blud.. .

• papouch1
    papouch1, 16.7.16 08:05:25  

Co čumíte?????? :7: :7: :7: :7: :7: :7: :7:

• oovenka
      oovenka, 17.7.16 23:02:26  

tu se skoro nic neděěje, ani nečumí, to je hrozný, že joo!:-*

• poko
    poko, 11.7.16 20:18:48  

erika... 11.7.16 20:15:17 reagovatsmazat@!!!
    http://echo24.cz/a/ii9uS/vznika-novy-druh-cloveka-skupina-ztohoven-cipuje-lidi

• poko
    poko, 3.7.16 12:40:44  

Dnes mi přišlo toto.

https://www.email.cz/web-office/FnGmrN0Aqr1ZbL5iTVQ50ogjBc4MTixTjG9xCFKd1cEhIdmLKiqi9AlcEyaVaJ8yEHQrFxw/10__JIDEL__SMRTI.ppsx

zajímavé že pivo, slivovice, sádlo ani bůček tam není!

Jím všechno na co mám chuť a ještě jsem nezemřel, ale nakonec stejně nejvíce umírají lidi na lůžku a v leže.
    To jenom podle evoluční teorie silní a púřizpůsobivý přežívají. jo jo přežívají přežívají přežívají,

ale jenom do smrti.

Ježíš řekl i toto.
    Marek 16:18 budou brát hady do ruky, a vypijí-li něco smrtícího, nic se jim nestane;

• poko
    poko, 3.7.16 12:39:02  

poko, 30.6.16 19:56:44 reagovatsmazat!!!
    Dnes mi přišlo toto.

http://www.prvopodstata.com/2016/05/06/varujte-vsechny-lidi-kolem-sebe-jeste-je-cas/#comment-18616
    visitor77
    visitor77, 30.6.16 20:07:54 reagovatsmazat!!!
    necpite to tu! - nalepte si to na dvere obejváku...
    Ruslana
    Ruslana, 2.7.16 12:04:00 reagovatsmazat!!!
    poko, 30.6.16 19:56:44
    Dnes mi přišlo toto.
    http://www.prvopodstata.com/2016/05/06/varujte-vsechny-lidi-kolem-sebe-jeste-je-cas/#comment-18616

Zda to bude podkožní čip poznáme až USA (všichni národy) budou válčit proti Jeruzalému, a na svatém místě(tam kde stál chrám) bude stát ohavnost (modla, obraz) podle slov Pána Ježíše Mat. 24:15.
    Pravděpodobně bude to prezident USA komu udělají obraz, ten obraz bude mluvit, já osobně za tím vším vidím Donalda Trumpa. On odpovídá popisu z Daniela 11:21, vše co bude dělat poslední král (prezident) je popsáno v Daniela 11:21-45.
    Proroctví se musí plnit slovo v slovo, počkáme zda on bude zvolen na podzim, když bude zvolená Hillary tak proroctví se plnit nebudou. Je to "člověk bezzákonností syn zničení" 2.Tes. 2:1-5, ne dcera.
    visitor77
    visitor77, 2.7.16 12:18:43 reagovatsmazat!!!
    nezmysly, výmysly, smyšleniny!

• poko
    poko, 14.6.16 18:47:42  

https://www.youtube.com/watch?v=HnuFOeK-eZA

• nikdoinic
      nikdoinic, 14.6.16 19:20:37  

To je pro něho typické :
      "Jako dítě jsem často vymýšlel notorické nesmysly a dělal jsem to vždy jen pro to, abych mohl překvapit ostatní. Jednou jsem utrhl ze stromu, který patřil mému otci, vynikající ovoce, skryl jej ve křoví a pak jsem střemhlav běžel všem říct novinku, že jsem objevil sklad ukradeného ovoce" - Charles Darwin

Ukradnout z Bible stvoření světa a svýst to na něco jiného:-).

• poko
    poko, 4.6.16 21:25:10  

http://afinabul.blog.cz/1606/trinact-satanskych-pokrevnich-dynastii

• oovenka
    oovenka, 10.5.16 08:26:01  

:4: :4: :4: novéééj

• c.o.w.b.o.y
    c.o.w.b.o.y, 7.5.16 00:06:32  

:7: :7: :7: :7:

• poko
    poko, 30.4.16 09:52:02  

PŘESUN Z JINÉHO FORA

Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 29.4.16 23:37:45 reagovatsmazat@!!!
    http://majzlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=506210

michalborek
    michalborek, 30.4.16 00:46:09 reagovatsmazat@!!!
    Když hlupák píše články, dopadne to tak nějak jako výše a než vysloví blud, jakože všechny teroristické útoky, spáchané v posledních mnoha a mnoha letech v Evropě a ve světě, byly spáchány muslimy, tak by si své vysněné informace mohl také někdy ověřit a to třeba v https://www.europol.europa.eu/category/publication-category/strategic-analysis/eu-terrorism-situation-trend-report-te-sat

Stejně tak jeho představy o západní Evropě z titulků Blesku ho musí strašně děsit, ale opravdu na západ od nás není chaos a třebaže situace určitě není dokonalá, jako ono vždy, když se snažím někomu pomoct tak mi to něco stojí, tak stále většina Evropy na západ od nás nevzdala ještě tento boj o zachování si tváře Evropy jako kontinentu pro všechny, kdo potřebují pomoc a to bez rozdílu náboženství, rasy a původu.

Předchozím nijak nesnižují váhu problému, jež pivní mozky nepochybně by nejraději řešili armádou na hranicích, někteří dokonce čínsko-ruskou, ale pouze poukazuji na to, že naše lidské závazky ze společného lidství nekončí na našich hranicích a jsou vůči všem bytostem. Jinak ale osobně bych také viděl raději větší důraz na povinnosti a nejen tedy na práva k nově příchozím, ale k tomu je třeba také přijmutí společného postupu a rozložení zátěže na všechny členy EU.

michalborek
    michalborek, 30.4.16 00:55:43 reagovatsmazat@!!!
    Každopádně apriori mi více nebo přinejmenším stejně děsí vzestup radikalismu mnohdy ruku v ruce spojeného s primitivními temnými stránkami křesťanství, jež se v podstatě teprve nedávno podařilo odstranit v Evropě z tohoto z historické zkušenosti také pěkně kontroverzního náboženství a jež jakoby se dnes ve svých temných stránkách chtělo démonu vzkříšenému v současném světě v Islámu v mnohém vyrovnat.

• poko
    poko, 10.4.16 19:52:28  

https://gloria.tv/article/cH8mNuzugXY

• poko
    poko, 9.4.16 14:54:01  

v laboratoři Molekulární Genetiky a Onkologie - GENOMAC v Praze Ruzyni jsou schopni zmapovat podle DNA odkud se rozšířili předkové té či oné osoby, díky jeho odběru slin z horní části úst a ze spodní části, do historie 10 000 roků.

Mám od nich informaci, že současné zachoválé lidstvo pochází z větve jednoho muže a větví sedmi žen, ostatní větve už vymřeli.

poko
    poko, 9.4.16 14:23:45 reagovatsmazat@!!!
    http://www.rekreacnigenetika.cz/genograf-tajemstvi-vaseho-rodu

poko
    poko, 9.4.16 14:42:05 reagovatsmazat@!!!
    obě linie jak mužská Y tak ženská X stojí pouhých
    12 990 Kč odběr výtěru úst si po obdržení sady kde jsou dvě zkumavky a dva kartáčky na horní a dolní výtěr úst provádí každý sám doma a vzorky odešle.,

Je to výhodné i pro ty, kteří chtějí zjistit svoje nemanželské děti pro případné doplacení alimentů. :1: :1:

poko
    poko, 9.4.16 14:52:30 reagovatsmazat@!!!
    Zjištění předků podle jména přijmení a data narození na matrice nemusí být přesné, pokud zapsaný otec není biologickým otcem
    DNA toto vylučuje

• oovenka
    oovenka, 1.3.16 17:32:49  

:4: :4: :4: :4:

• poko
    poko, 20.2.16 12:31:27  

https://deutsch.rt.com/international/36881-volle-kampfbereitschaft-usa-ziehen-ihre/

• poko
    poko, 13.2.16 23:08:54  

http://www.adcz.cz/info/papez-tvrdi-ze-je-bohem-na-zemi/

poko
    poko, 12.2.16 10:18:10 reagovatsmazat@!!!
    http://www.adcz.cz/proroctvi-a-svetove-udalosti/razantni-oziveni-papezske-moci/

visitor77
    visitor77, 12.2.16 11:02:17 reagovatsmazat@!!!
    pre vás (proti RKC a pápežovi) je všetko dobré, aj kraviny z bulváru! - len nech to splní účel - katolíku! Že sa nehanbíte!

visitor77
    visitor77, 12.2.16 11:11:39 reagovatsmazat@!!!
    jo, "amazing discoveries" - yes, amazing stupididy!

Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 12.2.16 12:23:05 reagovatsmazat@!!!
    To jsou levné účelové pomluvy.

poko
    poko, 12.2.16 12:58:28 reagovatsmazat@!!!
    To nechť posoudí jiní.

visitor77
    visitor77, 12.2.16 14:11:07 reagovatsmazat@!!!
    sudcom je slovo pravdy, a vy ho nemáte!

poko
    poko, 13.2.16 10:37:29 reagovatsmazat@!!!
    Já taky nikoho nesoudím, nejsem soudce.

visitor77
    visitor77, 13.2.16 12:15:29 reagovatsmazat@!!!
    kde tvrdím, že súdite?...len tvrdím, že slovo pravdy usvedčuje zo lži - a tá konkrétna pravda, o ktorej bola reč, nie je nie je na vašej strane, pretože o RKC drtivo lžete - aj skze bulvár - jednoducho (vo vzťahu k RKC) nedokážete odlíšiť pravdu od lži (máte chatrné vedomosti o RKC a ste naviac predpojatý), alebo vedome lžete, čo je horšie...

poko
    poko, 13.2.16 13:27:44 reagovatsmazat@!!!
    Co z toho co jsem já napsal a jsou moje slova je podle Tebe moje lež? Můžeš mi okopírovat jednu takovou moji větu, kde jsou moje slova,
    Takto je to celé účelově zavádějící obviňování o ničem, obyčejné plácání

visitor77
    visitor77, 13.2.16 15:56:37 reagovatsmazat@!!!
    ...to, čo kopírujete z antikatolíckeho bulváru...

poko
    poko, 13.2.16 19:47:46 smazat@!!!
    Zatím jsi neokopíroval žádná moje slova a pokud máš problém s kopírováním, pak si to musíš vyříkat s autorem

radkojaga
    radkojaga, 13.2.16 20:02:56 smazat@!!!
    Poko, ale proč tedy uveřejňuješ takový bulvár a pomluvy, pokud s nimi nesouhlasíš. Anebo s nimi souhlasíš když je sem dáváš a pak jsou výtky ze strany Vizitora oprávněné.

poko
    poko, 13.2.16 22:20:16 smazat@!!!
    Zajímá mne reakce druhých zda se vyjádří nebo nevyjádří

talk
    talk, 13.2.16 22:46:08 smazat@!!!
    Poko, muj nazor je, ze casto zvanis a musis mit posledni slovo. :4:

poko
    poko, 13.2.16 23:06:46 smazat@!!!
    Tvůj názor je jenom Tvůj názor, to jde mimo mne když je realita jiná

poko
    poko, 13.2.16 13:50:26 reagovatsmazat@!!!
    visitor77, 15.12.15 13:33:45
    reagovat@!!!
    hmm, poko hlásá moudrost, s ktorou súhlasím :-)

talk
    talk, 13.2.16 22:48:02 reagovatsmazat@!!!
    Na foru o papezi jsi to zase prehnal, tady se ti to vratilo. :4:

Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 13.2.16 01:38:50 reagovatsmazat@!!!
    Myslíš Boha? Pak ano. Jinak je to vše jen lidská domněnka.

poko
    poko, 13.2.16 10:38:29 reagovatsmazat@!!!
    Každý už si to sám přebere

• poko
    poko, 9.2.16 20:29:39  

Josef.z.hor, 8.2.16 22:13:59 reagovatsmazat@!!!
    Pán „Aby se slovům Písma „A On přibíral na milosti a moudrosti před Bohem a lidmi“ správně rozuměno musí být Ježíš představen jako člověk, ve kterém se jediné, věčné Božství uvěznilo zdánlivě tak nečinně jako je uvězněn duch (Boží jiskra v člověku) v bytosti každého člověka. Ale, co každý člověk podle Božího řádu musí sám učinit, aby svého ducha v sobě osvobodil, to musel v plné vážnosti udělat i Ježíš- člověk, aby Boží Bytí v Sobě osvobodil, aby se s Ním sjednotil. Duše Ježíše jako každého člověka byla postižena slabostmi, a to tím více, poněvadž Si Boží Duch musel Sám Sobě uložit nejmocnější pouta, aby mohl být držen ve Své duši. Tak musela duše Ježíše také prodělávat největší pokušení. Sebe Sama zapírajíc, aby Svému Božímu Duchu odňala pouta, tím se posílila pro nejvyšší svobodu Ducha všech duchů a tak se s Ním úplně sjednotila. A právě v tom pak bylo i přibírání v moudrosti a milosti duše Ježíše před Bohem a před lidmi, a to v míře, jak Se postupně Boží Duch sjednocoval se Svou arci Boží duší, která tu byla vlastním Synem.“ Mládí, kap. 298, 1, 4-7, 17-19

visitor77
    visitor77, 8.2.16 23:34:49 reagovatsmazat@!!!
    to sa nedá čitat, protibiblická rétorika, nie je to v Duchu Svätom...

Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 9.2.16 07:29:16 reagovatsmazat@!!!
    Právě, že to je naprosto čisté ve svém lpění na dogmatech ti není dáno poznat Ducha Svatého. Pravdu nepoznáš čtením, ale srdcem.

visitor77
    visitor77, 9.2.16 11:42:20 reagovatsmazat@!!!
    Josefe, čo veta, to to nezmysel, antibiblická/antikresťanská rétorika:

Ježišovi a Duchu Svätému sa tu prisudzujú ľudské veci; Ježiš bol človeku podobný okrem hriechu, a Duch Svätý nič nemusí; v Ježišovi nie je uväznené "věčné božství; Ježiš nie je poriadený Duchu Svätému; Duch Svätý nemá pouta; Duch Svätý sa nezaraďuje do portfólia iných duchov; Ježiš nie je v podradnom postavený pred Bohom; Boží Duch sa nezjednocuje s nejakou "arciduší", ktorá nie je "vlastný Syn", atd...
    Jozefe, sú to všetko nehorázne antikresťanské Lorberove bludy, ktoré neprijíma žiadna kresťanská cirkev, ani protestanti; Jacob Lorber je na indexe zakázaných diel vo všetkých cirkvách. Vyzývam správcu, aby to vymazal; a naviac, už Lorberovu antikresťanskú "teologii" (=bludy) tu nenoste, sú pohoršujúce...

nikdoinic
    nikdoinic, 9.2.16 20:02:12 reagovatsmazat@!!!
    Jak je vůbec možné že někdo lorberovinám naletí a jak je vůbec možné že zdejší správcové k tomu mlčí..
    Jediné co tu hlavní sprévcovou a.l.terezu zajímá je to jestli mě Josef.z.hor dostatečně uráží a jestli mi dostatečně nadává..víc asi že k tomu tady asi že ani nemá co říct:-).
    Na co je tu ale takováto (hlavní) správcová?

• poko
    poko, 14.1.16 15:09:26  

Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 14.1.16 10:24:24 reagovatsmazat@!!!
    Co to je za nesmysl? Kde je potom diskuze. To tvoje čumící fórum je mimo diskuzi. Je to pouze tvoje cenzura! To jsi zřejmě nedomyslel.

poko
    poko, 14.1.16 10:33:11 reagovatsmazat@!!!
    Byl jsem upozorněn na to, že příspěvky mimo téma sem nepatří, abych s tím něco udělal, nakonec to byla pravda, tak jsem udělal a je možnost diskutovat právě tam stejně jako na to čumět, fantazií se meze nekladou

Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 14.1.16 10:59:17 reagovatsmazat@!!!
    No nevím jestli bylo nutné to řešit takto. Není problém to co sem nepatří ignorovat a nevšímat si toho. Nebo reagovat podle potřeby.

Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 14.1.16 11:02:30 reagovatsmazat@!!!
    Kdo tě na to upozornil? pokud sleduješ toto fórum je zde mnoho co sem nepatří to bys to musel dávat vše na to tvé čum. fórum. Zde se velmi málo píše o Ježíši Kristu. A ještě samé stupidity o církvích. To není o Ježíši.

SAMAN47
    SAMAN47, 14.1.16 11:15:10 reagovatsmazat@!!!
    Ježíííši Kriste!!! Ty to vidíš!!! :7:

poko
    poko, 14.1.16 14:29:18 reagovatsmazat@!!!
    Nebýt této Tvé reakce, opravdu jsem to chtěl okopírovat , ale když vidím zvědavost, která s Tebou cloumá, není pro mne větší potěšení, tento druh takto postižených jedinců nechat vymáchat ve vlastní šťávě jejich zvědavosti. Díky že Tvoje reakce byla rychlejší.

poko
    poko, 14.1.16 14:31:28 reagovatsmazat@!!!
    Ano dával jsem, pak jsem přestal a teď obnovil prvním přispěvkem,který mi přišel od upozornění pod ruku

• poko
    poko, 14.1.16 15:07:46  

SAMAN47
    SAMAN47, 14.1.16 11:12:47 reagovatsmazat@!!!
    visitor77 bude zřejmě takový zaprděný revizitor, když bonzuje správci, místo aby se zasmál a uvolnil. Skončíš v pekle, udavačský ďáble rohatý visitore77 :9: :9: :9:

SAMAN47
    SAMAN47, 14.1.16 11:13:39 reagovatsmazat@!!!
    Největší hřích všech hříchů je totiž udavačství!!! :9:

poko
    poko, 14.1.16 15:01:36 reagovatsmazat@!!!
    A co si teď počneš ,když se ukáže jak silně to máš mimo mísu?

poko
    poko, 14.1.16 14:22:38 reagovatsmazat@!!!
    Jestli máš na mysli přesun příspěvky mimo téma, tak by bylo nefer někoho křivě obvinit. Visitor ten už je vyléčený posílat mi něco vzkazem on ví velice dobře jak budu reagovat, ten by si to u mne nelajznul.

• poko
    poko, 14.1.16 03:37:35  

SAMAN47, 13.1.16 19:27:38 reagovatsmazat@!!!
    Myšlenka dne: "Skvělého chlapa najdeš na každém rohu" řekl Bůh.
    Pak se zamyslel a udělal Zemi kulatou.

visitor77
    visitor77, 13.1.16 19:31:27 reagovatsmazat@!!!
    to sú také infantility, že,.. nie sme v ZŠ...neviem, prečo to tu cpete...

SAMAN47
    SAMAN47, 13.1.16 19:35:04 reagovatsmazat@!!!
    Život přece není jen o vážných věcech. Zasmějte se někdy, uvidíte, uleví se vám a tím i všem okolo vám. :7:

• poko
    poko, 13.1.16 16:32:04  

poko, 13.1.16 15:00:14 reagovatsmazat@!!!
    Došel mi zajímavý materiál, který pak překopíruji do Čumícího fora

https://www.email.cz/web-office/kBynqEBAvQKAiX-gEwW9znQnicqj_IUZTktJ46BDxkDU5L21r9uqJIVYjyIRZBsurHCnFjg/34%20v%C4%9Bc%C3%AD.docx

visitor77
    visitor77, 13.1.16 16:03:10 reagovatsmazat@!!!
    prestaňte už s tým čumícím forem, nikoho nezaujíma...

poko
    poko, 13.1.16 16:10:11 reagovatsmazat@!!!
    To může zajímat právě ty jejichž příspěvek tady zmizí

visitor77
    visitor77, 13.1.16 16:18:39 reagovatsmazat@!!!
    nič tu nemizí...

poko
    poko, 13.1.16 16:26:46 reagovatsmazat@!!!
    Teď ne, ale už zmizelo a právě tam se dalo to zmizelé najít, aby kdo chtěl mohl v diskusi pokračovat a toto taky brzo zmizne je to mimo téma

• poko
    poko, 13.1.16 15:01:36  

CO TO JE PRÁVO ŠARIA???

https://www.email.cz/web-office/kBynqEBAvQKAiX-gEwW9znQnicqj_IUZTktJ46BDxkDU5L21r9uqJIVYjyIRZBsurHCnFjg/34%20v%C4%9Bc%C3%AD.docx

• poko
    poko, 12.1.16 11:20:49  

SAMAN47
    SAMAN47, 11.1.16 20:31:43 reagovatsmazat@!!!
    http://www.ustrcr.cz/data/pdf/pamet-dejiny/pad1202/096-109.pdf Tehdy se Bůh někde zakecal, nebo co... :9: :9: :9:

• poko
    poko, 26.12.15 10:47:42  

Datum: 25. 12. 2015 13:13:04
    Předmět: Re: Vánoční manifestace a islamizace (Pastýřský list křesťanům a lidem dobré vůle)

Přijď na vánoční manifestaci:„Obnova rodiny – vzkříšení národa“

za záchranu národa před islamizací vnucovanou EU

26. 12. 2015 - Krajská města, 14.30 hod

Vystoupí ti, kterým leží na srdci záchrana národa

Tvoje účast rozhodne o budoucnosti českého národa!

Nepřátelé národa se mobilizují!

Zmobilizují se i praví vlastenci?

Patříš k nim?

Ke komu patříš?

Pasivita = prohra!

Přijď!

Drazí křesťané a občané Česka!

O Vánocích si připomínáme Kristovo narození. Boží Dítě nám přineslo život věčný. Herodes ale usiloval o Jeho usmrcení. Dnes je Herodův duch smrti především za NWO, za islamizací, za heretickou hierarchií a za heretickými teology. Zabíjí živého Krista v duších.

Tam, kde zavládne v plné síle islám a šaría, tam jsou obzvlášť vyznavači Krista, ale i nevěřící, v ohrožení života. Křesťanům jsou buď rituálně odřezávány hlavy (genocida Arménů 1915...) nebo jsou vydíráni a pokládáni za lidi třetí kategorie. Území Turecka bylo celé křesťanské. Dnes zde de facto křesťané nejsou. To platí i o Severní Africe.

Probíhá úskočná islamizace Evropy. Výrok „papeže“ Františka, že do každé farnosti, do každého kláštera, na každé poutní místo musí být přijaty skupiny muslimů, je zradou Krista a křesťanské víry. Fráze kardinála Duky o milosrdném samaritánovi jsou v dané situaci pokrytectvím a zločinem proti křesťanům i celému národu! Církevní představitelé přijali jidášský žold 200 milionů korun. Jím má Charita zabezpečit odčerpání muslimů z Německa a pak jejich ubytování! Toto má být rozhodujícím zlomem v plánu celoplošné islamizace Česka. Důsledkem by bylo sebezničení křesťanství.

Na Ukrajině by rovněž bez apostatického Vatikánu a heretického kardinála Huzara nebyl ani majdán ani bratrovražedná válka.

V Německu islamizaci dovršuje Merkelová. Půdu jí ale připravila heretická hierarchie s heretickými teology. Ducha Pravdy vyhnali a z křesťanství zde učinili smrdící duchovní mrtvolu.

Tento sebezničující program přijala i Česká biskupská konference (ČBK). Proto ať se každý biskup radikálně od této farizejské organizace ČBK oddělí. Ať na sebe vezme plnou zodpovědnost za svou diecézi! Kéž je každému biskupovi příkladem papež sv. Pius V. V pravý čas vyzval panovníky k boji za záchranu Evropy před islamizací. Pseudopapež František a současná ČBK koná pravý opak! Podle dogmatické buly Cum Ex Apostolatus Officio a Gal 1,8-9 je František heretik a všechno, co jako papež koná, je neplatné! (Hereze jsou pozitivně formulované lži likvidující pravdy spásy a vnášející prokletí a smrt!)

Konkrétně k vánoční manifestaci:
    1) Ať biskupové, jako gesto veřejného pokání, vyzvou každý ve své diecézi všechny věřící k vánoční manifestaci proti islamizaci na 26. prosince 2015 a sami se jí osobně zúčastní. Biskup, který bude v tomto strategickém čase bojkotovat manifestaci, ať je pokládán za Jidáše, který za peníze

• poko
      poko, 26.12.15 10:49:29  

Konkrétně k vánoční manifestaci:
      1) Ať biskupové, jako gesto veřejného pokání, vyzvou každý ve své diecézi všechny věřící k vánoční manifestaci proti islamizaci na 26. prosince 2015 a sami se jí osobně zúčastní. Biskup, který bude v tomto strategickém čase bojkotovat manifestaci, ať je pokládán za Jidáše, který za peníze zaprodal Krista!
      2) Ať kněží vyzvou věřící k manifestaci a sami se jí osobně zúčastní, a to ve své farnosti i v diecézním městě. Kněz, který bude bojkotovat manifestaci, ať je rovněž pokládán za Jidáše.
      3) Řeholníci ať si uvědomí, že jejich povinností je být motorem, a ne kolaborantskou brzdou.
      4) Drazí katoličtí věřící, vám byla islamizace vysvětlována pozitivně, jako by šlo o pomoc uprchlíkům. Realita je ale jiná. Lživá masmédia a církevní sluníčkáři ubíjejí pravdu o tom, co islám v minulosti přinesl a dnes přináší (viz teroristická akce v Paříži, letecký teroristický útok nad Egyptem, mučení a zabíjení křesťanů na Dálném východě...). Buďte aktivními iniciátory vánoční manifestace! Pokud zanedbáte svou povinnost, budete mít na svědomí tragickou budoucnost – křesťanství v Česku zanikne!
      5) Obracíme se na křesťany nekatolíky: v této historické chvíli vytvořte pravdivou jednotu v boji. Jde o bytí a nebytí křesťanství a českého národa!
      6) Vážení studenti, nebuďte pasivní! Ať jsou vám příkladem obrodná hnutí českých studentů v minulosti. V krizových chvílích národa vyšli do ulic! Vás ale dnes sluníčkáři v masmédiích a sociálních sítích paralyzují. Vy se naopak přes internet zmobilizujte k manifestaci za záchranu národa!
      7) Vážení důchodci a důchodkyně, vy máte životní moudrost, vy buďte slovem i skutkem mladé generaci příkladem. Zúčastněte se vánoční manifestace a podpořte ji svými modlitbami!
      8) Muži a ženy střední generace, obáváte se o budoucnost svých dětí. Spolu s nimi se zúčastněte vánoční manifestace. Kéž je vám příkladem vlastenectví český prezident.
      V Praze bude vánoční manifestace na Václavském náměstí ve 14:30. V ostatních krajských městech ať je paralelní manifestace rovněž ve 14:30.
      Drazí křesťané a občané Česka, o Vánocích si připomínáme Kristovo narození. Herodes ale usiloval o usmrcení Božího Dítěte. Dnes Herodes zabíjí živého Krista v duších herezemi, globalizací a islamizací! I vy jste vůči tomuto Herodu jako bezbranné děti. Jestliže se v této rozhodné chvíli postavíte za Krista a proti islamizaci, Bůh pro vás zachrání českou zem! O Vánocích, 26. prosince, můžete pak pravdivě zpívat slova hymny: „Kde domov můj“. Ano, ten dočasný je tu, v Česku a na Moravě! Věčný domov je v nebi! Nedejte zahynouti nám, ni budoucím! Kyrie Eleison! Kriste Eleison!

+ Eliáš
      Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr
      Biskupové sekretáři

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

• poko
    poko, 26.12.15 10:41:43  

poko, 26.12.15 10:32:39 reagovatsmazat@!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=PytvUpFyYcY

poko
    poko, 26.12.15 10:40:32 reagovatsmazat@!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=tGz5a5aRDsM&feature=youtu.be

poko
    poko, 25.12.15 14:51:45 reagovatsmazat@!!!
    https://www.facebook.com/tojepsycho/videos/10153126033244872/?theater

poko
    poko, 25.12.15 14:45:51 reagovatsmazat@!!!
    Vánoce svátky pokoje a míru.

https://www.facebook.com/psaikodino/videos/771610252884579/?fref=nf

Josef.z.hor

• oovenka
    oovenka, 8.12.15 00:02:05  

:4: :4: :4:

• poko
    poko, 17.11.15 16:56:33  

http://www.chromik.wz.cz/50vatikan.html

• poko
    poko, 30.10.15 07:28:13  

poko, 30.10.15 06:57:11 reagovat@!!!
    Violo jsem zvědav zda napíšeš že jsou SJ podle Tvých norem nenormální, když právě Abuka řeší a přetahuje problém a reakce z jiného fóra na toto. :1: :1: :1:

poko
    poko, 30.10.15 06:59:00 reagovatsmazat@!!!
    Wiola123, 29.10.15 12:36:37 reagovat@!!!
    Margo,domnívala jsem se,že na těchto náboženských forech se scházení soudní a rozumní lidé.

A to se mi opravdu nelíbí ,je to pokrytecké. :1: :1: :1:

• poko
      poko, 30.10.15 08:05:48  

poko, 30.10.15 07:34:57 reagovatsmazat@!!!
      Jeden za 18. A druhý za 20-2. :1: :1: :1: :1: :1:

• poko
    poko, 28.10.15 08:44:52  

zvedavy.duchodce, 27.10.15 15:37:04 reagovatsmazat@!!!
    Hehe,to je sranda tady. :1: